VAN VEERNE HUIS ZAEILAND EN I I 1 fe KOOPDAG Openbare Verkooping CYNSGROND, L A E I L A N D, Uit er hand te koopen OF TE PACHTEN OM MET 1 MEI 1859, Uitscheiding van bedryf. Prijzen beneden den inkoop. Openbare Verkooping 1859. JA ER. ZATERDAG 9 APRIL en Handelzaken. IN DE ZWAENE, ter plaetso van Te verknopen te Veurne. BEDRYFGRAS en HOVENIER1IOF, 3* Blad voor Annonccn, Landbottwnieuws, politieke en aigemeejic lijdingen, Marlitpryzen Een Nummer, en een Supplement op hall blad, per week. 55.e Gemeente Steenkerke. algemeèjie Tijdingen, Marktpry Gemeente Eggewaertskappelle. Gemeente Steenkerke IN DE STAD NIEUPORT, N.r 4754. f N ADÏERTEI rmirw Voor stad worden vier, is er aenslag 1 4 pplement 15 c.’ dit blad gedrukt, A L V E R 1 N Gil E U. van dry partyen cu een Gelegen to Steenkurke aen de Kortewilde; l’rys van op cynsgrond, Gcslaen en gelegen TE EGGEWAERTSKAPPELLE EN STEENK1RKE, OPENBAER TE VERKOOPEN, Binnen de stad Veurne. Op Maendag 2 Mei 1859, om negen uren voormiddag, Van al en generalyk het herberg-gerief, beslaende in tinnen, galleiseheu en glazen stoopen, kannen en pinten. Mitsgaders van veel andere inenagie-goederen, «Is ledekanlen, pluimen bedden, matrassen, buffet, tafels, stoelen en banken, alsook een yzeren fournois. Alles met den gereeden gelde. inschryving, BETAELBAER AOOROP: 6 franks ’s jaers. 3 fr. 25, 6 maenden. 1 fr. 75. 8 maenden. 7 franks ’s jaers. Voor buiten, vrachtvry: 3 fr. 75 6 maenden. 2 fr. 25 3 maenden. Voor Frankryk 11 fr.20 ’sjaers. Een groot en gerieflyk Huis met Herborghe en Magazyn staende te Alveringhem, gehuchtc Forthem. Ie bevragen by den Notaris DE CAE, te Alveringhem. Elk zeg het voort. Vierde en laetste koop. Eene partie Zaeiland, ge legen in hetzelfde Steenkerke, nevens voorgaenden koop, deelmakende van sektie C en van nummer 182 van bet kadaster, groot by gedane meting 61 aren 61 centiaren; palende van noorden eene velweide aen Amelia Demaziere, voorheen weduwe Ra thé, en thans echtgenoole van Charles Ryckewaert, te Coxyde, alsook aen zaeiland van voornoeinden heerCoppieters, op half gracht, van oosten aen zaeiland van denzelfden heer Coppieters, op half gracht, van westen, den zelfden lieer Coppieters, op half gracht, en van zuiden aen den voorgaenden koop, op half stringgracht en op pacistaken, gesteld ten oosten en westen. De koopen 2, 3 en 4, zyn gebruikt door sieur Joannes Sarrazyn, landbouwer te Steenkerke, tot den 1 October, 1865, ten pachtpryze van 340 franken by jare, boven de lasten. De konditien en titelen van eigendom zyn tor inzage van een ieder, ten kantore van voornoentden Notaris BEERNAERT. DOOR STERFGEVAL. Alle slach van timmer, kuip en schoenmakers aliaem ballast-schuppen hangelhaken, yzeren potten, moren en komfooren, glas, gleijers, aerde- werk, enz., te bekomen. Ten huize, alwaer de weduwe l.UST-QUF.STROY overleden is, Vleescbouwerstraet, N.° 4, by de groote Markt, te Veurne. bedryfgras van den zelven, op half gracht, noord west, weide aen voornoemde weduwe Joannes David, op half gracht, en noord-oost aen dezelve, op half gracht. Nota. Ingevolge titelen van eigendom, heeft dezen llovenierhof regt van uitweg, vry en liber, ten eeuwigen dage, onvergeld, zoo met peelden als wagens en anderzins, langs over het smal deelken bedryfgras van den heer notaris Plantefeue, en al- zoo voorts, langs’t bedryfgras van den derden koop, om te komen tot opdestraut. Aen de koopen twee, dry en met de geld lel I i ng. De titelen en verkoopingsvoorwaerden, zyn ter inlichting van een ieder, ten kanlorevan voornoem- den Notaris BEERNAERT. Op Woensdag, 20 April, 1850, ten 2 ure namiddag, in den Café Beige, bewoond door de weduwe Wil lems, te Veurne, op de Marktplaets, zal den Notaris BEERNAERT, ter residentie van Alveringhem, in eene zitting openbaer aen de meestbiedende verkoopen, de volgende Goederen Eerste koop. Binnen de gemeente van Steen kerke, aen ’tgehuchte de Kortewilde. Een perceel Zaeiland en lloveniergrond, strekkende zuid en noord, groot, volgens kadaster, sektie C, nummers 185,186, 187 en 188, achten twintig aren 95 cent., alwaer een huis, in twee woonsten op staet en een daringstalleken, al deze gebouwen toebehoorendo aen Marie Therezia Desmcdt, weduwe van Bernardus Willaert, zonder pacht en zonder regt van stand; palende dit perceel van noorden aen land van mejufvrouw Adele Deman, van oosten de Loovacrd, alwaer de Kortewildebrug ligt, van zuiden de Krominegracht en van westen den volgenden koop, scheidende op half gracht. Gebruikt door voornoemde weduwe Willaert, tot 