ONZE SPORTBLADZIJDE VOETBAL MONTGOMERY 1948 HUIS QVICK OSCAR Ad. CLAEYSSENS-TITECA a Kroniek van C. S. Yprois De Nieuwe RADIO TOESTELLEN Doorgangstraat, 5 IEPER In 't kamp van White Star LITTLEWOODS F. Dekoninck Vervoer Verhuizingen 120, Dikkebuschsteenweg IEPER - Tel. 189 BASKET-BALL BOKSEN WIELRIIDEN ATHLETIEK HET YPERSCH SKEWS Biz. 7 MATCHEN VOOR ZONDAG 25 JAN.: He PROVINCIAAL ff S Houthulst - Knokke F C jndepitte. Declercq A. Vanderhaeghe Ei C S Yprois - F. C. Poperinge Holvoet W. i f C Comines - Deerlijk Sp. iLetiennel \V S Lauwe - W. S leper i Debeuf Adams M- Verkeyn) f c. Roesela re - E. Wervik iPlovier, Lacluyse. Vandenberghe A.) S V O- Ingelmunster - V. G. Oostende i Delaere. Dobbels. Matthys) B S Avelgem - G S. Middelkerke (Denys, Lanckriet, De wulf) S. V. Waregem - D Blankenberge Deern, Dejans. De Vlaminck) lie GEWESTELIJKE C. Yiamertinge - A A Mouscron (Beyensi Aalbeke - Bissegem (Sauer) S C Bizet - S. V. Moorsele (Lahousse) E Beselare - W.S Passchendale (Vanlede) S V Moorslede - F. C. Toek. Meenen (Desseyn) S K. Geluwe - Dottignies Sp (Momerency) Brielen Sp - Rekkem Sp. (Deltommei l" S. Herseaux - F. C. Luingne (Herremans) Ille SPECIAAL B. S. V. Moorslede - C. S. Yprois Desoampsl F C. Poperinge - St Kortrijk (Van Dammr W. S. Houthulst - F. C. Roeselare (Provoost) W S leper - F. C. Comines (Declercq A.) E. Wervik bye. JUNIORS GEWESTELIJK B S. V O Ingelmunster - C. S Yprois (Debackere) Kortrijk Sp. - R. C. Bissegem (Vandebuerie) A. A Mouscron - F. C Izegem (Pattyn J.) F C Luingne - W. S. Lauwe (Verhaegrhe G.) FC. Roeselare - F.C. Comines (Matthieu) Aalbeke Sp - W. S. leper (Naert R.) BEGINNENDE CLUBS B Elverdinge - Poelkapelle (Breyne M.) Dadizele - Oostduinkerke (Verly) B S Poperinge - Geluveld (Deriemaeker) Proven bye Roesbrugge-Haginge bye. I ITSLAOEN van ZONDAG 18 JANUARI lie PROVINCIAAL Middelkerke - Houthulst 1-3 W. S. leper - Komen 1-1 Poperinge - Ingelmunster 1-2 F C. Roeselare - C. S Yprois 2-1 Knokke - Lauwe 6-0 D. Blankenberge - V. G. Oostende 2-4 Deerlijk - Avelgem 1-2 Wervik - Waregem 2-0 He GEWESTELIJKE C. Rekkem - Vlamertinge 0-3 Passchendale - Le Bizet 1-7 Bissegem - S K. Geluwe 0-2 Moorslede - Aalbeke Sp. 2-1 AA. Moeskroen - Beselare 7-0 F C. Luingne - Dottenijs 2-2 Moorsele - Brielen Sp 5-1 T. Meenen - Herseeuw 4-2 Ille SPECIAAL B St Kortrijk - W. S. leper 5-2 Moorslede - Houthulst 1-1 F. C. Roeselare - "Wervik 0-0 C S leper - Poperinge 7-1 JUNIORS GEWESTELIJK B. W. S. Lauwe - C. S. leper 1-0 Bissegem - Aalbeke 1-1 W. S. leper - F. C Izegem 2-0 Komen - Luingne 2-1 ■S V. Ingelmunster - AA Moeskroen 0-4 Kortrijk Sp. - F. C. Roeselare 2-0 BEGINNENDE CLUBS B Geluveld - Dadizele 2-9 Proven - Elverdinge 2-8 Oostduinkerke - Poperinge 2-2 RANGSCHIKKINGEN NA 18 JAN. 1948: lie Prov.F.C. Roeselare - C-S. Yprois 2-1 Het is ons reeds meermalen voorgeval len dat we na een rood-witte zege ons verplicht zien eerder sceptisch het dege lijk presteren der Augustinusknapen te recenseren Thans staan de rollen ge draaid en over het optreden der Cercle- mannen achter de Rodenbachbrouwerij hebben we grote redenen om tevreden te zijn. niettegenstaande dus de ganse inzet ter plaatse bleef. Club RoeselareDe faam ervan hoeven we niet meer te maken Alleen willen we er even op wijzen dat wit-zwart aan huis nog niets prijsgaf en een home-goalaverage van 24-2 de Halle- iongens moeilijk kon opbeuren. Slechts Waregem vloerde David in eigen midden en Avelgem kwam er op de bordjes dank zij een strafschop. Welke onheilspellende vooruitzichten Noch een tweehonderdtal hardnekkige supporters, noch de fel om vormde C S. Y.