BET WEKELIJKS NIEUWS Onze Crossers hielden de Nationale kleuren hoog Kosteloze Georges Furnière Cyclo- Crosskampioen van West vlaanderen teVlamertinge Uitslagen en Rangschikkingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 1=2=53 Matchen voor 8=2=53 Stort 125 fr. «hst wmnouarKB ntsetwh», ralerdas S fabr. ion, bi*. ïo. aiiiiiiiiEiiiiiiHiiiiiiiiüsiKiiiiieiiiiiiiiiüiiiüiiimmimiiiiiiiita O ais RegelmatBghefdskriferlum '53 voor Liefhebbers OPROEP TOT DE KOERSINRICHTERS 'IIIIIIIIIIIIIIHIIIHIIIIIIIHIIIIIillllHllllillliimiHllilllllllllllii'' 1 HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Matchen 8-2-53 1 é£.\J II g 1 5? 5 fc 1 F. C. Sijsele - St- Kruis os! u* 20 1 F. C. Brugge - Kortrijk Sp. UITSLAG V. P. 19: Castelein Georges, Caenen Karei (2) Verstraete André, Crick Yvonne (7) Algemene Rangschikking na V. P. 19: Duivensport Dhr Wilfried Staes (Izegem) tot voorzitter verkozen van de internationale duivenliefhehbersbond ONZE OLYMPISCHE OVERWINNAARS NOG MAALS ONDERSCHEIDEN Sterf 125 fr. RIK COPPENS GESCHORST BERICHT III0 Provinciaal A III9 Provinciaal D III" Provinciaal F 1° Afdeling II9 Afdeling III9 Afdeling B I9 Provinciaal II9 Provinciaal A II9 Provinciaal B II9 Provinciaal C Y.Y. Dwmm Tl& Otegem VAN0E WATTIJNE AAN DE EER TE HANNUIT De Grote Prijzen van Hannuit nebben niet die bijval gekend, die ze normaal verdienden. De inrich ters zagen zich om hun zwoegen niet beloond, daar de hevige sneeuwval en het daarop volgend stormweder heel wat deelnemers beletten aan te zetten. De omloop zelf was in een echte brij herscha pen zodat er noodgedwongen aan de afstand diende gesnoeid te wor den. Op zulk een terrein waren de lichtgebouwde athleten zekerlijk een beetje bevoordeligd. Dit was het geval met Marcel Vande Wat- Wattijne zich losgerukt van Theys, boven zijn tegenstrevers stond en een schitterende zege bewerkte. Theys en de Fransman Prat bo den hem nog het langst weerstand, terwijl de Britten Sando, Saunders en Hesketh. die een moeilijke start hadden gehad, nooit meer in het zog kwamen. Halfkoers had Vande attijne zich losgerukt van Theys, die de Fransman reeds lichtjes voorop ging. Tot een hergroepering zou het niet meer komen, hoewel Theys in de laatste honderden me ters nog een felle reactie kende die hem tot op 20 meter van de over winnaar terugbracht. De Uitslag: 1. Marcel Vande Wattijne (A. S. Ronse) in 27' 40"; 2. Lucien Theys (Union), 27'44"; 3. Prat (Fr.), 28'10"; 4. Sando (G.B); 5. Hes keth (G.B.); 6. Saunders (G.B.); 7. André Paris (B. G.)8. Smets (F.C.M.); 9. Schoonjans (Union); 10. Hatton (G.H.); 11. Verfaille (R.C.F.)12. Com (R.C.F.); 13. Serroels (Union); 14. Perrier (Sta de Fr.); 15. Hamza (idem); 15. Si- monet (Union). REIFF BIJ DE PISTIERS De cross der plstiers een zege van Reiff, die niet veel tegen stand ondervond. Gekende spurters als Wartelle, Badet, El Mabroeck e. a. kwamen er nooit bij te pas. De Beerschotman Hanswijck ein digde mooi tweede op 7 seconden van de overwinnaar. De Uitslag: 1. Gaston Reiff (Union), 11'52"; 2. Hanswijck (Beersel), 11'59"; 3. Wartelle (Gort.), 11'; 4. Badet (Rac. CFr.); 5. Langenue (F.C.M.); 6. Bayard (Fr.); 7. Van Aken (Vil voorde); 8. Ramaux (Colo); 9. Van- deweydt (Union); 10. El Mabroeck (Stade Fr.) FRANS HERMAN PRIMUS TE CHARTRES A. S. Oudenaarde heeft de reis naar Chartres ondernomen om er aan de grote cross deel te nemen. Verleden jaar kwam het in zelfde wedstrijd tot een hele strijd tussen Mimoun en Vande Wattijne. Dit jaar werd dezes rol overgenomen door Frans Herman, die na een schitterend duel dat tot op de meet duurde, de Franse kleurling met 3 meter wist te slaan. Na een slechte start was Mimoun naar de kop opgerukt. Slechts Her man was in staat zijn moordend tempo bi.i te houden, kort gevolgd door de Engelsen Boak, Shelton en Dalton en de andere Fransman Lucas. Herman beantwoordde iede re poging van Mimoun en nam na 7 km. zelf het roer in handen. Thans was het de beurt aan Mi moun om op de tanden te bijten. Onze landgenoot bereikte de piste met 3 meter voorsprong, waarvan de Fransman geen 10 om. meer zou iphalen. Onderlijnen wij de scho ne prestaties van de andere club leden van Oudenaarde, o. m. van de Emelgemnaar Allewaert, die in dit hoog gezelschap vrij goed zijn streng trok. De Uitslag: 1. Frans Herman (A. S. Oude naarde); 2. Alain Mimoun (Fr.) op 3 m.; 3. Boak (Eng.); 4. Shelton (Eng.); 5. Dalton (Eng.); 6. Lucas (Fr.); 7. Soucours, 31'35"; 8. Mozet 31' 50"; 9. Chausson, 32'02"; 11. Verheuven; 15. Deboos; 16. Alle waert; 19. Lagae; 20. Derick: 27. Van Steertegern; 31. Van Rennis. Pioegenrangsc hikking 1. A. S. Oudenaarde 62 p. 2. U. S. Metro Transp. 