VAN VEURNE. HOFSTEDE, *1 BOOMGAERD, VETTEWEIDE, I 3S.f 198*. JEAR. ZATERDAG 8 Al GUSTY 1863. TE -so So 11 15 55 kl. OPENBARE VERKOOPING BY LICITATIE eener schoone patri.nonieclc HET KASTEEL VAN BEAUVORDE, ZAEILANDEN EN BEBOUWDE CYNNGRONDEN, WULVERINGHEM. en algemeene Tijdingen, Marktprijzen ecu Supplement op half blad, per week. 37/ Blad voor Annonccn, Landbouwnieuws, politieke Een Nummer, en cn Handelzaken Voor stad Voor buiten, vracht» ry: 3 fr. 75 6 macnden. t jen» ens, 2-00 lorg. zorg- 'oen. I -00 -30 -00 Ier» ^r. lie* I s 5 5 0 s I >1 0 .5 )0 IO 10 ADTERTEWIE-BLAB ’ft. -35, Door sterfgeval cn oiu uitgcinecnzaemheidte scheiden. genaemd met Prys van inschryving, BETAEI.BAER VOOROP: 0 franks ’s jaers. 8 fr. 25, 6 macnden. 1 fr. 75. v macnden. 7 franks ’s jaers. 2 fr.25 3 inaenden. VoorFrankryk 16 fr. 50 ’sjaers. M.*1*'BOLLT, Notaris te Wulveringhein residecrendo tot dies in regte benoemd, tal, ten overslaan van den lieer vrederegler van hel kanton Vrurnu, op Dynsdag 25 Augusty 1863, uiu 2 uren namiddag, te Vinchuir, gehugle het gouden Hoofd, ter herberg de Kroon, bewoond door sieur Jucobus Moeneclaey, openbaer verknopen de onroerende goederen, waer van de beschryving volgt: 1 Koor. Eene teer wel behuisde, bebouwde cn bewaeldu Hofstede, zynde de ouilu heerlykheid ge- naemd het kasteel van Beauvorde, samengesteld uit de gebouwen van hetzelfde kasteel, bekleed met eenen schoonen welbewaerden toren, uilmakende eene alleraengenaemsto wooning, met twee schueren, waeraf eene onlangs uil den grond is nieuw gebouwd, poerden- koeijen- ossen- en zwynslalleu, ruime ael- pulten, groot wagenkot cn zwyngelstal, privaten en verdere afhanglykheden, met de hoeveelheid van vyflien hectaren vier en zestig aren veertig centiaren volgens kadaster, sectie B, n." 393, 394, 401, 402, 403, 404, 405, 408, 409, 410, 411412, 415, 416, 417, 420, 421, 422, 423, 453, 418», en 419c, onder grond van gebouwen, hofplaats, w,tiling, dreef, hovenierhof, gras en zaeilanden, gestaen en gelegen binnen de ge meente van Wulveringhein, van noorden legen het kerkhof. Boomprys der niet geteekende opgaende hoornen Idem der Tronkboomen420 Te samen 732 fr. Dezen koop is verdeeld in de negen volgende loten, die zoowel afzonderlik al by verschillige verzame lingen zullen opgeroepen worden. 1 Lot. Alle de gebouwen, met de hofplacts, wal- lingen, schoon hovenierhof van zuiden aen den wal het kasteel omringende, boomgaarden al z tideti en westen, van westen, noorden en oosten met de dreef, insgelyks van oosten ett zuiden te beginnen van den noordoosthoek van een perceel gras begrepen onder dezen koop, tot aen de dorpplaets van Wulverin- ghem; bekend bv kadaster sectie B, nommer 410, 411, 412, 415,416, 420,421, 422, 423, 453, 418b en 419c, te zamen groot 3 hectaren 91 aren 30 centiaren ten eenen blok; palende met hel zuideinde van n.’ 412 van het kadaster, aen do loten 3 en 4, den wal gracht alhier geheel medegaende, mitsgaders nog .van zuiden met half de dreef zoo verre strekt het huis van jufvrouw de weduwe van d’heer Vanden- berghe, en met geheel de gezegde dreef aen het kerk hof, aldaer scheidende op half gracht, met de west- zyde naer het zuiden aen eenen bebouwden grond van sieur Josephus Vanhoutto met aerdeboord, en met het overig van de zelve westzyde naer hel noor den, ook met aerdeboord, aen gras van mejouffrou- wej» Decoene te ïperen, gebruikt door Henri Ver- raillte; met het poordeii.de naer hel westen aen land vq de telvo jouffrouwen Decoeno, na du kinders Verfaillie; cn naer het oosten aen h t volgende lot, alsmede met de oostzyde aen de volle lengte van lol 4, aldaer scheidende op half gracht; mitsgaders nog verders in den zuidoosthoek, met het oosleinde aen koop 3. Bootnprys der niet geteekende opgaende boonten