-ploeg lieten zich hier door afschrikken Eerstgenoemden toon den zich te midden van een zeer talrijke opkomst geenszins de mindere in het aan moedigen en de spelers van hun zijde lie pen indrukwekkend van stapel. Geduren de ruim een halfuur werden de localen onder de voet gelopen Keurig passenspel, onberispelijke opstelling en verstandhou ding. strijdlust, snelheid en shot. dit alles in het teken van een verzorgde W. V. tak- tiek. disten de roodhemden. tot grote ver bazing der tegenstanders en verrassing voor de aanhangers, op. Welk verschil in vergelijking met de match tegen Deer lijk Gelukkig voor Mestiaen en maats dat een sublieme David tussen hun doel- hout fungeerde, die er alles uitperste om zijn elftal uit het krijt te houden. Tot aan de 20 min. slaagde hij hierin. Alle pogingen van Del'haye. Verschaeve. Bed- deleem en zelfs van Knockaert -waren spaak gelopen op zijn onbetwistbaar ta lent. Verschaeve kreeg nu een hoekschop te nemen. De officiële lijnwachter Van- derhaeghen legde nog even de bal op de juiste plaats en inmiddels zag onze rechts buiten hoe Decaluwé onbewaakt opge steld stond. Hij deponeerde het leder voor de voeten van Fonske. die er effect ach ter stak en met een boogje vloog het. ra kelings onder de deklat. achter de rug van de plaatselijke portier. 0-1Het laatste kwartuur. van de eerste helft geraakten de Club-men eindelijk uit de Cercle-greep los om eens te tonen tot wat men in staat was Keeper Dewulf voor zijn her- optreden in lie Prov. bewees nochtans aanstonds opgewassen te zijn voor zijn taak en onderscheidde zich om zijn Roe- selaarse vis-a-vis jaloers te maken. Ver dere doelpunten bleven voor de poos door schaeve niet genoeg het spel kan volgen, i Hij heeft een flink shot en ook voetbal- hersens doch vergeet wel af en toe er gebruik van te maken De heer Delaere (S. C. Meenen). bijge staan door referees Vanderhaeghen en Dewulf- had de leiding over volgende elf tallen F. C. Roeselare (W- M. David Muylle Baert Noyez Maertens Rebry Debrauwer Mestiaen Vanturnhout Gyselinck Lanssens C. S. Y'prois (AF- V.) Beddeleem Del'haye Decaluwé Verschaeve Dumalin C. Lesage Knockaert Hollebeke Dumalin M. Mailliard Dewulf Hie Spec.C-S. Yprois-F.C. Poperinge 7-1 De reserven redden vorige speeldag de Cercle-kleuren door F. C- Poperinge met nette cijfers in te maken Zwaar hadden ze het voorwaar niet De doelpunten wer den voor rood-wit gescoord door Vanbe- selaere R. (2). Cherchye (2), Giller (2) en Mulle M op strafschop. Een vooraf gaande penalty liet R Vanbeselaera on benut voorbijgaan. Mulle en Meulebrouck maakten het meest opgeld en de vooruit gang van de Bruggeling, die nog maar onlangs gedemobiliseerd werd. is opval lend. Vermits Deraeve en Devos ontbra ken. dienden Moniez M. en Decroix G. in lijn te treden en was Decheiver F. ver plicht als doelwachter te fungeren. Juniors W. S. Lauwe - C. S. Yprois 1-0 Te Lauwe hadden de juniors met pech af te rekenen. Kerrinckx J.. Hoedt A. en Molein W. konden hun medewerking niet verlenen en Deplancke's elftal leed daar merkelijk onder. Tot overmaat van ramp viel J. Vandenbossche een tiental min. voor het inrukken uit en van hun numerieke meerderheid maakten de geel zwarten gebruik om het enige doelpunt der partij aan te brengen Ossieur. De- plancke. Cappoen, Vandenbossche, Vyn- ckier en Vandenbussche gaven eens te meer blijk iets in hun mars te hebben, maar kenden het nodige tikje geluk niet. Zondag 25 Januari 1948. Specialers en Juniors moeten 's mor gens op verplaatsing respectievelijk bij S V. Moorslede en S. V. O Ingelmunster. Op het Augustinusstadlön dient de A- ploeg het te 15 u. op te nemen tegen F. C. Poperinge. Geel-rood heeft post gevat bij de zeer wispelturige samenstellingen en daar het hier een derby betreft, zouden de C. S. Y.