AUTO-RADIO I oiws VOETBAL STEVENS Gebroeders KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS MEER GENOT BIJ HET REIZEN, DANK ZIJ DE VANAF 3.200 fr. BIJ DE FIRMA IEPER Vandenpecrebccmplaats 7 Tel. 249 EN TOCH... zijn de meubels in ie galerie A.V.D. Boterstr. 13, leper. BETER EN GOEDKOPER. KRONIEK VAN W. S. IEPER «IN DE B I E D E VOS JOSEPH M4TCHEN VOOR ZONDAG 13 MEI HET YPEBSCH NIEUWS Blz 5 12-5-1951 He PROVINCIAAL p C Torhout - V. G Oostende (Denys, Lahousse. Nuytten) l s Herseaux - W. S. Lauwe He GEWESTELIJKE C Dottignies Sp. - S K. Vlamertinge (Debeuf J.) Ille AFDELING C Brieieft ?P - Poelkapelle (Deeheiver) k Hooglede - E Oekene (Ostyn) KADETTEN D C. Roeselare - W. S. leper (Deprez R.) PITS LAGEN VAN ZONDAG 6 MEI lie PROVINCIAAL Zwevegem Sp - C. S. Yprois 1-6 S K Roeselare - F. C. Torhout 7-2 U S Herseaux - A. A. Moeskroen 1-1 W S Lauwe - S. V. Wevelgem 1-1 B. S. Avelgem - S. K. V. Oostende 1-6 M. Sp- Ingelmunster - V. G. Oostende 2-4 Deerlijk Sp - F C Knokke 0-8 F C Meulebeke - S. V O Ingelm. 0-4 lie GEWESTELIJKE C s K Geluwe - F. C. Luingne 1-6 S V Kortrijk - T. Menen 2-1 F C. Komen - Dottignies Sp. 0-1 F C Poperinge - St Eloois Sp 4-0 Aalbeke Sp - R C Bissegem 5-3 S V. Moorslede - S. C. Le Bizet 8-0 S. V Moorsele - S. K. Vlamertinge 1-2 W S leper - E. Beselare 2-0 Ille AFDELING C S V De Ruiter - F C. Woesten 1-1 S V. Rumbeke - W. S. Passendale 6-0 Dadizele Sp. - S. K. Staden 3-2 E Oekene - Izegem Sp. 1-0 S. C. Zonnebeke - B. S. Poperinge 1-7 Poelkapelle - S, K. Zilverberg 2-3 01 Ledegem - D. Beveren 3-0 S K. Hooglede - Brielen Sp 1-2 GEWESTELIJKE JUNIORS B A. S Risq. Tout - W. S. leper 3-10 FINAAL GEW. SCHOLIEREN W S. leper - Kuurne Sp. 1-3 KLASSEMENT NA ZONDAG 6 MEI lie PROVINCIAAL V. G. Oostende 28 23 8 2 107 30 48 S K. V. Oostende 28 16 7 5 95 53 37 U S. Herseaux 29 14 6 9 63 46 37 C S Yprois 30 16 10 4 95 57 36 W S. Lauwe 29 14 9 6 68 58 34 S V. Wevelgem 30 12 9 9 54 46 33 S. K. Roeselare 30 14 11 5 94 64 33 A. A Moeskroen 30 11 10 9 58 51 31 F C. Knokke Zwevegem Sp. 30 12 11 7 71 57 31 29 14 13 2 55 54 30 S V. O. Ingelm 30 10 13 7 54 66 27 F C Torhout 28 e 11 8 55 59 26 M Sp. Ingelmunster 30 10 15 5 45 74 25 F C Meulebeke 30 9 16 5 57 94 23 Deerlijk Sp 30 3 21 6 35 111 12 B. S. Avelgem 29 3 25 1 35 121 7 He GEWESTELIJKE c w. S. leper 30 24 3 8 100 31 SI S V. Moorslede 30 24 4 2 99 35 50 Aalbeke Sp. 29 17 9 3 73 42 37 S. V. Kortrijk 30 14 12 4 70 62 32 F C. Poperinge 30 14 12 4 63 61 32 St Eloois Sp. 29 12 11 6 39 57 30 E Beselare 30 12 12 6 39 57 30 E C Luingne 30 11 12 7 63 53 29 S. C. Bizet 30 11 12 7 67 65 29 T Menen 30 11 15 4 66 68 26 E- C. Comines 30 0 14 7 72 73 25 E VMoorsele 30 10 15 5 55 79 25 S K. Vlamertinge 28 9 13 6 60 74 24 Dottignies Sp. 29 10 15 4 60 70 24 k- C Bissegem 30 7 16 7 45 72 21 S K. Geluwe 29 2 22 5 29 100 9 DONDERDAG 3 MEI 1951 Prov.K. V. C. S. Yprois - B. S. Avel- ,em 7-0 Tegen de hekkens.diters der eeks hebben Soenen en consoorten een •lotte overwinning behaald. Het verschil 'n klassetussen beide comparanten waarlijk te sprekend om hier te mo- fn gewag maken van een puike, begees- ,-rende ontmoeting. Van bij de aanvang tpen de rood-witten de teugels in han en en al onmiddellijk werden de gasten ,ewogen en te1 licht bevonden. Na 12 