Wielerpraatje HET YPERSCH MEI TVS BJj. I 38-7-1949 En we zijn der van de klas en we drin ken een goed .-. zong Rzx Van Steenbergen Zondag toen hij in het Prin senpark gans het nannekensnesi van het leer galEn met die zege in de laatste zit, toch nog een kleine lichte baxsem legde op de wonden, welke de Be-gisrhe nederlaag ons toebracht in onze nationale eigenheide «Brabangonne in sourdine.. Want de 5e plaats van Dupont, de 7e en 11e plaatsen van Ockers en Lam- brecnts en de 6e en 7e plaatsen van onze beide ploegen, kunnen we toch bezwaar lijk grote triomfen noemenMen kan wel komen aandraven met het feit dat de Ronde met Coppi een echt fenomenale overwinnaar kreeg, en dat er aan het meesterschap van de Italiaan niet te tornen viel. akkoord, maar... Marinelli en Robic gaan toch nog onze Dupont vooraf! Een Dupont die een persoonlijk schitterende prestatie leverde, en die prachtig omringd werd door een bijzon der moedige ploeg van de Arendjes, op meesterlijke wijze geleid door Sylveer Maes. Over de leiding van Pol Vander Vel den in de A-ploeg kunnen we helaas, zo lovend niet zijnPolle die schijnbaar meer verstand heeft van een pint bier te tappen, dan van een koersvelo. had er beter aan gedaan braafkes achter zijn toog te blijven, bijzonder na zijn... knap pe prestatie van verleden jaar. toen hij dan reeds bewees er de... van te kennen! Om ten slotte een laatste woordje te zeggen over deze t Tour de France 1949 kunnen we nog een bijzondere vermelding geven aan alle renners welke de ronde beëindigden, en dan wel in het bijzonder aan Dupont. Ockers en Lambrechts voor hun behaalde ereplaats. Niemand, ook ik niet. die er voor de Ronde aan dacht dat Rik deze zou uitrijden... en toch deed hij het. Hij veroverde daarbij twee ritten, en wist te eindigen op de 29e plaats, of derde man van de A-ploeg, wat nog de grootste verrassing van al is. M. i. moet de Rik bekwaam zijn. mits een degelijke leiding en een oordeelkundige raadgever die zijn krachtinspanningen wat beter zouden kunnen doen doseren, van nog heel wat dichter te eindigenBriek Schotte deed een moedige koers, en was van een onschatbare hulp voor zijn kop mannen. zoals ook Matthieu en Keteleer, beide andere overlevenden, en Marcel Kint. die een paar dagen voor het einde door een zweer op het zitvlak, tot af tocht gedwongen werd. Bij de Arendjes leverden Demulder en Hendrickx... zeer opmerkelijke presta ties. Bijzonder eerstgenoemde geeft ons hoop in de toekomst, vermits hij bewees te kunnen klimmen, en ook als treinloper niet te onderschatten is, zoals bleek uit de tijdrit. De Limburger Hendrickx die door tegenslagen overmand werd. liet zich méér dan op zijn beurt gunstig op merken.' en verdient stellig een nieuwe kans. Geus en Verhaert deden de moedige wedstrijd welke we van hen verwachtten zonder méér, en van Breuer zullen we maar zwijgen! Die is zich aan het voor bereiden tegen volgend jaar Daarmede zullen we nu ook het gor dijn laten vallen over de grootste wieier- gebeurtenis van 1949 en eens zien wat er dichter bij ons zoal gebeurde in de af gelopen week. BIJ DE BEROEPSRENNERS was het maar magere kost. Emelgem liet zijn jaarlijks criterium betwisten. Bijna