-ers dubbel ongelijk hebben hun tegenstrevers te onderschatten. Niets mag aan het toeval overgelaten worden Het wordt stilaan tijd dat we ons pun- tenactief met twee eenheden aanvullen en dus... de pees erop Op hoop van zege! ROGIMAR. lie PROVINCIAAL Wervik V. Waregem C. Roeselare G Oostende S. Houthulst S. Yprois Deerlijk Sp. B. S. Avelgem F C. Knokke F C. Poperinge W S. leper 5 V. O Ingelmunster Dar Blankenberge r - C. Comines W. S. Lauwe CS. Middelkerke 17 13 2 2 42 19 28 17 11 2 4 62 19 26 17 12 3 2 44 14 28 17 11 3 3 44 25 25 17 7 5 5 28 28 19 17 9 7 1 46 30 19 17 7 6 4 35 30 18 17 8 8 1 33 35 17 17 5 6 6 34 40 16 17 5 8 4 23 41 14 17 6 9 2 29 35 14 17 6 9 2 23 43 14 17 4 8 5 37 42 13 17 4 9 4 30 43 12 17 4 13 0 24 41 8 17 1 15 1 12 59 3 [AAL B C Roeselare w S. leper C- S. Yprois St. Kortrijk F Wervik w S. Houthulst S- V. Moorslede F C. Poperinge C- Comines 12 11 13 9 12 12 12 11 13 13 12 1 92 1 57 0 48 0 27 1 22 1 25 2 25 1 22 1 1 8 23 27 19 15 18 16 14 20 13 27 11 50 8 46 3 110 1 JUNIORS B. S leper V A Mouscron r- C. Roeselare F. C. Comines C. S. Yprois Aalbeke Sp. n S V O. Ingelmunster 14 Kortrijk Sp. 14 W. S. Lauwe 14 F. C. Luingne 14 F- C. Izegem 15 Bissegem 14 20 23 31 20 28 20 30 18 27 16 30 14 29 13 29 12 32 12 39 10 42 10 46 4 Vervaardigd met de beste grondstoffen, ongeëvenaarde muziek weer gave. zijn te verkrijgen in het HERSTELLINGEN van Radio's en allerhande Elektrische Toestellen (63) het secuur werk van beide portiers uit en met stellig niet gestolen 0-1 voorsprong mocht rood-wit draaien. Doelwachter Da vid had zijn club van afgetekender deficit gespaard De tweede beurt zette in met een vlugge ontsnapping van Del'haye. die voor het verlaten doel nog even aarzel de om in extremis de kans te zien verwa teren. Dit was het signaal voor een lo caal offensief dat bijna een halfuur aan hield Vanturnhout lukte de gelijkmaker en kort daarop was het Ghyselinck, de welke fortuinlijk een paalschdt van Mes tiaen kon hernemen, waardoor de Roden- bachers met 2-1 in winst traden. Nog een derde Clubgoal zou het levenslicht zien. doch op aandringen van linesman Dewulf werd het terecht wegens buiten spel afgekeurd. De C. S. Y.-kleppers her vatten zich een tiental minuten voor het inrukken en ondernamen, meestal met Beddeleem als opbouwer, gevaarlijke aan vallen tot het affluiten. Verschaeve miste nog een open kans en voor de rest was David er weer om de Ieperse plannen te dwarsbomen, zodat de plaatjes met 2-1 bleven spreken in het profijt van F. C. Roeselare. Onderlijnen we dat de over winnaars. na afloop van het treffen, de eerste waren om te verkondigen dat Prezen Seys' clubgenoten één punt ver dienden. Gans de Cercle-formatie mag met fierheid terugblikken op haar recen te prestatie Vooral Beddeleem en Deca luwé in de voorhoede en in de achterste gelederen Dewulf en de complete half- linie. Knockaert - M Dumalin - Lesage. onderscheidden zich. Keeper Dewulf was onze uitblinker, daar waar Kozen schit terend stopperdebij afwezigheid van Soenen (gekwetst). Mailliard verving an derzijds voortreffelijk Versaevel en Hol lebeke was minder op dreef dan binst de voorafgaande wedstrijden, doch bereikte toch nog een bevredigend peil. Eieenaar- digMailliard - Dewulf - Hollebeke De verdediging van het Ille