Kleine flankondigingen PERDU Leerjongen gevraagd Zuydschote Gevr. goede Reiziger Représentant sérieux Ds Brouwerij Rodenbach Gevr. Chauffeur-knecht MEN VRAAGT Men vraagt Gevr. bakkersknecht KEIZER, Statiestraat MEN VRAAGT vraagt werkvrouwen. On demande On dem. Servanls-Guisinièra Men vraagt goede Meid Gevraagd MEID Yper Over te nemen Ypres A reprendre Over te nemen Boulangerie a remettre Heer alleen A louer Jolie Maison Te huren schoon Woonhuis Tent te huren Te huren of te koopen A vendre ou h louer Te koop A vendre Te koop Schoon Burgershuis Stad Meenen Te koop HUIS TE KOOP Te koop Huis met hof Te koop uit ter hand TE KOOPEN A vendre Belle Maison Uit ter hand te koop Te koop uit ter hand Uit ter hand te koop Dans une localité FERMES a Ve dre ou a lornr sn France Te koop Mazout motor Per occasie te koop Te koop Biercamion A louer Belle Maison bourgeoise Maisons a vendre a Ypres Huizen te Koopen te Yper Hofsteden te Koopen of te pachten in FranKrijK - -■ ---Cu fi peTlTES_ANNOINCES /je bersonen die het volledig adres van kleine aankondigingen vragen worden verzocht zegel voor antwoord bij hun brief te voegen. dans la rue des Chiens Une chainette en or, avec médaille aux initiales A. T. Rap porter chez Mad. Ossieur, rue des Chiens, 70, Ypres. ten bureele van dit blad, Boterstraat, i5. Men vraagt gemeentesecretaris schrif telijk aan te vragen bij 't Gemeentebestuur -vóór i5 September 1929. (ernstige werker) voor welgekende firma wijnen en likeuren in't groot, reeds groote klienteel, bezoek winkels en voortverkoopers omstreek YPER. Fixe en comm.— Schrijven letters B. F. 9, bureel dezer. et trés actif dem indé par firma trés connue vins et liqueurs engrosayant forte clientèle, visiter mag. détail et revendeurs environs YPRES. Fixe et commission. Eer. lettres B. F; 9 bureau du journal. Naamlooze Maatschappij te Roeselaere, wenscht in betrekking te komen met ernstige bierhandelaar voor den verkoop harer bieren in Yper en omliggende. katholiek, goede getuigschriften. Adres A. Y. bureel van 't blad. voor de Ypersche Centrale Brouwerij Dickebaschsteenweg te Yper Een werkman kunnende stoken Een werkman voor allerhande werk Een leerjongen i5 16 jaar voor bier af te •trekken. Verzekerd werk binst gansch het jaar.Zich wenden tot de Brouwerij, üicke- buschsteenweg. werklieden en werkjongens in de Confi serie des Flandres, Neerstraat, Yper. van 18 tot 20 jaar bij V. NAERT, 27, Voor uitgangstraat te KORTRIJK. VRAAGT leergasten, naaisters en goede winkeldochter Verzekerd werk, goed loon. Goede Filetbeu erksters en Meisjes om den filet aan te leeren in de Ed. Fiersstraat, Nr 11, te Yper, dicht bij statie. Hoog loon en standvastig weik Wasscherij Raes Priem te Yper Goed loon. Une servante et femme de chambre. S'adresser Hotel YPRIANA, Porte de Menin. Pour le i5 ou 3o Sept., connaissant un peu euis. bourgeoise, 25 a 3o ans, bonne fam., sérieuses références, pour être avec seconde servante serait a Lille l'hiver, bons gages, Pas de lessive.Eer. LemaireAvenue des Chateaux, a XVambrechies (Nord). Adres ten bureele dezer. voor alle werken. Adres ten bureele dezer. uit oorzaak van ziekte Café-Restaurant, Statiestraat. Zich wenden bij M. Arthur Vancappel, 6, Oude Houtmarkt. pour cause de maladie Café-Restaurant, rue de la Station. S'ad. chez M. Arthur Vancappel, huissier, 6, Vx Marché au Bois. Goed gekalandeerde wagenmakerij Adres ten bureele van dit blad. avec ou sans vente de l'immeuble. Bonne vente prouvée. Four moderne, pétrain mécan. etc. Conditions avantageuses. S'adresser Etude Continentale d Courtrai,2i,rue de Bel/ast. wenscht gemeubelde kamer te huren in