SUPPLEMENT V A A VEI R N E. Huis met medegaende Landen, gestaen en gelegen te Adihkerke. s HET AAX BEKENDMAKINGEN. Openbare Verpachting van onroerende GOEDEREN, VEURNE 14 FEBRUARI. TOE WYZING Woonhuis met Erf, te Bulscamp. ?l WOENSDAG 14 FEBRUARI 1866. koning Leopold II toebehoorende aan lid Bureel van Weldaad en aan de Kerkfabriek vein EGGEWAERTSCAPPELLE. De karnavaldagen zijn schitterend en vrolijk voorbijgegaan. Van zondag af heb ben reeds een aantal maskers te zien ge weest. Nadere bijzonderheden zaterdag aanstaande. Zaterdag lest, is de schuur der bol stede gebruikt door sieur Lootvoet te Leysele, nogmaals afgebrand met al wat zij inhield. De stallingen zijn insgelijks in asschen gelegd en de pachter heeft nog al sterke brandwonden bekomen met zijn vee te redden. Zondag lest heeft het in de zelfde hofstede, en ditmaal aan hel woon huis beginnen branden. Echter is dit spoe dig gebluschl geworden. In de afgeloopene maand januari, zijn er ten gevolge van slechte of onduidelijke adressen, 7214 brieven ter zijde gelegd. Na de opening heeft men er 4904 aan de verzenders of op de bestemming kunnen bestellen; 2510 zijn er in de scheurmand geworpen. Men heefteindelijk iemand gevonden, maarloch in België niét, om den voorzitter der Vereenigde-Staien de troonsbestijging van onzen koning te gaan aankondigen. Het is een lid van hel diplomatisch korps, die uil Frankfort komt om die vereerende zending te vervullen. Trouwens, wij lezen in de Moniteur: De heer baron de Beaulieu, onze ge volmachtigde minister te Frankfort, is te Brussel aangekomen. Men meldt het aan staande vertrek van dien diplomaat naar Washington, waar hij vroeger nog verble ven heeft. De heer baron de Beaulieu is gelast met den voorzitter der Vereenigde-Slalen de troonbestijging van koning Leopold II aan te kondigen. De Moniteur kondigt de overeenkomst' af den 15 januari te Parijs tusschen België en Frankrijk gesloten, tol het aanleggen van eenen spoorweg van Soissons naar Chimay. Onder den titel Echo des Canotiers, zal te rekenen van 1" maart, te Luik, een maandelijksch blad verschijnen, welk al leenlijk ingericht is voor de verdediging der belangen van de speelvaarders. Een schrikkelijk ongeluk is woensdag om 10 uur des morgends te Luik voorge vallen: twee werklieden droegen een stuk ijzer op het oogenblik der aankomst van den trein uit Brussel; zij wilden over de riggels gaan, doch een hunner struikelde en viel. Hij kon bij lijds niet opslaan én de wielen van den trein pletterden hem hel •‘oofd. Die ongelukkige is zeker Lambert 'an Dalen, oud 27 jaren, gehuwd en woo ncode te Landen. IN EENE ZITTING. Gemeente Boilshoucke. VERKOOPING BY L1CITATIE, Gemeente Adihkerke. OPENBARE VERKOOPING Gemeente Bulscamp. AIIVEK Ti:vni:-KLAH iMtra 5 den n. oosten niet de van' "I i van ogen oeht- n 11 e vaer- baej-. ti ll) ]e l, e- t, E|ige st. -- wad, wade in de ver een e mael amp ver- d. - die r. - met aren 1) VII. I.— 0 fr. egher de haeg aldaer niet vrydom hier de. Bewoond en gebruikt door den verkooper sieur Engelbertus Van Uxein, oiu.door den kooper in ge bruik te treden met eersten mei 1866. De titelen van eigendom en de veilings-voorwaer- den berusten ’t elks inzage, ten kantore van meester ROLLY, voórnoeind. Maandag, 5 Maart 1866, om.een ure namiddag in liet Gemeeiilé-huis, te Eggewaertscappelle, bewoond door sieur Ghyselen, Zal er door liet ambt van Meester BEERNAERT, No taris ter residentie van Alveringheiti, overgegaan worden totde openbare Verpachting voor negen na- eenvolgende jaren, in te gaan eersten October, 1860, der landen van allen aard, toebehoorende aan hel Bureel van Weldaad en aan de Kerkfabriek, der gemeente van Eggewaerlscappelle. Breeder bij plakbrieven vermeld. Dé kohieren van voorwdarden,dragende na melijk, dat de pachters zullen moeten begoede borg of mede pachter stelled, berusten ter inzage der gegadigden, ten kdntbre van ’voornoemden Notaris BELRNAERT. en daermcdegaende erf, gëstacn en gelegen ter dprp- plaels van Bulscamp. Palende van oosten niet de achtererve naër het noorden