VOETBAL KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS Uit het White Star Kamp I te prov.KV.C.S.Y. - K.F. C. Tielt 2-1 Amper een paar minuten moest er nog I «orden gespeeld, wanneer rechtsbuiten Vandercruyssen de Canaries aan een doelpunt hielp waardoor de bordjes op kwamen te staan. Meteen kreeg de Cercle-aanhang. die slechts sedert een ienta! minuten rustig ademde het op- l'ieuw benauwd Zou rood-wit uiteindelijk dan toch averij oplopen De seconden kropen traag voorbij Nog een tiental tikjes en de 90 minuten waren om Daar dwongen de geel-groenen een hoek schop af Rechtsbinnen Carton nam de kickvan links met de rechtervoet en gevaarlijk zwenkte het leder naar binnen Omtrent de eerstedoelpaal ontspon zich een geweldige strijd tussen gastheren en bezoekers die poogden de bal met iet hoofd te spelen Een chaotische scher- -rutseling deed onze Cerclemensen hui veren Ja. een bang ogenblik voor wie door de rood-witte bril keek Frammout •naakte zich gelukkig over het leder mees ter en nauwelijks had hij het ding het /eld ingetrapt of daar zorgde het eind signaal var referee Pattijn J (E Wer- ik) voor de volledige opluchting Beide uuntjes waren in de wachtUit wat voor af gaat. blijkt duidelijk dat er Zondagna middag op het Augustinusstadion geen te sort was aan spanning. Het treffen kende een bijzonder boeiend verloop en de ■oodjes hebben werkelijk moeten vechten tot het uiterste om het laken langs hun kant te krijgen. Op geen enkel moment kreeg men de indruk dat de K V.C.S.Y.- ers in de klassering boven de Tieltenaren huisden en zo de gasten niet meer heb ben aangevallen dan Carpels L. en Co wel dan deden ze het toch ook niet min der Een zeer evenwichtige ontmoeting voorwaar, die misschien met een drawn als uitslag juister de krachtsverhoudin gen zou hebben weergegeven. De rood- witten mogen dus deze keer de geluksfee dankbaar zijn doch... ze hadden pech vóór de partij feitelijk begon en daar is ten andere de reden te vinden waar om ze hun wil aan de comparanten niet hebben kunnen opdringen. Er moest be roep worden gedaan op verschillende invallers. Kerrebrouck bleek nog altoos als rijkswachter in de geteisterde kust- -treek weerhouden en Ossieur was ziek Een paar uren vóór de aanvang der match berichtte dan nog Mailliard. dat hij we gens ongesteldheid niet in staat was op te treden en waar korporaal Devos A geen verlof had weten te verkrijgen, was een vraagstuk opgerezen aangaande de itoppersplaats en de linkervleugel. Voor iedere post 2 spelers onbeschikbaarDe oplossing werd betracht met scholier De Plancke Roland als outside op te stellen en Dumalin M. als kanthalf. terwijl Cail- liau als middenhalf zijn streng te trek ken kreeg. De middenvoor-plaats bleef dan nog vacant en hierdoor werd het heroptreden met de fanionploeg van Par- rein verhaast. Ja. gewis verscheen K.V. C.S.Y. met een gehavende formatie tus sen de krijtlijnen De omstandigheden wilden daarbij dat het dooiende speelveld, eerst glibberig en daarna modderig inge volge het smelten van de sneeuw, de taak der vertolkers bemoeilijkte. De start mei licht windnadeel en zon in de rug war anders bemoedigend voor wie de kij ker op Cercle's reserven gericht hield Onmiddellijk na de aftrap lukte De Plan cke. op aangeven van Carpels, een door braak. die hij met een puike sleper be sloot en keeper Hermans had heel wat lasl om het leder uit zijn koorden te houden. Aanstonds daarop moest de be zoekende portier er nogmaals alles uit