105 p. 3. C. A. Coquelicot 119 p. 4. C. S. Homecourt 165 p. op postcheckrekening 47.63.60 van Het Wekelijks Nieuws Poperinge, en U ontvangt ons blad tot einde 1953. HET WEKE Westvlaamse Koerskalender 1953 Pronostiekprijskamp Het hleronder8taande bulletijn, Invullen, uitknippen en Insturen Dit jaar pakken wij vast en zeker opnieuw uit met ons Regelmatigheidskriterium van Westvlaanderen voor Liefhebbers. Eerstdaags staat alles weer helemaal op zijn pootjes en het is best mogelijk dat reeds binnen een paar weken wij in de mo gelijkheid zijn alle cijfers (prijzen, aantal koersen, enz.) te publiceren. Inmiddels doen wij een oproep tot de inrichters van lief- hebberskoersen, die zouden wensen opgenomen te worden on der de proeven van ons kriterium. Zij dienen hunne aanvraag met datum van de koers per eenvoudig schrijven aan onze sportredactie te doen. Het spreekt vanzelf dat deze aanvraag geen van belde par tijen verbindt. Eerst nadien worden de formulieren ter onder tekening toegezonden. Inmiddels geldt de spreuk: Die te laat komt, krijgt niets j Niet uitstellen dus. j De knappe wielerclub Het Vlie gend Wiel» te Vlamertinge, heeft het met haar inrichting van het Cyclo-crosskampioenschap v. West vlaanderen niét gepast. Er waaide een hevig stormweder, dat vele toeschouwers bij de kachel hield en enkele deelnemers afschrikte. Anderzijds was daar nog het feit dat S. K. Vlamertinge aan huis optrad en dat te leper de voetbal derby tegen Poperinge zijn beslag kreeg. In de gegeven omstandigheden mag men de volkstoeloop toch nog bevredigend noemen. Er waren 13 renners opgekomen en onder de afwezigen noteerde men natuurlijk het eerst Maurits Blomme, die dus zijn titel niet wilde verdedigen, wijl anderzijds ook Thuur Cleene- werck verkoos niet aan te zetten. Zo heel veel ongelijk kunnen wij in elk geval aan deze kleppers niet geven. Meteen lag het voor de hand dat Furnière, die zich in korte tijd tot een ware specialist heeft ontpopt, een onbedreigde zege tegemoet ging. Het is dan ook zo afgelopen. Hij spurtte onmiddellijk naar de kop en spijt Vanden Daele hem een tijd lang wist bij te houden, ging Georges zo te werk dat zijn rivaal In de vierde ronde begaf. Achter dit tweetal noteerden wij Gilbert Desmet, Indevuyst, Decrolx en Bertje Vandevoorde. Ook nog Lucien Deman, maar wat daarach ter zat, werd gedubbeld. Indevuyst zou spijtig genoeg last krijgen met zijn versnellingsapparaat, zodat hem een verdiende ereplaats ont ging. Gilbert Desmedt maakte van een bandbreuk van Vanden Daele gebruik om deze bij te benen, maar werd toch in de spurt voor de tweede plaats geklopt. Vandevoorde hield zelfs nog Michel Decroix achter zich. Inmiddels had Fur nière met 4 minuten voorsprong de meet overschreden en had hij reeds meer dan de tijd gehad om in zijn kampioenentrui de ereronde af te leggen. DE UITSLAG 1. Georges Furnière, 28 km. in I u. 15 min. 2. Vanden Daele Maurits, op 4 min.; 3.Desmedt Gilbert (Roes.), op 1 1.; 4. Vandevoorde Albert, op 5' 10"; 5. Michel Decrolx, op 5' 25"; 6. De- coninck Daniël, op 5' 35"; 7. Inde vuyst Gerard, op 1 ronde; 8. Deman Lucien; 9. Minne Maurits, op 2 ronden; 10. Defour Robert; 11. De smedt Gilbert (leper), op 3 ronden; 12. Devos Albert, op 4 ronden. BEROEPSRENNERS Maart: 15 Kuurne-Brussel-Kuurne. 22 Elf Stedenronde Brugge. 29 Gent-Wevelgem. April: 8 Diksmulde. 16 Handzame. 18 Dwars door België (1" rit). 19 Dwars door België (2' rit). Mei: 1 Vijf Bergenprijs Kortrljk-Moes- kroen. 5 Hooglede. 7 Lauwe. 10 Omloop der Vlaamse Ardennen, Ichtegem. 17 Omloop der S Provinciën te Avelgem. 31 Omloop Mandel-Lele-Schelde te Meulebeke. Juni: 4 Heist-aan-Zea. 9 Gullegem. 12 Aartrijke. 15 Oostende. 16 Heule. 17 Brussel-Ingoolgem. 19 Koksijde. 23 Staden. 24 De Panne. 25 StAndries. 29 Torhout. Juli: 1 Anzegem. 2 Ruddervoorde. 6 Vichte. 8 Poperinge. 12 Poperinge-Vaux-s/Chèvremont. 14 Komen. 16 Gistel. 19 Oedelem. 21 Brussel-Izegem. 26 Roeselare-Ath-Roeselare. 27 Westrozebeke. 29 Moorsele. Augustus: 4 Zwevegem. 6 Kortrijk. 