ONZE SPORTBLADZIJDE VOETBAL TAXI KRONIEK VAN C. S. YPROIS VOETBAL - FLITSEN T KAMP VAN WHITE STAR WIELRIjDEN BASKET - BALL ZWEMMEN Koersuitslagen voor ALLE Plechtigheden MICHEL SEDEYN Statiestr. 50, YPER «HET TPERSCH NIEUWSBlz. 7 7-8-1948 Voor het ogenblik zijn twee vragen -nering en inslag in de gesprekken waar het over Cercle gaat Wie zal de doelver- dediger zijn Hoe zal de ploeg samen gesteld worden? Iedereen weet dus dat Roger De wulf vermoedelijk slechts bin- nen verschillende maanden terug be- swaam zal zijn onder de lat post te vat ten en verder alleen scholier Decleer anigszins in staat is hem te vervangen maar nog de vereiste ouderdom niet heeft Wie zal er de rood-witte kleuren verdedigen in het doel? We kunnen onze aanhangers gerust stellen! Een doelver- dediger hebben weWegens zekere om standigheden dienen we het mededelen van zijn naam uit te stellen tot volgende week. maar dat we een keeper hebben en een excellente keeper, staat vast. We kunnen er misschien nog bijvoegen dat het een Bruggeling is, doch meer zullen we thans van onze tong niet laten drui pen Een beetje geduld tot volgende week en de vraag die in de laatste weken reeds honderden malen gesteld werd. wordt be antwoord. Hoe de selectie hot elftal zal samen stellen Ook een vraag waarop ik voor lopig nog het antwoord moet schuldig blijven. Voor elf plaatsen zie ik minstens 20 kandidaten. Er zal hard moeten c ge vochten worden om een plaatsje in de ploeg De spelers schijnen zich daarvan trouwens bewust, want in de trainingen lateu ze niets onverlet. Zo moet het ook Wat we weten is dat de heren van de keuze-commissie voor een lastige en eens te meer ondankbare taak staan. De oefe ningen zullen natuurlijk als basis dienen voor hun uitspraken en we betwijfelen het allerminst dat hun werk harde weer klanken zal vinden. Nochtans weze het een waarborg voor de spelers dat. wars van alle favoritisme,. zal gehandeld wor den om het C. S. Y.-team op zijn sterkst te zetten. We kunnen begrijpen dat even tueel niet-geselectionneerden spijtig zul len zijn. Spijtig maar niet koppig en on handelbaar Het is immers aan deze spe lers (om het even wie) van er nog een beetje meer de pees op te leggen en als ze een titularis evenaren of overtreffen, waarom zouden ze niet gekozen worden De besten moeten en zullen spelenGeen haat en ook geen medelijdenSpelers Er zal gerivaliseerd worden gedurende het ganse seizoen om een plaatsje in de sa menstelling. Wie aanvankelijk niet mag spelen, die krijgt als hij volhardt later zijn kans. want er zijn nu een twin tigtal elementen voorhanden en om de competitie tot een goed einde te brengen zijn ze er allemaal vandoen. Geloof me Spijtig echter kan er slechts met elf ef fectieve A-spelers gestart worden. Hoe het er bij de andere formaties uitziet Specialers zijn er momenteel in over vloed Gerust genoeg om twee elftallen samen te stellen. We verwachten ons zo ook aan een schitterend speeljaar der re- serven. De juniors schijnen er beter voor te staan dan verleden jaar en de scho. lieren steken flink ineen en zullen van zich laten horen. De knapen, minder ho mogeen dan voor een drietal maanden moeten toch een bevredigende rol vertol ken en wie weet. want kwantiteit is er genoeg en om hun kwaliteiten te tonen kregen sommigen nog maar een halve oc casie Tot slot geven we hier het volledig pro gramma der oefenwedstrijden 15-8-48 ScholierenC. S. Y. - S. K. Deinze. A-ploeg: C- S. Y. - S. K Deinze. 