VOETBAL 1 STEVENS GEBROEDERS KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS 30 nieuwe modellen RADIO'S aan prijzen buiten konkurrentie PHILIPS TELEVISIE TELEFUNKEN RADIO Sportmannen leest elke week Het Yoersrh Nieuws Matchen voor Zondog December 19S» Uitslagen der matchen van Zondag 30 November Klassementen na de matchen van Zondag^ïH) iVovemher HET YTERSCH NIEUWS. Bh. 6 6-14-195! Ie Pro*. K.V.C-S.Y. - E. Wervik 0-0 .De rood-witte voorhoede, wiens schot vaardigheid we acht dagen geleden nog roemden, staat deze week met een 0 op feet rekwest- Aan huis en tegen een kaal geklasseerd E. Wervik zijn Verschaeve en maats er niet in geslaagd hun reputatie, verworven door de 42 goals dewelke in 11 speeldagen tijd op het actief kwamen, in ere te houden. De bezoekers, zich reken schap gevende van een zekere inferiori teit en met de veelbetekende 8-0 neder laag van verleden seizoen vóór ogen. wil den ditmaal kost wat kost een smadelijk resultaat vermijden. Net als de Rode Dui vels op Wembley gaven ze hun optreden een defensieve inslag. Ze pasten met Sa- myn. die als inside op het scheidsrechters- blad vermeld stond, in achteruitgetrokken positie de V of nog juister de 1-3-3-4 me thode toe Hierbij werd rusteloos zorg ge dragen. dat én Leclercq dewelke even als Mahieu haast nooit over de middenlijn toog én Samyn de locale motor Car pels schaduwden. Lionel, van alle markten thuis, zou er zich wel hebben doorheen ge slagen, indien zijn rood-gele sjampetters de regels der fair-play hadden nageleefd. Ja. Carpels zou nooit gekortwiekt zijn ge worden en ofschoon met 5 man tegen 6 hadden K.V.C.S.Y.'s forwards wellicht toch een zege weten te forceren zo de Een- drachters minder hard en minder spelbre- kend waren te werk gegaan. Hun recent succesvol acteren op eigen veld tegen de Cercle kleppers indachtig, grepen de Unionisten naar dezelfde wapens. Ze ble ken als het ware op oorlogsvoet, pakten tegenstanders en bal op al te forsige ma nier aan en stelden zich niet tevreden met zelf eerder rudimentair voetbal op te dis sen. maar maakten elke persoonlijke in spanning (dribbling o. m.) en het gewone combinatiespel bij hun tegenstrevers on mogelijk. Het mag Penet en Cie gewis als een verdienste worden toegeschreven dat ze kordaat en vlug op de man gingen. Een complimentje kunnen we hun echter niet toesturen aangaande het ruw tacklen en het veelvuldig onderbreken van het ver toon door aanleiding te geven tot vrije schoppen of inworpen. Vooral na de rust werd het leder door de gasten druk over de zijlijnen getrapt. De roodjes kregen als dan zelfs een hele serie hoekschoppen te nemen, die allen flink gegeven en op dito wijze onschadelijk gemaakt werden. We hoeven er zekerlijk niet op te wijzen, hoe het treffen allesbehalve een hoge vlucht, nam. Strijdlust en atmosfeer waren er zoals het bij een derby past. doch het spel peil... och arme! Zelfs het piment «doel punten ontbrak, want zo de rood-witte aanvallers keeper Carton niet wisten te vloeren, dan wist het kwartet Gobert - D"Halluin - Dewulf - Corion evenmin