liet hof van Engel Dc- schryver en naesl het zuiden hetgeen van Josephus Maeren, scheidende op half steenput; van zuiden met een deel dezelve achtererve de hajipe van eénen grond behooreride aen sieur Kerckhove alhier se- pareerende op den buitenkant van gezegden steen put, en eenehouten paelstaek, van oosten met het midde'ndeel der erve aei>|voornoeinden sieur Kerck hove, scheidende op regie linie van de voormelde paelstaek en eene andere houten paelstaek. geplant tegen den muer van sieur Kerckhove, nog van oosten met den voormelden uitgang jegens den eindgevel van het huis van denzelven sieur Kerckhove, van westen met het zuideinde van den uitgang ie- gens Emmanuel Geldof, en van daer noordwaerls ten grooten deele genoemde Joanna Ryckebusch, daer- van scheidende op regte streek van gemeenen scheid- muer tusschen deze twee woonsten, en overigens nog west met de erve achter dit twee woonstig huis het voormelde hof van sieur Kerckhove, de haeg aldaer met vrydom hier meclegaeixfc en in het ge heel van noorden het zaeiland der kinderen van Ba sil ius Svfertvaei ook inedegaeni M‘" Desibé DE BB AU WERE, Notaris te Veurne, tal overgaen Dinsdag 27 Februari 1866,2 ure namiddag, in de afspanning de Pehkaen te Nieuport, lot de Eindelyke Toewyzing van Koopt. Perceel Zaeiland groot 11. 0,92, 4-1 c. deel op de ooslzyde der parly wy k A N’ 26a. Koop 2. Perceel Zaeiland groot 11.6,51,28 c. overig op den westkant van gemelde party w y k A N* 265 Koopeu 1 en 2 worden gebruikt door Z’. Cordier tot van een Meester ROLLY, Notaris ter residentie van Wul- veringbem, zal, ten overstaen van den heer vrede- regler des kantons Veurne, Up Zaterdag 17 February 1866, om 3 uren na middag, te Veurne, sectie Beweslerpoort, ter herberg hel zilveren Hoofd, bewoond door sieur Vincent Bruwaerl-Schockaerl, overgaen, in eene enkele zit ting, tot de openbare verkoopiug van l‘“ Koop. - Een WOONHUIS, gebouwd in steen en gedekt met pannen, met verdere gerieflykhedcn en de hoeveelheid volgens titel, van twintig aren vyf en twintig centiaren daermedegaeudc Land onder be bouwden grond en zaeiland, uitmakendc de helft ten zuideinde van een perceel zaeiland groot in het ge heel veertig aren vyflig centiaren; slaende en gele gen binnen de gemeente Adiukerke, verre noord west van de kerk, omtrent de duinen; palende van noorden aen de noorderste helft van de zoo evenge- tnelde algeheele party zaeiland, aldaer scheidende met eene levende haeg van olmen hout, ter hoogte van een meter elf centimeters en alhier tot de helft medegaende, scheidende van oosten en van westen op half gracht. Tweede en laelste Koop. De hoeveelheid van omtrent achttien aren vier en twintig centiaren vyf milliaren Gras-akker, ook gelegen binnen de ge meente Adiukerke; palende van noorden aen de duinen van mynheer Pieter Borlier en van zuiden aen den bebouwden grond en hovenierhof van sieur Pieter Vileyn. Alles thans bewoond en gebruikt door sieur Fran- ciscus Josephus lloorens en zyne huisvrouw deinede- verkoopster Isabella Theresia Blündeel. De koopers van voorschreven Goederen zullen daervan konnen in gebruik komen zoo volgt: Van hel zaeiland met 1 ociober 1866; van gras-akker, met elfslen novembér daer op volgende, en van de gebouwen met 1 mei 1866. Men kan diëlisaengaende alle verdere inlichtingen bekomen ter studie van opgenoemden Notaris ROLLY, alwaur het kohier van lasten, de titelen en schels- kaert, teiks inzage berusten. van een Op Maendag 26 February 1866, pin 3 uren na mid dag precies, ter doTpplaels van Bulscamp, ter hei berg Sint Sebasliaen, bewoond door sieur Cossey, Zal de Notaris ROLLY, te Wulveringhem verbly- vende, in eene enkele zitting, aen de meestbiedende, toewyzen, bet volgende onroerende Goed Jlet oostcinde van èeit tweewoonslig Huis, (waer van hel weSteinde toebehoort aen Joanna Francisca Ryckebusch, weduwe van Jacobus Geldof), melde hoeveelheid van twee aren vyf en dertig centiaren eeii en negentig mil! iaren, onder grond dezer woonste

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1866 | | pagina 1