persen om een gevaarlijke rood-witte po ging te dwarsbomen, maar het duurde niet lang of ook de Cercle-defensie dien de zich te reppen. Cailliau paste zich goed aan op zijn nieuwe plaats en de KV.C.s.Y-verdediging zou ten andere in blok een uitstekende verrichting voor het voetlicht brengen. Tijdens gans de duur van de eerste speelhelft verplaatste het spel zich snel van het ene kamp in het andere. Beurtelings dienden beide portiers staaltjes van hun betrouwbaar heid ten beste te geven. De infiltraties gebeurden ten nadele van Cercle nog al vaak langs de post waar Dumalin M. voor de bewaking instond, i Kozen s weer de zich. echter zonder de kadans te heb ben t Ging hem niet zoals hij het zelf had verhoopt. Het tempo bleek te hoog voor iemand die gewoon is geraakt aan wedstrijden in IHe Spec Afd en Mau rice is niet meer van de jongste. Soenen zag zich voor een zware taak geplaatst en het pleit in zijn voordeel, dat hij er zich buitengewoon flink doorheen sloeg Op een bepaald ogenblik wist de te duch ten Hellebuyck mede door een val van de anders moeilijk te verschalken en ont zettend aanklampende Cailliau. te ont snappen. Derous. knap op dreef bemoei de zich eventjes met het gevalletje en klaarde de situatie op ten prijze van een vrije schop Langs de overzijde volhard den de locale forwards jammer genoeg niet meer in hun gedoe der eerste minu ten Men was beginnen complicaties zoe ken en dit tijd verspillen was alleszins uit de boze tegen vlug op de man zittende rivalen als de Canaries De jeugdige De Piancke werd een paar keren de bal ont futseld door Sander en zijn zelfvertrou wen ontvlood hem. Uitermate zenuwach tig toog hij aan het krasselen en wist als het ware met het hem toevertrouwde werk geen raad meer. Ook Parrein ver beuzelde meerdere occasies om naar doel te schieten en scheen beducht in zijn duels met Poelvoorde We meenden dat er zich een kentering in gunstige zin zou voordoen, wanneer de Augustinus- iranncn op de bordjes met 1-0 in voor sprong traden, doch het verslechtte om zeggens nog De resterende minuten der initiale beurt verliepen in vinnige strijd, met voorhoeden welke schaakmat werden gezet De tweede time was nauwelijks be gonnen of Parrein baatte een flater van Pocivcorde uit om alleen vóór doelwach ter Hermans op te doemen Hij knalde pardofs op de toesnellende Tieltse kee per en. de paaltjesman. die reeds aan stalten maakte om zijn ladder op te klau teren. mocht de 1-0 stand van bij de kampverwisseling laten hangen. Om vol ledig te zijn moeten we nu mededelen, dat K.V C S Y haar aanvalskwintet had omvormd en Vandenbossche als linksbui ten fungeerde, terwijl De Plancke tussen Verschaeve en Parrein opgesteld stond De nieuwe linkerflank, met Carpels aan houdend zeer bedrijvig, deed aanvanke lijk een paar fraaie dingen om dan kopje onder te gaan in het spelen om de uit slag dat het frappantste kenmerk was der laatste 30 minuten. Waar zich in de nabijheid van Frammout een paar mod- der-worstelingen voordeden van jewelste e.i we o m eens een vijftal acteurs op de bal én op de Cercle-portier gestapeld zagen, deed het hachelijkste standje zich aldaar voor toen een schot van Schelfhaut Cercle's paaltjesman passeerde en Soenen op de lijn kon wegwerken. De Plancke. door krampen gekweld, permuteerde met Verschaeve en Parrein bleek duidelijk leeggespeeld De slot-pe- riode van de match kondigde zich voor rood-wit allesbehalve rooskleurig aan. Een kwartuur vóór het affluiten, besloten