22-8-1948 A-ploeg: C. S. Y - S. V. Willebroek 29-8-1948 Gemengd: S. C. Zonnebeke - C. S. Y A-ploeg S. V. Zottegem - C. S. Y. GELUKWENSEN. Speler Decheiver Freddy en zijn vrouw feliciteren we langs deze weg hartelijk bij de geboorte van een zoon De leper ling Andre Duthoo. speler bij S C- Meenen. werd gekwetst tijdens een vriendenmatch te Lauwe betwist. De dok ter stelde een c meniscus vast (betzelf de wat de Cercle-speler Carpels voor viel) en André (de oudste van de twee broers) werd naar de kliniek van Dr Iserbyt te Kortrijk vervoerd, alwaar men onmiddellijk overging tot de heelkundi ge bewerking Ondertussen is hij op goe de weg van herstel en we wensen hem een spoedig weerzien binnen de krijt lijnen ROGYPRIS. ROGIMAR eens de sprong, en meteen werd een ont- i Statiestraat, het Buis De 'Puppen Bo- snapping ingezet, die 90 kim. zou aan- lerstraat, en ten slotte en nog wel in n houden. In de groep bleef men elkander bijzonder het Stadsbestuur. Zondag e. k. trekken onze White Star mannen terug hun witgestemde rode truien aan. daar ze de strijd zullen opne men tegen het promotie elftal van S. C. Meenen S. C. Meenen komt met haar volledige samenstelling op bezoek met uitzondering van speler André Duthoo. die zoeven een heelkundige bewerking aan de knie heeft moeten ondergaan, tengevolge van een ongeval, opgedaan bij een wedstrijd te Lauwe betwist. Deze match wordt vast een harde wed strijd voor onze White Star kleppers, maar niettemin zal het een beste oefe ning voor hen betekenen, hetgeen in feite het enige doel is dezer ontmoeting. We geloven nochtans dat onze mannen de richtlijnen van de Hr Boesman zul len indachtig zijn en laten we hopen dat een aangename wedstrijd de openings match moge wezen van het nieuwe voet balseizoen. De White Star Juniors krijgen met de provinciale Juniors van S. C. Meenen af te rekenen in een voormatch en dit om 15 uur. De wedstrijd W. Star leper - S. C Mee nen begint om 16-30 uur. Laten we nog opmerken dat de ploegen welke Zondag in lijn worden gebracht nog niet zijn samengesteld door oefen- meester Boesman. MededelingDe wedstrijd voorzien op 15 Augustus is door onvoorziene omstan digheden. door F. C. Torhout afgelast geworden. Die Zondag zal er door White Star niet worden gespeeld. Supporters AandachtZijt U reeds in het bezit van Uw nieuwe lidkaart Nog een paar weken scheiden ons van de eer ste verplaatsingen en houdt er rekening mede dat slechts op vertoon der nieuwe lidkaart vermindering zal worden toege staan op de prijs voorzien voor de ver plaatsing. SportliefhebbersSluit U aan bij de W. Star leper SupportersclubSteunt de supportersclub door aankoop ener lid kaart Wat onze White Star doet is steeds goed en daarbij ge laat U niet beetne men. want de prijs voor het ganse jaar bedraagt slechts 25 fr. Aarzelt niet lan ger. sluit U aan in het belang der ver eniging en in het belang van U zelf EEN NIEUWE AANWINST White Star is dit jaar niet bij de pak ken blijven zitten en na de prachtige aanwinst van oefenmeester Boesman ko men we thans in het bezit van een nieu we speler voor de A-ploeg, namelijk een veelbelovende nieuwe krachtDe Graeve Maurice van Gantoise. 25 jaar en elec- trieker van beroep. Deze klepper doet Zondag zijn eerste optreden met zijn nieuwe makkers tegen S. C. Meenen waar hij op de rechter kanthalfplaats zal te vinden zijn. Hij kan verder nog als middenhalf en bin- nenspeler optreden. We zijn zelf nog niet in de gelegen heid geweest onze nieuwe speler aan het werk te zien maar als men rekening houdt dat speler De Graeve aan de In ternationale ontmoeting België-Frankrijk, bij de Katholieke Sportfederatie heeft deelgenomen, dan mogen we gerust ver klaren dat hij voor zijn nieuwe ploeg een zekere aanwinst zal betekenen. A. F. bewaken, en de vluchters gingen er ge zwind op los. zodat ze te Boezinge reeds 2 min 15 voorsprong telden. Tot