VOETBAL Motocross Kemmelberg KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS ZONDAG 6 APRIL KAMPIOENSCHAP VAN BELCIE MOTOCROSS i Uit het White Star kamp A.C.W. leper - Witkiel Sp. 2-3 e C U S- Centre Aangekondigde niatchen( !voorr_Zondagf 16 Maarte lie Frov. R-F.C. Knokke - KV-C-S-Y. 2-4 Tijdens de heenronde had RJ»C Knokte op het Augustlnuastadlon door haar vlot samenspel een ongewoon degelijke impres sie nagelaten en t was. te meer daar Van den boesche wegens ziekte belet kwam te verklaren, beslist met geen gerust gemoed dat de roodjes verleden Zondag de verre verplaatsing naar het blauw-witte midden ondernamen. Zeggen we maar aanstonds dat het een vreugdevolle dag Is geworden. Niet alleen werd de kwade kust-kllp succes rijk omzeild, doch de rechtstreekse con currenten liepen ernstige averij op. Zo ls sinds vorige speeldag de situatie he treilen de de tweede met promovering bevoorrech te plaats der klassering voor K.V.C.S.Y. ln niet geringe mate nog vergunstlgd Een Kattefeest dat voor roodwit waarlijk een leer opwekkende kant had Zeven ont moetingen staan thans nog vóór de boeg en de leuze, gebaseerd op de mooie voor sprong en huidige conditie der roodjes. luidt nu of nooit De fanlon-spelers en reserven kunnen we geenszins genoeg op het hart drukken van gedurende de enke le nog resterende weken alles veil te heb ben voor hun club. Opofferingen moeten worden gedaan om fit and welleven tueel aan om het even welke der nog over blijvende matchen te kunnen deelnemen. Een voor Cercle uiterst kapitale Hkwldatle- pertode ls Ingezet. Door niemand mag Iets aan het toeval worden overgelaten. Wordt deze richtlijn plichtbewust gevolgd, zo twij felen we ofschoon puntenverlies kan ver geleken worden met de komst van een dief ln de nacht geen ogenblik aan een voor Prezen Seys' vereniging voorspoedige af loop. Te Knokke liet Cercle. de rechter flank niet te na gesproken, zich ln leder geval langs een hartversterkende zijde be lichten. Bruneel trad er als linksbuiten ln UJn. terwijl Parretn Inviel op de rechtsbln- nen-poet en de rest der samenstelling geen wijzigingen vertoonde bij de voorafgaan de competitiedag. Slaagde eerstgenoemde er ln zich te onderschelden, dan Het Parreln slechts af en toe een flits zien van hetgeen hij ln zijn mars heeft. Wat mag toch wel de reden zijn dat Georges thans allesbehalve nog de Georges is der heenrondc We kunnen niets anders of zulks toeschrijven aan vermoeidheid. Een ploeg die zoals Cercle strijdt om te promo veren en derhalve aan de spits fungeert In het klassement wordt begrijpelijk gevi seerd door de reeksgenoten en moet steeds gedurende bijna gans de partij de kraantjes open houden. Daarnaast ls er die ontze nuwende angst van ergens op een gasbek te lopen en dit alles ls zware kost voor een acteur die pas uit lie Gewestelijk komt en op een krachtslopende plaats als deze van Inside zijn kwaliteiten aan de man moet brengen. Rust blijkt Parreln waarlijk nodig te hebben en niets anders. Dat de rechtervleugel Zondag weinig opvallend werk verrichtte lag ook bij Verschaeve