STEDELIJKE BOUWPREMIE N. S. B. - NIEUWS TURNEN SPORTA IEPER HONDENSPORT GERECHTELIJK BERICHT GERECHTELIJK BERICHT GERECHTELIJK BERICHT to^eteU?8a|T^t^nMaP °C' in»ia zsssg. s I AVIS (UDICIAIRE AVIS JUDICIAIRE HET ÏPER-SCH MEl"WS Biz. 4 34-9-1954 Oai ie genieten van de stedelijke bouw- premie dienen voigende stukken inge bracht bij de Stedelijke Technische Dienst Bureel nr 12 Stadhuis. li Schriftelijke aanvraag aangetekend gericht aan het Schepencollege 2> Bewijsstuk afgeleverd door de be voegde dienst van Staat of Provincie waar uit blijkt dat de aanvrager in aanmerking komt voor de staats- of provinciepremie 3» Uittreksel uit het bevolkingsregister betreffende de samenstelling van het gg- zin 4) Bewijs van nationaliteit 5) Een verklaring van de controleur der belastingen betreflende het aantal perso nen fiskaal ten laste van de aanvrager 6» Een verklaring van de architect der betrokken premiewoning, waaruit blijkt dat het ruw werk van het huis voltrok ken is. Reglement goedgekeurd door de gemeenteraad in zitting van 22-9-1954. Art. 1. - Aan de gezinnen die op 1-1-1951 te leper gehuisvest zijn en in aanmerking komen voor het bekomen der toelage ver leend voor het bouwen of kopen van goed kope woningen, hetzij door de wet van 25 Mei 1948 en de verschillende beslui ten in uitvoering van deze wet genomen hetzij bij besluit van de Provinciale Raad van Westvlaanderen dd 28-4-1948. zal het stadsbestuur van leper, zo het gebouw te leper gelegen is. een toelage verlenen ten bedrage van 4 000 fr. per wettig Belgisch minvermogend gezin Art. 2 Deze toelage wordt verhoogd met een som van 2 000 fr per descendent, fiscaal ten laste op het ogenblik der aan vraag. wat de eerste drie kinderen be treft. alsmede eenzelfde toelage van 2 000 fr. per ascendent, fiscaal ten laste voor zoveel deze gedurende het fiscale dienst jaar. dat de aanvraag voorafgaat, ten laste was en het bleef tot op het ogenblik der aanvraag. Deze verhoging wordt ge bracht op 4 000 fr. voor elk der volgende kinderen fiskaal ten laste van het gezins hoofd. Art. 3. - Deze stadstoelage zal verleend werden aan al diegenen die ze zullen aangevraagd hebben voor 31-12-1950. Art 4 - De aanvraag dient te geschieden per aangetekend schrijven gericht tot het schepencollege en dient vergezeld van de volgende bewijsstukken a) bewijsstuk afgeleverd door de be voegde dienst van staat of provincie waar uit blijkt dat de aanvrager in aanmer king komt voor de staats- of provincie toelage b) uittreksel uit het bevolkingsregister betreffende de samenstelling van het ge zin c) een verklaring van de controleur der belastingen betreffende het aantal per sonen fiskaal ten laste van de aanvrager d) wanneer het. het bouwen van een nieuwe woning betreft, een verklaring uit gaande hetzij van de aannemer, hetzij van de bouwkundige der betrokken wo ning. waaruit blijkt dat het ruw werk van het woonhuis voltrokken is ofwel, wanneer het gaat om het aan kopen van een bestaande woning, een be wijsstuk afgeleverd door het verkopende organisme waaruit blijkt de datum van aankoop van het'gebouw en de verklaring dat betrokkene aan al zijn flnantiële ver plichtingen voldaan heeft. Art 5. - Het schepencollege onderzoekt Ieder aanvraag en beslist erover. De toe lage wordt ten langste binnen de maand na de beslissing aan de aanvrager uit betaald. Art 6 - De terugbetaling van de stads toelage kan geëist worden, wanneer de terugbetaling hetzij door de staat, hetzij door de Provincie geëist wordt. Art. 7. - Onderhavige beraadslaging zal aan de goedkeuring der hogere bevoegde overheid onderworpen worden. De Secretaris. De Burgemeester, A VERSAILLES J VANDERGHOTE DE