Voetbalpraatje \i Kosteloze 8 EÖ r Fransman Louison Bobet wint de ronde van Lombardije Meubek 300NE Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 21=10=51 Matchen voor 28=10=51 NA DE 7* COMPETITIEZONDAG Strook dienende als dubbel en door de inzender te bewaren. UITSLAG V. P. 7 B0URG0IS VALÈRE,(3) Rangschikking na V. P. 7 CABO-SERVAIS IN HOOFDKAMP OP DE TRADITIONELE ALLERHEILIGENMEETING TE ROESELARE voor Minardi en Coppi Onze landgenoot Jos Schils 14e spijts twee bandbreuken Beter en goedkoper Stort 27 fr. BOKSSPORT WESTVLAANDEREN AA DE SPITS BIJ DE OVER WINNAARS DER LIEF- HEBBERSKOERSEN Rik Denijs laureaat, MAURITS BL0MME KONING DFR KERMIS- K0ERSERS 1951 MATCHEN voor ZOND- HET WEKELIJKS NIEUWSZaterdag 27 Óe|. 195i, hm Bifida. 8, Pronostiekprijskamp Het hieronderstaande bulletijn, Invullen, uitknippen en insturen HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Matchen 28-10-51 F. C. Roeselare - Oudenaarde Beveren-W. - St. Kortrijk R. C. Mechelen - F. C. Luik A. S. Oostende - Denderm. Rupel - C. S. Brugge Waregem - Exc. St-Niklaas W. S. leper - Zwevegem Herzeeuw - S. K. Roeselare Ue Panne - Koksijde D. Blankenb. - Steenbrugge Aalbeke - Kuurne Toek. Menen - S. V. Kortrijk e »o Je L. as cd u, O 1/5 CM UITLEG 1. De deelname, is onbeperkt, kosteloos en moet op uit ons blad geknipte bulletijns ge schieden. 2. Wie meest punten heeft (het puntenstelsel) joint. 3. Wie meer dan één bulletijn op zelfde naam instuurt, dient een volgnummer (in vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 ge- volgnummerde bulletijns op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De samentelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn, volgens volgnummer. 4. Eenmaal verworven pun ten blijven steeds geldig, zelfs zo men sommige weken de helft niet behaalt. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in hoof- ding staande datum. 1 thuisploeg gexv. (1 punt) 2 bezoekers gew. (2 punt.) x drawn (3 punt.) Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10j. (1) HET WEKELI In Ere-Afdeling wordt Berchem aan huis geklopt en komt Club Luik mede aan de leiding. AFZENDER: STRAAT. Nr TE 8 R. C. Mechelen - F. C. Luik W. S. leper - Zwevegem A. S. Oostende - Denderm. Herzeeuw - S. K. Roeselare Rupel - O. S. Brugge De Panne - Koksijde F. O. Roeselare - Oudenaarde D. Blankenb. - Steenbrugge Beveren-W. - St. Kortrijk Aalbeke - Kuurne Waregem - Exc. St-Niklaas Toek. Menen - S. V. Kortrijk l 1 1 x 1—x 1 1 x 1 1 3 19 punten. Een deelnemer bekwam 16 p.: Brabantstraat 3, Poperinge. Zes deelnemers bekwamen 15 p.: MUYLLE LUCIEN (2) Paddevijverstraat 31, leper. VANPACHTEBEKE JOZEF, Kortriikstraat 29, Izegem. DECKMYN PIERRE (1) Maur. De Wulfstr. 18, Poperinge. BRUYNOOGHE ALFON5 (2) Mandeldreef 74, Roeselare. BOEVE JOZEF Klokhofstraat 1, Veurne. DERHILLE JOZEF (4) Kleine Markt 19, Watou. Verder hadden we: 6 deelnemers met 14 p.; 20 met 13 p.; 30 met 12 p.; 53 met 11 p. en 71 met 10 p. In totaal rangschikten zich aldus 187 deelnemers. 6J Punten. Boeve Jozef, Klok- hofntraat, Veurne. 59 Punten. Boudry Luclen (1), Vlamertlngentraftt, Renlngelst. 56 Punten. Verfaillle Michel (2), Poperingest.r., Oostvleteren. Stor- me Noël (1), Nleuwstr., Westvleteren. 53 Punten. Scherpereel Jeanne, Caaselstraat, Poperinge. 52 Punten. Baxroo Gaston (1), Veurnestwg, Elverdlnge. Leroy Lu clen, Armentlèrestr., Mesen. Bed- deleem Maria (1), Abelestwg, Pope ringe. Benoot Óhrlstlaen, Brugge- straat. Poperinge. 31 Punten. Deroo Erlo (3), Po- perlngeatraat, Weatvleteren. 50 Punten. Chaerle Luclen, Komatr., Poperinge. Llbrecht Mau rlts. Mandellaan, Roeselare. 49 Punten. Deiboo Henrl, D'Hondtstr., leper. D'Amour Ur- baln, Garenstr., Poperinge. Pope lier Gerard (2), Duinkerkestr, Pope ringe. Vandenberghe André, leper- aardeweg, Roeselare. 48 Punten. Prophete C„ Vis markt, Diksmuide. Wayaert Cliris- tiaen (1), Woumenweg, Diksmuide. Butln Roger (4). Bellestr.. Poperinge. Defrancq André (4). Werfstr.. Po peringe. Dewulf Roger, St Jans- ferulsetnaat, Poperinge. Lauwer# Georges. leperstr., Poperinge. Po- peller Gerard (11. Duinkerkestr.. Po- perlnge, Decadt Fran#. Pod en- bacbstraat. Vlamertinge. 47 Plinten. Deel Michel (3), Dorp, Dlkkebus. Top Maurice (1), 10 Geboden. Poperinge. 46 Punten. Dael Marcel (1). Me nensteenweg. leper. Soen Jozef (4), Molenstr., Passendale. Dejon- ghe Jerome (1). Ieperstwg. Poperinge. Victoor André (2). Valkestr., Po peringe. Berkeln Noël (1), Ieper straat. Roeselare. Noliet Daniël, Menenstr., Roeselare. Matte Mar cel (1), Hobélaan, Veurne. Den- turck Germain, Bellestra-at, Vlamer- tlnge. 45 Punten. Hossey Cyriel (2). Hapjestraat. Krombeke. Vlaemynck René. Kauterstr., Merkem. De Ry- oke Daniël (1), Casselstr., Poperinge. Gantois Maurice (1), Abelestwg, Poperinge. Peel Jozef (1), Bruane- straat. Roeselare. Ghewy Maria (3). Llndendreef, Veurne. 44 Punten. Fossaert André (5). Poperingestraat, Watou. 43 Punten. Debever Willy, Kalf- vaartstraat, leper. Desramoult Gil bert (1), D'Hondtstr., leper. Muyl- le Luclen fl), Paddevliverstr., Nieuw poort. Depoorter Albert (1), Abe- lesteenweg, Poperinge. Gerard Fe lix, Veurne*traat, Poperinge. Tem- pervllle Prosper, westvleterenstwg, Poperinge. Vanpeteghem Maurice, Westouterstr., Poperinge. 42 Punten. Bartholomeus WUly (2), Nleuwkerkestr., Kemmel. Hos sey Cyriel (4), Hapjest.r., Krombeke. 41 Punten. GiUebert Rafaël, Ieperstraat, Elverdlnge. Hoflack Leonce (4). Veurnestraat, Poperinge. Ballliu Armand (I), Halve Renln- gestraat. Renlnge. Mattyn Erie, Ieperstraat, Roeselare. 