die ongelijk had van back Boey R. enkele har de tussenkomsten te willen betaald zetten. Deze Georges stemde zijn optreden zodanig op die noot af dat hij er zelf het slacht offer van werd en zijn presteren, ln de tweede beurt gemengd met vrees, effenaf zwak was. Carpels, die momenteel de for me der grote dagen te pakken heeft ver dient van de Cercle-aanvallers het meest gecomplimenteerd te worden. HIJ en Call- llau zijn voor het ogenblik koninginnestuk ken op het rood-wltte schaakbord, terwijl De Bol op weg schijnt om er hun spoedig geselschap te gaan houden. Isl acteerde 75 voortreffelijker dan acht dagen te vo ren. maar vergat op het moment dat Cer cle met 1-4 leidde van zijn meesterschap over Brackenler voort ln het teken van een preciese afwerking te plaatsen. Ver schillende keren lukte het hem alsdan van op mijn eentje vóór keeper Wlllems op te duiken en verwachtten we ons aan een oor deelkundig orgelpunt ln plaats van het daverend schot dat hij ons te zien gaf Volledigheidshalve moeten we er aan toe voegen dat hij eenmaal de lat trof en ver der van pech gesproken twee doel punten van zijn voet werden afgekeurd, maar hij schoot toch ook een paar maal op de rivale keeper. Mogen Vanbeselaere en Boenen, dewelke nochtans aan D'Hooge H een te duchten baltechnleker hadden, nchtjcs minder dan Callllau. Carpels. Bru neel en De Bol. maar dan toch gefeliciteerd worden om hun recente verrichting, zo ver sa! Derous weeral veel te veel van Devrleze te schaduwen om geloofd te worden, daar waar Mallllard bevredigend zijn streng trok zonder meer of min en C. Dumalin. haast onbegrijpelijk verrast bij het eerste Knok- se doelpunt, van veel werk gespeend leef de. Van de gastheren ksn worden gezegd dat ze allen balvaardig bleken en Debuyse- re. Boey W. en D'Hooge R. het meest ln de kijker verschenen. Over het algemeen bo den de blauw-witten dan vooral Boey R. en Brackenler hard de repliek en D'Hoo- ge O. gelijk Douwens deinsden er niet voor terug met de ellebogen te werken. Scheids rechter Vanderhaege E. IF C. Roeselare). die geholpen werd door de officiële lijn rechters Schoutteet en Mstthljs. zag ge lukkig klaar. Nog maar zelden wisten we een referee zo kordaat lelden en dat om een Cercle-goal betwistbaar werd afgekeurd was te wijten aan linesman Matthljs. daar waar zijn beslissing bij het tweede locale doelpunt te verdedigen viel. Stippen we aan dat de arbiter gecontroleerd werd door Voorzitter Verhé van het PS.C. en verder ook dhr Adam. lid van het PS.C. en Ver- syp. scheidsrechter van e re-afdeling, het vaak begeesterend en doorgaans boven de middelmaat reikend kijkstuk volgden. Wat het spelbeeld betreft Laat ons vooraleer vluchtig een schets van de partij te geven wijzen op het feit dat rood-wit opnieuw twee blltz-doelpunten lukte. In de eerste beurt doelde De Bol na 40 sec. spel en de tweede beurt was niet eens 35 seconden oud toen Vanbeselaere scoorde. De gastheren die vinnig reageerden op het voor hen eerste koud stortbad kenden toen een van hun beste momenten. Eenmaal dat de bordjes terug gelijk stonden, zocht