De 'Cortrijksche Verzekering GROOT KINDERFEEST BRAND LEVEN ONGEVALLEN Omer ROBYN-TEMPERMAN. ALLERHANDE NIEUWS Burgerlijke Stand van leper HANDBOOGSCHIETINGEN DeVlag - Hoekje Gewestelgk Comiteit Westland leper JSJJ. VOETBAL Jeugdpl. W. S" Houthulst 6 C. S. YproU I /atntlti^ VI Hei 1SI44 Ierreiii Hphqoestfenweo om 15,00 uur W S. leper B - Langemark Sp. Ingangsprijs 3 frank Mejuffer Ant. DETHOOR Toor de Radio Door oivoor:kfC omstandigheden werd de wedstrijd P T T. Sport - White Star (Veter.) die verleden Zoodag noest plaats hebben, uitgesteld, en znl doorgaan op 2 Sinksendag 29 Mei. te 17 O. op het plein van C. S. Y.. Augustioeastraat Ingang 3 frank. bif C. S. Yper O V J Dikkebusch O - C. S Yprols 3 Cerclc heeft haar eerste match in het tornooi van V Dikkebusch tot een goed einde gebracht en het locale V. J. elftal, dat voor de gelegenheid versterkt was ■et Laroye (S K Reningelst) en Claus en Haveneers van B.S. Kemmel net 0 3 in minderheid gesteld. Dikkebusch begon met wind voordeel, maar moest toch het initiatief tn de rood witte banden laten. Sonneville kreeg de han den vol en verdedigde zijn netten met brio. Hij kon eehtei niet beletten dat C. S. Y. aan de rust. ruimschoots verdiend, leidde met 0-1 zij het ook met een doelpunt aang nracht door een localen achterspeler. In de tweede helft reageerde de Vijverjeugd slechts sporadisch en de Jeperlmgen bevonden zich altoos in het kamp van hun tegenstanders. M. Dumalm die als middenhalf fungeerde, per.nutcerde even met middenvoor A. Vanbeselaere en aanstonds had Kozen succes (0 2). Hoe Boudry en Cie zich ook inspander ze stonden steeds voor het stevige back paar Doolaeghe-Versaevel en tot een tegendoel brach ten ze het niet. Langs R. Macs kwam Cercle ten slotte nog aan een derden goal en met 0 3 cijfers kwalificeer den de onzen zich vcor de finaal tegen W. S. leper die doorgaat a. s. Zondag aan de Vijverboorden. Beschouwing - De Cerclemannen speelden een bevre digende partij, fammer. dat de wind wel eens als spel breker optrad. Keeper Dewulf kreeg niet veel te verrich ten ea had meer last met de koude dan met de schoten der rivalen De backs bleven den toestand baas en de hallijn kon ditmaal de meeste aandacht besteden aan het voeden der forwards. De voorhoede, die in de laatste weken totaal gewijzigd werd. begint opnieuw verband te vertoonen. Eigen aard ij. dat de beide hoekspelers van tijdens het voorbije officieele seizoen momenteel als insides fungeerea en zich allengskens op bun nieuwe plaats be ginnen aan te passen, in R. Maes ea R. Mottrie zien we twee jonge kerels die geroepen zijn om binnen afzien- bareo tijd flinke vleugelspelers te worden. Over kwaliteiten als degehtk centeren en-'vlug demarreeren beschikken ze beideq Voegen we daarbij dat ze combatief zijn en am bit ie hebben èn dit zijn wel de goede en noodzakelijkste eigenschappen om er te komen. Maesje is wel wat gehan dicapt door zijn gestalte, maar laat ons geduld hebben. Iets willen we nog aan Roger zeggen Soms krijgen we «ien indruk dat bij de backs van de tegeoploeg zoekt »I rent weg langs zijn lijn en ..stopt plots om te kunnen dribbelen- Ondertusschen is bet gevaar van den aanval reeds geweken. Zijn snelheid moet bij keren uitbaten om één rush over zijn rivalen te gaan. Dan zal er van dat hoekje gevaar uitgaan I Robert Mottrie. die aangezien Codderis ontbrak een nieuwe kans kreeg, is steviger ge bouwd en kunnen we eveneens een belofte noemen. Hij betwistte echter nog geen wedstrijden genoeg om reeds volkomen in zijn milieu ingeburgerd te zijn. maar ook dat komt. Dat de beide R.M.