Banqae rationale de Belgique Crédit a l'Industrie Nationale Back van België Krediefaanue Nijvertieii Wetgevende Kiezingen Verandering Van Woonst Dr JLndré JDOCHY Gemeenteraad van Yper Elections legislatives Kandidaten Candidats KAMER - CHAMSRE Zitting van Maandag 13 Mei 1929, te 18 u>;r 9- ï3. Amities Franchises Obligations de la Sociëtë Nationale de Schuldbrieven van het Nationale Fennootschap voor SENAAT - ÉL M AT Christen Democraten m Démocrates Chrétiens Werkelijke - Effectifs MM. Bossuyt Gaston, Uittredend Senator, Kor- trijk. Mayeur Arthur, Voorzitter van den Provin cieraad en Schepen, Kortrijk. Ghesquiere Emiel, Gemeenteraadslid te Wervik. Duquesne Achiel, Lid van den Werkrech- tersraad van Beroep, Wevelghem. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Meheus Maurits, Gemeenteraadslid, Meenen. Vuylsteke Albert, Geneesheer, Moeskroen. Vercruysse Joseph, Provinciaal Raadslid en Schepen, Sweveghem. Socialisten. Socialistes Werkelijke - Suppléants MM. Coole Joseph, bediende, Kortrijk. Martens Gustaaf, Uittr. Senator, Kortrijk Bonnet Hector, bediende, Yper. VanWymelbekeArth bediende,Waereghem. Plaatsvervangers Suppléants MM. Alünckx Désiré, bediende, Moeskroen. Verraes Aüguste, bediende, Meenen. Sieuw Emiel, verzekeringsagent, Komen. Dendoncker Raym., landbouwer, Avelghem. Liberalen Libéraux Werkelijke Ejjectifs MM. De Coene Joseph, Nijveraar, Gemeente raadslid, Kortrijk Vermeulen Hector, Nijveraar, Yper. Lamote Leopold, aannemer, Moescroen. Deleu Isidore, Burgemeester, Meessen. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Van Nieuwenhove A.Nijveraar, Gemeen teraadslid, Yper, De Gandt Albert, Nijveraar, Gemeenteraads lid, Dottignies. Reypens Ferd., Doktor, Meessen. Callens Evarist, Handelaar, Sweveghem. Fr on listen Frontistes Xy W erkelijke Effectifs MM. Remi Vanderschelden, Oud strijder, Gemeen \eraadslid, Deerlijk. D1'Fideel Verbeke, Geneesheer, Poperinghe. Emiel Cardoen, Schepene, Vlashandelaar, Becelaere. Cyriel Vanden Bulcke, Eigenaar, Yper. Plaatsvervangers Suppléants MM. Arthur Aernout, Landbouwer, St Jan bij- Yper. Octaaf Noyez, Oud-strijder, Smid, Meenen. Ach. Van Brussel, Aardewerker, Poelcapelle. Jeroom Leuridan, Oud-strijder, Advokaat, Yper. Katholieken Catholiques P-j Werkelijke - Effectijs MM. Gilbert Mullie, uittredend Senator, Land bouwer en Veearts te Dottenijs. Gustaaf Bruneel de Montpellier, gewezen Senator, te Kemmel. Albert Cappelle, Nijveraar, Gemeenteraads lid te Meenen. Rodolf Demyttenaere, Landbouwer en Han delaar te Gheluwe. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Cyriel Lemahieu, Landbouwer en Schepen te Yper. Jean Pollet, Brouwer en Provinciaal Raads lid te Moeskroen. Henri Debrabandere, Landbouwer, Provin ciaal raadslid en Burgemeester te Des- selghein, Joseph Van der Mersch, Advokaat-Pleitbe zorger te Yper Christen Democraten - Démocrates Chrétiens Werkelijke - Effectifs MM. Depontieu Edmond, uittredend Senator, Meenen Demuysere Louis, Lid van den Werkrech- tersraad, Komen Deforche Hector, Burgemeester, Passchen- daele. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Flament Achiel, Schepen, Gheluwe. Lefebvre Hilaire, Provinciaal Raadslid, Poperinghe. Lommez Amand, Advokaat, Provinciaal Raadslid, Yper. Socialisten Socialistes Werkelijke - Effectifs MM. Missiaen Edgard, uittredend Volksver tegenwoordiger, Yper. Minnekeer Albert, rekenplichtige, Komen. Clement Jules, bediende, Poperinghe. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Mahieu Henri, bediende, Wervick. VanRaes Victor, werkman, Ploegsteert Bizet. Boxoen Cyriel, werkman, Vlamertinghe. Liberalen - Libéraux 0 Werkelijke - Effectifs MM. Max Glorie, Advokaat, Schaerbeek. Van Acker Karei, Mekaniekwerker, Yper, Schrijver van het liberaal syndicaat. Beheyt Henri, handelaar, Poperinghe. