UIT DL STREEK RAT noch MUIS bAVIPON Goliath Goliath Goliath Garage M. COMPERNOLLE ONTVLEKKER De Nieuwwasserij in huis rOEIT ZE Uit T VLAMERTINGE BRIELEN ZONNEBEKE LANGEMARK STADE N koloniale loterij HET YPERSCH NIEUWSBU 2 29-9-1951 a-fwrning zullen ondergaan S»el eg Vrëditeurstaten in handen worden ge- sfc- eldtn de maatregel krijgt het inflatoir effet i dn een boomerang- HET ^TAALGEBRUIK Hd Laatste Nieuws snijdt het taal gebruik in het hoofdkwartier en bij de WlfkMer. aan. en deelt o m mee Oir. elke betwisting te vermijden werd enkele maanden geleden door de Belgi sche legerleiding besloten de brigades, die urt drie bataljons bestaan eentalig te maken. Tot nog toe bestonden zij bij de infanterie doorgaans uit één ^Tanstalig en twee Nederlandstalige bataljons Bij de artillerie en bijzondere eenheden zijn de korpsen eentalig Nederlands of Frans. De commandotroepen en valschermsprin gers. ten gevolge van gebrek aan een des kundig kader, zijn gemengd. In deze eenheden kwam het echter nooit tot wrijvingen, temeer daar zij ge bouwd zijn op een geest van kameraad schap en onderlinge hulpverlening in al le omstandigheden De uitbreiding van het leger heeft de bevelvoering echter voor een grote moeilijkheid gesteld- Er is inderdaad gebrek aan officieren, vooral aan Vlaamse officieren Tot nog toe heb ben te weinig Vlaamse jongelingen de officierenloopbaan gekozen. Thans schijnt hierin verandering te komen. Meer Vlaamse candidaten hebben zich aangeboden voor de Militaire School, terwijl in het reservekader een meerder heid Nederlandstalige officieren gevormd wordt, wat nodig is daar het aantal Vlaamse soldaten groter is. Het is de plicht van alle Vlaamse jongeren, die daartoe in de gelegenheid gesteld wor den. te aanvaarden reserve-officier te worden. DE SCHOOLSTRIJD. Alles wijst er op dat de schoolstrijd opnieuw zal ingezet worden. We mogen er ons aan verwachten dat een heftige reactie tegen de regeringsbesluiten zal gevoerd worden TI JL. De GROOTSTE, ELEGANTSTE en ZUINIGSTE wagen waarvan ieder automobilist droomt. Traction avant 6,8 I. op 100 km. 5 brede plaatsen Ruime koffer Olieremmen 4C vit. overdrive Taxe 5 H.P. Voor bezichtiging en kosteloze demonstraties wendt U tot de verdeler der BORGWARD en GOLIATH producten Bruggesteenweg 119 IEPER Tel. 105 (5393) wwtmwwwrmwiwnniiik; BEZETTE DATA VOOR KOMENDE WINTER 30-9 en 1-10: Toneel v. Mu ziekmaatschappij Zaal Hiviera. 9-10Cabaret De Gezellen uit Brug ge Familiezaal. 21-10Privaat bal S. K. V. zaal Bol der shof. 28-10Optreden van Helma en Selma Riviera 3-11 Sportavond Vliegend Wiel. Riviera. 4-11Herbergkermis en bal. zaal Chaerle 10-11Zangcrochet S V V., zaal Chaerle 11-11Bal Vuurkruisenbond. 18-11 Bal Supportersclub Thuur Clee- newerek. Riviera. 25-11 Optreden van Accordeon Club uit Menen Riviera. 9-12Optreden van Bobbejaan Schou- pen Riviera. 16-12 Voor S. K. V.Optreden van Olympia Zusjes. Riviera 12-1-52Voor S. K. V.Optreden van Olga Luwina en Max van Praag. Zaal Clairon. 