V14 Het Ypersch Nieuws Kerstreklaam HOLLANDIA HOLLANDIA k-v.c.s.y. supportersclub KOSTELOZE PRONOSTIEKWEDSTRIJD VAN ZONDAG 16 DECEMBER Naam en voornaam Straat en Nr Gemeente Uitslagen en Beschouwingen van de Pronostiekwedstrijd V 13 Uit het White Star kamp van 15 DECEMBER tot en met 5 JANUARI j. VANDENBROUCKE-DEWANCKEL Boomgaardstraat 4 - IEPER - Tel. 546 KOMT ZIEN NAAR ONZE UITSTALLING Met W.A.P.-Sp. naar Ardooie Een paar W.A.P. berichtjes BASKET - BALL JEUGDCLUB ST PIETERS «HET YPERSUH MU"HS n Blz- 15-12-1951 Lokaal Ad Casino Verplaatsing naar Blankenberg^. prijsLeden20 fr. Niet-leden30 fr. Vertrek om 12 30 uur. Pronostiek wedstrijd. De 13e prijs dit seizoen werd geschon ken door de heer Raoul Versailles en ge wonnen door Kools Alfred, welke 12 pun ten pronostikeerde Evarist Baete behaalde eveneens 12 p. en wint dan ook de kosteloze verplaatsing r.aar Blankenberge. Alg. klassement na de 13e voetbal dag L Doutrelant Simone. 89 p-2. Van Wichelen Pierre. 88 p. 3. Madame Mo- jein. Landtsheere Suzanne. Landtsheere Albert. 87 p.6. Morlion Roger. 86 p. 7. Landtsheere Julien. Bruneel Roger. Ghisquière Alfons. Ameel Raymond. 84 p. 11. Beun Joseph. Vandebussche Michel en Deraeve Valère. 83 p. Hel is dus morgen dat ons gezellig Casino-feestjegratis door onze sympa thieke lokaalhoudster aan alle leden aan geboden. plaats heeft. Onmiddellijk na de match CS.Y.-Roeselare wordt ieder lid verwacht in het lokaal, waar zij zul len verwelkomd worden met een pistolet gevuld met konijnenpatee. welke Suzan ne zelf vervaardigd heeft. Daarna gaat een kosteloze smijting op de teerlingbak door. Minstenk 20 prachtige prijzen zullen aan deze prijskamp verbonden zijn. zo dat het wel degelijk de moeite loont de kleine verplaatsing naar de Statiestraat te maken. En wie nog wil napraten over de ka pitale match zal er eveneens gelegenheid toe hebben. Leden, morgen verwacht de Casino U allen zonder uitzondering, en wij zijn ervan overtuigd dat niemand zijn avond zal beklagen HET BESTUUR- K.V.CÜ.Y. SUPPORTERSULUB St Pieter» Boven Lokaal «De Valk». Rijselstraat 194. Aandacht De K V.C5.Ï Supportersclub Sint Pie ters Boven, brengt ter kennis aan de K.VC5.Y. Supporters dat de club op 23 December 1951 de verplaatsing doe: naar Blankenberge met vertrek in het lokaal bij oud-Cerciespeler August Lesa ge café «De Valk». Rijselstraat 104 leper, om 1230 u. zeer stipt Prijs: Leden: 20 fr. Niet-leden: 30 fr K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE Zonnebekesteenweg 1. leper. Verplaatsing naar Blankenberge Prijsleden30 fr. Niet-leden40 fr. Vertrek aan het lokaal om 13 uur stipt Supporters laat U nu reeds inschrijven 1 De prijzen der kosteloze tombola inge richt ter gelegenheid van de verplaatsing raar Harelbeke. werden gewonnen door Fauvaert J. en Sennesael A HET BESTUUR Insignes K-V.C.S.Y. Daar sedert geruime tijd de Cercle- kentekens uitverkocht zijn. en er grote vraag naar is. werden nieuwe insignes besteld, welke thans verkrijgbaar zijn in ons lokaal aan 15 fr. Deze insignes overtreffen inzake afwer king de voorgaande, zijn kleiner en be vatten al de kenletters der club. Supporters, draagt allen het kenteken «K.V.C.S.Y». (i) Rupel S. K. A. S. Oostende Kortrijk Sp. Boom F. C F. C. Tielt Zwevegem Sp A. A. Moeskroen S. V. Wevelgem F. C. Knokke E. Wervik Ol. Ingelmunster W. S. leper K.V.C.S Yprois S. K. Roeselare W. S. Lauwe