40 Punten. Pil William (1). Sta tiestraat, Diksmuide. Dewulf Ma ria (4), Hapjestraat, Krombeke. Bij Antwerp traden Mees en Van- rlen Audenaerde opnieuw op, wijl bij Berchem Marcel Aernoudts en Stan Dehert belet moesten geven. De twee Invallers brachten er niets van te recht en ook Dries bleek niet bij schot. HIJ miste o.m. twee open kan sen. Antwerp, goede derby-ploeg, toonde zich een beter geheel en pri meerde in snelheid. De 0-2 uitslag ls dan ook verdiend. Bij Gantoise was Freddy Chaves van cle partij, maar zijn broeder Etlenne diende nog steeds vervangen te worden. Freddy begon als hoek- speler, maar werd naderhand cen tervoor. HIJ tekende 2 doelpunten aan, maar z'ljn ploeg speelde een gans onsamenhangende wedstrijd en de vurige Doorhlkzanen behaalden hun eerste punt aan huls. De 4-0 zege van Club Luik tegen Union behaald, ls meer dan verdiend. Internationalen Carré en Moës ble ken ln hun nopjes en speelden een goede partij. Tot hoogstaand spel kwam het evenwel niet en Union had zekerlijk één tegendoelpunt verdiend. Vermelden wij nog dat Pol Anoul door Verschueren helemaal schaak mat werd gezet. Bij Tilleur waren de grote troeven, Pannaye en Nihoul, onbeschikbaar. Daar werd het ganse elftal doorheen gerammeld, wat zekerlijk het verband niet bevoordeligde. Standard, bij wie hoekspeler Jadot gensters sloeg, was evenwel geen harde tegenpartij, zo dat er met een scoorloze draw één puntje uit de derby werd gehaald. Keeper Daenen soeelde een knappe partij, terwijl bij Standard half Blai se oók op een goede match kan te rugblikken. Waar Club Mechelen met 1-0 leid de aan de rust tegen een matig Spor ting Charleroi, liet niets voorzien dat de eindstand tot 6-0 zou oplopen, temeer dat Lomberechts na 20 min. spel gedeeltelijk onklaar wr geraakt. Weemaes toonde echter zijn schut- terskwalitelten en scoorde viermaal. De andere twee kwamen van de voet van de nijdige en kundige Lembe- rechts, dit spijt zijn spierseheuring in de dij. De Walen toonden zich slechte verliezers en speelden zeer hard Racing Mechelen staat of valt met De Saedeleer. Dit werd eens te meer bewezen op Olympic Charleroi. Niet alleen ontbrak bij het niet optreden van de befaamde Mechelse Inside, de nodige verbindingsman in het elftal, maar ook was alle aspiratie /oek. Zo strandden de bezoekende aanvallen alle op de backlijn, terwijl Olympic tweemaal de weg der netten vond. Matige partij. De derby tussen Racing en Ander- lecht kende niet eens de traditionele stemming. De kampioenen pakten met oogstrelend en technisch hoog staand spel uit, waartegen Racing zich aanvankelijk flink verdedigde, maar na de rust niets meer vermocht. Toch was er een strafschop nodig om de scoor te openen. Dat de Ratten ten slotte er maar met een 0-3 scoor van af kwamen. Is Iets waarover ze ten zeerste tevreden kunnen zijn. Er was werkelijk een klas verschil tus sen beide elftallen. Spijt Rik Coppens. grote uitblinker op het veld, voor twee speelde en somtijds vier-vijf spelers rolde en dan een gepaste voorzet aan een vrijstaande maat wist te geven, kon de Beerschotvoorhoede maar twee maal nut slaan uit de geboden kan sen. Daring kon driemaal roos schie ten, dank zij oud-Antwerpspeler Bas tin. Verdiend was de zege zeker, maar des te spijtlger voor Rik Coppens, die werkelijk één tegen elf speelde, zo zwak waren zijn maats. Vijf draws in II" Klasse B. Ardooie houdt Winkel Sport in bedwang. Spijts Beselare veel vlugger acteer de dan Moorsele, diende een puntje afgestaan. Er was gebrek aan afwer king en besluitvaardigheid en de be zoekers konden uit een strafschop gelijk stellen. Met doelman Ver faillle nogmaals ln vedette won Llch- tervelde de match te Meulebeke, zij het dan ook helemaal onverdiend, vermits de thuisploeg het meest aan bod was geweest. Devlleger scoorde tweemaal voor de bezoekers en tegen het einde toe werd op ontsnapping de 2-3 zege vastgelegd. De derby Wakken-Oostrozebeke werd verdiend door de bezoekers ge wonnen. Daarmede komen zij mede aan de leiding en schijnen zij grote ambities te koesteren. De zege werd op overtuigende wijze behaald. Wak ken ontgoochelde eens te meer. Hardnekkige en spannende kamp te Winkel St Elool, waar Ardooie op be zoek was. De thulsspelers Hepen iedere maal uit, maar de Ardossers kwamen telkens mooi terug om uit eindelijk een puntje mee huiswaarts te nemen. De kamp tussen Houthulst en In- gelmunster verliep grotendeels ln evenwicht, maar tegen het einde toe kwamen de thulsspelers fel aan bod Zo wisten zl] meer dan verdiend de gelijkmaker te scoren langs Gunst op strafschop. Ook Glts en Denter gem waren fel aan elkaar gewaagd. De bezoekers doelden ln de eerste en de thuisploeg ln de tweede helft. Bij Glts stelden Creus en Deniere en eens te meer de doelwachter zich ln vedette. Moorslede verloor ditmaal een punt waar de volle Inzet mocht aan spraak maken. De gewone doelwach- stond echter niet tussen de palen en dat heeft dan ook hun verlies van een punt betekent. Spijts lokaal overwicht draalden de bezoekers met 0-1 voorsprong en wisten aan te dik ken als Moorslede's centerhalf op zijn doelwachter terugspeelde en de ze doorliet. Lecluyse, G. Verduyn en nogmaals Lecluyse drukten dan het overwicht ln doelpunten uit, maar ook Vlamertinge wist nog eenmaal te scoren. Een 3-1 uitslag ware logischer geweest. B. S. Avelgem werpt Aalbeke terug, maar F. C. Otegem en Kuurne Sp. klampen aan in 11° Klasse C. St Niklaas omzeilt de klip Dendermonde. Kortrijk Sp., zwaar geslagen, laatste in het klassement in Eerste A. Devos Adrlen, Boeschepestr., Pope ringe. 39 Punten. Dael Michel (6). Dorp, Dikkebus. Muylle Gustave (1), Paddevijverstr., leper. Theite Luclen, Bellestraat, Poperinge. Bruynooghe Alfons (1-2) Mandei- dreef, Roeselare. 