VOETBAL KLEINE AANKONDIGINGEN Kroniek van C. S. Yprois In t kamp van White Star BASKET - BALL TE KOOP BOKSEN Te Huur of te Koop gevraagd GEVRAAGD VRAAGT PLAATS ALLERLEI ONZE HET YPEBSCH NIEUWSBlz. SPOÖTBLADZIJDE HTS LAG E.V VAX ZONDAG 7 MAAKT: lie PROVINCIAAL v G Oostende - F C Knokke Micdelkerke - Komen Houthulst - Deerlijk O Blankenberge - C. S. leper Poperinge - Wervik W S leper - F. C. Roeselare W S- Lauwe - Avelgem Ingelmunster - Waregem He GEWESTELIJKE C. Dottenijs Sp. - A. A Moeskroen Rekkem Sp. - S C. Le Bizet Vlamertinge - Moorsele Valbeke Sp. - Lowingen 3issegem - Toek. Meenen Passchendale - Moorslede E Beselare - Brielen Sp Geluwe - Un Herseeuw JUNIORS B A A Moeskroen - C. S leper W S. leper - Bissegem Kortrijk Sp. - Ingelmunster Aalbeke - Lowingen Izegem - F. C. Komen W s Lauwe - Roeselare SCHOLIEREN C. Poperinge - Houthulst W S- leper - C. S leper Meulebeke - S K. Roeselare KADETTEN C. C S. leper - Izegem F. C. Roeselare - Torhout S K Vlamertinge - F C. Torhout 3-4 4-4 8-1 0-0 0-3 0-5 2-0 1-4 2-1 3-2 1-5 4-1 3-2 0-3 1-1 0-1 0-2 3-0 4-2 7-2 3-1 1-2 1-0 2-0 2-6 7-0 2-4 4-1 RANGSCHIKKINGEN NA 7 MAART: He PROVINCIAAL S V- Waregem 23 17 2 4 89 24 38 E. Wervik 23 17 4 2 54 23 36 V. G. Oostende 23 17 4 2 66 33 36 F C Roeselare 23 16 4 3 56 20 35 C S Yprois 4 23 12 9 2 63 40 26 F. C Knokke 23 9 8 6 56 49 24 W. S. Houthulst 23 9 9 5 42 51 23 Deerlijk Sport 23 9 10 4 47 48 22 W S. leper 23 10 11 2 42 40 22 D. Blankenberge 23 7 10 6 48 53 20 B. S Avelgem 23 9 13 1 38 46 19 F C. Poperinge 23 6 13 4 30 61 16 S V O. Ingelmunster 23 7 14 2 34 66 16 W S. Lauwe 23 a 15 0 38 56 16 F. C. Comines 23 5 13 5 41 60 15 G. S. Middelkerke 23 1 20 2 18 89 4 JUNIORS GEWESTELIJK B. W. S. leper 21 15 3 3 59 26 33 F C. Roeselare 20 14 1 5 70 33 33 A. A. Moeskroen 20 11 6 3 65 36 25 F. C. Comines 21 10 8 3 49 52 23 C S. Yprois 21 11 9 1 59 37 23 Aalbeke Sport 21 10 9 2 52 47 22 W S. Lauwe 21 7 12 2 23 48 16 F C. Izegem 20 6 10 4 40 51 16 Ingelmunster 20 6 11 3 32 44 15 Kortrijk Sport 20 4 10 6 32 54 14 F. C. Luingne 20 6 12 2 31 56 14 R C Bissegem 21 4 13 4 28 58 12 SCHOLIEREN c. F C. Roeselare 9 7 1 1 49 3 15 C. S. Yprois 10 7 2 1 17 9 15 S. V Moorslede 9 5 2 2 26 18 12 S K. Roeselare 9 6 3 0 25 23 12 W. S. leper 10 4 4 2 15 23 10 F. C. Poperinge 10 •2 5 3 8 17 7 Meulebeke 9 2 6 1 15 31 5 W S. Houthulst 10 1 9 0 7 38 2 KADETTEN c. C S. Yprois 9 8 0 1 35 4 17 S K. Vlamertinge 9 7 2 0 27 13 14 F C Torhout 9 4 2 3 15 13 11 S. K. Roeselare 8 5 2 1 21 6 11 W S. leper 9 2 5 2 6 18 6 S K Torhout 9 2 5 2 8 17 6 F. C. Roeselare 9 2 7 0 10 31 4 F. C. Izegem 10 1 8 1 14 34 3 He Prov.D. Blankenb. - C. S. Yprois 0-0 Aan de Spuikom te Blankenberge werd het een wedstrijd zonder doelpunten en ook zonder veel geschiedenis. Een van die ontmoetingen waarvan zo bitter weinig te onthouden valt en waarvan men zich later alleen nog de uitslag herinnert en hier misschien in dit geval nog zal zinspelen op een buitengewoon hevige wind. die het spel dwars zat. De traditie wil nochtans dat tegen de Daringers de rood-witten steeds voortreffelijk spektakel leveren, net als uit