De Hopkwe Laatste Berichten HET WEKELIJKS NIEUWS Zaterdag 12 Febr. 1949. Blz. 5 jurist flteliep C. Rossey-Werrebrouck Brandglas en glas in lood en kop- Openbare gebouwen. Meubels, ier voor Rericen, enz., enz. WATOU Groot ZANGCROCHET ELVERDINGE VLAMERTINGE JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADERING DER BOERENGILDEN Arrondissement leper. UIT IEPER CINÉ ROYAL-WATOU ZITDAGEN C.V.P.-MANDATARISSEN GEMEENTEKRFDIET VAN BELGIE LEON GRILLET 19, Meenenstr. IEPER. Te!. 144 GERIEVIG WOONHUIS UITSLAG ACCORDEON WEDSTRIJD Op Zondag 6 Februari werd in het Hotel Patria, Rijselstraat, de grote officiële accordeonwedstrijd voor V/est- en Oostvlaanderen gehouden, onder zeer grote belangstelling. De uitslag luidde als volgt: Afdeling Juniors, te bekomen pun ten 300. 1. Willy Reynaert, Oost kamp, 274 p.; 2. André Breemen, Roeselare, 239 p.; 3. Christian Mes- dom, 238 p.; 4. Yvonne Markey, 229. 3" Afdeling Liefhebbers, te beko men punten: 300. 1. Danny Vermaut, Geluwe, 263 p.; 2. Julien Declercq, Zonnebeke, 249 p.; 3. Michel Beun, Wijtschate, 240 p.; 4. Liliane De Vinck, 235 p.; 5. Lievin Dewinne, 234 p.; 6. Christiane Blan- chaert, 225 p.; 7. Roger Degrauwe, 193 p.; 8. Rachelle Vansteenkiste, 165 p.; 9. Gaston Callemeyn, 120 p. 2' Afdeling Half-Beroepsspelers, te bekomen punten 300. 1. Romain Dobbelaere, Zonnebeke, 268 p.; 2. .André Meerseman, Roese lare, 233 p.; 3. Roger Schelstraete, 218 p.; 4. Raymond Mestdagh, 175 p. 1° Afdeling Beroepsspelers, te be komen punten: 450. 1. Marcel Gobert, Oostkamp, 328 p.; 2. Rosette Vanacker, Wervik, 300 p.; 3. Antoine Barbez, 283 p. Uitmuntendheid, te bekomen pun ten: 450. 1. Therese Snoeck, leper, 371 p. Virtuozen, te bekomen punten: 450. 1. Roger Eggermont, Meenen, 356 p.; 2. Remi Hellyn, Tielt, 333 p.; 3. Jenny Poorterman, Brugge, 327 p. Lezing op zicht, te bekomen pun ten: 111. 1. Therese Snoeck, leper, 92 p.; 2. Roger Eggermont, Meenen, 84 p.; 3. Remi Hellyn, Tielt, 71 p.; 4. Jenny Poorterman, Brugge, 58 p. JACHTMISDRIJF TE WIJTSCHATE D'Hondtstraat 40 - Tel. 473 - IEPER Verzorgd werk(c 275) Qenadige prijzen Vrijgesproken. Mevrouw Lucie Pauwels, weduwe van dhr Alidor Boussey» wonende te Sint- Jan-ter-Biezen (Watou), die in date van 22-4-1948 door de Boetstraffelijke l.'tchtbank te leper veroordeeld werd tot een geldboete van 26 fr.. voorwaar delijk gedurende een termijn van 5 jaar, en tot het betalen van de som van 1.000 fr. aan dhr Georges Ooghe, Luidgebruiker te Loker, wegens ver nieling van veldvruchten, werd in date van 13 Janna.-i 1949 vrijgesproken door de derde Boetstraffelijke Kamer van het Hof van Beroep te Gent. De burgerlijke partij Georges Ooghe werd van haar eis afgewezen cn veroor deeld tot de kosten. Uitslag prijskaart!ng «Manillen. Bij Veyer Cyriel In de Strooien Kon 48 deelnemers: 3. Gauwelier Camiel en Deheegher Ac hi el'; 2. Ganne Marcel (Proven) en Thoré Gaston; 3. Doise Daniël en Wij- ckaert Robert; 4. Rouseré Georges en Aekaert Homo ré5. Ruckelusch Gérard (Watou) en Doise Gebriël; 6. Mille- ville Daniël en Declercq Maurice. Burgerstand Januari 1949. Geboorte. Russe Nicole, d. v. Ro bert en Busson Ida. Overlijden. Oreel Alphonse, echtg. Theeten Eudoxie. 80 jaar. Maatschappij De Grensduif Ten gerieve der duivenmelkers, ge ven we hieronder de volledige lijst der prijsvluchten voor 1949. 