-en de trainingen steeds ernstig opnemen, want 't is daar dat de hond gebonden ligt... oefening en nog eens oefening Eens komt dan de dag... De dag dat Macs in loop zal dribbelen én Maes és Mottrie de hoekspelers worden die. zoowel met den link- scben als met den recbtscben voet te vreezen zullen zijn! Andrt Vanbeselaere werd in laatste instantie als plaat vervanger opgeroepen en deed het niet kwaad. We zien hem het liefst als middenhalf. alwaar bij meer op zijn gemak is dan als aanvalleider. M. Dumalm daarentegen blijkt •ns bet best en het nuttigst voor de Cercle ploeg als middenvoor. Hoe verdienstelijk hij ook wroet als spil en wat zijn meening daaromtrent ook is Maurice is de Cercle middenvoor I Blikken we een paar weken terug en deaken we aan de match tegen C. S Brugge Niet waar Maurice Ais de goesting er maar is l Bij V.J Dikkebusch waren de ex Cerclemannen Boudry. Sonneville. Verleure E. en de Reningelsteoaar Laroye de beste fa Als we eens rondzien bij de ploegjes der om liggende gemeenten vinden we overal oud Cerclcgasten. Het zou wa'empe! weinig moeite kosten om een elftal der rebellen samen te stellen 1 De jeugdploeg kwam van een kale reis terug. Na hun lastig fietstochtje naar het Houtland kwamen onze rood witte scholieren, met talrijke plaatsvervangers vermoeid in het strijdperk. Aanvankelijk evolueerden de onzen met windvoordeel en Devos gaf Cercle de leiding (0 1). Vóór de poos echter lukten de W S.H era den gelijk maker en met 1 1 stand werd er gedraaid. Na de malt waren Holkebeke en Cie. totaal af en Houthulst doelde nog S maal. zoodat de punten uiteindelijk met 6-1 score bij Woudsport bleven. Ferrest. Andries. Delaire en Therry waren vervangen door W Molein. Devos A.. Isaac H. en Bruneel W.. doch vooial de heenreis per fiets, waar bij de wind nog hevig uit de nadeelige richting blaasde. zat de Cercle jongens tijdens de match ia de beenen. De jeugdmannen slaagden er dus niet in om hun klas seering te verbeteren en eindigden het He Jeugd ploegen kampioenschap met een nederlaag. Er wordt aldus afge sloten op de vierde plaats in de algemeene rangschikking na Langemark Sp.. W.S. Houthulst en SC. Zonnebeke, doch vóór W.S. leper en S.K. Viamertinge. Jeugdploeg en Scholieren, goede rust C S. Yprois 4 - W. S leper 2 Deze match op O. H. Hemelvaart heeft slechts weinig toeschouwers naar het Augustinusstadion gelokt.De weers omstandigheden trouwens waren allesbehalve van de partij. Ook de aangekondigde versterking der White Starploeg blonk uit door haar afwezigheid en de Sterren zaggen zich verpbcht in laatste instantie beroep te doen op een paar van hun scholieren. Bij Cercle was keeper Dewulf vervan gen door Litière. De W. S. I. - en, namen aanvankelijk de leiding en nadat M. Dumalin had gelijkgesteld, kwamen de jongens van voorzitter Dehem opnieuw in voorsprong (1-2) Met dezen stand kwam de rust. De Cerclejongens hadden het tot dan toe tamelijk gemakkelijk opgenomen, doch na de verfrissing staken ze er wat meer fut in en op hoekschop, gegevendoor Cherchye. kon R. Maesaan R. Mottrie de gelegenheid geven om de bordjes op 2 2 te brengen. De halflijn der bezoekers begaf en tijdens de laatste twintig mi nuten waren de Cerclejongens afgeteekend in de meerder heid. Op inzenden van Mottrie scoorde Blanckaert. in het nauw gebracht door M. Dumalin. in eigen netten (3-2). Weinig oogenbiikken later maakteR- Maes er 4-2 van. De beer Degryse. die ook Zondag te Dikkebusch