Voetbalpr aatje Van Rik en... Milaan - San fSamo MielVan Cauter Wini'r£Zl Gent-Wevelgera? HET WEKELIJKS NIEÜWS De Kattekoers kende een waardig winnaar y&mm Radio BARCO Uit?lagen en Rgngscbi'ikingen der Hogere en Lagere Afdelingen van Zondag 21=3=54 Matchen voor Zondag 28-3=54 Vijfvoudig Wielergala in de Vlasstede op Zondag 28 Maart De Terrots wonnen de Elf- Stedenronde en COUVREUR ging eerste over de meet Kosteloze 8 HET WEKELIJKS NIEUWS m Zaterdar PT Maart 1954. Ra, 8. O l^et £Je<flerEanc§s gevaar bezworen n BOKSEN Wijns klopt Vicky te Gullegem Zijn televisie Is onovertrefbaar. Matchen 28-3-54 UITSLAG VOETBAL- PRONOSTIEK 27 ALGEMENE RANG SCHIKKING NA V. P. 27 II* Provinciaal C. CANTOISE OPNIEUW VOOROP IN 1° KLASSE De titelstrijd belooft nog boeien de fazen te zullen bezorgen. Stel U voor dat Beerschot, vijfde geklas seerd, maar vier punten achter stand heeft op leider Gantoise, iets w%t met nog vijf matchen voor de boeg zeker geen onoverkomelijke handicap is Tussen die twee staan Anderlecht, Club Mechelen en Club Luik op 1, 2 en 3 punten van de Buffalo's, die Z-ondag wel als win naars uit het veld traden maar toch nog in niets geen zekerheid hebben. Onderaan gaat de strijd om de afdaling verder. Union en Standard lijken momenteel in het meest be nepen parket, hoewel zelfs Lierse. dat 20 punten telt, nog bij de kan- didaa taf dalers moet worden gere kend. De verrassing kwam Zondag van wege Beerschot en Gantoise. De Mannekens speelden tegen Ander lecht een zeer flinke wedstrijd en wonnen op verdiende wijze, wijl Gantoise weer eens de zege wist te boeken te Tilleur. Gemakkelijk kre gen de nieuwe leiders het er niet en de scoor was dan ook zo nipt mogelijk. Club Mechelen vrkeric bil cebrek aan schotvaardigheid de kans om de tweede plaats te helpen bezetten. Waar ook Olympic aan dit euvel leed, werd het een scoorloze draw. Club Luik van zijn kant hield er Standard onder en hielp op deze manier wellicht de put voor him stadsgenoten delven. Te Lier kwam het eveneens tot een scoorloos treffen tussen de plaatselijke S. K, en Antwerp. Lier- se had nochtans de zege in handen, maar doelman Drcsen miste een strafschop. En zeggen dat de Lierse keeper nog nooit een strafschop heeft gemist. Lyra, hoewel veroor deeld, blijft van zich afbijten en ging een puntje weghalen bij Union, die dit zeker maar al te best had kunnen gebruiken. Daring van zijn kant hield de volle inzet aan huis tegen Berobem en sleepte aldus twee zeer kostbare punten in de wacht. Feitelijk is die zege zeer gevleid, maar een flater van d° nochtans zo betrouwbare stopper Varde Ven besliste over de uitsla?. Ook Spor ting Charleroi mag z5"h om het bekomen resultaat bil Ree. Meche len zeer tevreden achten een pun tte van aeer groot belang. UKKEL SP. TWEEDE KANDIDAAT IN 11° KLASSE Wie vergezelt er Waterschei naar 1* Klasse Momenteel is de balans naar Ukkel gaan overhellen door het feit dat Racing Brussel zich heel regelmatig ging laten kloppen bij Kortrijk Sport wijl de sterrenkij kers op White Star een afgetekende zege wisten te boeken. Ook St Trui- den verloor en geraakt zo op het achterplan. Waterschei speelde slechts draw tegen Beringen, dat dapper speelde en dan ook voor de verrassing zorg de. Nu, voor de leiders brengt dit we! geen gevaar bij. Racing Brussel deed het, zoals hoger gezegd, nog slechter en mocht op het veld van Kortrijk Sport een lesje ontvangen. Van Velthoven betoonde weer ziin opportuniteit door 'de beide locale doelpunten aan te tekenen. Assa Oostende moest de diensten missen van Gernaey en waar zi jn plaatsvervanger eerder aarzelend debuteerde, werd het voor de Oast- endemaren, die de moed lieten zak ken, een verplettering. St Niklaas dag. Dit was ook het geval met Club Brugge, dat Union Doornik over ae knie haalde met grote scoor en meteen weerwraak nam van de in cidenten bij de heenronde te Door nik geschied. Van Pottelberge. Sa- vat en Verstraete hadden schiet poeder op zak. Union komt metten op de voorlaatste plaats terecht, want Verviers, dat zich buitenge woon moedig en strijdlustig toon de, ging Racing Gent in eigen ves ting vloeren. Verdiend was het wel niet, maar de Racing-voorhoede ver keek lettsrüjK alles. St Truiden trof te Boom een tech nisch zeer sterke locale ploeg, Waar de fruikwekers eveneens mooi ver toon opdisten kwam het tot een aangename partij die in het voor deel der steenbakkers eindigde. Ten slotte hebben wij nog hekkensluiter Tulbantia dat werkelijk de goede form te pakken beeft. Tienen haal de er een gelijkspel maar werd er doorgaans fel gedomineerd. Doel man Vaes speelde echter een zeer was nu ook bepaald in een goede knappe wedstrijd UN. NAMEN LEIDER IN 111° KLASSE A Oef geeft me dat een slag lei ders Izegem en Aalst verslagen en voorbij gegaan door