nog toe hadden we nog geen enkele bandbreuk te noteren gekregen. Hier kreeg echter Robert Desmedt met de zwarte feeks af te rekenen. Toen leper voor de eerste maal aangedaan werd. kregen we vol gende standen te noteren op kop. de 2 vluchters, op 3 min Van Elsue. Tack en Pelsers Roger, die de grote groep met 5 seconden vooraf gingen. Nog te leper zelf. stoof de grote groep plots uiteen, en in het midden van de baan vonden we Seynaeve Frederic, die een erge valpartij gemaakt had. Thans begon de grote groep echter een jacht in te zetten, en Van El sue. Tack en Pelsers werden dan ook weer ingerekend. Op kop deden de twee vluchters echter moedig verder. Thans werden de hemelsluizen ongena dig opengezej, en te leper in de Statie straat. gleed Omer Tack uit, en diende weggedragen te worden. De kleine Lu- cien Vlaeminck kreeg thans ook met het noodlot af te rekenen, maar zou er in gelukken te vervoegen. Bij de aanvang der 10 kleine ronden telden de twee vluchters nog 1 minuut voorsprong op de groep Hieruit gingen echter Decin en Van Elsue lopen, terwijl even later Va leer Vandewalle hun voorbeeld volgde. Onder deze renners ontketende zich een boeiende jacht. Tot overmaat van ramp leed Desmet bij de leiders bandbreuk, en het gevolg bleef dan ook niet uit. want in de derde kleine ronde werd Oreel ingelopen door Van Elsue en Decin, ter wijl Vandewalle even later ook wist aan te sluiten, zodat we dan ook vier leiders op kop hebben, namelijk Vandewalle. Decin, Van Elsue en Oreel. Achteraan werd tenslotte dan ook de volle jacht in gezet. en nu werden de toeschouwers ver gast op een mooie, maar verbitterde ach tervolging. Weldra begon de groep dan ook te rekken, en verschillende opgaven ENKELE VLUCHTIGE INDRUKKEN OVER DE KOERS Wanneer we de balans der verrichtin gen opmaken, dienen we te besluiten, dat met René Adriaensens een der besten uit de koers, de overwinning behaalde. Er dient immers niet uit het oog verlo ren te worden, dat terwijl hij. zoals we in ons verslag mededeelden, de jacht op de groep inzette, na zijn derailleurdefect. Desmet en Oreel reeds op de vlucht ge slagen waren. Toen hij tot op 10 meter van de groep gekomen was. diende hij opnieuw van het rijwiel te stappen, ten einde zijn versnellingsapparaat te rege len. We volgden hem gedurende zijn gan se harde en onmeedogende achtervolging. In de afzink van de Zwarte Berg ging het duizelingwekkend snel. maar geen meter kon ingewonnen worden Op de lange baan van Reningelst naar Poperinge kreeg hij de groep in het zicht, en hier trad hij in zijn specialiteit op de voor grond. Na een drietal kilometers had hij een eerste groepje gelosten te stek ken. even uitblazen, en dan opnieuw de leiding in handen genomen, en te Pope- ringe had hij zijn plaats in de hoofd groep heroverd. Slechts een renner wisten We nadien dit kunststukje te herhalen, namelijk toen Vlaeminck eveneens met defect af te re kenen kreeg, en hij na een verbeten jacht opnieuw in de groep wist post te vatten Verder dient het prachtwerk geloofd te worden, dat Desmet en Oreel ons lever den. Met nog 130 km. voor de boeg. trok ken ze er op uit, vastberaden de lauwe ren te zullen behalen. Regelmatig en on verpoosd zetten ze hun vernielend werk verder, en de toeschouwers stelden zich steeds dezelfde vraagZullen ze kun nen volhouden Ongelukkig genoeg bleek de last die ze op de schouders ge torst hadden hen te zwaar, en ook zon der de bandbreuk van Desmet zouden Te Wervik Kruiseik) Uitslag1) Deceuninck Roger (Rum- beke) de 120 km. in 3 u. 45'; 2) Jonck- heeré 3) Siegers 4) Vantomme 5) Min ne: 6) Degraeve; 7) Vandecasteele8) Verpeut: 9) Gelijk: de groep. BIJ DE NIEUWELINGEN