UIT DE STBEEK OE POLITIEKE TOESTAND VLAMERTINGE ZONNEBEKE DIKKEBUS KEMMEL STADEN WESTOUTER HET YPERSCH XIEÜWS Blz 2 36-5-1953 HET ST A TE UT VAN HET KONINKLIJK GEZEN. Er werden de jongste maanden reeds verscheidene gesprekken gevoerd tussen vooraanstaande personen van de drie grote politieke partijen over het wetsvoorstel waarbij het statuut zou worden vastge steld van de kinderen uit het tweede hu welijk van Koning Leopold Het gesprek tussen de hh Lefèvre. voorzitter van de christelijke volkspartij en de h Buset. voorzitter van de socialistische partij is er een van Men is tot nog toe niet tot een over eenstemming gekomen- In de christelijke volkspartij zijn de meningen verdeeld Sommigen menen dat de zaak niet dringend is. en anderen achten de uitvoering van de wens. door Koning Leopold uitgedrukt bij het opma ken van de acte van zijn tweede huwe lijk een regeringszaak. De regering acht het een kiese zaak een dergelijk wetsontwerp ter onderte kening voor te leggen aan Koning Bou dewijn na het voor advies te hebben ge zonden aan de Raad van Sta}e Zij is wel bereid met de vertegenwoor digers van de drie partijen overleg te plegen maar wenst de zaak te zien re gelen door een ontwerp uitgaande van het parlementair initiatief De socialistische en liberale partijen wensen de zaak te regelen, op voorwaar de dat hieruit geen debat zou ontstaan, en de christelijke volkspartij eveneens a cc oord is De h Lefèvre. haar voorzit ter schijnt te hebben toegezegd de ziens wijze van de partij schriftelijk mede te delen tegen het einde van deze week. Zonder de medewerking van de christe lijke volkspartij zal er van het besproken crtwerp niet veel terecht komen HET KOLONIALE TIENJARENPLAN De heer Dequae. minister van Kolo niën. sprak in het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel De minister gaf een overzicht van het tienjarenplan met be trekking tot de openbare werken Het is een wezenlijk technisch plan. aldus de minister, en men zou er ten on rechte sociale bekommernissen in zoeken. De enige sociale elementen die er in te vinden zijn. zijn die welke kunnen voor komen in een technische planning (hy giëne. behuizing, urbanisatie, bevoorra ding. enz Het is een planning van in vesteringen waarvan men terecht de eco nomist^ en sociale ontwikkeling ver wacht In verband met de investeringen heeft de minister aangestipt, dat de cijfers mer kelijk overschreden zijn. De basisramin gen zijn al te optimistisch geweest De kosten van levensonderhoud zijn met 25 30 t h. gestegen Ten slotte werd geen rekening gehouden met zekere elemen ten die nochtans in het plan waren voor zien. De minister meent dat het plan 60 milliard zal vergen en niet 25 milliard, zoals voorzien was. Onder die omstandigheden, zo vervolg de de minister, mag men zich afvragen of het tienjarenplan wel uitvoerbaar is Hij legde niettemin de nadruk op het feit dat de huidige toestand van de ko lonie onbetwistbaar gunstig is. De begrotingsreserve is aanzienlijk De thesaurie van de kolonie laat niet te wen sen over De openbare schuld is weliswaar toegenomen, maar zij gaat het portefeuil- lebezit niet te boven De minister gaf dan een overzicht van de werken die in uitvoering van het tien jarenplan reeds werden verricht en waar aan reeds 8 milliard fr. werden besteed. Vóór 1960 zullen in Kongo meer berij- bare wegen zijn dan in sommige landen van Zuid-Amerika. Het tienjarenplan, besloot de minister zal ons toelaten onze kolonie zeer produc tief te maken en de inlanders een mens waardiger bestaan te verzekeren ONS LAND EN HET EUROPEES LEGER De bijzondere Kamercommissie heeft de bespreking