PHILIPS' TENTOONSTELLINGSWAGEN Iedereen heeft in onze stad de verba zend grote tentoonstellingswagen van Phi lips een unicum in België en zelfs in Europa kunnen bewonderen en bezich tigen. Deze wagen, die uit een tractor en twee aanhangwagens bestaat, die samen een reizende tentoonstellingsruimte van grote afmetingen biedt heeft een totale lengte van 23 meter. Door zijn fraai afgewerkt uiterlijk vormt hij ondanks zijn indrukwekkende afmetingen, een harmonisch en stijlvol ge heel. dat de Belgische nijverheid eer aan doet vermits het hier een 100 natio nale productie betreft hetgeen terloops verdient aangestipt. Het doel. dat Philips zich hiermede ge steld heeft, om het grote publiek, de ko per van heden en morgen een volledige monsterverzameling onder ogen te brengen van de veelvuldige Philips producten van hoge kwaliteit, welke, door bemiddeling van de plaatselijke verdelers, te zijner beschikking gesteld worden, lijkt volkomen bereikt te zijn. indien men de grote toe loop van nieuwsgierigen in aanmerking neemt die allen hun voldoening tot uiting gebracht hebben over dit belangrijk en leerrijk bezoek. De belangstelling van het publiek wordt nog verhoogd, door de uitleg die langs luidsprekers over de tentoongestelde voor werpen verstrekt wordt. Dit maakt het eenieder mogelijk, binnen zeer korte tijd alles te zien en te begrijpen Het bezoek van Philips' tentoonstellings trein in onze stad werd besloten met een voordracht voor wetenschappelijke vulga risatie en veraangenaamd met demonstra ties, en een filmvertoning, tot de gehele voldoening en onder de grote belangstel ling van het talrijke publiek. Atg- vergadering van Zondag 24-9-1954. De vergadering wordt op 10 15 u ge pend. Na een minuut stiite te hebben ge raagd ter nagedachtenis der overleden strijders en de opgekomen leden verwel komd te hebben stelt de voorzitter mak ker Vandommele voor. strijder 1940-45 die als spreker optreedt in vervanging van makker Strobbe op het laatste ogenblik belet. Makker Vandommele is een ijverige propagandist die bijna alle Zondagen het goede woord gaat voeren, de oudstrijders en N- S B. ten bate. zegt hij- De voorzitter overhandigt dan. officieel, het Ridderkruis in de Leopoldsorde toe gekend aan de secretaris onzer afdeling, bij Koninklijk Besluit van 10 Oogst 1950. voor de vele jaren diensten bewezen aan de oudstrijdersvereniging en wenat hem. in naam van allen, geluk en nog veie jaren goede gezondheid. Makker Vandeweghe bedankt en ver klaart zich immer en zolang mogelijk ter beschikking der leden te houden. Na lezing worden het verslag der voor gaande algemene vergadering, het moreel en het geldelijk verslag goedgekeurd Makker Vandommele neemt vervolgens het woord. In naam van het Midden- en het Provinciaal bestuur, wenst hij mak ker Vandeweghe geluk voor de schone en welverdiende onderscheiding die hem ver leend wordt, als beloning voor zijn lange jaren toewijding aan de zaak der oud- strijders in de schoot van N. S. B. Deze woorden worden door een warm applaus onthaald. Spreker maakt bekend dat hij een bun del komt te ontvangen, de stoffelijke en morele eisen door N S. B- gesteld, bevat tende. hetwelk deze week aan de betrok ken Ministeries werd overgemaakt. Hij wijst op het feit dat N. S B zich van de Staten Generaal heeft afgescheurd, omdat men wil onderscheid maken tussen de strijders, wat tegenstrijdig is met het princiep door N. S. B. altijd verdedigd. Inderdaad, al de militairen hebben hun plicht gedaan in overeenstemming met de bevelen die hen werden gegeven. Hij legt er nadruk op dat N. S. B. die alleen zal strijden voor het veroveren der eisen van de strijders 1914-18 en 1940-45. meer