8 Kortrijk (Kampioenschap van Westvlaanderen). 10 Emelgem (Krit der Afdeling). 17 Wervik. I 18 Torhout 19 Ruiselede. 20 Izenberga. 29 Ingelmunster. September: 3 Kortemark. 4 Roeselare. 7 Kachtem. 8 Izegem. 9 Wingene. 10 Prov. Interel. te Blankenberge. 12 Oedelem. 13 Desselgem. 17 Kampioenschap van Vlaanderen te Koolskamp. 19 St Kruis. 20 Houthulst 22 Vichte. 24 Nationale Interclub. 28 Sijsele. October: 1 Lichtervelde. 2 Oostrozebeke (Kriterium). 8 Zwevezele. ONAFHANKELIJKEN Maart: 25 Deerlijk. 29 Gent-Wevelgem. Mei: 10 Heestert Juni: 4 Westouter. 14 Gits. 15 Wielsbeke. 30 Menen (Kampioenschap van Westvlaanderen) Juli: 12 Bo3suit. 30 Moeskroen. September: 10 Prov. Interel. te Blankenberge. 24 Nationale Interolub. October: 1 Woumen. LIEFHEBBERS Maart: 8 Rollegem-Kapelle. 15 Gent-ïeper, Kuurne. 22 Gent-Staden, Brugge (Kriter.). 29 Gent-Wevelgem, Leke. April: 5 Ronde v. Westvlaanderen, 1' rit (Brugge-Eernegem), Vichte. 6 Ronde v. Westvlaanderen, 2'rit (Eernegem-Woumen). 8 Ronde v. Westvlaanderen, 8'rit (Woumen-Westouter). 9 Ronde v. Westvlaanderen, 4* rit (Westouter - tijdrit). 11 Ronde v. Westvlaanderen, 5* rit (Westouter-Meulebeke). 12 Ronde v. Westvlaanderen, 6* rit (Meulebeke-Brugge), Lauwe. 19 Keiem, Lendelede, Merkem. 26 Deerlijk, Oedelem, Beerst, Oost ende. 27 Gistel. Mei: 1 Esen, Tielt, Harelbeke. 3 Nieuwkerke (leper), Zwevegem, Moeskroen, Omloop der Zeekust te Oostende. 7 Hooglede. 9 Vlamertinge. 10 Gent-Zwevegem, Westende, Meu lebeke. 13 Aalbeke. 14 Omloop van Vlaanderen te Bel- legem, Geluveld, Raversijde. 17 Ronde van Vlaanderen te Bls- segem, St Lodewijk, St Kruis. 18 Gistel. 23 Moeskz-oen, Oedelem, Izegem. 24 Marke-Ieper-Marke, Moen, Ize gem. 25 Marke-Doornlk-Marke, Izegem, Adinkerke. 26 Oostrozebeke. 28 Tielt. 31 Reningelst, Wervik, Desselgem, Meulebeke (Kriterium). Juni: 1 Izegem. 4 Koekelare. 6 Stene. 7 Vichte, Den Haan, Kortrijk-Po- peringe. 8 Otegem. 11 Zerkegem, Bredene. 14 Lp, Zwevezele. 15 Ardoole. 18 Oudenburg, Noordscfcote. 21 Beerst, Varsenare, Heule. 22 St Denijs. 23 Geluwe. 25 Dikkebus. 28 Roeselare. 29 Otegem, Brugge (Sint Pieters), Gijverinkhove, Zillebeke. 30 St Eloois-Vijve. Juli: 2 Stene, Stalhllle. 5 Kampioenschap van België te Deerlijk, Poelkapelle. 6 Avelgem, Pittem, Desselgem. 7 Lombardsijde. 9 Loker. 12 Oostende-Lauwe. 14 Beitem. 19 Harelbeke, Pollinkhove. 20 Ichtegem. 21 Vichte, Roeselare. 22 Westrozebeke. 23 Klemskerke. 25 Moorsele. 26 Boezinge, Ettelgem, Reningelst, Tielt. 28 Veurne. 30 Boezinge, Veurne. Augustus: 2 Beselare, Waregem, Lendelede, Ardooie. 9 Gent-Lauwe. 11 Klerken. 15 Izegem, Poperinge, Zillebeke. 16 Rumbeke, Zarren. 17 Bekegem. 23 Merkem Hoekje, Emelgem, Po peringe. 25 Helkijn. 29 Moeskz-oen. 30 Brussel-Marke, Vichte. 31 Loppem. September: 1 Roeselare, Lendelede. 3 Jabbeke, Bikschote. 6 Avelgem, Sintc Katharina, Uit- kerke. 7 Zonnebeke, Beveren-Leie, Anze gem. 8 Gent-Hulste, Zandvoorde (Oost ende). 9 Koekelare. 10 Prov. Int.erclub te Oostende. 12 Assebroek, Waarmaarde, Meu lebeke. 14 St Idesbalde, Wijnendale. 15 Gits, Desselgem. 17 Oostduinkerke, Wijnendale, Westkerke. 19 Oostduinkerke, Waardamme. 20 Harelbeke. 21 Poelkapelle, Eernegem. 22 Eernegem. 24 Nationale Interclub. 27 Meulebeke. 28 Langemark, Lichtervelde, Beer- nem. 29 Woumen, Tielt 30 Langemark. October: 1 Aartrjjke, Tielt NIEUWELINGEN Maart: 8 Beitem, Vichte, Harelbeke. 15 Moeskroen, Torhout Deerlijk. 22 Ledegem, Ingooigem. 29 Gent-Wevelgem, Ardoole, Gistel. April: 8 Poperinge, Avelgem. 6 Oostrozebeke, Poperinge, Pittem. 7 Roeselare. 12 Oostende-Menen, Vichte, Velde- gem, Ardooie. 16 Oostende. 19 Anzegem, St Denijs, Beselare. 20 Veldegem, Anzegem. 26 Dudzele, Ruddervoorde (16-17 J.), Reningelst, Westende, Bellegem, Heestert, St Eloois-Winkel, Gis tel, Oostrozebeke. 27 Oostende. Mei: 1 Moen, Lendelede, leper, West outer. 2 Oostende. 3 leper, Beei-st, Bellegem, Avel gem, Waregem. 4 Ichtegem, Waregem, Bredene, leper. 10 Rumbeke, Anzegem, Zonnebeke, Ichtegem, Staden, Moen, Raver sijde. 11 Anzegem, Eemegem. 12 Aalbeke. 14 Bellegem, Harelbeke, Eemegem, Oudenburg, Den Haan. 17 Avelgem, Kortrijk (Walle), Wul- veringem, leper, Waregem, Ge- luwe, Oostrozebeke, Gistel. 18 Zandvoorde (Oostende), Wevel gem leper. 24 Gent-Menen, Veldegem, Vlamer tinge, Moorslede-Passendale. 25 Vichte, Moorsele, Woumen, Sta- segem, Stene (Doi-p). 28 Stene (Dorp). 