Namen. Hoe een dubbeltje rollen kan. Nog een geluk dat Boussu-Bois verloor of ook deze ploeg ging mede aan de leiding. Het was te voorzien dat Izegem het te Oostende lastig zou hebben. De leiders hadden hun voorlijn ge wijzigd en de zet bleek niet geluk kig. V. G. nam de eerste beurt voor zich, scoorde na de poos een tweede maal en wist achteraf, toen Izegem steeds maar aandrong de schade tot een doelpunt te beperken. Voor Aalst was het nog slechter, want daar werd voor eigen publiek ver loren. De locale doelman speelde waarlijk archf-slecht en Beveren nam alle kansen waar. Het bedreigde Demdermomde kreeg tegen Namen omzeggens nooit geen kans. De Walen speelden vurig en rap en wonnen verdiend. Dit was ook het geval met Club Ron se dat weer eens in eiep goede dag was en Boussu-Bois veilig op afstand wist te houden Het winnend doelpunt werd echter pas 3 minuten voor het affluiten genet. Een paar andere partijen stonden in het teken van de degradatie strijd. Zo kon Merksem het niet bol werken tegen Willetorosk, hoewel het evenwicht nooit werd verstoord. Ge brek aan besluitvaardigheid gaf ook hier de doorslag. Daar waar St Ni klaas eveneens verloor, blijven de posities onderaan echter onveran derd en moet er een volgende speel dag afgewacht om meer afscheiding te zien. Het treffen Hamme-Brugge droeg reeds het teken van hst ein de-seizoen. Beide ploegen hebben niets meer te winnen of te verlie zen. Voor Racing Doornik stond er meer op het spel een plaatsje voor hogere afdeling. De Walen Ueten dan ook nlete aan het toeval over en zonden Rupel ljdelhands naar huls. S.V, WARECEM KAMPIOEN IN BEVORDERING D keren algemeen voorspeld. Club Roeeelare met Starme en Verstraete als beste acteurs, zorgde nochtans voor een zeer degelijke repliek Voor Geraardsbergen moet het puntje dat te Eeklo werd geoogst evenwel een zeer geruststellende invloed voor gevolg hebben. Het degradatiespook was voor de Oostvlamingen immers iets dat tot nog toe steeds tot de werkelijkheden behoorde. Waar in de meeste klassen de ti telstrijd ongenadig woedt, is in deze klasse de winnaar reeds gekend Waregem telt negen punten voor sprong en mag zich nu reeds kam pioen achten. drie reeks tegen Kapellen was normaal te verwach ten, net als werd een nederlaag van Olub Roeselare tegen het stoere Lo- IN DE LAGERE AFDELINGEN De kamp Stade Kortrijk - Tielt in I* Prov. was van een zeker belang, doch werd uitgesteld. Zo traden slechts de beide Blankenbergse clubs op, respectievelijk tegen Torhout en White Star leper. Voor Daring werd het een nipte nederlaag, wijl Torhout wat vrijer kan ademen. Voor S.V. werd het een zege die meteen weer White Star leper iet wat in het gedrang brengt. De ge stemden hebben twee punten voor sprong en dit is niet zo heel veel. hoewel ze mjsschien udt de achter stallige wedstrijd tegen Aalbeke. iets kunnen aan huis houden. Eveneens slechts twee wedstrijden ln 2* Prev. A. Veurne klopte afge tekend Sijsele en klimt zodoende naar de zesde plaats, wat van be lang is met het oog op de nieuw te vormen serie Anderzijds deelden Gistel en St Kruis de punten. Bri de ploegen hebben evenwel niets meer te winnen of te verliezen. In 2* Prov. B liet leider Molen Sport Ingelmunster geen kans aan Deerlijk en verstevigde meteen de leidersplaats. Vancoillie nam liefst drie van de vier gemaakte doelpun ten voor zijn rekening. In 2' Prov. C komt er bovenaan nog meer aftekening door het feit doet Moeskroen een puntje te Me nen moest laten en Wervik de volle buit aan huis hield. Toekomst Me nen bood de sterke Moeekroenspe- lers een zeer harde repliek en was hoegenaamd niet de nrndere van de oud - 1' Provincialen Beid» ploe gen zullen met de uitslag wel vrede genomen hebben, Wervik daaren tegen liet san het toeval niets over en Dottenijs dat er op bezoek was, kreeg geèn schijn van kans. Thuiur Dhalhrin was eens te meer de beste aanvaller bij de leiders. Het ie niet de eerste maal dat Van Steenbergen een grote koers wint, zonder daarom over zijn grootste forme te beschikken. Dat kan hij, omdat hij over een enor me klasse en kunde beschikt en 's werelds rapste wegspurter is. Het is nu eenmaal zo dat Rik meer om geld dan om de eer rijdt, wat zijn volle recht is, en dat hij daar om zo bitter weinig tijd vindt om zijn wegseizoen voor te bereiden. Spijts dit heeft hij toch een doel dat hij ieder jaar nastreeft: een grote koers winnen om ziin bla zoen als wegrenner even op te fris sen. Kan hij dit niet in het voor jaar dan gaat hij daarom zelfs een Omloop van het Westen voor betwisten. Met een dergelijke zege is de Rik als pisterenner enkele honderden ballen meer waard. Dit jaar zal hij niet lang moeten shkkelen om zijn doel te bereiken; hij won immers zijn eerste koers die hij betwistte, Milaan - San Re- mo, de