leden telt dan al de andere verenigingen samen. Hij vestigt de aandacht op de schreeu wende onrechtvaardigheid waarvan de oorlogsweduwen van 40-45 het slachtoffer zijnen drukt op de onzedelijkheid der bestaande wet. Hij lost een woord over de nieuwe lasten die al de belanghebben den zullen te beurt vallen, voortspruitend uit de hervorming van het leger, inge volge de Internationale toestandover het niet toepassen der wet op de militie- verplichtingen. welke nochtans een aan zienlijk sommetje in de staatskas zou doen vloeien; over de krijgsgevangenen 1914-18 en 1940-45over de geïnterneerden in Hollandover de strijderskaart 1940-45 Voor deze laatste eis weigert het Minis terie voldoening te geven bij gebrek aan personeel, maar N. S. B. heeft beloofd maar te vergeefs, zelf het nodige werk uit te voeren. Hij bedankt de strijders 1914-18. omdat zij dezen van 40-45 in hun rangen hebben opgenomen en ijverig kampen voor het veroveren hunner rechtmatige eisen. Brengen wij de ere-groet aan de geval len makkers zegt hij. De gedenktekens overal ter hunner nagedachtenis opge richt zijn het symbool van hun offer. En hij besluit met er breedvoerig op te wij zen dat de strijders 1940-45 hun plicht hebben gedaan. De 8.000 gesneuvelden en onder meer de weerstand aan de Leie geboden, die de inscheping te Duinkerke mogelijk heeft gemaakt zijn er het stellig bewijs van. Het is hun schuld niet dat de oorlog slechts 18 dagen duurde. Wer ken wij allen samen. Walen en Vlamin gen. voor de Eenheid van ons duurbaar Vaderland Deze schone rede wordt luidruchtig toe gejuicht* De voorzitter bedankt makker Vandom mele en drukt de wens uit hem nog in ons midden te mogen zien. Hij geeft daarna lezing van een tele gram van makker Strobbe die zich ver ontschuldigt en zijn beste gelukwensen aan makker Vandeweghe toestuurt in zijn naam en in deze van het Provinciaal be stuur. Vervolgens geeft de schrijver kennis van de door het bestuur voorgestelde wijzi ging aan het art. 34 van de standregelen genoodzaakt ten gevolge de schikkingen door het Middenbestuur genomen betrek kelijk het innen der bijdrage en de ver eisten van de Postdienst voor wat het abonnement op het Strijdersblad aangaat Art. 34- Buiten de algemene verga dering van Februari is er jaarlijks een algemene vergadering (instede van 3) ge houden en dit in de maand September en telkenmale het bestuur het nodig acht Op voorstel van makker Gits wordt de 2e paragraaf gewijzigd als volgt: Op geschreven aanvraag van 25 leden in stede van 1/5 der leden, moet de alge mene vergadering opgeroepen worden. Beide wijzigingen worden algemeen goedgekeurd. Daarna wordt voorgesteld de bijdrage voor 1951 vast te stellen op 45 in stede van 40 fr Deze maatregel is gewettigd door het stijgen van de prijzen der post zegels en de aanhoudende verhoging der drukwerken. Geen opwerpingen worden gemaakt en het voorstel wordt dan ook met algemene stemmen aangenomen. Daarop gaat de vergadering om 12 u. in de beste stemming uiteen. Wij vernemen met groot genoegen dat ons medelid Vandaele Emiel uit Wervik tot Ridder in de Leopold II orde met zwaarden benoemd werd bij besluit van de Prins Regent op datum van 8 April 1950 Wij bieden aan onze verdienstelijke makker onze innigste gelukwensen aan DE 1EPERSE TURNKRING IN FEEST Ja zeker, er zal gefeest worden cp Zon dag 1 Oktober, daar is immers reden toe. Zoals gewoonlijk wordt op die dag bet patroonsfeest der lokale vereniging ge- ierd. Elk jaar kon de een of andere ge lukkige gebeurtenis herdacht worden, dit aar echter zijn er heuglijke feiten in overvloed Even opsommende glansrijke uitslagen behaald op de internationale wedstrijden