VAN VEURNE. f IIOFSTDfc ■3 I -I® 9 I i I HUIS, benevens eene allerbeste partie HOVENIERHOF, gestaen en gelegen H lil A EN HET 1 dé- WEI-en ZAEILANDEN, 'ifl I I d ij WOCNBBA0 7 SEPTEMBER L8G0. 9 TE BEVEREN, BY ROUSBRUGGE. OPENBAER TE VERKOOPEN !,.pO 1 1 ,'gj M| V B STAD VEURNE. Gemeente Oostvleteren. LICITATIE-VERKOOPING BINNEN DE STAD VEURNE. Openbaer te verkoopeu. I 5 -J -• dcnde uls vooren, en noord de Grocnestraet. ander perceel 99 centiaren de fa mil lie ander, zuid SCIIOONE 5* SUPPLEMENT Op Donderdag, 8.“'* September, 1859, ten 3 ur« namiddag, ter herberg den Anker, bewoond door deu niedelicitant sieur Fiorine, binnen de stad Veurne, in de Kleinc-ooststraet, Zal den Notaris BEERNAERT, ter residentie vau Alveringhetn, daer toe regterlyk gecommitteerd, tea overstaen van den bevoegden heere Vrederegter, aen de hoogstbiedende, by licitalio verkoopeu to weten West over den steenweg. 6 koop. Een perceel zaeiland, groot 76 aren 61 centiaren, p tiende oost den negenden koop, aldaer scheidende met spletdyk en paelstaken, zuid den steenweg leidende van RousUrugge naer Hoogstade, west de Blominestraet, en noord de koopen 7 en 8, •eheidende op spleldyken en houtten palen. 7 hoop. Noord aen den zesden koop, een parceel I I Binnen palen 1 koop. Een BUIS, geteekend n.’ BS, bestaenda in winkel, keuken, twee slaepkamers, kelder, citerne, logic, cour en privaet, met de erve bier medegaende, staende en gelegen binnen de stad Veurne, ter zuiden de groote Ooststraet, bekend op ’t kadaster, sektie A, nummer 124, palende van oosten aen het huis van sieur Henri d’I!ondt,van zuiden aen de erf van het huis van Albertus Bilcke, van westen aen het huis van Charles Pysson, en van noorden voorhoof- dende op gemelde Ooststraet. Dit huis is gebruikt door Joanna Pinson, weduwe van Pieter Torney, met regt van gebruik tot 23 april, 1860, zonder pachtregt. 2 koop. De hoeveelheid van 39 aren 83 centiaren allerbest HOVEN1ERLAND, gelogen binnen do stad Vcurnc, achter David Janssens-molen, strekkende oost en west, metal de daerop staende fruiiboomen, deel makende van de sektie A, en van n.’ o; palende van noorden aen zaeiland van de: weduwe en kinderen van Picler De Vos, en gedeeltelyk aen hovenierhof van David Janssens, de baeg en hovelingen alhier met gewoonen vrydom medegaende, van noord oosten aen het water van Stadsvestingen, van zuiden en oosten aen den volgenden koop, op paelstaken ten oosten en ten westen, en van zuid-w>sten aen den molenberg-en-dreef van voornoemden David Janssens. 3 koop. De hoeveelheid van 32 aren 39 centiaren allerbest HOVENIER LAND, gelegen binnen dezelve stad Veurne, ten zuiden van voorgaenden koop, met al de daerop staende fruiiboomen, deelmakende der sektie A, en van nummer 5; palende van noorden aen voorgaenden koop op paelstaken, geplaetst ten. oosten en ten westen, van zuiden aen den volgenden koop, op paelstaken ten oostenjen westen, van westen naer het zuiden, al draeijende iegens den molenberg van voornoemden David Janssens. 4 en laelsten koop. En de hoeveelheid van 33 aren 44 centiaren allerbest HOVENIER LAND, gelegen binnen hetzelve Veurne, ten zuiden van voorgaenden koop, met al de daerop staende fruiiboomen, deel makende van de sektie A, en van n.r o; palende van noorden aen deu derden koop, hier voren, op pael staken, geplant ten oosten en westen, van zuiden aen het hovenierhof van den heer Benoit Questroy, do hovelingen in de haeg alhier ook medegaende, van westen naer het zuiden aen het hovenierhof der heeren gebroeders Verreghem, de haeg alhier niet medegaende, en van oosten aen het water der vestingen. Maendag 19 September 1859, ten twee uren naer middag, in de herberg genoemd het Wethuis, be woond door sieur Bulaye, te Crombeke, in de dorp- plaets, zal gebeuren de openbare verkooping, met het houden van eene zitting, van do naerschreven goederen 1 Koop. Een perceel Zaeiland, groot by titel 97 aren 62 centiaren en volgens onlangs gedane meting 96 aren 80 centiaren, bekend by kadaster sectie B, n.n 49’2 a, palende oost de zaeilanden van Deman te Veurne, Carolus Dequeker en gras van sieur Pieter Jacolms Pillaert teOostvleteren, en noord den steenweg leidende naer Oostvleteren. Gebruikt door sieur Louis Deblock, herbergier te Oostvleteren, met regt tot 1 October 1881, aen den prys van 93 francs 33 centimen by jare, boven de contribution. 2 Koop. Eene Weide, bekend by kadaster sectie B, n.’ 189, op een grootte van 62 aren 20 cent., pa lende oost gras van do weduwe Pieter Josephus Capoen, ie Westvleteren, zuid zaeiland van den heer Priem, te Yperen, west deu volgenden koop en noord gras van dezelve weduwe Capoen. 