voortgezet van het ontwerp ter goedkeuring van het verdrag betref fende de Europese verdedigingsgemeen schap. waardoor de oprichting van een Europees leger wordt voorzien In antwoord op een vraag betreffende de beperkte parlementaire bevoegdheid In het verdrag voorzien, verklaarde de h van Zeeland, dat zodra de Europese po litieke gemeenschap tot stand komt. het verdrag inzake de verdedigingsgemeen schap op dit punt en op andere Zou moe ten herzien worden. In die omstandigheden, zegde hierop de h. Spaak, stelt zich de vraag of het verdrag voor een Europees Leger kan on derzocht worden zonder te spreken over de politieke gemeenschap De h. van Zeeland verklaarde, dat in derdaad het verdrag voor de Verdedi gingsgemeenschap op zichzelf niet zou kunnen gehandhaafd blijven, daar arti kel 38 bepaalt dat een werkelijk boven nationaal gezag zal worden opgericht om de gemeenschappelijke politiek te voeren Inmiddels berust de politieke leiding bij de Atlantische Raad. De minister vroeg de verdedigingsgemeenschap en de politieke gemeenschap niet aan elkaar te koppelen, aangezien het verdrag voor een Europees leger zo vlug mogelijk moet goedgekeurd worden. De h. Spaak wenste te weten of het parlement, na de invoering van het ver drag. al dan niet toezicht zou kunnen uitoefenen op de begroting van het Euro pees leger. De h. van Zeeland antwoordde hierop, dat de parlementaire vergadering van het Europees leger geen werkelijke boven nationale macht zal hebben. Maar men zal het die later moeten geven. Vermits men Europa niet in eenmaal kan oprich ten. moet men geleidelijk te werk gaan Indien men niet tot politieke eenma king komt. zal het Europees leger kun nen blijven bestaan onder leiding van het Atlantisch Pact- Men moet het Europees leger, niet ver warren mei de organisatie voorzien voor het geval van oorlog die tot het Atlan tisch Pact behoort Het land weet dat sedert twee jaar de Koning het opper bevel over het Belgisch leger, in oorlogs tijd heeft overgedragen aan het Atlan tisch opperbevel De h Spaak stelde daarop vast dat men afgebroken heeft met gevestigde ge bruiken. Hij verheugde zich daarover, maar verweet aan de regering dit te wil len verbergen DE GRONDWETTELIJKHEID VAN HET EUROPEES LEGER De h. Rey stelde een algemeen debat over het vraagstuk voor Het Europees leger zou het Duitse vraagstuk kunnen oplossen maar de houding van de rege ring aangaande de grondwettelijkheid van het verdrag achtte hij onaanvaardbaar De h. van Zeeland antwoordde hierop dat hij herhaaldelijk heeft verklaard, dat zich in Europa een werkelijke revolutie voltrekt, en dat men de grondwet zal moeten herzien. Zolang echter geen boven-nationaal organisme wordt opgericht, dat volgens het algemeen kiesrecht wordt verkozen blijft de regering tegenover het buiten land namens het land optreden Het parlement zal hierin zijn verant woordelijkheid moeten opnemen. De h. De Vleeschauwer noemde het ver drag ongrondwettelijk maar was van oordeel dat het wegens de hoogdringend heid moest worden goedgekeurd De h. Devèze stelde hierop de vraag of de regering bereid was onmiddellijk na de goedkeuring van het verdrag met de voorbereiding van de grondwetsher ziening te beginnen. Hierop verklaarde de h. van Zeeland dat volgens hem het verdrag geen grond wetsherziening vergt TUL NAAR GOUDLAND WILLEN Wl| VAREN. In de streek van Het zwarte goud, te Eisden in Limburg heeft op Zaterdag 6 Juni a.s. de verdeling plaats van de ACHTTIEN MILLIOEN van de 8e schijf 1953 van de KOLONIALE LOTERIJ Een biljet, een ogenblik geluk en gij zijt rijk (8043) SPORTKRING Houthulst - S.K.V. 2-L Deze