Spec, van voor een drietal wekenC. Dumalin werd dus de gelegenheid gegund zijn hart e op te halen als achteruit-spelende midvoor. Hij miste klaarblijkelijk uithoudingsver mogen. maar we geloven toch genoeg ge zien te hebben om te mogen verk'aren dat Camiel binnen enkele weken opnieuw een te duchten persoontje zal zijn. Del'haye werd sterk bewaakt terwijl Ver- WESTVLAAMSE VERSTANDHOUDING De Westvlaamse voetbalclubs vergader den Zaterdag 1.1.. onder impuls der Pro vinciale Entente, in het Poland te Roe selare. ten einde van de afgevaardigden der verscheidene clubs te vernemen, wel ke houding er diende aangenomen te worden in de beperkte Alg. Vergadering te Brussel op 24-1-48. Na een vlotte be spreking der verschillende punten van de dagorde, werd overgegaan tot het kiezen van een njeuw bestuur der West- Vlaamse Verstandhouding, dat van 8 op 12 leden diende te worden gebracht. Be halve de acht uittredenden. hadden 10 nieuwelingen hun kandidatuur gesteld. De stemming verleende een nieuw man daat aan de acht herkiesbaren, terwijl 2 Ieperlingen zich als debutanten geko zen zagen. Het nieuw bestuur ziet er als volgt uit: Engels A. (S. K Roeselare), Barbier (St. Moeskroen). Reynaert* J. (F. C Roeselare). Vermandele (R. C. Bis segem). Vereecke (G. S. Middelkerke). •Velvaert (E. G. Gistel). Loontjens (F. C Wakken). Claeys (F C Knokke). Nieuwe ledenVerheylesoone M. (S. V. Waregem). Vermeulen (Kortrijk Sp.). De- france A. (W. S. leper). Moniez R. (C. S Yprois). Werden o m. niet gekozenNolf (V. G Oostende). Monteyne (V. G. Oostende), Woiyn (F. C. Brugeois). Vanwijnendaele (C. S. Brugeois). Als secretaris fungeertDeblauwe (F. C Izegem) ROGYPRIS. lie Prov.W. S- leper - F. C. Komen 1-1 Res.St Kortrijk - W. S. leper 5-2 Jun.W. S- leper - F. C. Izegem 2-0 White Star heeft het tegen Komen niet ten volle kunnen bolwerken en ha een hard en moedig verweer der Leiemannen hebben ze verdiend de halve inzet buit gemaakt. Na een flink begin der sterjongens, die het windvoordeel bezaten was het .Ko men. dat reeds na 12 min spel, op mis verstand onzer verdedigers, keeper Lesa ge het omdraaien zou bezorgen. Het ver der verloop was W Star afgetekend de meerdere maar deze meerderheid kon door de bezochten niet in doelpunten worden uitgedrukt. Ofwel was het een niet te zuiver afgewerkt schot, ofwel stond Komen's doelman op de juiste plaats. Het gemis aan schotvaardigheid speelde eveneens zijn rol en het was nog invaller Dewitte die het grootste gevaar aanbracht voor het Komense doel Op het nippertje kon F C.'s doelman enkele bal len uit zijn netten werken en een ka nonschot van Ackou vliegt te pletter te gen de betonnen afsluitingsmuur. Ten slotte zou het Guido zijn die een bal op de doellijn stopte, gemeten doorgaf voor het doel van Club. waar Ennaert het niet moeilijk had de stand op 1-1 te bren gen Hierop kwam de rust. Bij de hervatting moest Komen de dien sten van een gekwetste speler missen, maar groot voordeel wist W. Star hier uit niet te halen. W. Star speelde op zijn gemak, precies als iemand die op renten is steeds verkrijgbaar bij G. de Stuersstraat 12 IEPER en alle depots P. 68. I'ronostiekers vraagt er de Belgische Royal op vrije keus. geheel nieuw systeem. (198) leeft. Met een pas van man tot man ging het tot aan Komen's doel waar een knap pe verdediging hun kamp ontzette. Onze aanvalslijn verknoeide reuzekansen en Komen, met enkele verre voorzetten, stel de meer dan eens onze verdediging aan het werk waar kapitein Alleman en mid- denhalf Debruyne er de besten waren. Het futloze wandelvoetbal begon menig toeschouwer op de zenuwen te werken, maar naarmate het einde naderde keerde er wat meer leven terug in de brouwerij. Komen beet duchtig van zich af en in 't bijzonder hun middenhalf verrichtte het mooiste werk. Deneckere bezorgde heel wat -mooie ballen aan zijn voor.