19-1-52 Bal en tombola van Vliegend !Wiel. CABARETAVOND Op Kermis Dins dag 9 Oct. om 7 uur. treedt de alomge- kende cabaretgroep De Gezellenuit Brugge op in de H. Famiüezaal met ten gans nieuw programma ten voordele van de plaatselijke afdeling van het Davids- fonds. Kaarten van nu reeds bij de Gez. Dejonghe en aan de ingang der zaal. Prijzen 20 en 15 fr. GESLAAGD Onze beide candidaten slaagden Zondag 1.1. in het examen voor scheidsrechter afgenomen te Roeselare- Het zijn dhr Cyr. Vandemaele. bestuurs lid S. K., en dhr Rob. Mulle uit leper, oud-speler van S. K. Proficiat VOETBAL E. Beselare - S. K. Vla- mrrttnge 1-5. Zondag 1.1. acteerde de rood witte ploeg opnieuw zo flink dat ze zich op de le plaats in de algemene rang schikking konden werken. Inzake tech niek en passenspel liggen de Eendrach- ters fel onder en reeds aan de 14e min. schiet G. Cauiiez. op pas van G. De- plancke nevens de uitgelopen doelwach ter binnen (0-1) Beselare reageert loch doelwachter Lowyck stopt met brio de moeilijkste ballen. Wanneer G. Deplan- cke daarna met een zijner fijne dribblings doorgaat, verdwijnt het leder opnieuw in de touwen (0-2). Op aarzeling onzer ver dedigers weet de locale midvoor tegen te doelen (1-2). Dit werkt als een zweep slag op het gemoed onzer aanvallers en een nieuw doelpunt hangt in de lucht. Wanneer de locale doelwachter het leder in extremis in corner verwerkt, zet G. Cauiiez met het hoofd de corner om (1-3). Een nieuwe corner levert opnieuw ge vaar op wanneer Dan. Vandromme hard op de deklat kopt. F. Decadt, gekwetst, gaat thans op de rechtervleugel spelen. Na de rust komt Beselare gevaarlijk opdagen doch onze verdediging met doel wachter Lowyck in vedette Iaat niet be gaan. Sportkring gaat opnieuw ten aan- y^J. over G Cauiiez haalt de bal op. n mooi door aan J. Vandromme die rt back voorbij spurt en onhoudbaar "Tn 3e touwen schiet (1-4). Op een nieu- nWe1'aanval geeft D. Vandromme door aan F. Decadt. die op doel schiet. G. De- plaeeke loopt over het leder en met een fijne schijnbeweging verrast hij de doel- «Ecjier der thuisploeg (1-5). Tijdens de 'laatste min. bekomt Beselare vrijschop. doch doelwachter Lowyck stopt voortref- fSiik het harde schot Onze reserven speelden eveneens aan huis tegen E. Beselare en wonnen met dezelfde cijfers (5-1). DoelschuttersLe- roy G. (3). Verhelst (1) en Hoflack G. (1). Keeper Boxoen redde een puik gegeven strafschop. 'Zondag a. s. zijn we te gast bij Gits. We verwachten van kapitein Dumalin en Co eenzelfde verrichting zoals vorige Zon dag en... 't wordt een nieuwe overwinning. Vertrek aan het lokaal om 13 uur. HET VLIEGEND WIEL Onze verte genwoordigers hielden hun faam hoog en behaalden 5 palmen. A Noyelle le te Langemark. Thuur Cleenewerckle te Komen en 4e te Langemark (op platte tube). R. Ghesquière le te Zandvoorde en le te Houthulst- Pype Ger.le te Passendale en le te Lichtervelde. Deboodt M.7e te Passendale. Willemyns8e te Passendale en 8e te Houthulst. Logie D. 7e te Zandvoorde en 12e te Houthulst. Desmedt13e te Passendale. Timperman11e te Zandvoorde. DUIVENUITSLAG Maatschappij De ZwaluwBreteuil (Derby-vlucht) van Zondag 23 Sept. 1 Phlypo Maur.. El- verdinge2. Loncke J.3. Devos J.4 Vanrobaeys M. 5. Vankemmel A.6. De- pover Gilb.. Elverdinge 7. Debruyne M. 8. Pluym H 9. Masschelein A.10. Pyck H. Zondag 30 Sept. Kermisvlucht uit Arras bij Jos. Devos. VOETBAL [W. S. Passendale - Brie- len Sp. 2-2. De lokalen treden met een verjongde ploeg in het gelid. Van bij de aanvang vlot het spel heen en weer. Op de 2e min. wanneer onze jonge doelwach ter een tikje te laat uitloopt, begaat een verdediger fout tegen de obstructiewet wat tot een free-kick aanleiding geeft. Er ontstaat geharrewar doch het leder kan gelukkig het middenveld terug inge jaagd worden. Het is de beurt aan Brie- len om gevaarlijk op te zetten en op mis sen van een locale back kan Bertje De vos via de paal de scoor openen (0-1). Voor de gastheren is dit het sein om alle zeilen