Kleine Aankondigingen Salon de Coiffure pr Dames Melle Berthe Mesure Koken en Tafeldienen Jeune homme Chauffeur vraagt plaats Boulangerie demande On demande Garcon On dem.Domest. chauffeur On dem. ler mécanicien Personne s:chant la couture Gevr. goede Stikster Men vraagt voor Yper Goede waschvrouw gevr. Werkvrouw gevraagd KEIZER, Statiestraat Gevraagd deftige Meid n dem. bonne servante Gevr. bekwame Meid Meid gevraagd Over te nemen A reprendre Café Over te nemen A louer Jolie Maison Terstond te pachten Herberg te huren Te huren Gronden Uit ter hand te koop Schoon en groot Rentemershuis Te koop Schoon Huis A vendre Belle Maison Uit ter hand te koop Uit ter hand te koop Uit ter hand te koop SCHOON HANDELSHUIS A VENDRE Grande et belle Maison Te koop HUIS Uit ter hand te koop Schoon Renteniershuis te koop Uit ter hand te koop HUIS A VENDRE Uit ter hand te koop Uit ter hand te koopen Uit ter hand te koop Uit ter hand te koopen Maisons k vendre Huis met hof te koop FERMES 7 PETIT ES ANNONCES De personen die het volledig adres van kleine a mkondigingen vragen worden verzocht zegel itoor antwoord hij hun brief te voegen. - Nouveau - 8, rue «Jules Capron, YFRES Confort moderne Travail soigné. Prix modérés. Hr Vw Edouard Van Maris-Claerebout Café A 3. C. - straat, Yper bevelen zich aan voor in stad en te lande. sorti école professionnelle comme ajusteur- tourneur, sachant conduire auto et ayant for tes notions dans la branche automobile cherche place. Pr. adresse au bur. journ. in Yper of omliggende. Adres ten bureele. bon2e ou3e. S'adresser chez M. Moraele, :25, rue de Tourcoing, ROUBAIX. 14-16 ans, intelligent et parlant frantjais, pour apprendre bureau et magasin de vente. Inutile de se présenter si pas coürageux. Se pré senter a «Radio Flandre 7, rue dé la Gare, Ypres, entre 4 et 7 h. après-midi. cath., excellents ceitificats. Prendre adresse bureau journal. connaissant a fond l'équipement électrique. Résidence assurée. S'adresser Agence Renault, 6t, rue de Lille, Menin. demande a faire lingerie de magasin chez elle. Adresse bureau du journal. A. B. voor points clairs 35, Boterstraat, Yper. Deftig en eerlijk MEISJE voor in winkel en huishouden te helpen. Adres ten bureele. Adres ten bureele. en halve dag per week.— Adres ten bureele. RAAGT leergasten en goede naaisters. Verzekerd werk, goed loon. 6.17 jaar, fr. en vl. sprekende. Adres ten ureele dezer. ops .gages. Adresse au bur. du journal. oor klein huishouden, zeer goed loon. dres ten bureele van dit blad. DE KEIZfR Statiestraat. Kruideniers-, boter- en eierhandel, goede broodwinning. 226, Jetteschesteen- weg, KOEKELBERG- Brussel. Garage pr 20 autos, ou tout autre commerce. Bien isitué. Propr. batira. Adresse Porte de Menin, 4, Ypres. Winstgevende zaak, vrij van brouwer. Inlichtingen, alle dagen tusschen 10 en 12 uren, St-JacobsstraaL 36, te Yper. bourgeoise, 11 pièces, parfait état, salie de bains installée, eau, gaz, électricité, grand jardin, loyer 400 fr. par mois, bail. Rue d'Elverdinghe, 47, Ypres. Twee HERBERGENgelegen hoek der Dixmude- en Surmont de Volsberghestraten, YPER. Zich wenden Brouwerij J. G. Donck, Lombaardstraat. genaamd Het Progres te Dickebusch, op de plaats. Zich wenden bij M. Delobel, 43, Maloulaan, Yper. dienstig voor hovenierhoven buiten de Mee- nenpoort (Hoornwerk). Adres ten bureele. Dickebuschsteenweg (dicht bij de statie). Grootte meer dan 4 aren. Twee ingangen een bijzondere breede, de'andere met poortje. Gelijkvloers salon, eetkamer, veranda, twee keukens, annexe, W- C., grooten