30 Moeskroen-Komen-Poperinge, Wervik. 31 Waregem (16-17 j.), Izegem, Bei tem, Wervik (Krulseke), Meule beke. Juni: 1 Waregem, Stene, Eemegem. 7 Heule, Lo, Oostrozebeke, Ouden burg, Westende. 8 Zerkegem, Oostende. 13 Bredene. 14 Anzegèm, Westrozebeke, Meule beke (Sizit Antonius), Leffinge, Noordschote. 15 Oostende (Kampioenschap van Westvlaanderen) 18 Reningelst. 21 Keiem, Eernegem, Knokke, Zwe vegem, Ingooigem, Passendale. 22 Geluwe, Zwevezele, Staden. 27 Stene. 28 Eernegem, Roeselare, Beveren- Leie, Oostrozebeke. 29 Stene (Conterdam), Snellegem, Beveren-Leie. Juli: 2 Elverdinge. 5. Deerlijk (Krit.), Ste Katharina, Oostrozebeke, Slijpe-brug, Dik kebus, Avelgem, Oostkamp. 6 Lombardsijde. 12 Ruddervoorde, Anzegem, Lom bardsijde, Steenkerke, Lendele de, Izegem. 13 Ruddervoorde, Poperinge, Ize gem, Anzegem, Gistel. 14 Mannekensvere. 16 Ruddervoorde (16-17 j.). 19 Mannekensvere, Kortrijk (Sinte Anna), Langemark, Sint Kruis, Eernegem. 20 Westrozebeke. 21 Sijsele, Koekelare, Lombardsij de, Geluwe, Diksmulde, Staden. 23 Deerlijk, Meulebeke (Sint Anto nius), Veldegem, Kortrijk Pot- telberg), Moen, Izegem, Asse broek. 27 Deerlijk, Geluveld, Moorsele. 28 Geluyeld. 30 Reningelst 31 Veume. Augustus: 2 Tielt Oudenburg. 3 Dudzele, Wervik (Krulseke), Ar dooie, Zwevegem, Tielt, Eeme gem. 9 Westrozebeke. 15 St Eloois-Winkel, Vichte. 16 Kortrijk (Zwevegemstr.), Hees tert. 17 Oudenburg, Kortrijk (Zweve- gemstraat). 20 Torhout. 23 Ruiselede, Vichte. 25 Keiem. 30 Pittem, Marke, Esen, Vlnkem. 31 Pittem, Kortemark, Stasegem, Jabbeke, September: 1 Esen, Jabbeke. 6 Beveren-Leie, Poperinge. 7 Avelgem, Sinte Katharina, Asse broek. 8 Bredene. 9 Izegem. 10 Provinciale Interclub. 11 Izegem. 12 Moen. 13 Oostvleteren, Koolskamp. 14 Oostvleteren, Otegem, West kerke. 15 Vladslo. 20 Vichte, Gits, Oostkerke. 21 Vichte, Sint Kruis, Snellegem, Veldegem. 22 Harelbeke. 23 Eeroep-em (16-17 j.). 24 Nationale Interclub. 26 Varsenare. 27 Langemark, Passendale. 28 Moorsele, Aartrijke. 30 Bikschote. October: 1 Gistel. 4 Lichtervelde, Deerlijk, Gijve rinkhove. 5 Ichtegem. 7 Ichtegem. 8 Ichtegem. 11 Deerlijk. 12 Ardooie. 13 Knokke-Zwevegem. VELODROOM MEETINGEN Maart: 18 Velodroom Brugge. April: 6 Velodroom Moorslede. 12 Velodroom Brugge. Mei; 4 Velodroom Brugge. 24 Velodroom Brugge. 25 Velodroom Moorslede. Juli: 28 Velodroom Moorslede. September: 13 Velodroom Moen. Rl JW1 ELM OTQRI STEN Maart: 29 Wevelgem (afwachting Gent- Wevelgem). April: 19 St Denijs. Mei: 17 Avelgem (afwachting Omloop der 3 Provinciën). VELDWEDSTRIJD Februari: 22 Klerken. QLUBKOERSEN Februari: 22 Oedelem (Brugse Velosport). 28 Roeselare (W. S. C.), Oostende; (Ostend Stadion). Maart: 1 Brugge St Pieters (Brugse V.S.), Oostende (De Zeemeeuw), Tor-- hout (W.S.C.), Menen (Menen' Sportief), Vlamertinge (Vlieg. Wiel), Deerlijk (S.V.), Meule- beke (S.V.). F. O. Beringen - Standard UITLEG 1. De deelname ie onbeperkt, kosteloos en moet op uit ons bind geknipte bulletijn* ge- gesohieden. 2. Wie meest punten heeft (het puntenstelsel) wint. 3. Wie meer dan itn bulletijn op zelfde naam Instuurt, dient Antwerp F. O. - U. St-OUlis F. C. Brugge - Kortrijk Sp. tj Un. HaUe - V. O. Oostende een volgnummer (in vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 ge- volgnummerde bulletijns op Rac. Doornik - F. O. Izegem zelfde naam mogen worden In gestuurd. De samenstelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn, volgens volgnummer. 4. Eenmaal verworven pun ten blijven steeds geldig, ueljs zo men sommige weken ds helft niet behaalt. 5. Elke betwistbars onduide lijkheid maakt het buüetijh ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen Sp. Roeselare - Cl. Roeselare a 9 .h e a St. Kortrijk - Oudenaarde F. C. Knokke - S. C. Menen M K u Wervik - D. Blankenberge u fe u zijn vóór 12 u. op ds in hoof- ding staande datum. X thuisploeg gew. (I punt) 2 bezoekers gew. (2 punt.) x draw (3 punt) F. C. Poperinge - Ardooie O tn Vak voorbehouden aon volgnummer bij 't in. stuien van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). (i) Toek. Menen - W. S. leper CM STRAAT Nr Strook dienende als dub bel en door de inzender te bewaren. F.C. Beringen - Standard st Kortrijk - Oudenaarde Antwerp F. C. - U. St-Gillis F. C. Knokke - S. C. Menen Wervik - D. Blankenberge Un. Halle - V. G. Oostende F. C. Sijsele - St- Kruis Rac. Doornik - F. C. Izegem F. C. Poperinge - Ardooie Sp. Roeselare - Cl. Roeselare Toek. Menen - W. S. leper 0 0 0 0 1 1 2— 0 2 2 1 1 10 punten. Vier deelnemers bekwamen 10 p.: Kwadestraat 2, Diksmulde. G. Gezeüestraat 12, Poperinge. St-Bertinusstraat 5, Poperinge. Poperingestraat 22, Woes ten. Verder hadden we 39 deelnemen met 9 p.; 118 met 8 p.; 149 met 7 p.; 268 met 6 p., en 228 met 5 p. In totaal rangschikten zicfh 833 deelnemers. 