Kleine fiankondigingen r btites a in in o in ces Centrale Verwarming Mme Wwe De Coninck Salon de Coiffure pr Dames Melle Berthe Mesure MAISON de COUTURE De plaats van Bakker Augm. vos Ressources Gehle man vraagt plaats Aardewerkers gevraagd Men vraagt jongen gast KEIZER, Statiestraat Meid voor alle werk öt Knecht demande d'urgence vraagt aanstonds Gevr. voor Kortrijk Werkvrouw gevraagd Men vraagt werkvrouw Gevraagd goede Meid Goede Meid gevraagd SERVANTS Goede deftige Meid gevr. Bonne femme de chambre Goede deftige Meid gevr. Dn demande Gevraagd MEID Yper Over te nemen Ypres A reprendre Twee kamers te huren A louer Jolie Maison Te huren schoon Woonhuis A louer Belle Maison Groot Handelshuis Te koop Schoon Burgershuis A vendre Belle Maison TE KOOP A vendre grande Maison Te koop Schoon Burgershuis Uit ter hand te koop Te koop 72 vkm, Bouwgrond Te koop 1 Marktkraam Kindervöïtuur Te koop Mazout motor Te koop per occasie A vendre d'occ. AUTO Plusieurs Autos a vendre Verscheidene Autos A vendre d'occasion FERMES a Ve, dre ou a lousr m France 11, Lange Thouroutstraat, 11 - YPER - Nouveau - Maliën van alle VrouwenKkederen La Maison (Modes) Tryssesoone-Proux Het Huis (Modem) Tryssesoone Proux Maisons a vendre a Ypres Huizen te Koopen te Yper Hofsteden te Koopen of te pachten in FranKrijK /je personen die het volledig adres van kleine aankondigingen vragen worden verzocht zegel v y antwoord bij hun brief te voegen. heeft de eer het geacht publiek en hare tal rijke kalanten te berichten dat zij de werken voor plaatsing en herstelling van alle ver- marmingstelsels zal voortzetten. Voor alle werk komt een technicien ter plaats. Voor nieuwe installaties wordt plan en bestek gratis en zonder engagement afgele verd en de noodige studies met zorg uitgevoerd. Alle werk wordt door bekwame en neerstige vakmannen verricht. Verzorgd werk. Spoedige bediening. Matige prijzen. 3, r&a dialer Confort moderne Travail soigné. Prix modérés. M"" Albertins Baeyen, Ve Notebaert, a l'honneur de porter a la connaissante du public, qu'elle aréouvert une 4\, rue de la Bouche ~rpres. Travail soigné. Exécütion rapide des commandes. Mw Albertine Baeyen, Wc Notebaert, brengt ter kennis dat zij zich zooals vroeger gelast met het 41, Mondstraat Yper. Verzorgd werk. Spoedige bediening. 'bij den Openbaren Onderstand is open. Aan vragen in te zenden vóór 8 October a. s. Pensio nés, Fojetionnaires, Secrétai res communaux, Clercs de Notoire, Sa cristairss, en recommandant a vos amis les vins de Bordeaux et de Bourgogne en bou teilles, prêts a la cousommntion, de prix abor dables, si appréciés et garantis de la firme LAFITE. Mise au courant vente par per sonnel spécialisé disposant auto. S'adr. Entrepots Particuliers, 67, rue Américaine, Bruxelles als chauffeur voor leveringen te doen of bij particulier. Goed op de hoogte van de nneka- niek. Seffens vrij. Fransch brevet. Adres ten bureele van 't blad. aan de VA A UT te Boesinghe. Zich te wenden op het werk. kunnende goed ijzer verbinden tot het ver vaardigen van ciment buizen, goed loon en standvastig werk. Zich wenden bij Alph. Detudder, WERV1CQ (Frankrijk). VRAAGT leergasten, naaisters en goede winkeldochter. Verzekerd werk, goed loon. Men vraagt voor gasthof te Yper Adres ten bureele dezer. de bonnes ouvrières trés capables et ap- prenties sachant déja bien coudre. bekwame werksters en leermeisjes kun nende reeds goed naaien. Steksters