MONSTER MOTO CROSS KLEINE AANKONDIGINGEN BASKET - BALL TURNEN ATHLETIEK Te POELKAPELLE op ZONDAG 28 NOVEMBER 1945 motosport BOKSEN Drukkerij DUMORTIER Pronosfieker uit Torhout wint 1.183.000 frank Drukkerij DUM0RTIEI 34, Boterstraat - IEPEI GEVRAAGD VRAAGT PLAATS Te Huur of te Koop GEVRAAGD TE HUUR TE KOOP PLAATS TE BEGEVEN HET De matte prestatie der Nationale ploeg werd gedeeltelijk vergoed door een spre kende 7-1 overwinning van de B-samen stelling in Luxemburg- Verb ruggen (F C Antwerp) en A. De hert Berchem Sp.1 vervingen de gekwetste Bensch en onbe schikbare GüLau. hetgeen niet belette dat de B-ers een homogeen geheel vormden dat speelde met een onwrikbare zegewil waarin de basis schuilde van de verplet terende verwezenlijking Door deze internationale gebeurtenis sen lag de competitie, op een paar uit zonderingen na, stil. Een van die uitzon deringen was bet treffen Rac Gent - S. V Waregem. De Gaverbeek-ploeg oogstte in de Arteveldestedemet een doelpunt van Ftlie Depraetere een verdienstelijk puntje Gistelïnck tra<i op als vleugel speler. terwijl Dujardin en Vandenberghe «ntbraken. Ons verhaal kunnen we biermede voor deze wreek als afgehandeld beschouwen We willen nochtans even de 3-2 zege van het huisgezin Christiaens tegen de gebroeders Pieters memoreren. Drie dui zend toeschouwers woonden op het veld van Scela Zele deze ontmoeting bij en vader Louis. Christiaens werd door zijn 10 zoons in triomf rond het terrein ge dragen en stormaahtig toegejuicht. Dit doet ons denken aan de kampioen schappen van de P T. T. Vele voetbal liefhebbers weten vermoedelijk niet dat momenteel een competitie aan de gang is. voorbehouden aan ploegen van Post Telegraaf en Telefoon P. T T. leper neemt daar eveneens aan deel en de Woensdag kunnen vaak gekende spelers •p het Augustinusstadion aan het werk worden gezien. Op 24-11-48 trokken de groentjesnaar Bergen en verloren er nipt met 3-2 In de rangschikking is de positie begrijpelijk ten opzichte van con horrenten ais Brussel, Brugge, Doornik. Gent. e. a. vertegenwoordigers der groter centra eerder delicaat. Vermits we het hier over de corpora lieven hebben, past het de ontmoeting aan te kondigen die doorgaat op Maan dag 6 December a. s. op het Minneplein <14.30 uur) ter gelegenheid van St Elooi. tussen WAPS leper en GAZELEC Meenen Het elftal van de werkhuizen Picanol werd als volgt geselectionneerdTresy G. Ketels en Alleman (alle drie W. S. leper) Hoflack (S K Vlamertinge) Dumalin (C. S- Yprois) en Decroix (S. C Zonnebeke) Wallaert, Tresy JNoppe (alle drie W S. leper), Depraitere (S C. Zonnebeke) en Verschaeve (C. S. Yprois). Be Leiezonen tellen in hun rangen bene vens o. m. Verbanck en D'Hulster van S. C Meenen. een Deneckere (W. S. le per) en een Mailliard (C- S. Yprois) Beide partijen gelijken fel aan elkaar ge waagd en een boeiende wedstrijd is in het verschiet. En nu inmiddels naar de inzet van het tweede derde van de kampioenschap pen ROGYPRIS. terstand. Hierna begon gelukkig-ijk de re monte en met 8-13 voordeel in de tweede helft bereikten we het einde De einduitslag 19-20 voor leper, brengt^ thans de reserven aan de leiding in de 2e Provinciale reeks samen met Izegem Om 14 U te Herseamt Begon Mair de ontmoeting der Promotieploegen onder leiding van de H H. Lombrette en De- clercq. beiden uit Moeskroen. Het terrein lag zwaar en was weinig geschikt om te dribbelen De aanpassing geschiedde ech ter vlug en in hoog tempo werd opgezet. De aanvallen wisselden zich om de beurt vliegensvlug af. met Herseaux zeer sterk in hun verre worpen, en leper eerder nog onzeker en weinig opportunist aan doel. Rust kwam met 23-10 achterstand. Een