S. V. Blankenberge F. C. Torhout R. C. Harelbeke St Eloois Sp. S. K. Vlamertinge (1) Plaats ib deze kolom Het nummer 1 als U de thuisploeg gewonnen geeft Het nummer 2 als U de bezoekende ploeg gewonnen geeft Het teken X als U een drawn voorspelt. Hoeveel deelnemers zullen deze week het hoogste aantal punten behalen (of deknaam) (in blokletters) V 14 «HET YPERSCH NIEUWS» (Door deelnemer te bewaren) Rupel S. K. A. S. Oostende Kortrijk Sp. Boom F. C F. C. Tielt Zwevegem Sp A. A. Moeskroen S. V. Wevelgem F. C. Knokke E. Wervik Ol. Ingelmunster W. S. leper K.V.C.S Yprois S. K. Roeselare W. S. Lauwe S. V. Blankenberge F. C. Torhout R. C. Harelbeke St Eloois Sp. S. K. Vlamertinge Hoeveel deelnemers zullen deze week het hoogste aantal punten behalen Twaalf punten waren er deze week te verdienen met volgende uitslagen 112X1211X1 Niemand was echter zo gelukkig, maar 'wee deelnemers behaalden 10 punten. De ene vergat de bijvraag te beantwoorden, zodat de andere, die 3 plaatste, winnaar wordt. Het is: DMG-, Menensteenweg, leper. We wensen hem hartelijk proficiat Zijn vergeetachtige concurrente is 1H MORTIER Thérèse, Veemarkt 31, leper deelnemers behaalden 9 p-Debus- ^cbere Michel. Dedeurwaerder Irène. De- s®edt Miriame, Neyrinck Edgard. Nuyt- tens Ghislain. Regor, Souvage Ghislain. deelnemers behaalden 8 p.Angillis Maurice. Baratto Jeanine. Bonduwe Hen ri Bruneel Walter. Cherchie Roger. Cla- rjsse Albert. De Nachtegaal. De Naeghel 9®n>iel. Depuydt Edouard Devos Albert ^Haveloose Wim, Duflo Marcel. Dynamo ^greb Indervuyst Georges. Leupe Jac- Loose Marcel. Lulu. Maes André. Moerman Théo. Pyck Willy. Therry Gas- *or- Vancayseele Gilbert. Vandenkerck- hove Nor bert, Vanlerberghe André. Ver nevel Bernadette. Verstraete Irma. Ypri- ana. Dan volgen 73 man met 7 p.. 89 met 6 p.. 139 det 5 p.. enz... ENKELE OPMERKINGEN A Deze week waren er opnieuw twee on bekenden. die respectievelijk 7 en 3 Punten behaalden. De eerste pronosti keerde 3 voor de bijvraag. de andere 4. A Aantal punten na V 13 Dertien73 p. Schoutteten Irène. 54 p. Vandamme Roger68 p. Vereecke Emiel. 70 p. HET HUIDIG KLASSEMENT 1. Wed. Jos- Bultinck en Dombrecht Lu cien, 85 punten. 3. Morel Julien, 84 p. 4. Bruwier Liliane en Vermeersch Wil ly. 82 p. 6. 3 deelnemers met 81 p.Huyghe Mau rice, Lacante Emile, Verheye Daniel. 9. 5 deelnemers met 80 p.Beddeleem Joseph, Decheiver Georges, Gryffon Hen ri. Saesen Henri, Wim. 14. 6 deelnemers met 79 p.Demarez Maurice. Matolin. Roose Estella, Titi, Van- wichelen Pierre. Versaevel Bernadette. 20. 8 deelnemers met 78 p.Assepoes ter. De Naeghel CamieL Dombrecht Hec tor. Logier André. Meeus Gustaaf. Pyck Willy, Segers Albert. Therry Gustave- 28. 15 deelnemers met 77 p.Abd'el Foesa. Beddeleem Jacques. Beddeleem Maurice. Behaeghel Monique. Dael Paul. Delboo Henri. Desodt Gerard, Durieu Willy, Gadevne Adrienne. Heite Maurice. Monine. Sinnaeve Jules. Souvage Ghis lain, Stemmler Frank. Versailles André. 43. 