voor zakdoeken te ajoureeren. Hooge loonen. Zich wenden of schrijven bij G. VCLARYSSE, Bloemistenstraat, 14, Kortrijk (1 minuut van statie). Statiestraat, Nr 11. voor alle werk. Zich wenden Splendid Britanmque. Groote Markt; Yper. Zich wenden Majestic, Rijsselstraat, Yper. Cartonstraat, 21, Yper. sachant un peu cuisine et francais est deman- dée pour service deux personnes. Ecrire ROUZÉ, 204, rue du Faubg. de Roubaix, ou se présenter de 11 h. a 3h., France - Lille. voor Antwerpen, bij 2 personen, gesloten huis, niet wasschen. - Zich wenden Dixmu- destraat, 5g, Yper. tranquille et sérieuse e t demandée pour maison particulière a Ypres. Bons gages. Donner adresse au bureau du journal. bij Van Robaeys, apotheek, Boterstraat,Yper. Urse servants et femme de chambre. - S'adresser Hotel YPRIANA, Porte de Menin. voor alle werken Adres ten bureele dezer. uit oorzaak van ziekte Café-Restaurant, Statiestraat- Zich wenden bij M. Arthur Vancappel, 6, Oude Houtmarkt. pour cause de maladie Café- ïleslsiur ant rue de la Station. S'ad. chez M. Arthur Vancappel, huissier, 6, Vx Marché au Bois. GEMEUBELD met of zonder pensioen. Adres ten bureele. Pour cause de départ parfait état, 11 pièces, grand jardin, salie de hair.s insiallée, loyer 400 fr. par mois, bail. Beau mobilier neuf repi endre. Rue d'Elverdinghe, 47, Ypres. in goeden staat, 11 plaatsen, grooten hof, vol ledig ingerichte badkamer, huurprijs 400 fr. per maand, pacht. Prachtige nieuwe meubelen over te nemen. Elverdinghe- straat, 47, Yper. bourgeoise, complètement remise a neuf, avec petit jardin, salie de bain, gaz, électricité, située rue de Haerne, 8. S'adresser rue de la Station, 41, Ypres. te huren of te koopen, Rijsselstraat, 43, te Yper, wel gelegen dicht bij de Groote Markt. Voor inlichtingen zich te begeven Leopoldstraat, 18, KORTRIJK. met hof, dicht bij de statie, seffens vrij. Adres ten bureele. bien située avec jardin, salie de bain, tout confort, visible l'après midi. S'adresser rue Longue de Thourout, 14, Ypres. Twee schoone WOONHUIZENgelegen dicht bij de statie, Ravelijnstraat, ter stad. Seffens vrij.Voor alle inlichtingen en voor waarden zich wenden tot We Germonprez, 116-, Rijsselstraat. pour commerce ou rentier avec grand garage, cour, jardin, salie de bain, W.-C., eau, gaz, électricité aux étages, a 100 m. de la Grand'- Place; YPRES.S'adresser chez Mc Alfred Reymaert, Notaire, E/V. 3 plaatsen beneden en 2 boven. Adres ten bureele dezer. Schoon WOONHUIS met inrijpoort van 3 m. en hof groot 880 vkmgelegen Oude Veurnestraat, Yper. Zichtbaar Dinsdag en' Vrijdag voormiddag.Zich wenden bij Van- damme, Meenenstraat, 33. gelegen in de Klaverstraat. Voor inlichtin gen zich wenden bij den Notaris D'Huveltere, Cartonstraat, 29, Yper. in goeden staat. Adres ten bureele dezer. zoo goed als nieuw Adres ten bur. dezer. Avance, 20 PK., zoo goed als nieuw, bij Camiel Vanthuyne te ZILLEbEKE. Een jachts-oof alsook eene kindervoituur i3, de PTaerne.sti aat, Yper. conduite intérieure, 4 places, bon état. S'adresser au bureau du journal. d'occasion. S'adressir chez Ch. Desmet, Grand'Place, 33, Ypres. per occasie te koop. Zich wenden bij Ch. Desmet, Groote Markt, 33, Yper. AUTOBUS sur nouveaux pneus Michelin et AUTO FIAT, 7 places. S'adresser: 4, Porte dé Menin, Ypres. Adresse 6, Boulevard Malou, Ypres. Adres 6, Maloulaan, te Yper

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1929 | | pagina 11