koers die wellicht de groot ste weerklank heeft van het hele jaar. Dat wil daarom niet zeggen dat hij verder niet gevaarlijk zal zijn. Parijs-Roubaix en Parijs- Brussel liggen zeker binnen zijn mogelijkheden. Een nieuwe zege zou hem onvermndelijk opnieuw naar het wereldkampioenschap voeren. Dat is iets dat de Rik steeds op het oog heeft en daar voor wil hij wel graag dit jaar weer eens zijn uiterste best doen. Men kan moeilijk een mooier HET WEKELI Fmlel Van Cauter kreeg de mooie Kattetrui om de lenden. Zijn sup porters staan er bij te glunderen, maar Sportafgevaardigde Hector Dekeersgkier heeft geen tijd voor de fotograaf. Er dienden nog heel wat renners te worden opgenomen. Spijts de drukte kreeg ieder loon naar werken. Verder bemerken wij nevens de winnaar dhr Burgemees ter Dehem en links de gekende Iep-ree sportman Leon Heidenbcrg. Nevens de winnaar, rechts, Norbert Kerckhove, die schitterend tweede werd. Izegem (Bev.) 128 14.18 Roeselare 135 14.29 Koolskamp Llchtervelde Gits 158 15.06 Poelkapelle leper 181 15.43 De Klijtte Rodeberg 194 10.04 Westouter Nieuwkerke Helling van Mesen 210 16.31 Waasten Komen Wervik Menen Wevelgem (Vliegpl.) 237 17.15 zege dromen dan deze welke de ca fébaas uit Mechelen op de feést- I dag van de H. Jozef behaalde. I Alle vedetten van wiel en pedaal waren er van de partij, het was een echt wereldkampioenschap. In der gelijke omstandigheden een zege behalen is dubbel zo eervol, want wij mogen het zeker niet vergeten dat vedetten als Petruccl, Coppi, Koblet, e a, een heel stel renners ter hunner beschikking hebben, heel wat meer dan de gehele Gi- rardengoploeg verenigde Met Rik deelt zijn wapenbroeder Ockers zeker in de eer Hij was het toch die bijna de beslissing af dwong in gezelschap van Remy en Filippi en aan de koers kleur en leven bijbracht. Dat hun poging in de straten van San Remo zelf te niet werd gedaan do-f niets af van de verrichting van dit drietal. De Stan had dan toch dit genoegen dat zijn makker met de zege aan de haal ging. Onze andere landgenoten gin~en met de bende mede. zonder felle gensters te slaan. Het uur van Derycke, Ollivier e.a. is nog niet geslagen, maar heel ver is het toch niet meer af. DB UITSLAG: 1. Van Steenbergen: 2 Anastasi; 3. Favero; 4. Coppi; 5 Petrucci; 6. Ockers; 7. Mngni; 8. Milano; 9. Messina; 10. Keteleer; 13. gelHk: een ganse groep met Derycke, De- valck, Hendrickx, Ollivier, Peeters, Rosseel, Schotte, Storms. Gent - leper kend© een flinke be langstelling, ook vanwege de renners die in groot getal waren opgeko men De helft er van waren Neder landers, een 80-tal, en terecht mocht er gevreesd worden dat de onzen wel eens ondier de voet zouden kun nen worden gelopen, door onze steeds onstuimige Noorderburen. Zo dit niet gebeurd is dan is dit te danken aan een drietal mannen die over een beste voorjaarsforme beschikken Van Cauter, Kerckho ve en Callewaert. Te leper kon men zich zeker be zwaarlijk moeilijk een mooier over winnaar hebben voorgesteld dan Van Cauter, de man die zowel op de binnenlandse als op de buiten landse wegen furore wist te maken. Nog bruingebrand door de Egypti sche zonne, wist hij in Gent - leper een meesterschap aan de dag te leg gen waaraan werkelijk niet te tor nen viel. Dat meesterschap bewees hij zowel langs de baan als aan de aankomstlijn, alwaar er werkelijk geen maat opstond. Tegen de traditie in begonnen de schermutselingen voor leper de eer ste keer werd aangedaan. Vier vech ters A. Gryson, Messelis, Deblaere en G. Degryse waren de compacte groep ontvlucht en spijts ze werden bijigebaald, was hun poging de voor bode van wat er op de heuvelruggen tussen De Klijtte en Mesen te wachten stond. Steeds met volle groep ging het de Rode Berg op en het was... Van Cauter die het eerst bovenkwam met Kerckhove in het wiel. Die twee zouden samen met de Nederlander Pauw en Michel De- boodt er voor zorgen dat de schif ting er kwam. De groep rekte maar steeds tussen De Klijtte en Nieuw- kerke en ten slotte geraakten der tien man voorop. Achter die dertien had rich dan een andere groep gevormd van ne gen die terug te Nieuwkerk© de kop groep bijbeenden Onder druk van Van Cauter die het eerst op de Me- senberg voorbijkwam scheidden zich evenwel vijf renners af, waarbij slechts één Nederlander, de ge kende Van de Lycke; de andere Kaaskoppen waren aan hun vroeg tijdig aanvalszucht en aan de Zuid- Westvlaamse hellingen en de af stand ten onder gegaan. Die sprint van Van Cauter: daar stond werkelijk geen maat op. Al leen Kerckhove vermocht hem maar enigszins te benaderen, maar het was toöh met enkele meters voor sprong dat de Oosüvlaming de hand naai- de Kattetrui uitstak. Met de twee e:rsten hebben wij tevens een paar uitblinkers vermeld. Callewaert was vijfde, een mooie ereplaats