bij te zetten. Sommige overmoedige Brielenaars die al te voorbarig menen dat de overwinning reeds op zak zit. ver geten dat er moet gestreden worden voor de bal. Hun tegenstrevers zijn hen tel kens te vlug af. wat Passendale toelaat gevaarlijk aan te dringen. Op de 25e min belandt een harde kanjer op de boven lat. de bal botst terug, wordt hernomen en de stand is 1-1. Vijf minuten vóór de rust begaat P. Le- pla hands in de fatale zone. De toegeken de strafschop wordt omgezet en de 2-1 voorsprong voor de lokalen is verdiend te noemen. Na de rust wordt het roer omgegooid. Passendale verzwakt enigszins en de on zen zien in dat ze er alles zullen moeten uithalen om de strijdvaardige White Star mannen te vloeren. Na een half uur ver deeld spel kan Devos op ontsnapping ge lijk stellen. Deze drawn kan beide ploegen bevre digen. Bij Brielen waren de uitblinkers Devos om zijn 2 doelpunten. Devloo om zi.n strijdlust en gemeten passen. Paul Lepla om zijn goede 2e helft. Passendale in zijn huidige formatie is een ploeg die moeilijk aan huis te klop- ontsnapi aan hei onweerstaanbare kb* 03 pen zal zijn- Zondag a.s. trekt Brielen Sport naar S K. Elverdinge. Begin te 3 uur De ver plaatsing geschiedt per fiets Supporters moedigt uw mannen aan en zorgt voor het sportieve verloop van deze derby BerichtHet bestuur van Brielen Sport brengt ter kennis van zijn trouwe leden dat er dit jaar weerom lidkaarten te ver krijgen zijn bij de bestuursleden, dit te gen de verminderde prijs van 50 en 25 fr Dodelijk ongeval te Beselare Vader van 4 kinderen op slag gedood. Donderdag 1.1. in de vooravond werd het rustige Beselare opgeschrikt door een zware ontploffing, die van uit de rich ting van de Keiberg kwam. Inderdaad, toegesnelde geburen vonden aldaar het zwaar verminkte lijk van de 33-jarige Maurice Vandevyvere. vader van 4 kin deren Men vermoedt dat de ongelukkige, bij het losdraaien van een gevonden oor logstuig. verrast werd. VOETBAL Watou - Zonnebeke 1-6. De verplaatsing van onze mannen traar een vreemd veld kon hen niet beïnvloeden, want een tijdje na de opzet van Watou tekent Black een doelpunt voor de onzen aan Voornoemde speler kan achtereen volgens nog een paar goals maken ter wijl zijn medespeler Roger Knockaert er nummer 4 van maakt. Door 'n onbehen digheid van Hoflack. die de bal in eigen netten schiet, komen de plaatselijken op de bordjes even voor de rust- 1-4. Na de koffie is Zonnebeke verder druk in de weer. Tweemaal achtereen schiet Black vóór het fluiten van de scheids rechter een penalty binnende derde maal. thans na het fluitteken geeft hij de bal onhoudbaar binnen. Hofjack weet thans zijn onbehendigheid te herstellen een welberekende kopstoot doet het leder in het net belanden. Zo eindigde de par tij met een schitterende overwinning der onzen, die daarmee aan de leiding van de algemene klassering staan. Goede lei ding. GROTE CROCHETWEDSTRIJD Op Zondag 30 September 1951. zijnde Koeke- zondag van de grote kermis, om 19.30 uur in de feestzaal De TapKlerkenstraat, grote crochetwedstrijd ten voordele van de Lourdes-bedevaart van de K. A. J. 1 000 fr. prijzen en beker. AANRIJDING Zondag namiddag kwam Frans Callens met zijn auto. de markt opgereden toen er daar juist een geparkeerde auto ook de baan wilde op rijden beide auto's kwamen in lich te botsing, waarbij alles zich bepaalde tot enkele builen in de carrosserie. UITSLAG VAN DE PRIJSKAMP VOOR PAARDEN gehouden op Dinsdag 25 Sep tember 1951. A. Veulens (hengsten of merriën) lste PrijsVulsteke Gerard, Langemark (hengst) 2e Prijs Quaghebeur Remi. Lan gemark (merrie). B. Zware ruin of merriepaarden (achttien maanders) lste Prijs Vandenberghe Joris. Zonne beke en Vandekerckhove Cyriel. Zonne beke (merrie) 2e Prijs Vandenberghe Joris. 