dezelfde traditie voortvloeit dat de kustmannen er nog niet in slaagden tijdens de na-oorlogse periode (7 mat chen) de Cercle-kleppers de nederlaag toe te dienen. Het werd dus geen uitzon dering voor wat het tweede geval betreft, maar inzake spelgehalte was het. van beide zijden trouwens, slechts een .pover beest je. We lieten het reeds hoger uitschijnen er was enorm veel wind. dewelke van doel tot doel blies en de grote oorzaak mag genoemd worden van het vergallen der terecht verbeidde prettige 90 min. Met wind in de zeilen was Cercle gedurende de eerste beurt onafgebroken de aanval lende partij en de gastheren geraakten al ieen bij tussenpozen eens over de mid denlijn. In de locale helft was het altoos een ellendig gemors van boven de veertig benen om oren en zien er bij te vergaan Heen en weer getrap in de pejoratieve ti® van het woord, met afwisselend ver schillende hoekschoppen en ontelbare in worpen. Een mooie corner van Vynckier een goed-gericht shot van middenhalf L Knockaert, een ruw en ongestraft ge- ó.even chargeren van Vandenbossche in de penalty-area en een misverstand voor open doel tussen Del'Harye en Vanden bossche en Decaluwé en Vandenbossche zijn de enige vermeldenswaardige gebeur tenissen die ons uit de eerste periode zn bijgebleven. Na de poos had Daring óct hoge woord, maar kon al evenmin concreet voordeel halen uit de territoriaal medewerkende bries. Onze Ieperlingen Van hun kant deden het beter dan hun te genstrevers tegen wind en, dwongen zelfs een drietal hoekschoppen af. iets waarin de Daringers niet waren gelukt. Naar het einde toe bleken de withemden totaal ver moeid en C. S. Y. kwam gevaarlijk op zetten doch Verschaeve liet een niet al ledaagse occassie te loor gaan. terwijl voordien langs de overzijde een voltreffer Dewulfs netten was komen schenden, maar scheidsrechter Debeuf had reeds vooraf wegens buitenspel gefloten. Meer over het verloop dezer «nullens-wedstrijd, die ach teraf beschouwd een juist resultaat ople verde. hebben we niet te zeggen. Wat de acteurs betreft Beide formaties prati- keerden de orthodoxe methode of nauw keuriger gezegd een variatie ervan, opge legd door de tegenwerkende atmosferische omstandigheden. Waar het nodig bleek was men met een tiental man in defensie om enkele ogenblikken daarna de spil en maats te zien de aanval steunen zoals het bij klassiek spel hoort. De Blankenberge- naren evolueerden tamelijk hard en mid denhalf Demeulemeesler Lucien. de vroe gere inside, blonk uit op zijn nieuwe post. Met de zuider-getinte back Lauwereyns vormde hij een aanzienlijke waarborg voor keeper Vanhoutte. die trouwens aan back Demey eveneens een degelijk be schermer had. hetgeen wel nodig bleek. Dewulf R Knockaert L.. en Decaluwé A waren doorlopend Cercle's beste vertegen woordigers. Keeper Dewulf bekoorde het meest door zijn klemvastheid en precies ontzetten Het ligt er werkelijk vinger dik op dat Roger vóór als in een wedstrijd als autodidact te werk gaat. Hij weet dat hij veel kan leren en is dan ook tijdens een ontmoeting van de eerste tot de laat ste minuut oplettend. Niets ontgaat zijn