mi- r ®n spel leidden de Augustinusknapen S 'ne' Ze namen voor de rest taak heel gemakkelijk op en lieten ousiasme varen- Ze gingen com- aties zoeken en hun technische su- °ri'eit dreef hen naar veel te per- ijk gedoe. Op zichzelf bleek derge- -vi» aCt'e een rem te z'-n op de produc- eit. en derhalve dient daaromtrent Sezocht te worden naar een v°or de 5-0 voorsprong waarmede kam 6In I5llmalin C. en zijn mannen van enk %erw'ssplden. Hoofdzakelijk dank zij V *e grove blunders van doelverdediger ver' °ere telden de roodhemden aan de ^«rrissing een zeer ruime voorsprong. arz'ids moet worden onderstreept dat do c °?^ers toen 2e a^ en toe eens uit fUnk"» greep waren geraakt, een paar sebr- ^o^oien op hun actief hadden *-arT d'e door C. Dumalin met brio JaA° onsciladelijk gemaakt geworden. v,.e, an de poos verdienden de Blue Stars hun660 tegendoe!Punt, als beloning voor <ee m°fd In de veronderstelling dat zijp Dumalin in de plaats van ot^-Is~a"v*x Vermoere had gestaan en Üch; 3^>rd Z0U aan de rus' de stand wel- C s v geweest ten profijte van van - Hieruit valt de belangrijke rol leiden "t doe^man in het voetbalspel af te tjesma v de tweede beurt zou de paal- io v jermoere zich een weinig weten dep' jPa hen. Net als vóór de koffie hiel- .f3r..e. rood-witten met tamelijk veel sie de dirigeerstok en vertoefde de aanvallende spil Denouiet. bij wie een vaardig kopspel te noteren viel. haast aannoudend in defensie. Vaak kwam het tot stapelspel voor de kooi der gasten en dit grotendeels door de schuld der rood- witten dewelke temporiseerden tot de gewenste ruimte verzwond. Met het oog een kentering te veroorzaken, deed de ploegleiding vleugelspelers Verschaeve en De Block permuteren. Het beterde enigs zins. doch De Block werd onklaar en ook tanbeselaere beschikte opeens niet meer over al zijn middelen. Langs Postlethwaite en Geenens ondernamen de Scheldejon- gens een paar gevaarlijke tegenaanvallen, die evenwel het billijk eerreddend goal- tje niet opleverden. Alles bijeengenomen was het een einde-seizoen match, die sportief werd betwist en referee Dedeken J (Kortrijk Sp.) niet de minste last be zorgde. Bleven de roodjes, als team ge nomen en wegens het ontbreken van aardige repliek onder het gewone peil. dan verdienen toch de sobere Mailliard en Depiancke A. die drie goals fabriceerde een in het oogspringend bloempje. Cail- liau nam ietwat te veel hooi op zijn vork. terwijl de wingerszich het minst van de rood-witten in hun schik voelden. DE PLOEGEN B- S. Avelgem (orthodox) Vermoere Houttekens Christiaens Demets Denouiet Declercq Foucart Vande velde Scbrie Postlethwaite Geenens R De Block De Boi Verschaeve Carpels L Depiancke A. Cailliau Vanbeselaere R. Soenen Mailliard Derous Dumalin C. K. V. C. S. Yprois (VM) DE DOELPUNTEN: 4e min.De Boi schiet op doel. De bal komt via een bezoekende back bij Ver schaeve. die van uit een moeilijke hoek keeper Vermoere het nakijken geeft (1-0). 12e min.Depiancke en CSrpels rukken al combinerend op. Kanthalf Declercq, in het nauw gebracht, scoort van dichtbij tegen eigen samenstelling (2-0). 31e min. Op aangeven van Verschaeve vloert Depiancke de BI.-Star portier (3-0). 36e min.Verschaeve is met het leder aan de voet aan de haal. Gepast centert Georges tot bij De Boi. die met een zwak schot Vermoere verslaat in de rechterbe nedenhoek (4-0). 