27 Maart: Le Touquet (L. Vallaey), 3 April: Ar ras. *19 April: Arras. 3 7 April: Breteuil K. Oude. 18 April: Le Touquet. 24 April: Breteuil K. Oude. 1 Mei; Breteuil, leervlucht Arras. 8 Mei: Arras» Dourdan K. 31 Mei: Arras (bij M. Durant) 1"> Mei: Creil K. Oude. 22 Mei: Breteuil K. Oude. 22 Mei: Dourdan K. 21» Mei: Breteuil. 29 Mei: Arras, Orleans K. 3 Juni: Breteuil K. Oude. 12 Juni: Breteuil. 12 Juni: Tours K. (kaarten volgen). 19 Juni: Creil K. Oude. Oude en Jongen Afzonderlijk 26 Juni: Arras, Jongen. 2G Juni: Breteuil, Oude. 3 Juli: Arras. Juli: Dourdan, Oude (Vasseur). 10 Juli; Breteuil K., Oude. 17 Juli: Breteuil (K.). 24 Juli: Breteuil (K.) 31 Juli: Breteuil K., Oude. Oogst: Arras. 7 Oogst: Dourdan (K.) Krombeke. 14 Oogst: Breteuil. 2,t Oogst: Breteuil. 28 Oogst: Arras. 4 Sept.: Arras. 11 Sept.: Arras. IS' Sept.: Arras. Iedere Woensdag leervlucht Arras. Begin 20 April. Aanmerkingen: Een Kampioenschap wordt gegeven op ai de vluchten welke gegeven worden door de maatschappij van 27 Maart tot 18 September met de twee eerst aangegeven duiven; klasse ment volgens Hec Wekelijks Nieuws Het kampioenschap voor oude dui- vcn, begint op 17 April, 24 April, 15 Mei, 22 Mei, 5 Juni, 19 Ju.ni, 10 Juli cn 31 Juli, met volgende prijzen: 200 fiank en diploma, 150 fr., 100 fr. en 50 frank. Het Koningschap voor de jonge dui ven. wordt gespeeld op 17 Jul, 24 Juli, 7 Oogst, 150 fr. met diploma, verder 1G0 f:\ en 75 fr. Omtrek van de bondsvluchtenAbee- le, Roesbrugge, Beveren-Einde, Hoge Seine; tot aan de Haeghedoorn en ge heel de linkerkant tot aan Oost-Cappel, Proven met Krombeke-Hoekje tot aan het Lekkertje Omtrek voor de grote vlucht op Tours: Abeele, Poperinge. Westvlete- ion, Stavele. Beveren, Leisele en ge heel de Westkant tot aan de Franse grens. Liefhebbers let er op: Twee consta- tatiën voor de eerste duif zijn verplich tend. Constateurs moeten binnen de twee uren na de eerste bestatiging binnen zijn. Ieder liefhebber moet in het bexit zijn van zijn lidkaart B.D.B Waarheen deze Week? Zondag: Schieting aan het liggend spel. te 14 uur. Voetbal, te 15 u. Cinema Zaal Eendracht te 16,80 u. Bal van de liggende wip te 19 uur zaal Loones. Cinema, te 19.30 u. Hier volgen de namen der gekoze nen: Allaeys Georges, Demey Maurits, Duflou Roger, Gryson Hector, Heyte Aloïs, Nofredaeme Amand, Parreyn Kamiel, Rackelboom Maurits. Schoo- r.aert Maurits, Thorrez André, Vande- voorde Louis en onze onversaagde bode: Vanlede Gaspard. Nu voorwaarts: één voor alien en allen voor één. Christene Vrouwengilde. Zoals reeds medegedeeld, hebben wij onze algemene vergadering op Zondag 27 Februari. Onze vroegere dorpsgenoot Adv. Renaat Van Els- lande komt er spreken over «De Moe der in onze Tijd». Vakverbond. Op Zondag 20 Februari algemene vergadering voor de gesyndiceerden. Hier worden u belangrijke zaken me degedeeld. Daarbij komt de verkiezing van een nieuw bestuur, om dapper en kordaat voor uw belangen in te staan. Daarna mooie kosteloze tombola voor onze leden. Allen op post! Opgepast Ongeveer een uur na het gebeuren van .het ongeval aan 't Lammeke dat elders beschreven is in dit blad, kwam een auto uit de richting Pope ringe. Gekomen aan de bocht van 't Paviljoenwilde hij remmen, doch door de gladheid der baan, vloog hij het gaanpad op aan de rechter zijde der straat, om