aandacht en hij verzorgt zijn eigen spel. Voor een keeper is dit van, groot belang en dat hij op deze wijze markante vorde ringen heeft gemaakt kwam opvallend tot uiting tijdens de jongste ontmoetingen. L Knockaert bevestigde zijn optreden te Houthulst De beste middenhalf die dit seizoen de rood-witte trui droeg. In de eerste helft vonden zijn kanthalfs de ge wenste kadans geenszins en hun debuut was even aarzelend als hun tweede time schitterend Hadden de halfs van bij de aftrap op volle toeren gedraaid, het wa re stellig een Ieperse zegepraal geworden. Back Lesage was minder dan ter gelegen heid van de derby, terwijl zijn maat Mul le flink degageerde. doch niet ten volle kon overtuigen De forwards ondervon den het meest hinder van de weersomstan digheden. In de eerste beurt kregen ze de grilligste ballen te bewerken en nader hand was het een zwoegen om vooruit te geraken, daar waar de rivale backs slechts het leder te toetsen hadden om hun terrein- te zuiveren Decaluwé door zijn oordeelkundige opstelling en demar- kage viel in de smaak, terwijl de vier overige door het niet-scoren dus eerder faalden. Dramatisch nemen we het zaakje echter niet op. We weten dat ze veel be ter kunnen en pleiten graag in verzach tende toon De Heer Debeuf <S. V. O Ingelmunster) verkeerde niet in een brillante dag. Zijn beoordelen van het handspel leek vaak verward. Hij had de volgende samenstel lingen onder zijn hoede Baring Blankenberge Vanhoutte O Lauwereyns Demey Wauters Demeulemeester Vanmierop Knudde R Byl Slabbinck R. Vanhoutte Vanoost C. S- Yprois Vynckier Vandenbossche Verschaeve Del'Haye Decaluwé Holiebeke Knockaert Soenen Lesage Mulle Dewulf Jun. A. A. Moeskroen - C. S. Yprois 0-2 Voorwaar een plezierige verrassing van wege de juniors. Reeds aan de rust waren de eindcijfers bereikt en dit door toe doen van Andries M. en Dumoulin B. De ploeg gaf opnieuw het bewijs van comba- tiviteit niet gespeend te leven, wat de ba lans in het rood-witte voordeel deed over hellen. Allemon trok als doelverdediger uitstekend zijn streng. Hij werd bijgestaan door een sterke Ossieur. De Wijtschate- naar A Menu debuteerde goed. Op een eervolle vermelding mogen ook Herman. Vandenbussche en de altoos verbeterende Dumoulin aanspraak maken. Schol. W. S. leper - C. S- Yprois 2-0 Onverdiend leden de Cercle-scholieren op het Minneplein de nederlaag. Van bij de aanvang doelden de gastheren tweemaal langs de eminente Slosse, die bij C. S. Y. zijn eerste stappen zette en niettegenstaan de de Augustinusknapen in de inleiden de helft minstens gelijke tred hielden en na de verfrissing het meest aanvielen, ble ven de cijfers verder onaangeroerd en werd het een teleurstelling Dame Fortuna droeg ontegensprekelijk de White Star-trui. Het middentrio. Deplancke G. Deplan- cke H. Kooyman C-, speelde nochtans voetbal van flink allooi, maar spijtig ge noeg ontbreekt het deze drie kleppers aan de nodige kracht om een kampioenschap tot een goed einde te brengen. Zo niet hadden de roodhemden de eerste plaats nog niet ontruimd. Thans worden geen ge wettigde pretenties meer gekoesterd, voor