we dan maar Verschaeve. die als inside weinig aarde aan de dijk bracht en Van denbossche onderling van plaats te laten verwisselen. Enkele supporters haalden ons hiervoor luidruchtig over de roskam. Iets waarin we terloops gezegd ver grijsd zijn geworden en ons dus weinig deerde We beleefden een des te genoeg lijker moment wanneer juist door deze ploegwijziging de voorsprong der rood- jes verdubbeld geraakte (2-0) en de taak moeilijker werd voor de Clubmannen om iets te oogsten. Een zucht van verlichting Gelijk ter inleiding gezegd en spijt K F C. Tielt. wegens kwetsuur van Galle. her leid bleek tot 10 man. dienden de Augus- tinusmannen zich tot de laatste seconde uitermate in te spannen, om de Canaries van de inzet te houden. Ja. die warme laatste ogenblikken Einde goed, alles goed. We zijn twee punten rijker geworden en dit is hoofd zaak. Het doel werd dus bereikt, het geen zalvend is voor zekere tekortko mingen. Als ploeg beschouwd, moeten we gewag maken van een minderwaardige verrichting van K V.C.S.Y. De defensie nochtans mag worden geloofd en indivi dueel hebben Cailliau. Derous. Soenen en Frammout recht op een bravotje. Enigs zins in mindere mate verdienen Vanbe- selaere en Carpels dit ook Vermelden we dat vooral de rehabilitatie van Derous door ons met plezier werd vastgesteld K.FC Tielt. welke vergezeld was van talrijke supporters, liet op het Augusti nusstadion en als teamgezien goede impressie na Er zijn ontegensprekelijk samenstellingen in de reeks die sierlij ker spelen dan Club maar het dyna misme van Hellebuyck en consoorten kan nog voor gereputeerde tegenstrevers de struikelsteen worden Scheidsrechter Pattijn J.. geholpen door zijn collega's Naert en Vanneste. paste zijn arbitrage aan de terreinsomstandig heden aan Hij had een brede kijk op hands- en e ven wichts gevallen -en werd niet al te best door de kijklustigen. min der in getal dan gewoonlijk, begrepen Wij voor ons part hadden hem insgelijks wel iets kordater gewild Anders weer houden we niéts ten zijne laste. DE PLOEGEN: RFC. Tielt IWMl Hermans Sander Poelvoorde Verkin Viaene Vervaet Carton Schelfhaut Vandercruyssen Hellebuyck Galle De Plancke R Parrein Verschaeve Carpels L Vandenbossche Dumalin M Vanbeselaere R Soenen Cailliau Derous Frammout K.V.C.S. Yprois (WM) De doelpunten 20e min.Parrein is ter gelegenheid van een inworp naar links uitgeweken en centert In een kluwen van spelers bemachtigt Carpels de bal en tipt het dingen, buiten bereik van Hermans, binnen in de linkerbenedenhoek (1-0). 77e min.Een intrappen van Hermans wordt opgevist door Dumalin M welke het leder voorschotelt aan Verschaeve. die pas op de linksbuitenplaats is ver schenen Met Sander op de hakken, rent Georges in de richting der rivale tou wen Aan de hoek van het strafschop gebied gekomen besluit hij machtig en Hermans, die opstelling gezocht heeft bij de dichtste paal. duikelt te vergeefs naar het ding. dat in de rechterbovenhoek zijn doelvlak schendt (2-0). 