te eindigen tegen de muur van 't kerkhof. Dezelfde Zondagavond, omstreeks 20 uur, juist op dezelfde hoogte der baan als het eerste ongeval, kwam een auto uit de richting leper. Ook deze personenwagen kon de gladde baan niet blijven houden en botste met ge weld tegen de gevel van het huis be woond door G. Durnez. Doch zijn koers was nog niet ten einde! Hij vloog opnieuw de baan op, om te ein digen tegen het huis bewoond door J Durnez, en als bij wonder het grote uitstalraam sparend van de winkel van H. Van Lersberghe. Geluxkig voor de inzittenden werd niemand gekwetst. De auto weid buiten gebruik gesteld. 't Wordt tijd dat de plaatjes, welke de maximumsnelheid vermelden, uit gehangen worden! Ninon Zondag 13 Febr., in de Clairon te 17 uur, prachtige operette uitge voerd door de toneelkring van Mee- sen. Daarna puike revue. GIJVERINKHOVE i DE VEROORDELING VAN KARDINAAL MINDSZENTY Brief van Belgisch Episcopaat Algemene Biddag op 20 Februari Te Meehelen kwamen de Belgische Bisschoppen bijeen en besloten een gemeenschappelijke brief te richten tot de gelovigen, waarin zij een al gemene biddag zuilen voorschrijven voor de 20 Februari e.k., voor Kar dinaal Mindszenty, slachtoffer van de rode kerkvervolging. HEER SPAAK LAAKT METHODES VAN HONGAARS GERECHT 'Voor de Kamer en de Senaat heeft Eerste-Minister Spaak, in antwoord op een motie van de C.V.P., inzake het proces Mindszenty, een verkla ring afgelegd waarin hij mededeelde dat de arrestatie van de Kardinaal, de wijze van zijn beschuldiging en ondervraging en de methodes ge bruikt om tot spectaculaire Beken tenissen te komen, het geweten van millioenen in beroering gebracht heeft; dat in dergelijke tragediën de heilige rechten van de mens niet worden geëerbiedigd. Het geval Mindszenty, vervolgde Heer Spaak, staat niet alleen en honderden men sen, van alle kleur, zijn de laatste jaren slachtoffer geworden van de onmenselijke methodes die in die landen, waar de dictatuur zegeviert, in zwang zijn. Heer Spaak bevestig de dat Hongarije verplicht is ophel dering te geven en dat België zich zal aansluiten bij de beslissing welke de U.N.O. ter dezer mogelijk zal treffen. Heer Spaak werd toege juicht door C.V.P., Liberalen en een gedeelte der Socialisten. PRESIDENT TRUMAN BRANDMERKT VERDICT Op een persconferentie heeft Pre sident Truman ook het verdict van Boedapest gebrandmerkt. Staatssecretaris Acheson zou an derzijds ook zinnens zijn de kwestie voor de U.N.O. te brengen. Er is ook spraak van sancties tegen Hongarije. NOG DE MOORD OP GANDHI Nathuram Godse, die de aanslag pleegde op de Mahatma Gandhi, werd tot de doodstraf veroordeeld. DE OOSTENRIJKSE KWESTIE Op de conferentie der plaatsver vangers te Londen zijn reeds ge schillen gerezen, o.m. rechten van Yougo-Slavië, de grenzen van het land en het lot der verplaatste per sonen. HET BOTERRANTSOEN Voor Februari kan een tweede maal 300 gr. ingevoerde boter worden ver kregen bij de kleinhandelaars. in de feestzaal, bij Wed. Richard Masseheleyn, op ZONDAGEN 20 en 27 FEBRUARI, schifting, en ZONDAG 6 MAART, finale. Met 4.000 Fr. Prijzen en Beker. Insehr. voor deelname, met mu ziek en lied, dienen opgezonden vóór 10 Febr. e.k. naar Joseph Devloo, Weegschede 14, Gijve- rinkhove. r 20 Fr. voor deelname dient erbij gevoegd en wordt bij het optreden