Frammout in gebreke te vinden. De Cer- cle-keeper had het slechts gedurende het eerste kwartuur enigszins kwaad. Met windvoordeel gestart, leidde K.V.C.S.Y. de eerste aanval en op schieten van Parrein liet Carton zich het leder ontglippen in hoekschop. Daarop reageerden de Een- drachters verbeten en het bleek dat de verdediging der Augustinusmannen, of schoon vooraf verwittigd van de tactische zet der rivalen, zich nog niet had weten te organiseren. De afwezigheid van Cail- liau. die ter elfder uur belet had ver klaard (ziek) en vervangen was door Bru neel. zal hier wel niet vreemd aan ge weest zijn. Een licht geschokt moreel en een beetje zenuwachtigheid, die nadelige gevolgen zou gehad hebben indien de Wervikse forwards beter de muit hadden weten te staan. Corion knalde erbarmelijk naast en een schot van Dewulf pareerde Frammout met de voet. Daarmede was het gevaarlijkste er bij de gasten af. Voor wat de eerste beurt betreft, moeten we verder nog een paar prulleschotjes van Parrein en Vandenbossche citeren, alsook een t ratévan Ossieur toen hij goed ge plaatst stond om de score te openen en een tweetal knappe staaltjes vuistwerk van Carton op kanjers van Carpels, die verder een drietal keren zonder medelij den door Samyn en consoorten tegen de grond werd gehaald. Waar referee De- beuf J. (S. V. O. Ingelmunster) wel in greep. maar zijn berispingen de nodige strengheid misten, zou Lionel nadien nooit meer zichzelf zijn. Vrees kwam begrijpe lijk om het hoekje gluren. In de tweede speelhelft drong rood-wit geweldig aan zonder evenwel, vermits hun de tijd niet werd gegund van het leder te controle ren. veel gelegenheid te krijgen Carton op de korrel te nemen. Toch had Jef eens het geluk langs zijn zijde bij een poging van Vandenbossche. Naarmate het inruk ken naderde werden de grensmannen meer en meer met de rug tegen de muur ge duwd en nerveuser. Mahieu beging een handsin de penalty-area, die onbe straft bleef, daar waar Vanbeselaere tot tweemaal toe knock-down werd gezet. De geel-roden, die na de koffie slechts een gering aantal ontsnappingen op hun actief hadden weten te brengen pogin gen die dan nog mehstal op een eminente Soenen waren gestrand zagen tot hun grote vreugde de begin-stand gehandhaafd I blijven. Bij het affluiten sprongen ze de hoogte in, net of ze de ontmoeting hadden gewonnen. Penet, Carton. Leclercq en Sa myn uitten de blijdschap zo uitdagend, dat een verbitterde Parrein bij het ver laten der arena nog een wrijvingske uit lokte. Door deze puntenverdeling zijn de roodjes uit hun leiderszetel gelicht en lei- den de Sportingers uit Menen thans alleen de dans met 1 puntje voorsprong op pre- 1 zen Seys' mannen, van wie Vanbeselaere R. en Soenen A. verleden speeldag het voortreffelijkst acteerden. Sprekende over de Cercle-defensie in haar geheel mag worden gezegd, dat wel een paar steken 1 afvielen, doch puntje bij paaltje genomen toch betrouwbaarheid het optreden ken merkte. De verdedigers zijn doorgaans, in gevolge de aard van het voetbalspel, be- vocrdeligd vergeleken bij de forwards, van