al omdat én Dewulf én Herman M. wel bevredigend presteren, doch geenszins meer die superioriteit aan de dag leggen der heenronde, wanneer ze terecht de steunpilaren der ploeg genoemd werden Ook de forme van keeper Decleer A.. de enige Cercle-doelwachter dewelke Zondag het nakijken kreeg, is helemaal niet zo standvastig meer als voor een drietal maanden. Zijn handkwetsuur is daar wel .oor iets tussen Kad. C-S. Yprois - F. C. Izegem 7-0 De knapen zetten onverstoorbaar hun zege-reeks voort. De Izegemse collega's werden door Deman (2), Callens. Soutaer. Derycke, Bailleul en Dehaene N. met een 7-0 pil huiswaarts gezonden. Aan de rust stonden de bezoekers met 3-0 in het krijt. De prestatie van halfback Herman A valt te vermelden. R. Bailleul bewees weldra terug volop in conditie te zullen verke ren. terwijl keeper Verminck slechts één enkel balletje te verwerken kreeg Zondag aanstaande is er ter gelegenheid van de internationale match België-Hol- land. rust op al de Cercle - fronten De wedstrijden, die normaal morgen moesten doorgaan, krijgen hun afwikkeling op 18 April e. k. en dus niet op Donderdag 6 Mei. zoals aanvankelijk werd aangekon digd ROGIM AR W. S. leper - F. C. Roeselare #-5 W. S. leper - Bissegem (Jun.) 3-0 W S. leper - C, S. Yprois (Schol.) 2-0 Met een gewijzigde opstelling kwamen Zondag de Sterjongens tussen het krijt en tot slot van rekening diende Lesage nog vervangen in het doel daar hij door de opgelopen verwonding in de derby nog niet van de partij kon zijn. Aldus kwam de volgende ploeg in lijn Tresy Georges Alleman Verleure Pillaert Debruyne Deneckere AUewaert Wallaert Borry Ackou Ketels Met windvoordeel ging White Star de verdediging der Clubmannen op de proef stellen en wanneer deze in gebreke werden bevonden, missen onze hoekspelers elk een reuzenkans. De aanvallen van Club blijven ook niet uit maar onze ver dediging verweert zich dapper en weet het gevaar te keren Echter op een onvol ledig stoppen van onze doelman zal Roe selare na 27 min. spel de stand kunnen openen, nadat back Alleman wegens kwetsuur het veld had moeten verlaten. Voor de rust zal Mestiaen met een ver schot keeper Tresy verrassen en de stand op 0-2 brengen, hetgene voor de koffie gevleid te noemen was, maar zoals de voorgaande matchen was het nogmaals onze aanvalslijn die niet besluiten kon en een ongeschonden net bezorgde aan de bezoekers- De 2e helft zag kapitein Alleman zich genoodzaakt van plaats te veranderen wegens zijn kwetsuur, waar Deneckere Miel vervangen ging. De rood-witten be ten flink van zich af. maar de aanhou dende druk der wit-zwarten was te groot om de 0-2 achterstand te behouden. Het eindresultaat werd dan ook een 0-5 ne derlaag voor de W. Star-boys, die zware cijfers zijn, naar het verloop van de wed strijd te beoordelen. Aldus kunnen we aanhalen dat de ge dane wijziging niet veel aarde aan de dijk heeft gebracht. Het schietpoeder ont breekt onze mannenvolkomen en het blijft een delikate vraag welke aanvals lijn de poorten van het kruitmagazijn zal openen. Als uitblinkers kunnen we onze veelzlj dige speler Deneckere vernoemen, samen