den derby kidt. floot daarop, zonder verdere wijzigingen het einde. De Cercleploeg begon slechts matig, maar geraakte stil aan ingespeeld en zegevierde ten slotte verdiend. Gelegen heidskeeper Litière deed wat hij kon. terwijl de backs en halfs niet te best rond draaiden, maar over het algemeen toch. collectief als individueel, sterker op dreef bleken dan hun rivalen. In de voorhoede kwam er gang wanneer er met de buitenspelers werd gespeeld. Mottrie was beter als hoek dan als inside en zagen we. net als Maes. reeds flinker werk leveren. Maes was niet altoos onoevreesd en Kozen zwoegde, doch kreeg last met krampen. Het zou ons weinig verwonderen, moest Maurice zich verplicht zien van een paar weken te rasten. Ook M -os zou van een weinig ver- poozicg geen hinder hebben Hij heeft immers al een paar lastige matchen achter den rug en is toch nog maar scholier I Ward je presteerde verdienstelijk, maar mag zijn vleugel spelers niet vergeten. Bij de gesternden bemerkten we het sekuur optreden van keeper Lesage en het spoedig aanpassen van Redi Vancap- pel De middedhalf was sterk vóór de rust en Ketels gaf alsdan ook mooie passen te zien. Het geheel miste echter vooral uithoudingsvermogen en stond technisch iets lager dan de matige C- S. Y.-samenstelling, maar we mogen met verwaarloozen dat er verschillende W. S. I.-plaatsvervan gers tusschen de lijnen stonden. Voor Zondag a. s Te Dikkebusch staan onze gasten dus aodermaal tegen hun stadsgenooten van White Star. Dat Dauchy en Cie zich niet al te veel steunen op hun re cente overwinning en er van begin af de pees opleggen. Onaangename verassingen kunnen alsdan vermeden wor den. Mocht het een sportieve en aangename match worden De andere Cercleploegen zijn vrij. Zondag 28 Mai 1944 (Sinkaendag) Op Zondag ea Maandag van Sinksen neemt Cercle deel aan het tornooi van B S Kemmel. Tegen welke ploeg er 's Zondags wordt gespeeld is ons nog onbekend. Wel weten we dat Kemmel voor de gelegenheid zal versterkt zijn met zes A-spelers van Cercle Brugge, waaronder Robert Braet en Gustaaf Eeckeman. De B trekt alsdan naar B. S Poperinge om er eveneens deel te nemen aan een tornooi. Beker C. S. Yprols Vorigen Woensdag moest dus te 18 uur 30 de Kruisstraat in lijn treden tegen de Ligywijk. De mannen van den Dik- kebuscbsteenweg waren echter wegens werkzaamheden weerhouden eD de match kon niet doorgaan. Uitgesteld is echter niet verloren en beide ploegen bekampen elkaar op Vrijdag 19 Mei te 19 uur 30. Het tweede treffen bracht de Kalfvaart tegenover Sint- Jaccbs. De jongens van aanvoerder M. Holiebeke openden den stand, dit nadat er gedraaid werd met blanken stand. Een tiental minuten vóór het einde nochtans lukten de St- Jacobenaren den gelijkmaker en het einde kwan met een puntenverdeeling (1-1). Voer Woensdag 24 Moi a a te 18 u 30 Ligywijk Centrum te 19 u 45 St-Pieters-St-Jacobs. Voor Wennsdag 31 Mei a. a- te 18 u. 30 Kruisstraat Centrum te 19 u. 45 St Pieters St Jacobs. ROGIMAR. Van Voetballende Biljarters.... Gezien het biljartspon bestaat uit een spel met drie ballen moet het voor biljarters ook mogelijk zijn van te spelen met één bal. op een ietwat grooter veld. meenden de ridders van de queue die deelmaken van de bil jartclub Vermaak na Arbeid gevestigd in Victoria Palace. St-Jacobstraat- Dan maar een ploeg samengeflanst, en op zoek naar een tegenstrever, die nogal gemakkelijk te vloeren zou zijn (een eerste match moet noodzakelijk een overwinning zijn. om de basis te leggen van een verdere