te Brussel en Gent. het mach tig feest tijdens de sportweek, het succes onzer leiders die hun moniteur-diploma oehaalden met grote onderscheiding, de oprichting van een 6e afdeling met onge- eer 40 leerlingen-meisjes, enz... enz... Bijna vergaten we nog het bijzonderste namelijkhet clubkampioenschap. Zes da gen lang werd er in iedere afdeling ge zwoegd om de begeerde titel te behalen Verschillende elementen bleken ten zeer ste aan elkaar gewaagd en gaven elkan der geen vin toe. zodat met spanning de Zondagavond afgewacht wordt om de einduitslag te vernemen De reusachtige aangroei der vereniging in de laatste weken, zal de feestvreugde nog verhogen Voor het ogenblik telt de St Michielsturnkring 142 leden, plus lei ders en bestuur, wat het respectabel ge tal maakt van 154 aangesloten leden Wie zou dat ooit hebben durven dromen Nog nooit kende het turnen in onze stad zulk een geweldige bloei, de prestaties van dit seizoen en het enig mooi vertoon binst de sportweek, zijn een formidabel propagan damiddel geweest om de massa voor de turnsport te winnen. 1 Oktober 1950 mag gerust in de Ieper- se turnannalen met gulden letters aange tekend worden. Vanaf 9.30 uur 's morgens, worden alle turners en turnsters gemobili seerd in het oefenlokaal, uit alle hoeken der stad zal men groepen zien oprukken naar ons hoofdkwartier. T wordt een ech te invasieOm 10 uur zal een H. Mis op gedragen worden in de St Maartenskathe- draal voor de overledenen van de maat schappij. Daarna wordt om 11 uur een stoet gevormd op de Vandenpeereboompl met muziek op kop trekt de optocht naar het lepers gedenkteken waar een korte plechtigheid zal plaats hebben ter nage dachtenis van onze gesneuvelde makker Degeyter. Vervolgens wordt een mars door de stad gehouden langs de volgende straten: Boter-, Tempel-, Statiestraten. Colaert plaats. Maloulaan. Elverdinge-, Boezinge-, Surmont- en Diksmuidestraten. Grote Markt. Neermarkt. Boterstraat. Lange Meers en terug naar het lokaal. s Avonds om 19 uur gezellig samenzijn met avondmaal aangeboden door de Voor zitter. H. V. Seys. alsook tombola met prijs voor alle turners en turnsters. Ver der bekendmaking der uitslagen van de clubkampioenschappen, gezelschapsspelen, enz... Het wachtwoord wezegeestdrift en vrolijkheid door gezond verzet A. G. HET BESTUUR Oud-Leerlingenbond Stedelijke Scholen ZONDAG 8 OKTOBER VLAGINHl LDIGLNG 10 u.Vorming van de Stoet aan de Stedelijke Meisjesschool. St Elisabethstraat 1030 u.Plechtige overhandiging van het Vaandel op het Stadhuis 11 u.Optocht door de Stad met de Harmonie Picanol Bloemenhulde aan de Monumenten der Gesneuvelden uit de oorlogen 1914-18 en 1940-45 Ontbinding van de Stoet in de St Ni- k laasstraat. NamiddagsIn de lokalen van de Stedelijke Jongensschool. St Niklaasstraat 14 u Prachtige Ballonwedstrijd voor Jongens en Meisjes. 500 fr. prijzen. 14 30 u.Grote Prijskaarting in het Manillen 1 000 fr. prijzen. Inleg 10 fr. De prijzen worden verdeeld als volgt 300 fr 250 fr.. 150 fr.. 100 fr. 80 fr.. 70 fr.. 50 fr. Maat zelf kiezen en inschrijving tot 16 u. 16 u.Allerhande Volksspelen voor Mannen en Vrouwen Flessenvulling, Teer- lingbak. Lepelkoers. Trou-Madame. enz Prachtige prijzen in Natura. 