Thés Dansants Soirée Dansante Dimanche 16 Octobre Zondag 16 October HOTEL EXCELSIOR HOTEL CONTINENTAL Watou Wervick West Nieuwkerke Westoutre Woesten Wulverghem Wytschaete Lijst Nr r, Katholieken. MM. Deconinck G. Vansuyt B., Valenduc A.. D'heere A., Vervisch R., Beele D., Vanbelleghem R., Caignie A., Lippinois G. YPER Lijst Nummer 1 Socialisten Missiaen Bonnet Coutelle Braecke Bruneel Irma Michiel Maurice Vandamme - Verhae- verbeke Beernaert Sinnaeve Pope lier Hoorelbeke Declercq Michiels Edouard Callewaert. Lijst Nummer 2 Liberalen Van Alleynnes Léonce, nijve raar Vergracht Félix, nijveraar, uittr. gemeenteraadslid Isaac Lucien, secre taris der Liberale Vakbonden Van de Lijst Nummer 3 Nationalisten Leuridan Jeroom, advo- kaat Verbeke Hilaire, handelaar Lamoot Gerard, kleermaker Notebaert Antoon, handelaar*; Blootacker Theodoor, handelaar Pinket Jeroom, handelaar Florissoone Isidoor, glaswerker Vanden bulcke Cyriel, grondeigenaar Declerck Leo, handelaar Titeca Louis, timmer man Lemahieu Seveer, koopman Werrebrouck Oscar, bediende Louage Edgar, handelsvertegenwoordiger Wac- kenier Ivo, drukker Vermeersch Michiel, molenaar. Lijst Nummer 4 Katholieken Van der Ghote Jan, advo- kaat-pleitbezorger Delahaye Gustave, smid, uittredend schepen Pattyn Gerard, statiewerkman Lemahieu Cyriel, land bouwer, uittr. schepen Van der Mersch Joseph, advokaat-pleitbezorger Cornillie Irma, ijveraarster der sociale werken Seys Valère, nijveraar BolHngier Joseph, aannemer Biebuyck Eugène, ingenieur Notredame Maurits, trambediende Decock Joseph, schilder Vierstraete Jerome, handelaar Craye Arthur, timmer man Dewulf Valentin, handelaar Dehollander Maurits, wever. Bewoners wan Yper, Stemt voor lijsten TWEE of VIER 5 Zantvoorde Zonnebeke Zuydschote Reglement van Prijskamp in 't RIEDEN Warnêton Liste N° I, Socialistes. MM. Ryckaert Cyrille, Lefebvre Marcel, Deleu Henri, Pou- paert Louis, Bourdousche Emile, Keirs- schieter Camille, Pauwels Julien, Denys Alfr. Liste N° 2, Intéréts communaux. MM. Desimpel Pierre, Lepoutre Robert, Coppin Fernand, Cappelle Ernest, Dumortier Fern., Menet Désiré, Devrouete Victor, Domicent Valère, Maréchal Arthur, Denudt Paul, Lori- •dan Omer. Liste N° 3, Socialists dissident. M. Gilles Cyrille. Lijst Nr i, Katholieken. M.M. Dejonghe Ceorges, burgemeester, uittr. Verbouwe Omer, schepen, uittr. Haeghedoorn Victor, handelaar, uittr. Vancaeyzeele Petrus, land bouwer, uittr. Igodt Georges, landbouwer, invalide Van Eecke Georges, bijzondere Vandenameele Germain, notaris Van Oost Georges, landbouwer, uittr. Poissonnier Maurice, timmerman Vancayzeele Omer, landbouwer Vandenameele Francois, bijz. Lijst Nr 2, Gtmeentebelangen. M.M. Deschuyter, Bover, Blomme. Lijst Nr 3, Nationalisten: MM. Vaneecke Albert, Heyman Achiel, Dujardin Cyriel, De .quit Achiel, Butaye Emiel, Desimpel Hilaire, Matton Charles