14 deelnemers met 76 p-Baert Al fons. Beddeleem Martha. Boulez Robert Decorte Julien. Denyse, Devos Kamiel Duthoo André. Jaguar. Lefever Nestor Muylle Lucien, Noterdame Henri. Samie. Vancayseele Gilbert, Vandenkerckhove Norbert Dan volgen 15 deelnemers met 75 p. REDACTIE. He ProT. W S. leper - U-S. Herseaux 2-0 Wanneer aan de rust met 1-0 gedr^jö werd. konden we deze stand meer Bn billijk noemen Er was weliswaar een mis verstand van de verdediging van Her seaux nodig geweest om op de bordjes te komen, doch dadelijk dienen we er aan toe te voegen dat de Witte Sterren dit doel meer dan verdiend hadden Immers, alhoewel kapitein Alleman de toss ver loor en hij zijn mannen tegen wind zag geplaatst een hevige rukwind die van het ene doel naar het andere joeg had den de jongens van Prezen Dehem onbe twistbaar het initiatief genomen wat be treft het aantal aanvallen. Met sierlijk passenspel rukten ze op. om door de flin ke verdediging van Herseaux te dringen en ditmaal... werd er geschoten! De for wards hadden echter geen geluk bij het plaatsen van een orgelpunt of vonden een uiterst kwieke Vervaecke. de doelman van de Unions, op hun weg. Zo zagen we Slbs- se omstreeks de 20e min. van op enkele meters een bliksemschot lossen, dat ech ter met een ultieme reflex, gevolgd door •en indrukwekkende sprong van de Waal se keeper, in corner verwerkt werd- Een tiental rhinuten later was het Dewitte die een machtig schot plaatste, zo hard zelfs, dat Vervaecke de bal diende te lossen, doch andermaal sproot slechts een corner uit die fase voort, die niets opleverde. Daarmede willen we echter niet bewe ren dat Herseaux zich met een figuran tenrol had tevreden gesteld, helemaal niet. De grensmannen gaven flink passen spel ten beste, dat echter te kort gebon den was. om renderend te kunnen zijn. Voeg daarbij dan. dat ze al te zeer hun heil zochten in onnodige complicaties, eenmaal dat de bal in het doelgebied was gebracht, terwijl niemand de verant woordelijkheid durfde opnemen, om op het gepaste ogenblik te besluiten. Aldus werden de mooiste kansen verknoeid en toen de rust kwam met 1-0 cijfers, was het voor iedereen duidelijk dat White Star zonder grote tegenslagen, de eerste zege binnen het bereik had. In die mening werden we nog gesterkt, toen na de koffie, de onzen dadelijk ten aanval togen, terwijl onze verdediging, bij de sporadische aanvallen van de groen- witten. de bal krachtig naar voor zond. aldus telkens nieuwe aanvallen opbou wend. Op de 50e minuut reeds zagen we een tweede doel geboren, toen op een schot van Leire. de keeper de bal miste, doch het bruine ding viel juist vóór de doel lijn en vertikte het nog een tiende van een milimeter verder te rollenVan ge luk gesproken Dit bleek evenwel slechts uitstel, want een tiental minuten later nam Slosse een pass in de vlucht over en van op een twintigtal meter liet hij Vervaecke geen schijn van kans (2-0). Daarmede was alles in kannen en krui ken en bleek meteen de partij gespeeld. De Unionisten gingen verder lusteloos ac teren en ook onze voorlijn legde geens zins meer de nodige geestdrift aan de dag, om uit de vele voorzetten nog enig nut te halen. Vooral Guido Dewitte liet zich door een opvallende lusteloosheid op merken. Na nog wat heen en weer getrap. dat geenszins kon bekoren en verre na niet het peil van de eerste helft bereikte, floot de h. Meurisse, die heel flink leidde, dan het einde van deze partij. Daarmede werden de eerste puntjes op het Minneplein veroverd en werd te vens het bewijs geleverd dat de herop- tanding van onze Witte Sterren geen een- dags-bevlieging was. OE PLOEGEN U. S. Herseautoise Vervaecke Vanhaezebrouck Deboodt Bourdinon Vandebuerie Decruyenaere Forment Seys Coppenolle Cremers Bruyneel Dewitte Slosse Ennaert Ketels Leire Doolaeghe