20 u.Groot Bal in de t Hostellerie St Nicolas Groot Orkest. Inkomprijs 10 fr. Iedereen welkom Oud-leerlingen wij verwachten U in groot getal om 10 u. aan de Stedelijke Meisjesschool, St Elisabethstraat op Zon dag 8 Oktober. Enkele Oud-leerlingen. le Studiekring op 30 September 1950- Op Zaterdag 30 September 1950. te 19.30 uur. gaat de eerste Sporta-Studiekring door in het bovenzaaltje van café Drie KoningenGrote Markt te leper. Op het programma Werkjaar 1950-1951 door Advokaat Benoni Dehaeck Mededelingen door Bert Lapère en Se cretaris A. Ketels.. Zangronde en Voordrachten. Volkse culturele avond op 30 Oktober 1950. Op Maandag 30 Oktober 1950 te 19 30 uur stipt, gaat in de stadsschouwburg te leper een grootse culturele avond door ingericht door Sporta. en met medewer king van verschillende culturele vereni gingen. Wij zullen er mogen verwelkomen, onze Vlaamse Volksschrijver Ernest Claes, die ons zal onderhouden in zijn pittige ver teltrant. Voordrachtkunstenaar Ast Fonteyne zal uit het werk van de schrijver voorlezen. Prijzen der plaatsen25. 20. 15 en 10 fr. Genummerde kaarten zijn te bekomen in Café BoerenholVandenpeereboompl. leper, vanaf heden Leden van Sporta- Ieper zullen gratis 'n persoonlijke ingangs- kaart van 10 fr bekomen Mits opleg kun nen zij in Café Boerenholandere in- gangskaarten bekomen. EEN GULDEN RAAD VOOR DEZE TIJD Toen het mondgemeen werd dat de oor log nakend was en de inval van de kozak ken over het westelijk avondland werd gevreesd, beving een panische schrik onze goede oude stede. De bezorgde huismoeders lieten hun duurbare kop koffie, hun straatborstel en het buurpraatje in de steek. In een sa tanische hamsterwoede ontstoken, sloegen zij stapels eet- en deegwaren, zeep en Leverproducten in. om achter een barri, cade van opgelegde vruchten en een in drukwekkende rij olieflessen de zeven ma gere jaren met gerust gemoed tegemoet te zien. In de troebele tijden waarin wij leven is het niet alleen nodig zich te omgeven I offer vallen GEBRUIKEN EN MISBRUIKEN IN DE HONDENSPORT (Vervolg). De stamboom is de grondslag van ieder geselectionneerde kweek. Vele liefheb bers denken dat. met bij een goede ka rakterreu en werkhond, ter dekking te gaan. men goede karakters kweekt. Dit is niet altijd zo. En hoevele uit een nest slaan noch naar vader of moeder, maar wel naar voorouders uit de tweede of derde generatie. Daarom is de stamboom en de afstamming van zo groot belang. Men paart geen twee ouderdieren, maar wel wee families. Om dit alles nauwkeurig te .tunnen nagaan en zo weinig mogelijk ri sico te lopen, moet men uit de stamlijs ten der te p<aren dieren de voorouders kennen tot in de derde graad, met hun kenschetsende kwaliteiten maar ook hun gebreken. Hoe moeilijk is het iets goed te fokken en dan gaat het om een of twee exem plaren. Veel moeilijker is het dan nog het ras in het algemeen te veredelen en te verbeteren. Daarom jonge liefhebbers, gaat niet zo spontaan te keer tegen die oude en strenge reglementen der K. U. S. H. op het gebied van stambomen. Zij dienen alleen om het ras. hetwelk dan ook te beschermen, tegen verbastering en ver val. Laat U ook niet in met personen wel ke gekend zijn om hun gesjacher in hon den en stambomen. Zij zijn de ondergang der sport en der liefhebberij. Wees daar om ook niet bang. indien U zekerheid hebt ze aan te wijzen opdat zij hun verdiende straf bekomen. Indien U wil kweken raadpleeg dan eerst enkele bevoegde per sonen en vermijd in het begin iedere nau we inteeltkombinatie. Een der grote kwalen die onze gezonde sport ondermijnen en veel schade berok kent is de z. g. n. hondenhandelEr bestaan reglementen, waarom deze niet streng toepassen Ja. vele misbruiken gebeuren er onder de dekmantel van amateurisme en dit moet in ieder club vermeden worden. Voor mij is er handel wanneer men ruilt of ver koopt met het doel er geldelijk voordeel uit te halen, zonder prestatie van de be trokken persoon. Bijvoorbeeld men schaft zich enkele goede honden aan in het bui tenland. met het doel enige goede exem plaren in de club te krijgen en alzo enige clubmakkers aan een goede hond te