0e nieuwe kampioen Georges Furnière, die op overtuigende wijze won. Links van hem dhr Olivier D'Hondt, afgevaardigde B.YV.B., die hem de kampioenstrui overhandigde. Het door de Internationale Dui- venliefhebbersverbond jaarlijks ont worpen congres had Zondag 1 Fe bruari te Kopenhagen plaats. De Belgische Duivenbond was er vertegenwoordigd door de Heren: Wilfried Staes, voorzifter van de B. D. B., Felix Ons, algemeen be stuurder, Luyten en Stockiet, on dervoorzitters. Emile Tordeurs, al gemeen schatbewaarder. Moës, af gevaardigde en Lamot, keurder. Naar we uit officiële bron kon den vernemen werd dhr Wilfried Staes met algemeenheid van stemmen tot voorzitter van de Internationale Duivenbond verko zen. Dit feit onderstreept op dui delijke wijze-het grote vertrouwen dat de verscheidene afgevaardigden van de talrijke tegenwoordige lan den in onze federale voorzitter stel len. We twijfelen er dan ook geen ogenblik aan dat de Internationale Duivenliefhehbersbond een nieuwe weg heeft Ingeslagen. Aan dhr Wilfried Staes sturen we onze beste en welgemeende ge lukwensen. Woensdag jl. hebben Dré Noyelle, Victor Lucien en Grondelaers de Gouden Medaille der Sportverdien- ste ontvangen uit de handen Van dhr Spreutels, kabinetschef van dhr Minister van Volksgezondheid en het Gezin Op zelfde plechtigheid werden de HH. Egide Schoeters en Alb. Ver- ougstraete, hoogste leiders in de K.B.W.B., vereremerkt met de titel van Officier en Ridder in de Orde van Leonold II. Deze vijf vereremerkingen werden door de Koning bevolen op aan dringen van Z. Excellentie Minister De Taeye. op postcheckrekening 47.63 60 van Het Wekelijks Nieuws Poperinge, en U ontvangt ons blad tot einde 1953. Ingevolge de incidenten die plaats grepen tijdens de match tegen An derlecht, wérd de Beerschotman internationaal Rik Coppens voor twee weken geschorst. A In de Nacht der Motoren te Antwerpen in het Sportpaleis, won Jef Scherens de omnium op racewagens tegen Georges Ronsse. A Jo Wsidin, de gekende Oosten rijkse bokser, die veel in ons land optrad, zal niet meer boksen, daar hij bedreigd wordt met het verlies van een oog. A De Brusselaar Frank Etlenne, die het boksen had gestaakt, zal zijn wederoptreden doen. A Te Gullegem won de locale boksrr van de Fransman Golob door opgave in round 3. A Wijl de Westvlaamse crossers te Vlamertinge aan de slag waren voor de titel, won Van Kerrebroec.k voor de zoveelste maal, thans te Dikkelvenne, voor Roger Declercq, Feremans Vander Meirsch, Claeys en Rysseghem. A In de grote athletlekprijzen van Izegem won Vanderboeven van Vlierzele de cross bij de seniors voor Ooiman (Waregem), Lanck- riedt (Brugge) en Decomber (van Hermes). Bij de juniors won Van- dendriessche van Oudenaarde voor Demsulenaere, Psrneel en Kyndt (Roeselare). Degraeve (Brugge) won bij de scholieren en Gorthals (Hermes) haajde het bij de kadet- ten. Er waren veel deelnemers en de belangstelling was, spijts het gure weder, zeer bevredigend. A Er lopen geruchten als zou Freddy Chaves aanstaand sei zoen Gantoise verlaten en naar Eendracht Aalst overgaan. A Rafaël Geminiani zal dit jaar in De Rende van Vlaanderen starten. Hij zal op gelijke voet behandeld worden als Bcbet en over twee helpers beschikken. Op onze proncstiek van ver leden week werd een vergis sing begaan. De match Racing Gsnt-Kortrijk Sport werd dus eenvoudigweg vernietigd, spijt de meeste pronostiekers wel gevat hadden dat hier Racing Brussel was bedoeld. Er waren er echter toch een deel die dat vakje blank gelaten had den. 32 Punten. Crick Yvonne (5), Po peringestraat, Woesten. 31 Punten. Vanseveren Maurice (3), Kaai, Nieuwpoort. 30 Punten. Crick Yvonne (10), Poperingestr., Woesten. Merveillle Gustaaf (6), Molenweg, Woesten. 29 Punten. Boullèt Jerome (1), Ieperstr., Elverdinge. Platteau Reml (2), Dorpstr., Voormezele. 27 Punten. Coulier Omer (3), Noordwijk, Lelsele. Verkouter Geor ges (1), Renlngelststeenweg, Poperin ge. Maerten Henri (4), Statiestraat, itoesbrugge. 