VAN VEURNE. I Koopdag van Huisrad, Beestialen, Landbouwgetuig, ingcoogste Vruch ten, Hout en andere mobilaire Voorwerpen, TE ALVERIMHEM, DORPPLAETS. IIO F S T E F, ALDERBESTE VETWEI DE li I i I BEESTIALEN, Openbare Verkooping van eene zeer sehoone patrimoniele Goed Maeigras, JAER. N.r 1986. ZATERDAG ii SEPTEMBER 1863. en Blad voor Annoncen, Landbouwnieuivs, politieke Een Nummer, en een V 57.8 en algemeene Tijdingen, Marktpryzen en Handelzaken. Supplement op hall’ blad, per week. ZEER SCIIOONEN KOOPDAG Wagenharntis, LandbouwtutgMeubelen sehoone Menagie-goederen, Fourragien, Veldvruchten en andere voorwerpen, Gemeente Loo. Gemeente Oostvleteren. Gemeente Pollinchove. Voor stad Voor buiten, vrachtvry: 3 fr. 75 0 maenden. I Door sterfgeval. DOOR STERFGEVAL. n.' GO. an i I I 1 Voor Frankryk 0 O o io 10 >0 JO JO 36 72 DO .11. 10 10 r. ADVERTENTIE Prys van inschryving, BETAELBAER VOOROP: 6 franks 's jaers. 3 fr. 25, 0 maenden. 1 fr. 75. 3 maenden. 7 franks ’s jaers. 2 fr.25 3 maenden. 16 fr. 50 ’s jaers. rellen, pinets, huilliére, ballancen met schalen en ge- wigten, 125 kilogrammen zwynen vleesch, koperen mooren, marmyten en koffykannen, yzeren potten en pannen en deel ydclc Hessehen, matten en menigvul dige andere onroerende goederen aldacr le bevinden. Voort6 wollen matrassen, I inwaden onderbedden? veel wollen en (duimen hoofdeinden, oor kussens, lyn- waden bedlakens, bedbehangsel, spreiden, overdek- seis, wollen en katoenen sargien, stoors, venstergor- dynen, rabatten, tafeldwalcn, servietten, handdoeken en boterkleers. In den voormiddagzal men den huisraed verknopen. En namiddag de beestialen, het wagenharnas, du vruchten en fourragien, benevens hel mesten hel ka'k. Op tyd van betaling, mits goede borg te stellen tor aonvoerding van voornoemden uolaris ROLLY. Op Maendag 14 September, 1863, ten een ure na middag juist te beginnen, ten huize alwaer Isabella Clara Vansteene, huisvrouw van Joannes Franciscos Lonten, onlangs overleden is, te Alveringbem, uaby do dorpplaets, Zal erdoor het ambt van Meesters BEERNAERT en DECAE, beide Notarissen tot gezegd Alveringhem gehouden worden koopdag van Menagie-goederen en andere voorwerpen. Allo aerd- yzer- koper- tin- en gleiswerk, tafels, stoelen, banken, kassen, sehraegtafel, laden, kommotie, lepels, messen, lourchettcn, soepkommen, bedbakken, wol len matras, 2 wollen hoofdeinden, 3 pluimen hoofdeinden, pluimen matras, kaden bedden; onder bedden, wollen sargien, katoenen idem, slaep- lakens, bedbehangsels, slaghorlogie met kas, spiegel, G kaders, kabaret, karaffen, tinnen bierkan, lanteern, manden, 4 kandelaers, zeefden, slrykyzer, gordynen, handdoeken, deel lynwaed, balans, schalen en gewig- ten,engsel, spinnewiel, garewinden,eene hoeveelheid meel, 16 graenzakken, ezelturf, 3 hekels, lukyzer, baensten, deel bezems, deel oud yzer, kwarthamer, happe, 3 weggen, vleeschbank en veel meer andere voorwerpen te lang om te melden. Beestialen. Een muilezel, 1 sehoone hengstezel, 1 melkkoei, 17 hennen en 10 boenden. Landbouwers-getuig. 1 karre, 1 (doeg, 1 eggo met kane, windmolen, met toebehoorten, zuerkar- teel, kern en toebehoorten, zannomyne, melk- en roomstanden, waschstanden, melk- en waterseulen, schotels, halestandc met schotel, spade, dry hack, vorken, houwen, rakels, greepen, kordewagen, pik ken, spriet, van, schoppen, graeuiuaten, graenzilïen, inaliugstanden, vieeschstande, twee ladders, enz. lugeoogste vruchten en fourragien. 