vruchtbare carrière meenden zij Een proefpaard werd gevonden onder den vorm van W.A P. Sport, het wakkere ploeg je van de werkhuizen Picanol. en de ontmoeting ging door op bet veld van White Star. bereidwillig afgestaan door het sympathieke bestuur dezer vereeniging. dat hiermede vriendelijk be dankt wordt voor zijn sportief gebaar* Van de match zelve gesproken De supporters van Victoria Sport, die gekomen waren met het gedacht dat hun ploeg de tegenstrevers met haar en huid gingen ver slinden. waren nog het meest ontgoocheld over het ver loop der partij. Onzfc verdediging, die op papier (en percies ook in werkelijkheid) het beste deel der ploeg was. werd zoo maar 5 maal verslagen, terwijl de stoere voor- lijn slechts op penalty de eer kon redden. Als eenige verontschuldiging kunnen de biljarters inbrengen dat ze vergeten hadden de toppen van hun s...choenen te krijten, en daardoor menigmaal fausse queue deden. Zoo duikelde Daniel, onze keeper, een balletje uit den doel- mond. en kwam daarbij met zijn boofd tegen een der doelpalen terecht, en. ge moogt het gtlooven of niet. maar zijn... doelpaal was gebarsten. Centervoor Gusten kende geen geluk. Vier of vijf maal schoot hij nipt nevens als de doelman van W.A.P. bijna zeker verslagen was. Hij speelde anders een prachtige match. In de halfiijn stond Jan zijn man. en speelde een mooie partij Ook onze «Koning» deed goed zijn werk, vooral in de tweede helft, als hij menig kritiek standje voor zijn troon, pardon, voor zijn doelmond. opklaarde. Julien moest voor niemand onderdoen, en speelde af en toe een mooie «solo» in het orkest. Van de backs kun nen weniets dan boffen, niettegenstaande het soms met de verstandhouding niet boterde. Foele was natuurlijk de besta van dc twee. alhoewel Bertje ook goed zijn man stond. Daniel in het goal. «friseerde» enkele malen de nederlaag, maar wist bijna steeds de situatie te red den door zijn stoutmoedige duikelingen. Om te eindigen, nog een woord van dank aan WAP. Sport, dat zoo bereidwillig was. seffens de match op touw te laten zetten, evenals een woordje van opbeuring voor den gekwetsten Valere en den sympatbieken back van W A.P.. die zoo ongelukkig viel. dat zijn schouder ontwricht was. ROGISA. N. B. Bij het ter perse gaan vernemen we dat een drietal driewielkarreu aarde noodig waren om den puc te vullen, achtergelaten op het terrein, door den train arrière van een der Victoria voorwaartsen. De schade is evenwel door verzekering gedekt. Uaie Tan Hand- en Gesstesarbeiders Tak Arbeid en Vreugde e Op ZONDAG 28 MEI, om 14.30 aar, in den Stadsschouwburg, ■et de medewerking van 41 De Sprookjesspelers m. Een namiddag recht naar het hart van onze kleine stadgenootjes Ouders, er naar toe met uw kinderen Inkomprijs :2fr. Volwassenen 5 fr. Kaarten te bekomen in Café Boerenhol Van den Peereboomplaats. leper. Gevonden en Verloren Voorwerpen Werden ten polltlebureele aangegeven GEVONDEN Vrijdag 12 Mei. door Rosa Vereecke. Kauwekijnstraat. een wit sajetten kinderbroekje. Door Elise Talon. Surmontstraat. een breiwerk. Zaterdag 13 Mei. door Grijson Henri, Haiglaan. eea kinder-armketting met medaille- Maandag 15. door Iseux Yvette Klaverstraat, een bruin gestreepte mansbroek. Door Nuyttens Jules. post. leper, een tabakdoos Door Derluyn Joseph. Meenen- steenweg. een rechter bruine lederen manshandschoen. VERLOREN Zaterdag 13 Mei. door Matsaert Leon van Meesen. een paar zwarte zomerschoenen. Maandag 15. door Knockaert Maria. Cité Ligy, een donkerbruin gestreepte