Grillet Alleman Verleure Bij iedere aankoop van 1/2 kg. kaas of boter, of 1/2 kg. samen, evenals voor 1/2 kg. koffie wordt aan de kliënten een aangename verrassing aangeboden door GROOT ALLEZU1VELPRODUKTEN KLEIN ..j.j.r.r.niiiii r Debruyne Verhaeghe W. S. leper De doelen 30e min.Op een W. S. aanval van rechts, aarzelt Bourdinon in te grijpen. Vervaecke ziet het onheil, aarzelt even eens om zijn doel te verlaten en wanneer ■"ij uitloopt is het reeds te laat. Leire gaat langs hem voorbij en duwt het Ieder ivr de fatale streep (1-0). 59e min.Slosse. van op een twintigtal meter, neemt een pass van Dewitte in de vlucht overzijn krachtig schot verdwijnt op halve hoogte in de netten, naast de duikelende Vervaecke (2-0). Hoekschoppen le helft4 voor Her seaux. 2 voor White Star. 2e helft1 voor White Star. 1 voor Her seaux. OE ANDERE UITSLAGEN Ille Spec.F. C. Poperinge - W. S. 1-2 Jun.W. S- Lauwe - W. S. leper 2-1 Kad. AKortrijk Sp. - W. S. leper 7-1 Kad. B C. S- Yprois - W. S- leper 4-2 ZONDAG AANSTAANDE: De A-mannen gaan op verplaatsing naar S. V. O. Ingelmunster. Voortgaande op de laatste speeldagen hebben onze jongens er zeker kans om de volle inzet weg te kapen. Olympic besch'kt welis waar over een stoere verdediging, doch we zien ze tegen het geestdriftig spel van de onzen toch bezwijken. Good luck! Verder op bezoek Te 9 30 u.Schol-F. C. Poperinge W S. leper. Te 10 u.ILIe B. S. Poperinge - W. S. leper. Te 14 45 u.Kad. AS. C. Menen - W. S. leper. On het Minneplein Te 14 45 u.: Kad- B W S. leper - B. S. Poperinge. INTERIM. WHITE STAR SUPPORTERSCLUB «DE POSTBODE» Zondag 16 December a s. verplaatsing naar S. V. Ingelmunster. Vertrek om 13 uur. PrijsLeden 20 fr. Niet-leden30 fr. Korporatief Voetbalpraatje... Voor de tien corporatieve ploegen is de heenronde voorbij. Moerman speelde nog gelijk tegen Tan- ghe-Wybo terwijl deze laatste club er St Anna van langs gaf en Gazelec Baert- soen-Buysse i.delhands naar huis zond- Dit waren de drie laatste ontmoetingen van de twee voorbije Zaterdagen. Vandaag zal de bus ons naar Ardooie voeren om de wevers van Baertsoen- Buysse aan te pakken. Ja. dit ploegje prijkt aan het staartje maar het heeft reeds aardig gepresteerd o m. tegen leider Navmeul. Wij geloven echter niet dat de thuisspelers het lepers temperament zullen kunnen lamleggen en verwachten dan ook een afgetekende zege. Werklieden-supporters, over de belang stelling op het White Star-plein waren wij uiterst tevreden. Thans vragen wij u. nu de verplaatsingen op het programma staan, eveneens van de partij te zijn om uw jongens naar de zege te leiden. Wij rekenen op u. Ook niet - werklieden - supporters zijn welkom en kunnen zich aangeven bij bestuursleden en spelers van W.A.P.- Sport. De prijs, of het nu naar Ardooie, Roe selare. Beveren of Izegem gaat, bjijft steeds stabiel10 fr. Heden Zaterdag vertrekken wij te 13.30 uur aan de Werkhuizen Picanol. Algemeen Klassement. 1. NAVMEUL 9 8 0 1 38 12 17 2. W.A.P.-Sport 9 8 1 0 41 6 16 3. Tant 8 4 1 3 13 3 11 4. Tanghe-Wybo 8 4 2 2 25 14 10 5. Gazelec 9 4 3 2 18 15 10 6. Moerman 9 4 4 1 17 22 9 7. St Anna 9 2 6 1 10 25 5 8. Glasboys 9 2 6 1 11 32 5 9. Joncar 9 1 7 1 11 32 3 10. Baertsoen 9 1 8 0 5 30 2 De ploeg voor heden Tresy G. Hoflack G. Vanneer M. Andries E. Ossieur M. Duflou R. Wallaert R. Bruneel W. Verschaeve G. Decroix M. Tresy J. W.A.P.