wedstrijd was voor onze kleuren een belangrijk treffen, aangezien er in de gewestelijke reeksen zeven ploegen moe ten dalen Wij moesten dus in Houthulst minstens een puntje bemachtigen, wilden wij toekomend jaar in dezelfde serie uit komen. Het is aan onze spelers gelukt en ze dienen dan ook hartelijk gefeliciteerd De thuisspelers kunnen ter verontschul diging beroep doen op het in lijn stellen van enkele reserven. maar plaatsvervan gers. die wij de Woudsporters benijden Vooral in de eerste helft stonden zij voortreffelijk hun man. en als wanneer aan de rust de stand 1-3 was. langs Al- laeys (2) en Vandromme J.. dan hadden zij er geen schuld aan. De zegelust der Sportkringers om het behoud stuurde hen ten aanval Na de rust was de fut er uit. enerzijds net warme weder en anderzijds het sei zoen' einde beperkte beide ploegen tot een stug verdedigen om te houden wat ze hadden. Hoorelbeke en Vandemaele zorg den nog voor elk een doelpunt zodat de 2-4 uitslag juist mag genoemd worden. Aan alle sportkringers. spelers en be stuur een goede rust en toekomend jaar een tikje geluk EN THUUR! Verleden Zondag reed Thuur 7e In Parijs-Valenciennes. een eer volle plaats als wij in aanmerking nemen dat hij de hele koers uitreed met gebro ken kader, wat hem dus heel zekerlijk niet aanzette tot krachtpatserij. Maandag te Moorslede bewees hij niet erg vermoeid te zijn. want wanneer hij met G Derycke de ploegkoers niet gewon- I nen heeft, dan is het niet bij gemis aan kunde, maar wel door de pedaalbreuk van zijn ploegmaat. Thuur moest zijn koers regelen op een futloos peloton en OHevier-Rondelé mieken een ronde goed (450 m a u.b.) Zonder pech waren ze onklopbaar en met de overwinnaars de bezielers VINKEN le Uitslag: 1. Boy. C De- wulf. 402 2. Alberic. Depreeuw V.. 349 3. Ekster Bondue C-. 3454. Tempico. Buytaert M.. 343: 5. Achiel. Bouttery J.. 338 6. Doris. Logie J 3247. Carlos. Cauliez G 322 8. Clovis. Buytaert A.. 260; 9 Caput Leroy J.. 21710. Blomme. De- bruyne G.. 11. Beston. Buytaert A.. 180; 12. Picanol. Bouttery J.. 161 Koningschap in 2 wedstrijden1. Boy. Dewulf C.. 7052. Tempico. Buytaert M 6293. Achiel. Bouttery J.. 624 4. Carlos. Cauliez G 550; 5. Ekster. Bon due C.. 501: 6. Caput. Leroy J 480: 7. Doris. Logie J 468 8. Blomme. Debruyne G 385 9 Egli. Leroy J. 358 10. Alberic. Depreeuw V.. 349 DUIVEN Uit St Denis. 1. en 2. Van Compernolle3 Huyghe M.4. Ryon L. 5 Lietaert P. 6 Verstraete L.7. Huy ghe M 8. Carpentier L.9 Verstraete C 10. Ryon L. Uit Arras. 1 Louwagie G-2 Pottillius 3 Soenen C 4 Crick A 5. Merveillie G.6. Lowagie A.7. Devos J.8- en 9- Lowagie A.10. Debal O- Uit Orleans. 1- Vanhee D- 2 Peiren C- 3 Coppenolle L 4 Claeys G.5 Lefe- vere A 6. Vandaele J.7. Huyghe M. 8 Huyghe M.9. en 10. Derdaele E. VELOKOERS Ter gelegenheid van Krommenelst-kermis gaf de wielerwed strijd voor nieuwelingen, ingericht door het Vliegende Wiel ons volgende uitslag I Gouwy 2. Vankemmel3. Cayseele 4 Logie D.5 Ide 6. David7 Cool 8. Callebaut9 Vanneste10 Bruneel II Debal Twee nieuwe reuzen met veel luister ingehuldigd te Langemark Verleden Zondag 24 Mei 1953 was de gemeente Langemark en In het bijzonder de Boezingestraat en aanpalende straten in volle feeststemming ter gelegenheid der jaarlijkse kermis, in de volksmond De Koperstraat» kermis genoemd. Dit jaar kende deze kermis een heel speciaal ka rakter door een bijzondere gebeurtenis. n.l de inhuldiging en doopplechtigheid der twee nieuwe Langemarkse Reuzen «Pau ls elen Rosalie Te 3 uur in de na middag werd in het begin der Boezinge straat een prachtige stoet gevormd. Voor aan bemerkten wij de plaatselijke mu