voor een piepjong liefhebber, die reeds de besten aankan. Achter hem kwam een groepje met enkele Ne derlanders en met Deblaere. De Beitemnaar is aan het komen; de forme, de grote forme, is niet zo heel ver meer af. Nog verder tref fan wij niets dan to; kende namen Knockarrt. Betooodt. Wilfried De gryse, Verhelst, Taillieu, Borra, La- mote, Messelis. Al jongens die flink hun streng trokken en eerstdaags naar een oppergaai zujler^sohieten. Wie de lastige Kattekoers op een ereplaats beëindigt ,kèn wat. DE UITSLAG: 1. VAN CAUTER Emiel, de 155 km. in 3 u 55 min.; 2. Kerckhove Norbert, op 2 lengten; 3. Van de Lycke Piet (Nederland)4, Deboeck Louis; 5. Callewaert Roger, op 50 meter; 6. Gys Pauw; 7. Vander Plaetsen Piet; 8. Degroot Daan; 9. Vandebroek Henk; 10. Deblaere Ad- hémar; 11. Wolfs Jean-Marie; 12. Troch Lucien; 13. Vivey Lambert, op 55 sec.; 14. Knockaért Lucien; 15. Van Meenen René; 16. Deboodt Michel; 17. Degryse Wilfried; 18. Verhelst Jan; 19. Luts B.; 20. Tail lieu Lucien, op 1 min. 10 sec.; 21. Borra Gabriel, op 5 min.; 22. De- jongh Piet; 23 Lamote Kamiel; 24. Allegaert M hel; 25. Messelis An dré; 26. Rol J.; 27. De Ruiter J.; 28. Teysse; 29. Splinter; 30. Stoete. Gent-Wevelgem is een klassieke koers. Hij is meer: het is een der zwaarste koersen van het jaar en wordt omzeggens ieder jaar bij barre weersomstandigheden be twist. Herinnert U zich nog de stormwind van verleden jaar? Juist omdat het een zware wed strijd is, vindt men ook niets dan kampioenen op de ereplaatsen: Sterckx, Desimpelaere, Ollivier, Kint, Schotte, Rosseel, Impanis, kan men zich wel een meer klin- kende erelijst wensen? Niet alleen de beroepsrenners zijn van de partij om er voor 50.000 fr. prijzen te vechten, maar ook de andere kategorieën staan op het programma onderscheide- lijk voor 15.000, 10.000 en 5.000 fr. Ten slotte zullen de velomotoren de vele duizenden sportmannen die weerom zullen opkomen, vergasten op enkele spectaculaire races, 1 waarbij er 10.000 fr. te verdienen zijn. Alles samengenomen zal het Vliegend Wiel van Wevelgem dus voor 100.000 fr. prijzen hoeven te zorgen. Natuurlijk dat de sym- pathieke Voorzitter Georges Mat- thys en zijn mannen nog voor vele duizenden franken premiën hebben gezorgd. I Een schitterend resultaat zullen zij voor hun inspanningen krijgen, j dat staat vast en op hun plannen valt er maar weinig af te dingen. Toch moet er ons een klein be- denkingske van het hart, nl. of die 15.000 fr. die er voor de onafhan- kelijken te verdienen zijn over 194 km., wel een beetje in even wicht staan tegenover de 50.000 frank die de profs zullen betwisten over 237 km.? Ons dunkens mocht men gerust er 45.000 en 20.000 fr. van gemaakt hebben. Het water hoeft toch ook niet al naar dezelf de zee te lopen. Ziehier dan de technische gege vens: Beroepsrenners 237 Km. - 50.000 fr. - Kontrool te Izegem. - Wegwijzer Km. Gent Deinze 17 St Eloois Vijve 30 Kluisberg 56 Kwaremont 64 Ronse 69 Kruisberg Oudenaarde 81 Deinze 99 Tielt 114 Ingelmunster uur 10.50 11.17 11.38 12.24 12.35 12.42 13.02 13.31 13.55 Neen, het kon moeilijker een completer triomf geworden zijn voor de Vlaamse renners van de Terrot- ploeg: vier man in de vijf eersten. Het was het resultaat van een on derlinge verstandhouding die wer kelijk tot voorbeeld kan worden ge steld. Wat wij in andere landen kunnen zien gebeuren, daarvan was de finale van de Elf-Steden- ronde, die door 108 renners werd betwist, een fraaie weerspiegeling. Wij willen hierbij geen iota af doen van de verdiensten van de Bruggeling Hilaire Couvreur. De olijke, flink-partende Breydelzoon is ons integendeel zeer sympathiek. Dit neemt echter niet weg dat ihij aan zijn vrienden heel wat dank verschuldigd is Een dank die hij niet nalaten zal te vergelden als het eenmaal in het kraam van esn koersverloop zal passen. Hoeft het gezegd dat er van meetaf aan een razende snelheid op na werd gehouden? Spijt dit kwam het tot een ontsnapping met zeven: Syroit, V-an Kerckhoven, G. Vermeersch, Geers, Defout, Serge- loos en Suyokerbuyck. Van km 30 tot km 120 zouden deze kopmannen het bewind voeren. Dan sprongen Malfait, Borghmans en Van Bra bant uit de grote bende weg en biet was Borghmans die eerst boven kwam opKluisb-erg, Kwaremont en Kruisberg, het dichtst benaderd Miele Van Cauter stekte in een meesterlijke spurt de Ieperse kat beet. door Malfait en Sorgeloos. Borgh- m-ans en Malfait doen het zo goed dat ze alleen voorop rijn geraakt, wijl hun gezellen van straks wer den ingerekend. Een bandbreuk zou Malfait evenwel doen wegvallen en meteen was ook het lot van zijn ge zel beslist. Wij zijn op 50 km van de meet en er rit een groep van 30 man klaar om het eindoffensief te beginnen. Men moet vrij lang wachten tot dit komt. Het is Hilaire Couvreur