alle Westvlaamse beroepsrenners waren van de partij. Na een boeiende wedstrijd, wist Oreel op het gepaste ogenblik een sprongske te doen. sprongske dat hem 20 meter voorsprong opbracht, 20 m. die niet meer konden goedgemaakt worden door Thoma, Vandemeerschaut en Maurits Blomme. Florent Rondelé was een der eerste aanvallers, maar liet zich nadien verrassen, zodat hij in de grote groep bleef zitten en slechts 16e werd. In Luik-St Hubert, wedstrijd welke we slechts ter memorie vermelden, wist oud kampioen Emile Masscn een schitterende zege te boeken voor Impanis. De énige wedstrijd welke verder nog het vermelden waard is. want van de kleine ronden van Frankrijken an dere dergelijke cirken zullen we zwijgen, was deze van Deinze, waar Berten Ra mon weer zorgde voor een Westvlaamse zege door afgetekend Declerck en Des- camps te verslaan in de spurt. DE ONAFHANKELUKEN hebben een groot stuk vlees op hun tel loer nml. de Ronde van België en van Les Sports. De eerste rit zag een zege van de Fransman Bauvin. die een schit terende wedstrijd reed en het klaar wist te spelen, iedereen van zijn wiel te schud den. om i€n s.otte met 34 sec. voorsprong te zegevieren Roger Decock werd als eer ste Westvlaming slechts 8e. terwijl we in ar grete groep de namen terugvinden van Siegers. Jonckheere. Deman Defevere. Sieuw. Furnière en Pommelaere. In de 2e rit werd de Vane van de Opstand geveerd door Siegers. Verfaillie. Mekeir- le en Driesen. Suske Siegers leverde ver uit het knapste werk. maar werd in de spurt verslagen door Mekeirle en Driesen. Jonckheere werd 11e. Deman 12e. Tack 14e en Van Brabant 16e. In de algemene rangschikking vonden we Westvlaande- ren vertegenwoordigd in de 10 eersten met Siegers 2e. Verfaillie 4e. Jonckhee re 7e. Deman 8e. en Van Brabant 10e. wat dus nog zo slecht niet wasHelaas, het zou verkeren, vermits de derde rit een echte ramp werd voor de mannen van bachten de kupe. Bij de aankomst slechts één man in de eerste 10Furnière. en in de rangschikkingFurnière 3e. Verfail lie 7e en Van Brabant 10e. Siegers kr°eg af te rekenen met een bandbreuk op een slecht gepast ogenblik, zodat hij 5 min. verspeelde. Jonckheere was er niet beter zegeRoger Decock deed een schitterend koerseinde. Hij kwam in extremis op de sopiopers om op schitterende wijze de spurt te winnen Furnière, die met tegen- .agen had af te rekenen schcot er echter zijn mooie derde plaats in de a-gemene rangschikking bij in. zodat we bij de 10 eersten neg slechts Verfaillie en Van Brabant telden In de vijfde rit. die voor Alex Close een echte triomf werd, verging het de onzen weer niet al te bests.echts 3 man in de eerste 10Furnière en Noif, resp. 4e en 5e en Decock 8e In de alge mene rangschikking diende Verfaillie een plaatsje prijs te geven, terwijl Van Bra bant echter het zijne kon behouden VOOR DE JUNIORS was het Zondag ook een zeer belangrijke dagde uitverkorenen trokken naar W etteren om er de Kampioenstitel te be twisten. Leon Delathouwer die voor en kele weken op schitterende wijze het Le- gerkampioenschap wist te veroveren, reed weer een prachtige rit. en wist. niettegen staande een fietsbreuk. een schitterende voorsprongzege te behalen. Boudewijn De- vos. die voor het cgenbiik stellig onze sterkste liefhebber is. keek de kat wat te lang uit de boom. en moest zich met een nochtans mooie 4e plaats tevreden stellen. Van Steenkiste werd 7e en Roger Vuyl- steke. een element met toekomst. 