38 Punten. Declercq Eric, Stwg op Nlnove, Dllbeek (Brussel). Cammlère Valère, Prlncessestr, Emel- gem. Lust Bernard, Zeelaan, Kok- sijde. Boudeweel Augusta (3), Toekomststr., Poperinge. Clabau Urbatn (3), Doornstr., Poperinge. Deraedt Roger, Komstr., Poperinge. Huyghe Roger (1), Boeschepestr., Poperinge. Estlenne Willy, Zuld- burgweg, Veurne. 37 Punten. Marlco André, Oude Boezlngestr., Elverdlnge. Allary Marcel, Dorpstr., Pervijze. Butaye Raym., Ouderdomstwg, Poperinge. Debruyne Camiel (4), Boeschepestr-, Poperinge. Masselus Ghislain, leperstr., Poperinge. Mllleville Gaston (4), Casselstr., Poperinge. Papegaey André (6). Bellestr., Pope ringe. Degryse Albert (4), Blokstr., Watou. 36 Punten. Gadeyne Adrienne, Waterkasteelstr., leper. Lapon Charles, Kauterstr., Merkem. Ma- hieu Marcel. Armentièrestr., Mesen. Duran Willy. Dadizelestr., Moor slede. Soen Jozef (2), Molenstr.. Passendale. Batlleul Agnes, Krom- bekestr., Poperinge. Defrancq An dré (3), Werfstr., Poperinge. Gru- wler Donald (1), Boeschepestr., Po peringe. Papegaey André (3j, Bel lestraat, Poperinge. Sulfys Pierre (6), Provenstwg, Poperinge. Van- spranghe Pierre (1), Veurnestr., Po peringe. Verstraete André (1), St Bertlnusstr.. Poperinge. De Muêle- naere Maurice (1), Spanjestr., Roe selare. Vangeluwe Camiel, Beve renstraat, Roeselare. Rommelaere André (2), Zuidburgweg, Veurne. Six Urbain (1), Bulskampstr.. Veur ne. Saesen Georges, Poperlngestr., Woesten. 33 Punten. Derlemacker Leon (4), B.W.P., Adinkerke. Carpentier Maurice, Hospitaalstr., Elverdlnge. Cappoen Martial, G. de Stuerstraat, leper. Durieu M., Rijselstr., leper. Dewaele Frans, Hoogweg. Menen. - Van Caeneghem Henri, Wervikstr., Menen. Goemaere Julia, Dadizele- straat. Moorslede. Battheu Albert, leperstr., Poperinge. - Delava Ge rard (2), Casselstr., Poperinge. De Rycke Paul (1), Casselstr., Poperinge. Dnmont. Daniël (3), Toekomststr., Poperinge. Langbeen Jozef. Brug- gestraat, Poperinge. Masselus J.-j., leperstr.. Poperinge. Papegaey An dré (1). Bellestr.. Poperinge. Ver- haeghe Jacqueline (1), Bruggestr., Poperinge. Oreel Michel. West- outerstraat, Renlngelst. Callewaert Rosa (2), Arme Klarenstr., Roeselare. De Muêlenaere Maurice (2), Span- Jestraat, Roeselare. Lybeer Mauri ce, Hendrik Consciencestr., Roeselare. Peel Jozef (2), Bruanestr.. Roese lare. Rommelaére André (1), Zuid burgweg, Veurne. DICKY PUNTENWINNAAR TE VEURNE De eerste meeting van het sei zoen verliep zeer bevredigend. DE UITSLAGEN Liefhebbers 3x2 min.: Frits (59 kg., Veurne), en Jacobs (59 kg., Gent), boksen onbeslist. Verheist (57 kg.. Gent), wint op punten van Julot (56 kgr., Veurne). Debruyne (52 kg., Gent), wint door k.o. in round 2 van Richards (50 kg., Veurne). Paul Stem (57 kg., Veurne), wint op punten van Devogelaer (56 kg., Gent), Dewaele (51 kg., Gent), wint door k.o. in round 1 van Van Hou (52 kg., Veurne). Liefhebbers 3x3 min.: Alma (91 kg., Veurne), wint op punten van De Clerck (87 kg., Gent) Carlo (62 kg., Veurne), wint op punten van Degouwie (60 kg., Gent) Beroepskamp 10 X 3 min.: Dicky (55 kg., Veurne), wint op punten van Plens (53 kg., Gent). Op flater der Boomse verdediging opende Centre de stand. De steen bakkers hadden pech, als een aange tekend doelpunt geannuleerd werd en strafschop werd toegestaan. Tlerens schoot op de paal. Naderhand bleef de thuisploeg aan bod en de Walen mogen zich met de 2-1 nederlaag zeer gelukkig achten. A. S. Oostende was één uur in de meerderheid, maar kon tegen Ronse toch maar de draw bewerkstelligen. Het was op reuzeflater van Deschacht dat de bezoekers hun doelpunt scoor den en aldus met één punt wel Iets meer kregen dan zij verdienden. San ders had voor de thuisploeg raak ge schoten. Kortrijk Sport deed een hele boel veranderingen aan zijn elftal en o.m. werd stopper Declercq geweerd. Dit bleek geen verbetering, want te Gent kwamen ze er nooit bij te pas. Daar bij was keeper Tack uiterst zwak. Bij de thuisploeg was Debuck zeer op portunistisch, vermits hij drie van de vijf doelpunten aantekende. Cercle Brugge verving doelwachter Verleye door Strubbe en deze knaap speelde een reuzematch. White Star speelde zeer knap en leidde aan de 80° min. met 0-2, nadat Claeys voor de thuisploeg een strafschop had ge mist. Cercle kende zijn tien minu ten om In extremis met 2-3 aan de winst te blijven. Cherlet schoot twee maal roos en Serru éénmaal. Zowel Vigor Hamme als Rupel wa ren zwak en belde voorhoeden zou den er niet in slagen te scoren. De laatste minuten was Vigor ln groot overwicht, maar de bezoekende doel man toonde zich langs zijn beste zij de. De scoorloze draw geeft een Juist beeld van de wedstrijd. Izegem speelde een zeer goede par tij tegen Bergen. De forfaltscoor is niet ovedreven, hoewel Bergen het uitvallen van Ledrut kan Inroepen. Spijt een geweldig overwicht werd ln de eerste beurt niet gedoeld. Ver- straeten en Deprez scoorden twee maal en Vanhoutte bereikte het vijf tal. Callens en Deprez stelden zich in vedette. Ukkel en Club Brugge namen elk een helft voor zich. De sterrenkijkers toonden aanvankelijk een betere techniek, maar moesten na de poos het voor de sterkere physiek der Bruggelingen afleggen. Somers en Masyn waren hier de uitblinkers en Van Pottelberge ln het laatste kwartuur als hoekspeler. Een gelijk spel ware rechtvaardiger geweest. St-Niklaas startte uiterst snel en Debruyne lukte een hat-trick. Nog voor de rust kwam Dendermonde op zetten en kon zijn achterstand tot één doelpunt herleiden. De zege ging ten slotte toch naar de meest vaar dige ploeg, die meteen een zeer,ge vaarlijke klip wist te omzeilen. Aalst te