verandering aan de spelmethode met ver lenging van de verdedigingszone drong ziet. op eo werd met succes gevolgd ge durende dé tweede helft De moed bij de Ieptrhngen steeg nog gaandeweg en aan uithoudingsvermogen schenen ze overvloed te hebben. Bij Herseaux scheen langzamerhand het tegenovergestelde aan de orde te zijn en thans trok leper sekuur en zeker ten aan val. Onze achterstand verminderde gaan deweg en de geestdrift steeg ten top. wan neer er 7 minuten vóór het einde nog pas een 27-25 achterstand goed te maken was Eén minuut voor het einde: 31-31 Toen was het de beurt aan onze kapitein Del- hem om zich vóór de bodemloze muit te plaatsen in het nemen van een vrijworp. die ons de winning-goal bezorgde. (31-32) Enkele seconden daarop werd het ein de gefloten, en werd het terrein letter lijk door de toeschouwers bestormd. Laten we in verband met die doordrij vende en geestdriftige opgang der Ieper- iingen gedurende de tweede helft nog opmerken .dat een persoon uit Water schei die als Basket liefhebber toevallig de match was komen bijwonen. 7 minu ten voor bet einde (27-25) achterstand) een wedding wilde aangaan voor 500 fr dat de rood-witten de overwinning in de wacht zouden slepenVan sportver toon gesproken... en doorzicht! De arbitrage van de heer Declercq en vooral van de heer Lombrette was kor daat en sober ZONDAG A. S. op het Esplanadeplein om 10 u leper II - Olbak Kortrijk II om 11 u.leper I - Olbak Kortrijk 1 Zondag a s krijgen de sportieve leper lingen de gelegenheid hun kleuren aan te moedigen voor een wedstrijd waar er veel kans bestaat voor een zege Uitslag van de heenronde: 15-22 over winning. Algemene inkom 5 fr. Toekomende week geven we de juiste rangschikking der Basket-kompetitie. JACSTON. Glansrijke dag in dc jonge geschiedenis van de Ieperse Club. 4'r»T.Izegem - B. B. C. leper 10-28 Prom. Herseaux - B. B. C. leper 31-32 Toen Zondag 1. 1. om 9 45 uur alle rood- witten gezamenlijk er op uit trokken stonden de beide Ieperse ploegen vóór een zware taak op hun verplaatsingen. De reserven moesten om 11 uur te Ize gem de ongeslagen leiders uit 2e Prov. en tevens hun onmiddellijke voorganger bekampen de promotionnairs werden om 14 uur te Herseaux verwacht Aldus zou de eerste ploeg aan de Man del hun reserven steunen en aanmoedi gen tot de overwinning, terwijl deze laatsten een paar uur later hun nut zou den kunnen trekken uit een veelbeloven de Herseaux-Ieper wedstrijd. De Ieperlingen wisten dat de tijd ge komen was om te Herseaux hun waarde te meten. Welk verschil als we een paar jaar terugzien, toen Herseaux ons nog als proefkonijn gebruikte en de scores ■onnoemelijk in ons nadeel waren. Toen waren we inderdaad nog beginnelingen In het verleden seizoen speelde Herseaux in Eerste Afdeling, en thans dank zij onze Provinciale titel kregen we op nieuw de gelegenheid hun kompetitie genoten te zijn. Vrees of hoop Niemand sprak er over Onze kansen Tegen de ploegen van Moeskroen en Kortrijk had den ze nochtans moeten onderdoen, en dit alleen gaf ons de nodige moed tot die match, die thans zo roemrijk mag ge noemd in ons jeugdig sportbestaan. Helaas, slechts weinigen deden de ver plaatsing mee. doch deze zijn er dan ook zo goddelijk voor beloond geweest. Niet alleen en niet het meest om die overwin ning op haar zelf. maar omwille van die fantastische bloei die' hier zo wonder baar tot uiting is gekomen in het voor deel van de Ieperse club Zo wonderbaar en tevens zo verrassend, omdat die match en haar verloop een zo geschiedkundig karakter in de schoot van de Ieperse club draagttwee jaar geleden een grote ne derlaag thans een sublieme overwin ning Ook in dit