-SPORT EN SPORTA Donderdag 27 December te 19.30 u. in de Stadsschouwburg, krijgen wij een prachtige Kerstviering voor onze sport mannen, aangeboden door Sporta. Wij verlenen onze medewerking aan dit feest en vragen onze leden zo talrijk mo gelijk van de partij te zijn. Naast een puike Olympiade-film zullen wij het ge noegen hebben Ast Fonteyne te beluiste ren en mogen deelnemen aan een grote tombola. W.A.P.-sers laat deze gelegenheid niet zonder meer voorbi'gaan. toont uw spor tieve geste en laat u inschrijven bij onze secretaris Arthur Devos. ROGER Ons Ste Cecilia-feest- Zondag 16 December viert de Harmo nie Picanol haar jaarlijks Patronesfeest. Te 10 u. worden Voorzitter en Bestuur der afgehaald in de Adj. Masscheleinlaan. waarna een wandelconcert door de stad volgt. Te 13 u. is er banket en te 18 uur in de Hostellerie St Nicolas, bal met prach tige kosteloze tombola, opgeluisterd door het Picanol-Dansorkest. Wij geven rendez-vous voor morgen en verwachten veel Ste Cecilia-vierders. Met Picanol's naar Brussel. Zaterdag 22 December zullen enkele -adio-cars naar Brussel trekken om er de enig mooie Kerstverlichting te bezoe ken. Dit initiatief dient ten volle toegejuicht °n de firma heeft voor een speciale prijs gezorgd voor bedienden, werklieden en hun familieleden85 fr. Vertrek leper: 13.30 u. Vertrek Brus sel 24 uur. Men late zich inschrijven in de firma. Wij hopen op een talrijke deelname. ROGER Klassement 13e Provinciaal 1. Moeskroen 10 8 2 0 368-285 16 2. V. B. Brugge 10 7 2 1 325-262 15 3. Hermes 11 7 4 0 297-261 14 4. Herseaux 11 7 4 0 350-315 14 5. B C. leper 10 6 3 1 261-221 13 6. Olbak 10 5 5 0 294-285 10 7. Dynamo 10 4 5 1 289-320 9 8. Wik. St. Kruis 10 4 6 0 265-302 8 9. Izegem 10 4 6 0 304-328 8 10. Sparta 9 1 7 1 187-321 3 11. B. C. R. Brugge 11 1 10 0 248-350 2 B. B. C. leper - Sparta Brugge 17-17 Rust (3-8). Mfel. om het maar dadelijk te zeggen B. B. C. heeft zijn supporters niet kunnen overtuigen Zondag laatst.. Na hun archi flauwe prestatie tegen B. C. R. Brugge het zwakke broertje uit de reeks, zijn ze er helemaal niet in geslaagd, de onge rustheid weg te toveren bij hen die zich enigszins interesseren aan het wel en wee van de Ieperse club. Tegen een Sparta dat het triestigste en ellendigste Basket be oefent uit de ganse reeks, zijn de onzen slechts tot een magere drawn kunnen ge raken, drawn die dan nog lang gecompro- miteerd was, vermits op 3 minuten voor het einde de stand 11-17 was in het voor deel van de Bruggelingen. Er was een doelpunt nodig van Piet Andries in de laatste seconden om aan leper 1 punt te laten. Deze maal hebben de Ieperlingen toch het recht enige verontschuldiging in te roepen. Immers van de basisploeg traden slechts 3 man in normale toestand tussen de krijtlijnen, nl. Gruwez, Fiers en An dries Merlevede die ook optrad was ziek als een koe. en moest na een time nood gedwongen het terrein verlaten De rest van de ploeg was om diverse redenen af wezig. InvallersGunst, Souvage en De- croo. De match begon dus om 11 uur droge grond, temperatuur o. k.. maar er was een nogal hinderende wind. leper stak wat aarzelend van wal. Sparta had het ook nogal op de zenuwen, maar hun samen spel leek toch beter. Dan begon" leper zich te organiseren, ze vielen degelijk aan. maar onder de panderwerd het een echte ramp. Vooral Gunst, die er hele maal. maar dan ook helemaal niet in