88e min Bij geharrewar voor de Cer- cle-muit krijgt Vandercruyssen de bal in zijn bezit. Hij schiet zwak. of was het cen teren dat hij begeerde, te doen Fram mout staat klaar om in te grijpen, doch het leder botst, via een aardkluit, een onvoorziene richting uit en hij is ver slagen (2-1). IHe Spec. K.V.C.S.Y. - SjK. Roeselare 3-7 Gedurende een uur hielden de reser ven voor de helft invallers goed het vertoon in evenwicht en ze leidden zelfs achtereenvolgens met 1-0 en 2-1. Aan de rust was het echter Sportkring, die in voorsprong leefde (2-3) Met een kwet suur van Cappoen R kwam in de tweede helft de inzinking en de Rodenbachzonen wonnen tenslotte al te afgetekend. Cite ren we dat De Boi I. volledig in de kneep van Cappoen zat en slechts de twee laat ste goals voor zijn rekening wist te nemen. Op dit ogenblik was Roland ten andere naar de voorlinie verhuisd. Isi schijnt er voorwaar niet op verbeterd. De Cercle- doelpunten werden aangetekend door Callens A. (2) en grensrechterAn- dries M. Van het terrein kan verder nog worden gezegd, dat het hard en besneeuwd lag. Naast Cappoen waren Bruneel en Hoflack E. de verdienstelijkste verliezers. Schol. E. Wervik - K.VCS.Y. 5-2 De scholieren traden in lijn met 9 man en leverden een zeer goede eerste speel helft. die hun een 0-1 voorsprong bezorg de. Om hun uitgesproken meerderheid verdienden ze zelfs ruimer winst aan de rust. Na de koffie bracht Alleweireldt F., die ook het eerste doelpunt had gescoord, de bordjes op 0-2 en deze stand bleef be houden tot een twintigtal minuten vóór het inrukken de vermoeidheid zich liet gevoelen Eendracht vond dan nog liefst vijfmaal waaronder 1 keer op straf schop de Cercle-keeper in gebreke Hollebeke E Ameloot R. en Alleweireldt F. waren de beste rood-witten. Door deze nederlaag is wat nog restte aan titel- ambities nu ook in rook opgegaan. ZONDAG AANSTAANDE: Vanbeselaere R en zijn mannen trek ken op bezoek bij E Wervik. Tijdens de heenronde werd aan de lijve ondervon den. dat Unionniet zonder hand schoenen aan te pakken is. Tegen de roodjes kunnen Vancoillie en maats als het ware altoos iets meer dan tegen an dere rivalen Verleden Zondag haalden de rood-witte verdedigers feitelijk de slag in huis en we zijn de mening toegedaan dat morgen de aanvallers deze taak zul len te torsen krijgen Aan hen zich daar toe bekwaam te tonen of anders een paar beschaamde kaken. Supporters, op post De reserven treden aan huis op (9-30 u.) tegen de B-mannen van K F.C. Tielt. ter wijl de scholieren bye zijn. De kadetten. de A's ten minste, want de B-kadetjes hebben hun kampioenschap reeds afgehandeld, hervatten de bedrij vigheid en verwachten te 11 uur op het Augustinusstadion de komst der soortge lijken van Kortrijk Sp. MEDEDELING. Deze week mocht K-V.C S Y in de ont vangstzaal der Fabrieken Picanol. bezit nemen van de beker van de Sporthoogdag 1952- De tropee, die thans 6 maanden eigendom is geweest van W S. leper, werd door kapitein Alleman Emiel over handigd aan zijn Cercle-collega Vanbe selaere Roger, welke het kunststuk nu een half jaar in het lokaal De Zon mag bewaren ROGIMAR K V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB Lokaal Au Casino Verplaatsing naar Wervik. Vertrek om 13 45 uur stipt Wie deze ontmoeting wenst bij tv wo nen. doet er goed aan zich onmiddellijk te laten inschrijven. Pronost 1 e k w edstr i jd Zondag 1 1. werd de prijs geschonken door dhr Michel Beirnaert gewonnen door Logier Oscar, en de kosteloze reis naar Wervik door Bonduwe Jerome Voegen we er aan toe dat er 8 punten te verdie nen waren, die door 12 leden behaald werden. Alg. klassement: 1 Mad Callens. 131 p.: 2 Parmentier Jacques. 130 p 3 Deplan- cke Georges. 122 p 4 Vanlimburg Elza 121 p.5. Pauwels Roger 120 p.6 Bed- deleem Paul. 119 p 7 Versailles René. 118 p. 8 Mad. Hollebeke. 116 p 9. Nuyt- tens Jules. Mulle Henri. Bonduwe Jero me Angiitis Gilbert. Deweerdt Albert. 