die de sprong doet, maar achteraf gezelschap krijgt van Blomme. Een gevaarlijk tweetal is dit en Decode, Rosseel en Mathys snellen him maat ter hulp in gezelschap van Borghmans. Dra zitten ze weer met zes samen en het pleit zal dan maar in de spurt beslecht worden. In het zicht van het spandoek de marreert Couvreur opnieuw, men aarzelt en in de spurt zelf blijft hij met een half wieltje winnaar voor Decock, Rosseel en Mathys Oef! het had or gespannen. Opvallend is het wel hoe de ren ners van Parijs - Nizza te Brugge de prijzen deelden. Ze kwamen ge reed en scherp aan de startlijn en alles laat voorzien dat rij ook in de komende klassiekers gevaarlijk zul len zijn. Houdt Decock Zondag in het oog, net als Rosseel en Blomme. Naast en boven hen onderstrepen wij nochtans graag het brio van Borghmans en Malfait. Ze waren werkelijk de besten uit koers. Jam mer dat Malfait door het noodlot werd achtervolgd. Hij had immers recht op heel wat verdiensten. DE UITSLAG 1. Couvreur Hilaire, de 225 km in 5 u. 17 min.; 2. De Cock Roger, op V2 wiel; 3. Mathys Lucien; 4. Rosseel André; 5. Blomme Maurits; 6. Borghmans Karei, op 10 m.; 7,. Plas Jozef, op 20 sec.; 8. Pieters André; 9. Lerno Lieven; 10. Van- bratemt Lionel; 11. Van Dvcke Ju lien; 12. Devos Bo-udewijn; 13. Ron- delé Florent; 14. Wyckstandt Ro ger; 15. Degraeveleyn Pol; 16. Pas cal Julien; 17. Demulder Marcel; 18. Malfait Noël, op 3 min.; 19. Le- fevre Jos; 20. gelijk: N-eyt Maurits, Cleenewerck Arthur, Sorgeloos Ed- gard, Sitek Georges; 24. gelijk; Rij- ckaert Marcel, De Hertog Alois, De- volder André, Rogge. Bauwens Rik, Daenekynt Leon, Vandie Wiele; 30. gelijk: Dhaene Julien, Oreel René. Vermeersch Georg., Adriaenssens Jan; 34. gelijk; Joye Maurits. Van- d'ersteene Gerard en Maes Cyriel. Liefhebbers 3x2 min.: BOB &ANTY, 58 kg. (Gullegem) wint op punten van Franck, 56 kg. (Harelbeke Liefhebbers 3x3 min.: CHAUS8IN, 65 kg. (Brussel) wint op punten van Van Sina, 63 kg. (Kortrijk). SWARTENBROEOK. 67 kg. (Brus sel) en ROLANTS, 65 kg. (Kortrijk) boksen onbeslist. COTTYNY, 78 kg. (Gullegem) wint op punten van Venin, 78 kg. (Menen). Beroepskamp 6x3 min.: KINDERMANS, 68 kg. (Kortrijk) wint op punten van Plas, 69 kg. (Ant werpen) Beroepskamp 8x3 min.: WIJNS, 79 kg. (Brussel) wint op punten van Vicky, 79 kg. (Gullegem). De aanvallende Vicky werd door de betere technleker Wijns gestopt en deze stapelde voortdurend, punten op. De forcing in de laatste 2 ronden door Vlcky gevoerd bracht dan ook geen aarde aan de dijk. Doom wint van Roelandt te Diksmuide Liefhebbers 3x2 min.: WALLY, 75 kg. (Leke) overwint Psnninck, 74 kg. (Menen) met de punten. Liefhebbers 3x3 min.: VINCKE, 71 kg. (Oostende) kam pioen van Westvlaanderen, zware wel ters, overwint Murrez, 71 kg. (Oud.) met de punten. WYBAU, 69 kg. (Menen)overwint Pol Sten, 72 kg. (Veurne)' met de punten Beroepskamp 6x3 min.: DOOM, 59 kg. (Leke) slaat Roe- landt, 69 kg. (Brugge) k.o. in de tweede ronde. h/faes slaat Lagrou te Meulebeke Beroepskamp 6x3 min.: BATAILLE, 70 kg., (Emelgem) en BALEGEER, 72 kg. (Roeselare) bok sen onbeslist. Beroepskamp 6x2 min.: DEMUYNOK, 75 kg. (Izegem) wint met de punten van Labeeuw, 77 kg. (Roeselare) Beroepskamp 8x2 min.: KAREL MAES, 85 kg. (Izeeem) wint met de punten van Hendrik Lagrou, 87 kg. (Roeselare). de beste de goedkoopste 19 modellen Vraagt kosteloze Barco-kataloog bij uw plaatselijke elektrieker. Pronostiekprijskamp Het hieronderstaande bulletijn, invullen, uitknippen en Insturen HET WEKELIJKS NIEUWS Gasthuisstraat 19 - Poperinge Onafhankelijker 194 Km. - 15.000 fr. - Wegwijzer: Gent (Albertlaan) 11.20 Brugge 43 12.30 Oostende 78 13.27 Nieuwpoort 94 13.53 Veurne 104 14.09 Westvleteren Poperinge (Bev.) 130 14.51 Zwarteberg 141 15.08 De Klijtte Kemmel leper 156 15.32 Geluveld (Kruiseik) Beselare Moorslede 173 16.00 Beitem (Vossemolen) Roilegem-Kapelle St Eloois Winkel Bissegem Wevelgem (Vliegpl.) 194 16.35 Liefhebbers 152 Km. - 10.000 fr. - Wegwijzer; Gent (Albertlaan) 0 11.45 Eeklo 18 12.13 Brugge 43 12.53 Blankenberge 57 13.15 Oostende 78 13.48 Gistel 89 14.06 Zevekote St Pieters-Kapelle Schore, Pervijze Diksmuide 112 14.43 Zarren, Staden Roeselare 134 15.17 Rumbeke, Oekene St Eloois Winkel Gullegem Wevelgem (Vliegpl.) 152 15.45 Nieuwelingen 90 Km. - 5.000 fr. - Wegwijzer: Gent (Albertlaan) 0 12.30 Deinze 15 12.55 Harelbeke 15 12.55 Kortrijk 42 13.40 Zwevegem Avelgem 57 14.05 Moeskroen 77 14.39 Marke Wevelgem (Vliegpl.) 90 15.00 Velo-Motoristen 50 Km. - 10.000 fr. - Wegwijzer: Gent (Sterre) 0 15.00 Deinze 17 15.21 Harelbeke 38 15.46 Kortrijk 44 15.53 Wevelgem (Vliegpl.) 