was. deed zich opmerken door zijn overhaas tig. onnauwkeurig werpen naar doel. Kwestie van doelenslechts na 7 minu ten spel werden de eerste puntjes aange tekend 0-2 voor Sparta. De geïmprovi seerde voorlijn bleek helemaal niet inge speeld en combineerde zonder veel in spiratie- Het spel langs beide kanten was van pover gehalte, slechte passen, knoei en met de bal, en traagheid waren aan de orde van de dag. Indien de stand 3-8 was aan de time dan was dit wel wat gevleid voor Sparta. In alle geval het stond er weinig rooskleurig voor Na de rust werd Decroo de arena in gegooid Een goede zet van de coach, want het begon nu precies te foeteren. Na 10 minuten spel immers stonden de bordjes op 11-11. Dan kreeg Sparta een handje van Ma dame Fortuna en wist de stand op te drij ven tot 11-17 op 3 minuten van het ein de. leper doelde 13-17. De Spartanen pro beerden de bal te houden, maar schenen van dit spelonderdeel weinig af te we ten. het man tegen man van de Ieperlin gen bleek hun daarbij weinig te bevallen, want 2 maal werden ze de bal ontfutseld, en 2 maal werd er gedoeld 17-17. Een zucht van verlichting en het einde werd gefloten. Veel valt er verder niet te vertellen. Een heel kleine match, waar leper onder zijn waarde speelde tegen een ploeg, die absoluut niet thuis hoort in Provin ciaal en op technisch gebied een grote 0 is. leper is zijn aanhangers een klinkende overwinning schuldig. Aan onze jongens te bewijzen dat ze er bekwaam toe zijn SUPPORTER PATRONAAT Na de eerste spannen de wedstrijden op de voetbalbak ziet de Rangschikking er als volgt uit: 1. Deruddere - Decroo 3 3 0 6 2. Dehaene - Hoflack 2 2 0 4 3. Bouchaert - Muylle 2 112 4. Billiet - Hoedt 2 112 5. Verleure - E. H. Proost 3 12 2 6. Bertier - Voorspoels 2 0 2 0 7. Vereecke - Desmedt 10 10 3. Doolaeghe - Pieters 10 10 Zondag 16 Dec. is er geen Patronaat omwille van het K.W.B -Kerstfeest in de zaal der Lamotjes te 17 uur. Op Zondag 23 Dec. wordt de prijskamp voortgezet, en we weten dat nog andere sterke ploegen gereed staan om mee te kampen. Eerste prijs een beker, en ver der nog verschillende mooie prijzen. De prijskamp loopt over een hele serie Zon dagen. BASKET-BALL De wedstrijd van Zondag 9 Dec. Herseaux - J.S.P. leper gaf een uitslag beter dan verwacht. 14-11. Ofschoon door deze nipte nederlaag de rangschikking van J.SP. (zesde) er niet op verbeterd is. mag het toch een zeer eervolle uitslag genoemd worden. (Heen match 23-34). Flink spel langs beide zij den. maar ook te veel wind Zeer goede leiding van stadsgenoot Hr Derous, maar geen winkel met Sinaasappels of Citroenen te Herseaux Nu is er officiële rust tot 3 Febr. "52. Om de forme er in te houden en zelfs aan te scherpen, houdt J.S.P. een Club- Nieuwjaar-Competitie op de Zondagen 16. 23 en 30 Dec. en 13. 20 en 26 Jan. Iedere Zondag 2 matchen telkens te 10 en te 11 uur, terrein Wateringstraat. De loden worden ingedeeld in 4 ploegen met enkele reserves. Op Zondag 16 Dec. te 10 u. Ploeg I (P. Verhaeghe. L. De Ruddere. R Dael. G. Samoy. R. Vereecke) tegen Ploeg n (A. Hoedt. R. Dehollander. N- Dehaene. R. Minnekeer, R. Merveille). te 11 uur Ploeg III (C. Farrow. A. Degroote M Dehollander. G. De Smedt. G. Dezitter) tegen ploeg IV (R. Hollevoet, R. Heughe- baert. Ch. Bertier. W. Neirynck. R. Jans- sens).

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1951 | | pagina 7