115 p.; 14. Mad Ossieur. Demarez Mau rice. 114 p.; 16 Isenbaert Valère. Lewyl- lie Maurice. Deweerdt Annette. 113 p.; 19. Ossieur Albert. Pauwels Jeanine. 112 p. 21. Leupe Jacques. Wolters Georges. Descamps Gaston. Vandenberghe Jean- Jacques 111 p. HET BESTUUR K V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE Zonnebekesteenweg 1. Verplaatsing naar Wervik. PrijsLeden10 fr. Niet-leden15 fr. Vertrek aan de lokalen De gekroon de degens bij Meul P te 13,45 u. «Au Sapeur Pompier bij J Vanacker te 13.50 uurDe Mande t te 14 uur zeer stipt. Supporters, komt in massa op om ons fanion-elftal aan te moedigen Kosteloze Pronostiekprijskamp Deze week behaalden niet minder dan 19 deelnemers 7 punten, toch wist Sa- main Suzanne door haar bijvraag met een de prijs in de wacht te slepen. Pro ficiat Me Labaere In de algemene rangschikking prijkt Hollebeke Florimond op kop met 91 p. 2. Carlier Ach. en Neyrinck Edg.. 89 p. 4 Bruyneel J. en Markey Elza. 28 p. 6. Litière Luc en Pertry J 87 p. 8 Dael M.. Deberdt A.. Samain Suz.. Therry H. en Vandamme M.. 86 p. HET BESTUUR K V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ST PIETERS BOVEN Lokaal Café De Valk Verplaatsing naar Wervik. Vertrek aan het lokaal om 13.45 uur. Prijs Leden 10 fr. Niet-leden 15 fr. Supporters .laat U tijdig inschrijven om uw plaats te verzekeren De beste pronostieker met de juiste uitslag op de match Cercle- Tielt was La- cante Georges die de prijs wist weg te halen. HET BESTUUR S. V- Moorsele - W. S. leper 4-6 Met allesbehalve veel optimisme werd Zondag laatst het vertreksein gegeven. We stonden nml eerst en vooral met de door de griepepidemie weerhouden Alleman en daarbij door het wegvallen van E. De- wiide. wegens ongeval bij het leger, voor het probleem van het opzoeken van waar dige doublures voor het vervangen van de vaste titularissen. Al met al is dit ten slotte erg meegevallen. Het totaal gewij zigde elftal, alhoewel het een ietwat on wennig stond tegenover de nieuwe opstel ling vertoonde geen hiaten en het ac- teerae gesloten als een bus. Zowel Doo- laeghe en Sioen. als invallers, trokken heel sterk hun streng. Terwijl Wa 11aert. ditmaal als kanthalf. voortreffelijk ac teerde- A Ketels, als back. leverde met een het bewijs een all round player te zijn die zich heel gemakkelijk aan ver schillende plaatsen in het elftal kan aan passen. De eerste helft bracht ons niet veel ge schiedenis White Star dat als waardig leider acteerde vertoonde zeer puik voet bal en wist aldus reeds van bij de start een veldoverwicht af te dwingen. De gast heren verdedigden zich met brio zodat dc gesternden er niet in lukten de weg naar dc netten te vinden. Alhoewel on ze voorhoede geen enkele kans onbenut liet om de doelman van Moorsele aan de tand te voelen kon zij hem niet in gebreke vinden. De rust werd dan ook met de voor de thuisspelers gevleide 0-9 stand bereikt. Na de citroentjes dacht White Star er niet aan zijn overwicht prijs te geven en ging zich aldus voor de kooi der thuis spelers nestelen. Deze laatsten zetten dan ook alles bij in verdediging, zodat de on zen zeer moeilijk op doel konden beslui ten. Captain Bovie die in de tweede helft zeer wijselijk besloot Doolaeghe als links buiten en Sioen als rechter binnenspeler te laten optreden, maande zijn spelers aan zich ietwat achteruit te trekken en Moorsele liep in de val. Onze voorhoede die vrijer speelruimte bekwam kreeg de goede kadans te pakken. Slosse zette de reeks inna op een mooie dribbling, alleen voor doel