3 en lesten Koop. Een perceel Zaeiland, by ka daster bekend sectie B, n.’ 158, op eene grootte van een hectare een are, palende oost den-voorgaenden koop, zuid zaeiland van den heer Priem, west weide van de kinderen Jacobus Garmyn en van den heer Destnedt, te Alveringhem, en noord weide van de voornoemde weduwe Capoen. De koopen 2 en 8 zyn gebruikt door Amandus Beek, wynkelier te Westvleteren, voor negen jaren, ingegaeu den 1 October 1858, aen den prys van 200 francs by jare, boven de contribution, en met weder- zydsche oblie van den pacht te doen eindigen met hel 3* of zesde jaer. De verkoopvoorwaerden met de bewyzen van eigendom en schetskaert, zyn berustende ten kan toor* van den Notaris FLOOR, te Loo. van een KM I I Maendag 26 September 1859. ten 2 uren na mid dag in de herberg hel Hof van Riussel, bewoond by Carolus Ameloot, te Beveren, in de dorpplaels, zal gebeuren de openbare verkooping, Vancene HOI'S ll.DE met alle de gebouwen en hoe veelheid volgens gedaen meting van zeven hectaren 35 aren 10 centiaren, en volgens litel van zeven hectaren 17 aren 30 centiaren, onder hofplaets, hovenierhof, boomg.ierd en zaeilanden daer mede gaende, gelegeti in de gemeente van Beieren, noord by de dorpplacts, leslmael bewoond <lu<»r Carolus Denediclus Pan Eecko, om door de koopers in het gebruik te treden, met de betaling van den prys der verknoping, verdeeld in de negen volgende koopen: 1 koop. De hofplacls met <lo gebouwen, gras weide van zuiden en hovenierhof van noorden, groot volgens nieuwe gedaen landmael 90 aren 17 cent, palende van oosten zaeiland van Eugenius Kinget, de liago hier mede, zuid den Loovaert, west den derden koop, aldaer scheidende naer den zuiden op drie homen paelstaken, ten midden op walgra ;l hiermede en naer den noorden op hage hier af, van noorden den vierden koop op walgragl hier mede, en voorts scheidende op twee houden paelstaken. Pryzio houtgewas, 75 francs. 2 koop.Een gebouw, dienende voor schenre, staende op den eersten koop, om afgebroken en vervoerd te zyn, tegen den 1 mei 1860. 3 koop. Lenen boomgaerd verhippende ten zuid, weslhoeke, tot aen den steenweg leidende van Rous- brugge naer Hoogstade, groot volgens gedaen meting een hectare 31 aren 3 centiaren, palende oost naer den noorden den vierden koop, hage hier mede, oost ten midden den walgragt, gaende met den eersten koop, naest den zuiden den zelven eersten koop, aldaer scheidende op drie houtten paelstaken, van zuiden de Looslraet, west in de happe den steenweg leidende van Rousbrugge naer Hoogstade, noord in dc happe dett vyfden koop, de hage hier mede, nog west den zelfden vyfden koop, hage hier inede, en noord zaeiland van Eugenius Kinget, de hage ook mede. Pryzie houtgewas, 225 francs. 4 koop. Noord aen den eersten koop een perceel zaeiland, groot 61 aren 14 centiaren, pa'ende oost zaeiland Eugenius Kinget, de hagestaende over den gragt hier mede, zuid den eersten koop, scheidende naer het oosten op twee houtten p mistaken en naest den westen met walgragt hier afgaende, west den derden koop op hage hier af, en noord zaeiland van dito Kinget, de hage ook hieraf. 5 koop. Van westen en noorden aen den derden koop een driehoekende perceel zaeiland, groot 77 aren 48 centiaren, palende oost en zuid den derden koop, de hagen met vrydom hier af, west en noord icherp, den steenweg leidende van Rousbrugge naer Hoogstade. zaeiland, groot 75 aren 43 centiaren, palende oost den volgenden koop, scheidende op spletdyk en paelstaken, zuid den voorgaenden koop op spletdyk, west de Bloiumestr.vet, en noord de Groencstraet. 8 koop. Oostaen den zevenslen koop, een perceel zaeiland, groot 73 aren 25 centiaren, palende oost den volgenden koop, scheidende pp spletdyk cn veuregemeens, zuid den zesden koop op spletdyk en houtten paelstaken, west den zevenslen koop^ schei- t Pryzie houtgewas, 15 francs. 9 en laelsten koop. Eind lyk een zaeilend, groot 1 hectare 49 aren palende west de koopen 8 en 7, scheidende op splet dyk, zuid den voornoemden steenweg, oost de landen van het bureel van weldadigheid van Beveren en noord de Grocnestraet. Pryzie houtgewas 55 francs. De voorschreven goederen zullen by gcheele of gcdeeltelyke verzamelingen aengeboden zyn, volgens ’t verzoek der liefhebbers, en dc verkooping gehem d kragtens replcr'yke toelating, door het ambt van den Notaris FLOOR, ter residentie van Loo, daer toe gecommitteerd, ten overstaen van den heer Vrcdc- iegterv.au liet kanton Rousbrugge-Ha ri nghe. De verkoopvoorwaerden met de bewyzen van eigendom, zyn gedeponeerd ten kantoore van den voornoemden Notaris FLOOR, en alle inlichtingen zyn te bekomen, ten kantoore van deu Notaris Ï1ÏEGA, te Boesinghe.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1859 | | pagina 1