39e min.Carpels knalt naar doel. Ver moere weert onvoldoende af en Depian cke A zorgt voor forfait-cijfers (5-0). 67e min.Soenen kan niet langer meer lijdzaam toezien op het gepingel der C. S Y-forwards. In het bezit van de bal trekt hij ten aanval. Hij dribbelt drie. vier tegenstanders en schotelt voor aan Depiancke, die besluit in de linkerboven hoek (6-0). 86e min. De Boi waagt zijn kans. Ver moere puncht het leder weg. doch Isi her neemt met succes (7-0). ZONDAG 6 MEI 1951 He Prov.Zwevegem Sp. - K. V. C. S. Yprois 1-6 In schoonheid hebben de Ccrclemannen het officiële seizoen 50-51 de rug toegekeerd. Tegen het allesbehalve te onderschatten Zwevegem Sp. werd een prachtige, als afgetekende en verdiende overwinning geboekt Meteen brachten de C S.Y -ers een nieuw bewijs dat ze in de tweede ronde als waardige tegenhan gers dienden te worden beschouwd der kampioenen van V. G Oostende. In een dagblad lazen we deze week C. S. leper kampioen der tweede rondeVoorwaar. Vanbeselaere en maats lieten in 1950 nog niet veel punten verloren gaanJammer dat de competitie zo matig werd ingezet. Op dit alles hopen we binnen enkele we ken in een afzonderlijke bijdrage te kun nen terugkomen. We begeren nu alleen nog te vermelden dat het afhankelijk is van de wedstrijd U. S. Herseautoise - W. S Lauwe, dewelke Zondag a. s. gespeeld wordt, indien de vierde of vijfde plaats in de eindrangschikking de rood-witten zal te beurt vallen. Aangezien De Block, gekwetst, verstek liet gaan. toog scholier Albert Clarisse mee naar Zwevegem. Voornoemde invaller trok zich als linker back behoorlijk uit de slag. maar Fonten Soenen. die voor de gelegenheid de stre pen van linksbuiten kreeg, werd. spijt een kwetsuur, de revelatie. Laat ons ech ter. alvorens meer over de spelers te ver tellen. een woordje reppen over de match zelf. In een prettige atmosfeer, vol spor tiviteit. werd er bij de Beka -jongens van wal gestoken. Nogmaals na 12 minuten spel stonden de Cercle-aandelen reeds hoog gekwoteerd. vermits de bordjes 1-3 wezen in het profijt der Augustinuskna pen. Ofschoon de gasten verre van min derwaardig hun kansen hadden verdedigd waren ze overklast geworden en ze zou den nooit de knap opererende kleppers van Prezen Seys van het voetstuk kunnen lichten. Dank zij een gaaf samenspel ge paard met de nodige geestdrift, die in stond voor de bouquetsofte knalef fecten. bleken de Cerclemannen op gang naar een verdienstelijke uitslag. We ne men geen loopje met de werkelijkheid wanneer we mededelen dat de plaatselij ke supporters vol bewondering het evolu eren van gans het C.S Y.-elftal gadesloe gen. Vooral Cailliau stond de gastheren niets toe en overtrof waarlijk nog zijn machtige prestatie verleden speeljaar bij Naessens en Co geleverd Waar aan de poos Carpels en maats met 1-4 de leiding handhaafden, wisten ze. met nadeel van de wind, in de tweede speelhelft nog twee rozen op hun actief te brengen en dit of schoon Soenen. wegens een ongelukkige val. de helft van zijn middelen miste. Bij het uitdelen van t goede punten moeten wc er natuurlijk de meeste toekennen aan Cailliau, doch dan evenveel aan al de overige rood-witten. behalve