Te Kemmel 18 vertrekkers. Uitslag1) Verbeke (Geluwe) 70 km. in 2 u. 8 min.; 2) De Voghel; 3) Vuyl- steke; 4) Deweerdt; 5) Ryckewaert; 6) Overberghe 7) Cloet8) Jacob 9) Van- devoorde10) Techel. Te Geluveld 43 vertrekkers. Uitslag: 1) Grysolle, de 60 km in 1 u. 34 min.2) Verbeke3) Delaere4) De- Tyckere5) Hacke6) Demets 7) Goe- maere8) Lowick9) De Blaese10) Derycke11) Hoflack. Te W'estrozebeke 19 deelnemers. Uitslag: 1) Noyelle André, de 64 km. in 2 u. 2 min.2) Quartier3) Desmet Gilbert; 4) Monchy5) Winne; 6) Vande- portaele7) Vandoérne 8) Desmet W. 9) D'Herck10) Colpaert 11) Caste- leyn12) Senesael; 13) Desodt; 14) Vens 15) Crombé16) Desimpel17) Claeys. DE 3e GROTE PRIJS VAN IEPER EEN BUITENGEWOON SUCCES Toen even na het middaguur met de inschrijvingen voor de derde Grote Prijs van leper een aanvang werd ge maakt. liet alles reeds voorzien, dat het een buitengewoon succes zou worden, want aan de inschrijvingstafel werden de H H Pol Beddeleem. Georges Parret. Leon Heldenbergh. Ghesquière, en de overige schare medewerkers schier overrompeld, want de renners stroomden maar steeds toe. zodat de ijverige t chef de materiel dan ook de glimlach op de lippen had. «n soms wel eens moeite had om de vraag naar rugnummers te voldoen. Alles verliep echter op zijn best, en toen de joschrijvingen gesloten werden, hadden al renners him aantekening geplaatst, zodat alle records te leper inzake Be- roepsrennerskoersen gebroken werden. Mas het echter op sportief gebied een meevaller, de weermaker bleef steeds een dreigend gezicht zetten en er werd dan °°s terecht gevreesd voor regenneerslag. Te 2 uur werd door oud-wielerkam- P-oen Juul Messe lis het vertrek gegeven aan de bonte bende, waaronder kleppers *aren als Desimpelaere. Kampioen van 'vla anderen. Berten Se reu. Silveer aiaes. de Ronde-Koning. Lucien Vlae- "hnck. en de overwinnaars der vorige '"'Saven. Albert Decin en Albert Paepe. Al dadelijk werd een snelle vaart uigezet maar reeds aan de overweg van e Dikkebuschsteenweg diende halt ge maakt te worden, wegens de gesloten overweg. Snel werd de barreel echter wat geopend, en waar de aankomende goederentrein vaart verminderde, kon zonder veel storing weer vertrokken wor den. Dit had natuurlijk een verbrokke ling tengevolge, en verscheidene groepjes lagen over de baan verspreid, op elkan der jacht te maken. Te Klytte was de orde echter weer hersteld, en onder een kalm doch snel tempo, ging het naar de Rode Berg. Emile Vanderveken was het eerste slachtoffer, want aan de Scherpe- berg stampte hij zijn pedaal af, zodat de koers meteen voor hem gelopen was. Ook René Adriaensens had met een defect versnellingsapparaat af te rekenen tij dens de beklimming, en liep een gevoe lige achterstand op. Albert Annutchin vatte gezwind de beklimming van de Ro de Berg aan. en kon met een lichte voor sprong de Bergpremie in de wacht sle pen voor Mommerency Arthur e» Oreel Aan 70 km. per uur ging het naar bene den. en alles kwam weer bijeen. Te Re ningelst kon Adriaensens weer de laatste groep vervoegen, op het zelfde ogenblik dat Devolder en Nyssens. voor wie het tempo te snel bleek, voeling verloren. De oudkampioen ging echter op zoek naar de hoofdgroep, en te Poperinge was al les weer hijeen. Een knap stukje werk werd hier door Adriaensens verwezen lijkt Roger Desmet voelde echter zijn benen jeuken, en ging lopen. Oreel deed even- Na de aankomstDe overwinnaar R. ADRIAENSENS in de bloemen gezet- Links de heer Burgemeester J. Vanderghote. vielen te noteren, ondermeerSalembier, Vanlaer, Stadsbaeder. allen door band breuk. terwijl voor Van Hecke, Van- eename en Ghesquière het tempo te snel werd. Uit de grote