2323 schoven tarwe, deel hooien strooi, eene hoeveelheid erw< ten, alsmede 14 aren aerdappels en hutteboonen op stam en al de groensels in het hovenierhof. Gezaegd en Brandhout. 3 stukken hout, deel ge- zaegd hout, postel, roeieiude, 4 eiken planken, deel stakitregels, al debalien en hekkens, al de diltp. rsen, deel houtbondels, deel busschen, eene hoeveelheid daringmul, deel brandhout, en deel spaenders. Op 3 maenden tyd van betaling voor de koopeu boven de 20 franken, mits solvabele borg stellend ten genoegen van voornoemde Notarissen BEERNA t'-ll I' en DECAE; de koopeu beneden de 20 IranKs, bel.c- veus den tienden penning komptant te betalen. De veilingsvoorwaerden, titels en kadastrale plans berusten ten kantoorc van bovengenoemden Notaris ROLLY, alwaer men diensaengaende alle voordere inlichtingen bekomen kan. ii Men abonneert zich op het buroel van het blad, Ooststra ?t N.’ 33, te Veurne, en op al de postkantooren van het ryk. Insertion, loccntimeu den drukregel. Een afzonderlyk nummer 20 c.“, het supplement 15 c.‘ Allo allichen, by de uitgevers van dit blad gedrukt, worden ttsMAEi onvergeld in hetzelve geplaatst. Brieven en geld vrachtvry toe te zenden. van TE WOLVERINGIIEM, BY DE DORPPLAETS. Op Dynsdag, 15 September 1862, otu 8 uren ’s mor gens precies te beginnen, te VVulveringhem, tegen de dorpplaets, op de hofstede het kasteel van Beau- vorde, ten sterf huizo van vrouw Maria-Jacoba Sy- moens, weduwe van sieur Pieter Jacobus Caloone, Zal Meester ROLLY, Notaris te VVulveringhem, hou den Koopdag van al hetgene gemelde hofstede nog bekleed, bestaende in Beestialen. 2 goede werkmerrie-peerden, 7 sehoone melkkoeijen, 2 tweelandsehe veerzen, 4jaer- lingcn, 5 kalvers, 40 hennen, 3 haens, 20 baanden cn de duiven. N. B. De jonge beesten zullen verkocht worden met grasloop tot 11 november aenstaende. IVagenharnas en Landbouwers-tuig. Voiturc met toebehoorten, 3 wagens, waer van een met breed beslag, 1 breed wiel karre, 2 andere karren, zool, karrue, ploegs, sleepbard.O «egden, waervan een met yzeren landen, aclpomp, aelkarleol en aelstanden,sle de, mestplankcn,kordewagen, dorschkleed, al ’t kuip-, kern-en dorschallaem, 2 windmolens, kalanderie, vans, veel rakels, houwen, greepen, mesthaken, vor ken, schoppen, spaden, zeissens, houwmessen, pek ken, pekhaken, liet bolallaem, houweel, kwarthamer, weggen, slypsteen, gracnmaten, zeefden, baensten, standen en seulcn, boterpotten, groote en kleine ladders, koei-en zwynbakken, het bakallaem, zwin- gelvoel, hekels, koeibanden, reepen, kiekenkot, graenders. Alle do diltpersen, deel brandhout, gezaegd hout en regelingen, eene hoeveelheid graenzakken, en an dere voorwerpen, te lang om te melden. Veldvruchteh en Fourragien. 