Oudenaarde geklopt en Doornik alleen aan de leiding in Bevordering B. Dottenijs toonde zich van zijn beste zijde en won verdiend van Club Poperinge. De scheidsrechter bleek ln geen te beste dag en dat gaf aan leiding tot wrijvingen, waardoor Po peringe een speler van het veld ver wezen zag. Was Deerlijk de eerste beurt ln meerderheid dan waren het de thulsspelende Kuurnenaren die roos schoten. Nadien verworven deze dan het meesterschap en vooral Min- gels was gevaarlijk. Het werd een verdiende lokale zege met overdreven cijfers. B. S. Avelgem bevestigt zijn hui dige konditie en zond Aalbeke met ledige handen huiswaarts. De bezoe kende verdediging toonde zich niet op de hoogte van haar taak en had de grootste schuld ln de afgetekende nederlaag. Declercq, Verpoort en Foucart waren de goalgetters, S. K. Avelgem was min gelukkig en verloor afgetekend tegen het technisch veel sterkere Otegem. Door deze zege komt het nog steeds tot geen afte kening bij de leiders daar B. S. Avel gem, Kuurne en Otegem nog steeds met 12 punten samen voorop blijven. Luingne zakt steeds verder af en moest thans voor Hulste de duimen leggen. Hulste nam de eerste beurt voor zich en scoorde driemaal. Na de herneming drongen de bezoekers zich op, maar vonden maar éénmaal de weg der netten. Lantaarndrager Vlchte begon tegen Menen zeer goed. De Toekomsters kenden echter een bevlieging van belang en wisten de 3-1 cijfers ln min dan geen tijd ln een 3-6 zege om te zetten. Daarme de moet Vlchte nog steeds zijn eerste punt veroveren. De grensderby Komen-Le Bizet werd door de bezoekers gewonnen. De 0-3 uitslag is voor de thuisploeg weinig bemoedigend en in de toe komst dient het roer bepaald omge worpen te worden. Waregem bracht de grootste verrassing der reeks door zijn eerste puntje ln de wacht te slepen en dan nog bij het sterke Kortrijk. Voor de Groenlnge- mannen is dit een lelijke streep door de rekening, vermits hierdoor het on middellijk contact met de kopploe- gen verbroken wordt. JODEC. TE 17 UUR, IN DE ZAAL PATRIA Hier volgt het volledig programma van deze bqjesavond, inge richt door Impresserio Jerome Dekimpe met B. C. Sparta Ite- gem, onder toezicht en reglementen der K.B.B.B. afd. belde Vlaanders. De officiële weging gaat door ln Oafé «Tabora> bl] August Billlet, te 12 uur stipt. Prijzen der plaatsen: vaa 20 tot 100 fr. NATIONALE BEROEPSKAMPEN 1) Officieel Kampioenschap der beide Vlaanders Pluimgewicht (10 x 3 min.) CABO, Brugge: de vedette der grote boksmeetings van gans het land, kent opeenvolgende suksessen tegen al de vooraanstaande plulmers en wil dees jaar kampioen van België worden, tegen SERVAIS, Blankenberge: beoogt Insgelijks de Belgische titel en wil kost wat kost die grote tegenstrever uit de weg ruimen, Doet doorgaans ln alle meetings de schoonste kamp. 2) Officiële halve finaal voor het Kampioenschap der beide Vlaanders Weltergewicht (8x3 min.) DEWULF, Blankenberge: de man met de punch die door alle welters vermeden wordt. Indien hij er in slaagt de Breidelzoon te overwinnen, wordt Mllo verplicht z'n titel te verdedigen, tegen LEYS, Brugge: ex-kamploen der beide Vlaanders. Krijgt hier terug de kans om de titel te hernemen. Maakte de laatste tij. den verbluffende uitslagen, o.a. klinkende overwinningen op Lequenne (overwinnaar van Dewulf) en op Mino, het Ant werpse stierke LIEFHEBBERSKAMPEN (3x3 min.) Clinckemaillie, 67 kg., B.C. Sparta Izegem, tegen Vlacmlnok, 67 kg, Gent, Jean-Paul, 56 kg., Masselus Kortrijk, tegen Verheist, 56 kg. Gent, Dehullu, 67 kg, B. C. Sparta Izegem, tegen Devogelaere, 66 kg. Gent, Masselus, 60 kg, B. C. Masselus Kortrijk, tegen De Gowy, 60 kg. Gent. (3x2 min.) Leenknegt, 74 kg, Roeseare, tegen Bostere, 75 kg, B. O. Masselus Kortrijk, Lokatie bij: August Billiet, Valeer Olïlvier, Maurlts Blom- me, Jerome Renier, Café Patria, Medard Thlo, allen te Roese lare. Voor Izegem: Albert Sercu, Café Oud Stadhuis. Poorten open te 4 uur. Autobussen na de meeting in alle richtingen. Tegen een enthousiast Oudenaarde kreeg het te trage en slecht afwer kende Aalst geen kans. Alleen De buck en Destercke waren zich zelf, maar vermochten niet er vaart in te brengen. De 3-0 zege van Oudenaar de is dan ook ten volle verantwoord, De thuisploeg hanteerde de sterke wapens: snelheid en vuur. Op Stade Moeskroen wist Schaar beek één puntje uit de branding te redden spijts de thuisploeg de twee de helft geweldig aan bod was en de bezoekers op ontsnapping waren aangewezen. Om hun eerste helft verdienden zij echter de helft van de inzetj. Stade Kortrijk behaalde een nipte en niet verdiende zege tegen Elsene. Belde ploegen speelden beneden hun waarde en pasten zich moeilijk aan bij het glibberig veld. St Joost verdedigde zich aanvan kelijk zeer knap. tegen de leiders uit Doornik en kon tot aa.n minuut 52 stand houden dank zij het schitte rend werk van doelachter Anhes. Daarna bleven de leiders baas en drukten dit in doelpunten uit. Midvoor Pieters toonde nogmaals dat hij een gevaarlijk heerschap ls en op Beveren-Waas, dat nochtans het meest de aanvallende partij was, lukte hij zijn hat-trick. Van weerszij den bleven verdere doelpunten uit en V. G. Oostende won ten slotte met overdreven cijfers. Verdiende uitslag op St Niklaas, waar Club Roeselare te gast was. De 1-1 scoor geeft het spelbeeld van de de match weer. Zeer hoogstaand spel zag men niet en er werden van beide zijden kansen gemist dat hét een aard had. Veel herinneringen zal men best van dit treffen niet hou den S. K. Roeaelare in hedwajng gehouden door Eendr. Wcrvik. C S. leper en F. C. Knokke runners-up in II" Provinciaal. Torhout won