50 16.00 F. O. Mechelen - F. O. Luik C. S. Verviera - F. C. Brugge Simt Truiden - Waterschei Boussu-Bois - Eendr. Aalst Willebroek - Union Namen S. K. Roeselare - Waregem Kuurne Sport - Wevelgem Zwevegem Sp. - C. S. leper S.V. Veurne - V.V. Koksljde Wakken - M.S. IngeLmunst. Ol. Ledegem - W. S. Lauwe S.V. Moorslede - Moeskroen OiW 0 ■Si •o e CN a -> 2 S to O) ■S s gS e o, 3 Sg O -ö ■d te a a® <U <U 0) 01 -tok 2 UITLEG 1. De deelname is onbeperkt, kosteloos en moet op uit ons blad, geknipte bulletijns ge schieden. 2. Wie meest punten heeft (het puntenstelsel) wint. 3. Wie meer dan één bulletijn op zelfde naam instuurt, dient een volgnummer (in vak 1) te plaatsen. Niet meer dan 10 ge- volgnummerde bulletijns op zelfde naam mogen worden in gestuurd. De samentelling der punten voor het eindklasse ment geschiedt bulletijn per bulletijn, volgens volgnummer. 4. 'Alle verworven punten (ook min dan de helft) wor den opgeteld en dienen voor de Algemens Bang schikking. 5. Elke betwistbare onduide lijkheid maakt het bulletijn ongeldig. 6. Dit bulletijn moet binnen zijn vóór 12 u. op de in hoofd- ding staande datum. Vak voorbehouden aan volgnummer bij 't in sturen van meerdere bulletijns op eenzelfde naam. (Max. 10). 1 sthuisploeg gew. 2 bezoekers gew, x draw w. (1 pnnt) punt.) pnnt.) AFZENDER ..straat. Nrte Dubbel door inzender te bewaren V.P. 28 F. C. Mechelen - F. C. Luik Kuurne Sport - Wevelgem C. S. Vervlers - F. C. Brugge Zwevegem Sp. - C. S. leper Sint Truiden - Waterschei S.V. Veurne - V.V. Koksljde Boussu-Bois - Eendr. Aalst Wakken - M.S. Ingelmunst. Willebroek - Union Namen Ol. Ledegem - W. S. Lauwe |S. K. Roeselare - Waregem S.V. Moorslede - Moeskroen Tilleur - La Gantoise Beerschot - Anderlecht Ol. Charleroi - F. C. Mechel. Kortrijk Bp. - Rac. Brussel White Star - TJkkel Sport F. C. Ronse - Boussu-Bois Vlg. Hamme - O. Brugge V. O. Oostende - Izegem S. V. Blankenb. - W. S. leper Stade Kortrijk - F. C. Ttelt T. Menen - A. A. Moeskr. Lendelede - W. S. Lauwe 2—3 3—2 6—0 2—6 0-4 2-1 3-0 1 2—1 1 4-0 1 33 x TOTAAL 16 p. Vijf deelnemers behaalden 12 punten DEPREZ SYLVERE (1), Casselstraat 54, Abele. VANMETEREN LOUIS (2), Dijkstraat 7, Adinkerke. LAMEUANT JULIA (2), Dorp 41, Dikkebus. DUFLOU JOSEPH (1), Abelesteenweg 96, Poperinge. GEERAERD ADOLF (6), Veurnestraat 8 Poperinge. Zes deelnemers behaalden 11 punten DAEL LUTGARDE (10), Dorp 41, Dikkebus. DAEL MICHEL (7), Dorp 41, Dikkebus. LAPON CHARLES (5), Couterstraat 33, Merkem. COUTTENIER FREDDY, Peselstraat 16, Poperinge. HAUSPIE GILBERT (2), Duinkerkestraat 78, Poperinge SUFFYS PIERRE (4), Provensteenweg 68, Poperinge. 249 Punten. Vanmeteren Louis (1), Dijkstr., Adinkerke. Frutsaert Henrl (4), Wlnnezelestr., Watou. 244 Punten. Frutsaert Henrl (7), Wlnnezelestr.. Watou. 241 Punten. Geerardyn Wllly (2), Pastorljstr., Bulskamp. Jean Paul winnaar van Baria te Beveren-Leie Liefhebbers 3x2 min.: DUCCOLY, 66 kg. (B. C. Masselus, Kortrijk), puntenwinnaar van Marcel lo, 66 kg, (Desselgem). DE CRUYENAERE, 63 kg. (B. C. Sporting, Kortrijk), puntenwinnaar van Antoine, 63 kg. (B. C. M. Kort rijk) DE CLERCK, 64 kg. (B. C. M. Kort^ rijk) winnaar van Godfroid, 64 kg. (Charleroi) door technische k.o, in round 2. AMADORI, 58 kg. (Charleroi) pun tenwinnaar van Casaer, 59 kg. (B. C. M. Kortrijk). Liefhebbers 3x3 min.: MESTDAGH, 51 kg. (B. C. M. Kort rijk) puntenwinnaar van Theo, 51 kg. (Charleroi) LEFA, 70 kg. (B. C. M. Kortrijk) winnaar van Monflls, 72 kg. (Charle roi) door opgave in round 2. Beroepskamp 6x3 min.: JEAN PAUL, 58 kg. (B. C. M. Kort- rilk) puntenwinnaar van Baria, 58 kg. (Charleroi). 239 Punten. Geerardyn Wllly (T), Pastorljstr., Bulskamp. 235 Punten. Geerardyn Wllly (1), Pastorljstr., Bulskamp. Butln Ro ger (1), Bellestr., Poperinge. D'Al- lelne Albert, Mee Dewulfstr., Poperin ge. Rommens André (1), Zwijn- landstr., Poperinge. Dejaegher Geor ges (4), Llndendreef. Veurne. 233 Punten. Langbeen Hugo, Bruggestr., Poperinge. 232 Punten. Verfaillie Sonla (5), Foperlngestr., Oostvleteren. Carron Henrl (1), Casselstr., Poperinge. 231 Punten. Gruyaert Gaston (1), Hazelstr., Gits. Ackerman Richard (4), L. Hegerstr., Koksljde. Depoor- ter Wllly (2), K. Coggelaan, Veurne. 230 Punten. Dumont Daniël (7), Toekomststr., Poperinge. Duyck Raphaël, Basslnstr., Wielsbeke. 228 Punten. Samyn Maurice (3), 11* Wijk, Moorslede. Vandenbunder Julien, Boeschepestr., Poperinge. 226 Punten. Vanderhaeghe De- nlse (1), Bellestr., Dikkebus. Brack© Joseph (1), Kiekenstr., Diksmuide. Berkeln Marc (1). Ieperstr., ROesélare. - Vandenbosch Pierre, Molenstr., Roeselare. Depover Egrlta (7), Po- peringestr., Vlamertinge. 225 Punten. Dumont Yvette (2), Toekomststr., Poperinge. Goude- seune André, Komstr.. Poperinge. Ghewy Maria (1), Llndendreef, Veur ne. Veile Jerome (1), Brikerijstr., Veurne. 