- waartsen. maar er kwam er niets van terecht en het inrukken kwam met een 1-1 stand dewelke beide ploegen kan be vredigen. De reserve-ploeg bij Stade Kortrijk te gast kende een 0-2 voorsprong doch had de tegenslag na een kwartier spel met 10 man te moeten gaan spelen voor het verder verloop. Speler M. Borry liep er een spierscheUring op, waarvan Stade het voordeel haalde om hun achterstand gced te maken. De Juniors hebben terug het touw te pakken bij het goede einde en zegevier den met 2-0 tegen Izegem. Invaller Willy Hoornaert deed het verre van slecht en verdient een nieuwe kans. Roger Baert en Roger Duflou deden de netten trillen. Zondag e. k. doet het A-elftal de ver plaatsing naar Lauwe. Nog een ploeg die het White-Star steeds lastig wist te ma ken. Bewust van de bestaande toestand verhopen we dat onze «11 groten er het beste zullen verrichten, en de beide punt jes op het droge zullen slepen. De B ontvangt F. C. Komen en kan in dien ze met overtuiging te werk gaat, weerwraak nemen over hun jongste ne derlaag. De Juniors doen de verplaatsing naar Aalbeke Sport, waar ze met de beste wa pens zullen moeten te strijde trekken zo ze de volle inzet willen veroveren We zijn steeds optimistisch en zien hoopvol uit naar 3 nieuwe zegepralen Vertrek naar Lauwe om 13.15 uur Prijs20 fr. A. F BELG IE - HOLLAND Op Zondag 14 Maart e. k. doet W S. leper de reis naar de internationale match BELGIE - HOLLAND die doorgaat te Antwerpen op het terrein van R. F. C Vntwerp. Er wordt 's morgens om 7 uur vertrok ken. De reisonkosten bedragen, met inbe grip der ingangskaart. 130 fr. Er zijn reeds talrijke plaatsen besproken en zij die wensen deze verplaatsing mede te maken, doen best hun inschrijving ten spoedigste te doen. In een beste Luxe-autocar gaat het naar de Scheldestad waar er 's avonds ertrokken wordt om 20 uur. Aldus een regeling met niet overdreven morgen- en avonduren Inschrijvingen in de SULTAN en de ^OSTBODE De tweede helft vertoonde steeds het zelfde spel mét onze mannen altijd ge vaarlijk voor het doel en welke zo hun voorsprong verhoogden om een verdiende overwinning in de wacht te slepen maar met ietwat gevleide scoor Voormateh B. B. C. (res.) - Sel. Coöperatieven 23-24 De uitslag alleen wijst er op hoe boeiend de voormatch verliep. Beide ploegen wa ren elkander waard langs beide zijden werden er regelmatig doelen genet Ten slotte moesten de jonge basketters na een emotievolle strijd en kranig verweer nipt het onderspit delven s De wedstrijden 'in Promotie D voor Zondag 25 Januari zijn uitgesteld. IEPERS BASKETTORNOOI De ploeg Fiers en Marynen eindoverwinnaar en winner van de beker. Uitslagen van 15 Jan. 1948 Turners - B. B. C- 23-31 Fiers en Marynen - R M. S 13-7 Uitslag van 17 Jan. 1948 Turners - Athletiekclub 33-8 Rangschikking Fiers en Marynen 3 3 0 0 49 30 6 Turners 3 2 1 0 58 38 4 R M. S 3 1 2 6 33 41 2 Athletiekclub 3 0 3 0 34 65 0 Turners - B. B. C. (23-31) De B B. C.