'Zonnebeke. en Vandekerckhove Cy riel. Zonnebeke (merrie) 3e PrijsHoo- ghe Valère. Langemark (ruin). C. Zware ruin en merriepaarden (30 maanders tot twee volwassen tanden) lste PrijsGheyssen Maurice. St. Jan (merrie); 2de Prijs: Dubaere Victoor. Langemark (merrie) 3de PrijsVoet Adiel. Langemark (merrie). D. Zware ruinpaarden van 3 tot 7 jaar. lste Prijs Stragier Paul. Merkem 2de PrijsKinders Lebleu. Boezinge. E. Zware merriepaarden van 3 tot 7 jaar lste Prijs Desodt Virgil, Boezinge 2de PrijsVerhaeghe Prosper. Langemark 3de PrijsVandeputte Odiel, Boezinge 4de Prijs Gheyssen Maurice. St. Jan. Niet-erkennen van Schulden Ondergetekenden Emiel Verbeke- Catry, verklaren hierbij geen schul den te erkennen van Wed. Gabrielle Verbeke-Bouvier die ze gemaakt heeft of nog zou kunnen maken. (get.) Emiel Verbeke-Catry. (5411) MtgMMHMMMMMMWtt Gediplomeerde lerares geeft Lessen in knippen en naaien. Te verkrijgen patronen op maat (aanpassen kosteloos), lage prij zen. Capucienenstr. 170, leper. (5362) bMCMMMMMMM BURGERSTAND GeboortenCecilia Huyghe, d. v. Gerard en Gerarda Ver- siyppe. Gr. Veldstr.Johan Vandenbroeck. z. v. Kapitein Hubert Vandenbroeck- 'Weyn. St Eloois Parochie. HuwelijksbanDaniel Parein. St Eloois Parochie, met Maria Braeckevelt. Wingene VOETBAL s. K. Staden - S. K. Zil verberg 4-0- Na zijn nederlaag tegen De Ruiter speelde S. K. Staden een oeste wedstrijd. S. K. Zilverberg voerde langs de rechtsbuiten het eerste offensief. Tech nisch en tactisch sterker, kwamen de rood-zwarten echter stilaan het evenwicht herstellen en als met de 17e minuut de bezoekende stopper de bal raakte met de hand. gaf scheidsrechter Degryze penalty, die door Deruytter M. onweerstaanbaar gescoord werd (1-0). Het tempo voort durend opdrijvend, traden de gastheren dan op de voorgrond op een manier die het hopeloos verweer der tegenpartij schril deed afsteken. Trybou E. was in zijn nop jes, rolde twee, drie man. doch bij zijn voorzet nam Deruytter A. geen risico, liet integendeel aan Deruytter R. over die naast schoot. Van den Bergh, tijdens een flinke reactie der zijnen dwong De- putter Fr. in hoekschop te verwerken. Op 't knap ontzetten van Francky bereik te de bal Herreman R. die de ongedekte Deruytter M. bediende, om naast de uit lopende keeper het leder in de ledige net ten te deponeren (2-0). Het Staden-over- wicht ging voort vanaf de aanvang van de tweede periode en alhoewel de snel heid van uitvoering der Stadenaars enig was en de schoten op doel legio waren, wist de doelman met de medehulp van de backs zijn netten te vrijwaren tot op het ogenblik dat midvoor Snaet A. van op een vijftal meter hard en onhoudbaar het derde doelpunt nette (3-0). Vijf mi nuten later werd een fout van de links binnen met een vrije schop bestraft. Bee- ckaert R. zette gepast voor naar Snaet A-, die op doel schoot, niet hard echter, maar de keeper had zich blijkbaar misrekend en via de paal verdween de bal in het doel (4-0). ATHLETIEK Op de Wildeman werd André Misplon derde. Eerste was Leyn en tweede Lepla. Broer Gentiel werd Te- Zondag laatst ging Gentiel naar Hoog lede en werd er 10e. Eerste was Van Henis. PAARDENRENNEN André Misplon werd Zondag te Langemark le met Arnold