wederzien van de spe lers tussen Herseaux en leper was een ommekeer te bespeuren, waarin de taai heid en volharding der Ieperse club voor deze groot-wordende sporttak duidelijk naar voren is gekomen. Inderdaad, «hoe de leerling de meester overtreft en hier ligt dan ook heel het mysterie dezer gro te overwinning met slechts één punt verschil. Komen we nu even terug tot de mat chen. Toen we even voor 11 u. Izegem be reikten. stonden honderden supporters opeengepakt voor de kapitale ontmoeting der Ieperse reserven tegen de provinciale ploeg van Izegem. kandidaat-promotie- ploeg. Het begin bij beide ploegen was onzeker, en weer konden we het obstruc- tiespel der Mandelzonen gadeslaan, die er nochtans bij verleden seizoen fel zijn op vooruitgegaan. De afwerking ook liet langs weerszijden te wensen over en ook in de verdedigingen was er hierdoor al eens een afwachtende houding te bespeu ren. Aan de rust hadden we een 11-7 ach- YPEBSCH NIEUWS Blz. 6 37-11-1948 ding ons egn^nieu'* beroep bezorgd «De professiDr.<*eJ en een nieuwer nijverheid «He: sportspektaxelen vee^ erger, ongevallen «in aanzienlijk getal een emsti^efvan* de keurraden van het leger Nont kw men net mroenwvan zoveel kwalen beschuldiger, wel integendeel daar waar de jeugd het algemeen be oefent- stijgt de lichamelijke en geeste lijke waarde op zichtbare wijze iVrij vertaald naar Hébert t. In de turnvereniging is de oefening niet het doel. Hun princiepen en hun in richtingen trachten een hogerstaand ide aal te verwezenlijken. De kracht, ver kregen door de oefening, is bij hen slechts een middel om beter hun plichten als burger en als mens te volbrengen. De lei dende gedachte is zedelijk en niet stoffe lijk. De zedelijke en staatsburgerlijke op, voeding wijzen de weg aan de lichame lijke Bij de turners heeft het individu slechts waarde als deel van een geheel. De groep alleen telt. Elke turninrichting zelfs de prijskamp, heeft voor doel waarde te ge ven aan het getal. Bij <}e sportbeoefenaars, wordt het in dividu alleen vereerd. Alles verdwijnt vóór de kampioen, vóór de enkele man schappen die een ploeg vormen, het doel is een rekord te kloppen, de massa en vooral de zwakkelingen worden opge offerd om de overwinning van één enke ling te verzekeren- De gevolgen van die twee opvattingen zijn zeer karakteristiek. Van de ene kant is de solidariteit nodig om de afdeling te doen gelden en kunnen dus alleen de eendracht en de samenwerking de waar de van het voortgebrachte geheel doen stijgen, van de andere kant houdt men zich alleen bezig met enkele goed aange legde persoonlijkheden. De turners hebben slechts weinig fees ten, en op die feesten worden slechts massa's aan het werk gezien. Zij hebben ook kampioenen, maar hun faam is erg begrensd, gewoonlijk slechts plaatselijk. Deze buitengewoon begaafde turners blijven nederig en zij denken er niet eens aan geld te slaan uit hun licha melijke meerderwaarde De turners vinden altijd het middel om in groot getal te werken, wat meer is. allen worden beurtelings aan alle soor ten toestellen geoefend. Allen verkrij gen dus een algemene en harmonische ontwikkeling, die er mensen van maakt welke zich zeer gemakkelijk uit de slag kunnen trekken. De sportlui in het algemeen hebben grote stadions nodig om een paar elftal len te oefenen De lichamelijke waarde van de sporten kan niet bij die van het turnen vergeleken worden, omdat de sportmensen zich specialiseren in een klein deeltje van de lichamelijke opvoe ding. De sport is van Angel-Saksische oor sprong. Daar is ze misschien uitstekend omdat die volkeren zeer kalm van karak ter zijn. Bij ons zijn de jongeren zenuw achtiger en in