13e. On ze streekgenoten Meerseman. Minne. Ro ger Verbeke en Lucien De poorter kre gen allen met breuk af te rekenen, en werde.i aldus tot de aftocht gedwongen. Onze kleppers zouden echter 's ande rendaags te Westroozebeke een flinke herkansing nemen, vermits Maurits Minne daar de bloemen veroverde vóór Bylle. Vandeportaele en Roger Winne. Meerse man werd 6e op 2' 40". terwijl Lucien De- poorter 14e werd. Te Boezinge werd de koers een prach tig succes, vermits niet minder dan 92 renners hun rugnummer afhaalden. Ger main Derycke. Baudewijn Devos en Wil lem Labaere. stonden kop en schouders boven hun tegenstrevers. Ze ontsnapten tijdens de 6e ronde samen met Jules Huyvaert en Henri Denys. en wisten, niet tegenstaande een hevige tegenaanval van Van Steenkiste. Delaere en Dekimpe. hun voorsprong te behouden. De spurt werd hevig betwist, en wekte de begees tering der talrijke toeschouwers. Ten slot te kon Germain Derycke een schitteren de zege boeken, door Baudewijn Devos met 1 wieltje te verslaan. Huyvaert ein digde op 20 cm. van Devos en Willem Labaere op amper 30 cm. van de vlie gende depêchedrager van WaregemWil lem Labaere gaf lange tijd de indruk tweede te kunnen eindigen, maar hij werd op 10 m. der meet voorbijgestoken door Devos en Huyvaert. Toen we hem na afloop van de koers daarop attent maak ten, antwoordde hijIk was enkele me ters te vroeg begonnen, maar ik zou die tweede plaats niet verdiend hebben Baudewijn Devos had waarlijk tè schit terend werk geleverdVan een spor tieve en rechtschapen kerel gesproken BU DE NIEUWELINGEN stonden er deze week 4 koersen op het Westvlaamse programma. Te Boezinge een wedstrijd die telde voor het Crite rium van de Yperse Wielrijdersclub. wa ren 32 renners opgekomen. Na een prach tige rit. wist André Noyelle zich een waardig leider te tonen en een afgete kende spurtzege te verwerven. Te Reningeist waren 28 kleppers opge komen, en hier was het Bertje Vande- voerde die met de bloemen ging lopen. Maandag te Geluveld waren er 38 ren ners. De kleine Devoghel uit Zonnebeke schudde de ganse groep van zijn hielen, om prachtig alleen toe te komen. In de laatste ronden deed de lokale André Gry- son een prachtige remonte. Hij had 3 min. achterstel toen hij alleen wegspreng, en op zoek naar de leider ging. Hij kwam tot op 50 m. maar dan was zijn kaarske uit. zodat hij met een zeer verdienste lijke tweede plaats moest tevreden zijn Te Reningeist Donderdag was het weer de sterke Noyelle die met de zege ging lopen, vóór Ryckewaert. Devoghel en Gryson. Verschillende van onze beste kleppers uit de streek werden aangeduid om het Kampioenschap van België te betwisten. Zondag e. k. te Gembloers. Met Noyelle, Vandevoorde en Gryson maken we stèl- lig een goede kans. Mocht een dezer kna pen zegevieren en de titel naar ons ge west medebrengen ROGISA. NIEUWELINGEN Reningeist L Vandevoorde Albert (Kemmel), de .0 km in 2 u- 2'2. Gryson 3. Drvriendt t. De.baere 5. Rijckewaert6. Devoghel aan toe, vermits hij 20 kostbare minuten, 7- Deblaere8. Geldhof; 9. Vercruysse diende Dri'S te geven. 