Guy. en Dinsdag 3e te Outryve met Eric Williams. BIJ DE LIJNVISSERS Uitslag der maandvissing van September bij De Lustige Lijnvissers 1 Muylle Emile 23 v. 593 gr. 2. Mulle Robert 28 v. 540 gr. 3. Santy Eric 25 v. 525 gr. 4. Muylle Gustaaf 22 v. 500 gr. 5. Vermeersch Jerome 16 v. 376 gr. 6. Vermeersch Genoveva 12 v. 255 gr. 7. Baelen Lucien 10 v. 212 gr. 8. Vermeersch Jean 9 v. 187 gr. 9. Parruys Maurice 7 v. 180 gr. 10. Muylle Lucien 9 v. 166 gr. 11. Muylle Prudent 6 v. 122 gr. 12. Packet Raoul 4 v. 80 gr. 13. Ollevier Emiel 3 v. 65 gr. 14. Haeghebaert Maurice 3 v. 61 gr. 15. Schmidt Emiel 2 v. 50 gr. 16. Pinket Georges 1 v. 45 gr. 17. Hoornaert Suzanne 2 v. 41 gr. Alg. Rangschikking na 7 maandvissingen 1 Mulle Robert 162 v. 3455 gr. 2. Santy Eric 110 v. 2355 gr. 3. Muylle Lucien 119 v. 2202 gr. 4. Muylle Emile 93 v. 2028 gr. 5 Vermeersch Jerome 93 v. 1890 gr. 6. Muylle Gustaaf 79 v. 1764 gr. 7. Muylle Prudent 71 v. 1470 gr. 8 Vermeersch Jean 76 v. 1402 gr. 9. Vermeersch Genoveva 55 v. 1402 gr. 10. Baelen Lucien 57 v. 1105 gr. 11. Packet Raoul 55 v. 1047 gr. 12. Parruys Maurice 49 v. 990 gr. 13. Ollevier Emiel 47 v. 908 gr. 14. Schmidt Emiel 40 v. 715 gr. 15. Vermeersch Roland 27 v. 478 gr. 16 Logie Alfons 18 v. 379 gr. 17. Oreel Denys 2 v. 200 gr. 18. Boudry Lucien 9 v. 168 gr. 19. Boullet Jules 6 v. 137 gr. 20. Pinket Georges 2 v. 75 gr. 21. Hoornaert Suzanne 2v. 41 gr. 22. Noppe Maurice 2 v. 30 gr. Commissie v. Openbare Onderstand. leper OPENBARE AANBESTEDING VRIJDAG 12 OCTOBER 1951 te 3 uur, ter zittingszaal der C. O. O., opening der aanbiedingsbrieven voor het Bouwen van vijf huizen te IEPER, Pennestraat. Plannen en bestekken te verkrijgen op het Secretariaat. Rijselstraat 38. (5344) VLOEIBAAR EN SUPERGECONCENTREERD beveelt zich aan voor het MEUWWASSEN van WOL. ZIJDE. NYLON, FLUWEEL, enz. RAVIPON neemt alle vej, drank, inkt en bloedvlekken weg. Gebruikt steeds RAVIPON als Te koop in alle Drogerijen g De winnaars van de grote loten der Voor de 13e schijf, getrokken te La Lou- viére op 15 September jongstleden, werden het supergroot lot van twee en een half millioen, een groot lot van een millloen. zeven loten van 100.000 fr., vijf loten van 40.000 fr. en vijftien loten van 20.000 fr. gewonnen door gehele niet verdeelde bil jetten. De volgende loten gingen naar ln tien den verdeelde biljetten een groot lot van een millloen. acht loten van 100.000 fr., tien van 40.000 fr. en dertig van 20.000 fr. Het supergroot lot van twee en een half millioen werd verkocht te Brussel door het kantoor der Postchecks en geind door een handelaar. Het lot van een millloen, gewonnen door een geheel biljet werd geïnd door een Ko loniale Bank voor rekening van een harer cliënten. Andere belangrijke loten (tot 20.000 fr. werkelijk geïnd) werden verkocht en ge wonnen te Antwerpen (2 loten), Brugge (2 loten), Brussel (5 loten), Charleroi, Coqullhatvllle (Belgisch Congo), Coulllet, Gent, Ghislenghien, Luik (2 loten), Lon- derzeel, Marchlenne-au-Pont (2 loten), Waremme, Wilrijk. Beroepen opgegeven door enkele win naars Industrieel mijnwerker, schoenma ker, timmerman, tramontvanger, vernlk- kelaar, vleeshouwer, verschillende arbeiders, waaronder een vader van een talrijk gezin! Meerdere potjes, waaronder een van 25 per sonen en meerdere inningen door banken. Opgeletde 14e schijf wordt getrokken op Zaterdag 6 Oktober te Tongeren. (5387) YPRES SWIMMINC CLUB Het kadetten-feest van Maandag 1 Okto ber staat op zijn pootjes. Het