de par tij. die ln razend tempo werd gespeeld en door het vaardig combineren van belde comparanten aangenaam om volgen bleek, nochtans opvallend naar evenwicht. Waar de rood-wltte aanvallen vooral van links echter weinig gecompliceerd waren en zelden onafgewerkt bleven, kreeg langs de overzijde daarentegen de Cercle - portier alleen anticiperend een weinig werk op te knappen. Het direct en bij voorliefde ln de diepte opereren der roodhemden moest zlin vruchten opleveren, aangezien de lo cale backs ln snelheid de duimen dienden te leggen voor De Bol, Verschaeve en Bru neel, die graag zagen dat hun concurren ten zich ver vooruit rtsqueerden Nadat K V.CJ3.Y. opnieuw voorsprong had verwor ven en tot aan de rust sloegen de Augustl- nlismannen de hoogste toon. Een retro van Carpels werd acrobatisch door Brackenler op de fatale streep ln corner gekeerd en doelwachter Wlllems geraakte voor heel wat dilemma's geplaatst, maar kon toch tot aan de rust zijn touwen van verder on heil sparen. Hadden de roodjes een licht overwicht gedemonstreerd binst de Initi ale beurt, dan begon de tweede time met een overdonderend Cercle-offenslef dat twee goals oplevert» en de winnende ploeg bleek na 56 minuten spel gekend (1-4). De rooö-wltten lieten de boog enigszins ont spannen en de kustmannen profiteerden hier dankbaar van om hun achterstand te milderen Zulks geschiedde een halfuur vóór het Inrukken en was voor Debuysere en Cle een aanleiding om gedurende een tiental minuten hevig druk uit te oefenen op de Cercle-defensle, die echter stevig stand hield. Langzamerhand slaagden De Bol en maats er ln om terug aan bod te komen en de strandkleppers mochten bij het afflui ten heel gelukkig zijn er met een 2-4 ne derlaag te zijn van afgekomen. Het had even goed een 2-6 of 2-7 pil kunnen zijn. De Clubmannen gaven de roodjes nochtans Iets om na te apen en wel hun ver In werpen en een zeer doeltreffend trucje BIJ het nemen van goal-kicks. Nietwaar, gas ten De eerste Zondag van Kattefeest 1952 was voor kapitein C. Dumalin en zijn man nen. die na het treffen te Knokke nog op Nederlandse bodem verzeilden, een schone dag. Hopen we dat de tweede de vooraf gaande zal completeren DE PLOEGEN R. F. C. Knokke iWMI Wlllems Douwens Brackenler Boey R. Debuysere D'Hooge O. Wlllemkens Boey W. D'Hooge R. D'Hooge J. Devrleze Bruneel De Bol Verschaeve Carpels L. Parreln Callllau Vanbeselaere R. Soenen Mallllard Derous Dumalin C. K.V.C.S. Yprois (WM) DE DOELPUNTEN: 40e sec Een prachtige Cercle-aanval. Parreln en Carpels spelen elkaar onderling een paar keren het leder toe en dan volgt een voorzet van Lionel naar Bruneel. die over Douwens gaat en centert langs de grond. De Bol is vlugger bi) de bal dan keeper Wlllems en schiet hoog tegen de louwen lO-l 6e min. Parreln geeft een achterwaartse paso ln de voeten van Boey W die niet aarzelt van ver zijn kans te wagen. Alvo rens C. Dumalin tijd vindt om te springen, vliegt het leder ln de rechterbovenhoek door het doelvlsk (1-1). 