groep gingen thans op hun beurt Descamps en Missine lo pen. en kwamen eveneens bij de kop mannen. zodat we thans zes man aan de leiding hadden. Hun voorsprong slonk echter zienderogen, en wat we voorzien hadden, gebeurdein de voorlaatste klei ne ronde versmolt alles opnieuw sa men. Het beloofde een moeilijk werk voor de aankomstrechters te zullen worden, maar Descamps zette het tijdens de laat ste ronde op een lopen, tezamen met Du- fromont en Decin en terwijl in de groep men elkaar beloerde, ging René Adriaen sens er eveneens van onder. In een mach tige ren ging hij op en over de drie weg lopers, en kon tot het einde een luttele voorsprong behouden, terwijl Descamps zijn twee gezellen regelde en André PTe- ters in de spurt van de grote groep nie mand een kans gaf. Hier volgt dan ook de officiële uitslag 1) René Adriaensens, de 150 km. in 4 u. 16 min.2) Descamps op 30 meter3) Jerome Dufromont; 4) Decin Albert; 5) Pieters André. op 30 sec.6) Ollivier Valeer7) Desimpelaere Maurice8) Mommerency Arthur9) Maelbrancke André; 10) Vlaeminck Lucien; 11) Oreel Julien12) Thoma Emmanuel13) Mis sine 14) Vandewalle15) Couvreur 16)'Paepe; 17)_ Van Elsue, op 1 min.; 18) Deschacht19) Landrieux20) Annut chin 21) S Maes. op 2 min. 22) De- splenter23) Berton 24) Vandycke Ju lien 25) Clabau26) Landuyt; 27) Van Mierlo28) Cammu 29) Heirnaert30) Dhaenekindt31) Huvaere 32) Goethals. Vooraleer te besluiten willen we nog een woordje van lof toesturen wegens de voorbeeldige ordedienst, die verzekerd werd door de politie en de Rijkswacht, met aan het hoofd commandant Maer tens en adjudant Weytens. die tijdens de koers en aan de eindmeet alle ongewens ten op afstand wisten te houden, iets wat niet overal kan gezegd worden. EEN WOORD VAN DANK De Yperse Wielrijdersclub. houdt er aan. een bijzonder dankwoord te sturen aan al degenen die medehielpen, zo door hun werk als door hun finantiële steun, tot het uitbouwen van deze prachtige koers. We kunnen in het bijzonder -ver meiden de brouwerijen Vermeulen en Yperse Centrale, de radio's Barco, verte genwoordigd door dhr. Fernand Burgho. Ter gelegenheid van de beroepsrenners- koers. had de Ieperse B. B. C. de kans. haar aanstaande kompetitie-konkurren- ten uit Kortrijk te bekampen. Aan een overwinning moest niet gedacht, want we beschikten slechts over het minimum aan tal spelers, dat dus op de zoete hoop van vervanging of rust niet mocht rekenen, doch dat integendeel gedurende de 2 x 23 minuten op alles geven moest bestand zijn. De vermoeidheid liet zich natuurlijk bijtijds gelden en gaf haar weerslag op de samenhang der ploeg, vooral naar het einde toe van de eerste speelhelft. De Ieperlingen hadden alsdan een gevoelige achterstand, en na de verdiende rust slaagden zij erin, gelijke tred te houden met de Kortrijkzanen. We wisten het reeds dat de Ieperse B. B. C. de ploeg bezat van het tweede halfuur In ieder geval konden we na de ont moeting toch zeggen, dat Kortrijk iets wordt naar onze tand voor het nakend seizoen. Let er op! JACSTON. De leiders der korporatieve ploegen worden vriendelijk verzocht, zo gauw mo gelijk, de samenstelling van hun ploeg bekend te maken in het lokaal van B. B. C. Y., Statiestraat, alwaar de regeling nopens de te spelen matchen zal geschie den. ze ingelopen geworden zijn geweest. Ze verdienen toch ruimschoots ieders bewon dering. vermits ze kleur brachten aan het I den een aantal kluchtnummers uitge- eerste koersgedeelte. vermits de grote voerd, die een gulle schaterlach bij het HET ZWEMfEEST VAN Y. S. C. Niettegenstaande het wankelbare we der kende het zwemfeest, Donderdag 1. 