ziekmaatschappij «Sinte Cecilia», gevolgd door twee prachtige nieuwe groepen na melijk de Indianenparade en de Reuzen- groep. Daarna volgden de twee reuzen Grimmerten Freda uit Moorsle de. die ook hun medewerking verleenden aan dit feest. De stoet werd besloten door de twee prachtige nieuwe reuzen Pau- wel» en Rosalie», gevolgd van het feest comité in groot ornaat. Overal bij hun doortocht hadden de nieuwe Langemark se reuzen veel bekijks en veel succes. De optocht nam een einde aan het gemeente huis. waar een plechtige ontvangst plaats had door de gemeentelijke overheid. Het was de heer burgemeester Jozef Dumoulin. die een korte toespraak hield, waarin hij hulde bracht aan het inrichtend feestco mité voor de moed en durf die zij gehad hebben van twee reuzen op te richten die typen herinneren en verbeelden uit de geschiedenis van Langemark Hij eindig de met een bijzonder woord van dank te brengen aan Eerw. Professor Moyaert. die de geschiedenis der twee reuzen heeft op gespoord in allerlei geschriften en archie ven te leper en Brugge. De heer André Vanhulle. voorzitter en peter der nieuwe reuzen, dankte dan namens het feestco mité het gemeentebestuur voor de goede ontvangst en welwillende medewerking die verleend werd aan dit prachtig feest i Daarna werden de nieuwe reuzen in het gulden boek der gemeente ingeschreven Eerst was het de beurt aan de peter der nieuwe reuzen, namelijk de heer André Vanhulle. die het gulden boek tekende gevolgd van de meter, namelijk mevrouw Achiel Morent Daarop volgden de leden van het inrichtend feestcomité. Na deze plechtigheid werd de erewijn aan al de aanwezigen aangeboden. Deze feestviering werd besloten met een optocht door de bijzonderste straten der gemeente. De stoet nam een einde aan het Café Nieuw Zeelandin de Boezingestraat. waar de inhuldiging der nieuwe Langemarkse reu zen in gezelligheid tot in de late uurtjes werd gevierd. Aan het feestcomité der Boezingestraat met haar sympathieke Ere-voorzitter. de heer Achiel Vanderper bieden wij onze hartelijke gelukwensen voor dit mooi initiatief Zoals U op de foto kunt opmerken zijn de nieuwe reuzen twee prachtexemplaren, waaraan de Lan gemarkse bevolking nog veel leute en ple zier zal beleven WERK VAN DE AKKER Algemene vergadering op Zondag 31 Mei te 9 30 u. in de e VolksbondBelangrijke voor dracht door de heer C. Pollet, provinciale sekretaris over groenten, fruit en bloe men. Mededelingen over hofprijskamp 1953. Inschrijving der mededingers. Tom bola. BURGERSTAND GeboorteRita Knockaert. d. v. Roger en Germaine Bou- ckaert. Huwelijksbeloften Martin Bertrem van Roeselare. met Alice Vyncke van Zon- nebekeValère Braem van Wytschate. met Cecile Rose van ZonnebekeRené Vanherpe van Zonnebeke. met Lucienne Demolder van ZillebekeJozef De Prae- ter van Vichte. met Denise Samyn van Zonnebeke Huwelijken Jozef Van der Meiren van Geluveld. met Mariette Grymonprez van ZonnebekeJozef Salomez van Passen- dale. met Germaine Salomez van Zonne beke OverlijdenMarie Louise Beun. wed. van Cyriel Kesteloot BOERINNENGILDE Op 10 Juni doet de Boerinnengilde een uitstap per auto car naar Spa. Die de reis verlangt mee te maken geve zijn naam op bij een der bestuursleden. Prijs 230 fr. ONZE RENNERS Bij de onafhan- kelijken werd onze Devoghel Gerard schitterend 5e op 65 deelnemers. Te Na zareth was hij 3e op 40 deelnemers. Bij de beroepsrenners te Ninove bekwam onze Georges Vermeersch de 15e plaats op 43 vertrekkers. Onze renner Remi Lannoo won te Moor slede schitterend de 4e plaats en behaal de tevens een beker om het meest spurten gewonnen te hebben Del'haye Jean werd 4e en Leopold Bin- tein 7e te Beselare. Clayes Jan was 5e te Langemark. DUIVENNIEUWS Prijsvlucht uit Creil van 24 Mei 173 duiven. Snelheid 1123.6 m. 1 Huyghe A. 2. Dejonghe A 3. Deman W.4 Ostyn H. 5. Degroote R. 6. Vansteelandt H.7. Dejonghe M. 8 Deboeuf K 9. Vansteelandt H.10 Noyez M.11. Vuylsteke M.12. Hoflack R.13 Ostyn H.14. Callewaert M.15 Dejonghe M. Uit Arras. 