VAN VEURNE I Bedrylgrazcn en Zaeilanden I I H I I tl Sl Schoon Woonhuis mei Erf, 1/ A E I G K 4 S GELEGEN TOT POLLINCHOVE, l" 58.* JAER. ZATERDAG 4 JLNY 1864. 5 OPENBARE VERKOOP1NG TE HOUTHEM. ii i 0 illad voor Annoncen, Landbouwnieuws, politieke Een Nu miner, en een ZEER GOEDE PARTY en algemeene Tijdingen, Marktpryzen en llandelzaken. Supplement op half blad, per week. 1 N.' 2006. Gemeente llouthem. Gemeente Pollinchove, by de Fgntelc. o P E N B AR E VERKOOP ING eene Schuer, Kocistal en goede Zaeilanden, TE WULVERINGHEM, tegen het dorp. Gemeente Wulveringhem, ten dorpe. fjemeente Wulveringhem, benoorden naby de dorpplaets. - SLAB toor slid worden hebben tol geraken uil den grond van nu miner van liet Gou- zuiden, aen den blad, Ooslstraet van hel rvk. Prys van inschryving, BETAELBAER VOOROP: 6 franks ’sjaers. 3 fr. 26, 6 maenden. 1 fr. 75. 3 maenden. 7 franks ’sjaers. Voor builen, vrachlvry: 3 fr. 75 0 maenden. 2 fr.25 3 maenden. Voor Franltryk !6 fr. 50 ’sjaers. OPENDAER TE V E It K 0 O P E N Tut Alveringhem. E Men abonneert zich op het bureel van het N.' 33, te Veurne, en op al de postkantooren Insertion, löcentimen den drukregel. Een afzonderlyk nummer 20 c.’, het supplement 15 c? Alle affichen, by de uitgevers van dit blad gedrukt, ÉZaMAEL onvergeld in hetzelve geplaetst. Brieven en geld vrachtvry toe te zenden. De voorschreven goederen zullen zoo wel afzon derlyk als by verzamelingen, volgens de begeerte der gegadigden, te koopen aengeboden worden. Hel kohier van voorwoorden en hel vonnis, bene vens het kadastrael plan en alle voordere inlich tingen, zyn berustende ter studie van opgenoeindeu Notaris ROLLY. nieuwgebouwde Schuer, gedekt met pannen, met aenpalende koeislal en groolen aelput, benevens de hoeveelheid van 54 aren 20 centiaren Zaeiland, ge stae» en gelegen te Wulveringhem, weinig noord van dodorpplaets, en beoosten legen do kalsyde lei dende van hel Gouden Hoofd naer het Zftaenlje. Bekend by kadaster, seelie B, nommer 358. Strek kende oost en west, palende van westen aen de ge zegde kalsyde, van zuiden aen jufvrouw Julie- N.ircisse-Adcle Cuvelicr te Veurne, scheidende op half gracht, van oosten aen de koopen zes en zeven, op half vuere, en van noorden aen den volgenden koop dry, op half spletgracht. Pryzy der opgaende boomen en tronken 30 franks. 3 Koop.Eeneschoone party Zaeiland, gelegen als voren, groot ingevolge onlangs gedane meting 55 aren 01 centiaren, strekkende oost en west. Bekend by kadaster sectie B, deel van nummer 357, palende van westen aen do kalsyde den Hoofd naer hel Zwaenljc, van i voorgaenden koop, op hall spletgracht, van oosten, op half vuere, aen den vyfden koop, er aen de kin ders van sieur l’ieter Lauriere tc Wulveringhem, op half gracht, van noorden aen den volgenden koop op hall'spletgracht. Koop. Echo goede party Zaeiland, gelegen als voren, genaemd het Mote-stuk; groot ingevolge on langs gedane meting 44 aren 59 centiaren, strek kende oost en west. Bekend by kadaster sectie B, nummer 358 eu deel van nummer 357, palende van westen aen genoemde kalsyde leidende van bel Gouden Hoofd naer het Zwaentje, van zuiden op I half spletgracht aen den voorgaenden koop dry, van oosten en van noorden aen genoemde kinders van sieur l’ieter Lauriere, op half gracht. Pryzy der opgaende hoornen en tronken 108 franks. 