Idem der bier medegaende tronken 61 2 Lol. Noord naer hel oosten aen hel perceel grasland, deel van den voorgaenden koop, de hoe veelheid van 86 aren 30 centiaren Zaeiland, ten eenen perceele, met de dreef ten oosteindc daeraen zoo verre als het zelve zaeiland is strekkende, alhier ge heel medegaende; bekend by kadaster sectie B, n.r 409, strekkendu oost en west, palende met hel ge melde oosleinde aen het lot 5, aldaer scheidendu op half gracht, met de zuidtyde aen het voormelde per ceel grasland deel van het voorgaande lot, met hel wesleinde aen du zaeilanden van de jouffrouwen Decoene, en 't de noo.dzydc aen het volgende lot, scheidende op hall' gracht. Pryzy der rronkboomert 6 franks. 3 Lol Noord aen hot lestvoorgaende lot, een hectare zeven en veertig aren 80 centiaren Zaeiland in een perceel, geheel de dreef ten.oosteindc alhier over niet, medegaende als deel makende van lol 6, be kend op den kadastrale.» legger, sectie 8, nommer 408; strek Kende oost en west, pa lende met het oost- einile aen het zelve lot 6, met <lo zu.dzyde naer het oosten aen het voorgaande lot, en naer het westen alsmede met het wcsteii.de aen zaeiland en bebouw den grond van Henri Verfaillie, niet de noordzyde, ten kleinen deele in den hoek van het westen aen zaeiland van het bureel vin weldaed van Wulverin- ghetu, cn met geheel het overig van de zelve noordzyde aen het gene van de kinders van sieur l'iöter Lauriere. Pryzy der tronkboomen 14 franks. 4 Lot. -- Beoosten over een gedeelte der dreef be grepen in het eerste lot, 1 hectare 51 aren 20 cent, uitiiiakende een lang perceel, die zuid en noord strekt; waer van den zuidkant Bedryfgras is en den noordkant Zaeiland; bekend by kadaster sectie Li, tl.’ 401; palende met de oostzyde aen zaeiland der hof stede van de heeren gebroeders Behaeghel te Veurne, met het zuideinde naer hel oosten aen de eigendom van jufvrouw Isabella Deschodt, cn naer het westen aen Pieter Baelen en jufvrouw de wudttwe van d’heer Vandenberghe, met de westzyde aen het gezegde ge deelte dreef begrepen in hel eerste lot, aldaer schei dende op half gracht, en met het noordeinde aen het volgende lot, aldaer vueregetneons. Pryzy der Tronkboomen 15 franks. 5 Lot. Benoorden aen den voorgaendtin koop en beoosten de dreef, 1 hectare 21 aren 30 centiaren Zaeiland, ineen perceel, happende ten noordoosl- hoeke, bekend by kadaster sectie B,“ iwmnmr 402; strekkende zuid en uoord, palende met de oostzyde aen de zaeilanden van de genoemdeh.eeren gebroeders Behaeghel, met bel zuideinde aen het voorgaende lol, aldaer vuerge.neens, melde westzyde aen de dreef deel van lot 2, aldaer scheidende op half gracht, met het noordeinde ten groolen gedeel na het westen aen het volgende lot, en met het overig na bet zuiden aen. lot 8. Pryzy der tronkboomen 7 franks. 6 Lol. Benoorden ten groolen deele naer het westen aen hel voorgaende lot, 1 hectare 12 aren 50 cent Zaeiland, uitmakende eene happende party; be kend by kadaster sectie B, nommer 408, strekkende oost en west, palende met de zuidtyde aen het voor- gaendu lot, met de westzyde aen het lot 3, du dreef alhier gansoh medegaende, aldaer scheidende Op streek van de zelve dreef, met de noordzyde naer het westen aen zaeilanden der hofstede van de kinders van sieur Pieter Lauriere, en naer het oosten aen hut volgende lol, behalve do happe die houdt aen het westerslo perceel van het tweede volgende lot, met het oosteindc zoo aen het zelve westerste perceel van het tweede volgende lot als aen de happe van het voormelde voorgaende lot. 7 Lol. Benoorden naer hel oosten aen het lest voorgaende lol, 1 hectare 17 aren 90 centiaren Zaei land, ten twee perceelen aen elkander, bekend by kadaster sectie B, nonuners 404 en 405; het westerslo happende Jegens het zaeiland van de kinderen van sie.tr Picler Lauriere. strekkende beide zuid en noord, palende met hel zuideinde aen het gezegde 1 stvuor- gaende lot, cn met de zuidzy.le alsmede het noord einde aen zaeilanden der zelve kinders Lauriere, e.t met de oostzyde aen het westerste perceel van het eerstvolgende lot, aldaer scheidende op half gracht. Pryzy der tronkboomen 36 franks. 