143 duiven. Snelheid 1156.5 m 1. Dejonghe A. 2 Vansteelandt H. 3. Callewaert M. 4. Denorme C 5. Die- ryckx A. 6. Dewitte H. 7. Ghesquière L.8 Vuylsteke 9. Dewitte H.10. Die- rynck M.11. Deman W. 12. Ostyn H. 13 Vercaigne J. 14. Hoflack E 15. Clays S 16 Ghesquière L Aanstaande prijsvluchtenOp Zondag 31 Mei prijsvlucht uit Dourdan. 3.000 fr. prijzen aan heeften en speciale heeften. Uit Breteuil: 1.500 fr. Uit Arras: 1000 fr. gewaarborgd. In- korving tot 3 30 uur. Dodelijk ongeval te Voormezele-Kruisstraat Vrijdagavond omstreeks 18.10 uur had op de baan leper - Kemmel. aan de Voor- mezeelse Kruisstraat een zware aanrij ding plaats, die een dodelijke afloop ken de. De 54 jarige Boudry Julien. pannendek- ker uit Kemmel. kwam aldaar per moto uit de richting van leper gereden, toen hij aan de kruising der wegen gegrepen werd door een auto bestuurd door Lefe- vere Henri uit Wervik. die van Dikke- bus r.aar Voormezele reed. Herig bloedend werd Boudry in een nabijgelegen woning gedragen, waar de pastoor van Voormezele hem het H. Olie- se! toediende Hij kreeg hier ook de eer ste zorgen van Dr Larmuseau uit Kem mel. die het slachtoffer daarop naar het O. L Vrouwhospitaal te leper overbracht. Daar is Boudry nog dezelfde avond, tengevolge van een zware schedelbreuk, everleden. ONGEVAL Bij het betwisten van de eindspurt van de koers voor Nieuwelin gen aan de Krommenelst. Zondag 1.1., kwam renner Daniel Logie uit Vlamer- tinge in aanrijding met de 14 jarige Cool Wilfried uit Wytschate. die niet tijdig had> kunnen plaats maken, toen de renners zich lieten uitlopen Logie kwam ten val en werd hierbij gekwetst aan oog en arm. DUIVEN Kermisvlucht uit St Denis. 191 duiven Snelheid 1128 m 1. Delaey. Mesen 2 Ennaert Gast.3. en 4. Lelong Ger.5. Castel6 Wybo Gerard 7 Bon due 8 Maerten J. 9 Ennaert G. 10. Maerten J. SCHUTTERSNIEUWS Bij de kermis- schieting waren er 73 schutters waarbij de top werd verloot en gewonnen door Tack Jules. Eure (Frankrijk). Zijden door Haek en Depoorter RENNERSNIEUWS Onze renner Bertje Vandevoorde heeft het goed ge daan door zijn 2e en 3e overwinning te behalen met de Sinksendagen te Izegem en te Moorslede. Goed zo Bertje KERMISNIEUWS Met de Sinksen- kermis. werd het een waar kermisweertje niet te verwonderen dat het met zulk weer een grote toeloop werd van volk. Bijzonder op 2e Sinksendag was het een ware mensenzee die zich een lommerig J nlartsje zocht op de berg en er terug kwam laat in de avond Alles verliep kalm. behalve een paar die in de amigo té recht kwamen. Onze schepen van openbare werken. Antoon. heeft het op het laatste der week hard te verduren gehad vanwege de be woners van de dorpplaats voor het her stellen der baan rond de dorpplaats enige 4a gen voor de kermis, maar met al dat stof en het warm weer werden veel pint- 'es gedronken en daardoor waren de nlaatselijke herbergiers Maandag avond rans gekalmeerd! SCHTETTNG Zondag 7 Juni te 14.30 MODERNE VERLICHTING Op de voornaamste kruispunten van onze ge meente werden de verouderde lampen vervangen door grote neonlampen. In de gemeenteraadszitting van 'Zaterdag 28 Maart 1.1. werd dit voorstel ingediend door de gemeenteraadsleden Maurits Try- bou en Albert Debeil. gunstig ontvangen, en door de heer Burgemeester werd