hel pen. Reken aan deze personen dan niet meer dan de kostprijs en uw onkosten. Ruilen of verkopen van dieren boven de kostprijs is handel. Tracht ook niet een goede hond van een vriend te drukken en af te breken om hem goedkoop in te palmen, en hem nadien met veel reklaam en overdrijven van kwaliteit met een vet te winst van de hand te doen. Diegene die zich aan zulke handelingen bezondigen, verdienen de naam niet van liefhebber en zijn in een club niet op hun plaats. Zij schaden de goede trouw ener vereniging en misbruiken de werkhondenrassen om er geldelijk voordeel uit te halen. Hetzelfde geldt ook voor personen, be zitters van een goede reu of flinke fok- teef. die dit beschouwen als een bedrijf en onoordeelkundig hun produkt ter be schikking stellen voor de kweek, als het maar opbrengt... Het is niet goed te praten dat er twee of drie dekkingen per week gebeuren Voor de teven is het ook af te raden meer dan 5 a 7 welpen bij de moederhond te laten Wij weten hetkwe ken kost geld. Maar welke liefhebberij kost er geen geld 7 Velen zullen komen aandraven met het feit dat de moeder hond zo overvloedig veel melk had en men melk bij geeft Het moederdier heeft slechts 6 tepels die melk geven. Dus kun nen er maar zes maximum gevoed wor den en moet er ieder maaltijd een slacht- De Procureur des Konings bij de Recht bank van eerste aanleg ie leper, brengt ter kennis van het publiek, dat de ge naamde PAUWELS Albertus-Cornelin. vaderlandsloos. zoon van Albericus-Ludo- vicus-Desidérius. en van zijn echtgenote Ghillebaert Emerentiana-Maria. geboren te Poperinge. op 16 December 1877. we duwnaar van D"Hulster Clementina-Leon- tina. handelaar wonende te Poperinge. Maurice Dewulfstraat nr 7. vóór hem keus der Belgische Nationaliteit gedaan heeft, op 25 September 1950. De Procureur des Konings doet. over eenkomstig artikel 10 van het Koninklijk besluit dd 14 December 1932. samenor- dende de wetten op de verwerving, het verlies of het herkrijgen van de Belgische nationaliteit, een onderzoek over de ge schiktheid van voornoemde De personen, die opmerkingen inlich tingen of bezwaren in te brengen hebben nopens gezegde vaderlandskeus. mogen ze laten gelden, door tussenkomst van de heer Politiecommissaris, te Poperinge. tot de 15 October 1950 leper, de 25 September 1950 De Procureur des Konings. t3797) (get.) J. CARRE. De Procureur des Konings bij de Recht bank van eerste aanleg le leper, brengt ter kennis van het publiek, dat de ge naamde KOOYMAN Johannes, zoon van Lammert Kooyman en van zijn echtgenote Berendina Middeldorp, geboren te 's Gra- venhage op 24 Juni 1903. taxivoerder, zijn de van Nederlandse nationaliteit, wonende te leper. Maarschalk Fochlaan nr 30. de gewone Belgische inburgering aanvraagt. De Procureur des Konings doet, over eenkomstig artikel 16 van het Koninklijk besluit dd. 14 December 1932. samenor- dende de wetten op de verwerving, het verlies of het herkrijgen van de Belgische nationaliteit, een onderzoek over de ge schiktheid van voornoemde. De personen, die opmerkingen, inlich tingen of bezwaren in te brengen hebben nopens gezegde vaderlandskeus. mogen ze laten gelden, door tussenkomst van de heer Politiecommissaris, te leper, tot de 25 October 1950. leper, de 22 September 1950 De Procureur des Konings, (3794) (get.) J. CARRE. De Procureur des Konings bij de Recht bank van eerste aanleg te leper, brengt ter kennis van het publiek, dat de ge naamde PIETRZAK-BEERNAERT Edith, van Poolse nationaliteit, erkende dochter van Pietrzak Anna. geboren te Bergen, op 9 Juli 1929. aangenomen door de echt genoten Beernaert Theophiel - Jerome Brassaer Maria-Elisa-Cornelia, huishoud