VOETBAL KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS Ket prachtig Zwemfeest van Ypres Swimming Club Bijval over h eel de lijn rOCIAAL BUREAU, v. z. w. d. FANIONPLOEG Minder dramatisch dan 1 jaar voordien, maar andermaal na maandenlang aan de titelstrijd te hebben deelgenomen, leed Cercle's fanionploeg schipbreuk in de na bijheid van de promoverende haven. Een droom werd opnieuw geen werkelijkheid Met een eervolle derde plaats in de eind rangschikking moest per slot van zaken worden vrede genomen Het uit Bevorde ring gekomen S. C. Menen speelde zich kampioen en F C Knokke legde beslag op de tweede plaats. Stippen we terloops aan. dat 25 jaar geleden S. C. Menen ins gelijks de titel veroverde, om slechts tij dens het seizoen 52-53 in lagere afdeling te worden teruggezien. In het totaal wisten de roodjes 44 pun ten in de wacht te sleuren of slechts 3 minder dan de Menense geel-zwarten. Een duidelijk verschil in waarde was er vergeleken bij de Sportingers ook niet waar te nemen. We mogen gerust ver klaren dat S. C. Menen en K. V. C. S. Yprois elkaar waard bleken, gelijk wij er kunnen aan toevoegen dat F. C. Knokke een trapje lager stond. Zeggen dat de rood-witten een slecht seizoen achter de rug hebben, ware beslist de waarheid ge weld aandoen. Werd niet 1 punt meer be machtigd dan in 51-52 De marathon- competitie daargelaten geraakte er door Cercle's A-mannen nog nooit meer buit geoogst dan in 52-53. 44 punten op 60, dat maakt 73 en op de schoolbanken be tekent dit c grote vruchtEr is dus geen reden om beschaamd te zijn omtrent het gepresteerde. Vergeten we daarbij immers niet. dat tegenslagen geenszins achterwe ge bleven. Het begon met Soenen en Cail- liau die geruime tijd tijdens de competi tie nog op zich lieten wachten en in de ■vriendenwedstrijd tegen Stade Kortrijk werd Derous gekwetst, zodat hij aan de eerste kampioenschapsmatch geen deel kon nemen. Vandenbossche moest wegens werkongeval eveneens verstek laten gaan voor deze eerste partij tegen R. C. Ha- relbeke Naderhand verdween Jean-Pier re en dan voor een hele periode, uit het strijdperk wegens kwetsuur aan de knie en de reeks ging verder met Devos A., Cappoen R.. Parrein G.. Ossieur M. en Vanbeselaere R.. die allen onklaar ge raakten voor maanden. Voorwaar we kre gen ons part Achttien spelers droegen tijdens het re cente seizoen het shirt van A-man. Hier gaan hun namen met tussen haakjes het aantal gespeelde partijenFrammout G. en Carpels L. (30). Kerrebrouck G. en Verschaeve G. (28). Vanbeselaere R. (27). Soenen A. (26). Derous A. (25). Parrein G en Vandenbossche J. (23). Cailliau F en Ossieur M. (21). Mailliard S. (13). De- vos A. (12). Cappoen R (8). Clarisse A. (6), Bruneel W. (4). De Plancke R. (3) en Dumalin M. (2). Onze twee Bruggelingen Frammout en Carpels namen dus aan al de wedstrijden deel en feliciteren we ter dezer gelegenheid hartelijk. Het betekent voor Carpels een hat-trick, met andere woorden hij heeft geen enkele kampioen schapsmatch gemist gedurende de laatste drie seizoenen. BravoZonder de over stromingen op 1 Februari 1953, waardoor rijkswachter Kerrebrouck opgeëist werd en aan geen voetbal kon denken, zou onze sympathieke Gilbert hoogstwaarschijnlijk ook met een 30 achter zijn naam hebben gestaan Het aantal door Frammout en Kerrebrouck gespeelde wedstrijden, ver telt meteen dat deze nieuwelingen of de aankopen 52-53 meevallers waren. We moeten er verder ook op wijzen, hoe voor Roger Vanbeselaere. gekwetst op bezoek bij S. C. Oostrozebeke. het spijtig te noe men is. dat hij ditmaal met geen volle dig programma op zijn actief staat. Vier seizoenen naeen miste hij geen één match en 5 x 30 ware ontegensprekelijk een prachtig rekord geweest. Helaas, het heeft niet mogen zijn