met Ketels en Debruyne die een goede wedstrijd achter zich hebben staan. De mannen van ons Juniorselftal hebben terug de zege behaald en ditmaal met 3-0 tegen Bissegem. De roodjes waren door gaans de meerdere en hebben verdiend de puntjes thuis gehouden. Onze scholieren, dat zijn de mannen van de dagNa Club Roeselare een punt ont futseld te hebben, kwam de nieuwe lei der C. S. Yprois op bezoek en ook dezen werden met sprekende cijfers onder de knie gehouden. Bertje Slosse maakte de doelen terwijl Bouten. Beun en maats zórg droegen voor een ongeschonden net. Zondag a. s. zijn onze ploegen op rust en gaan we een kijkje nemen naar Bel- gië-Holland Reizigers voor Antwerpen opgepastEr wordt stipt om 7 uur ver trokken aan de Sultan Op 2de Paasdag, 29 Maart doet White Star de verplaatsing naar het veld van Kortrijk Sport, waar een enige gelegen heid aangeboden wordt een prachtwed- strijd bij te wonen, tussen de ploegen van Admira Weenen tegen^Stade Francais, de ploeg met de bekende voetbalcrack Ben- Barek. Inschrijvingen in de Postbode. Reisonkosten met inbegrip der ingangs- kaart 55 fr De plaatsen zijn beperkt dus... A F. Mars. Wimms. enz... Voorspelling: An- dré Famechon Over 8x3 hebben we volgende neven kampen Sinnaeve - Galloo Korber - Nol Klein Lucidarme - Milo. Sinaeve schijnt thans opnieuw over al zijn krachten te beschikken, terwijl Gal loo in de laatste tijd eveneens bewijzen van zijn grote kunde gaf. Puntenzege van Sinnaeve. Nol Klein is de eerste beroepsbokser ge weest die Korber kon verslaan. Daarom dat de sympathieke Waregemnaar op weer wraak belust is. En we tippen Korber Lucidarme. de man met de verkeerde garde, tegen Milo, de revelatie van het seizon. Milo die bijna al zijn kampen won met k. o. in een der eerste ronden, zal hier een lastiger job krijgenMet al zijn ondervinding blijkt Lucidarme geen katje te zijn om zonder hahdschoenen aan te vattenPronostiek Puntenzege van Lu cidarme. Tenslotte jjebben we over 6 maal 3 twee mooie gevechten welke hardnekkig zullen betwist worden Lefere zal wel bij machte zijn om Lips naar het land der dromen te sturen, ter wijl Servais aan Devemie wel een ge vaarlijke klant krijgt, maar het toch wel zal klaarspelen een puntenzege te behalen. Bij de liefhebbers gaat alle aandacht naar het titelgevecht Ligneel - Oos.^r- baan. Ligneel werd reeds verslagen door de man uit Eekloo. die door deze overwin ning de titel der beide Vlaanders behaal de. Onze Tarzan zal alles in het werk stel len om die smaad uit te wissen, maar... toch meen ik dat Oosterbaan zijn titel zal behouden Ligneel naar Nederland We vernemen dat Hector Ligneel door de Belgische Boksbond aangeduid «werd om deel te maken van de Belgische ploeg wel ke op 22 Maart e. k. optreedt te Leiden in Nederland Moge de Langemarkse vechtersbaas in de Hollandse Universiteitsstad de faam van Olympic Boxing Club leper hoog hou den ROGISA. EINDRONDE PROMOTIE Fabelta Gent - leper B. B. C. 35-19 Zondag laatstleden werd door B. B C. leper leider Promotie D de verplaat sing naar Gent ondernomen, om er de eerste match voor de finaal tegen de