26 Punten. Barbez Nestor (4). Wijtschatestr., Kemmel. Bevernage Leona (51, Poperingestr., Oostvleteren. 25 Punten. Verfaillie Sonja (10-6), Poperingestr., Oostvleteren. Pasutl Margit (1), Nieuwstr., Westvleteren. 24 Punten. Verfaillie Michel (1), Poperingestr., Oostvleteren. Storme Noël (4), Nieuwstr., Westvleteren. 23 Punten. Dael Marcel (3), Me nensteenweg, leper. Vandekerckho- ve Roger. Fennestr., leper. Vanseve ren Maurice (1), Kaal, Nieuwpoort. Debruyne Camlel (2), Boeschepestr.. Poperinge. Osteux Marcel, Ieperstr., Poperinge. Pattyii Valère (1), Brug- gestraat, Poperinge. 22 Punten. Huyghebaert André (1), Dorp3tr., Hoogstade. Dccorte Jullen (2), St-Nlklaasstr., leper. Boudeweel Augusta (1), Toekomststr., Poperinge. Devinck Roger, Toe komststraat, Poperinge. Dewull Ro bert, Provensteenweg, Poperinge. Huyghe Jullen (2), Korte Reningelst- straat, Poperinge. Rooms Henri (1), Peselstr., Poperinge. Suffys Joseph, Abelesteenweg, Poperinge. Verleene Camllle (7), St-Bertinusstr., Poperin ge. Arys Pierre, Fannestoenweg, Veurne. 21 Punten. Deprez Sylvère (2), Casselstr., Abele. Bulckaen Erie (2), Ieperstr., Boezinge. Packet Achlel, Waterlngstr., leper. Vanderplaetsen Nestor, Dikkebusstr., leper. Deberdt Maurice, Ieperstr., Kemmel. Degran- de Rsné (1), Groenestr., Merkem. Verlaillie Sonja (8), Poperingestraat, Oostvleteren. Butaye Raymonde, Ouderdomsteenweg, Poperinge. Du- mont Daniël (6). Toekomststr., Pope ringe. Lauwers Georgette (2-3), Veurnestr., Poperinge. Masselus Ghislaln, Ieperstr., Poperinge. Orble Willy (2), Bellostr., Poperinge. Beu- sellnck. André (2), Ooststr., Roeselare. Deberdt Hector, Oudemannenhuis- straat, Vlamertinge. Frutsaert Hen ri (6), Winnezeelestr., Watou. Pat- tyn Maria (3), Winnezeelestr., Watou. Pasuti Margit (4), Nieuwstr., West vleteren. Storme Noël (1), Nleuw- straat, Westvleteren. 20 Punten. Bouceneau Willy, Noordstr., Avekapelle. SegerS René, Langemarkstr., Bikschote. Marico André (2), Oude Boezlngestr., Elver dinge. Boudewljn Gilbert, Dlksmul- destraat, leper. Dael Marcel (5), Menensteenweg, leper. Derave Va lère, Paddeparkstr., leper. Kcers- bllck Eugeen, Pannehulsstr., leper. Dehouck Honoré, Kaal, Nieuwpoort. Verfaillie Michel (3). Poperingestraat, Oostvleteren. Verfaillie Sonja (2), Poperingestr., Oostvleteren. Delava Gerard (1), Casselstr., Poperinge. Deman Camtlle, St-Janskruisstr., Po peringe. Dumont Daniël (10), Toe komststraat, Poperinge. Pattyn Va lère (2), Bruggestr., Poperinge. Bommens Roger (2), Zwljplandstraat, Poperinge. SufTys Pierre (4), Pro vensteenweg, Poperinge. Vanden- broele Hendrik, Paardenmarkt, Pope ringe. Houthoofd Albert (2), West- straat, Roeselare. Llbrecht Maurice (2), Mandellaan, Roeselare. Rey- naert Arthur (2), Statledreef, Roese lare. Verbrugghe Maurits (1), Ieper straat, Roeselare. Luchle André, Pannesteenweg, Veurne. Veile Jero me, Brlkorijstr., Veurne. Dujardltt Richard, Wulfhullestr., Watou. S.V. Diksmulde Zandvoorde S.K. Esen V.C. Keiem Rangschikking 1. Her. Oostende 11 10 0 2. Un. Zandvoorde 12 9 3. W. Oudenburg 12 4. S.V. Diksmulde 12 5. Lombardsijde 11 6. W.S. Adinkerke 13 <W> 2i 84 8 21 63 14 20 49 22 18 52 17 18 45 25 11 45 46 11 34 20 11 20 32 4 17 28 7 14 70 3 7 105 2 7. G.S. Leffinge 12 8. Oostduinkerke 11 9. S.K. Eernegem 11 10. S.K. Esen 13 11. V.C. Keiem 13 Matchen voor Zondag a.s.: S.V. Diksmulde Her. Oostende Un. Zandvoorde Lombardsijde G.S. Leffinge W.S. Oudenburg V.V. Oostduinkerke V.C. Keiem 3.K. Eernegem S.K. Esen V.P. Gits S.V. Rumbeke 1-1 Dosko Beveren Beveren-Leie 5—0 S.V. De Ruiter Rac. Waregem 2—6 Desselgem St-Baafs 4—1 Rangschikking 1. Desselgem 12 10 1 1 59 6 21 2. V.P. Gits 12 8 2 2 50 17 18 3. Rac. Waregem 11 7 3 1 31 25 15 4. S.V. Rumbeke 12 5 3 4 21 20 14 5. D. Beveren 11 6 3 2 40 26 14 6. Ol. Koolskamp 11 6 4 1 28 20 13 7. Tielt Sp. 10 6 4 0 19 16 13 8. St-Baafs 12 4 7 1 16 29 9 9. S.V. De Ruiter 12 2 9 1 16 34 5 110. Beveren-Leie 11 1 10 0 17 50 2 11. Izegem Sp. 10 0 9 1 11 35 1 Matchen voor Zondag a.s.: Dosko Beveren Tielt Sp. Beveren-Leie S.V. De Ruiter S.V. Rumbeke Izegem Sp. Ol. Koolskamp St-Baafs Rac. Waregem Desselgem Eendr. Beselare S.C. Zonnebeke 2— B.S. Poperinge S.K. Geluwe 0—6 S.K. Staden Sassp. Boezinge 9—6 S.K. Elverdinge W.S. Passendale 0—1 F.C. Woe3ten