teruggegeven, d-319 Uitslag Wintertclling 1-1-1949. Wintertarwe: 123 Ha. 77 a.; rogge: 14 Ha. 24 a.; wintergerst: 1 Ha. 50 a.; v.'interkooizaad14 Ha. 65 a. In totaal du.s: 154 Ha. 16 a. Paarden voor lairdbouwgebruik: 152; paarden voor niet-landbouwgebruik3; muildieren: 1; runderen: 1119; scha pen: 70; varkens: 1249; geiten: 37; hennen: 6399; hanen: 138.; bijenkas ten: 7. Boerenbond. De leden der plaatse1.jke Bóeren- gilde worden Zondag 13 Februari e.k., te 14 u., verwacht in de Stadsschouw burg te leper, waar de Jaarlijkse Al gemene Vergadering van het Verbond der Boerengilden ?an het. arrondisse ment leper doorgaat. Deze vergadering heeft, benevens an dere punten, ook een voordracht over «Veeziektenbestrijding» cp haar pro gramma, alsmede een zeer belangrijke voordracht over De Economische Toestand van de Landbouw», door Senator Mullie. Wie gaat er mee? Op Zondag 20 Febr. gaat er te Brus sel een zeer interessante tentoonstel ling van allerlei landbouwmachines door. Woesten richtte hiervoor een gezamenlijke reis in. We vernemen dat nog enkele plaatsen vrij zi.in. De landbouwers ol landbouwerszonen, die zouden begeren deze reis mede te on dernemen, moeten zohaast mogelijk hun naam opgeven bij de schrijver der plaatselijke Boerengildi. alsook aan hem de veischuldigde reisonkos- ten (85 fr.) betalen Kermisgeruchten. Geruchten, waarvan we echter ner gens bevestiging konden krjigen, doen sinds enkele tijd de ronde over het gebeurlijk inrichten, in de Kermis dagen van een openbare verkoopdag. Op deze verkoopdag zou al de zolder- rommel, die door het ene gezin af gedankt werd, maar voor een ander welkom kan zijn, per opbod aan de man gebracht worden. Voor alle zekerheid doet iedereen dus best van nu af reeds het afge dankte weer eens terug boven te halen om het wat op te poetsen. Het zou in allo geval een zeer in teressant en aantrekkelijk iets wor den voor de kermisdagen. Zondag 27 Februari 1 Houdt die Zondag vrij. V/ant onze V.B..1.B.-Zonnebloemen komen op de planken en dat wordt gewis weer iets buitengewoons! Sportkring. Het was voor onze rood-witten een zware handicap, in de vervanging te moeten voorzien van spelers Vanhove er. Ghesquiere, die heiden ongesteld waren. Het is dan ook de bezoekende ploeg die vanaf het begin zich gevaar lijk aanstelt cn op herhaald misver stand onzer verdediging een 0-2 stand bereikt. Op persoonlijke doorbraak weet R. Couttenye, met een ver schot, keeper Vcrfaillie het nakijken te ge ven. Afgekeurd! Enkele minuten later werd Roeland zonder meer van het terrein gezonden. 'r, Was om te wanhopen! Lichtervelde miek een dankbaar gebruik van mid den deze warboel en zenuwachtigheid de scoor hog te verhogen (0-3). Enkele minuten voor de rust kon G. Cauliez de stand op 1-3 brengen. De tweede spedhclft bracht een heel ander spelbeeld en de bezoekers kunnen van geluk spreken, dat een drietal schoten op de doelpalen te recht kwamen en een strafschop on benut bleef. Aan de 75° min. wist M. Hof de stand te milderen op kop stoot (2-3). Lichtervelae kon echter ons lot bezegelen op penalty. Zondag 13 Febr. kan alles goedge maakt worden in Meenen. 