te zijn gekomen aarzel de hij niet onhoudbaar te doelen. Dit was het sein tot een grootscheeps gestemd offensiefmet een kantwerk van oogstre lende passen en schijnbewegingen baan den zij zich een weg door de verraste Moorseelse rangen. Iedere aanval werd met een puik schot besloten en de doel man der gastheren, flink bijgestaan door dame Fortuna. diende al zijn kunde aan te spreken om onder die aanstormende White Star aanvallen niet te bezwijken. Captain Bovie liet ons nu een puik staal tje van voetbalkennis bewonderenmet een droge lobbal deponeerde hij het le der over de uitgelopen doelman en 3 tot 4 achterspelers in de touwen. Moorsele bezweek nu helemaal en de White sterren aangemoedigt^ncjere aan_ ces wierpen zich ongebreideld Aanval na aanval golfde naar daarmee, sele-doel. De White Star storm er hoop in te dijken. De gastheren liepeiflan.".e" als een hond in een kegelspel en 'J hun heil in uittrappen. Het moci^ gel baten, zodra het leder ingeworperejart kwam het op kundige wijze ht man tot man overgezet, weer het M«n seelse heiligdom bedreigen. En tensloi zouden G Ennaert en Doolaeghe respec. tievelijk met 2 maal en 1 maal te doelen, de uiteindelijke forfaitscore vastleggen. Het werd weerom een overwinning der onzen die daardoor bewezen hebben een waardig leider te zijn. Het ploegje van Moorsele. niettegenstaande het zich kra nig verdedigde, kon niet op tegen de over macht. zodat de beste paarden overver- diend de haver kregen. De doelen55e min.Slosse op per soonlijke doorbraak 0-1. (zie vervolg volg blz.) Matchen lie NATIONALE AFD Lyra - R. C. Tienen (Vandenbossche) St. Leuven - Lierse S. K. (Jacobs) Kortrijk Sp. - A. S. Oostende (Ysebaert) R. C. Brussel - St Niklaas S. K. (Lybaert) Boom F. C. - "White Star A. C. (Baert) St Truiden V. V. - F. C. Ronse (Van Nuffel) C S Verviers - Waterschei lil. (Mertens) voor* B Zondag W Februari 1JKICÏ Ille NATIONALE AFD. REEKS V G Oostende - R. C. Doornik (De Biemaeckerl A.E.C. Bergen - A. V. Dendermonde (Ceulemans) C S. Schaarbeek - E Aalst (Lespineux) Ukkel Sp. - F. C. Izegem (Deprost) S. K. Beveren - A. A. La Louvière (Van Herpe) C. S Brugge - Dar. Leuven (De Pratere) Vig. Hamme - S. C- Boussu-Bois (Baty) NATIONALE BEVORDER. REEKS A Ex. St Niklaas - St. Moeskroen (Muikers) Kapellen F. C. - F. C Roeselare (Reniers) R C. Borgerhout - St. Kortrijk (Urbain) F.C Meulestede - S.V. Wevelgem (Maes) S. K. Roeselare - R. C Lokeren (Laureyssens) F. C Eeklo - S. V. Waregem (Rau) S. Lauwe - C. Torhout - He NATIONALE AFD. Kortrijk Sp - St Truiden V. V 4-0 F- C. Brugge - C. S. Verviers 3-0 R C. Tienen - U S. Doornik 5-0 Uitslagen me NATIONALE AFD. R. C. Doornik - Vig. dei* matrhen van Ie PROVINCIAAL Aalbeke Sp.-S C. Oostrozebeke (Surmont) Zwevegem Sp. - S. V Blankenberge (Decheiver) C. Menen (Deloof) C. Tielt (Vandelacluyze) U. S. Herseaux (Monteyne) R. C. Harelbeke (Vanderhaegen) E. Wervik - K.V.C.S. Yprois (Speecke) D Blankenberge - F C. Knokke (Duverger) Xondag 11» Februari Ol. Ingelmunster Voorw. Oostende lie PROVINCIAAL B T. Menen - F. C. Poperinge (Vanlede) F.C. Lichtervelde-W S. Houthulst (Peers) S V. Moorsele - F.C. Komen (Verbrugge) Brielen Sp. - V.C. Ardooie (Deriemacker) S K Vlamertinge - S. C. Bizet (Castelein) W. S. leper - Ol. Ledegem (Bostyn) S. V Moorslede - St Eloois Sp. (Braet) Ex. Zedelgem - S. K. Torhout (Degruyter) REEKS B NATIONALE BEVORDER REEKS A Hamme 3-1 V. G. Oostende - Dar. Leuven 3-1 Un. Namen - Ukkel Sp. 1-0 St- Moeskroen - R. C. Lokeren 4-2 S. V. Wevelgem - St. Kortrijk 2-1 R. C. Borgerhout - S. K. Roeselare 1-2 F. C. Roeselare - Hoboken S K. 1-1 Germ. Ekeren - S. K. Geraardsbergen 2-1 F. C. Meulestede - S. V. Oudenaarde 1-0 S. V. Waregem - Ex. St Niklaas 1-1 Ie PROVINCIAAL F. C Knokke - S C. Oostrozebeke Ol Ingelmunster - D. Blankenberge U S Herseaux - Aalbeke Sp. K.V.C.S. Yprois - F. C Tielt Zwevegem Sp. - E. Wervik S. V Blankenberge - R. C Harelbeke 2-0 W S. Lauwe - Voorw. Oostende uitg. S. C. Menen - F. C- Torhout 4-1 6-1 2-4 3-0 2-1 4-0 Klassementen na de matetien van Zondag lo Febi*. lie PROVINCIAAL B S K. Torhout - F C. Poperinge 2-t S. K. Vlamertinge - Ex. Zedelgem uitg. S C Bizet - T. Menen l-i St Eloois Sp. - V. C. Ardooie 2-6 F. C. Lichtervelde - S. V. Moorslede 0-2 W. S Houthulst - Ol. Ledegem 3-2 S. V. Moorsele - W. S. leper 0-5 F. C Komen - Brielen Sp. uitg. Lyra "^fhite Star A. C. Lierse S. K. Waterschei Th. St Truiden V. V. F C. Brugge S. Doornik R C Brussel Kortrijk Sp. A Oostende Tienen F C. St Niklaas S. K. F- C. Ronse C. S. Verviers St. Leuven A. s R. C. Boom fALE AFD. me NATIONALE 22 14 4 4 59 29 32 Ukkel Sp- 20 13 5 2 50 22 28 A. V. Dendermonde 20 1'"' 4 6 43 25 26 A.E.C. Bergen 21 11 7 3 44 39 25 F. C. Izegem 21 8 7 8 40 41 22 C. S. Brugge 21 9 8 4 38 33 22 S. C. Boussu-Bois 23 5 7 11 25 38 21 S K. Beveren 21 6 7 8 30 49 20 R. C. Doornik 21 7 8 6 37 36 20 C. S. Schaarbeek 20 9 0 2 33 32 20 Un. Namen 21 8 10 3 40 41 19 E. Aalst 22 8 11 3 42 45 19 Vig. Hamme 22 7 11 4 32 38 '.3 Dar. Leuven 21 7 11 3 26 39 17 V. G. Oostende 19 5 10 4 22 40 14 A. A. La Louvière 21 5 13 3 31 45 13 Un- Halle AFD. 21 11 20 12 22 10 21 11 22 10 21 21 21 22 21 19 21 21 20 22 21 8 10 7 8 6 6 5 4 5 REEKS B 3 7 50 19 29 51 25 29 42 30 27 50 41 25 42 36 24 31 35 23 47 38 23 34 29 21 35 39 21 36 43 19 26 30 18 9 6 31 34 18 11 4 33 53 16 9 6 26 39 16 12 6 26 39 14 13 3 18 49 13 NATIONALE BEVORDER. REEKS A Ex. St Niklaas 22 12 6 4 43 30 28 S. V Waregem C Lokeren 21 K. Roeselare 21 K Geraardsbergen 22 V. Oudenaarde 21 C. Eeklo 21 C. Roeselare 20 Hoboken S. K. 22 Germ. Ekeren 22 R. C. Borgerhout 22 Kapellen F. C. 21 St- Moeskroen 21 F. C. Meulestede 22 S. V. Wevelgem 21 St. Kortrijk 20 3 9 42 27 27 7 1 52 36 27 5 6 45 39 26 7 5 54 37 25 7 5 40 30 23 9 1 42 37 23 5 8 35 19 22 8 6 35 43 22 9 4 40 48 22 10 4 35 34 20 9 6 33 39 18 11 3 41 60 17 14 1 22 38 15 11 6 20 42 14 Ie PROVINCIAAL K.V.C.S. Yprois S. C. Menen F. C Knokke Zwevegem Sp. S. V. Blankenberge Aalbeke Sp. S C Oostrozebeke F. C Tielt F. C. Torhout D. Blankenberge E Wervik U. S Herseaux Voorw Oostende R C Harelbeke W. S. Lauwe 13 3 25 45 111 Ol. Ingelmunster 19 12 2 5 66 25 29 18 12 2 4 44 22 28 10 12 3 3 52 25 27 18 10 5 3 53 27 23 17 9 4 4 44 29 22 18 9 6 3 37 25 21 19 9 S 2 41 48 20 17 6 5 6 36 34 18 19 7 8 4 30 42 18 18 6 7 5 32 39 17 19 6 8 5 32 36 17 19 7 9 3 34 46 17 16 4 7 5 26 34 13 19 8 12 1 35 51 13 17 3 13 1 30 55 7 19 0 19 0 14 68 0 ne PROVINCIAAL w. S. leper 19 15 2 V. C Ardooie 19 14 4 S. V Moorslede 18 10 4 j F. C. Poperinge 19 10 5 IS. K. Torhout 19 9 5 i F. C. Komen 18 9 5 W S. Houthulst 19 9 7 T. Menen 18 8 6 St Eloois Sp. 19 8 7 F. C. Lichtervelde 19 8 7 Ol. Ledegem 19 7 10 I Ex. Zedelgem 18 5 8 S. V. Moorsele 19 7 12 S. K Vlamertinge 18 5 11 S C Bizet 19 2 15 i Brielen Sp. 18 0 18 B 2 69 17 32 30 29 26 24 43 24 32 23 52 22 54 21 38 20 44 20 44 20 43 16 55 15 72 14 49 12 79 6 127 O

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 5