Dadlzele Sp. 0—3 J.A. Waasten Eendr. Watou 6—0 Rangschikking 1. Dadlzele Sp. 13 10 1 2. S.K. Geluwe 13 10 2 3. S.K. Staden 13 10 2 4. B.S. Poperinge 13 o 2 5. E. Beselare 13 6 5 6. J.A. waasten 13 6 5 7. S.C. Zonnebeke 13 5 6 8. W. Passendale 13 4 6 F.C. Woesten 13 3 8 10. S. Boezinge 13 3 9 11. S.K. Elverdinge 13 2 10 12. E. Watou 13 0 12 Matchen voor Zondag a.s.: F.C. Watou Eendr. Beselare S.K. Staden J.A. Waasten Sassp. Boezinge S.K. Elverdinge S.C. Zonnebeke B.8. Poperinge S.K. Geluwe Dadlzele Sp. W.S. Passendale F.C. Woesten 46 9 22 47 9 21 47 16 21 40 14 20 35 23 14 34 36 14 20 32 12 25 37 11 26 35 8 20 75 7 1 30 52 5 1 U 79 1 La Gantoise F.C. Luik Standard C.L. S.C. Anderlecht Beerschot A.C. Rac. Mechelen TlUeur F.C. F.C. Beringen F.C. Mechelen Berchem Sp. Ün. St-GlUls Rac. Gent Dar. Brussel S.C. Charleroi Ol. Charleroi Antwerp F.C. Rangschikking 1. S.C. Anderlecht 20 15 4 1 53 2. F.C. Luik 20 12 4 4 41 3. Rac. Mechelen 21 10 5 6 35 4. F.C. Mechelen 21 9 7 5 38 5. Standard C.L. 20 7 5 8 42 fi. Berchem Sp. 21 9 8 4 40 7. Un. St-Gillis 21 9 8 4 31 8. Ol. Charleroi 21 8 8 5 30 9. Beerschot A.C. 21 9 9 3 50 10. Tllleur F.C. 20 6 6 8 27 11. S.C. Charleroi 20 8 10 2 34 12. F.C. Beringen 20 4 9 7 29 13. Antwerp F.C. 20 5 10 5 25 14. La Gantoise 20 6 11 3 30 15. Dar. Brussel 21 4 10 7 28 16. Rac. Gent 21 7 14 0 21 ultg. uitg. 1—2 ultg 1—6 0—2 2—2 3—1 28 31 23 28 21 28 40 23 37 22 33 22 32 22 33 21 35 21 29 20 46 18 38 15 40 15 42 15 33 15 36 14 Matchen voor Zondag a.s.: Berchem Sp. Dar. Brussel S.C. Charlero Beerschot A.C. S.C. Anderlecht La Gantoise F.C. Luik F.C. Tllleur F.C. Beringen Standard C.L. Rac. Gent F.C. Mechelen Rac, Mechelen Ol. Charleroi Jf.O. Antwera -* Un. Sfc-OUlIU» St-Nlklaas S.K. F.C. Brugge F.C. Boom Thor Waterschei C.S. Vervlers St. Leuven Llerse S.K. White Star A.S. Oostende F.C. Ronse 3t-Trulden V.V. Rac. Tienen Un. Doornik Lyra Rac. Brussel Kortrijk Sp. Rangsi 1. Lyra 2. White Star 3. Llerse S.K. 4. Th. Waterschei 5. St-Truiden 6. Rac. Brussel 7. F.C. Brugge 8. A.S, Oostende 9. Un. Doornik 10. Kortrijk Sp. 11. St-Nlklaas S.{C. 12. F.C. Boom 13. Rac. Tienen 14. F.C. Ronse 15. C.S. Vervlers 16. Stade Leuven •■hikking 21 13 4 19 13 20 10 20 10 19 8 20 20 30 21 20 21 21 20 20 18 20 8 11 7 10 6 11 5 9 5 12 4 56 1 50 6 43 3 43 5 40 8 30 4 35 2 33 10 J5 6 33 4 S3 2 42 3 35 3 25 4 22 3 30 4—1 1—1 Ultg. ultg. uitg. uitg. 2—2 1—1 28 30 22 27 25 26 38 23 37 21 48 20 33 20 32 20 33 20 36 18 37 18 45 18 41 17 39 15 37 14 42 13 Matchen voor Zondag a.s.: C.S. Vervlers Llerse S.K. White Star A.C. Un. Doornik Th. Waterschei Rao. Brussel F.C. Ronse St-Nlklaas S.K. F.C. Brugge Kortrijk Sp. A.S. Oostende Rac. Tienen Lyra St. Leuven V.V. T.Q. Boom Dar. Leuven Ukkel Sp. C.S. Brugge A.E.C. Bergen La Louvière Un. Namen F.C. Izegem C.S. Schaarbeek Dendermonde V.G. Oostende Un. Halle Vigor Hamme Boussu-Bols Eendr. Aalst ultg. 1—1 3—1 32 ultg. 2-0 0—0 Rangschikking 1. Dendermonde 19 12 3 2. Ukkel Sp. 19 10 2 3. F.C. Izegem 20 11 6 4. A.E.C. Bergen 21 9 5 5. Boussu-Bois 20 8 5 6. S.K. Beveren 20 9 6 7. C.S. Brugge 21 10 8 8. Schaarbeek 21 7 7 9. Vlg. Hamme 19 6 7 10. Rac. Doornik 19 6 8 11. Eendr. Aalst 18 6 8 12. Un. Namen 19 6 10 13. Dar. Leuven 19 5 10 14. La Louvière 21 4 11 15. Un. Halle 20 5 12 16. V.G. Oostende 18 3 9 Matchen voor Zondag a.s.: Un. Namen S.C. Boussu-Bols Rac. Doornik F.C. Izegem Ukkel Sp. A.A. La Louvière Un. Halle V.G. Oostende A.V. Dendermonde C.S. Brugge Dar. Leuven C.S. Schaarbeek Eendr. Aalst S.K. Beveren A.E.O. Bergen Vlg. Ham,ine 4 50 7 47 3 49 7 40 7 31 5 46 3 41 7 33 6 29 5 27 4 24 3 33 4 29 6 25 3 18 6 17 24 28 17 27 37 25 29 25 33 23 36 23 35 23 36 21 29 18 27 17 29 16 34 15 47 14 36 14 43 13 38 12 Nationale Bevordering A S.V. Wevelgem F.C. Eeklo 0-1 Rac. Borgerhout Meulestede 31 St. Kortrijk Geraardsbergen 4—0 S.V. Waregem S.K. Roeselare 21 Oudenaarde Rac. Lokeren 2—1 F.C. Roeselare St. Moeskroen l—l F.C. Ekeren S.K. Hoboken 2—3 Rangschikking 1. Rac. Lokeren 19 13 5 1 50 30 27 2. Geraardsbergen 21 10 6 5 53 35 25 3. S.V. Waregem 20 9 3 8 41 26 26 4. Exc. St-Nlklaas 20 11 6 3 37 37 25 5. S.K. Roeselare 19 9 4 6 42 26 24 6. Oudenaarde 20 9 6 5 40 29 23 7. F.C. Eeklo 21 11 9 1 42 37 23 8. S.K. Hoboken 20 8 7 5 32 37 21 9. Germ. Ekeren 21 8 9 4 38 47 20 10. F.C. Roeselare 18 6 5 7 32 17 19 11. R. Borgerhout 