Verschaeve. Derous en logisch Clarisse. die geen hia ten waren, maar toch één lengte moes ten toegeven aan hun benijdenswaardige collega's. Citeren we tot slot dat deze voor Cer- cle. met het oog op het aanstaande sei zoen. hartversterkende close-up »-partij flink geleid werd door scheidsrechter Vanderhaeghe Elias (F. C. Roeselare), DE PLOEGEN Zwevegem Sp. WM) Tytgat Steelandt Coppens Maertens Herrebout Marquette Kindt Naessens B Ameye Deconinck Debouserie Soenen De Boi Verschaeve Carpels L- Depiancke A Cailliau Vanbeselare R Clarisse Mailliard Derous Dumalin C K. V. C. S. Yprois (WM) DE DOELPUNTEN: 4e min- Soenen werpt het leder in tot bij Carpels, dewelke naar de kooi van Tytgat zwenkt, een paar tegenstanders ontwijkt en met schuin, grondscherend schot doelt in de voor hem naastbij gele gen hoek (0-1). 7e min. Op aangeven van Vanbeselaere schiet Soenen van links raak met de rech tervoet (0-2). 10e min.Een aanval in lijn der localen wordt door Deconinck met puike voley besloten (1-2). 12e min Een dieptepas van Cailliau. De Boi heeft zijn gading en slaagt erin. ofschoon hij aangevallen wordt door een drietal «witten», om de stand op te voe ren (1-3). 44e min C. Dumalin heeft juist een ge vaarlijke poging der gastheren onscha delijk gemaakt Om de ingetrapte bal te bemachtigen, bedrijft Coppens een foul. Cailliau neemt de vrije schop en zet Soe nen aan het werk, die op zijn beurt voor zet aan De Boi- Isi, die een weinig voor dien op Tytgat had geschoten, dit na han dig een door Maertens naar zijn keeper gegeven free-kick te hebben onderschept, knalt in de koorden (1-4). 71e min.Soenen die gelanceerd werd door Carpels, speelt de bal terug naar zijn foerier Lionel gaat aan het drib belen. Hij wordt in de omgeving van het penalty-punt van weerszijden bestookt door een locale back. maar niets kan hem stuiten en hij lukt een zeer mooi doel punt (1-5). 85e min. Een center van Verschaeve en A Depiancke kopt de 95ste Cercle-goal van het officiële speeljaar 50-51 in de touwen (1-6). ZONDAG EN MAANDAG AANSTAANDE. 'Zondagochtend te 3 uur vertrekt een autocar vol vrolijke Cerclemannen naar de Lichtstad. Parijs, alwaar de Pinkster dagen op aangename wijze zullen worden doorgebracht. Op 13 Mei wordt te 15.30 u. een wedstrijd gespeeld te Pavillons-sous- Bois tegen het sterke Stade de l'Est. Ver leden jaar boekten de rood-witten er. dank zij het leveren van een prachtige partij, een gelijk spel (1-1). We wensen Dumalin C. en zijn makkers ditmaal een even goed resultaat en veel... vermaak. Ton titel van inlichting ziehier het ver- blijfsadres te Parijs: Hotel Garnier. 4. rue de l'Isly, Paris (8e) bij de Gare St. Lazare. Wie meereist, schrijft dit op en mag dan zoals Verschaeve vorig jaar de groep kwijtspelen MEDEDELINGEN. De juniorswedstrijd R. C. De Panne - W. S Lauwe, die verleden Zondag in het kader der eindronden, op de Stade Yprois betwistvverd, eindigde met 2-3 score ten voordele der Lauwenaren. Speler Roger De Block, werd aangeduid om Zondag e. k. uit te komen met de Bel gische ploeg der Spoorwegmannen, de welke te Gent optreedt tegen Frankrijk, dit als ontmoeting van een Europees kam pioenschap. Roger zal aldus spijtig ge noeg. niet meereizen naar Parijs. Ook het lachende wezen van de guitige De