5 Koop. ten langwerpig perceel Zaeiland ge legen als voren, groot ingevolge de gedane meting 29 aren 80 centiaren, strekkende oost en west. Bekend by kadaster sectie B, deel van jiuuimer 380. Palende van westen aen den derden koop, schei dende op half vuere, van zuiden op half gracht aen den volgenden koop zes, van oosten de kerkfabriek van Wulveringhem, op half gracht, en van noorden aen de zelve kerkfabriek eu de voornoemde kinders van sieur l’ieter Lauriere op half gracht. Pryzy der opgaende boomen en tronken 56 franks. 6 Koop. Een langwerpig perceel Zaeiland, ge legen als voren, groot ingevolge de onlangs gedane meting 33 aren 80 centiaren, strekkende ook oost en Wesl. Bekend by kadaster sectie B, deel van num mer 360, palende van westen aen den tweeden koop op half vuere, van zuiden aen den Zevenslen en lesten koop op paelslaken, van oosten aen de kerkfabriek van Wulveringhem, op half gracht, en van noorden aen vorengenoemden vyfden koop, op half gracht. 7 en leste Koop. Een langwerpig perceel Zaei land gelegen als voren, groot ingevolge de onlangs gedane meting 34 aren 56 centiaren, insgelyks oost en west slerkkende. Bekend by kadaster sectie B, deel van nummer360,palende van westen aen den tweeden koop, scheidende op half vuere, van zuiden aen voornoemde joufvrouw Julie Cuve- lier, op half gracht, van oosten aen de kerkfabriek van Wulveringhem op half gracht, en van noorden aen den zesden koop, op paelslaken. Pryzy der opgaende boomen en tronken 30 franks. De zes leste koopen zyn ook gebruikt door voor noemde Melanie Wyckacrt, om door den kooper in gebruik tc komen met scheeren en weeren der vruchten in hel loopeude jaer 1864. De koopen 5, 6 en 7 zullen vrije, onvergelde en eeuwigdurende passagio hebben tot geraken aen de kalsyde. Op Donderdag 30 Juny 1864, om 3 uren precies na middag, te llouthem, ter herberg den dubbelen .tiend, bewoond door sieur Henri Lammens, Zal M.’1" ROLLY, Notaris te Wulveringhem resi- deerende, openbaer, en in eene enkele zitting, du volgende onroerende Goederen toevvyzen: 1 Koop. Eene party Zaeiland, gelegen binnen de gemeente van llouthem, ter zuidzyde der Doorn- straet, bekend by kadaster sectie D, nummer 361, groot een hectare 10 aren negentig centiaren, uit makend een omtrent vierkant perceel; palende van noorden aen do Doornstraet, scheidende op half gracht, van oosten aen zaeiland van den heer de Visart, te Bury, gebruikt door sieur l’ieter Jakobus Patfoort, scheidende op half spletgracht; van zuiden aen den tweeden koop, scheidende op half splet gracht, en van westen, op half spletgracht, aen den eigendom van de kinderen Vanveurno, te llouthem, door hun gebruikt. 2 Koop. Eene langwerpige party Zaeiland, oost en west strekkende, gelegen als voren, bekend by kadaster seclio D, nummer 558, groot een hectare tien aren vyflig centiaren; palende van noorden aen den voorgaenden koop, nog van noorden benevens van oosten aen zaeiland van voornoemden heergraei de Visart, gebruikt door sieur Patfoort, van zuiden aen den derden koop, benevens aen land van mynh. Désiré Delmotte en zuster, te Ypercn, en van westen aen de gezegde kinders Vanveurne, overal schei dende op half spletgracht. 