FOOTBALL f C, S, Y. III Sp. - S. V. Korfrijk 13e Jaar, N° 26 - 1 October - 1932 - 13e Année, N° 26 - 1 Octobre Gemeenteverkiezingen Gemeenteraad van Yper ^Weekblad - - bet Arrondissement Yper Journal hebdomadaire de I'Arrondissement d Ypres HET WINTERUUR L'HEURE P'HIVER YPER POPERINGHE BIXSCHOTE K. B. V. B. C. S. Y. Op Zondag 2 October 1932 C. S. Y. - Schol. - S- K. Roeselaere C. S. Y. - Jun. - Wervicq Sp. HET yPERSCHE ar V«M«niglng der Getetitfardeu Club*, em. LA REGION D'YP Ontft.no de I'Asaociation ilea Sirtistréa, des Clubs Yprois, etc. Beheer, Opstel tn Aankondigingen 34Boterstraat, 34, Yper Abonnement18 fir. 00 per jaar Buitenland 32 fx. Men ben instbrffnen in alle Belgtsche postkantoren Tel. 500 35 ct. het nummer Nenm loose artikel» geweigerd RidactionAdministration et Pablicité 34, rue au Beurre, Ypres Abonnement 18 fr. 00 par an Etranger 32 fr. Or pent t'abonner dans tons let bureaux de potte Beiges 35 ct. Ie numéro Tél. 500 - Let articles non tignit sent refnsèt Wij herinneren onze lezers eraan dat, in uitvoering der Koninklijke besluiten van 22 Februari 1926, i5 September 1928 en 17 Ja nuari 1932, de tijd 60 minuten dient achteruit gebracht te worden in den nacht van 1 op 2 October, te 3 uur (3 uur zomertijd stemt over een met 2 uur wintertijd). Vergeet dus niet dezen avond, vooraleer slapen te gaan, alle uurwerken en horloges een uur achteruit te zetten. Nous rappelons a tous nos lecteurs qu'en exécution des arrêtés royaux en date du 22 Février 1926, l5 Septembre 1928 et 17 Jan vier ig32, le temps doit être retardé de 60 minutes danslanuitau ir au 2 Octobre, a 3 heures (3 heures temps d'été correspond a 2 heures temps d'hiver). N'oubliez done pas de retarder dès ce soir, avant de vous coucher, toutes vos montres et horloges d'une heure. van 9 October 1932 Lijst Nummer 1 Socialisten Missiaen Bonnet Coutelle Braecke Bruneel Irma Michiel Maurice Vandamme Verhae- verbeke Beernaert Sinnaeve Pope lier Hoorelbeke Declercq Michiels Edouard Callewaert. Lijst Nummer 2 Liberalen Van Alleynnes Léonce, nijve- raar Vergracht Félix, nijveraar, uittr. gemeenteraadslid Isaac Lucien, secre taris der Liberale Vakbonden Van de Vliedt Edgard, advocaat De Coene Georges, bijzondere Dumoulin Camiel, timmerman Ommeslagh Raymond, lid van de Commissie van Openbaren Onder stand Souxdorf Camiel, timmerman Bryxis André, ijzerwegbediende Vander- marlière Leon, hoefsmid Baeyen Emile- Albert, goudsmid Vermeulen Hector, brouwer, uittr. gemeenteraadslid Renet Léopold, telephoonwerker Luvten Alfons, herbergier Van Acker Charles, metaal bewerker. Lijst Nummer 3 Nationalisten Leuridan Jeroom, advo- kaat Verbeke Hilaire, handelaar Lamoot Gerard, kleermaker Notebaert Antoon, handelaar Blootacker Theodoor, handelaar Pinket Jeroom, handelaar Florissoone Isidoor, glaswerker Vanden- bulcke Cyriel, grondeigenaar Declerck Leo, handelaar Titeca Louis, timmer man Lemahieu Se^eer, koopman Werrebrouck Oscar, bediende Louage Edgar, handelsvertegenwoordiger Wac- kenier Ivo, drukker Vermeersch Michiel, molenaar. Lijst Nummer 4 Katholieken Van der Ghote Jan, advo- kaat-pleitbezorger Delahaye