Kalender der FoOibaUmatchen Calendrier des Matches de Football Pronosüek Wedstrijd Ypersche Voetbalkroniek afin de venir en aide aux populations, dans des circonstances particulièrement difficiles. Je suis on ne peut plus heureux, Monsieur le Colonel, de vous transmettre ce précieux témoignage de satisfaction, auquel je me fais un agréable devoir d'ajouter l'expression de ma satisfaction personnelle. (s) Leclercq. Le Colonel Trembloy écrivit ail Lieutenant Dumont passé a l'escadron divisionnaire de la IV' Division d'Armée beige. Transmis a Monsieur le Lieutenant Dumont, ■copie de la lettre ci dessus, que Monsieur le Ministre de la Guerre a bien voulu adresser au Général Commandant le Corps. La satisfaction que me témoigne Monsieur le Ministre a l'expiration de ma mission spé ciale vous revient pour une moitié Je me fais un devoir de reconnaitre que vous m'avez facilité ma tache importante et délicate, par un dévouement inaltérable, de hautes qualités intellectuelles et de nombreuses connaissances juridiques. Je vous adresse mes remerciments affec tueux, Monsieur le Lieutenant, et vous remets, par la présente, la Croix de Chevalier de la Couronne que S. M. le Roi a daigné vous accorder pour récompenser vos bons services. (s) Trembloy. Le départ du Colonel Trembloy de la region Ypres Poperinghe suscita une veritable emotion parmi les autorités civiles et la population. Jamais un fonctionnaire un officier surtout ne laissa dans l'estime populaire une empreinte aussi caractéristique. II est impossible de reproduire ici toutes ces manifestations chaleureuses émanêes de toutes les classes sodales. Bornons nous d publier la lettre suivante d'un de nos éminents compatriotes, le Comte de Grunne, qui, attaché a l'Armée britannique, eut de fréquents rapports de service avec lui. I4e D00. Le li Novembre 1916. Mon cher Colonel, «Je viens d'apprendre, avec une réelle émotion, votre prochain départ de Pope ringhe, pour aller prendre votre nouveau eommandement a Calais. C'est pour vos amis et pour moi en particulier une trés grande perte et nous serous bien isolés ici Bans vous Votre nom restera attaché au sauvetage de la malheureuse cité d'Ypres et vous verrez qu'avtc le recul dts années, tout le monde vous rendra justice. Quant a moi, jenecesserai de leiépéter toujouts. Extrait). (s) COMTE DE GrUNNE. Hélas Après sa résurrectionYpres ne se iouvint pas de lui. Jamaison n'y songea a l'in- viter d une de ces nombreuses manifestations rappelar.l, depuis la delivrance, les hemes angoissantes au cours desquelLs il auait déployé, au service de la cité martyre, les ressources de son grand cccur et de son énergie. Le corps du bienfaiteur d'Ypres repose au cimeiière de Cumptich. IIe Afdeeliag - Pxoviaciaal Division II - Provinciale 6 September ig3i 27 December ig3i W. S. Lauwe Cuerne Sport R. Waereghem S. Swevegfiem G. Middelkerke M. E. Wacken S. V. Veurne Oost-Roosebeke C. S. YPROIS - E. G. Ghistel R. C. Bisseghem F. Poperinghe Vijve St-Baafs Wevelghem Sp, i3 September ig3i 3 Januari ig32 M. E. Wacken R. Waereghem Cuerne Sport C. S. YPROIS E. G. Ghistel W. S. Lauwe F. Poperinghe Vijve St-Baafs S. Sweveghem G. Middelkerke Wevelghem Sp. S. V. Veurne Oost Roosebeke