16e min. Met de bal aan de voet wijkt De Bol uit naar rechts en zendt aan de cornerlljn gekomen ln op het hoofd van Carpels, die het dingen in de door Wlllems inmiddels verlaten Knokse koorden depo neert 11-2) 46e min. Een hoekschop van rechts wordt flink door Parreln gegeven. Carpels krijgt een gelegenheid om op doel te schieten, maar ra teert en Vanbeselaere. die er vlak naast staat komt ln het bezit van de hal Doorheen een bos van benen en buiten het bereik van de duikelende Wlllems treft de Cercle-kanthalf roos (1-3). 56e min. Vanbeselaere ls weeral tot ln de voorste gelederen opgerukt en bedient Parreln. dewelke ln zijn schietbaan het li chaam van een tegenstrever aantreft. De Bol pikt het terugkaatsend balletje op en geeft een pass nipt naast de llnkerdoel- paal ln de netten (1-4). 60e min. Een dekklngsfout van Derous laat Devrleze toe herrie voor de Cercle-kool te schoppen. Boey W. krijgt het leder vla zijn arm voor de voeten en knalt van dicht bij raak. Mallllard en Cle protesteren en eisen free-klck voor handspel. doch de re feree schijnt van oordeel dat Boey onvrij willig de bal met de hulp van zijn arm bemachtigde en kent doelpunt toe (2-4). Ille Spec. K.V.C.S.Y. - F. C. Komen ff 5-0 De grensmannen verklaarden daags voor de match forfait. Ze herinnerden zich wel licht nog al te goed dat ze aan huls een 0-23 nederlaag opliepen en vreesden klaar blijkelijk een tweede dergelijk Waterloo. Daarmede allemaal dienen Deplancke A. en maats uiteindelijk met 192 goals op het ac tief tevreden te zijn. Dit belet evenwel geens zins dat ze de kampioenen zijn der reeks en zo eerlang aan de eindronde zullen mo gen deelnemen. Proficiat, hoor I ZONDAG AANSTAANDE: Twee Cercle-formatles binden de shoe's aan. De kadetten (A) treden op te 9.30 uur als tegenstanders van hun gestemde stads genoten en dit op het MinnepleinVerder verwacht de fanlonploeg op de Stade Yproishet bezoek van S. HERSEAU- TOISE. de enige samenstelling waartegen Carpels en consoorten ln de heenronde niet wisten te doelen en die naar leper komt om definitief uitgeschakeld te worden ln het promoverlngsdebat ofwel... om meer dan ooit te voren kandidaat te zijn voor de plaats die Cercle nu betrekt. Ja. een bijzonder belangrijke match, welke om de aandacht van de voetballiefhebbers der streek verzoekt. Dat de Unionisten geen kat ten zijn om zonder handschoenen aan te pakken, kunnen we alleen reeds bewijzen met hun 1-1 uitslag vóór veertien dagen bij 8. K. Roeselare. Oppervlakkig gezien schij nen voor K.V.C.S.Y. a. s. speeldag geen schietgeweren en wolfijzers weggelegd, doch oppassen moet het wachtwoord zijn wan neer we de partij eens grondig uitdiepen. LET OP Dhr. Desseyn (S. K. Roeselare) zal. Ingevolge cle Kattekoers, het :tartseln geven te 14 UUR. Supportera, we tkenen op Uw aanmoedigingen, want om -topper Deboodt, keeper Vervaeke. e. a. Coppenolle's ln minderheid te krijgen zullen alle mid delen moeten worden aangewend. DITJES EN DATJES. Naar alle waarschijnlijkheid onderneemt K.V.CS.Y. met Pinksteren 1952 wederom een tweedaagse plezierreis, ditmaal echter niet naar Parijs, doch wel naar het Groot- Hertogdom