verdiend met drie in vallers tegen een ontgoochelend Lau we. Daarbij werd zelfs nog een straf schop gemist. De 4-0 cijfers zijn toch overdreven vermits het laatste doel punt op flagrante offslde-stand werd genet. Zeer verdeeld spel zag men in de kamp Zwevegem-Knokke. De bezoe kers waren echter heel wat juister bij schot en Seghers schoot viermaal roos. Het was dan nog een achter speler der kustjongens die de stand moest milderen. Knokke schijnt te rug de goede kadans gevonden te hebben. Cercle leper houdt de goede vaart. Voorwaarts verdedigde zich aanvan kelijk zeer goed, maar moest na de rust wijken voor een betere techniek. Pareyn en Vandenbossche zorgden ervoor dat de 3-0 cijfers bereikt wer den. Hun stadsgenoten van White Star gaat het niet voor de wind. Te Wevelgem werd weeral zwaar verlo ren al zijn de cijfers dan ook fel overdreven. Toch dient gezegd dat de Ieperse verdediging minder secuur dan gewoonte wegwerkte en dat cle Wevelgemse voorhoede ln de tweede beurt bij schot was. De Jeldlng van de match Ingel- munster-Moeskroen was niet al te pulk. Het spel werd ontsierd door vele fouten en o.a. diende de bezoe kende keeper van het veld gedragen. Met elk één doelpünt zullen belde comparanten wel tevreden geweest zijn. S. V. Blankenberge verdedig de zich knap te Harelbeke maar had gebrek aan schutters. Zo kon de thuisploeg in de tweede helft, lich tjes baas spelen en driemaal aante kenen. Op strafschop werden de 3-1 cijfers vastgelegd. Flauwe elftallen te Tlelt, waar Herzseuw te gast was. Tlelt, opende de scoor, maar van dan af liepen de bezoekers tweemaal uit. Tlelt was bepaald ln een off-day en de grens- jongens wonnen tenslotte nog ver diend. Gobin en Van Steenkiste ontbraken op het appel. Dit bleek voor S. K. Roeselare geen al te grote handicap vermits bestendig werd ge domineerd. Penet, Carton en PUlaert speelden echter een levensmatch en hielden hun netten vrij. Wanneer nog een doelpunt van Lodrloor ten onrechte werd afgekeurd, kwam het einde met een scoorloze draw. Roese lare had toch de zege verdiend. De laatste klassieker van het Jaar is voorbij en tot grote ontgoocheling der Italianen, hernieuwde Bobet zijn zege, die hij bij het seizoenbegln in Milaan-San Remo had behaald. Zij hadden gehoopt op Coppi. Coppl was er, maar hij kwam in de spurt enkele centimeters te kort op Louison, die na een zware wegrit steeds zijn rap ste spurten uithaalt. Of zijn het de anderen die min rap gaan? De wed strijd zelf had meer dan een grote betekenis, vermits hierin voor de laatste maal werd storm gelopen voor de beker Desgranges-Colombo. Ku- bler werd slechts door Magui en Bo bet bedreigd. Uit dien hoek zou dan de wind waaien. Toen Bobet echter met Coppl storm liep op de Ghisallo. was de wereldkampioen echter niet bij machte te reageren. Voor hem was het nog een geluk dat hij Magnl ln de spurt kon kloppen en aldus vijf punten redden kon, die hij no dig had om zijn eerste plaats te be houden. Voor ons had de wedstrijd ook een speciale betekenis. Naast Baeyens, De Mulder, Schotte, Rik Van Steen bergen en Schils hadden ook Oreel en Couvreur de verplaatsing gedaan. Wij hoopten nog op een mógelijke zege. maar zover is het niet gekomen, vermits alleen Schils zich ln vedette wist te stellen. Schotte heeft ver zachtende omstandigheden te plei ten, vermits hij door kaderbreuk uit koers werd genomen. Van Steenber gen zette een tulmelperte ln de af zink van de Ghisallo, maar was dan reeds een verslagen man. Van onze anderen geen spoor. Baeyens en De Mulder waren bij de eerste gelosten. BIJ DE POPERINGE Tel. 200 KOMFTANT KREDIET (C.2499) Normale uitslagen in 11° Klasse A. Spannende kamp te Brugge, waar Mlddelkerke de repliek gaf. Na een gelijkopgaande eerste helft kwam Concordia aan bod en won ten slotte nipt maar verdiend tegen Mlddelker ke dat zijn beste match speelde. In de kamp Bredene-Glstel lukte Praet, een hat-trick voor de thuis ploeg en legde meteen de basis voor een zo afgetekende als verdiende ze ge. De Steenbrugse schutters toonden zich weeral van hun beste zijde en Helst werd het nieuwe kind van de rekening, al verdienden zij toch min stens de eer te redden. Daarmede gaat de strijd verder want ook Blan kenberge bleef zeer vlot aan de win nende hand. De Panne lukte noch tans het openingspunt maar moest, van dan af het Initiatief aan de thuisploeg latten, die tenslotte tame lijk gemakkelijk won. Ook St Kruis blijft in koers door met 4-1 Den Haan te verslaan. De thuisploeg speelde vaardig en schoon en doelfabrikant Debaere nam de eer voor zich driemaal raak te schieten en voor de nodige aftekening te zorgen. De Veurnse aanvalslljn trad niet compleet, op en verkeek de zege. Slj- sele werd heel de tijd door gedomi neerd maar wist tweemaal te scoren. De lokale forwardsen schoten slecht en daarbij werd nog een strafschop gemist. De Veurnenaars hadden ze ker veel meer dan een draw verdiend. Dank zij de prachtkeeplng van hun doelman werden de Nieuwpoortman- nen maar met 3-0 verslagen te Kok- sljde dat fel in meerderheid was en knap op doel schoot. Clemens (2) en Anys zorgden voor de lokale doel punten. op postcheckr'-Kening Nr 4763.60 der Drukkerij Sansen. Poperinge, en ons blad zal U wekelijks tot einde 't jaar per post tehuis be steld worden. Blijft Jef Schils. Onze landgenoot redde op een zeer schitterende wijze de nationale rennerseer. Na hand breuk kwam hij op opvallende wijze mooi terug, was mede met de eerste groep weglopers, klom behoorlijk, spijts een leeglopende tube, moest nadien herstellen en kwam toch nog met de hoofdgroep binnen. Zonder deze tegenslag had hij beslist op een nog schonere