10. De Bruyne; 11. Capcen12. Bonne- De vierde rit bracht ons eindelijk een candelle13. Mares14. Vanden Driessche KGERSüiT SLAGEN LIEFHEBBERS Westrozebeke 1. Minne Maurits (Langemark), de 110 km. in 3 u. 15'2. Bylle A.3. Vandepor taele 4. Winne K.5. Demeulenaere. op min.6. Meersman R.. op 2' 40"7. Crombé8. Deblauwe. op 3' 10"9. De Ceuninck R.10. Vermeirsch A.. cp 4' 11. Delaere P.. op 4' 40"; 12. Van Coiilie, op 5 m.13- Desmet Gilb.14. Depocr- ier L (Beerst); 15. Assez16. Geldhof; 17 Holvoet; 18. Van Damme; 19. Vande Vijvere CyrieL Boezinge 1. Derycke Germain, 120 km. in 3 u. 12 min.; 2. Devcs B, op 1 wiel; 3. Huy vaert 4. Labaere5. Denys6. Taelde- nan. op 20"; 7. Vermeersch8. Dtlaere; J. Van Steenkiste 10. Vuylsteke 11. Col- paert12. Saenens 13. Dekimpe 14. Pas cal. op 45"; 15. Prcot16. Devolder17. i an Assche 18. Sinnaeve 19. Crombez 20 Minne. Uitslag Paarden-Prijskamp te leper op Zondag 24 juli De grote paarctnprijskamp. die Zon dag li. in de Ri,*swachtxazeine door ging kan voor wat de deejiame beun-, waarlijk een succes gencema worden vermits niet minder dan 130 paarden voor de mooie prijzen mededengen. Het was ook de eerste maai in West- Viaanderen dat loten van 4 paarden voor gesteld werden- Een schaduwzijde voor deze prijskamp is de tegenwerking van sommige kwekers uit de streek, die om onbegrijpelijke :e- denen hun dieren niet hebben willen voorstellen, en ock niet hebben nagelaten zoveel mogelijk afbrekerswerk te ver richten. Zij zouden nochtans moeten in zien. dat dergelijke houding aan nie mand voordeel kan brengen, en allerminst aan henzelf. Ziehier nu de uitslagen L - Merrieveulens geboren in 1919 1) Dec roos en Vercoutter Gerard, Egge- waartskapeile met Flora van t Scha- iünhnf 2) Aernoudt André. St Pieterskapelle, en Cobbaert Victor, Slype, met Mira van de Blauwpoort. 3Simoens Alberic, Zevecote, met Ama zone van 't Ooievaarsnest- 4) Aernoudt André. St Pieterskapelle. en Cobbaert Victor. Slype, met Mina de Reigersburg. 5> Maertens Daniel. Werken, met Albine. 6) Desaever Victor Zoon. en Vanden- berghe Willy. Wulpen, met Charman te d'Allaerts. 7) Baessens Charles. Leke, en Simoens Alberic. Zevecote. met Mirette van den Kaaiendijk. 8) Ollivier Jean. Westnieuwkerke, met Hilda de la Poulouche. 9) Aernoudt André, St Pieterskapelle. en Cobbaert Victor. Slype, met Simonne de Slype. 10) Sohier Achiel. Poperinge, met Cora. II. - Merrieveulens geboren in 1948 1) Simoens Alberic. Zevecote, met Char mante van 't Ooievaarsnest. 2) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoudt André. St Pieterskapelle. met Avenira van 't Ooievaarsnest. 3) Decroos en Vercoutter Gerard. Egge- waartscapelle. met Azurette van 't Schaliënhof. 4) Cobbaert Victor, Slype, en Aernoudt André. St Pieterskapelle. met Agnes de Slype 5) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoudt André. St Pieterskapelle. met Espe- rance van de vier dijken. 6> Simoens Alberic. Zevecote. met Que- quette van 't Ooievaarsnest. 7) Baessens Charles. Leke. en Simoens Alberic. Zevecote. met F.ora van de Kaaiendijk. 