Luxemburg. Oud-Cercle-speler Rotru Robert slaagde verleden week schitterend ln het examen op gelegd aan kandidaten-scheidsrechters. We lellclteren hem en hopen dat hij als flul- tenler zijn weg zal weten te banen. Maandag 11. werd eindelijk te Helst het lijk teruggevonden van oud-Cercleman Re- né Vanrljckeghem, die op Oudejaarsavond te Dudzele met een auto ln het kanaal reed. Aan de beproefde familie nogmaals onze Innige deelneming. ROGIMAR. B. M B A. M. C. 1. JUNIORS SENIORS SIDECARISTEN INTERNATIONALEN Tellend voor het K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB Lokaal An Oaain» Verplaatsing naar Wervik Talrijke supporters zullen deze verplaat sing wensen mede te maken, en om onze leden ln de gelegenheid te stellen eveneens deze belangrijke ontmoeting bij te wonen werd de prijs vastgesteld als volgt Leden 5 fr. Nlet-leden 15 fr. Vertrek om 14 uur. Vergeet vooral niet u tijdig te laten In schrijven. Pronostiek wedstrijd Zondag U. werd de prijs geschonken door de heer Roger Pauwels gewonnen door Ma dame Belrnaert. ZIJ behaalde 12 punten. De kosteloze verplaatsing naar Wervik komt toe aan Vermeulen Hector met eveneens 12 punten. Algemeen klassement X. Landtsheere Julien, Van Wichelen Pier re 150 p. 3. Ameel Raymond 146 p. 4. Beddeleem Suzanne. Bruneel Roger, Vandebussche Michel, Ossleur Albert, Ma dame Moleln 145 p. 9. Madame Dumortler. Doutrelant Si- mone 143 p. 11. Bauwen Marcel. Bauwen André 142 p. 13. Landtsheere Albert. Morllon Daniel 141 p. 15. Madame Ossleur. Moleln Renée 140 p. HET BESTUUR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE Zonnebekesteenweg 1, leper Verplaatsing naar Wervik. PrijsLeden 10 fr. Niet-leden 15 fr. Vertrek aan het lokaal te 14 uur. Op Zondag 23 Maart onderneemt ons fanion elftal de verplaatsing naar Wervik. Aangezien het kapitaal belang van deze wedstrijd verwachten wij wederom een flinke schaar supporters welke ons zullen vergezellen om onze jongens in het nest der Eendrachters fel aan te moedigen. AandachtAangezien een wedstrijd uit het bovenste schof in het verschiet is en gelet op de spotprijs voor de verplaatsing, verzoeken wij onze leden en ook de niet- leden. zich tijdig te laten inschrijven. Kosteloze pronostiekwedstrijd. Een proficiat aan Leconte Robert en Compernolle Julien die Zondag 1.1. de eerste prijs in de wacht sleepten met 8 op de 9 te verdienen punten. Algemeen klassement 1. Aeck Daniel. 46 p.2. Huyghebaert Georges en Vanhee Gustave. 45 p. 4. ear lier Achille en Samyn Suzanne. 44 p. 6. Aeck Jerome. Carlier Florent. Noter- dame Omer en Verminck Georges. 42 p. 10. Coutelle Camiel. Labaere Omer. Van- devoorde Albert en Verminck Henri. 41 p. Dan volgt een groot peloton hetwelk bij het minste falen der leiders een oogje in het zeil houdt om hun plaats in te nemen HET BESTUUR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB 8t Pieters Boven Lokaal Café De Valk bij August I.esage, Rijselstr. 