60 aren zomcr- kools, 44 aren aerdappelcn, eene parlie beetrapen, 1500 booten klaverhooi der lrl" snede, 2500 booten idem der2.d“ snede, 2000 bondels fyn luecrschhooi en eene groote hoeveelheid glei en strooi, benevens de fruiten in den boomgaerd en de vruchten in het ho ven ierhof. Mest. Eenen grooten hoop kalk, al het mest die zich ter hofstede bevind, benevens de aele in de putten, verdeeld in koopeu ’telks gerieve. Meubelen en Menagie-goederen.Kleerkas, kom- mode, kasken met marboren plaet, grooten ovalen tafel in acajou, schoonen coufortabcl en verschelde andere zetels, stoelen, langwerpige tafel, 3 schraeg- tafels cn 6 andere tafels, barometer, veel sehoone kaders met printen, groote cn kleine spiegels, pen dule, porceleinen postuerkens en vazekens, naeht- gerief in acajou, bedbak met ressorts, 4 andere bed bakken, eene zeer groote hoeveelheid allerschoonste koper-, tin-, blik-, yzer-, gleisch-, porcelein-, glas en aardewerk, slaghorlogie met kas, waschkuipen, wateremers, koperen slagketel, kapblok, philter, nachttafels, vloer-en andere tapyten, koperen kande laers, manden, kleerkoorden, stove met toebehoorten, vuerscherm, schoppen en tangen, strykjzers, kaba- 8. “ II. 1-78-90 C. zaeiland, sectio IJ, Boomprjs fr. 65-. 9. ’ 98 aren 60 cent, weide, sectie B, n." 58 en 59. 10/ II. 1-68 -• C. weide, sectie B, n.”' 56 en 57. 11. ' 51 aren 10 cent, zaeiland, sectie B, n.' 534. Boomprys fr. 25 12. 77 aren 50 cent, zaeiland, sectie B, n.'5J3. Boomprys fr. 90-. 13. 79 .ircn 60 cent, zaeiland, sectie B, u.' 532. Boomprys fr. 70-» 14. ’ 47 aren 10 cent, zaeiland, sectie B, n.r 525. Boomprys fr. 48-. 15. 11. 1-33-GOC. zaeiland, sectie B, n.'526. Boomprys fr. 215-. De voorschreven Hofstede is bewoond en gebruikt door sieur Pieter Albertus Cornille-.1 meloot, met regl van pacht zoo voor de gebouwen als voor de zaei- landen en gras, tot 1” October 1864, mits 1864 francs by jare, boven de belastingen. Tweede Koop.Eene zeer sehoone en goede Vet- weide, gelegen te Loo, weinig oost van de stad, be westen de straet luidunde van Loo naer Reninghe, groot 11. 1-93-10 C., bekend by kadaster sectie C. u? 756. Boomprys fr. 200-. Gebruikt door den zelven sieur Corntlle-Anieloot, lot 1." October 1864, mits 400 franks ’s jaers. 3.c en laetsle Koop. Eene goede party Maeigras, gelegen te Oostvleteren, weinig oost van Elscndamnie, en noordoost van de kalchyde, groot 59 aren 10 cent., bekend by kadaster sectie A, n.’ 199. Insgelyks gebruikt door sieur Co> nille-Ameloot, tot 1." October 1864. mits lOOfrant .r„. en M.'*” ROLLY, Notaris te Wulvcringhum, zal op Woensdag, 30 September 1863, om 2 uren namiddag, binnen de stad Veurne, ter afspanning de Rhetorika, bewoond door jufvrouw de weduwe Verbcquc, open- baer, in eene zitting, do volgende onroerende goede ren verkoopon: Eerste Koop. Een zcerschoone en wel bebouwdo HOFSTEDE, gestaen cn gelegen te Pollinchove, weinig noord van de kerk, bezuiden acn de Loo- of Maenc- straet, beoosten de Burgwegstraet, met de hoeveel heid van 11. 17-97-10 C. lands, onder bebouwden grond, liofplaets, hovenierhof, weide, boomgaerd en zaeiland, by allichc verdeeld inde 15 volgende loten. Boomprys Ir. 1228-. 1. ’ Al de gebouwen en II. 3-97-90 C., hovenierhof, boomgaerd cu zaeiland, sectie B, n.” 72, 73, 75, 76, 77, 78 en 79. Boomprys fr. 500-» 2. “ II. 1-27-» C. zaeiland, sectio B, n.'80. Boom prys fr. 80-» 3. " 69 aren 20 cent, zaeiland, sectie IJ, n.'71 cn deel van n.’ 68. 4. r II, 1-21-60 C. zaeiland, sectie B, n.r 70. 5. ' 60 aren 50 cent, zaeiland, sectie B, Boomprys fr. 50-» 6? 85 aren 20 cent, zaeiland, sectie B, n.r 68. B lompry s fr. 25-» 7.“ II. 1-12-80 C. zaeiland, sectie B, n.’ 67. Boomprys fr.60-> 11“ II. 1-78-90 C. zaeiland. sectio B, n." 65.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1863 | | pagina 1