wie meer preciesheid wordt verlangd bij bet bewerken van het leder. Welnu wanneer de achterwaartsen daarbij nume riek de meerdere zijn en de grove bor stel gebruiken, kan het geen verwonde- j ring baren dat het rendement verloren gaat bij de rivale aanvallers. Verschaeve en maats verkeerden tegen E. Wervik in dit geval. Ze kondenniet spelen. Hun taak was bijzonder ondankbaar en zo we hun geen wierook kunnen toewerpen, wen sen we evenmin zij die op een veel te harde manier werden aangevallen veel ten laste te leggen. Waarom geen zesde speler in de voorhoede gebracht Het toeval wilde dat het juist de rechtstreekse tegenstrever van Bruneel, die anders be hoorlijk inviel, was dewelke in achter uitgetrokken positie ging spelen. Met een tenor als Cailliau zou het stellig gepro beerd zijn geworden van Carpels te dou bleren maar thans was het te gewaagd, aangezien Bruneel nu al genoeg onder de invloed was van zijn plots geselection- neerd zijn met de eerste ploeg. Waarom er verder tot geen permutaties in de voor hoede werd overgegaan, kan verklaard worden door er op te wijzen hoe niet één of twee rood-witte forwards weinig in hun schik waren, maar Carpels een gedeelte van de eerste speelhelft niet te na ge sproken alle vijf. 't Was hier een kwes tie van het ensemble 1 Bij Union viel ons geen enkele speler speciaal op. De tot 4 man herleide voor linie wist allesbehalve te overtuigen en de rest bewees op gebied van moed, door tastendheid en trapvastheid trainer Sohie (F, C. Brugge) te kunnen missen. Scheidsrechter J. Debeuf. die thans de herfst van zijn loopbaan als arbiter door maakt. kon het tempo vanwege het haast uitsluitend volley-spel van E. Wervik niet volgen en beteugelde daarbij laakbare ver grijpen geenszins kordaat genoeg Hij werd gevolgd door P.S C -lid A. Salembier. DE PLOEGEN. E. Wervik (14 3.4) Carton Vancoillie Penet Lewille Samyn Leclercq Mahieu Gobert Dewulf D'Halluin Corion Ossieur Parrein Verschaeve Carpels L. Vandenbossche Bruneel Vanbeselaere R. Soenen Kerrebrouck Derous Frammout K.V.C.S. Yprois (WM) me Spec.K.V.C.S.Y. - S.V. Wevelgem 1-2 De rood-witten. voor de zoveelste keer met een half dozijn invallers, begonnen de partij met 10 man en eerst na een half uur spel kwam M. Devriendt de Cercle- formatie voltallig maken. Onmiddellijk daarop versloeg A Callens de bezoekende doelwachter en aan de rust leidden de roodjes gevleid met 1-0. Na de poos zwaai den de Augustinusmannen de plak, maar nu kwamen de paars-witten op hun beurt tegen de gang van het spel in op de bord jes. Volledigheidshalve moeten we ver melden dat scheidsrechter Barra de gas ten een helpend handje reikte. Alsof het nog niet voldoende was dat de Vlassers aan hun tweede doelpunt waren gekomen in buitenspelstand, floot hij even later onverantwoord een strafschop tegen M. Dumalin. Keeper Dehollander stopte het schot van Melaerts. Een gelijk spel ware juister geweest. Schol.OI. Ledegem - K.V.C.S. Yprois 2-2 Na gedurende ruim vijftig minuten met 0-1 te hebben geleid, zagen A. Desmadryl en consoorten zich even vóór