deze plaatsing als proef vooropgesteld, zodanig dat wij onze gemeente in korte tijd gans in moderne verlichting zullen zien. want de proef is volledig geslaagd. De heren Trybou en Debeil hoeven hun woordje te doen voor uitbreiding van hun voorstel EMIEL PAUWELIJNHULDE Het hulde-comité meldt dat de feestelijkhe den voor 7 Juni e.k. een groots spectakel tegemoet gaan. Tal van toetredingen stromen binnen en niet minder dan 50 vaandels werden reeds genoteerd met de verzekering van een tiental muziekmaat schappijen en een 40 tal groeperingen en nog veel toetredingsbulletijns worden ver wacht. In een woord, te Staden op 7 Juni zal er gefeest worden in alle pracht en jolijt. BURGERSTAND GeboorteMaria Maertens. d. v. Marcel en Julia Brackez. Hogestraat. DUIVENNIEUWS Lokaal Recht en Vrijheid Dourdan, grote Bonvlucht. 390 duiven. Snelheid 1127 m. 1. Everaert Xa- veer2. Casier A.3. Noliet O 4. Van- damme André5. Vandoorne. Moorslede 6. Van Wildermeersch. Hooglede7. De- neire M. 8. en 9. Desmet G.. Moorslede 10. Vanlerberghe Petrus. Lokaal Eendracht Breteuil. 287 dui ven. Snelheid 1168 m. 1. Deleu Oscar; 2 Deleu O. 3. Deleu René4. Desender Jules5. Adam Roger6. Deleu O.7. Billiet Jules 8 Depuydt M.9. Depuvdt M 10 Crombez Geo. KERMISPROGRAMMA De jaarlijk se kermis te Westouter, wordt gehouden op Zondag 31 Mei en volgende dagen. Be nevens een verzorgd programma van volksspelen en vermakelijkheden, werd een aantrekkelijk sportprogramma opge steld. Dit vermeldt voor Zondag 31 Mei te 15 uur grote veldloopwedstrijden voor seniors, juniors, scholieren en kadetten. ingericht met de medewerking van de athletiekafdeling van C. S. leper. De ath- leten krijgen hierbij de Rode Berg te veroveren. Op Donderdag 4 Juni grote wielerwed strijd voor Onafhankelijken BW.B. over 150 km. en met prachtige prijzen. De Verlichting te Brugge NAAR AANLEIDING VAN DE BLIJDE INTREDE EN DAGELIJKS VAN 13 JUNI AF De Brugse reien en monumenten zullen op Vrijdag 29, Zaterdag 30 en Zondag 31 Mei alsook op Maandag I Juni, opnieuw op feestelijke wijze verlicht worden, ter ge legenheid van de Blijde Intrede van Ko ning Boudewijn. op Zondag 31 Mei. Verder zal de verlichting eveneens te bezichtigen zijn op Zaterdag 6 en Zondag 7 Juni. Ten slotte zullen van 13 Juni af tot einde September, alle dagen, van 8 30 u. tot middernacht en gedurende de maand September tot 11 u. 's avonds, de reien en de historische monumenten verlicht worden. De nieuwe Langemarkse reuzen Pauwel en Rosalie, die Zondag 1.1. ter gele genheid van de kermis ingehuldigd werden. Op de voorgrond bemerkt men burgemeester Dumoulin. voorzitter André Vanhulle, secretaris Marcel S mag ghe en leden van het inrichtend comiteit. Het programma der Blijde Intrede van ïur stipt wordt door de Handboogmaat- Koning Boudewijn te Brugge publiceren -chappij Sint Sebastiaan van Kemmel wij op blz. 7. ■•en grote jubileumschieting gegeven aan Ie staande pers. ter gelegenheid van het 50 jaar schutter zijn van de gebroeders Robert. August en Jerome Victoor. alsook van Joseph Anatol. Inleg 50 fr. Benoeming van Burgemeester Bij Koninklijk besluit van 27 Mei 1953 werd de h. F. Vercruysse benoemd tot burgemeester van de gemeente Passen- dale. in vervanging van de h. C. Noyer. die overleden is. Onze hartelijkste gelukwensen. GYMKHANA Uitslag van de Gymkhana gegeven in Le Bizet op 2e Sinksendag. 1. Gauquie en Bonte 3. Braem4. Ver- hoye5. Robays6 Ducourant7- Deco- ninck8. Soubry9. Rouzé10. Swynghe- douw11. Boterman12. Bostyn. SAROLEA Verantwoordelijke uitgever DUMOBTIKR. Ï4 Boter straat, leper

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 2