Groot Bal met Orkest GROOT BAL Kleine Aankondigingen Daniel VERMAST Vraagt: Verzekeringsagenten Jeune Servante Naaister vraagt plaats On dem. Bonne Cuisinière Te huren gevraagd Te huren Appartement A louer Belle Maison Beau Gabaret k louer A vendre TERRAIN Uit ter hand te koop Majestic - Radio Radio-Phono 'Majestic4 Te koop Schoone Stoof Sch. Jachtstoof te koop A vendre Chevrolet Te koop Moto Sarpléa Goede occasie MOTO LAPIERES ZAAL Met CARNAVAL KATTEFEEST Carnaval en Kattefeest 7 Ikeeper wil met alle gemak het leder opnemen, doch het gletst tusschen zijne beenen het heiligdom binnen. 2-0 voor Yper aan.de .35* minuut. Een weinig later doet de blauw witte doelman het beter en stopt op mooie wijze een schieten van Ollevier. Bij het ont zetten begaat Verleure Ev., die een goede match als back levert, hands in het gevaar lijk gebied, doch Moncial zendt nevens. <xeene scoorverandering meer tot aan de rust. ^e A A. mannen herbeginnen met tien spelers maar zuilen weldra voltallig zijn. Ook leiden zij eenige gevaarvolle aanvallen, maar -onze verdediging waakt. Een hoekschop voor iedere partij brengt niets op Ongelukkiglijk wordt een tweede strafschop voor hands toe gekend, doch ditmaal wordt het leder in onze kooi geschoten, 2-1. Het werd bijna gelijkspel als Verleure Aug. op een nippertje kan redden. Nu trekken de onzen er van onder. De linker back van Moescroen wordt doorOllevier aan gevallen, geeft aan den keeper over, maar on- ze rechterhoek is er rapper ,bij, ontwijkt den blauw witten portier en zendt den bal in het ledige doel Waarlnk een schoon spelmoment. De lokalen geven hun nog niet verloren en bestoken voor het oogenblik hevig or ze net ten. Margonneau is zoo gelukkig met de vin gertoppen driemaal in corner weg te werken. ■Op schermutseling voor ons doel verminderen de Walen hun achterstand. 3 2 aan de 34® min. Nauwelijks is een toegestane hoekschop ont «ert of Michel geeft gepast aan Ollevier over. Deze passeert de backs, rent naar binnen, ont wijkt nogmaals den uitloopenden keeper, schietmaar de bal vliegt op den paal. Ol levier herneemt en voorde vierde maal bezoe delt het leder de kooi van Moescroen. Men denkt dat de stand niet meer zal veranderen, alswanneer op mooi samenspel de lokale rechtsbinnen de score op 4-3 kan brengen. Het einde is te nabij om nog iets doelmatig te rkunnen verwezenlijken en rood wit behaalt op prachtige wiize de zegepraal. Jongens, een hartelijk proficiat, de twee laatste ontmoelin gen op verplaatsing hebben bewezen dat gij wederom het goede spelvertoon weergevonden hebt. Te Moescroen vooral blonken Vander bouwhede en gansch de hal (lijn uit. Zoo wij op deze manier morgen tegen de kampioenen te werk gaan, dan lijdt het geenen twijfel dat de uitslag (1 1) van den eersten toer verwezenlijkt wordt..,. Indien het weder opsugeen perten speelt, dan zullen de liefhebbers geenszins ontbreken en misschien ligt eene lokale zege in het bereik, zoo allen, zoowel supporters of spelers, hunne rol goed begrijpen. Morgen moet rood-wit hoogtij vieren. Klasseering 2d' Af deeling F.C- Heyst 20 15 2 3 70 31 33 Daring Blank. 19 13 2 4 84 28 30 F.C. Iseghem 20 11 4 6 64 36 26 Stade Moescroen 19 10 4 5 64 24 25 C.S. Yper 19 10 6 3 45 34 23 Meenen 19 7 6 6 46 37 20 IF.C. Roeselaere 19 9 8 2 49 45 20 A.A Moescroen 20 8 9 3 42 52 19 S.K Heule 20 6 9 5 36 51 17 S.K. Sweveghem 20 6 11 3 43 73 15 Thielt 19 4 13 2 26 71 10 Wevelghem Sp. 19 3 12 23 48 10 R C. Panne" 19 1 16 2 29 84 4 Derde Speciaal Stade Kortrijk De specialers staan morgen voor hun laatste taak en ook voor de vraag of zij aan den eind toer zullen deelnemen. Destadisten van Kort rijk bekleeden weliswaar geen voorname plaats in de rangschikking, doch 't is een reden te meer om op de hoede te zijn en die match niet te gemakkelijk op te nemen. Daar spe ciaal zich in de laatste ontmoeting bijzonder onderscheidde, is het dan ook te voorzien dat de punten zullen thuis behouden blijven en dat de vijftiende zege (op 18 matchen) onzer man nen zal mogen gevierd worden. Scholieren Yper Meenen Onze mannetjes trekken naar de jongens van Meenen op met het vast gedacht bij de geel zwarten een heerlijken uitslag te bewerk stelligen. Moge deze verplaatsing hun voor- deelig zijn en puntenoogst opbrengen. Het groot verkleed Bal van C. S. Y. Zooals telken jare gaat het gemaskerd bal van onze club door op Dinsdag 28 Februari ig33. Iedereen zal er aan houden dit feest bij te wonen, want 't is overbekend dat dit bal als een der prachtigste van gansch hetj aar bekend staat. Begin om 20 ure. Ingang 3 fr. Kaarten zijn van nu reeds bij het Bestuur te bekomen. De Supporters in Feest Zaterdag 1 1. ging ons jaarlijksch Banket door en of het er gezellig aan toeging, hoeft niet gezegd te worden. Daarvoor zorgen de supporters in tijds en onze sympathieke lokaalhouder