ereplaats dan de 14' kunnen aanspraak maken. Voor onze landgenoot is het ln elk geval een zeer schitterende prestatie, want ver geten wij niet dat al wat de wereld aan grote wlelervedetten talt, in de Ronde van Lombardije aaa de slag was. Komen wij tot dg koers zelf. Te midden een onbeschrijfelijke geest drift werd er aan razend tempo ge start. Degl' Innocentl was de eerste die uitliep. De sterke Magginl volgde zijn voorbeeld maar aan km. 45 was alles weer samen. Tijdens de beklim, mlng van de Varèse-berg (die van het wereldkampioenschap) valt Schils plat, maar kan een ander wiel nemen en terug bijspurten. Aan km. 55 staat Schotte langs de weg met ge broken kader. Dit kost hem veel tijd verlies en van terug bijkomen zal wel geen sprake meer zijn. De Brin- zio-berg zal de eerste zifting teweeg brengen. De Mulder en Baeyens zijn bij de eerste gelosten. Zeker ogenblik scheiden een dertigta.1 renners zich af, maar dit ls te veel en wat verder hebben wij er 55 vooraan, Wij zijn halfweg koers en te Como hebben wij nog 14 rennez-s verloren. Blijven dus nog 41 man. In een lichte bergop scheiden zich 5 renners af. Schils springt er op en met een drietal ln, het wie) gaat hij de eersten vervoe gen. Bulten Schils noteren wij: Ce- rattl., Seghezzl, Cachero, FondelU Brescl, Roma en Ast.rua Nu gaan wij naar cle grootste hin dernis van de koers toe. De Madonna del Ghisallo ls een eerder kwade brok om verteren en beslist steeds over de zege in deze Ronde. De acht vluch ters worden bijgebeend aan de voet van deze hindernis, maar Astrua springt weg en vangt alleen de be klimming aan. Achter hem zien wij Volpi storm lopen met Soldanl (win naar 1950) en Conterno (een nobels onbekende). Na hen volgt het drietal Bobet, Coppi en Minardi, die alle man hebben losgegooid, Kublor, Magnl en Bartalt Inbegrepen. Jef Schils houdt nog het langst stand maar ziet zijn tube langzaam leeg lopen. Daardoor kan hij ln de afzink geen aansluiting krijgen bij het kop- groepje dat gevormd wordt door As trua, Volpi, Conterno, Soldanl. Bo bet. Coopi, Minardi en Fornara. Deze acht man gaan ln gesloten gelederen naar de eindmeet, waar Soldanl de spurt aantrekt maar zodanig ma noeuvreert dat Minardi Coppl klont, terwijl Bobet onweerstaanbaar over ledereen ging en nipt zegevierde. I)E UITSLAG 1. LOUISON BOBET, de 226 km. ln 5 u. 51 min. 03 sec., gemiddelde snel heid: 38 km. 626 m. (nieuw record); 2. G. Minardi, op 10 centimeter: 3. F. Coppl, op 1 band; 4. Renzo Soldanl; 5. Pasquale Fornara; 6. Angelo Con terno; 7. Giancarlo Astrua; 8. Primo Volpi; 9. Giorgio Albanl, 5 u. 53 min. 29 see.; 10. Enrico Padovan; 11. Ferdi Kubler, 5 u. 53 min. 34 sec.; 12. Glno Bartall; 13. Florenzo Magnl: 14. Jozef Schils; 15. Alfredo Martini; 16. Vln- cenzo Rossello; 17. Lldo Sartinl. ROVAL-NAERT en ROMMEL-MOGLIA TE MENEN op 1 November a.s., te 16 uur Door de lokale Ideal-Boxing- Club wordt op Allerheiligen 1 No vember a. s. te Menen, m de zaal der Gilde van Ambachten, Grote Markt, een boksmeetlng ingericht met twee beroepskampen op het programma. Als belangrijkst* kamp krijgen wij Roval, alias Valeer Roose tussen de touwen tegen de Robekenaar Naert. Dit betekent dus de opening van het duel van die avond tussen Menen en Robeke, daar alle optredende boksers uit één de"°r twee steden zullen zijn. Zowel Roval als Naert zijn twee taaie boksers en het zal er ditmaal om gaan te zien wie van beide het lanest zal blijven staan. Bij de tweede beroepskamp krij gen wij twee neo-gepromoveerden in de kategorie. nl. de Menenaar Rommel en Moglia uit Roubaix. De Menenaar zal er ln eigen milieu alles trachten uit te halen om e»n mooie openingszege te behalen. De avond zal nog met 5 liefhebbTs- kampen worden aangevuld. Ziehier het volledig programma: Beroepskampen 8x3 Roval (59 kgr. Ideal-Club Menen) tegen Naert (59 kgr. Robeke). Rommel (60 kgr. Menen) tegen Moglia (60 kgr. Robeke). Liefhebberskampen 3x3 Soete (59 kgr. Menen) tegen Col lier (59 kgr. Robeke). Kindt I (67 kgr. Menen) tegen Pil- lois (66 kgr. Robeke). Kindt II f62 kgr. Menen) tegen Dgetaff (62 ker. Robeke). Deiaeaher (83 ker. Menen) tegen Bailly (83 kgr. Robeke). Vande Vvvere (54 kgr. Menen) te gen Tersoucha (54 kgr. Robeke). De meeting zal stiot te 16 uur een 'anvang nemen terwijl de weging -Ier boksers zal plaats hebb-i jn het Café du Commerce Ri' 'straat, Menen, vanaf 14.30 uur. P. Verschuwen, Ookers, Mwifa, ffi meersoh, Van Steenkiste, I. D« Elh Fr. Sterokx, Klnt, Even», Thorns, l clercq, Remue, L. Depoorter, 6chj te, Vander Meersehaut, Degrwttlt Loyaerts, Hardlquest, Van Ende, i mie. Buysse, Van Verre, Petal- Decln, Van DIJeke, Salembler, A, t ckaert, Drlessen, Van Rooebreecl, Dat Rik Denijs afgetekend beste liefhebber van het jaar li weest kan uit de hier volgend! i: tlstlek maar al te wel opgemii worden. HIJ ligt afgetekend au leiding met bijna dubbel zoveel si Sralen als zijn naaste tegewtm acobs Alfons en Dré Noyelle. de Westvlaamse zege nog wat Bi heeft bijgezet. Hier volgt dan deze statist! Vanaf renners met 10 zegepralen ven wij echter enkel de West mingen. 34 overwinningen; Henrl Deai.li 19 overwinningen: Jacobs m en Noyelle André. 18 overwinningen; Borghmansl rel en Schroeders Willy. 17 overwinningen; SevereyniSi en Van Holsbeke Jules. 15 overwinningen: Buyst Leo. 14 overwinningen: Zen Florto. 