Boi. militair zonder verlof, zullen we oprecht missen. Vanaf volgende week en voor een paar maanden worden de trainingen, behalve deze betreffende de Jonge Voetballer op het Augustinusveld stopgezet. In zijn jongste bestuursvergadering heeft het comité van Cercle besloten voortaan als officiële benaming te aan vaarden: Koninklijke Vereniging i<C. S. Yprois». We schreven zo de laatste we ken wel ietwat voorbarig hier en daar een R vóór C- S. Yprois! ROGIMAR. C. S. Y. - SUPPORTERSCLUB Lokaal Au Casino Uitslag Pronostiekwedstrijd kosteloos aangeboden aan de leden 1) 196 p.: Beirnaert Noël 2) 187 p.: Morlion Daniel Beun Albert. 4) 186 p.Ossieur Albert Van Wichelen Maurice 6) 181 p.Claeys Roland. 7) 180 p.Hollebeke Flor. 8) 177 p. Mevr. Ossieur Albert. 9) 176 p Callens Paul. Wolters Georges. 11) 175 p.Merlevede Julien. 12) 174 p.Ossieur Gisèle- 13) 173 p.Ameel Raymond Isenbaert Valère- Gouwy Henri. Vermeersch Gerard. 17) 172 p.Hollebeke Charles. Tavernier Walter Vandenbussche. Camerlynck Jozef Prijzen af te halen vanaf 19 Mei a. s (4824) (4428) En dat is nu mijn laatste schrijven voor het seizoen van 1950-51. dat de Wiet-Staar in den tweeden gewestelijken speelde En hoe dat ik eigenlijk moe beginnen, en weet ik niet. want mijn klein kinder hoofd steekt vol vreugde omdat onze Wiet-Staar uit dat straatje van mizerie is. en omdat we ter jarent terug bij dc grotere broers mogen spelen. En 'k ben niet alleene. want ik heb daar op het Wiet-Staar plein grotere lummels gezien. Mijnheers en Madams, met hoeden aan en nylon kousen, die een traantje lieten lopen van kontentement toen onze Prezen aan Mieltje Alleman al die boekeetjes ging geven, overgoten met de gepaste woorden en gebaren. Trunte kousen, gaat ge zeggen, maar nen mens is het of ge zijt het niet. ge houdt aan uw club. 't mag nu nog Cercle of Wiet-Staar zijn. ge deelt lief en leed en ge leeft mede. en 't moet zo zijn ook zegt mijn vader, want nen mens leeft toch niet om te werken en voor uw menage alleen te zorgen, ge moogt ook uw ontspanning hebben en dat is den voetbal binst de winter of de velo in 't zomer sezoen Er zijn er wel. zegt mijn vader, die hun amuzement vinden met daar ergens langs de vaart achter één te zitten wachten, die ze nog niet ge zien hebben. Maar elk zijn goestinge hé. ik houd het bij de voetbal en de velo, en nu en dan eens den boks. Maar we gaan dat hier te leper niet meer zien. nu onze Promotor garde-champetter geworden is, daar ergens te velde. Den voetbal hé. dat is emotie van 't be gin tot het einde, nen helen winter kunt ge er over kibbelen of zagen, kontent zijn of hertevreten Ge kunt uw eigen spelers voor krabbers nemen en de tegenpartij voor beenhouwers, ge kunt onze derde man al de zonden van Sodema en Gomera op zijn nekke leggen, enfin ge kunt met den voetbal van alles doen, tot pinten drinken toe. Ge begint het sezoen met de gedachte 't zal maar voor een jaar ken zijn zulle, we gaan ze eens laten zien wie en wat de Wiet-Staar nog is En ge neemt van in het begin de leiding in handen, om juist 't halverwege een inzinking te krijgen die de allure kreeg van een apendis. die in 't slechte draait Ge krijgt het borstwater gelijk mijn va der en de moed steekt in uw schoenen. Weg zijn ze. al uw schone dromen, ver