VAN VEURNE. l 1 1 i r.’ nri? WOONHUIZEN mei ERVEN Z A E I L A N D Ju I I r AEN HET 4 UIT ER HAND TE KOOPEN II O F S T E D E K E X l' *1 n WOENSDAG 16 OCTOBER 1861. perceel bouwgrond, I Te ALLEN VAN DE EERSTE KLASSE. conditiën i' ADINKERKE, gehugte de PANNE, Aldaer opcnbaer ic verkoopen. 1 I X V GELEGEN TE HOUT HEM, VERKOOPING Beschryving der Goederen. Gemeente Adinkerke veld. MM SUPPLEMENT AD VER tl uitgemclen de boomen, 20 frank», afzondcrlyke toewyzing of Akl.er- noord Gestaen en gelegen i’. f fi ■i'. 4 Prys van houtgewas en iïotat. Ingeval van al deze goederen zullen vryen uitweg hebben tot op de drove. De te verkoopen goederen zyn bewoond door Rose Deryckx, en man, Bernard Van Doorne, akker bouwer» te Adinkerke, in liet veld. Aenslag aen de gebouwen, niet I mei 1862, en aen de akkerlan den, met Baefmis 1861 Den kooper zal in bet gebruik treden der to veilen goederen met den dag der geldtelling. Alle inlichtingen, en inzage der titelen zyn te be komen, ten kantore van voornoetnden Notaris BEERNAERT. en verdere af banglykhcden, benevens een ZEVEN PARTYEN Op 5 minuten afstand der dorpplaets van Lcyselo. ~l, om 3 uren na mid- Adinkerke, gehugte de Panne, ter Wulveringhe van een MET AKKERLANDEN Tc Adinktpke, tutschen hel veld en hel Riugdot. Op Woensdag 23 Oktober, 1861, ten 3 ure namid dag, ter herberg den Rooden Leeuw, bewoond door Hendrik llietvelt, binnen de stad Veurne, Zal den Notaris BEERNAERT, ter residentie van Alveringhein, opcnbaer verkoopen, in ééne zitting, zonder verderen uitstel de volgende goederen Koop een. Een zeer net Hofstedeken, In staende uit woonplaels, ganseh ovcrzoldert, gebouwd in steen, den vloer in tichels gelegd en overdekt met pannen, hebbende eene keuken met bakoven daerin, onder denzelfden dakke, eene voute, nu t kelders een verkensstal en privaet, beide in afhangenden strooi- jen dakke ten westen der kelder» en voute een weinig verder, een stal op zyn eigen staende in strooi gimaekl, een ezelslal, gebouwd in steen, met strooi bedekt aen den woonliuize, ecu sehut-rken ten oosten del'woonplaetsj en een koeistal daeraen, beide gebouwd op steenen voelingen, afgeslagen in bird, en bedekt met pannen, benevens de hoeveel heid van 42 aren 85 centiaren, uitgemclen erve, ondergrond van gebouwen, lioveni* rliof en akker land, dit alles gestauu en gelegen binnen de gemeente Adinkerke, in het Grasbeekvcld, bekend op hel ka daster, sektie D, nummers 273 en 27-4 voor eeuo grootte van -44 aren 30 centiaren; palende noord aen koop drie, hierna, deesschen haeg alhier niet mede- gaemle; zuid acn land toebehoorende aen den ,disch van Adinkerke, op hall gracht en daer over do Ring- slotdreve; oost aen land toebehoorende Francis Dc- necker, op half berin; en west acn koop twee, de haeg en de boontjes alhier niet medegaende. Prys van houtgewas, oj» dezen koop en van binnen hagen, zestig franken. Koop twee. De hoeveelheid van 29 aren 11 cen tiaren uilgemetcn Akkerland, gelegen ten oosten aen voorgaenden koop, bekend op’t kadaster, sekliu D, nummer 272, voor eene grootte van 27 are n; palende zuid aen voornoemde dtscliland van Adinkerke, op half gracht; noord aen koop drie, hierna, op half boonien, alhier medegaende; oost aen den eersten koop, de haeg en de boompjes alhier allen mede gaende; en west aen land van voornoeniden disch. Prys van deze haeg en boompjes, als ook van do haeg en der boontjes, staende in hel midden dezes koops.alsook van fruitboomen, en hovelingen 60 fr. Koop drie. De hoeveelheid van 26 aren 58 cen tiaren uitgeineten Akkerland, gelegen ten zuiden aen koopen een en twee, bekend op ’t kadaster, sektie D, nummer 275, slechts voor eene grootte van 18 aren 60 centiaren; palende noord aen koop vier op boomen, hier niet medegaendc; zuid acn koopen een en twee, deesschen haeg alhier medegaende; oost pen land van Karel Capoen, op half berm; en west aen land van Jh. Slurne, ook op half berm. Prys van csschen haeg en ander gewag, 40 fr.’ Koop vier en laetste. De hoeveelheid van 29 aren 77 centiaren uitgemeten Akkerland, gelegen ten zui den aen koop drie hier voren, bekend op het kadas ter, sektie D, nummer 276, voor eeno grootte van 29 aren 90 centiaren; palende noord Jh. Sturne, op half berm; zuid aen koop drie, ook half berm en half boomen, alhier medegaende; oost aen Jh. Sturne, half berm; en west half berm aen Karei Capoen en Sturne. Op Zaterdag 2 November 1861 dag precies, te A2. 