Charles Hongenae SCHIETING Four tous renseignements et démonstrations des 99 HandboogmaatschappijYPER-HOEKJE Ypersche Voetbalkroniek Faillite Extrait Faling Uittreksel FAILLITE 30, Boulevard Malou, YPRES Tél. 149. geest, uwe breede opvattingen hebben U overal aan uwe waarde doen schatten en doen waardeeren. Proficiat, waarde heer Voorzitter. Moch ten wij allen het geluk beleven U nog lange jaren als voorzitter der Centrale Brouwerij te behouden, dit tot heil der inrichting, tot welvaart van ons allen. Jubelen wij allen Leve lang onzen Voor zitter Leve lang zijne dienstvaardige Beheerders Leve de Ypersche Centrale Brouwerij en haar beste bier 25, Rue du Temple, 25, YPRES Téléphone 461 Ordres de Bourse Co m ptan t Ter me Yper 5 Ypersche Bruggelingen 4 Niettegenstaande het wankelbaar weder, waren talrijke liefhebbers opgekomen om de zoo lang verwachte match der Ypersche Bruggelingen bij te wonen. Het afgekondigde elftal stelde zich in lijn en men mag gerust zeggen dat het van gewicht was. Daarbij stak het goed ineen en de twee vleugels wer den bijzonderlijk opgemerkt door hun snel uitschieten, want Seppe en Leon vlogen langs hun lijn dat het een plezier was. Het middentrio muntte natuurlijk uit door zijn passensptl en Michel, André en Berten gaven ons dikwijls staaltjes van hun kunnen te zien. Wat de halfbacklijn betreft, moet men rechtuit bekennen dat Amedée nog goed met het leder kan omgaan en zijn twee maten, Georges en Heughebaert, hebben het hunne bijgebracht om het elftal goed te steunen. De achterhoede stond pal en sterk, want René en Julien streden gelijk leeuwen om hunne kooi te vrijwaren terwijl Warden zich meermalen onderscheidde met saves die een Debie in bewondering zouden gesteld hebben. In een woord, het elftal gedroeg zich opperbest, want het eindigde den strijd met negen man waarvan nog een met... een schoen. Wat de rood witte samenstelling aangaat, de spelers hebben er voor gezorgd goed spel te leveren en zijn er in geslaagd een nipte overwinning te behalen, niettegenstaande een meerderheid in het spel. Doch wij moeten alles inzien en verklaren dat de Bruggelingen zeer verzwakt waren met het wegvallen van twee spelers en het j'y suis, j'y reste van Seppen, die geen duim van zijn gekozen plaatske verging. Aan de rust duidde de score 2-1 voor de wit-hemden aan, doelen door André en Michel, op pas van hunne al vlugge vleugelhoeken, aangeteekend. Kapitein De- poortere zorgde voor het eerste punt van rood-wit. Na de herneming stelde Vanlimburg gelijk, terwijl Sampers met een mooi shot de voor sprong aan de lokalen verschafte. Maar dan schiet het in 't gedacht van Heughebaert der wit-hemden van back te gaan spelen op kri tieke oogenblikken. Alhoewel zijn inzicht aller best bedacht was, viel het ongelukkiglijk ver keerd uit en.... hij doelde tweemaal tegen zijn eigen ploeg aan. Messelis, die geen werk genoeg had, kwam eens zien hoe zijn maten het van voren stelden. Maar Michel was van een ander gedacht. Hij trok er van onder en een gemeten pasje aan Debuyser was vol doende om de stand op 5 3 te brengen. Weinig nadien vertrok Michel wederom op dezelfde manier, maar ditmaal teekende hij zelf aan met een prachtig, welberekend shot van op 40 meters. De Bruggelingen bekwamen 3 hoekschoppen in de eerste speelhelft en 2 na de rust De Yperlingen wederkeerig 5 en 6. Met deze ontmoeting werden de liefhebbers van voetbal nogmaals voldaan en zij zullen zich dezen aangenamen namiddag niet te klaagd hebben Morgen trekt onze kampioenenploeg dus naar Meulebeke op om F.C. Thielt te bekam pen. Naar ingewonnen inlichtingen bereidt de Voetbalclub van Meulebeke ons een gul hartig onthaal voor, en de lokale supporters club, met muziek aan het hoofd, is van de partij om de gasten van beide clubs met alle eer te ontvangen, 't Is te wenschen dat onze spelers eens ter dege zullen toonen