-mannen openden alras de score maar de Turners boden een heel sterke weerstand en met de rust was de uitslag 6-13. In de tweede helft kwamen de Turners geweldig opzetten en hielden bijna gelijke tred met de tenoren, die naderhand hun lichte meerderheid deden gelden. Fiers en Marynen - R. M. S- (13-7) De eerste helft was een meesterschap van de verdedigingen welke met alle middels het werpen naar het net belem merden zodat de stand met de rust 4±1 was. Bij de herneming zag men wat meer open spel en zo hadden de voorlijnen de gelegenheid wat meer hun kunde te la ten zien. Turners - Athletiekclub (33-8) Het was hier een spel van kat en muis en de Turners welke zeer veel verbeterd zijn op gebied van doelen hebben van meet af de leiding genomen, rust21-4. In de tweede helft is het spel wat meer verdeeld, maar niettegenstaande 'n moe dig verweer van de Ahletiekers kunnen zij de grote nederlaag niet milderen. De ploeg Fiers en Marynen heeft deze competitie moedig aangevangen en heeft dan ook door haar flink presteren de hand gelegd op de leidersplaats. Als be loning mochten ze de prachtige beker, ge schonken door het huis De Puppen in ontvangst nemen. Verzorgd werk Matige prijzen (38) NIEUWE ZEGE VAN DE IEPERSE BASKET-CLUB Uitslag van 18-1-48 leper B. B C - Kortrijk Sp. II 32-n De B B C- die een vlug begin kende, wist algauw de stand in haar voordeel op te drijven. Alhoewel de bezoekers een mooi passenspel lieten bewonderen, wa ren hun schoten verre van precies en ens hield onze achterhoede een oogje t zei: zodat er bij de bezoekers v«u doelen niet veel terecht kwam en aldus trad de rust in met 12-5 stand. te- in van PRACHTIGE MEETING TE IEPER Op Zondag 14 Maart om 4 uur namid dag gaat te leper, in de zaal der Hallen, een nieuwe prachtige boksmeeting door met als hoofdkamp over 12 x 3 min. het officieel kampioenschap van België der lichtgewichten tussen PREYS en ODON Titelvoerder Aanspraakmaker Doornik. Oostende. Verder nog vijf beroepskampen Over 8x3 min. Galloo - Sinnaeve. Milo - Lucidarme Korber - Nol Klein. Over C x 3 min. Lefère - Dewulf. Servais - Devemie. Dit programma zal nog met 3 liefheb berskampen aangevuld worden. Zeggen wij nog dat deze prachtige mee ting als liefdadigheidsfeest, ten voordele van Marcel Lapère. de blind geworden bokser uit Kortrijk. doorgaat DE RONDE VAN FRANKRIJK 1948 De inrichters van de Ronde van Frankrijk», de Parisien Libéré» en L'Equipehebben definitief de grote lijnen van het parcours voor de ronde van 1948 vastgelegd, voor het gedeelte Biarritz- Viile-Etape. Na één dag rust te Marseille zijn vol gende ritten voorzien Woensdag 7 Juli Biarritz-Lourdes (285 km.) langs de Cols d'Osquich en l'Aubisque. Donderdag 8 JuliLourdes-Toulouse, (265 km.) langs de Cols Tourmalet, Aspin ;n Peyresourde. Vrijdag 9 Julirustdag te Toulouse. Zaterdag 10 JuliToulouse-Nimes. Zondag 11 Juli: Nimes-Marseille. De ronde zal dit jaar twee Pyreneeën- ritten tellen. IMMER PRACHTIGE UITSLAGEN Onze athleten hebben te Aartrijke hun voorgaande prestaties bevestigd en heb ben er namelijk de volgende plaatsen ver overd 6e Hellem 14e Therry20e Cor- neillie28e Dekeerle. op 42 vertrekkers. In de clubrangschikking behaalt leper de 2e plaats na O. Brugge. Duyck van O. B., geselectionneerd voor de zeslanden cross in Engeland, won deze koers en was ge volgd van Deneef uit Aalst, Serroels van Union St Gilloise, Deschacht en Decock van O. B. Deze gegevens om de mooie pregtatie van Hellem in een waar daglicht te stellen. Fiey die te Oudenaarde met het leger moest optreden veroverde er de 25e plaats, maar als militair kwam hij de eerste over de eindmeet in een cross die als zeer moeilijk gekenmerkt was en waaraan 80 athleten deelnamen. Goed gewerkt. Ieperse athleten. en verder geoefend voor de Provinciale c te Roeselare op 15 Februari aanstaande

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 7