burgershuis, met of zonder pensioen. Ant woord onmiddellijk inzenden ten bureele van dit blad. complètement remise a neuf, avec jardin et salie de bain, située rue de Haerne, 22. S'adresser rue des Chiens, 36, Ypres. Pour cause de départ parfait état, 11 pièces, grand jardin, salie de bains installée, loyer 400 fr. par mois, bail. Beau mobilier neuf a reprendre- Rue d'Elverdinghe, 47, Ypres. Uit oorzaak van vertrek in goeden staat, 11 plaatsen, grooten hof, vol ledig ingerichte badkamer, huurprijs 400 fr. per maand, pacht. Prachtige nieuwe meubelen over te nemen. Elverdinghe- straat, 47, Yper. met omstreeks 6o aren land. Zich wenden bij M. Deknudt Arthur bij de kinders Van- acker, ZILLEBEKE. Magazijn met twee vitrienen, Rijssel- straat, 43, Yper. Voor inlichtingen en sleutels zich wenden Leopoldstraat, 18, KORTRIJK. CAFÉ avec 5oo m. de terrain. Belle s.tuation pour hotel, garage, maison de commerce. 4, Porte de Menin, Ypres. Schoon groot Burgershuis met hof, gas en electriciteit, Lombaardstraat, 5j. Voor inlichtingen zich begeven Maarschalk Fochlaan, 16, Yper. Grande et belle maison bourgeoise avec jardin, gaz et électricité, rue du Lom bard, 5i. Pour renseignements s'adresser Boulevard Maréchal Foch, 16, a Ypres. met hof, dicht bij de statie, seffens vrij. Adres ten bureele. Een goed en welgelegen Handelshuis, bijzonder geschikt voor Herberg, met inrij poort en 1 a. 22 ca. bouwgrond, gelegen in de Wahisstraat, Nr 282, .het huis uitgevende op den hoek van de straat der Loskaaie. Voor alle inlichtingen zich wenden in de Bruggestraat, 23o, Meenen. Boomgaardstraat, 14. Adres eigenaar ten bureele van dit blad. Dickebuschsteenweg, 189, Yper. Zichtbaar Maandag en Donderdag van 1 1/2 tot 3 1/2 u.Voor inlichtingen zich wenden J. Verfaillie, beenhouwer, Dickebuschsteen weg, Yper. Schoon en gerievig WOONHUIS met hof, te Dickebusch, dorpplaats. Vrij van gebruik met 1 October 1929. Zich te wenden Elverdinghestraat, 29, Yper. Twee schoone en kloek gebouwde aaneen- houdende werkmanswoonsten, gelegen te Yper, dicht bij de nieuwe fabriek (Zaalhof). Zich wenden bureel van 't blad. bien située avec jardin, salie de bain, tout confort, visible l'après midi. S'adresser rue Longue de Thourout, 14, Ypres. Welgelegen BURGERSHUIS met hof van 4 aren 25 ca. en fruitboomen. Vrij in October aanstaande.— Voor inlichtingen zich te wenden Octave Hollebeke, Becelaere- straat, GHELUWE. Zes schoone BURGERSHUIZENge legen te Yper, Bruggesteenweg, thans gebruikt zonder pacht. Te bevragen M. Van Can- neyt, kasteel van Velthem, Sinte-E ruis bij - Brugge. Prachtig HEERENHUIS, ook dienstig voor allen handel, met 900 vkm. grond te Dixmude, met electriciteit, gaz en waterlei ding, grooten hof, groote magazijnen, welke op den openbaren weg uitgeven, stallingen serre, alles rondom bemuurd, gelegen Grooten Dijk, Nrg. Onmiddellijk vrij. Zich te wen den bij Oct. Salembier, Weststraat, Dixmude. prés de la frontière a 10 km. d'Ypres on vend une trés belle maison de commerce, actuell. café, épicerie, etc. Habitation 12 pièces, ga rage, écurie, jardin, superfïcie 2200 mc. Libre sitöt vendue Prix intéressant et facilités de paiement. S'adresser Etude Continentale d Courtrai, 2irue de Belfast. Adresse 6, Boulevard Malou, Ypres. Adres 6, Maloulaan, te Yper Schoone dubbele Kmdervoituur zoo goed als nieuw. Adres ten bur. dezer. Avance, 20 PK., zoo goed als nieuw, bij Camiel Vanthuyne te ZILLEBEKE. Schoone kleinecuisinièreNestor Martin. Zich wenden Kalfvaart, 44. vier wielen, nieuw.Zich wenden Corselis,. Lombaardstraat, 26, Yper.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1929 | | pagina 11