104, leper. Verplaatsing naar Wervik Zondag 23 Maart Verplaatsing naar E Wervik. Prijs Leden 5 fr. Nlet-leden 15 fr. Vertrek aan het lokaal om 13.30 u. stipt. Supporters houdt allen deze Zondag vrij op deze match hebben onze Jongens aan moediging nodig, want het ls een zware verplaatsing. En volgens gewoonte zullen wederom 2 prachtprljzen te winnen zijn. Wie kaapt ze weg De prijswinnaars van de 5 prijzen op de verplaatsing naar Knokke zullen volgende week vermeld worden. HET BESTUUR. He Prov.W-S. leper - S-K. Roeselare 0-4 Ter gelegenheid van de komst der lel- ders. Zondag 11. stak White Star met vol gende opstelling van wal Verhaeghe Dolse Debruyne Ketels Boudln Alleman Grillet Degroote Ennaert Slosse De wilde Niettegenstaande de zware concurrentie van het Kattefeest. was er veel volk, want talrijke S. K. Supporters, hadden er aan gehouden de verplaatsing naar leper mede te maken om hun mannen aan te moedi gen. Dat de leiders uiteindelijk de zege j behaalden zal wel ledereen billijk vinden, doch dan dient toch voorbehoud gemaakt te worden voor de eindcijfers op het scoor- bord. S. K. Roeselare liet zich wel door een flink passenspel gelden, doch nooit werd dergelijk onbetwistbaar meesterschap aan de dag gelegd, om deze afgetekende 0-4 cij fers te wettigen. Onze Jongens deden meer dan zich verdedigen, doch kenden geen ge luk. o. m. toen keeper Gobln de bal door zijn benen zag verdwijnen en iedereen reeds een doelpunt voor W. S. geboren zag. doch ln een uiterste Inspanning kon de Roeselarenaar nog op de lijn het leder be machtigen. Zo ook een tweede maal. toen Gobln een geslagen man was. doch zijn back nog net op de UJn de kanjer kon ontzetten. Ja, Da me Portuna was Zondag 11. niet aan de zijde der Witte Sterren. De stand aan de rust was 0-1 voor S. K. Roeselare. alswanneer niemand aanstoot zou gevonden hebben ln een omgekeerde score. Vermelden we nog dat Pol Verhaeghe ln de tweede beurt een strafschop hield, wat j op zichzelf reeds een referentie is. De andere uitslagen Ille Spec. E. Wervik - W. S. leper 2-4 Jun. W. S. leper - Kortrljk Sp. 0-3 ZONDAG AANSTAANDE: De reis gaat Zondag eerstkomende naar Tlelt, alwaar onze A-spelers de Canaries te bekampen krijgen. Op papier een ge il Jkopgaande partij, doch opgelet mannen, want aan huls zijn de mannen van Carton en andere Vervaet's zeker te duchten. Aan huls treden de twee knapenploegen op te 9.30 uur de A-kadetten tegen de stadsgenoten van Cercle en te 11 uur ont vangen de allerkleinsten het bezoek van E. Wervik. INTERIM WHITE STAR SUPPORTERSCLUB «DE POSTBODE» Zondag 16 Maart a. s. verplaatsing naar F. C. Tlelt. Vertrek aan het lokaal De Postbode om 13 uur. Prijs leden 25 fr. Nlet-leden 35 fr. I'ica nolbedienden aan de winnende hand In aanwezigheid van een talrijk publiek, waaronder verscheidene vooraanstaande per sonaliteiten uit de arbelderswereld, werd Zaterdag 1.1. de veelbesproken voetbalpartij A.C.W. - Witkiel Sport betwist. Scheidsrechter Alex Vandepitte, die zeer voortreffelijk leidde, stelde volgende samen stellingen ln lijn A.C.W. leper Depuydt Albert Meersse- man Norbert en Pauwels Julien Deraedt Cyriel, Meersseman Valeer en Van Eyghen Albert Dumon Jozef, Vervlsch Emiel, Baert Roger, Callens