't Zal er spannen, maar de puntjes moeten aan ons! Vertrek te 13.30 uur. De juniors wonnen van Izogem met 1-2 en spelen Zondag tegen Moes- kroen, op de Pothem. Kroostrijke Geïirn^n. i Hier volgen de namen der winke liers, die op vertoon der TiSkaart 1949 5% reductie gever.: Aerrout Gerard. Bouton Florentin, Boxoen Theo. Pe- huysser Robert, Guillemont Emiel, Hahn Emiel, Hof Albert, Hoflack Ant., lioflack Hector, Hollebekt Odiol, La- pèrc Paul, Theveün Gerard, Yalcke Bertha, Vanlersberghe Honoré en Ver- slype Maurice. De reductie is niet toe passelijk op eetwaren. Aan al deze- sympathiserende winke liers hartelijk dank. Wij drukken te vens de wens uit dat er rog r-.en'g winkelier bij deze lijst zou aansluiten. Gelief uw naam op te geven bij Voor zitter J. Denhert. Bij voorbaat dank. Zoekt g'iets 'huren of te tropen; Zoekt ge 'n meid'n plaats of wat? Wacht niet langer, maar plaats nog heden 'n Kleine ZOEKE R is ons blad! Naar jaarlijkse traditie Houdt het Verbond der Boerengilden van het Arrondissement leper, op Zondag 13 Februari 1949, te 14 uur in de Stadsschouwburg te leper zijn Grota Jaarlijkse Algemene Vergadering. Evenals de vorige jaren heeft men getracht de dagorde, in verband met de huidige omstandigheden, zo be langrijk en interessant mogelijk t# maken. Geen enkele landbouwer, die het met zijn bedrijf goed meent, mag op deze uiterst belangrijke vergadering afwezig blijven. DAGORDE: 1. Inleidend woord door Mr J. Ingelbeen, voorzitter. 2. Jaarverslag door Mr A. Boon, secretaris en opziener B.B, 3. Veeziektenbestrijding door Mr Dr Sioen, veearts B.B. 4. De Economische toestand van de Landbouwdoor Mr Dr Mullie, senator. 5. Toespraak door Z. E. H. De- francq, diocesaan Proost. 6. Slotwoord door Z. E. H. Verhae- ghe, Deken te leper. Landbouwers houdt die dag vrij! Op Zondag 13 Februari e.k. allen naar leper. ZONDAGDIENST Apotheker: Hr Vanrobaeys, Boterstr. ALLE MEDISCHE CORSETTEN, gordels, ceinturen en buikbanden voor mannen en vrouwen, wor den op maat gemaakt. De Montstraat 13, IEPER. (c-338) BURGERSTAND van 2 tot 8 Februari 1949. Geboorten. Flachet Philippe, v. Gent/Cool Raphaëi, v. Sint-Jan. Faillie Ludo, v. Westroozebeke. Laperre Werner, Diksmuidestr. 47. Bruneel Michel, Ligy wijk 109. Louwyck Rosita, Statiestraat 63. Devos Jacque3, Pa dde vijverstraat 23. Leupe Frans, Elverdingestr. 61. Vervenne Francine, v. Zillefoeke. Warmoos Freddy, v. Kemmel. Ei sermans Annette, v. Plcegsteert. Meuleman Jenny, v. Brielen. Bau wen Huguette, Rijselstr. 134, Graf Nelly, v. Beselare. Overlijdens. Trasschaert Ame- cieus, 65 j., echtg. Degrave Alphon- sine, Pikkenstr. 26. Pochet Alfre- da, 21 j., z. b., echtg. Deven Albert, v. Voormezele. Heniaert Joannes, 73 j., z. b„ wed. Vanlerberghe Sylvie, echtg. Vanlerberghe Leonie, Dikke- buschstw. 172. Goessaert Maria, 44 j., z. b„ ongeil., v. Woesten. Claeys Silvère, 35 j., fabriekwerker, echtg. Verfaillie Godelieve. v. Pas- schendale. Bartier Joannes, 79 j., z. b., wed. Maria Dubois, Rijsel straat 136. Pottel Maria, 43 j., z. b.. echtg. Decrcck Hubertus, Mas- sche'ainl. Nr 26. Lalleman Pha- raï de, 75 J., wed. Knockaert Rena- tus, Waterkasteelstr. 