gaan gelijk de sneeuw voor de zonne. maar bij mij niet zulle, 'k Heb het mijn vader altijd gezegd de Wiet-Staar speelt van al die clubs het beste voetbal en 't is juist de Wiet-Staar die kampioen zal zijn Maar 't heeft toch verdikke lastig ge gaan hé, want we wonnen nu wel regel matig al onze matskens op het laatste, maar we hadden toch de hulp nodig van andere clubs om het zo ver te brengen. Of is het dan algelijk Moorslede die de Wiet-Staar dat plezierken wilde doen 't Zal wel niet waar zijn. want ze hebben van alles geprobeerd om toch maar in laatste instantie kampioen te kunnen zijn. Ja. ja. die eindbeslissing van dit fameus kampioenschap is begonnen te Pops, ge weet wel van dat keerseroet. Onze Wiet Staar liep daar ook op een keitje. We heb ben het sportief ingeslikt, we zijn dat gewoon geworderfcbij de Wiet-Staar, maar bij Moorslede was er een steertje bij met een knokkel partijtje en scheldwoor den en 't resultaatgestrafte spelers Onze derde man bestellen ze een ka- dootje thuis en Aalbeke en onzen Wiet- Staar en Kortrijk geven er nog nen klop ken bij en Komen bezorgt ons dat één puntje, waarmede we nu de leiding en het eindresultaat hebben. Zes punten stond de Wiet-Staar achter, waar ze ge woon weg er wel zeven moesten en kon den voorgestaan hebben Maar met dat één puntje zijn ze bij ons ook kontent en we bedanken van herte de jongens van Aalbeke zulleen de mannen van Kortrijk en onze beenhouwers van Ko men. want hadden zij er niet geweest we hadden het ter jarent moeten her doen. en als we ze ook eens een plezier ken kunnen doen. ze mogen komen, onze beurze staat wagenwijd open met biljet jes van duizenden franken om de reste en de spelers uit te kopen. Maar die laatste weke is een zware geweestdenkt eens drie matskens in 8 dagen tijd We gingen een beetje met de herte klop naar Le Bizet. maar De witte maakte er kort spel mede. en dien de de grensjongens de genadeklop toe Vijf keren schoten onze mannekens roos 't Konden er wel tien geweest zijn. maar Laire en Doolaeghe hadden een beetje compassie met de tegenpartij en zo werd de scoor niet hoger opgedreven, want er moest nog een beetje schietpoeder over gehouden worden om Beselare een klop te geven, die nu eens niet van de poes zou zijn. 't Is niet gebeurd, omdat Be selare nu juist zijn elf spelers gebruikt heeft, niet om te voetballen, maar wel om alles tegen te houden, wat ze maar houden konden. Was me dat een muur Van 10 man en twintig benen en dito zoveel armen en probeer dan eens te voetballen. Gelukkig vond Dewitte terug het ge paste gaatje en Slosse okupeerde zich om nummer 100 in het doel te jagen. Maar al die schoten te tellen van Doo laeghe en Grillet en Laire en Ennaert en Ketels, die telkens een been of een man vonden, ware niet te doen. Onze Pol stond daar in zijn doel 90 minuten lang om in de eerste helft 6 ballen op te scheppen en in de tweede helft 3 hele ballekens. dan nog van zijn eigen man nen langs achter toe gespeeldBeselare had nu eens niets in de pap te brokken en moest de Wiet-Staar als een complete ploeg zien kampioen spelen. En daarme de is het spel uit en amenwe gaan nog een partijtje spelen tegen Blankenberge en tegen Tielt om te zien wie den sterk - sten is van de West-Vlaanders en daar mede