Albert Blootacker heeft waarlijk wederom den oppervogel afgeschoten. De voorzitter van C.S.Y.,' Heer Seys Valère, es verscheidene andere comiteitsleden hebben het feest met hunne tegenwoordigheid ver eerd. Nadat onze President, Heer Prosper Craye, aan allen een goeden eetlust had ge- wenscht, werd de Potage supportersclub aan gevallen. De Jambonneau de l'Extrême en vooral de Saus arbiter smaakten zoo goed, dat de supporters het voornemen maakten, voortaan zich altijd fatsoenlijk te gedragen tegenover de scheidsrechters. Vervolgens kwamen de Pommes jambières, de salsifis Inside, de Goalgettersballen, de Gateaux de l'Yser voor den dag om te sluiten met de Fruits center voor Dit alles smaakte om ter best. Menig kluchtlied werd gezongen en vele dansjes gedraaid, kortom het was een schoon en welgelukt feest en Zondag in de vroege uurtjes gingen verscheidene welgevulde ma gen hunne zachte bedstede opzoeken. N. B. Het schoonste dessert werd den Zondag namiddag opgediend, namelijk de .prachtige overwinning door opze jpngens op A.A. Moescroen behaald. Spelers, een harte lijken proficiat van wege de supportersclub. NEMO. C. S. Y. - BERICHT Het bestuur van C. S. Y. heeft volgende uitnoodiging ontvangen <'Aan den Heer Voorzitter van deFootball- Club. Het bestuur van De Buffalo's heeft de eer uw bestuur, leden en spelers, vriende lijk uit te noodigen, van Zondag af den ign dezer, de schoone klasseering van ons elftal te vieren. Daarom stellen wij u voor te vergaderen in ons lokaal, Zwarte Leeuw Boesin ghestraat, om 1 1/2 ure, om dan stoetsge wijze met muziek naar 't lokaal van de Cercle te gaan, om vervolgens met een gansche schaar supporters naar het plein te stappen voor de match C. S. Y. - Heyst. Het bestuur bid u, hem met uw antwoord te willen vereeren voor Dinsdag 14 dezer. Het bestuur dogt een warmen oproep aan al zijne leden, opdat zij in de mate van 't mogelijke aan deze uitnoodiging zouden beantwoorden. Supporters Club De Buffalo's bij Maurice DUBOIS Zwarte Leeuw, Boesinghestraat. 't Is dus een gedane zaak, ons II' elftal heeft de eer op eene meer dan schoone plaats het einde van het voetbaljaar te zien aanko men daarom is er beslist, hand in hand dit prachtstuk met luister te vieren Van Zondag af gaan wij uit met een versterkt muziek dat de supporters met hunne vroolijkste deuntjes zal opbeuren en gewonnen of verloren teg« n Heyst moet er na het verloop van de match gezongen worden van En om de Cercle te kloppen. nog ifts, maar niemand mag het weten, de muzikanten hebben daar iets samengesteld, dat de moeilijksten zal tevreden stellen Daarom vergadert in ons lokaal om 1 1/2 u. heel stipt. Na de match, uitstap naar het sportieve St-Pieters. Het Comiteit. P» ET IT ES ANNONCES 10, Boesinghestraat, YPER, beveelt zich aan voor het vermanen bij sterfgevallen en dragen ten huize van rouwbrieven. Ter trouwe bediening. voor Zonnebeke, Westoutre, Komen, Bizet, Yper en omstreken. Zich wenden bij Denys, opziener, Noordstar brand, MEESSEN. sachantfr. et fl cherche place dans maison fermée. Adr. bur. journal. voor naaien en stoppen. Adres ten bureele. cordon-bleu pour saisoil Paques. Ecrire age, références et prétentions bur du journal. voor 1 April Proper Burgershuis met hof, omtrek Groote Markt. Te bevragen ten bureele. 3 plaatsen,.water, gaz en electriek. Adres ten bureele dezer. de rentier, grand jardin.S'adr. 2, rue Carton. Café Beige pres de l'église, Messines. S'adresser chez M. Henri Ghesquière, Grand'Place, Messines. 597 m. c., avec ou sans café en bois. oü cinq maisons peuvent être coostruites Belle situa tion pour tout commerce, travail forcé. Adr. 4, Porte de Menin, Ypres. Renteniershuis in center van stad.Adres ten bureele. A VENDRE cause départ Phono combiné complet avec disques, instal lation superbe, rendement extraordinaire, va- leur I2.5oo fr., a vendre a toute offre accep table. Adresse au bureau du journal. TE KOOP uit oorzaak van vertrek volledig met platen, prachtig meuoel, buiten gewoon goed rendement, waarde I2.5oo fr. Te koop aan alle aanneembaar aanbod. Adres ten bureele. ffeu continu), zoo goed als nieuw- Zich wenden Café Boerenhol, Vandenpeereboom- plaats, 2 f Yper. Kleine Kolonnestoof Godin te koop aan voordeeligen prijs.Adr. t. bur. zoo goed als nieuw. Adres ten bureele. 6 cyl., état neuf, bas prix. Adresse au bu reau du journal. 5oo cc., in goeden staat. i85, Dickebusch- steenweg, Yper. TE KOOP uit oorzaak vertrek SAROLE\ 5oo Supersport, model tg3i, ge nadige prijs. Adres ten bureele. alsook alle Zondagen Zaal goed verwarmd. Met de Zondagen van in de CAFÉ FRANCOIS Hond straat, 22, Yper, met prachtige Jassband, gespeeld door den welgekenden Accordeonist Albert De Hollander. Het Bestuur. Het Bestuur van C. S. Y.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1933 | | pagina 13