3 Koop. Een ander langwerpige party Zaeiland, insgelyks oost en west strekkende, bekend by ka daster sectie D, nummer 557, op eene inhouds- grootte van vieren zeventig aren twintig centiaren; palende van noorden aen den voorgaenden koop, van oosten aen het zaeiland van Mr. gracf de Visart, te Burry, gebruikt door sieur Patfoort, van zuiden en van westen aen zaeiland van opgenoeiuden heer Désiré Delmotte en zusler, te Ypercn, scheidende overal op half spletgracht. De hiervooren beschreven koopen een, twee en dry, te zatnen groot volgens titelen, dry hectaren dry aren 22 centiaren, en by kadaster 2 hectaren 95 aren 60 centiaren, zyn in pacht gehouden, voor eenen termyn van negen jaren, te eindigen met 1 octobei 1868, mits dcjaerlyksehe pachtsom van 300 franks, boven de lasten en bespreken, door sieur Pieter Derave, te llouthem,blykens notarieel pachtkontrakt in date 13 april 1859. De koopen twee en dry zullen, indien zy afzonder lyk toegewezen zyn, ten eeuwigen dage vrye en on- vergelde passagio hebben tot aen de Doornstraet. 4 Koop. Een goede party Bedryfgras, gelegen binnen dezelve gemeente llouthem, bewesten de Calomme-gracht of Bergenvaerd, strekkende no rd west en zuid-oost; bekend by kadastersectie A, n '2'... op eene inhoudsgroolte van twee hectaren twaell aren vyftig centiaren; palende van oosten aen gezegden De Notaris BEERNAERT, ter vcrbly fplaets van Alve- •’•tighein, zal, op Diugsd.ig 21 Juni 1864, ontvangen den instel ril de verhoogingen, met gewin eener pre mie van een per honderd door den meestbiedenden nsteller, on op Dingsd.ig 5 July 1864, overgaen tot den overslag, zonder verdere verschuiving, telkens om dry ure namiddag juist, tor herberg: Ie Soleil, bewoond door sieur l’ieter Hullhc, ter dorpplaets van Alveringhem, van Euno party allerbeste Maeigras, groot volgens tite len, (na aftrek van elf aren tien centiaren, daer van nfgeslacn cn verkocht geweest aen d« provintie West- vlaenderen) twee hectaren 26 aren 31 centiaren, ge legen tol Pollinchove, aen de Eyntele, bekend by kadaster sectie C, nummer 703c, palende zuid aen den Nzer-vacrl, west aen do velweido van de weduwe en erfgenamen van l’ieter Borreye, tc Leysele, noord ’’en gemeld verkocht deel eu dus den eigendom dezer provintie, en oost aen het maeigras van juffer Zenobie Vermeesch, te Veurne. Gin nog van dezen jarc er van in genot te treden. De titelen, voorwoorden en het plan berusten, ter tuzago der liefhebbers, by genoemden Notaris. BY L1CITATIE, van ecu Op Maendag 13 Juny 1864, om 3 uren namiddag precies, te Wulveriughem-dorpplacts, ter herberg d'ie Koninqen, bewoond door sieur Ambrosius Morael, Z ’l de Notaris ROLLY, te Wulveringhem residee- ’■ende, ten overstaen van den heer vrederegter van let kanton Veurne, openbaer cn in eene enkele zit- !"‘K> verknopen de onroerende goederen, waervan de ’t'schryving volgt 1 Koop. Een schoon eu gerieflyk Huis met Erf 'ns,i8 'ol het uitoeffenen van alle neeringen, ’‘“inde en gelegen ter noordzydc der Plaelsestrael J-ykweg te Wulveringhem; zamengesteld uil 'lll’<el, woonplaets, kamer, keuken, vaule, twee kel- s> stal, citerne, pomp en privaet;2 kamers op de la6>« en ruime zolders. Bekend by kadaster sectie nOmn»crs 482 en 48lz; groot een are 70 centiaren, voorhoofdendu van zuiden aen de Plaetsestraet, Palende van westen, noorden en oosten, aen de her- - er8 de dry Koningen, loebehoorende aen sieur L°ots Morael-Smaeghe. viebruikt door Melanie Wjekaert, om door den °oper in liber gebruik te treden, te rekenen van 1 1865. - Koop. Eene goede onlangs cn

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1864 | | pagina 1