8) Maertens Daniel. Werken, met Bnan- tie de ia Brive. 9» Baessens Charles, Leke. en Simoens Alberic, Zevecote. met Dina van de Kaaiendijk. 10) Simoens Alberic. Zevecote. met Byjou de Meeuwenoord. 11) Simoens Alberic. Zevecote, met Gail- larde d'Adegem. 12) Simoens Alberic, Zevecote. met Clo- tilde de Melle 13) Vandenabeele Alex. Langemark. met Eclaire de Langemarck. 14) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoudt André. St Pieterskapelle, met Mas cotte van 't Ooievaarsnest. i5> Rommens Gerard, Vlamertinge, met Bella van de Wildemeersch. met Bayard de St Eloi. 5) Maertens Daniel, Werken met 6' Lampaert Emile, leper met de la Belle Ferme. 7» Cobbaert Victor. Slype en a André. St Pieterskapelle tache de Slype. 1 Vm. - Hengstveulens geboren in 1) Simoens Gebr.. Stalhille en Ze- met Mercure van 't Du.vennep** 2) Simoens Gebr., Stalhille en Ze met Satan d'Oudenburg. 3) Simoens Gebr.. Stalhille en 7m,, met Paul de Torhout. 4) Maertens Daniel, Werken met de Renfosse. 5) Simoens Gebr.. Stalhille en Zev met Bloc Delmotte. 6) Wed. Desmyter Remi. Voorrno- met Sultan d'Herente. 7> Maertens Daniel. Werken met v de Lillois. 8) Simoens Gebr., Stalhille en Zeverrw met Pacha de St Pierre. IX. - Hengsten van 2 jaar 1) Simoens Gebr., Stalhille, en Wed tv smyter Remi. Voormezele, me- r,/ d'Herente. a* 2) Simoens Gebr.. Stalhi'.le en Zeveco* HET GROOT PAARDENFEEST TE IEPER. Atoom van 't Eilegat, eigendom van de Gebroeders Simoens, Stalhille en Zevecote, die als beste hengst voor de ganse prijskamp, de prachtige beker bekwam, geschonken door «Het Ypersch Nieuws». MEDEDELING Opdat de kliënten bijtijds de NODIGE SCHIKKINGEN zouden kunnen treffen, delen de handelaars in Bouwstoffen en Kolen mede dat de magazijnen en burelen gesloten zijn van 8 tot 13 Augustus, ter gelegenheid van het betaald verlof. R. COULIER-JONCKHEERE 11, Elverdingestraat YPER M. DEJONGHE-BULTHEZ 47, Lombaardstraat YPER A. DEPUY DT-MAHIEU 2, Dikkebuschsteenweg YPER L. MONKERHEY-VAN NESTE 9, Veemarkt YPER (1955) Wytschate 1. Techel Marcel, 55 km. in 1 u. 35' 2. Rebry Gaston3. Van Clooster4 Donckt5. Hoflack6. Acke7. Cat- teeuw; 8. Vanden Ameele9. Cornette 10. Loosveldt; 11. Carrein. Boezinge 1. Noyelle André (Poelkapelle), 70 km. In 2 u. 10' 23" 2. Monchy 3. Jozef Roger 4. Vermeulen5. Quartier6. Meule- brouck i 7. Oosterlinck8 Deblauwe 9. Reek 10. Verbeke. Geluveld 1. Devoghel Gerard (Zonnebeke). de 75 km. in 2 u. 9'2. Gryson3. Jacob 4. Lapauw5. Quartier6. Delrue7. De- weerdt8. Noyelle9. Vandoorne10. Bonnie 11- Salembier12. Groeneweghe 13. Sieuw14. Brunee] Reningeist 1. Noyelle André (Poelkapelle), de 80 km. in 2 u. 7'2. Ryckewaert3. Devo ghel 4. Gryson 5. Deweerdt6. Rosseel 7. Vandevoorde8. De'.baere9. Vande- casteele10. Vandoorne11. Gcssaert 12. Denys 13- Bruneel14. Vermeulen Aangekondigde koersen NIEUWELINGEN Wijk Citadelie-Kruiska'sijde leper Op Zondag 31 Juli 1949, Grote Velo- koers voor Nieuwelingen B. W. B.. tellen de voor het criterium van de Yperse Wiel- iijdersclub. met medewerking van de Yperse Wielrijdersclub. 