dat zij een bekwaam elftal vormen en dat zij een goede partij zullen spelen tot meerderen roem van ons geliefkoosd tijdverdrijf. NEMO. G R O O T E FONDATIE LOUF OF ZONDAG 12 JUNI 1932 Oppervogel100 Frank 2 Zijdvogels, ieder 5o fr. 100 Frank 2 Kallen, ieder 25 fr. 50 Frank Alle vier schutters een primé van 15 fr. INLEG 13.5» Fr. TERUG 10 Fr. Zooveel vogels als schutters, oppervogels en primés inbegrepen. Aftrek 10 op de hoogvogels, 5 °/o op de primés en niets op de kleine. Inschrijving in 't lokaal Yper-Hoekje bij de We Maurice Dumortier, van 1 3/4 u. tot 2 1/4, om ten 2 1/2 uur stipt te beginnen schieten tot 6 1/2 uur. Een peloton blanc voor de latekomers. Het bestuur beslist bij slecht weder of onvoorziene gevallen. Grandes Solennités a Lisieux Le 3 juillet prochain auront lieu a Lisieux des grandes solennités, annoncées par lettre pastorale de Sa Grand. Mgr l'Evêque de Bayeux et Lisieux, a l'occasion de Inaugura tion solennelle de la Crypte de la nouvelle Basilique dédiée a Ste Thérèse de l'Enfant Jésus. Pour renseignements, programmes et in scriptions s'adresser a l'Organisme Catkolique de PèlerinagesBruxelles, qo, Avenue Dailly, tél. 15.43.90. Par ordonnance de M. le Juge Heyvaert, juge-commissaire de la faillite de l'Ebé uister ie Mécanique Yproise S A. a Ypres, les créan- ciers admis au passif de la dite faillite sont convoqués en assemblée générale le Mercredi 8 Juin iq32, a 3 heures de l'après midi, au Palais de Justice a Ypres, pour entendre le rapport du curateur sur l'état de la faillite et le résultat probable de la liquidation. lis seront ensuite appelés a se prononcer sur les propositions de la société faillie, si celle-ci croit pouvoir en faire pour obtenir un concordat. Pour extrait conforme Le Curateur, J. VANAERDE. Bij bevel van den heer Rechter Heyvaert,^ rechter-commissaris der faling van de Yper sche Meubelfabriek N. V. te Yper, wor den de schuldeischers opgeroepen in alge- meene vergadering op Woensdag 8 Juni iq32,. te 3 uur 's namiddags, in het Paleis van Jus titie te Yper, ten einde er het verslag te hooren' van den curator over den staat der faling en den vermoedelijken uitslag van de vereffening. Daarna zullen zij zich moeten uitspreken over de voorstellen der gefaalde Maatschappij,, indien deze er mocht doen ten einde een con cordaat te bekomen. Voor gelijkvormig uittreksel De Curator, J. VANAERDE. Par jugement, rendu le 25 Mai 1932, Ier Tribunal de Première Instance d'Ypres, sié- geant consulairement, a déclaré en état de faillite, la Société Coopérative L'Étoile Tissage, dont le siège social est établi a WERVICQ, rue de la Lys, 6. Le Tribunal a déterminé a six mois, l'épo- que de la cessation de ses paiements nommé Juge Commissaire de la faillite, Monsieur le Juge Matton désigné comme curateur, Maitre Pierre Waterblée, avocat-avoué, domicilié et demeurant a Ypres, rue d'Elver- dinghe, 16 ordonné aux créanciers de faire au Grefle du dit Tribunal, la déclaration de leurs créances, avant le i5 Juin 1932 fixé au Mercredi, 29 Juin 1932, a 3 heures de relevée„ en l'auditoire de ce Tribunal, Palais de Jus tice, Grand'Place, a Ypres, pour procéder a la véritication des créances et au Mercredi, i3 Juillet 1932, a 10 heures du matin, au même lieu, pour les débats sur les contesta tions a naitre de cette vérification. Le Curateur, s'adresser a l'agent direct Agent de Change agréè la Bourse de Bruxelles Het Bestuur. L'Organisme Catkolique de Pèlerinages, en signe de dévotion envers la Sainte Carmélite, prépare pour la date indiquée, un Grand Pèlerinage a Lisieux pour permettre aux innombrables fidèles de St: Thérèse de parti- ciper en foule a cette cérémonie unique et s'assurer de Sa part une nouvelle effusion de Ses Roses célestes. Pour Extrait Pierre Waterblée. VOITURES CAMIONS OPEL

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1932 | | pagina 6