het einde met 2-1 in verlies geplaatst worden. Een ploegwijziging Ameloot-Alleweireldt had toen heilzame gevolgen, zodat men in ex tremis toch deze onbillijke stand wist te nivelleren. Hollebeke E. en Alleweireldt F. scoorden voor K.V.C.S.Y. Eerstgenoem de en De Plancke R. waren anderzijds de beste acteurs van een Cercle-team. dat een zeer goede eerste speelhelft leverde. Van De Plancke gesproken, dienen we aan te stiDpen dat hij deze week alweer naar de Heizei werd opgeroepen, ditmaal om een training der F.I.F.A.-jongeren bij te wonen. Hij bleek dus andermaal als koren uit de jongste zifting te zijn ge komen. Jammer genoeg moest hij wegens een kwetsuur aan de hiel belet verkla ren. Alles wijst er nochtans op. dat voort op hem zal worden beroep gedaan. Ja. de kans wordt groter en groter dat hij met de Belgische kleuren om de lenden aan het internationaal tornooi zal mogen deelnemen. Amper een 20 tal kandidaten resten nog voor 15 plaatsen. Kad. A.: K.V.C.S.Y. - F. C. Roeselare 3-4 De Cerclemannetjes verdienden min stens een drawn. In de tweede beurt voor al drukten ze hun stempel op de partij en 2 minuten vóór het inrukken prijkten ze nog met 3-2 in winst. Hun overdonde rend veldoverwicht zou de roodjes als dan parten spelen, want waar de backs zich te ver vooruit waagden, kregen een paar Roeselaarse aanvallers vrij spel en buitten dit dankbaar uit om de zwart witte kleuren aan de zegemast te hijsen. De Cercle-goals werden aangetekend door Vansteenkiste F. (2) en Dumoulin H. De- vloo R. was de knapste K.V.C S.Y.-er ter wijl keeper Maselis N., die verkleumd was van de koude, niet vrij uitging bij de winninggoal der Rodenbachkleppers. Ruststand 1-2. Kad. B: F. C. Poperinge - K.V.C.S.Y. 8-0 Geen enkel K.V.C.S.Y.-samenstelling had vorige Zondag ook maar een tikje meeval langs haar zijde. De B-kadetjes, die in het middenveld flink hun stuk ston den, mogen het alleszins wraakroepend noemen dat ze op de Kouter, na een van hun beste wedstrijden te hebben gespeeld, juist hun zwaarste pil van het seizoen te slikken kregen. Aan de poos leidden de Hoplanders met 3-0. Buitengewoon van uitvoeringDe grootste beeld lamp. Iedereen wordt uitgenodigd een vertoning bij te wonen in ons studio te leper, Vandenpeere- boomplaats 7. op vertoon van deze aankondiging. Prijzen vanaf 1.950 fr. Verbluffend van Konstruktieen daarbij service door vakmensen en gemak van betaling Alleen PHILIPS geeft een radio pick-ap voor 4.500 fr. - Het wonder van het seizoen Officiële Verdelers: Krediet vanaf 241 fr. per maand. IEPER, Vandenpeereboompl., 7 - Tel. 249 POPERINGE, Ieperstr., 5 - Tel. 94 Demonstratie op aanvraag: zonder verbintenis - Overname van uw oud toestel ZONDAG AANSTAANDE: De fanionploeg onderneemt de kwaad aardige verplaatsing naar S. K. Voor waarts Oostende, die op eigen terrein (2 matchen) nog niets tegen Cercle heeft weten te oogsten. De groen-witten be haalden dit seizoen reeds uitstekende re sultaten en zullen met grote middelen moeten worden aangepakt. De animator van Halme M., die vandaag (Zaterdag) vermoedelijk zal