20 7 9 4 32 32 18 12. F.C. Kapellen 20 5 9 6 30 38 16 13. St. Moeskroen 20 6 11 3 37 58 15 14. Meulestede 20 6 13 1 20 35 13 15. S.V. Wevelgem 20 3 11 6 18 41 12 16. St. Kortrijk 19 4 12 3 24 43 11 Matchen voor Zondag a.s.: F.C. Eeklo S.V. Waregem Exc. St-Nlklaas Hoboken S.K. F.C. Kapellen F.C. Meulestede S.V. Wevelgem 8t. Moeskroen Rao. Lokeren Rac. Borgerhout S.K. Roeselare F.C. Roeselare St. Kortrijk S.V. Oudenaarde Voorw. Oostende Oostrozebeke 03 Ol. Ingelmunster Zwevegem 13 S.C. Menen Un. Herzeeuw 00 Eendr. Wervik Rac. Harelbeke 41 F.C. Torhout C.S. leper 05 1. C.S. leper 2. S.C. Menen 3. F.C. Knokke 4. Zwevegem Sp. 5. Aalbeke Sp. 6. S.V. Blankenb. 7. Oostrozebeke 8. F.C. Tielt 9. F.C. Torhout 10. Eendr. Wervik 11. Dar. Blankenb. 12. Un. Herzeeuw 13. Voor. Oostende 14. Rac. Harelbeke 15. W.S. Lauwe 16. Ol. Ingelm. Rangschikking 18 11 17 11 17 11 17 9 1 64 24 27 6 40 22 26 3 46 24 25 3 49 27 21 3 37 23 21 4 42 29 20 2 40 42 20 35 32 18 30 38 18 32 32 17 29 38 15 31 46 15 20 34 13 35 49 13 30 55 7 12 64 0 Matchen voor Zondag a.s.: S. V. Blankenberge Ingelmunster Eendr. Wervik Dar. Blankenberge P.O. Knokke S.C. Menen S.C. Oostrozebeke F.C. Tielt C.S. leper Un. Herzeeuw Rac. Harelbeke W.S. Lauwe Aalbek# Sp. Voorw. Oostend* S.K. St-Kruts S.K. Steenbrugge 04 E.G. Gistel r S.V. Nieuwpoort ultg. V.V. Koksijde F.C. Sljselo 3—2 St-Jorls Sp. Rac. De Panne 35 G.S. Middelkerke Bredene ultg. F.C. Helst F.C. Llssewege uitg. Conc. Brugge -r- S.V. Koekelare 11 S.V. Veurne S.K. Den Haan 12 Rangschikking 1. Steenbrugge 18 15 2 1 88 21 31 2. Nieuwpoort 17 11 2 4 57 25 26 3. Rac. De Panne 18 10 3 5 58 49 25 4. F.C .Heist 17 10 4 3 55 26 23 5. F.C. Sijsele 18 8 5 5 47 39 21 6. S.K. St-Kruls 18 8 7 3 42 42 19 7. St-Jorls Sp. 18 9 8 1 62 39 19 8. S.V. Bredene 17 7 6 4 31 33 18 9. Conc. Brugge 18 7 7 4 46 51 18 10. S.V. Veurne 17 7 8 2 43 48 16 11. E.G. Gistel 17 6 9 2 37 48 14 12. V.V. Koksijde 17 6 11 1 37 43 13 13. S.K. Den Haan 18 5 11 2 36 63 12 14. G. Middelkerke 17 4 11 2 34 71 10 15. Koekelare 18 3 12 3 27 59 9 16. F.C. Llssewege 17 2 13 2 26 64 6 Matchen voor Zondag a.s.: S.V. Nieuwpoort St-Jorls Sp. F.C. Helst V.V. Koksijde S.K. Den Haan G.S. Middelkerke S.K. Steenbrugge S.V. Veurne S.V. Koekelare S.V. Bredene F.C. Llssewege E.G. Gistel F.C. Sljselo S.K. St-Kruls Jfco, D» Panne Lrugg* W.S. leper F.C. Poperinge 41 S.V. Moorsele W.S. Houthulst 1—3 Exc. Zedelgem Toek. Menen 22 S.K. Vlamertinge Lichtervelde 3—3 F.C. Komen S.C. Le Blzet 81 S.V. Moorslede Ol. Ledegem 30 Brielen Sp. St-Elools Sp. 14 V.C. Ardoole S.K. Torhout 4r—1 Rangschikking 1. W.S. 2. V.C. 3. F.C. 4. S.V. 5. F.C. 6. S.K. leper Ardooie Poperinge Moorslede Komen Torhout 7. St-Elools Sp. 8. Lichtervelde 9. Toek. Menen 10. W.S. Houthulst 11. Ol. Ledegem 12. Exc. Zedelgem 13. S.V. Moorsele 14. Vlamertlngo 15. S.C. Le Bizet 16. Brielen Sp. 18 14 18 13 18 10 2 64 17 30 1 70 28 27 4 64 41 24 48 26 22 55 52 22 55 31 21 53 37 20 51 42 20 43 37 19 57 52 19 37 40 16 5 51 55 15 0 41 67 14 2 41 48 12 1 27 78 5 0 20 127 0 Matchen voor Zondag a.s.: W.S. Houthulst S.K. Vlamertinge S.V. Moorslede Exc. Zedelgem S.K. Torhout F.C. Komen F.C. Poperinge V.C. Ardool» St-Elools Sp. S.C. I.e Blzet Ol. Ledegem S.V. Moorsele Toek. Menen W.S. leper r-Si iUeMiwWi Mei»» 6?. F.C. Lulngne S.V. Kortrijk 1 Kuurne Sp. Hulsto Sp. 5—0 A.A. Moeskroen F.C. Wakken 1—1 F.C. Meulebeke V.V. Dentergem 3—0 Lendelede Sp. S.K. Avelgem 4—0 B.S. Avelgem M. Ingelmunster 2—2 F.C. Otegem Dottenljs Sp. 6—3 F.C. Aarsele Deerlijk Sp. 0—3 Rangsch ikking 1. Kuurne Sp. 18 16 2 2. Deerlijk Sp. 18 11 3. M. Ingelm. 18 9 4. S.V. Kortrijk 18 11 5. A.A. Moeskroen 18 9 6. F.C. Lulngne 18 10 7. B.S. Avelgem 18 8 8. Lendelede Sp> 9. F.C. Meulebeke 10. F.C. Otegem 11. F.C. Wakken 12. F.C. Aarsele 13. S.K. Avelgem 14. Hidste Sp. 15. Dottenljs Sp. 16. Dentergem 18 17 17 18 18 18 18 18 18 0 65 15 32 3 39 19 25 6 41 22 24 2 59 26 24 5 54 30 23 2 40 33 22 5 33 29 21 3 49 34 21 2 38 46 18 4 48 51 10 4 35 44 12 2 32 62 12 1 28 53 11 4 13 61 10 2 19 44 10 1 27 51 5 Matchen voor Zondag a.s.: Hulsto Sp. F.C. Meulebeke B.S. Avelgem A.A. Moeskroen Deerlijk Sp. Lendelede Sp. S.V. Kortrijk F.C. Aarsele Dottenljs Sp. S.K. Avelgem Mol. Ingelmunster Kuurne Sp. F.C. Wakken F.C. Lulngne

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1953 | | pagina 10