mansbroek. Woensdag 17, door Kestelijn Albert. Diksmuidestraat. een zwarte lederen rechter vrouwenhandschoen (bel. aaa vinder). LET OP Gij die roerende of onroerende goederen bezit. Het is zeker bekend hoe de prijs van om het even welke soort goederen gestegen is. zoowel van gebouwen als andere soorten goed. Hebt U dan ook eens aan uwe verzeke ring gedacht Is de dekking wel groot ge noeg Zoo niet vraagt eens inlichtingen in vertrouwen bij de Verzekeringsmaatschappij N. V. BijkantoorIEPER, Paterstraat, Nr 8. Hoofd-Opziener (3201) Op Woensdag 24 Mei, zal door het I N R.. fransche golflengte, te 18.u. 15 een Récital gehouden door onze siadsgenoote Mejuffer Antoinette DETHOOR, uitgezonden worden. Het programma luidt als volgt Rondo. Boccherini Papiilon. Fauré Adagio. Frezin Cygne. Saint Saëns Sérénade. Fern. Goeyens. Muziekliefhebbers vergeet niet op hierboven vermelde dag en uur uw Radio apparaat op Brussej (fransche golf) af te stemmen ten einde onze begaafde lepersche artiste te beluisteren. O leper - Rijwiel gestolen - De genaamde Maurice Flepts. plaatste Vrijdagavond zijn rijwiel aan den voor gevel der herberg Majestic in de Rijsselstraat toen hij korten tijd nadien opnieuw wilde wegrijden was zijn rijwiel spoorloos verduenen. Paard op hol - De landbouwer Latré van Langemark kwam Zaterdag morgen met zijn gespan gereden ia de De Haernestraat. toen zijn paard plots op hol sloeg en terecht kwam in de vitrine van het huis bewoond door M. Declein. De vitrine werd ingebeukt en enkele meubelen door glasscherven beschadigd. Diefstal met inbraak - In den nacht van Maandag op Dinsdag ziin onbekenden door braak en inklimming binnengedrongen in het magazijn van den heer Grijson. tabakfabrikant wonende Diksrauidfsteen weg. Zij ontvreem den een hoeveelheid tabak en enkele andere voorwerpen. Vost gebroken Woensdag is Vrouw Arseen Van- biervliet- Bulcke. van Westende bij het afspringen van haar fiets zoo ongelukkig gevallen dat zij hierbij haar rechtervoet brak. Woumen - Paard op hol - Wijl zijn paard plots op hol sloeg is de genaamde Rafaël Desplenter. van zijn driewielkar gevallen en kwam onder een der wielen terecht. Benevens een breuk aan de heup. het sleutelbeen en het schouderblad liep hij hierbij nog lichte verwondingen aan het hoofd op. Rood Kruis van België o Binnen kort zal in de stad door de zorgen van de plaatselijke R. K. afdeeling een officieele cursus voor nij verheids-helpers ingericht worden De inschrijvingen voor deze leergangen worden ont vangen 't zij ten Stadhuize. ten Bureele van het Rood Kruis, 't zij per brief gericht tot het Secretariaat. Boter- straat. 8. De lessen zullen waarschijnlijk den Zaterdagnamiddag gegeven worden. Datum, uur en plaats zuilen aan de belanghebbenden door de zorgen van de afdeeling bekend gemaakt worden. Het R. K. Comité. van den 10 tot den 17 Mei 1944 Geboorten Depuydt Monique, van Boezinge. De Coene Freddy. Guido Gezelleplein. 2. Ameys Frans. Lange Meerschstraat. 21. Legein Jacky, van Nieuwpoort. Sohier Albertine. van Brielen Dubois André. D'Hondt- straat. 44. Verleure Jean-Pierre, De Haernestraat, 13. Muiier Jacques. Meenensteenweg. 33 allen Recollp.. 5. Steenhaut Walter. Rijselstr.. 97. Seys Karei. Recollp.. 5. Dixmuidestraat. 18. Overlijdens Goussy Elodie. z.b 86 j. wed. Decreus Henri, Meenensteenweg. 29. Coffyn Evelina, z b-, 85 j. wed. Deflou Prosper. St Janshospitaalstraat. I.— Leontina Claeys. z.b wed. Kaesteker Maurits. 81 j.. St-Janshospi- taalstraat. 