10. Huwelijksbeloften. Verkouter Lu- cien, metaalpolierder, en Gadeyne Eüana, marokijnbewerkster, beiden v. leper. Vasseur Julianus, been houwer, en Lemabieu Agnès, z. b.. beiden v. leper. - Reynaert André. plafonneerder v. St-Jan, en Therry Lucienne, naaister v. leper. Co- myn Daniël, landbouwer v. St-Jan, en Verfaillie Lucienne, z. b. v. leper. Mortreu Joseph, uurwerkmaker v. Komen, en Annoot Antoinette, z. b. v. leper. Huwelijk. Claeys Marcel, werk man, en Dewilde Agnès, z. b., beiden te leper. I nieuwe zaal achter de herberg g De Eendracht Gr. Markt, Wato J. ZONDAG 13 FEBRUARI op gewone uren: De Zoon van de Gangster met de befaamde JACKIE COOPER. Een. film zoals nog niet een v.erd vertoond. Een avond van zenuwachtige spanning van het be gin tot het einde. Een band welke adembenemende avonturen doet be leven en in de smaak van iedereen moet vallen. Daarom als één man naar Cinema Royal, op Zondag 13 Febr. (432) Uitslag der Prijskaarting bij Maur. Christiaan. Er werden 52 liefhebbers ingeschre ven. De prijskamp ging door in Het Manillen en gaf volgende uitslagen: i. Deheegher Robert en Bentein A. 2 Leupe Omer en Dewilde Jerome. 3. Maerten Arthur en Debergh Robert. 4. Maerten Florent en Decrock R. 5. Gelanghe Emiel en Lannoo Gerard. 6. Christiaan Leopold en Perts G. 7. Maerten André en Budart Alidoor. Voetbalkroniek. Rekkem Sport Watou I 24 Zondag voormiddag luidde de nood klok in de rangen van Eendracht. Vijf spelers van ons eerste elftal konden de verplaatsing naar Rekkem Sport niet medemaken. Dank zij de onver moeibare werking van Walter, welke seffens laad wist en vijf Juniors in schakelde, vertrok men met elf kerels vol moed en zelfvertrouwen. Kapitein Bedert nam dit elftal on der zijn bevelen en alhoewel -wat ze nuwachtig liep het spel gesmeerd, niet snel en mooi passenspe1 en goed afgewerkte aanvallen. Bewijs? Na 20 minuten wisten de wit-groenen reeds twee maal te scoren en de rust werd met deze stand ingetreden. Na de koffie werd er met nog meer vastberadenheid gedraaid, doch we za gen Rekkem onmiddellijk in verwoede aanvallen welke de onzen ietwat uit hun lood sloegen en tweemaal doel troffen. De laatste 20 minuten zouden de puntjes toewijzen. Gilbert merkt het gevaar, gaat centerhalf spelen en ontplooit er een snel dat de bewonde ring afdwong. De wit-groenen zijn weer de oude, heel en al zwier en mooi passen spel. En 't wordt 2-3. De Eendrachters houden stand en zijn hoe langer hoe doordrijvender. Daar suist Nr 4 in de netten. Het eindsig naal doet een bli.i hoera uit de wit groene rangen opstijgen. De besten en de moedigsten wonnen het pleit en de puntjes. Gilbert en Alb. Geldhof wa ren vol brio en Jacques scheen aan durf en snelheid gewonnen te hebben. De anderen dienen allen zeer eervol vermeld. Zondag 13 Febr., te 35 uur, krijgt het Watous publiek weer onze jonge- Jn tc zien tegen Risquons Tout en deze jongeren zullen mijn woorden bevestigen en tonen dat zij de oude ren waard zijn. 't Zal hard gaan, maar de moed der jongere spelers, geholpen door onze ouderen, zetten Risquons Tout buiten strijd. Zondag tonen onze jonge spelers "wat zq waard zijn en vangen de strijd WWW*AAAAAJUWUVWWVWUWt Voor het plaatsen van uw geld, wendt U tot den Heer wisselagent-correspondent Agent v. h. Gemeentekrediet v. België LUXECORSETTEN OP MAAT De Montstraat 13, IEPER. (c-337) Kasbons 1 jaar; 3,50 netto. Kasbons 3 jaar; 4.25 netto. Depcsito-bcekjes: 3 netto. Beursorder -Coupons-Titels. '1.8904) dicht bij de stad leper. Seflens vrij. Adres ter drukkerij, (I-1132> Onze christene mutualisten kozen vcor enkele tijd een nieuw bestuur.

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1949 | | pagina 9