224 Punten. Robyn Roger, Veur- nestr.. Brielen. Vanderhaeghe De- nise (7), Bellestr., Dikkebus. De- smedt Maurice (1), Ieperstr., Elver- dinge. Dlerendonck Robert (1), Dorp, Leisele. Callenaere Jules, Ieperstr., Nieuwpoort. Vanseveren Maurice (3), Kaalstr., Nieuwpoort. Debruyne Camiel (2), Boeschepestr., Poperinge. Hennebel Rachel, Cas selstr.. Poperinge. Popelier Gerard (2), Duinkerkestr., Poperinge. Lie- brecht Emiel, Mandellaan, Roeselare. Depover Amic (2), Poperlngestr., Vlamertinge. Fossaert André (3), Poperingestr., Watou. 223 Punten. Laplasse Louis, Oost- duinstr., De Panne. Dael Maria (3), Dorpstr., Dikkebus. Verschoo- re Emiel (2), Vljfwegenstr.. Emelgem. Lauwers Georges, Ieperstr., Pope ringe. Vanhee Wllly, O. L. Vr. Krulsstr., Poperinge. 222 Punten. Dewltte Georges, Vljfwegenstr., Emelgem. Vander- rlest Gaston, Ieperstr., Merkem. Berkeln Mare (2), Ieperstr., Roeselare. Verhaeghe Robert, Noordburgweg, Veurne. 221 Punten. Waeyaert Christian (1). Woumenweg, Diksmuide. De cock Roger, Llndendreef, leper. Pylyser August, Noordstr., Oostduln- kerke. Meyers René, Belglcalaan, St Jans Molenbeek. 220 Punten. Vanpachtenbeke Jo zef, Kortrijkstf., Izegem. Dewulf Maria (4), Provenstr., Krombeke. Delalleau Joseph (2), Dranouterstr., Loker. Dumont Daniël (1), Toe komststr.. Poperinge. Goeman Ga- briël (2), Casselstr., Poperinge. Le- fever Tony, Casselstr., Poperinge. Reynaert Jozef, Ieperstr., Roeselare. Vandendriessche Paul (1), Botendr., Roeselare. Depover Amlo (1), Po peringestr., Vlamertinge. PI at teel Martha, Wulfhullestr., Watou. III* Provinciaal A. G. B. Mlddelkerk» Adinkerks 82 III* Provinciaal D. Rac. Lauwe Baveren-Lel» 11 I* Klasse Rac. Mechelen S. C. Charleroi 3—3 S. K. Lierse F. C. Antwerp 00 Beerschot S. C. Anderlecht 32 Ol. Charleroi F. C. Mechelen 00 Daring C. B. Berchem Sp. 21 F. C. Tilleur A.A. La Gantoise 23 F. C. Luik Standard 4—2 Union St Gillis Lyra 2—2 Rangschikking 1. La Gantoise 25 11 4 10 57 39 32 2. Anderlecht 25 12 6 7 62 39 31 3. F. C. Mechelen 25 10 5 10 40 33 30 4. F. C. Luik 25 13 9 3 57 44 29 5. Beerschot 25 10 7 8 41 32 28 6. Rac. Mechelen 25 10 8 7 46 45 27 7. F. C. Tilleur 25 12 10 3 42 38 27 8. Ol. Charleroi 25 9 8 8 45 41 26 9. F. C. Antwerp 25 9 9 7 43 44 25 10. S. K. Lierse 25 9 11 5 36 42 23 11. Berchem Sp. 25 9 11 5 32 46 23 32. S. C. Charleroi 25 7 10 8 34 48 22 13. Daring C. B. 25 9 12 4 41 52 22 14. Standard 25 6 11 8 39 48 20 15. Un. St Gillis 25 6 11 8 39 49 20 16. Lyra 25 2 12 11 27 46 15 Matchen voor Zondag: Lyra Racing Mechelen F. C. Antwerp F. C. Tilleur F. C. Mechelen F. C. Luik S. C. Charleroi S. K. Lierse La Gantoise Daring C. B. Berchem Sport Beerschot A. C. Standard C. L. Urlon Pt CïlT's 8. c. Aaderlacht Olympic Charleroi lle Klasse Tubantia Rac. Tienen 1—1 White Star Ukkel Sport 04 Racing Gent C. S. Vervlers 0—1 Th. Waterschei F. C. Beringen 0—0 F. C. Boom St Truiden V.V. 21 Kortrijk Sp. Rac. Brussel 20 S. K. St Niklaas A. S. Oostende 6—0 F. C. Brugge Un. Doornik 60 Rangschikking 1. Th. Waterschei 25 16 4 2. Ukkel Sp. 3. Rac. Brussel 4. St Truiden 5. Rac. Gent 6. F. C. Boom 7. White Star 8. Kortrijk Sp. D. A.S. Oostende 10. Rac. Tienen 11. F. C. Brugge 12. St Niklaas Sp. 13. F. C. Beringen 14. C. S. Vervlers 15. Un. Doornik 16. Tubantia 25 12 5 25 10 5 25 11 7 25 11 9 25 11 9 25 11 10 25 8 8 25 10 10 25 9 10 25 10 11 25 9 11 7 10 8 14 4 12 2 14 25 25 25 25 5 51 27 37 8 49 29 32 10 38 28 30 7 48 39 29 5 49 41 27 5 36 38 27 4 32 30 26 9 36 41 25 5 32 37 25 6 33 38 24 4 44 32 24 5 47 42 23 8 24 28 22 3 26 33 19 9 29 57 17 9 21 55 13 Matchen voor Zondag: F. C, Beringen Racing Gent Union Doornik White Star Racing Tienen Kortrijk Sport C. S. Vervlers F. C. Brugge Racing Brussel S. K. St Niklaas Ukkel Sport Tubantia Pt Truiden V. V. '•schel A. S. Oostende F. C. Boom IIP Klasse A. Un. Namen F. C. Ronse Eendr Aalst Rac. Doornik Vlg. Hamme Olse Merksem A.E.C. Bergen - V. G. Oostende Dendermonde 31 S. C. Boussu-Bois 21 S. K. Beveren 24 - S. K. Rupel 30 C. S. Brugge 30 - Willebroek S. V. 1—2 - Exc. St Niklaas 40 - F. C. Izegem 21 Rangschikking 6 1. Un. Namen 2. F. C. Izegem 3. Eendr. Aalst 4. Rac. Doornik 5. Boussu-Bois 6. C. S. Brugge 7. Willebroek 8. S. K. Beveren 9. A.E.C. Bergen 10. V.G. Oostende 11. Vig. Hamme 12. F. C. Rorise 13. Exc. St Niklaas 25 14. Dendermonde 25 15. Olse Merksem 25 16. S. K. Rupel 25 Matchen voor Zondag: S. K. Beveren A.E.C. Bergen S. C. Boussu-Bois Eendr. Aalst F. C. Izegem F. C. Ronse S. V. Willebroek Un. Namen Exc. St Niklaas V. G. Oostende Dendrtr?nonde Vigor TTflmm° S. K. Rupel Olse f- - -rn C. 8. Brugge Racina 25 14 25 13 6 25 14 7 25 15 8 25 14 8 25 13 9 25 12 9 25 9 9 25 10 11 25 11 12 25 9 11 25 10 12 7 14 6 14 6 15 3 15 5 53 29 33 6 47 29 32 4 54 36 32 2 50 38 32 3 38 34 31 3 47 36 29 4 44 34 26 7 38 43 25 4 37 34 24 2 46 50 24 5 33 42 23 3 36 40 23 4 24 47 18 5 36 49 17 4 36 56 16 7 27 48 13 Overgangsklasse