1 herberg la Réunion, Zal de Notaris HOLLY, te Wulveringhcm residee- rende, in eene zitting, de hier na b. sclirevent on- roerendé goederen, opcnbaer verkoopen E ritte Koop. Een Huis met g> ri.lly kheden en erne party Akki r.and of Bouwgrond, groot 83 aren 46 centiaren 25 milliaren volgens titelen, n inge volge onlang» gedane landmate 35 aren 28 Centiare gcst.icn en gelegen te Adinkerke, gehugte de Panne, bekend by kadaster, sectie A, iioiiimirs 51c en 51b, op eene grootte van 45 aren 40 centiaren, strekkende zuid en noord; palende van oosten aen de weduwe van Joannes Baptiste Lefeburc, zuid en west mynheer Borlier, en van noorden aen den steenweg leidende van den strand der zee naer Veurne. Verdeeld in de twee volgende loten, die zoo w l alzonderlyk als by zaïnenvocging zullen te koopen acitgeuoden v orden Eertte Lol.liet Hui» met Erf en gerit fly klieden, benevens reu parlyken Akkerland; te z.imcn groot 17 aren 64 centiaren, strekkende luid en noord; pa lende van oosten aen de weduwe van Joannes Bap tiste Lefeburc, zuid mynheer Borlier, van westen aen het tweede lot, scheldende op half vier paeislaken, en van noorden aen den steenweg leidende van den strand der zee naer Veurne. Tweede Lot. Een perceel Bouwgrond land, groot 17 aren 64 centiaren, ook zuid en strekkende; palende van oosten aen het eerste lot, aldaerscheidende op half vier paclslaken, van zui den en westen aen mynheer Pieter Borlier en van noorden van de kalsyde leidende van de zeo naer Veurne. Alles gebruikt en bewoond door steur Vanhoucke- I\eynaert, om door de koopers in gebruik te treden van het land met den dag der locwyzing en van de gebouwen met eersten inci 1802. tweedoen laetste Koop.Een Woonhuis, onlangs opgebouwd in steen en gedekt met pannen; samen gesteld uit twee groole beneden-kamers en zolder, schoon koeistal, schuer en zwyn en ezelstal, aelput, bakoven en verdere gerieflykheden, met 19 aren 36 centiaren medegaende land, onder grond van ge bouwen en hovenierhof, ook staende en gelegen te Adinkerke. gehugte de Panne; palende van westen sen du weduwe van Berlinus Pysson, noord Josephus Verbanck, zuid mynheer Bortier en oost sieur Fran- ciscus Vanhoutte. Bewoond en gebruikt door de echtgenoten Hariu- Debra. Met aenslag aen het land met den dag der verkoopingen aen de gebouwen met 1 mei 1862? Deze verkooping voor wat den eersten koop be treft, geschiedt uit hoofde van minderjarigen, ton overstaen van den heer vrederegter van het kanton Veurne. Titelen en conditiën berusten ten kantore van voornoetnden Notaris ROLLY. Eerste party. Binnen de gemeente van Iloutbcin, in de nabyheid der dorpplaets van Leysele, langs de Rlicninglieersdykstraet en hel Uooislraetje, eene vierkantige party Zaeiland, genaemd de Korte- vierlynen, alwaer er vla» gestaen heeft, groot, inge volge onlangs gedane meting, 51 aren 27 centiaren; palende noord aen gras gebruikt door sieur Willaey, de haeg aldaer, hier niet medegaende, welke haeg op deze party land vyftig centimeters vrydom is heb bende zoo alhier wordt vastgesteld; zuid op half gracht, aen discbland van Isenberghe, gebruikt door Philippe Annys; oost acn de volgende party op splet- gracht, op regte streep; en west aen den bjouigaerd van voornoemden Willaey, op half gracht. Tweede party. West aen de eerste party, eeno andere lang vierkantige party Zaeiland, genaemd de lange Vier lynen, alwaer er «las gestaen heeft; groot, ingevolge onlangs gedane meting, 55 aren 20 cent.; palende noord op hall gracht, gedceltelyk aen de vierde party, hierna, en gedeeltely k aen land gebruikt door den heer Lammens; zuid aen de Rheningheers- dykstraet; oost aen de vierde en derde partyen land, hierna, scheidende op spletgracht; en west aen de vorige party, op spletgracht. üitweg ingeval van afzonderlyken verkoop, zal eli te tweede party, moeten uitweg verleenen aen de eerste party, eeuwig durend, onverguld, voor men schee, poerden en voertuigen, met voortbrengselen van landbouw of nyverheid, in den uitgestreksten zin dat zulks kan vergund worden, schimp en fraude geweerd, langs het zuid-westeinde, om te geraken op ile Rheningheersdykstraet. l)c>departy. Eene onregelmatige party Zaeiland, gelegen ten westen aen de vorige party, strekkendo noot d-west en zuid-oost, genaemd hel IVaterputstuk, alwaer boonen gestaen hebben, groot, ingevolge onlangs gedane meting, 93 aren 77 cent.; palende noord op hall gracht en half stringgracht, aen de vierde party, hierna; zuid aen de Rheuingheersdyk- strael; oost aen den scherpen hoek van de Rhening heersdykstraet en het Uooislraetje; en west aen do tweede party, hier voren, op spletgracht. heide party.Eene nog al regelmatige party Zaeiland, gelegen ten zuiden aen de derde party, strekkende oost en west, genaemd de groot I ieilynen, alwaer boonén gestaen hebben; groot, ingevolge onlangs gedane meting, 59 aren 85 centiaren; palende noord op spletgracht aen de vyfde party; zuid op half grachten op half stringgracht aen dé derde party; n w

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1861 | | pagina 1