8 Lot. Noord-oosl aen voorgaende lot, eenc 1 ing- werpige en onregelmatige party Zaeiland, die noord, en zuid strekt, bekend by kadaster sectie B, nommer 393, groot 3 hectaren 35 aren 90 cent; palende met de oostzyde naer het noorden aen do beek genaemd Schaepvliet en aen het volgende lot, met h< l zuid- eindc aen de loten 5 en 6, met de westzyde naer het zuiden aen de gemelde loten zes en zeven en naer het noorden aen land van mynh. de marquis de B.thune. Pryzy der tronkboomen 225 franks. 9 Lot. -- Beoosten aen voorgaende lot, eene party Zaeiland die zuid en noord strekt, bekend by kadaster sectie B, nommer 394, groot 1 hectare 20 centiaren; palende met de oostzyde naer het noorden aen du beek genaemd het Schaepvlied, aen koop twee hier na en aen de heeren gebroeders Behaeghel, mot het zuideinde aen het lot 5, met de westzyde naer het zuiden aen de loten 6 en 7, met hel noorden aen bet voorgaende lot, overal op half gracht. Pryzy der tronkboomen 56 franks. Alle de voorenbeschreven goederen, uitmakende het kasteel van Beauvorde, zyn gebruikt door du nalatenschap van vrouw Maria Jacoba Symoens, wed. van sieur l’ieter Jacobus Caloone; outdoor den koo- per aanslag te nemen zoowel aen de gebouwen als aen het gras en zaeiland met l.,l,“ October 1863, en de openbare lasten aftedragen met 1 January 1864. 2 Koor. Wal noordoost zoo van de kerk van Wulveringhein als van den eersten koop, beoosten over en aen de Uaezebeek, een Woonhuis en voorder medegaende gebouwen met 26 aren 17 cent. Land, bestaande in bebouwden grond, hovenierhof en Zaei land, genaemd het Schaep-vliet, van gelyken gestaan en gelegen te Wulveringhein, bekend op den kadas- tralen legger, sectie C, notuiners 33 en 34; strekkende oost en west, palende met het wesleinde aen do ge zegde beek, daer over het lot 9 »an koop een, mot du noordzyde aen de hofplacts der hofstede van mynh. Désiré Oilevier te Veurne, gebruikt door S.’ Edouard i Ghyseien, en met het oosteinde alsmede de zuidzyde aen de zaeilanden der hofstede van de heeren gebroe ders Behaeghel, gebruikt door sieur Franciscus Lahaeye. Gebruikt door sieur Carolus Ludooicus Oinmey, werkman te Wulveringhein, met regt van pacht tot mei 1864, mits eene jaerlyksche pachtsom van 90 franks, boven de openbare lasten. 3 Koof. -- Ten zuideinde naer het westen van den oost boo.ngaerd deel van den eersten koop, eene.. Bebouwden Grond, waer op zich bevindt gesticht eea Huis onverdere gebouwen, nu behooren.le aen h,t bureel van weldaed van Wulveringhein, mitsgaders een hovenierhof gebruikt door den heer Dyckma i, tezamen groot, ingevolge de erfpacht voorwaerde 2 aren 26 centiaren, nemaer bekend by kadaster sectie B, nummer 412b bis, voor twee .aren 80 cent.; gelege binnen de gemeente van Wulveringhein, van noorde aen eenen uitweg, dit noord-oost aen hel kerk hof aldaer, in erfpacht gehouden door gemeld arm bestucr, voor eenen termyn van 99 na een volgende jaren, iugegaen den l.’° mei 1842, tuit» eu voor. IJ Men abonneert zich op het bureel van het blad, Ooslstract N.’ 33, to Veurne, en op al dejiostkanloorcn van het rvk. Insqrtien, locenliinen den drukregel. Een afzonderlyk nummer 20 c.‘, hel supplement 15 e.’ Allo affichen, by de uitgevers van dit blad gedrukt, worden ttsx.vEL onvergeld in hetzelve geplaatst. Brieven eu geld vrachtvry toe te zenden.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1863 | | pagina 1