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Lietaert Nestor, Handelaar, Poperinghe. Vantomme Eloi, Vlasbewerker, Wervik. Titeca Arthur, Burgemeester, Westnièuw- kerke. Frontisten Frontistes Werkelijke Effectijs MM. Emiel Butaye, Oud - strijder, Kamerlid, Watou. Marcel Vandenbulcke, Provincieraadslid, Vlamertinghe. Jan Lecoutre, Wever, Wervik. Plaatsvervangers Suppléants MM. Leon DeClerck, Oud strijder, Landbouwer, Zantvoorde. René Lobeau, Landbouwer, Poperinghe. Théo Blootacker, Oud-strijder, handelaar, Yper. Katholieken Catholiques Werkelijke Effectifs MM. Henri Brutsaert, uittredend Volksvertegen woordiger, Geneesheer en Gemeente raadslid te Poperinghe. Hubert Van Eislande, Landbouwer te Wervik. Robert Lepoutre, Provinciaal raadslid en Schepen te Waasten. Plaatsvervangers - Suppléants MM. Ernest Iweins d'Eeckhoutte, oud-strijder, Brielen. Emiel Desmyter, Landbouwer en Gemeen teraadslid, Poperinghe. Boudewyn Lietaert, Landbouwer, Poel capelle. Kommuristen Communistes 6 Werkelijke Effect ijs MM. Morriens Frans, Electrieker, Antwerper Van Landeghem Oscar, Wever, Meenen. Cappelier Léon, Betonneur, Wervick Plaatsvervangers Suppléants MM. Duverger Maurice, Wever, Wervick. Souvage Petrus, Autogeleider, Yper. OOGMEESTER 17, Elverdinghestraat, YPER. Van ai' Mei. 10. 11. 12. DAGORDE Proces-verbaal der zitting van 8 April-2(J. Stadseigendommen Verkoop van grond. Stadsmeisjesschool (St-Janstraat) Hof V er pachting Procesverbaal. Openbare Werken A) Leveren en plaatsen van een dijkwand in gewapend beton aan den noord-oostkant van Zillebek.e- vijver Aanbesteding Proces-verbaal. B) Besteeniging derBasculestraat Aanbesteding Proces-verbaal. Vleeschhalle Kramen Openbare verpachting Procesverbaal. Aangenomene St Aloysius'school Aan neming eener 8S'klas. Politieverordening op de openbare verma kelijkheden Herziening. Kerkfabriek van St-Maartens Rekening over het dienstjaar ig28. Brandweer Rekeningen ig28. Finafhcïèn Aanvraag tot kredietope ning Vernieuwing. Openbare Onderstand Zaailand Openbare verkooping. Aanvragen om toelage. Mededeelingen. - Le Comité des A. -F. organise poufje Dimanche 16 Juin une excursion en auto cars, Départ d'Ypres a 7 h. trés précises, visite du monument aux Morts de et a Bailleul Béthune Notre-Dame de Lorette, visite,de l'ossuaire phare et le cimetière oü reposent environ 70.000 combattants Franqais. Le monument Chaveneau; la croix des Polonais; le cimetière Allemandle monument ajjx Tchéco slovaques Arras visite de la villc, L'après-midi visite des Catacombes de Vimy, le monument Hindou, le monument aux morts d'Armentières et la Statue des Frères Mahieu, Le monument en construction a Ploegsteert. Une circulaire avec itinéraire détaillé sera, adresséeaux membres dans les premiers jours. Les inscriptions doivent se faire chez un Membre du Comité ou chez M. E. GLisspux au plus tard le 20 Mai. Prix de l'excursion en auto-cars 32 fr. par membre, la distance a parcourir est de :i5o kim. environ. échéasift ie 15 Mai 1929 Les porteurs de ces obligations peuvent se présenter immédiatement a la Banque Nationale pour le renouvellement sans aucun frais de leurstitres. Le dernier coupon des obligations anciennes a l'échéance du 1,5 Mai 1929, leur sera payd'avance jusqü'a concurrence de 1000 fr.' en coupons. uitkeer baar den 15 Mei 1929 De dragers van die schuldbrieven mogen zich onmiddellijk ter Nationale Bank aanbieden, voor de vernieuwing, zonder onkosten, van hunne titels. De laatste koepon van de uitkeerbare schuldbrieven op l5 Mei ,1929, zal hun üp voorhand uitbetaald zijn, tot beloop eener som van 1.000 fr. in koepons.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1929 | | pagina 3