Gustave, smid, uittredend schepen Pattyn Gerard, statiewerkman Lemahieu Cyriel, land bouwer, uittr. schepen Van der Mersch Joseph, advokaat pleitbezorger Cornillie Irma, ijveraarster der sociale werken Seys Valère, nijveraar Bolüngier Joseph, aannemer Biebuyck Eugène, ingenieur Notredame Maurits, trambediende Decock Joseph, schilder Vierstraete Jerome, handelaar C;ave Arthur, timmer man Dewulf Valentin, handelaar Dehollander Maurits, wever. Lijst Nummer 1 Socialisten Clement Jules Andnes Cyriel Logie Remi Poutier Maria Vanuxem Lucien Leupe Remi Beerens Pierre Vanhee Camille Ampen Albert Pareyn Albert Lefever Lucien Cat- teeuw Remi Tetaert Emiel. Lijst Nummer 2 VI. Nationalisten Lobeau René Ler- mytte Emile Ampen Cyrille Coghe Mau rice Dehaene Georges Sohier Théophile Demarey Daniel Verpoot Emile De- vos Henri Decock Médard Bossaert Camille Lefever Cyrille Verbrugge René. Lijst Nummer 3 Gemeentcbelangers Lahaye Nestor Vandooren Julien Desomer Camille Gombert Willy Vancayseele- Decorte Maur. Tally Remi Liétaert Nestor Bossaert Achille Lebbe Omer Lobeau Emile Depoers Emile Denut Arthur Persoone Jules. Lijst Nummer 4 Kristen Werklieden Lefebvre Hilaire Feys Gaston Dumelie Georges Vitse Maurits Cappoen Cyriel Donche Valeer Decreus Maurits Vandevyvere Kamiel Mahieu Jeroom Papegaey Nestor Vitse Jeroom Lermytte Maurits Verstrae te Daniel. Lijst Nummer 5 Katholieken Denys Albert Desmytter Emile Brutsaert Henri Devos Mauiits Sansen Valère Lebbe Alfons Devos Germain Debaene Joseph Rouseré Al fons Igodt Joseph Bollengier André Boerhaeve Maurits Van Cayseele Nestor. Lijst Nummer 1 Katholieken Alfons Peene Honoré Lesage Cyriel Hondeghem Symphoriën Crombtz Georges PolletCamiel Haghe dooren Leon Vercaigne. Lijst Nummer 2 Katholieken JeromeTimperman David Tommelein Marcel Lebbe Marcel Bul cke Alhéric Haghedooren Paula De- puydt-Decaigny Albert Beeuwsaert. op het Ypersch Stadium Om 9 1/2 uur Om II uur Om 3 uur Ingang i,5o Fr. voor ieder match. Verslag der Zitting van 26 Sept. 1932 De zitting wordt te 17 u. 7 geopend. Zijn tegenwoordig de heeren Sobry, burgemees ter-voorzitter Missiaen, Lemahieu en Dela haye, schepenen D'Huvettere, Leuridan, Soete, Coutelle en Vandamme, raadsleden Versailles, gemeentesecretaris. 1) Proces verbaal der zitting van 2g Oogst 1932. De heer secretaris geeft lezing van dit proces verbaal, waarna het zonder opmeikin- gen wordt goedgekeurd. M. Sobry. De heeren Bonnet, Vermeulen en Vergracht hebben laten weten dat zij belet zijn de vergadering van heden avond bij te wonën, en zijn dus verontschuldigd. 2) Stads eigendommen Verkoop van grond. M. Sobry. Wij hebben vanwege een per soon uit de stad de vraag ontvangen om het perceeltje stadsgrond gelegen op den hoek der Ste Elisabethstraat en der de Haernestraat te koopen. Daarop hebben wij hem geantwoord dat wij aan dezen grond een waarde gaven van 25 fr. den vierkanten meter en dat wij bereid waren hem aan dezen instelprijs te verkoopen. Deze persoon liet ons hierop weten dat hij geen 25 fr. den vierkanten meter kon geven, hetgeen 36oo fr. zou uitmaken

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1932 | | pagina 1