plaats van sommige ge breken als de hoogmoed, de afgunst en te overdreven ikzucht in te tomen, zweept de sport ze op. Ons temperament moet niet geprikkeld worden, integendeel. Ook verschillen de meeste sportlui hemels breed met hun Angel-Saksische makkers Zijn zijn zenuwachtig, oplopend, aanval lend, terwijl de laatsten een onverstoor bare kalmte bewaren. De sport heeft geen leidende gedachte van zedelijke aard Als opvoedingsmid del is ze dus veroordeeld. Volgens haar propagandisten zou ze het ras moeten verbeteren. De toekomst zal uitwijzen of het een goed geweest is, of een kwaad dat men nam voor een goed. Voor het ogenblik heeft haar invoering en uitbrei- DROEVIG SLOT VOOR ONZE LAATSTE OEFENVELDLOOP Nee. schrik maar niet ex- gebeurden geen ongelukken, want dit had wellifht nog alhletepen Jan Publiek kunnen lokken, maar het werd eens te meer be waarheid dat de athletiek, spijt alle vasthouden en taaiheid van een. moedig bestuur, in onze stad meer dan ooit de ondergang nabij is Hadden we verleden week nog gedoopt dat de laatste oefenveldloop, de twee vorige Zondagen volledig zou doen ver geten, dan werden we deerlijk in onze verwachtingen bedrogen Een eerste tegenvaller was reeds dat» Valeer Hellem. wegens dienst moest be let verklaren. Ons fakteurke Fiey. ge raakte waarschijnlijk' niet op tijd met zijn ronde klaar, zodat ook hij niet op het appel verscheen- Tenslotte nam één junior. Verstraete, het vertrek, samen met één scholier. Coussement. Bedroevend resultaat. De eerste legde in een goede stijl 5 km. af en maakte o. a bij het overspringen van de beek. reeds vorderingen, terwijl de twee de. ditmaal 2 km. deed en met een vin nige eindsprint eindigde Zo kwam het ontgoochelend einde voor deze oefenveldlopen, waarvoor alle deel nemers met een mooie vergulden ge denkpenning begiftigd werden. Iets heeft ons vooral getroffen tijdens deze laatste oefening. Toen de beide jon gens tijdens een doortocht voor het eerst opgemerkt werden door enkele jongeren, die naar een voetbalmatch waren geko men,* maakte er één .de opmerking: «En er zijn er maar twee opmerking waar in al zijn ontgoocheling lag. Hij dacht er niet eens aan. dat deze oefening ook voor zijn gestel een weldoende invloed kon hebben, indien hij zich maar de moeite had getroost er aan deel te ne men. Maar hij zag niets anders dan het spektakel en daar dit tegenviel, had de athletiek als zodanig voor hem afgedaan. Kenschetsende mentaliteit van onze he dendaagse jeugd, voor wie de hoofdbe trachting van de sport meer en meer te loorgaat G. Mwm* i met 25.000 FR. PRIJZEN, gegeven door de Feestccmiteiten van PoelkT^ j met de medewerking van Moto-Club Les Hardis Abeelois,,. Deelname van de beste Crossers van beide Vlaanderen, waaronder de favorieten Jim Deconinck uit Herseaux en Pol Billiau uit leper die er lni4» .ti d zullen leveren - Pol zweert Jim te kloppen! -tu+ww O- MOTOCROSS TE PASSCHEXD», le REEKS: 12 ronden 1) va_ tt f zwijn (Hulste) 2) Smessaert - 3i p 4) Smulders5) Van Daeie 'g) q Ji'~- 2e REEKS12 rondenli h (Deerlijk) -2) Roels 3) Moreels T"**1 rickx; 5) Decuyper 6) Declerrk -' pont. K7> D. YPERSE BOKSERS ONDERSCHEIDDEN ZICH TE KORTRIJK Als voorwedstrijd voor de kwart-fina len der Lichtgewichtcompetitie van Kort rijk hadden twee liefhebberskampen plaats, waar twee boksers uit Boksclub Yper bij betrokken waren. Na een ver dienstelijk gevecht werd Blanckaert win naar op punten verklaard van de Kort- rijkzaan Withoeck, terwijl Van Eecke eveneens een zeer verdiende puntenzege wist te bemachtigen tegen de lokale .Pat ty n. NAAR MOORSLEDE OP 28 NOVEMBER Op Zondag 28 November, te 18 uur wordt in de Patronagezaal te