Albert en Odent Gilbert. Witkiel Sport Durleu Robert. Debr&u- were Luclen en Vanbeselaere JuulGoer- lant André, Boudry Albert en Wenes André Quaghebeur Roger, Sennesael Alfred, Ga- deyne René, Compernolle Roger en Van- sevenant Luclen. Vlug werd van stapel gelopen en nadat de Wlthemden 'n paar maal aandrongen was het midvoor Baert die. bij de 15e minuut. Litslii^en Ie AFDELING A F C Brugge - Rupel S. K U. S. Centre - FC. Izegem White Star A. C. - R. C. Gent F C. Ronse - A V. Dendermonde S K. St Njklaas - Vig. Hamme F C. Boom - Ukkel Sp A B.C. Bergen - C. S. Brugge Kortrijk Sp -AS Oostende le AFDELING A 2-0 1-3 1-2 3-0 2-0 3-3 2-0 2-1 (lp B r mat<*ti<kn van Zondag ülaart BEVORDERING E. Aalst - S. V. Oudenaarde 6-0 S. C. Elsene - St. Kortrijk 0-1 S-K Geraardsbergen - F C. Meulestede 0-3 R. C. Doornik - C. S. St Joost 1-0 V. G. Oostende - S- K Beveren 1-2 F. C. Roeselare - Ex. St Niklaas 1-1 lie PROVINCIAAL Ol. Ingelmunster -FC Tielt 0-4 E Wervik - Zwevegem Sp. 0-4 W. S. leper - S. K Roeselare 0-4 S. V. Wevelgem - R. C Harelbeke 2-2 U- S. Herseaux - S. V. Blankenberge 4-2 F C. Knokke - K.V.CS Yprois 2-4 Voorw. Oostende - W S. Lauwe 1-0 A. A. Moeskroen - F. C. Torhout 4-1 He GEWESTELIJKE B St Eloois Sp. - F. C. Meulebeke S. C. Oostrozebeke - S. V. Moorsele S- K. Vlamertinge - F. C. Wakken S. V. Moorslede - W S. Houthu'st F C. Lichtervelde - M. Sp. Ingelm. E- Beselare - St Joris Sp. Ol. Ledegem - V. V. Dentergem V. C. Ardooie - V P. Gits lilasspinentpn na de niatchpii van Zondag Maart lie GEWESTELIJKE C 1-2 Hulste Sp - F. C. Komen 1-1 7-1 T. Menen - Kuurne Sp 3-2 1-2 1 Aalbeke Sp. - S. V. Vichte 4-1 2-1 B. S. Avelgem - S. V. Kortrijk 3-0 3-3 S. C Bizet - Rac Waregem 5-2 2-4 Deerlijk Sp. - Dottignies Sp. 2-0 2-2 F C Poperinge - S. K Avelgem 5-0 7-1 F. C. Luingne - F C. Otegem 4-4 BEVORDERING B K. C- Gent 24 14 3 7 37 13 35 R- C. Doornik 24 16 2 6 67 21 38 A. S. Oostende 24 13 6 5 47 35 31 E Aalst 23 18 5 0 75 28 36 F. C- Boom 24 13 6 6 44 33 30 V. G. Oostende 24 15 4 5 60 31 35 F. C. Brugge 23 12 6 5 53 29 29 C. S. Schaarbeek 23 12 3 8 42 28 32 F. C. Ronse 22 11 5 6 44 36 28 S. K. Beveren 23 11 8 4 46 38 26 S. K St Niklaas 23 11 8 4 39 36 26 S. V. Oudenaarde 23 9 9 5 37 29 23 Ukkel Sp. 24 13 11 1 45 46 25 S. V. Waregem 23 6 7 10 42 43 22 Kortrijk Sp. 23 8 6 38 41 24 F. C. Meulestede 23 9 10 4 36 52 22 Vig. Hamme 24 9 9 6 47 44 24 St. Kortrijk 23 6 9 8 39 60 20 White Star A. C 22 9 8 5 52 36 23 S. K. Geraardsbergen 23 7 10 6 40 39 20 A£ C Bergen 24 8 9 7 49 56 23 F. C. Roeselare 23 4 8 11 34 48 19 Rupel S. K. 24 7 11 6 28 S3 20 Ex. St Niklaas 34 6 11 7 31 41 19 A. V Dendermonde 23 12 5 27 4,3 17 St. Moeskroen 23 4 11 8 34 54 16 F. C. Izegem 23 5 13 5 43 60 15 S. C. Elsene 24 5 13 6 26 52 16 C. S Brugge 24 15 3 33 53 15 S. C. Menen 23 6 14 3 28 48 15 25 3 17 5 28 55 11 C. S. St Joost 23 5 15 3 34 59 13 lie PROVINCIAAL S. K. Roeselare K.V.CS. Yprois S. V. Wevelgem E- Wervik U. S. Herseaux S V. Blankenberge R. C. Harelbeke F. C- Knokke W. S. Lauwe Voorw. Oostende F. C. Torhout Zwevegem Sp. F. C. Tielt Ol. Ingelmunster A. A. Moeskroen W. S- leper He GEWESTELIJKE B 23 18 1 4 77 29 40 S. C. Oostrozebeke 22 16 3 3 91 29 35 B. S. Avelgem 22 16 2 4 55 22 35 23 15 3 5 63 25 35 F. C. Meulebeke 22 13 5 4 68 34 30 Aalbeke Sp. 22 16 s 1 61 31 33 23 14 4 5 46 33 33 M. Sp. Ingelmunster 23 12 5 6 59 35 30 F. C. Otegem 23 13 5 5 62 44 31 23 11 4 8 47 38 30 W. S. Houthulst 22 13 6 3 65 46 29 Kuurne Sp. 23 13 6 4 77 44 30 2? 