R. Bisseghem 20 September ig3l 10 Januari ig32 W. S. Lauwe Oost Roosebeke Cuerne Sport F. Poperinghe G. Middelkerke R. Waereghem S. V. Veurne M. E Wacken C. S. YPROIS Wevelghem Sp. R. C. Bisseghem E. G. Ghistel Vijve St-Baafs S. Sweveghem 27 September iq3f 17 Januari ig32 M E. Wacken Vijve St Baafs S. Sweveghem R. S. Bisseghem R Waereghtm S V. Veurne Wevelghem Sp. G Middelkerke E. G. Ghistel Cuerne Sport Oo6t Roosebeke C. S. YPROIS F. Poperinghe W. S. Lauwe 4 October jg3t 24 Januari tg32 S V. Veurne - G. Middelkerke W. S. Lauwe - Wevelghem Sp C. S. YPROIS R. Waereghem Cuerne Sport Vijve St Baafs R S. Bisseghem ME Wacken E G Ghistel S Sweveghem Oost Roosebeke F. Poperinghe 18 October tuft 3t Januari ig32 F. Poperinghe E G. Ghistel S Sweveghem Cuerne Sport Vijve St Baafs S. V. Veurne M. E Wacken W. S. Lauwe R. Waereghem Oost-Roosebeke Wevelghem Sp. R. Bisseghem G Middelkerke C. S. YPROIS 25 October tg3t 7 Februari jg32 Oost Roosebeke M E. Wacken W. S. Lauwe S. Sweveghem R. Bisseghem R Waereghem Cuerne Sport - G. Middelkerke F. Poperinghe Wevelghem Sport E. G Ghistel Vijve St Baafs C. S. YPROIS - S. V. Veurne 8 November ig3i 14, Februari ig32 Vijve St Baafs W. S. Lauwe Wevelghem Sp. Cuerne Sport S. Sweveghem F. Poperinghe M. E. Wacken - C. S YPROIS R. Waereghem EG Ghistel G. Middelkerke Oost Roosebeke S V. Veurne R.- Bisseghem i5 November ig3l 28 Februari ig32 R. Bisseghem CS YPROIS W. S. Lauwe S V. Veurne F. Poperinghe R. Waereghem Cuerne Sport M. E. Wacken E. G. Ghistel - Wevelghem Sp. Vijve St Baafs G. Middelkerke S Sweveghem Oost-Roosebeke 22 November iq3i 6 Maart ig32 M. E. Wacken F. Poperinghe G. Middelkerke R. Bisseghem R. Waereghem W. S. Lauwe S. V. Veurne Cuerne Sport Oost Roosebeke EG Ghistel C. S. YPROIS Vijve St-Baafs Wevelghem Sp. S Sweveghem 29 November ig3i 13 Maart ig32 W. S Lauwe G. Middelkerke Cuerne Sport R. Bisseghem E G. Ghistel S V. Veurné F. Poperinghe CS. YPROIS S. Sweveghem M E Wacken Wevelghem Sp. Oost Roosebeke Vijve St Baafs R. Waereghem i3 December ig3i 3 April ig3z M. E. Wacken EG Ghistel R. Waereghem Wevelghem Sp. G. Middelkerke F. Poperinghe S. V. Veurne S. Sweveghem C. S. YPROIS W. S. Lauwe R. Bisseghem Vijve St Baafs Oost-Roosebeke Cuerne Sport 20 December ig3i 10 AprH ig32 W. S. Lauwe R. Bisseghem Cuerne Sport R. Waereghem E. G. Ghistel G. Middelkerke F. Poperinghe S V. Veurne S. Sweveghem C. S. YPROIS Wevelghem Sp. M. E. Wacken Vijve St-Baafs Oost Roosebeke as 5 Football Seizoen 1931 - 1932 Hotel Continental Lokaal C. S. Y. R. Colaert Plaats II' AFDEELING B 5750 fr. Prijzen in geld 5750 Ir Verdeeld als volgt 5oo 400 3oo 25o - 200 175 i5o 125 100 100 4 prijzen van 78 fr. 10 van 5o fr. 10 van 40 fr. 16 van 3o fr. 5o prijzen van 25 fr. te verloten in de tombola. Wekelijksche prijs van 20 fr. REGLEMENT VAM DENWEDSTRIJD 1) Voor ieder match zullen de volgende punten toege kend worden a) de juiste score der tegenovergestelde elftallen 3 punten. b) de juiste score van het winnend elftal 2 punten. c) de aangeduide winnende ploeg punt. d) indien de match eindigt op een drawn de juiste score van den drawn 3 punten. de onjuiste score van den drawn 2 punten. 