Louis, Vaneecke Arthur, Top Camiel, Deroo Georges. Lijst Nr 4, Afzonderlijke. M. Deheegher. Lijst Nr i, Katholieken. MM. Ghesquie re Emile, Leroux Paul, Vandecandelaere Ernest, Corselis Leon, Deleu Rudolf, Decuy j>ere Alphonse, Therie Oscar, Pype Alphonse, Decroix Gérard, Delefortrie Jules, Debonnet Xeon, Cael Joseph, D'Hoore André Lijst Nr 2Communisten.M M. Oris Pierre, iBraem Julien, Aernoudt Oscar, Venant Simon, Cortequisse Elise, Verhaghe Hector, Snyders Bernadette, Ghesquiere Oscar. Lijst Nr 3Afzonderlijken. M.M Ghey- rsen Marcel, Leire Leon. Lijst Nr 4, Socialisten. M.M. Mahieu Henri, Masschelein Cyrille, Duverger Geor ges, Vantomme Marcella, Caytan Julien, Schotte Gustave, VandammeCamille, Vanraes Hermin, Demol Eugene, Vanleenhove Alois, Neirynck Jules, Ghesquiere Hector, Ravaut Arthur. Lijst Nr 5, Vlaamsche Nationalisten. M.M. Deryckere Abel, Hoflack Emile, Lewille Jerome, Coudron Désiié, Wybaillie Camille, Leleu Emile, Dumont Edmond, Vermeulen Camille, Minjauw Gerard, Gesquiere Henri, "Vandaele Richard, Catiy Georges, Logie Abel. Lijst Nr 6, Liberalen. M M. Castelain Paul, Rondelez Jules, Billet Gerard, B.eyne Henri, Ravestvn Noël, Degroote Louis, Van tomme Eloi, Braye Hector. Desmarets Emile, 'Vanheule Cyrille, Heeren Jules, Slaghmuylder Georges, Bonneel Gustave. De huidige gemeenteraad bestaat uit ir raadsleden. Nu zijn er i3 raadsleden te ver kiezen. Er zijn 9 kiesbureelen en 7o55 kiezers. Lijst Nr 1, Liberalen. M.M. Titeca, De- lerue, Vandenberghe, Boulet, Parr'et, De- puydt, Vion, Bafcop, Crepin. Lijst Nr 2, Katholieken. M.M. Therry, Louf, Ostyn, Goudezeune, Geerardyn, Bo- dein, Depuydt A., Verhaeghe, Carnel. Lijst Nr 3, Afzonderlijke. M. Barbry. De gemeenteraad bestaat thans uit de heeren Titeca, Boulet, Vandenberghe, Dutrie, Parret, Depuydt, Therry, Ollivier, Goude zeune, 't zij 6 liberalen en 3 katholieken. Lijst Nr 1. M.M. Vandromme Jules, Rouseré Georges, Dekeuwer Eugeen.Rouseré Remi, Struye Lievin, Croes Remi, Decrock Jeremie, Hardeman Benoit, Heyman Paul. Lijst Nr 2. M.M. Specenier Gerard, Willaert René, Deturck Emile, Samyn Alph Bulteel Henri, Malfait Oscar, Heyman Robert. Lijst Nr 1, Katholieken. MM. Noppe Firmin, uittr. burgemeester Lampaert Cy rille, uittr. schepen Druant Jerome, uittr. lid Daelen Emile, uittr. lid Blanckaert Camiel Verfaillie Cyriel Veryser Alois Ollevier MichelBamelis Fideel. Lijst Nr 2, Nationalisten. MM. Clicteur Maurice, Morlion Maurice, Vanackere Arth., Debacker Julia, Ureel Achiel, Vanden- bussche Camiel, Slembrouck Joseph, De- wulf Louis, Ampe Gerard. Lijst Nr 1, Katholieken. MM. Vanelst- lande Hippolyte, Lemahieu Marcel, Blan- kaert Désiré, Moncarey Remi, Lenoir Jules, Van Collie Jéróme, Denturck Louis. Lijst Nr 2, Katholieken. MM. Lagache Henri, Delbecque Jean, Deknudt Jules, Cae- nepeel Em., boudry Cam., Goethals Geor ges, Lefebvre