2.590 fr. prijzen en 1 000 fr. premièn. Bek r geschonken door de Yperse Centrale Brouwerij. Afstand 65 km. goede baan Inschrijving herberg De Tramstatie bij Sercu. Stad YPER Donderdag 11 Augustus 1919, te 15 u., KLEINE PRIJS VAN YPER vcor Nieu welingen B. W. B.. ingericht door de Yperse Wielrijdersclub. met de mede werking van het Stadsbestuur, de Rijwie len Salvator. de Neringdoeners der Stad en Het Ypersch Nieuws. 75 km. op prach tige banen- 2 500 fr. prijzen en talrijke premiën, verdeeld a!s volgt400. 350. 300, 250. 2 x 200. 150. 125. 3 x 100. 75. 3 x 50 f-. WegwijzerDikkebuschsteenweg. Café Francais. Voormeze'.e-Kruisstraat. Riisel- steenweg. Rijse'straat, Grote Markt. Diks- muidestr., Bruggestw., St Jan. Potyze. Zonnebekestw.. Meenenstr.. Markt. Boter-. Tempel- en Statiestraten, en neg 8 maal Statiestraat, Maloulaan. Haigban. Oude Veurnestr.. Diksmuidestw. Bruggestw.. St Jan. Potyze. Zonnebekestw.. Meenen- straat. Markt. Boter-, Tempel- en Statie straten. Inschrijving en rugnummersVanaf 14 uur in Café De DoorganeDoorgang straat. bij Mevr. Marie Verhaeghe- VertrekBij Daniel Derez. Café c De StatieDikkebuschsteenweg. Aankomst en PrrsuitdeÜDgHotel t De Casinobij sportafgevaardigde Leopold I Beddeieem. Ill en IV. - Merriën van 2 jaar, kleine maat, minder dan 1.56 m. grote maat, meer dan 1.56 m. 1) Maertens Daniel, Werken, met Mer- cura de Wercken. 2) Desaever Victor Zoon. en Vanden- berghe Willy. Wulpen, met Bella van 't Duivennest. 3) Quaghebeur Pierre en Zoon, Poperin- ge-Stavele, met Première d'Eversam. 4) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoudt André, St Pieterskapelle, met Blanche de Slype. 5) Devreeze Marcel, Zevecote. met Cora de Geysenhof. 6) Desaever Victor Zoon, en Vanden- berghe Willy, Wulpen, met Norma de Stalhille. 7) Devreeze Marcel, Zevecote, met Mona de Geysenhof. 8) Landuyt Alfons, Vlamertinge. met Fanny van 't Marshof. 9) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoudt André. St Pieterskapelle. met Agnes de Slype. 10) Berra Cyrille. Alveringem, met Mina van de Zavelhoek. V. - Merriën van 3 jaar 1) Desaever Victor Zoon. en Vanden- berghe Willy, Wulpen, met Galatee de la Sille. 2) Dehaemers Polydor. Gistel, en Simoens Alberic. Zevecote, met Cora van 't klein Klooster. 3) Devreeze Marcel. Zeveccte, met Bou- lotte de Houtaing. 4) Beuselinck Arthur. Stuivekenskerke, en Simoens Alberic, Zevecote, met Bichette de Vicogne. met Domino van 't klein Klooster 3) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecote met Max de Zuienkerke. 4) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecott met Champion van 't Ooievaarsnest 5) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecote met Azur de Terdoest. 6) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecokl met Jan zonder Vrees. 7) Simoens Gebr.. Stalhille en Zevecote. I met Islam de Roksem. 8) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecote.! met Heuron de Kloosterhof. Simoens Gebr., Stalhille en Zevecote met Mercure de Strooiendorp. X. - Hengsten van 3 jaar 1) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecote met Atoom van 't Eilegat. 2) Quaghebeur Pierre en Zoon, Poperin- ge-Stavele, met Espoir de Poperinge 3) Simoens Gebr., Stalhille en Zevecote en Wed. Desmyter Remi, Voormezee met Emir de Merry. 