gaat door in ons lokaal, hotel Continental. Om 18 u. zullen 31 kadetten, die degelijk en doel matig getraind hebben, vergast worden op chocolade en koeken, zij zullen ook elk een prijs ontvangen. Om 19 uur, in de bovenzaal, cinemaver toning, waarop alle ereleden en leden uit genodigd worden. Leerzame en komische filmen zullen er afgedraaid worden. Zaterdag 6 Oktober om 19 uur. statu taire Jaarlijkse algemene vergadering. Om 21 uur het Swimmlng-souper En kele couverts kunnen nog bijgeplaatst worden aan de minieme deelnemlngsprljs van 75 fr., want al wie met ons zal aan zitten, zal verrast worden, op een lekker supplement. Athletiekmeeting te leper Zaterdag a.s. 6 Oktober, te 14 uur, richt het bestuur van de pas opgerichte athletlek- club van de Werkhuizen Picanol een ont moeting ln op het Minnepleln. Aan deze meeting nemen enkele bekende athleten deel uit het Ieperse alsook uit Kortrijk. De klassieke proeven worden af gehandeld terwijl een wisselbeker te be twisten valt. Na de atletiekwedstrijden krijgen wij dan te 15.30 uur een ontmoeting tussen de korporatleve clubs W.A.P.-Sport leper en de ploeg van St Anna, uit Roeselare. Een initiatief dat wij met belde handen toejuichen temeer dat er ln het Ieperse niet genoeg kan gedaan worden om deze sport een trapken hoger te heffen. Trainer André Wenes, van Hermes Oostende, zal als starter fungeren. ROGER. St Jozefs Vrije Beroepsschool Sint Jacobstraat 5 IEPER Avondleergangen SNIT en CONFECTIE (Elke Maandag van 8.30 tot 12 u. en van 13 tot 14.30 u). Aanvang van de cursusMaandag 1 Oc tober 1951. DRAAIEN en LASSEN (Elke Maandag, Dinsdag. Donderdag en Vrijdag van 1715 tot 19 uur). Aanvang van de cursusMaandag 1 Oc tober 1951. AUTOTECHNIEK en RIJLESSEN (Elke Zaterdag praktijk van 13.30 tot 15.30 uur of van 17 tot 19 uur. Elke Zon dag theorie van 9 tot 11 uur). Aanvang van de cursusZaterdag 6 Oc tober 1951 RADIOTECHNIEK (De dagen waarop de leergangen zullen doorgaan worden be paald in overeenkomst met de ingeschre venen) Aanvang van de cursusMaandag 1 Oc tober 1951 te 18.15 uur. Inschrijving voor al deze leergangen op het Sekretariaat van de school- (5371) N. C. Middenstandsverbond Aan alle Middenstanders In de laatste weken werd ons orgaan, het weekblad De Middenstandop ta melijk grote schaal verspreid onder niet- leden, die het blad. ten titel van proef, zullen ontvangen tot einde November. Aan deze personen zal daarvoor niet de min ste vergoeding gevraagd worden. Deze verspreiding gebeurt op dit ogenblik reeds te Poelkapelle. Langemark. Passendale. Beselare, Komen (hoofdzakelijk La Voix des Classes Moyennes») en te leper Toe komende week volgen Wervik. ZonneDe- ke, Boezinge. Dikkebus en andere. Mid denstanders die het blad niet zouden ont vangen want het blad wordt niet aan alle middenstanders gestuurd en die ook in aanmerking begeren te komen, gelieven Trun naam en adres op te"*sturen aan het Gewestelijk Secretariaat N C M.V Grote Markt 2. te leper. Gij zult kort daarop ons weekblad gratis ontvangen tot einde November, zonder verdere ver bintenis. Aan al onze plaatselijke Bestuursleden en Bestuursleden van onze Gewestelijke Beroepsverenigingen. De gewestelijke Kaderdag gaat bepaald door op Zondag 7 October te 9 30 uur in de zaal van het hotel e*t Zweerd Grote Markt. leper. Deze eerste Kadenjag van het Winterseizoen 1951-52 is voor onze beweging, in het Gewest leper, vanbë' grootste belang.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1951 | | pagina 2