13 6 4 53 37 30 s. V. Moorslede 23 13 7 3 51 38 29 T. Menen 21 12 6 3 72 49 27 23 10 10 3 52 43 23 F. C- Wakken 21 12 5 4 45 35 28 Dottignies Sp 23 10 7 6 63 45 26 22 9 9 4 40 44 22 F. C. Lichtervelde 24 11 10 3 42 42 25 Hulste Sp. 23 11 8 4 49 43 26 23 8 10 5 47 46 21 s. K. Vlamertinge 23 9 8 6 47 45 24 Deerlijk Sp 22 11 8 3 48 39 25 23 6 10 7 37 46 19 St Joris Sp. 23 8 9 6 46 50 22 5v C- Poperinge 23 11 9 3 55 47 25 23 8 12 3 42 52 19 St Eloois Sp. 23 8 9 6 40 48 22 S K Avelgem 22 10 11 1 47 56 21 23 8 12 3 42 57 19 V. C. Ardooie 23 8 10 5 50 54 21 S. V. Kortrijk 22 8 18 1 44 65 17 23 9 13 1 46 43 19 V. V. Dentergem 23 7 11 5 43 48 19 F. C. Luingne 21 7 12 2 53 59 16 23 8 13 2 49 55 18 Ol Ledegem 23 6 12 5 28 45 17 S. C. Le Bizet 23 7 14 2 47 59 16 23 7 13 3 29 56 17 S. V. Moorsele 23 14 3 41 55 15 S. V. Vichte 23 5 15 3 29 71 13 22 7 13 2 44 51 16 V P Gits 21 4 13 4 32 58 12 i F. C- Komen 21 4 14 3 33 64 11 23 1 19 3 15 69 5 E. Beselare 23 0 19 4 14 95 4 Rac. Waregem 22 0 19 3 24 81 3 lie GEWESTELIJKE C Ie AFDELING A C- S Brugge - F C. Boom (Rochos) Vig. Hamme - Kortrijk Sp. (Grandain) Dendermonde - F. C. Brugge (Verbiest) A3. Oostende - White Star A C. (Leliaert) Ukkel Sp - A.E-C. Bergen (Lecocq) F C Izegem - S-K- St Niklaas (Cenlemans) R C Gent - F. C. Ronse (Bondia) BEVORDERING B St. Kortrijk - F. C. Roeselare (Van Bierendonck) Ex. St Niklaas - R.C. Doornik (Van Roven) C. S. St Joost - Oudenaarde (Peremans) FC. Meulestede - S.V. Waregem (Hofkens) S. C. Menen - E. Aalst (Plovier) S-K. Beveren-CS. Schaarbeek (Banmans) St. Moeskroen - Geraardsbergen (Calonne) ne PROVINCIAAL S. V. Blankenberge - E. Wervik (Bonte) S- K Roeselare - Voorw. Oostende (Maes) Harelbeke - Moeskroen (Vanderhaegen) F. C. Torhout - F. C. Knokke (Duverger) W. S. Lauwe - Ol. Ingelmunster (Pinteion) F. C. Tielt - W. S. leper (Deloof) Zwevegem Sp. - S.V. Wevelgem (Verkeyn) C. S. Yprois - U. S. Herseaux (Desseyn) ne GEWESTELIJKE B M. Sp. Ingelm. - Oostrozebeke (Denys) F. C. Wakken - Ol. Ledegem (Nuytten) W. S. Houthulst - V. C. Ardooie (Steen) V. P. Gits - E. Beselare (Speecke) V. V. Dentergem - St Eloois Sp. (Bruneel) Meulebeke - Vlamertinge (Herremans) S. V. Moorsele - S- V. Moorslede (Lietaer) St Joris Sp.-F.C. Lichtervelde (Vanloocke) ne GEWESTELIJKE C Rac. Waregem - T. Menen iBreyne' S. V. Vichte - F. C. Poperinge (Vanlede) S- V. Kortrijk - F- C. Luingne (Lahotissel F. C. Otegem - Deerlijk Sp. (Lancriet) S. K. Avelgem - Hulste Sp. (Yerbauwbede) F. C. Komen - Aalbeke Sp. Bostvn) Kuurne Sp. - B. S. Avelgem (Kerkhof* Dottignies Sp - S.C. Bizet (Vanslambroek*

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1952 | | pagina 6