D. F. C. Eeklo Geraardsbergen 22 S. V. Waregem F. C. Kapellen 20 Rac. Lokeren F. C. Roeselare 31 Rangschikking 1. S. V. Waregem 25 19 1 2. A. S. Ronse 25 14 5 3. S. K. Roeselare 25 16 7 4. Rac. Lokeren 25 13 8 5. F. C. Eeklo 25 9 9 6. Kapellen 25 8 8 7. St. Moeskroen 25 9 9 8. F. C. Roeselare 25 8 10 9. Waaslandia 25 8 10 10. Geraardsbergen 25 4 8 11. R. Borgerhout 12. S.K. Hoboken 13. Oudenaarde 14. V.V. Boechout 15. G-erm. Ekeren 16. S. C. Menen 25 5 9 25 7 11 25 6 11 25 6 12 25 7 14 25 5 13 5 53 6 40 2 61 4 51 8 42 9 37 7 54 7 43 7 32 13 37 11 33 7 30 8 37 7 22 4 26 7 34 15 43 24 34 37 34 48 30 39 26 37 25 43 25 39 23 42 23 39 21 44 21 41 21 50 20 43 19 44 18 57 17 Matchen voor Zondag: Stade Moeskroen Oudenaarde S. K. Roeselare S. V. Waregem S. K. Hoboken Germinal Ekeren Waaslandia Boechout V. V. F. C. Kapellen F. C. Roeselare S. C. Menen A. S. Ronse Facing Borgerhout F. C. Eeklo S= K. Ge-raard^boraan tvac. Lokorea I0 Provinciaal. S. V. Blankenberge W. S. leper 40 F. C. Torhout Dar. Bl'berge 10 Stade Kortrijk F. C. Tielt uitg. Rangschikking 1. C. S. leper 25 18 4 2. F. C. Tielt 24 13 3.S. V. Wevelgem 25 10 4. Un. Herzeeuw 25 10 5. Zwevegem Sp. 6. S. V. Bl'berge T. F. C. Knokke 8L R. Harelbeke 9. Kuurne Sp. 10. Aalbeke Sp. 11. St. Kortrijk 12. F. C. Torhout 13. W. S. leper 14. Dan Bl'berge 15. Steenbrugge 16. Oostrozebeke 4 6 8 25 10 9 25 10 10 25 10 10 25 10 11 25 10 11 24 8 9 7 9 8 11 8 11 7 13 9 15 6 13 24 25 24 25 25 25 3 83 45 39 7 53 30 33 9 38 37 29 7 43 44 27 6 45 44 26 5 60 55 25 5 47 47 25 4 47 47 24 4 43 59 24 7 32 36 23 8 51 45 22 6 45 49 22 5 49 50 21 5 48 54 19 1 54 72 18 6 39 62 18 Matchen voor Zondag: F. C. Knokke Stade Kortrijk Eendr. Herzeeuw Aalbeke Sport F. C. Torhout Scor Oostrozebeke W. S. leper Dar. Blankenberge Zwevegem Sport C. S. leper S.V. Blankenberge S.K. Steenbrugge Kuurne Sport -S. V. Wevelgem F. Tielt RaOa* Bar el bek# II* Provinciaal A. Concordia S. V. Bredene uitg. S. V. Veurne F. C. Sijsele 7—0 E. G. Gistel S. K. St Kruis 2—2 Rangschikking 1. F. C. Helst 25 21 2 2. Nieuwpoort 24 15 3. S. V. Bredene 25 17 4. V. V. Koksljde 25 14 5. S.K. Voorwaarts 24 14 6. S. V. Veurne 25 13 7. Herm. Oostende 8. Zedelgem 9. St Kruis 10. E. G. Gistel 11. S.V. Koekelare 12. R. De Panne 13. Den Haan 14. F. C. Sijsele 15. Concordia 16. S. V. Jabbeke 4 8 6 8 9 24 14 10 25 12 11 25 10 13 26 7 12 25 9 14 7 13 8 14 7 14 5 16 2 20 25 25 25 25 25 2 86 27 44 5 57 30 35 0 59 39 34 5 70 34 33 2 70 44 30 3 70 50 29 0 75 54 28 2 64 61 26 2 48 65 22 7 50 70 21 2 60 68 20 5 44 72 19 3 58 77 19 4 48 67 18 4 37 83 14 3 39 93 7 Matchen voor Zondag: S. K. Den Haan Sint Kruis S. V. Nieuwpoort Exc. Zedelgem S, V. Bredene S. V. Koekelare S. V. Veurne V. V. Koksljde Voorwaarts Oostende S. V. Jabbeke E. G. Gistel Hermes Oostende Concordia Brugge F. C. Helst F. C. Sijselft Racing De Panne II* Provinciaal B. M.S. Ingelmunster 6.V. Deerlijk 4—0 Rangschikking 1.M. 8. Ingelm. 25 18 3 2. Ol. Ingelm. 25 16 5 3. Llchtervelde 25 13 8 4. S. V. Deerlijk 25 11 7 5. Desselgem 25 11 8 6. F. C. Wakken 25 10 8 7. S. K. Torhout 24 10 9 8.B. S. Avelgem 25 9 9 9. St Joris Sp. 25 8 10 10. Meulebeke 25 9 11 11. F. C. Otegem 25 10 12 12. W.S. Houthulst 24 8 10 13. V. C. Ardoole 25 10 14 14. S. K. Avelgem 25 9 14 15. S. K. Staden 25 6 17 16. S. V. Pittem 25 4 18 Matchen voor Zondag: F. C. Otegem F. C. Llchtervelde W. S. Desselgem S. K. Torhout St Joris Sport S. V. Deerlijk F. C. Wakken M. S. Ingelmunster S.V.O. Ingelmunster F.C. Meulebeke V. C. Ardoole S. K. Staden W. S. Houthulst S. K. Avelg©t» B, S. Aveieem 6, V, Pittem 4 88 21 42 4 61 35 36 4 42 36 30 7 49 32 29 6 57 47 28 7 60 51 27 5 47 30 25 7 55 49 25 7 49 60 23 5 56 61 23 3 49 52 23 6 46 64 22 1 50 55 21 2 44 65 20 3 31 76 15 3 29 79 11 Toek. Menen A. A. Moeskroen 3—8 Eendr. Wervik Dottenijs 3—0 F. O. Lendelede W. S. Lauwe uitg. Rangschikking 1. Eendr. Wervik 23 21 2 2 88 23 44 2. A.A. Moeskroen 23 17 4 4 72 24 38 3. W. 8. Lauwe 25 16 6 3 70 32 35 4. S.V. Moorslede 25 17 7 1 62 35 35 5. F. O. Lówlngen 25 16 8 1 69 42 33 6. F. C. Poperinge 25 11 9 3 67 53 27 7. Dottenijs Sp. 25 0 10 6 48 49 24 8. Ol. Ledegem 25 9 11 5 39 48 23 9. St Elools-W. 25 0 12 4 40 54 2i 10. Rac. Blttegem 23 7 12 6 51 57 20 11. Toek. Menen 24 8 13 2 55 73 IS 12. S.V. Moorsele 25 8 14 3 44 57 19 13. F. O. Lendelede 25 9 15 1 55 64 19 14. S. V. Kortrijk 24 5 14 5 32 52 15 15. Vlamertinge 25 6 18 1 45 102 13 16. F. C. Komen 25 5 18 2 38 106 12 Matchen voor Zondag: F. C. Lendelede Dottenijs Sport S. K. Vlamertinge F. C. Poperinge S. V. Moorslede A.A. Moeskroen Toekomst Menen F. C. Komen Eendracht Wenrik S. V. KortMjk St Eloois-Winkel Racing Bissegem Ol. Ledegem W. S. Lauwe a. V. Moorsele F* Q, Lowing

Het Wekelijks Nieuws (1946-1990) | 1954 | | pagina 8