1. door de Ypres Swimming Club, met me dewerking van het stadsbestuur, in de stedelijke zwemkom ingericht, toch een ruime belangstelling. Benevens de wedstrijden, voorbehouden aan de leden van Y. S. C-. en waarvan wij hieronder de uitslagen geven, wer- groep het als een gezondheidswandeling bleek op te vatten. Ze wisten toch het grootste aandeel der premiën binnen te rijven. De sprong van Desimpelaere uit het groepje gelosten aiover de grote groep ging schier onopgemerkt voorbij, maar Maurice had zeker het grootste aandeel in het feit dat de zes koplopers ingelopen werden tijdens de voorlaatste ronde. Het begeesterende koerseinde van Des camps, een renner die verder diende te staan dan waar hij nu is. die metMis sine de sprong deed op het leidende vier tal Decin. Van Elsue. Oreel en Vande walle. en hen in zeer korte tijd wist te vervoegen, viel ook zeer op. Toen de grote groep even later ook aansluiting kreeg, zette hij het tijdens de laatste kilome ters opnieuw op een loop, en alleen een oersterke Adriaensens was bij machte om hem bij te benen en te oversteken, maar niet iedereen is reeds kampioen van Bel gië in achtervolging geweest zoals Adriaensens. Als enige streekgenoot hadden we de Poperingse renner Leon Clabau. die een verdienstelijke koers wist te leveren, steeds in de vuurlinie, maar tegen het einde licht de weerbots ondervond van de gedane inspanningen, en het tikje te kort kwam onn ook een hoofdrol te spe len aan de aankomstlijn. Dat waren dan ook enkele hoogtepun ten uit een koers, die van het begin tot het einde wist te begeesteren BIJ DE LIEFHEBBERS Te Bizet-Ploegsteert 32 renners verschenen aan de start. Van in de eerste rende liepen Meerseman en Van Neer weg. Wijl Van Neer zich liet inlopen, kwam Verpeut hem vervangen. Nadat Meerseman verachterde, bleef Ver- peut nog enkele tijd alleen voorop maar kon het ten slotte tegen het peleton niet bolwerken en werd eveneens ingelopen Tijdens de laatste ronde ontsnapte Min ne uit alle macht en kon zijn voorsprong ter aankomst tot 50 seconden opvoeren. De Uitslag: 1) Minne Maurits, de 130 km. in 3 u. 28 min.2) Geers Willy, op 50 sec.3) Sleghers Frans 4) Depoorter Lucien5) Nolf R.6) Verpeut7) Meer seman 8> Van de Casteele, op 1 min 30 sec.9) Van Coillie. publiek opwekten, en alle een welver diend succes genoten. Uitslag der wedstrijden 50 m. streekzwemmen cadetten meisjes 1) Knockaert Jeanne, 50 sec.; 2) De- lannoy R.3) Coussement T. 100 m. streekzwemmen cadetten qjeisjes 1) Tytgat Esther, 1 m. 45 sec.2) Pil Liliane3) Lacante Yvette. 100 meter streek, Héren 1) Mestdagh Michel, 1 min. 31 sec. 4/10 2) Desmedt G.3) Masschelein Ch. 100 m. streek, Heren beginnelingen 1) Wollaert A., 1 min. 52 sec. 1/10; 2) Recour Od.3) Dezutter W. 50 m- streek, Damen 1) Devinck Rose, 1 min.2) Verfaill* W.3) Wulleput Liliane. 100 m. vrije slag, Heren 1) Monearey Henri, 1 min. 18 sec. 2/10; 2) Hoedt M.3) Busschaert. 200 m. streek, Dames 1) Stamper Francine, 1 min. 47 sec. 2 Demoor J.3) Dehaene D. Tot slot ging de waterpolomatch door tussen de ploegen van de Ypres Swim ming Club en de Roeselaarse Zwemver eniging, tellende voor de schaal t D» Hoop In deze ontmoeting legde het Y per sa zevental een grote meerderheid aan da dag en overwon de ploeg van Roeselare met de afgetekende score van 8-1. Aan de rust was de stand reeds 5-0. Goed zo Y. S. C. We wensen U nog meerdere successen in de volgende ont moetingen voor de schaal t De Hoop 1 (huwelijken, dopen, begravingen) REIZEN IN BINNEN- EN BUITENLAND Wendt U tot - Café Nieuwe SportwereldTel. l$$ die zijn comfortabele TAXI Chevrolet (7 plaatsen) ter uwer beschikking stelt. Dag- en nachtdienst. (381)

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 7