Moorslede een puike liefhebbersmeeting op touw ge zet. De liefhebbersontmoeting Yper-Po- peringe tegen Brugge zal de belangstel ling van alle ware boksliefhebbers gaan de houden. In hoofdkamp krijgen we het eerste optreden van Rey na zijn over winning in het Kampioenschap der Bei de Vlaanderen. Aan de Bruggeling Van- dyeke krijgt hij een lastige klant, die hij evenwel moet* meester kunnen blijven. Verder krijgen we Meernhout - Cottens. Odent - Goos. Blanckaert - Loiseau, De- deyne - Van Coillie, Van Eecke - Les- croat, Vercruysse - Storme en Vande- voorde - Traen. R. Rouwbrieven en rouwgedachtenissen worden in minimum tijd geleverd door de 34, Boterstraat IEPER Verzorgde uitvoering van geboorte- en huwelijksaankondigingen. Grote keus van spijskaarten. De genaamde Lucien Thiétaert.bakker te Torhout, die regelmatig deelnam aan de pronostieken Strang Pools, is verleden week de gélukkige wigmaar gewonden van eventjes 1183.000 fr. Het blijde nieuws werd hem door ver tegenwoordigers van de inrichtende firma gebracht, die speciaal met een personen wagen uit Antwerpen gekomen waren om de blijde boodschap persoonlijk mede te delen. Als een lopend vuurtje deed het nieuws de ronde en aldra kwamen vrien den en geburen de gelukkige winnaar feliciteren. Deze werd met de auto van de pronostiekinrichters naar het stadhuis gevoerd en midden de gemeentelijke over heid gefotografeerd. De man liet zich echter het hoofd niet op hol brengen en zodra thuis gekomen, begon hij als naar gewoonte zijn dage lijkse broodronde... Hij is zinnens de mooie som aan te wenden om een nieuwe bakkerij te kopen. DE SPORTAVOND TE IEPER Het was slechts voor een eerder dunne bezetting, dat de nochtans belangwekken de sportavond geopend werd met de op voering van het eerste bedrijf van de sketch «De Bokskampioen», opgevoerd door enkele plaatselijke sporflui-toneel- spelers. - D Na dit eerste bedrijf verleende dhr. B. Dehaeck. namens de Sporta-afdehng leper het woord aan E. H Degeeter, Sportaproost voor Westvlaanderen- In een door het publiek fel gesmaakte toespraak, lichtte de sympathieke Proost de rol en de betekenis van Sporta toe Vervolgens was het de beurt aan Flo- ren Rondelé. om. ondervraagd door Dries Desplenter. de Ieperse sportmannen wat te vertellen uit zijn loopbaan van ren ner waarna het 2e bedrijf van de Boks kampioen op de planken gebracht werd. Dries Desplenter mocht daarna een fel toegejuichte Briek Schotte onder handen nemen om hem wat te laten vertellen over zijn Ronde van Frankrijk en zijn meesterlijke zege in het Wereldkampioen schap 1948 Na de fel toegejuichte We reldkampioen was het de beurt aan Ro bert Braet en Michel Vanderbouwhede. om elkaar enkele anecdoten uit hun wel gevulde voetballersloopbaan te laten ver tellen. Na het derde en laatste bedrijf van «De Bokskampioen», stuk hetwelk terloops gezegd, een goede bijval kende, kwam de bekende Thomas Pips het publiek onder houden over zijn wedervaren als renner, bijzonder in de Ronde van Frankrijk, bij de Lappen enz. De leperd gaf enkele tipsten bestehoe het volstaat van in volle spurt uw voorwiel los te draaien, en als ge ziet dat ge zult verslagen wor den, dit rap over de meet te smijten, verder höe het soms volstaat van enkele kilos kloefenageltjes te smijten om met garantie als eerste over de meet te bollen, enz Het was dan ook onder gejuich dat hij van het publiek afscheid nam. Tot slot van deze welgelukte avond draaide E. H. Degeeter een film af over een 4-tal ritten uit de Ronde van Frank rijk 1948. gecommenteerd op passende wijze door Dries Desplenter, die, het weze terloops gezegd, in deze film blijken gaf van een would-be Clark Gable te kun, nen wordenR- V»«. 