geschorst worden, maar er Zondag nog zal bij zijn. mag beslist niet uit de bril verloren worden. Terloops gezegd stopper Kerrebrouck zal een tegen strever ontmoeten, die hij deze week ook te bekampen kreeg. Woensdag ging inder daad te Evere de 1/2 finale door van het legerkampioenschap. Gilbert nam er aan deel als kanthalf van de rijkswachtploeg der le Mobiele Groep Gent (vorig speel- jaar kampioen), dewelke met 1-0 het on derspit moest delven tegen de samenstel ling der O.L.Q.M.T.P.T. (vroeger R.AS.C.) Leuven, bij wie Dedulle uitkwam. Won dus te Evere het elftal van de Oostende- naar. zo hopen we voor Zondag het ver keerde. Cerclemannen. geen twee zonder drie De reserven worden verwacht bij W. S. Lauwe en de kadetten (A) bij Kortrijk Sp. Waar de scholieren bye zijn. wordt er op het Augustinusstadion slechts één match betwist, nml. door de B-knapen, die te 10 uur de kleintjes van B. S. Po peringe ontvangen. KALENDER. Cercle's ondergeschikte elftallen staan voor December 1952 met volgende kampen op het programma 7-12-52 Ille Spec.W. S. Lauwe - K V.C S Y. Schol.bye Kad. A: Kortrijk Sp. - K.V.C.S.Y. Kad. B: K.V.C.S.Y. - B. S. Poperinge 14-12-52 Ille Spec.F. C. Roeselare - K.V.CJS.Y. Kad. B: K.V.C.S.Y. - E. Wervik 21-12-52 Ille Spec.K.V.C.S Y.-S C. Oostrozebeke Schol.V. P. Gits - K.V.C.S.Y. 28-12-52 St. Kortrijk - K.V.C.S.Y. Schol.: K.V.C.S.Y. - F. C. Poperinge Voor de kadetten is een rustperiode voorzien van 15-12-52 tot 15-2-53. ROGIMAR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB Lokaal Au Casino Verplaatsing naar Oostende PrijsLeden 25 fr. Niet-leden35 fr. Vertrek om 13 uur. Pronostiek wedstrijd. Zondag 1.1. kon Vandenbussche Michel door 9 punten te pronostikeren de prijs geschonken door Mr en Mevr. Hector Ver meulen wegkapen. De kosteloze reis naar Oostende werd gewonnen door Houck Frans die 8 punten behaalde. Alg. klassement1. Parmentier Jacques. Mad. Callens, 90 p.3. Deplancke Geor ges. 85 p.4. Ossieur Albert. Mad. Ossieur. 81 p.6. Vanlimburg Elza. 80 p.7. Pau- wels Roger, Isenbaert Valère. Descamps Gaston, 79 p.10. Mad. Houck. Beddeleem Paul. Versailles René. 78 p.13. Demarez Maurice. Leupe Jacques. Lewyllie Mau rice. Desmet Georges, Heyte Maurice. Geers René. 77 p.19. Mad. Hollebeke. Dumortier Joseph. Devick Paul. Pattyn André. 76 p. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ST PIETERS BOVEN Lokaal Café De Valk m bij August Lesage, Rljaelstr. 104, Iepw- Verplaatsing naar Oostende. Prijs Liden 15 fr. Niet-Leden 25 fr. Vertrek aan het lokaal om 13 uur. Allen op post supporters, en laat U tij dig inschrijven want de plaatsen zijn be perkt K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE Zonnebekesteenweg 1, leper Verplaatsing naar Oostende. Prijs Leden 20 fr. Niet-leden r 30 fr. Vertrek aan de lokalen De gekroon de degens bij Meul P. te 12.45 u.Au Sapeur Pompier bij J. Vanacker te 12.50 uurDe Mande te 13 uur. Supporters laat U tijdig inschrijven, en komt tal rijk op Kosteloze Pronostiek. Deze week wist Deberdt Antoinette met 6 punten beslag te leggen op de wekelijk