4) Quaghebeur Pierre en Zoon. Poperm- ge-Stavele, met Paul de Poperinge XI. - Merriën van 4 jaar en meer, niet geprimeerd 1) Devreeze Marcel, Zevecote, met Du- chesse. 2) Decroos - Vercoutter Gerard. Egge- waartskapelle, met Farceuse de Tritiu 3) Cobbaert Victor, Slype, en Aernoudt André. St Pieterskapelle. met Roz« de Gistel. 4) Decroos - Vercoutter Gerard. Egge- waartskapeile. met Marquise de Nieu- wenkerke. 5) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoudt André, St Pieterskapelle, met Jose phine. 6) Van Bruane J.. Poperinge, met Mins 7) üecrocs - Vercoutter Gerard. Egge- waartskapelie. met Rita. 8) Vandenberge Willy Zoon. en Desae ver Victor. Wulpen, met Jeanne van 't Duivennest. 9) Landuyt Alfons. Vlamertinge, met Bertha de Marshof XII. - Loten van 4 Hengsten aan dezelfde eigenaar, welke deelnemen aan een der rategcrie-ën, op stand te keuren 1) Simoens Gebr.. Stalhille en Zevecott met 1 lot drie jarige hengsten, (beker van de Yperse Centrale Brouwerij) 2) Simoens Gebr.. Stalhille en Zevecote met 1 lot achttienmaander hengsten 3) Simoens Gebr.. Stalhille en Zevecote net 1 lot twee jarige hengsten 3) VanH™»,. r- -Ir,-, XIII. - Loten van 4 Meiriën deeln mend nette van^H 'r~e met Jean" :lan een der vorige categorieën en aan de- 6) Ro-rmp-'-' r r°enastraat. zelfde eigenaar, op stap en draf te keuren D~n de WndemZechlnge H er Victor Zoon. en Vanden- M. - Merriën van 4 j. en meer, geprimeerd 1) Desaever Victor Zoon, en. Vanden- berghe Willy, Wulpen, met Katia Delcour. 2) Devreeze Marcel. Zevecote. met Co- losale de Lampernisse. 3) Simoens Alberic. Zevecote, met Sarah van 't Westen. 4) Wed. Desmyter Remi. Voormezele. ™et., Rebe^ca van de verloren Hoek. 5) Wal.ays Frans. Ledegem met Ama- z ne de Ccyghem. 6> ^hVew-,ViCt£ Zoon' en Vanden- berghe Wu.y. Wu.pen. met Esther de S,ype. 7) Beuselinck Arthur. Stnivekenskerke. en Simoens Alberic. Zevecote. met Odette de Vicogne. 1)"^ ^^5en^tIen'ens ?eboren in 1949 1) Simoens Gebr.. Stalhille en Zevecote. met Mercure de Wercken. 2) Beuseu'nck Arthur. Stuivekenskerke en Suncens Alberic. Zevecote. met Neron de Vicogne. 3) Maertens Daniel. Werken de Rebeeq met Zephir I 4) Wed Desmyter Remi. Voormezele berge Willy, Wulpen, met 2 loten- (beker van het huis Gruwez In de Puppen 2) Simoens A'beric. Stalhille, Dehae mers Pol, Gistel, en Beuselinck Ar thur. Stuivekenskerke. met 1 lof- 3) Simoens Alberic. Zevecote, met 1 4) Devreeze Marcel. Zevecote. met 1 ot 5) Decroos - Vercoutter Gerard. Egge- waartskapelle, met 1 lot- 6) Cobbaert Victor. Slype, en Aernoud André. St Pieterskapelle. met 1 -ot achttienmaander merriën. 7) Cobbaert Victor. Slype, en Aernou André. St Pieterskapelle. met 1 twee jarige merriën en grete memen KAMPIOENSCHAPPEN XIV. - Kampioenschap der Hengsten. voor de beste hengst Simoens Gebr.. Stalhille en Zevecote. met Atocm van 't Eilegat (beker van Het Ypersch Nieuws »)- XV. - Kampioenschap der M rrien. voor de beste merrie Desaever Victor Zoon, en Vandenberge WiUy, Wulpen, met Galatee de la Si -e (beker van de firma Stevens Gt leper en Poperinge).

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1949 | | pagina 6