Alfons (oude lijst). Lijst Nr 2, Katholieken. MM. Catteau J., Hessel C., Debeuf V., Adam E., Rake P., Parein E Vlamynck F., Richoux H., De- quidt G. Vliedt Edgard, advocaat De Coene Georges, bijzondere Dumoulin Camiel, timmerman Ommeslagh Raymond, lid van de Commissie van Openbaren Onder stand Souxdorf Camiel, timmerman Bryxis André, ijzerwegbediende Vander- marlière Leon, hoefsmid Baeyen Emile- Albert, goudsmid Vermeulen Hector, brouwer, uittr. gemeenteraadslid Renet Léopold, telephoonwerker Luyten Alfons, herbergier Van Acker Charles, metaal bewerker. Lijst Nr 1. MM. Brei Six; Liefhooghe; Vercaigne Beirnaert Menu Desmadril. Lijst Nr 2. M.M. H olie voet Horrent; Nuytten Dubois Robaeys Pannecouque Leroy. Lijst Nr 3.M.M. Verbeke; Delbecque; Masschelein Vandoolaeghe Baelen; Dekein. Zillebeke Lijst Nr 1. M.M. Menu Jules, Deturck Petrus. Lijst Nr 2, Katholieken. M.M. de Vinck Bob Pierre, Sercu Hector, Bostyn Karei, Gar- rein G. Henri, Vulsteke Emiel, Decroix Hilai re, Petillion Jules, Deleu Henri, Malfait Arthur. Lijst Nr 3, Socialisten. M.M. Duthoo Henri, Vanexem Henri, Verfaillie Gustaaf, Grouset Remi, Vandenbussche Emile, Defe- ver René, Grimonprez Cyrille, Lefieuw Ach Verlinde Maurice. Lijst Nr 1, Onafhankelijken. M.M. Mas schelein Joseph-Camille, neringdoener Graf Cyrille, oud-strijder Hoflack Polydore, neringdoener Vanysacker Jules, landbou wer Kesteloot Joseph, landbouwer Bus- schaert Emile, landb. Vintevogel August, werkman Carrein Henri, kleingebruiker Baelen Sylveer, fabriekwerker Vermarcke Constant, gepen?politieagent; Leroy Arseen, werkman. Lijst Nr 2, Socialisten. M.M. Bourgeois Jules Hoflack Edmond Duthoo Gaston Gryson Cyriel Deleu Leon Lijst Nr 3, Katholieken. M.M. Vanden- Lulcke Nestor, handelaar Durnez Paul, landbouwer Boscart Emiel, metser Leuri dan Sylveer, metser Cappelle Jeroom, land bouwer Slosse Gaston, propagandist Kr. W Vermeulen Guillaume, metser Vieren Jeióme, landbouwer Mestdagh Constant, landbouwer Lapere Celest, steenbakker Wittouck Camiel, landbouwer. Samenstelling van den tegenwoordigen gemeen teraad. M M. Vandenbulcke Nestor, schepen d.d. burgemeester; Durnez Paul, schepen,Cap pelle Jïroom, Rosselle Edmönd, Marant Ar- sène, Mylle Achiel, Vandenbussche Arthur, Vuylsteke Charles, Masschelein Camille, Van- denbroucke Maurice, Boscart Emiel. Lijst Nr 1. M.M Pecceu Remi, burge meester Leuridan Gaston; Tahon Jéróme; Decorte Emeric Van Eecke Isidoor Mijn- gheer Henri Logier Karei. Lijst Nr 2 MM. Durant Louis Schoreel Cyriel Reprise des Herneming der tous les Dimanches eiken Zondag de 4 a 7 1/2 heures van 4 tot 7 1/2 uur a 1' in het Propr. G. De Vos. tous les Dimanches eiken Zondag de 8 a 11 heures van 8 tot 11 uur a 1' in het Propr. Ev. Baete. te bekomen ter Drukkerij DUMORTIER 34, Boterstraat, Yper.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1932 | | pagina 5