1 October 1859 aen 55 franks by jare. Tweede koop. Eene partie Zaeiland, gelegen in het zelfde Steenkerke, nevens voorgaenden koop, deel makende van sektie C en van nummer 182 van het kadaster, groot by gedane meting 2 hektaren 3 aren 19 centiaren, palende van noorden, gedeelte!y k aen denderden koop, op paelstaken, en gedeeltelyk aen zaeiland van den heer Coppieters op gracht en string- grachtje, van oosten aen voorgaenden koop op half gracht, van zuiden den Steengracht, en van westen zaeiland aen denzelfden heer Coppieters, op half gracht. Derde koop. Eene partie Zaeiland, gelegen in hetzelfde Steenkerke, nevens voorgaenden koop, deelmakende van sektie C en van nummer 182 van het kadaster, groot by gedane meting 96 aren 62 centiaren; palende van noorden aen den volgenden koop op stringgracht en paelstaken, van oosten aen land van den voornoeinden heer Coppieters op half gracht, van westen den zelfden heer Coppieters, op half gracht, van zuiden aén den voorgaenden koop, op paelstaken. Men abonneert zich op het bureel van het blad, Oostslraet N.’ 84, te Veurne, en op al de postkantooren van het rvk. Insertion, 15cenlimen den drukregel. Een afzondcrlyk nummer 20 c.‘, het su Alle alüchcn, by de uitgevers van l._ ïGsmael onvergeld in hetzelve geplaetst. Brieven en geld vrachtvry toe te zenden. Op Woensdag, 11/** Mei, 1859, ten 3 ure namid dag, ter herberg de Vapegaei, te Veurne in de Oost- slraet,zal den Notaris BEERNAERT, ter residentie van Alveringhem, in eene zitting openbaer aen de meest biedenden verkoopen de volgende Goederen Eerste Koop.Een Huis, beslaende in woon kamer, keuken, slaapkamer, voute, kelder en zolder, allo gebouwd in steen en bedekt met pannen, bene vens eene schiicr, koeistal en privact, al aen cen- houdende, gemaekt in bord en bedekt met pannen, benevens nog een zwynstallcken, gemaekt in steen en bedekt met pannen,als ook nog een nelput, dit alles geslaen te Eggewaertskappelle, ter dorpplaets, op twee aren 25 centiaren grond, toebehoorende acn dendtsch van Eggewaertskappelle, waervoor jaer- lyks betaeld wordt negentig centimen, bekend op het kadaster, S. B, n.' 54, palende van oosten den kosterycyns, de kleine aldaer voorcngelegde kalsyda alhier medegaende tot iegens de plaets, van noorden «en de Lykstraet en aen decynshuizen van genoem den disch van Eggewaertskappelle, van zuiden aen de erve van voornoemde kostery. Gebruikt door den medeverkoopcr Carolus Ludo- vicus Samyn, met regtvan gebruik tol 1 mei 1860. Na by Eggewaetskappelle-dorp. Tweede Koop. Eene party Zaeiland, gelegen in Steenkerke, in de nabyheid der pastory van F.gge- waerlsknppelle, strekkende noord-oosten zuid-west, deelmakende der sektie B, en van nummer 446 van ’t kadaster, groot by gedane meting 83 aren 63 centi aren; palende noord-west aen weide van Carolus Feys, te Steenkerke, op half gracht, zuid-west eene weide van Albertus Mocnaert, te Eggewaertskappelle, zuid-oost aen zaeiland van den heer notaris Plante- feue, te Veurne, scheidende op twee hovelingen ten zuid-westen en ten noord-oosten, en noord-oost aen gcmclden notaris Plantefeue, op half gracht. Dezen koop heeft uitweg langs over den 3.J“ koop. Verde Koop. Eene party Bedryfgras, gelegen als voren in Steenkerke, een weinig zuid-west van voorgaenden koop, strekkende ook noord-oost en zuid-west, deelmakende der sektie B, en van nummer 460 van het kadaster, groot by gedane meting62 aren 90 centiaren; palende zuid-west zaeiland van genoemden notaris Plantefeue, op half gracht, noord-west bedryfgras van genoemden notaris Plan- tefeue, op paelsteenen in de grachten ten noord oosten en ten zuid-westen, noord-oost zaeiland van de weduwe Joannes David, en de zandslraet van Eggewaertskappelle naer de Waxcbrug, en zuid oost weide van genoemde weduwe David, op half gracht. J ierde en laetste Koop. Een Hovenierhof, om ringd van water, gelegen als voren in Steenkerke, ten noord-westen van voorgaenden koop, bekend op ’t kadaster sektie B, nummer 459, groot Baren 92 centiaren; palende zuid-west bedryfgras van den hear notaris Plantefeue, op half gracht, zuid-oost, Ten sterf huize van d’heer Jooris- Van Stabel, in da Yperslraet ii.“ 10, zal plaatshebben Donderdag 14 April 1859, en volgenden dag, telkens ten negen uren 's morgens, precies, door het ambt van den Notaris CDVELIER, te Veurne, van Meubels en Menagie-goed, Zilverwerk, Wynen, Laken, Stofle en Katoune-goederen, Passement, en andere koop waren. •5-

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1859 | | pagina 1