koer. Drie overgroote kelders met twee uitgangen en rees op en met schoonen bemuurden hove niershof, beplant met talrijke fruitboomen. Verdiep vier kamers, grooten zolder. Gaz, elektriciteit, beneden, boven en in de kelders. Stadswater, steenputwater, regen water. Adres bureel van 't blad. Vit oorzaak van vergrooting dienstig voor groothandel of nijverheid, gelegen te YPER, Rijsselstraat, 194. Groot i3i6 vkm. en bestaande uit grooten winkel, 12 'plaatsen en achtergebouwen. Lust hof, serre en groentenhof met 20 fruitboomen. Drie uitgangen. Hangar van 33x5 m. met ong. 5oo hennen. Water, regenwater, elec triek en gaz. Hof. niet afgebouwd in het Zui den. Zich wenden bovengemeld adres. Zichtbaar Maandag en Donderdag. A vendre de la main a la main MAISON située rue de Poperinghe, 2, au rez-de- chaussée 5 placès, en haut 6 chambres, 3 gre- niers, cave, belle cour, place a charbon, eau de la ville et de pluie. S'adresser rue de la Station, 26, Ypres. bien située avec jardin, salie de bain, tout confort, visible l'après-midi. S'adresser rue Longue de Thourout, 14, Ypres. Schoon en gerievig WOONHUIS met ver diep, hof en werkplaats, dienstig voor hande laar of rentenier.—Zich wenden Veurnesteen- weg, i56, Yper. Huls met poort, stallingen en hof, gelegen te BlxsctlOte en bewoond door Camille Garreyn. Voor inlichtingen zich wenden bij Fr.Vandevelde, Kalfvaart, 8,Yper. met uitgangspoort, dienstig voor allen handel. Alle dagen zichtbaar. Zich wenden Rijsel- straat, 85, Yper. Tous contorts avec jardin (5 a. 34 ca.) Chaussée de Furnes, Ypres. S'adresser bureau du journal. met ongeveer ioö vkm. hof, zichtbaar van 9 tot 4 uur, 's Zaterdags uitgezonderd. In lichtingen Pannenhuisstraat, 6, Yper. Woonhuis met koer en water, dicht bij de statie, Vlamertinghesteenweg, 29. Zich wenden Dickebiischsteenweg, i36, Yper. met twee stagiën en 647 vkm. grond, uitweg langs het huis.— Zich wenden bij Jules Pyck, Zonnebekesteenweg, 61, Yper. met ingangspóort er* gr o o te atelier. Zich wenden Bruggestraat, 164, Meenen. Cause de Santé a proximité de Lille, vaste propriété de 4.275 m. c. environ. Actuellement a usage d'engraissage de pores et élevage de volailles nourriture assurée (beaux bénéfices prouvés), et propre a tout usage industriel. S'adresser, chez M. Alexis Deturck, 3l, Bd des Écoles, LILLE. Schoort WERKMANSHUIS met 174 vkm. hof, onmiddellijk vrij (genadige prijs). Dickebuschsteenweg, 282. Sleutel bij Nr 284. I. Een schoon en welgelegen Handels huis te Yper, in de Rij seist t aat. Vrij twee maanden na den verkoop. II. Een gerievig Handelshuis met in rijpoort en groote werkplaats te Yper, in de Hondstraat. - Vrij twee maanden na den verkoop. III. Een welgelegen Renteniershuis te Yper, in de Lange Meerschstraat. Verpacht bij de maande. Voor alle inlichtingen zich wenden ten bu reele van dit blad. Schoon nieuw gebouwd HUIS met 350 vkm. erve, stadswater en electriek, gelegen langs de Posthoornstraat, nevens Capu- cienenkerk. Zich wenden Dickebüschstw., 142, Yper. 1000 vkm. GROND, gelegen Dickebusch steenweg, langs de vaart, bij 't Hommelhof. Zich wenden bij Valère Berghman, Dicke buschsteenweg, Nr20. rue des Chiens. S'adresser chez M. De- poorter, rue Fiers, 10, Ypres. Zonnebekesteenweg, 90.-^ Zich wenden nr 84, zelfde steenweg. A céder en France, nombreuses fermes de 10 a 200 hectares, entre le Nord et Paris. S'adresser a M. VAST, g5,rue de la Made leine a BEAUVAIS (Oise). Ne traite qu& des affaires sérieuses et examinées.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1930 | | pagina 7