ster-helpster. wonende en verblijvende te leper. Plumerlaan nr 27 vóór hem. keus der Belgische Nationaliteit gedaan heeft, op 25 September 1950. De Procureur des Konings doet. over eenkomstig artikel 10 van het Koninklijk besluit dd. 14 December 1932. samenor- dende de wetten op de verwerving, het verlies of het herkrijgen van de Belgische nationaliteit, een onderzoek over de ge schiktheid van voornoemde. De personen, die opmerkingen, inlich tingen of bezwaren in te brengen hebben nopens gezegde vaderlandskeus. mogen ze laten gelden, door tussenkomst van de heer Politiecommissaris, te leper, tot de 15 October 1950. leper, de 22 September 1950 De Procureur des Konings, (3798) (get.) J. CARRE. met een vesting van producten van eer ste noodzakelijkheid wij hebben even veel behoefte aan een dosis levensmoed en levenselixir. Mr Klaproos is het aangegeven toneel werk voor deze nare tijd. Mr Klaproos is als een openstaande banbonnière waaruit iedereen gulzig kan snoepen. Mr Klaproos leert U dat het leven spijt alles nog het leven waard is. Bestel nog heden uw kaarten bij het Nu is het aan ons te selectioneren. Ver gelijk dan maar eens een nest van vijf pups met een van 10 pups op zeven we ken ouderdom De eersten zullen forsiger zijn Zij zullen sneller en beter opgroeien tot krachtige jongdieren. Waarom dan ri- siko oplopen 7 Zulke handelingen zijn ex ploitatie van de hond en van het ras. Zowel handel als exploitatie passen niet in onze liefhebberskringen. Moge er door intense samenwerking be terschap komen, daar waar dit nodig is. «eg or^Dikkebms Verme€rsch- Steen- I opdat ^ij binnen"ë^kelë"tijd"weer tegTn Le Procureur du Roi prés le Tribunal de première instance d'Ypres. porte a la connaissance du public que le nommé VUYLSTEKER Gilbert-René-Corneel. de nationalité frangaise. né a Vlamertinge. le 3 novembre 1933. fils de Vuylsteker Elie- Gérard-Jean et de son épouse Bolle Ida- Maria. apprenti tisserand. domicilié a Co- mines. section Cruyseecke Hauts Bois n° 13, a fait par devers lui, le 30 janvier 1950. une déclaration d'option de nationa lité beige. Le Procureur du Roi procédé a une en quête sur l'idonéité du prénommé. con- formément a 1'article 10 de l'Arrêté Royal du 14 décembre 1932. coordonnant les lois sur l'acquisition. la perte et te recouvre- ment de la nationalité. Toutes personnes ayant des observations, éclaircissements ou objections a formuler a propos de ladité déclaration pourront les faire valoir par l'intervention du Com- missaire de police de Comines jusqu'au 15 octobre 1950. Ypres. 1e 25 septembre 1950- Le Procureur du Roi (3795) (signé) J. CARRE Le Procureur du Roi prés le Tribunal de première instance d'Ypres. porte a la connaissance du public que 1e ncmme VUYLSTEKER Michel-Leon-Corneel. de nationalité frangaise. né a Vlamertinge. le 4 mai 1932. fils de Vuylsteker Elie- Gérard-Jean et de son épouse Bolle Ida- Maria. apprenti tisserand. domicilié a Co- mines. section Cruyseecke Hauts Bois nJ 13. a fait par devers lui. le 25 septembre 1950. une déclaration d'option de nationa lité beige Le Procureur du Roi procédé a une en quête sur l'idonéité du prénommé. con- formément a 1'article 10 de l'Arrêté Roya- du 14 décembre 1932. coordonnant les lois sur l'acquisition. la perte et le recouvre- ment de la nationalité Toutes personnes ayant des observations éclaircissements ou objections a formuler a propos de ladite déclaration pourront les faire valoir par l'intervention du Com- missaire de police de Comines jusqu'au 15 octobre 1950. Ypres le 25 septembre 1971 Le Procureur du Roi (3796) (signé) J. CARRE.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1950 | | pagina 4