oa- gevloerde B-kampioenen aan te vatten. De heer De Deken uit Kortrijk had reeds 's Woensdags vóór de ontmoeting door radio Kortrijk, de stropkens als al gemeen favoriet voor de eindronde op gegeven Met geestdrift werd aangevangen. Far belta zette geweldig op, en voordat de onzen eerst goed de traditionele kadans ge vonden hadden telde de blanke voorsprong der lokalen reeds 12 punten, waarvan .2 door vrij worpen. Hun snelheid in ver dediging als in aanval, belette tevens de Ieperlingen hun nauwkeurigheid in het werpen. Doch naderhand zagen beide korven zeer mooie fazen in hun naaste omgeving, en afwisselend werden ze door de bal langs alle kanten bekitteld. Aan de rust:1 27-10. r Hierna werd met nog meer zelfver- trouwen voortgezet, en het spel werd to taal evenwichtig. Bekijken we de eind stand. dan zien we dat de rood-witten de tweede helft met 8-9 voor zich genomen hebben Het was een lastige en zeer sportieve partij waar kundige leiding, gepaard met routine gezegevierd hebben. Vermel den wij terloops dat oud-internationaal Van der Veken (thans nog oefenmeester) bij de nationale dames-ploeg) in de ploeg der tegenstrevers optrad. Hijzelf zegde na afloop van de partij, de zwaarste match van het seizoen gespeeld te heb ben Zondag a. s-, te 15 u-, op het Esplanade plein, ontvangt leper de kampioen van reeks C. die verleden Zondag St Niklaas met 12-26 geklopt heeft. Een spannende wedstrijd in 't verschiet J Kleine aankondigingen worden ten onzen burele, Boterstr., 34, aanvaard tot uiterlijk de Donderdag middag. SCHOON PLECHTIG-COMMUNIE KLEED IN ORGANDI, met onder kleed. voile en kroontje-. Adres ten burele. (386) GOEDE JACHTSTOOF, genadige prijs. Cité Ligy 52, leper, (387) PLECHTIG-COMMUNIEKLEED met alle toebehoorten. Zich wenden Sta- stiestraat 50, leper. (393) MOTO GILLET, klein model, zo goed als nieuw. Zich wenden Sta tiestraat 50, leper. (388) LINTZAAG met wielen 0,90 diam. in goede staat. Adres bureel van het blad. (394) SCHOON PLECHTIG COMMUNIE KLEED met onderkleed, kroontje, zakje en voile. Adr. ten bprele. (360) OKKASIE KINDERVELO in goe de staat. Dikkebuschstw., 76, leper. (368) AUTO FIAT, 5 HP., 39, in goede staat op nieuwe banden. Adres ten burele. (373) De Liefdadigheidpmeeting wordt een succes Alles schijnt er op te wijzen dat de lief dadigheidsmeeting van 14 Maart een da verend succes tegemoet gaat. De kaarten- verkoop gaat met reuzenschreden vooruit en het wordt hoog tijd om zich van nu af van plaatsbewijzen te voorzien. Er zijn twee ingangen voorzien de ge wone ingang langs de Neermarkt en de tweede ingang langs de Groentenmarkt. De kaarten zullen niet meer afgeleverd worden aan de ingangen der zaal. maar wel in een locatiebureau ter Neermarkt. Dit bureau zal open zijn om 13.30 uur. Een strenge ordedienst zal beletten dat de ingangen weer stormenderhand zullen ingenomen worden. De ring werd thans in het midden der zaal opgetimmerd, zodat de bezetters van de volksplaatsen niet te &r meer van de ring zullen verwijderd zijn. DE KAMPEN Het programma steekt schitterend in een- Iedere beroepskamp zou door vele in richters met vreugde