2 De uitgestelde matchen, die per geheele reeks herspeetd worden, komen in aanmerking voor den wedstrijd de andere uitgestelde matchen niet. 3) Een bus zal iedere week geplaatst worden in 't lokaal, van den Donderdag avond af, voor het ontvangen der bulletijns deze bus zal gesloten worden den Zondag ten laatste een half uur vóór 't begin der matchen later afgegeven bulletijns alsook deze in de bus niet zijnde zullen niet in aanmerking komen. 4) Bulletijns met onleesbaar of vervalschte cijfers, alsook deze waarop de cijfers zullen overschreven zijn zullen nietig verklaard worden. (Bezigt het dubbel der bulletijns om veran deringen aan te brengen). 5) lederen Zondag zal een prijs van 20 fr. toegekend wor den aan dezen die het meest getal punten bekomt in geval verscheidene mededingers betzelfde aantal punten bekomen zal de prijs verloot worden, telkens den Zondag avond rond 7 uur, na het opmaken der rangschikking (deze zal geschieden in het openbaar, in de bovenzaal van het lokaal, toegankelijk voor eenieder, en zal uithangen zooals naar gewoonte). De prijs zal kunnen betaald worden van af iederen Dinsdag a vend volgende op de match. ti) Alle reklamatiën wegens mogelijke missingen in het toekennen der punten moeten, om geldig te wezen, aange geven worden a) tegen den Maandag avond volgende op de match indien zij betrek hebben op het toekennen van den prijs. b) tegen den Zondag avond volgende op dezen der match ('tzij met een teeken X nevens het getal punten op de lijsten te plaatsen, 't zij M. Ev. Baete ervan te verwittigen) voor alle andere Later ingekomen klachten zullen niet meer aanvaard worden. 7; De bekomen punten van iederen Zondag zullen dienen voor de Atgemeene Rangschikking van einde seizoen waar voor een honderdtal prijzen zullen toegekend worden. Hier van zijn een vijftigtal prijzen aan de eersten der rangschik king voorbehouden alsook een vijftigtal prijzen te verloten onder de niet prijswinnende deelnemers van den wedstrijd. 8) De wedstrijd wordt gedaan bij middel van bulletijns bevat in een genummerd boekje (nummers die zullen dienen voor de rangschikking en trekking einde seizoen). PRIJS VAN HET BOEKJE 20 Fr. Boekjes te bekomen in 't Hotel Continen tal bij al de leden van het Comitéit en ter drukkerij Dumoriier, i5, Boierstraat, Yper. Het voetballij iperk is wederom aangebro ken. De schoone sportdagen zullen opnieuw duizende en nog duizende liefhebbers in be geestering brengen en de aanmoedigingskreten zullen meer dan ooit op de verschillende strijdvelden luid weergalmen. De ontmoetin gen worden van langs om talrijker en bewijzen dart; de uitbreiding van de mooie sport met den lederen bal, in ons land, meer en meer aanhangers begint te tellen. De eerste scher mutselingen in vriendenmatchen zijn reeds aangevangen en zoo ook mocht rood-wit Zondag laatst voor de eerste maal zijne elftallen in lijn stellen. Of wij over de eerste matchen tevreden zijn, hoeft niet gezegd als- wanneer de bekomen uitslagen nagegaan worden. Immers de juniors winnen te Pope- iinghe met 10-0, derde speciaal veislaat onze geburen met 6-o en tweede veroorlooft zich de reserve van A. S. Oostende met 7 5 naar huis te zenden. Doch daarom mogea wij nog

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1931 | | pagina 5