13 overwinningen: Mans Jules,! Bossel Cyriel en Zagers Jan. 12 overwinningen: Henri Kst. neers, Luyten Henri en Van Hon 11 overwinningen: Desmet P Grondelaers Robert. Vermaelea I Van Geneugden Martin, Van l Hendrik, Van Cauter Emlel en 1 Jozef. lo overwinningen: Christlaecs bert. Derboven Jan, Deschacht rard. Demuynck Marcel, Sneyers sef en Vande Casteele Odlel, Verleden jaar was het Valeer Olïl vier die zich tot koning der kermls- koersers kroonde. Dit jaar ls dezelfde eer aan een andere Roeselarnaar te beurt gevallen, en wel aan Maurlts Blomme. Niet min dan 15 zegepralen wist hij ln de wacht te slepen. Zijn naaste tegenstrever, Rik Van Steen bergen, veroverde 12 palmen, zodat onze Rodenbacher feitelijk onbe dreigd de kroon ln huls haalde. Hieronder geven wij een overzicht van het lijstje der'overwinnaars 1951: 15 overwinningen: Blomme Maurlts (Hautcharage, Hooglede, Ardooie, Brugge. Anzegem. Boezlnge. Komen. Vilvoorde, Kortrilk, Zottegem. Berlaimont, Wingene. Pa rijs- St- Etienne, Brussel - Ingoolgem, Anzln). 12 overwinningen: Rik Van Steenbergen en Nest Sterckx. 9 overwinningen: Jos. De Feyter. 8 overwinningen: Ward Peeters, Valeer Olllvler, Al- bert Ramon. 7 overwinningen: G. Buyl, Dré Rosseel, René Jnns- sens, Lode Anthonls. 6 overwinningen: Roger Decorte, Karei Leysen. 5 overwinningen: Decoek Roger. 4 overwinningen: Maelbrnncke, A. Mommerency, Van Staeyen, Van Kerckhoven, Van Dor- mael, Oreel. 3 overwinningen: Serin. Ceraml, Couvreur, Bogaerts, Debaere. Van der Stockt, St. Ver schueren, Hendrlckx, Mertens, De- clerck, M. Rljckaert. Close, Impanls. 2 overwinningen: Mertens, Van Brabant, L. Wouters, Brusselmans, De Prljcker, Baeyens, Vercammen, Boumon. Derycke. Re- nier, Jonclcheere, Rondelé, Wambeke, Demulüer. Claes, Pieters, Vander Ve- ken, Mollln, G. Hendrickx. 1 overwinning: Bauwens, Plovie, Hoefkens, Loenen, Vandijck, G. Vermeersch, Verhaert, IIIr Afdeling B S. K. Esen W. Adinkerke V. C. Keiem S. K. Eernegem Lombardsljde WUnendele Handzame Hermes Oostend» Aartrljke N. S. Leke Koekelare Diksmuide RANGSCHIKKING 1. Hennes 5 5 2. Adinkerke 5 4 3. Koekelare 5 4 4. Eernegem 5 4 5. Lombardsljde 5 3 6. Aartrljke 5 2 7. N. S. Leke 4 1 8. Diksmuide 4 1 S. K. Esen 4 1 10. S. K. Moere 4 1 11. Kelem V. C. 4 1 12. Handzame 5 0 13. Wljnendale 5 0 Matchen voor Zondag a.s.: W. S. Adinkerke bye 8. K. Eernegem 5. K. gsen Patró Wljnendale - V. C. Harm. Oostende Lombardsljde N. S- Leke F. C. Handzame S. V. Diksmuide V. C. AartriJI' S. K. Moere s. V. Koekelare 0 0 31 0 125 1 011 1 O», 2 0 271' 3 013 7 2 1 I 2 11 2 1 II 3 0 5 3 0 4 4 1 16 4 1 9> III" Afdeling D Dosko Beveren S. K. Staden S. V. Plttem Tlelt Sp. Izegem Sp. St Baafs S. K. Zilverberg 01. Koolskamf; S. V. De Ruiter Aarselc S. V. Rumbeke 3. K. Hoogled»- RANGSCHIKKING 0 1» 0 ilj, 0 313; 2 OU' 1 2 1' 2 0 10 2 11 .11 2 3 0 1 1 3 11 0 4 1: 0 5 0 4- 1. a. v. pittem 3 2. V. C. Aarsele 5 3. S. V. Rumbeke 5 4. S. K. Hooglede 5 5. Izegem Sp. 5 6. Zilverberg 5 7. S.V. De Ruiter 5 8. St Baafs 5 9. S. K. Staden 5 10. Tlelt Sp. 5 ti. D. Beveren 5 12. Koolskamp 5 Matchen voor Zondag a.s.: S. K. Staden S. V. EumbeW Tielt Sp. Dosko Beveren S. K. St Baafs S. V. Plttem Ol. Koolskamp Izegem 8p. V. C. Aarselc S. K. Zilverberg S. K. Hooglede S. V. De Kul"' III" Afdeling F W. S. Passendale Elverdlnge Eendr. Watou S. K. Öeluwe Brlolen Sp. J. A. Waasten B. 8. Poperinge Dadizele Sp, S. C. Zonnebeke F. Woesten RANGSCHIKKING 1. Brielen Sp, 2. Zonnebeke 3. Woesten F. C. 4. Geluwe 5. Passendale 6. Dadizele 7. Poperinge 8. Waasten 9. Elverdlnge 10. E. Watou 4 0 HU 3 1 Ui' 3 1 Mi 3 2 Ol 2 1 216 12 2» 1 2 2, 1 3 1 I 1 4 0: 14 0»' Ere-Afdeling Berchem Sp. F. C. Mechelen Rac. Brus«el F. C. Luik - Tilleur F. C. Ol. Charleroi Un. Doornik Dar. Bru&sêl Antwerp F. C. S. C. Charleroi S. C. Anderlecht Un. St-Gillls - Standard C. Luik - Roe. Mechelen La Gantoise Beerschot A. C. RANGSCHIKKING 0—2 6—0 0—3 4—0 00 2—0 2—2 3—2 1. Berchem Sp. 7 1 0 20 9 12 2. F. C. Luik 7 6 1 0 21 10 12 3. Ol. Charleroi 7 4 1 2 12 12 10 4. S. C. Anderlecht 7 5 a 0 20 9 10 5. Antwerp F. C. 7 4 2 1 16 7 s 6. Tilleur F. C. 7 2 1 4 8 5 8 7. Rac. Mechelen 7 2 2 3 16 13 7 8. Un. St-QUlls 7 2 2 3 10 12 7 9. Beerschot A. C. 7 2 3 2 19 13 0 10. S. C. Charleroi 7 2 3 2 11 15 6 U. F. C. Mechelen 7 3 4 0 21 23 6 12. La Gantoise 7 1 3 3 12 17 5 13. Rac. Brussel 7 X 3 3 11 16 5 14. Dar. Brussel 7 1 3 3 8 13 5 15. Standard C. L. 7 0 5 i n# 2 15. Un. Doornik 7 0 5 2 3 24 2 Matchen voor Zondag a.s.: S. C. Mechelen F. C. Luik S. C. Charleroi Berchem Sp. H*c. Brussel U. S. Doornik S. C. Anderlecht TlUeur Oantolse Daring Brussel Standard Luik Ol. Charleroi Antwerp F. C. Mechelen Beerschot Un. 8t-aill!s I" Afdeling A Vig. Hamme Rupel S. K. 00 Dendermonde S. K. St Niklaas 23 Ukkel Sp. F. C. Brugge 1—0 F. C. Boom Un. Centre 2—1 F. C. Izegem A. E. C. Bergen 5—0 A. S. Oostende F. C. Ronse 11 Rac. Gent Kortrijk Sp. 5—0 C. S. Brugge White Star 3—2 RANGSCHIKKING l.St Niklaas K. S. 2. F. C. Boom 3. F. C. Ronse 4. Rac. Gent 5. A. S. Oostende 6. Dendermonde 7. F. C. Brugge 8. Rupel S. K. 9. A. E. C. Bergen 10. Vlg. Hamme 11. Ukkel Sp. 12. F. C. Izegem 13. C. S. Brugge 14. Un. Centre 15. White Star 10. Kortrijk Sp. Matchen voor Zondag a.s.: Vigor Hamme U. S. Centre F. C. Izegem White Star Ukkel Sp. Boom F. C. F. C. Brugge F. C. Ronse A.E.C. Bergen Kortrijk Sp. A. S. Oostende A. V. Dendermonde Rupel 3. K. o. S. Brugge Bevordering B Ex. St Niklaas F. C. Roeselare Stade Kortrijk S. C. Elsene C. S. St Joost Rac. Doornik St. Moeskroen Schaarbeek Oudenaarde Eendr. Aalst S. V. Beveren V. G. Oostende RANGSCHIKKING 1—1 2—1 0—3 1—1 3—0 0—3 mnuiu 1. Rac. Doornik 7 7 0 0 20 4 14 7 6 1 0 17 11 12 2. Eendr. Aalst 7 6 1 0 23 9 12 7 3 1 3 12 10 9 3. Oudenaarde 7 4 2 1 12 4 9 7 2 1 4 10 8 8 4. Beveren-W. 7 4 2 1 16 9 9 7 3 2 2 11 5 8 5. V. G. Oostende 7 4 2 1 18 10 9 7 3 2 2 13 9 8 6. S. C. Schaarbeek 7 2 1 4 12 7 8 7 3 2 2 11 9 8 7. St. Kortrijk 7 2 1 4 12 9 8 7 3 2 2 8 7 8 8. F. C. Roeselare 7 2 1 4 14 11 8 7 3 2 2 3 3 8 9. St. Moeskroen 7 1 2 4 10 13 6 7 3 2 2 12 13 8 10. S. V. Waregem 7 2 3 2 11 13 6 7 2 2 3 14 11 7 11. F. C. Meulestede 7 2 3 2 10 17 6 7 3 4 0 7 12 6 12. Geraardsbergen 7 2 4 1 13 15 5 7 2 4 1 14 16 5 13. S. C, St Joost 7 2 4 1 8 18 5 7 2 4 1 12 16 5 14. S. C. Menen 7 2 5 0 10 19 4 7 0 3 4 10 13 4 15. Exc. St Niklaas 7 0 5 2 8 20 2 7 1 4 2 11 14 4 16. S. C. Elsene 7 0 6 1 4 23 2 7 1 4 2 7 ia 4 Matchen voor Zondag a.s.: S K. Geraardsbergen E. Aalst S. K. Beveren Stade Kortrijk C. S. Schaarbeek C. S. St-Joost R. C. Doornik Stade Moeskroen F. C. Roeselare S. V. Oudenaarde S. C. Menen Elsene S. V. Waregem Exc. S-Nlklaas II" Provinciaal F. C. Tlelt Un. Herzeeuw 23 ZweveKem Sp. F. C. Knokke 14 S. K. Roeselare E. Wervik 00 R. Harelbeke S. V. Blankenb. 