zal de voetbal een beetje mogen rusten, 't Gaat best zijn ook. want de boge heeft te veel. veel te vele zelfs, ge spannen gestaan. En daarmede gaan we nu sluiten hé. en van harte bedanken we Tuur Lesage en Tjorren Bonte en Pol Verhaeghe. Mieltje Alleman en onzen Ston Carrein. Bertje Ketels. Debruyne en Ennaert zonder Boudin te vergetende twee lekebroers van Wiet-Staar. Dewitte en Laire. Georges Grillet en Slosse en Doolaeghe die de meeste doelen gemaakt heeft, en onze Ackou die deze week uit de plaaster komt en terug gaat voetbal spe len. En aan al onze derde mannentot ter jarent. maar een klein beetje beter, want er stak nu en dan wel eens een haartje in de boter. En aan de Wiet-Staar supportersnog vele Zondagen van plezier om hun kam pioenschap. En beste Prezen laat uw lampe-Belge nu maar blinken in de zonne. de zwarte wolken zijn voorbij, schone dagen staan uw Wiet-Staar te wachten, en Wiet-Staar leper Hiep Hiep Hoera LOWIETJE VAN REP 17. Wedstrijd van Donderdag 3 Mei He Gew.S. C. Le Bizet - W. S. leper 2-5 Een hard betwiste kamp waar Le Bizet alles -in de weegschaal wierp om White Star toch maar een klopping te geven Rust kwam met 0-1, doeltje gemaakt door Dewitte op corner door Laire gegeven en door Dewitte in teruggetrokken stand met een sleepbal besloten. Na de koffie stelt Le Bizet gelijk, maar Dewitte geeft White Star terug voorsprong op center van Doolaeghe. Een paar minuten later gaat Slosse zich met nummer 3 gelasten en Doolaeghe en Dewitte besluiten de reeks, waar Le Bizet twee minuutjes voor het einde een tweede doelpunt kon lukken. Wedstrijden van Zondag 6 Mei He Gew.W. S. leper - E. Beselare 2-t Een wedstrijd van kat en muisWhite Star. in kampioen vorm. vond maar twee maal de weg naar de netten, aan de 8e minuut langs Dewitte en aan de 73e min. door Slosse in een ledige kooi. Het was werkelijk een triestig en armelijk ver toon van Beselare die alles afsloot en maar geen voetbal te zien gaf. Jun- Risquons-Tout - W. S. leper 3-1» Reeds twee maal werd deze wedstrijd uitgesteld en nu gespeeld op het Plaine d'Amour, waar de W. S. juniors ploeg met klank de puntjes thuis hield en er niet naast schoot. Prachtig gedaan jon gens Finaal Schol.W.S. Ieper-Kuurne Sp. 3-1 Op het neutraal terrein van Wevelgem kregen onze jongens les in het naar doel schieten. W. S. vertoonde een goed ge bonden samenspel, maar eens voor doel waren ze het poeder kwijt. Kuurne leek een tikje sterker en vond dan ook een flauw optredende Boussaert drie maal in gebreke. Het eerste en derde doelpunt mag onze W. S. doelwachter op zijn actief nemen. Vandenbilcke deed een reuze wed strijd voor zijn optreden bij de scholieren. Manske Degroote en Mathews Coffyn wis ten we reeds beter optreden. W. S. SUPPORTERS NIEUWS En de reeks gaat voortOnze spelers en sups doen er naarstig aan voort om het White Star spelers materiaal nieuw bloed te geven. Nu zorgde onze Mon Holvoet voor een zoontje Jet. die later van pas zal komen in het White Star elftal. Onze beste wensen hé Mon en het beste aan moeder de vrouw en... volhard in de boosheid. Koopt uw KLEUREN, VERNISSEN en HUIS HOUD ARTIKELS vakman IEPER (4569) bij de Rijselstraat, 34 "«PIPWM'MPTiW

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1951 | | pagina 5