als «Tête d'Affiche» aanvaard worden. De kampen zullen hard nekkig betwist worden, en op een paar uitzonderingen na is een pronostiek zeer gewaagd. De hoofdkamp over 10 x 3 brengt ons twee prachtige internationale kampioenen tegenover elkaarNicolaas. off kampioen der lichtgewichten van Nederland en An dre Famechon. Frankrijks beste lichtge wicht. overwinnaar van Omar Le Noir 2x) Joseph Preys. Kid Dussart Odon. Wegens ziekte over te laten MO DERN SALON DE COIFFURE VOOR DAMES. Zeer voordelig. Adres ten burele. (344) Uit ter hand SCHOON EN KLOEK GEBOUWD HANDELSHUIS te leper. in centrum van stad zonder pacht, voordelige voorwaarden. Bevragen Lange Torhoutstraat 8. leper. (304) 1 ELECTRISCHE LASPOST, met benzinemotor. Nieuwe ASSEN voor wagens en karren. Stock Americain. Grote Markt. Yper. (166) FEU CONTINU merk- Tamines zo goed als nieuw. Adr. ten burele. (145) Door uitscheiding van bedrijf. Uit ter hand te koopEEN GOEDGELE GEN HANDELSHUIS, met 4 a. 50 ca grond, seffeais vrij. dienstig voor alle handel, met inrijpoort en werkplaats of magazijn van 180 m2., met of zon der overname van al het materiaal en machines voor schrijnwerk en meubelmakerij. Voor alle inlichtin gen 148, Dikkebuschstw. leper. (220) 3 GOEDE PLAATSLAGERS, goed op de hoogte van kachelmakerij. Goed loon. Verzekerd werk. Zich, dringend aanbiedenSteenweg óp Veurne. 14, Koksijde. (4Ó0) S. A. Belho Amsterdam Depot Westvlaanderen, vraagt voor onmid dellijke indiensttreding, een VERTE GENWOORDIGER voor confiserie biscuiterie, voor de provincie West- Vlaanderen. Schóne voorwaarden voor ernstige personen. Aanvraag met curriculum vitae te zenden Langestraat 57, Blankènberge. (372) WINKEL of DEEL VAN WINKEL goed gelegen, die gerahfie verlangt van regenmantels, rubberartikelen en maroquinerie. Gevraagd voor Wer vik, Moorslede, Poperinge, Veurne en Dikstnuide. Zich wenden Fiei"s- straat 8, leper. (342) GOEDE MEID tussen 14 en 18 jaar. Adres ten burele. (310) DIENSTMEISJE, liefst van de bui ten, 16 tot 18 jaar, voor gans het jaar, om in huishouden te helpen met kind van 5 jaar. Zich wenden G. Dedrie, Nieuwpoortlaan 50, Depot Perle 28 Caulier, De Panne. (290) MEID boven de 16 jaar, vóór de streek van Moeskroen. Schrijven of zich wenden Kasteellaan 152, Moes kroen. Tel. 439. (391) LOOD- EN ZINKWERKER. Zich wenden Rijselstraat 17, leper. (390) GOEDE MEID, minstens 20 jaar. Goed loon. Zich wenden A. Cornette, Statieplaats, 25, leper. (392) METAALPOLIERDER. Zich wen den Firma Witdouck. Meenensteen- weg 63, leper. (395) MEISJE, 16 jaar, als WERKVROUW. Adres ten burele. (389) MEISJE van 20 jaar, als WINKEL- JUFFER. Adres ten burele. (403) SCHRIJNWERKER - MEUBELMA KER vraagt nieuw- en reparatiewerk, doodkisten groot en klein. Dikke- buschsteenweg, 76, leper. (369) SCHOON HUIS In center van stad. AanbiedingenFiersstraat 8. leper. (302) Wilt ge een goede opbrengst, wendt U dan voor uw ZADEN PLANTEN bij JULES DEKNUDT. Rijselstr. 143, IEPER. (401) MAKEN van ONDERGOED op maat (trousseaux). Alle verstellingen. Verzorgd werk. Adres ten burele.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 7