3—1 Ol. Ingelmunster A. Moeskroen 11 C. S. leper Voorw. Oostende 30 S. V. Wevelgem W. 8. leper 40 F. C. Torhout W. S. Lauwe 4—0 RANGSCHIKKING l.S. K. Roeselare 7 6 0 1 21 3 13 l.D. Blankenb. 7 6 2. C. S. leper 7 5 1 1 21 6 11 2. S. K. St Kruis 7 5 3. S. V. Wevelgem 7 5 1 1 15 7 11 3. Steenbrugge 6 5 4. F. C. Knokke 7 5 2 0 20 10 10 4. Rac. De Panne 7 5 5. Rac. Harelbeke 7 4 3 0 15 14 8 5.V. V. Koksijde 7 4 6. Un. Herzeeuw 7 4 3 0 17 16 8 6. Conc. Brugge 7 3 7. A. A. Moeskroen 7 3 3 1 15 12 7 7. S. V. Veurne 6 2 8 F. C. Torhout 7 3 3 1 18 18 7 8. F. C. Sijsele 7 3 9. W. S. Lauwe 7 3 3 1 11 12 7 9. F. C. Helst 7 3 J0. Ol. Ingelm. 7 3 3 1 10 14 7 10. S. V. Bredene 7 2 11. Eendr. Wervik 7 2 3 2 7 14 6 11. S. K. Den Haan 7 2 12. S. V. Blankenb. 7 3 4 0 11 11 6 12. G. s. Mlddelkerke 7 2 13. Voor. Oostende 7 1 4 2 12 22 4 13. S. V. Nieuwpoort 7 2 14. F. C. Tlelt 7 2 5 0 11 19 4 14. W. S. Oudenburg 7 2 15. Zwevegem Sp. 7 1 6 0 4 17 2 15. E. G. Gistel 7 2 16. W S. leper 7 0 6 1 7 20 1 16. S. K. Torhout 7 0 Matchen voor Zondag a.s.: Eendr. Wervik R. C. Harelbeke Voorw. Oostende Tlelt A. A. Moeskroen C. S. leper Knokke W. S. Lauwe Ol. Ingelmunster S. V. Blankenb. W. S. leper Zwevegem S. V. Wevelgem F. C. Torhout Herzecuw S. K. Roeselare 11° Gewestelijk A W. S. Oudenburg - S. K. Torhout 2—1 S. V. Bredene E. G. Gistel 51 S. V. Veurne F C. Sijsele 2—2 F. C. Heist S. K. Steenbrugge 04 D. Blankenberge R. De Panne 41 V. V. Koksijde S. V. Nieuwpoort 3—0 Conc. Brugge G. S. Mlddelkerke 3—1 S. K. St-Kruis S. K. Den Haan 41 RANGSCHIKKING 0 1 1 2 2 2 1 3 3 4 4 5 5 4 5 5 1 26 4 13 1 19 10 11 0 26 8 10 0 23 14 10 24 19 20 15 11 9 21 20 13 17 19 22 13 21 12 17 10 17 12 25 9 29 11 22 Matchen voor Zondag a.s.: S. K. Torhout S. V. Veurne Cone. Brugge Ste Kruis Mlddelkerke S. V. Bredene Dar. Blankenb. S. K. Steenbrugge Eendr. Gistel Den Haan R. C. De Panne V. V. Koksijde S. V. Nieuwpoort W. S. Oudenburg F, C. Sijsele F. C. Helst 11° Gewestelijk B F. C. Meulebeke S. V. Moorsele W. S. Houthulst M. Ingelm. St Eloois Sp. V. C. Ardooie St Joris Sp. Ol. Ledegem S. V. Moorslede Vlamertinge F. C. Wakken Oostrozebeke V. P. Gits V. V. Dentergem RANGSCHIKKING Lichtervelde 23 Eendr. Beselare 11 1—1 3—3 3—1 3—3 2—5 1—1 St Eloois Sp. Oostrozebeke Vlamertinge Lichtervelde S. V. Moorslede F. C. Meulebeke V. V. Dentergem 7 W. S. Houthulst F. C. Wakken V. P. Glts S. V. Moorsele V. C. Ardooie Ol. Ledegem Eendr. Beselare Mol. Ingelm. St Joris Sp. 3 20 1 21 2 18 0 14 1 16 1 16 3 16 1 25 1 20 1 13 2 13 3 12 3 9 3 3 1 11 0 12 13 11 11 11 13 10 16 10 11 9 13 14 14 18 12 7 7 7 7 13 6 18 5 Matchen voor Zondag a.s.: Lichtervelde Wakken Moorslede V. P. Gits Vlamertinge S. V. Moorsele St-Elooi M. S. Ingelmunster Eendr. Beselare Dentergem V. C. Ardooie St-Joris Ledegem Meulebeke Oostrozebeke Houthulst II" Gewestelijk C F. C. Komen S. C. Le Bizet 03 Kuurne Sp. Deerlijk Sp. 4—1 S V. Vlchte Toek. Menen 3—6 S. V. Kortrijk Rac. Waregem 11 Hulste Sp. F. C. Luingne 3—4 Dottenijs Sp. F. C. Poperinge 3—1 B. S. Avelgem Aalbeke Sp. 30 F. C. Otegem Avelgem S. K. 52 RANGSCHIKKING 1.B. S. Avelgem 7 5 0 2 17 7 12 2. F. C. Otegem 7 6 1 0 26 12 12 3. Kuurne Sp. 7 6 1 0 26 12 12 4. Dottenijs Sp. 7 4 1 2 18 12 10 5. Aalbeke Sp. 7 5 2 0 18 9 10 6. S. V. Kortrijk 7 4 2 1 23 16 9 7. Deerlijk Sp. 6 3 2 1 11 8. Toek. Menen 7 3 3 1 21 9. F. C. Luingne 5 3 2 0 17 10. Hulste Sp. 7 2 4 1 11. F. C. Poperinge 7 2 4 1 12. S. K. Avelgem 7 2 4 1 13. S. C. Le Bizet 7 15 1 14. F. C. Komen 6 1 5 0 6 16 15. Rac. Waregem 6 0 5 1 8 22 16. S. V. Vlchte 6 0 6 0 3 22 Matchen voor Zondag a.s.: Took. Menen S. V. Kortrijk F. C. Poperinge F. C. Komen F. C. Luingne Dottenijs Deerlijk Sp. S. K. Avelgem Hulste R. C. Waregem Aalbeke Kuurne B. S. Avelgem Otegem O, U Bizet S. V. Vlchte 15 17 14 10 21 3 6 16 2 1 0 Matchen voor Zondag: ».S" S. K. Elverdlnge S. C. Zonnet'* S. K. Geluwe W. S. Passendnl» J. A. Waasten E. Watou Brlelen Sp. B. S. Poperinge F. O. Woesten Dadizele Sp. III" Speciaal A W. S. Oudenburg Voorw. Oost* G. S. Lefflnge Rac. De Part' S, V. Bredene O. S. Middelt®' S. V. Veurne S. V. Nieuwpoort V. V. Koksijde S. K. Den Ha»" E. G. Giste) Hermes Oostende III" Speciaal D F. C. Komen F. C. PopeUM» S. K. Vlamertinge - B. S. Foperinf W. S. Houthulst W. S. leper C. S. leper F. C. Woesten Eendr. Beselare Eendr. Wer™ III" Speciaal E Ol. Ingelmunster Dosko BW"5 S. V. Rumbeke Mol. IngetoM' F. O. Tlelt V. O. ArdOOle V. C. Aarsele S. V. Pittem F. C. Meulebeke Tlelt Sp. S. K. Roeselaro Oostrozebf*' F. C. Wakken V. V. Denterge"* III" Speciaal G St Eloois Sp. Stade Kortrijk Kuurne Sp. S. V. Moorslede Kortrijk Sp. S. V. Kortrijk S. V. Moorsele F. C. Ee«e» Lendeledo Sp. Ol Ledegem N, S. He die Dadiaele Sp.

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1951 | | pagina 8