1. Ferla Maria. z.b.. 43 j., ongeh. dochter van Camille en Sylvie Knockaert. Poperingesteenweg. 16. Huwelijken Hippolytus Delie. fabriekwerker, en Clementine Devos. huishoudster, beiden van leper. Georges Decommer. haarkappersgast. van Passchendale, ea Gerardina Talon. z.b.. van leper. Huwelijksbelofte Daniel Sedeyn. aannemer van vervoer, te leper, en Lea Devos. z. b.. te Poperinge. STAANDE PERS Zondag 21 Mei 1944 Om 14 112 uur ZUYDSCHOTE Oppervogel 150 fr. Twee zijdvogels elk 75 fr. Twee kallen elk 35 fr. Kleine vogels 20 fr. en boren de 80 schutters ain 25 fr. Inleg 25 fr. Om 14 112 uur WYTSCHATE Oppervogel 120 frank; Twee zijdvogels, elk 60 fr. Twee kallen, elk 35 fr.Kleine vogels 20 en boven de 60 schut ters aan 25 fr. Inleg 25 fr. Zondag 29 Mei 1944 Sinksen Om 14 112 uur RENiNQE en KEMMEL. Inleg 20 fr. - GELUVELD Inleg 25 fr. Cel leper deelt mede Openstaande plaatsen. De Boerenwacht vraajt ver scheidene adjunkf distriktover- sten voor de volgende distiikten Vcurne Dikamuide Roeselare Tielt leper Deinze Siot Niklaas Mechelen Leuven Hasselt Genk en Bret. De kandidaten mpeten van 25 tot 30 jaar oud zijn. ■iddelbaar onderwijs genoten hebben en moeten kunnen ■oto rijden. Beginwedde ongeveer 2000 fr. (tweeduizend). Voor alk verdere inlichtingen zich wenden tot bet DeVlag Sekretariaat Seminariestraat lb. leper. (Medegedeeld) Uitatag«n vai Zoadag 14-5-44 rroostkaapiaeaschap Geluveld Zonnebeke 1-2 Beselare Houtem a g V Res Kamp Westland Reek» A Viamertinge Langemark Sp. a g. Reeks B Houtem -Meesen 14 Holiebeke Bizet 2-2 Wervik Wytschate a« Reeks C Reaiagelst Kemmel 9 2' Jeugdpl Kampioenschap Reeks A Houthulst-C.S. Yper 6 1 Viamertinge Langemark 0-9 W.S.Ieper-Zonnebeke 2-2 ke*:ks B P.C Poperinge Wervik n.g. B.S Poperinge Reaiagelst 2-3 Vri d eo wedstrijden Dranouter Westouter a g. Tornooi V. J Dikkebusch W.S.Ieper-Passchendale 6 2 Ehkkebusck-C-S.Yper II Tornooi B. D. Holiebeke Wytschate Nieuwkerke 9 3 Holiebeke t.zet 2 5 Tornooi F. C. Zandvoorde Houtem Ziilebeke 1-2 Zaad voorde-Geluveld 6 3 Trooatkampioenschap Reeks A S C.Zonneb 6 4 1 1 17 8 9 E. Beselare 5 2 1 2 10 6 6 BS.Geluv5 13 1 5 8 3 F C Houth. 4 1 3 0 2 12 2 2e Res. Kamp. Westland Reeks rt S.C.Bizet 11 8 1 2 44 31 18 B.D.Holleb. 12 6 4 2 23 31 14 F.C.Houtheml2 5 3 4 32 21 14 S C Meesen 9 5 3 1 27 24 11 E.Wervik 10 4 4.2 45 26 10 B.S Geluveld 8 I 6 1 15 34 3 St.Wytschate 9 0 7 2 8 27 2 Reeks C P.C.Poperinge 8 5 2 1 42 19 11 Reningelst 8 5 2 1 31 12 11 P.C Westouter 8 4 2 2 31 21 10 B.S Kemmel 8 2 5 1 14 36 5 V.J Dtkkeb. 8 1 6 1 12 43 3 V Jeugdpl Kampioenschap Jeugd ploegen A. Langemark 10 7 1 2 26 14 16 SCZonneb 9 5 2 2 23 7 12 Houthulst 9 6 3 0 31 7 12 CS. Yper 10 4 4 2 20 23 10 W.S.leper 10 3 5 2 28 21 8 S K.Vlamert. 10 0 10 0 4 60 9 Jeugd ploegen B. S.K.Vlamert. 8 8 0 0 42 7 16 FC.Poper. 7 4 2 1 16 6 9 S.K Rening. 8 4 3 1 16 19 9 E.Wervik 7 1 5 1 4 27 3 B.S.Poper. 8 0 7 1 9 28 1 Berichten aan de Clubs Kalender uitgestelde wedstrijden voor 21 Mei 2e Reserven Kampioenschap Reeks A W.S.Ieper-Langemark (23/4) 2e Jeugdpl. Kampioenschap Reeks A Zonnebeke Houthulst (30/4) Vriandanwadstrijdaa Zonnebeke-Meesscr. (Res.) 15 u. Dranouter-Westouter Tornooi Dikkebusch 14.30 u. i Dikkebusch-Passchendale 16.30 u. C S Yper-W.S.Ieper Tornooi B. D. Holiebeke 14.30 u. Holiebeke-Wytschate 16-30 u. Nieuwkerke-Bizet Tornooi Zandvoorde 15 00 u. Houtem Geluveld 17.00 u Zandvoorde Ziilebeke De Secretaris. Jaa hbt ypimenttrngtvav o. dumohtib». h, Bot«nTp«« «arw rr»

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1944 | | pagina 2