4j n, HERKANSING 8 ronden j daele; 2) Soetens3) Decuyper pont5) Declerck. FINAAL14 ronden1) 2) Van Heuverzwijn; 3) Sme,-.,0'1' Smulders: 5) Dierickx6) Vandae Moreels 8) Decuyper 9) Dupont MOTOCROSS TE WYTSCHATl le REEKS 8 ronden. 8 vertrek 1) Soenen; 2) Derycke3) Van D 4) Bruneel. 2e REEKS 8 ronden. 8 vertrek 1) Van den Driessche2) KoeckpiJÜ 3) Calus 4) Heydens. D':; HERKANSING 8 ronden. 8 ven,,, kers: 1) Milleville2) Schepers- 3. u telioen 4) Denijs. FINAAL12 ronden. 12 vertrekkc, 1) Heydens (Kuurne) 2) Derycke kem) 3) Koeckelberg (leper) - 4, V nen (leper); 5) Callus (Kortemark-' Milleville (leper) 7) Van Daele temark) 8) Bruneel (Poperinge) 5 Fr 10 Fr PAS VERSCHENEN Snoeck's Almanak Snoeck's Jeugdalmanak Snoeck's Grote Almanak 20 F 191 verkrijgen tër te GOEDE en DEFTIGE MEID voor burgershuis. Adr. ten burele. (1133) LEERGAST Zich wenden leper. voor beenhouwerij. Bruggesteenweg 74, (1176) MEID, reeds gediend hebbende, kunnende 's avonds naar huis gaan. Adres ten burele. (1177) EERLIJK MEISJE in huishouden met 2 kinderen, geen was noch strijk. Adres ten burele. (1183) PROPERE WERKVROUW, voor ganse of halve dagen. Adres ten burele. (n71) WERKVROUWEN (Moeder en Dochter), alle dagen vrij. Zo moge lijk samen. Adres ten burele. (1172) WERKMANSHUIS in stad leper, goede beloning. Adr. t. burele. (1175) GI-MEENTE ZANDVOORDE bij IEPER PLAATS TE BEGEVEN Het college van burgemeester en sche penen der gemeente Zandvoorde (leper) maakt bekend dat de plaats van gemeen tesecretaris ten vasten titel te begeven is Volgende voorwaarden worden vereist 1) Belg zijn. 2) Voldaan hebben aan zijn militiever plichtingen. 3) Bewijs van goed gedrag, zeden en bur gerdeugd bezitten. 4) De ouderdom van volle één en twin tig jaar bereikt hebben en deze van dertig niet overschrijden, vermeerderd met vijf jaar voor deze die voorkeur rechten kunnen doen gelden. (Uittrek sel geboorte). 5) Wedde volgens wettelijk barema 6) De aanvragen samen met de nodige stukken, dienen bij aangetekend schrij ven gestuurd aan het college van Bur gemeester en Schepenen en dienen uiterlijk op 15 December 1948. op het gemeentebestuur toe te komen Op de briefomslag dient vermeld Candida- tuur gemeentesecretaris.<1439) «racwwaBMHH-mm r. -ar. 2 KAMERS MET ZOLDER grt te zamen 84 m2. Zich wendenRi; selstraat 104, leper. (1174 RUIM BURGERSHUIS, Boterst: 45, dadelijk vrij. Zich wendenBc terstraat, 47, leper. Woensdag a Donderdag van 2 tot 4 uur nam-c dag. (108C SCHOON APPARTEMENT, 5 gr té plaatsen in gesloten huis. Acre ten burele. (1067 GARAGE voor 1 of 2 auto's, of vft' magazijn. Zich wenden Kalfvaart leper. (1® wat'■JBwmga'HrgyraraHn WEEGBRUG om 10.000 kg. te gen. Zich wenden Frenchlaar. leper (Bascule). (U® AUTO in goede staat. Zich den Rijselstraat 74, leper. Hebt U iets te koop, te hoc, Zoekt U dienstpersoneel 7 Zoekt U een betrekking Plaats dan een aankondiging in HET YPERSCH GEMEENTE ZANDVOORDE bij IEFl' Commissie van Openbare Onderst-10' Voorwaarden tot het begeven van van betrekking van Secretaris en - vanger der Commissie van Opent-3- derstand der gemeente Zandvoorde 1) Belg zijn. -r 2) Voldaan hebben aan zijn nu plichtingen. -Jf 3) 25 jaar bereikt hebben en - zijn dan 30 jaar 5 ■aar'i;rej*' veorkeurrechthebbenden). van geboorte). bur?-r 4) Bewijs van goed gedrag 01 trouw. 5) Wettelijke wedde volgens bar 6) De aanvragen samen met de J.-- stukken, dienen bij aangetekend ven gestuurd te worden aanVï. zitter der Commissie. uiter'!f„,s«-;' December 1948. Op de dient vermeld: Candidatuu, - (.,j ris en ontvanger C. O- O

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1948 | | pagina 6