se prijs vóór Deplancke Jos., Desmadryl Roger, Sennesael A-, Vanlimburg J. en Vandamme M. In het klassement prijken Deberdt Ant.. Hollebeke Fl., Markey Elza en Neyrinck Edg. op kop, op de voet gevolgd door Litière Luc.. Tankrey W. en Carlier A lie NATIONALE AFD. Lierse S. K. - C. S. Verviers (Vandenbossche) U. S. Doornik - White Star A. C. (Dassonville) Kortrijk Sp - F. C Brugge (Grandain) R C. Tienen - A. S. Oostende (Mertens) St. Leuven - Lyra (Lescart) St Niklaas S K. - F. C Ronse (Blavier) Boom F. C. - St Truiden V. V. (Thiriart) R C. Brussel - Waterschei Th (Vandemoortell nie NATIONALE AFD. REEKS B S. C. Boussu-Bois-Un. Namen (Lespineux) C S. Brugge - A.V. Dendermonde (Dupont) C S. Schaarbeek - D. Leuven (Van Royen) V. G. Oostende - Un. Halle (Verbiest) S. K Beveren - E. Aalst (Van Herpe) Vig. Hamme - A.E.C. Bergen (Van Rensbergen) F. C. Izegem - R. C. Doornik (Dennaut) A. A. La Louvière - Ukkel Sp. (Lucq) VATIONALE BEVORDER. REEKS A Ie PROVINCIAAL S. V. Waregem - F. C. Eeklo j 01. Ingelmunster - F. C. Tielt (Duverger) (Van Beirendonck) D. Blankenberge - S. C. Menen (Pinteion) Germ. Ekeren - St. Kortrijk (Pallemaerts) RC. Borgerhout - Hoboken S K. (Stevens) F. C. Roeselare - S. K. Roeselare (Smidts) S. V. Wevelgem - S. K. Geraardsbergen (Bonte) S V. Oudenaarde - F C. Meulestede (Bats) St. Moeskroen - Ex. St Niklaas (Rau) Aalbeke Sp. - R. C. Harelbeke (Pattyn) Zwevegem Sp. - F. C. Knokke (Denys) E. Wervik, - S. C- Oostrozebeke (Coudeville) W. S. Lauwe - U. S. Herseaux (Vanlerberghe) Voorw. Oostende - K V.C.S. Yprois (Speecke) F. C. Torhout - S. V. Blankenberge (Letienne) Tie PROVINCIAAL B S. K Vlamertinge - V. C Ardooie (Lahousse) Ex. Zedelgem-F.C. Komen (De Lissnijder) T. Menen - Ol. Ledegem (Peers) F. C Lichtervelde - S. K. Torhout (Montaigne S V. Moorslede - F. C. Poperinge (Deloof) S. V. Moorsele - S. C. Bizet (Maerten) W. S. leper - St Eloois Sp. (Verbauwhede) Brielen Sp - W. S. Houthulst (Coovreor) He NATIONALE AFD. F C. Brugge - St Niklaas S. K Waterschei Th. - Boom F. C. St. Leuven - C. S. Verviers White Star A C. - Lierse S. K F C Ronse - AS. Oostende H. C Tienen - St Truiden V. V Lyra - U- S. Doornik Koi irijk Sp. - R. C. Brussel I ine NATIONALE AFD. REEKS B I NATIONALE BEVORDER. REEKS A 2-1 S. K. Beveren - R. C. Doornik 3-1 C S. Schaarbeek - F. C. Izegem 1-1 Vig. Hamme - Un. Halle 1-2 Un. Namen - A. A. La Louvière 1-3 E Aalst - S. C. Boussu-Bois 1-1 AH.C- Bergen - C. S. Brugge 4-0 V. G Oostende - A. V. Dendermonde 1-1 Ukkel Sp. - D. Leuven 4-1 j S. K. Roeselare - S. V. Waregem 2-1 S. K. Geraardsbergen - St. Kortrijk 5-1 Hoboken S. K. - Germ. Ekeren 1-1 Ex. St Niklaas - Kapellen F. C. 2-0 F. C. Meulestede - R. C. Borgerhout 2-3 I R. C- Lokeren - S. V. Oudenaarde 1-1 j St. Moeskroen - F. C. Roeselare 2-0 I F C. Eeklo - S. V. Wevelgem Ie PROVINCIAAL 2-2 S. C. Oostrozebeke - Aalbeke Sp. 4-1 S. V. Blankenberge - Zwevegem Sp 0-0 S. C. Menen - W. S. Lauwe 1-3 F. C. Tielt - F. C. Torhout 2-1 I U. S. Herseaux - Ol. Ingelmunster 2-1 R. C. Harelbeke - Voorw. Oostende 1-6 K.V.C.S. Yprois - E. Wervik 3-0 F. C. Knokke - D. Blankenberge lie PROVINCIAAL B 1-0 F C. Poperinge - T. Menen 6-3 W. S. Houthulst - F. C. Lichtervelde 3-2 F. C. Komen - S. V. Moorsele 1-1 V. C. Ardooie - Brielen Sp. 6-0 S. C. Bizet - S. K. Vlamertinge 1-3 Ol. Ledegem - W. S. leper 0-0 St Eloois Sp. - S. V. Moorslede 1-3 S. K. Torhout - Ex. Zedelgem 2-1 3-3 1-4 10-2 3-0 3-1 2-2 1-1 He NATIONALE AFD. Lyra Lierse S- K. F. C. Brugge White Star A. C. St Truiden V. V. A S. Oostende Waterschei Th. U. S. Doornik C. S. Verviers R. C. Brussel Boom F. C. R. C. Tienen Kortrijk Sp. St Niklaas S. K- St Leuven F C. Ronse Die NATIONALE AFD. REEKS B NATIONALE BEVORDER. REEKS A 12 8 2 2 35 18 18 Ukkel Sp. 12 6 2 4 23 13 16 A. V. Dendermonde 12 6 3 3 22 15 15 F C. Izegem A.E.C Bergen C S. Brugge S. K. Beveren Vig. Hamme 1. S. Schaarbeek R. C. Doornik S. C. Boussu-Bois E. Aalst Un. Halle D. Leuven V G- Oostende Un. Namen A. A. La Louvière 12 7 4 1 36 18 15 12 5 3 4 28 23 14 12 6 4 2 22 17 14 12 6 4 2 22 20 14 12 3 3 6 14 15 12 12 4 4 4 18 19 12 12 3 4 5 18 32 11 12 5 6 1 32 30 11 12 4 6 2 22 29 10 12 3 6 3 14 25 9 12 2 6 4 15 26 8 12 3 8 1 19 28 7 12 2 8 2 12 24 6 FD. REEKS B 12 6 1 5 28 8 17 12 7 2 3 30 15 17 12 7 3 2 32 19 16 12 6 3 3 28 20 15 12 7 4 1 24 13 15 12 5 3 4 25 21 14 12 4 3 5 20 17 13 12 5 4 3 20 19 13 12 4 5 3 17 19 11 12 4 5 3 17 24 11 12 4 6 2 15 21 10 12 4 6 2 14 23 10 12 3 6 3 16 28 9 12 2 6 4 11 26 8 12 3 7 2 20 30 8 12 0 7 5 10 19 5 R. C. Lokeren S. K. Roeselare S. V. Oudenaarde F. C. Roeselare R. C. Bergerhout Germ. Ekeren Kapellen F. C. Ex. St Niklaas F. C. Eeklo F. C. Meulestede S. V. Wevelgem Hoboken S. K. St. Moeskroen St Kortrijk RDER. REEKS A 13 10 2 1 38 20 21 12 5 1 6 26 17 16 12 6 3 3 29 17 15 12 6 3 3 29 26 15 12 5 3 4 21 14 14 12 4 3 5 24 12 13 12 5 4 3 21 19 13 12 5 4 3 21 23 13 12 4 5 3 17 21 11 12 4 5 3 16 20 11 12 5 6 1 20 22 11 12 5 8 1 11 14 11 12 3 8 3 9 21 9 11 3 6 2 14 24 8 12 3 7 2 22 30 S 12 1 10 1 8 26 3 Ie PROVINCIAAL S. C. Menen K-VC.S. Yprois F. C. Knokke Zwevegem Sp. Aa'beke Sp. F C. Torhout S V. Blankenberge F. C. Tielt Voorw. Oostende S. C- Oostrozebeke D. Blankenberge R. C. Harelbeke E. Wervik U. S Herseaux W. S. Lauwe Ol. Ingelmunster I 12 8 1 3 27 15 19 12 7 1 4 42 16 18 12 8 3 1 33 17 17 12 7 3 2 34 17 16 12 6 3 3 23 16 15 12 8 3 3 17 18 15 12 5 3 4 32 23 14 12 3 3 6 23 25 12 12 4 4 4 22 21 12 12 5 5 2 21 29 12 12 3 4 5 '.8 27 11 12 5 6 1 28 29 11 12 3 6 3 15 22 9 12 4 7 1 21 31 9 12 1 11 0 21 39 2 12 0 12 0 6 38 0 W. S. leper F. C. Poperinge F. C. Komen St Eloois Sp. V. C. Ardooie T. Menen Ol. Ledegem S- K. Torhout F. C. Lichtervelde Ex. Zedelgem W. S. Houthulst S. K. Vlamertinge S. V. Moorsele S C. Bizet Brielen Sp. 71A AL B 18 12 7 X 4 39 14 12 8 2 2 38 12 18 12 7 2 3 46 26 17 12 7 2 3 43 29 17 12 6 2 4 40 23 16 12 8 4 0 44 21 16 12 6 4 2 33 23 14 12 6 4 2 27 24 14 12 4 3 5 33 22 13 12 5 5 2 32 27 12 12 4 5 3 35 36 11 12 4 5 3 36 43 11 12 4 8 0 26 31 8 12 2 10 0 20 56 4 12 1 10 1 18 47 3 12 0 12 0 13 87 0

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1952 | | pagina 6