Het kan misschien wel ietwat verras send klinken, maar in de tweede ronde werden er door de roodjes meer punten veroverd dan in de eerste Volgende cij fers geven dienaangaande nadere bijzon derheden. Heenronde 15 8 2 5 49-22 21 Terugronde 15 11 3 1 50-18 23 Samen 30 19 5 6 99-40 44 De verbetering js naar onze bescheiden mening toe te schrijven aan een meer in geburgerd geraken der nieuw-aangekoch- ten. Het verschil tussen de oogst at home en awayis vrij aanzienlijk. Aan huis 15 12 1 2 63-17 26 Op bezoek 15 7 4 4 36-23 18 Totaal 30 19 5 6 99-40 44 Slechts één match werd aan huis ver loren nml. tegen Aalbeke Sp.. maar die loodjes hebben zwaar gewogen. S. C. Me nen en E. Wervik kwamen beiden op het Augustinusstadion een puntenverdeling afdwingen. Buiten huis moest de vlag worden ge reefd voor F. C. Knokke, Aalbeke Sp., D. Blankenberge en S. C. Menen. Eén punt ging verloren tegen F. C. Tielt. S. K. V. Oostende, S. C. Oostrozebeke en S. V. Blankenberge. Geen enkele concurrerende vereniging slaagde er in meer doelpunten aan te te. kenen dan K V. C. S. Y. Op dit gebied valt er zelfs ruime aftekening te noteren. De 99 goals werden voor rood-wit aan getekend door Carpels L. (26. waaronder 10 strafschoppen). Parrein G. (24). Os sieur M. (11). Vandenbossche J. en tegen strevers (7). Devos A.. Verschaeve G. en Kerrebrouck G- (6). De Plancke R. (2). Bruneel W„ Soenen A. en Cailliau F- (1). terwijl er nog 1 doelpunt bijkwam door de forfait-overwinning ten nadele van S. V. O. Ingelmunster. alwaar Cercle met 2-4 leidde toen de match diende geschorst te worden- Naderhand werd het voor de groene tafel een ff. 0-5 uitslag ten voor dele van K V. C. S Y. Ja. jammer dat de honderdste treffer het levenslicht niet heeft gezien. Tegen de onderscheiden tegenstanders werden volgende doelcijfers geboekt en punten veroverd (heen en terugronde) R. C. Harelbeke 8-3 4 P F. C. Tielt 4-3 3 P- S. C. Oostrozebeke 7-2 3 P F. C. Knokke 3-4 2 P S.V.O. Ingelmunster 13-1 4 P S- C- Menen 4-5 1 P S. V. Blankenberge 4-2 3 P Dar. Blankenberge 6-4 2 P U. S. Herseautoise 8-1 4 P- F. C Torhout 10-0 4 P W. S. Lauwe 11-3 4 P E. Wervik 2-1 3 P S K. V. Oostende 10-2 3 P Zwevegem Sp. 6-2 4 P- Aalbeke Sp 3-7 0 P- Ja. werkelijk, voor Ypres Swimming Club is dit zwemfeest een bijval over heel de lijn geworden. Mooi weer. dat talrijke kijklustigen naar de mooie zwemkom lokte, flinke j deelneming aan het feest, een prachtig geslaagd Kampioenschap van België der Aflossing 3 x 100 m. drie zwemwijzen da mes en last, but not least, de zo bemoe digende uitslagen van de eigen kleppersi De inrichting van het feest was puik verzorgd. Dat is ten andere een loffelijke gewoonte bij Ypres Swimming Club. En dat maakt heel wat betere indruk dan deze welke we opdeden tijdens het in ternationaal feest van Kortrijk. een paar weken geleden, toen de wedstrijd België- Frankrijk betwist werd en waar de wa ter-polo-wedstrijd eindigde te 19 30 uur in plaats van de voorziene 1810 uur 99-40 44 p. Voortgaande op deze cijfers was Aal beke Sp. voor Cercle rivaal nr. 1 en ging het tegen E. Wervik het moeilijkst om te scoren. F. C. Torhout zocht vruchteloos de weg naar onze touwen en de roodjes scoorden tegen alle tegenstanders. Dat te gen Aalbeke Sp 3 maal werd gedoeld en tegen S. C. Menen 4 maal en hoop en al 1 punt in de wacht kwam, schijnt wel een slecht punt voor de defensie. Rood-wit behaalde haar afgetekendste overwinning aan huis tegen S. K. V. Oostende (8-0) en hield hiermede het rekord der reeks. tot op de laatste speeldag R. C. Harel- beke het bezoekende en veroordeelde W S. Lauwe met een 9-0 nederlaag huis waarts zond. Voor een opwekkende ver richting zorgden Carpels en Cie o. m. op het Augustinusstadion tegen S. C. Menen (2-2). S. C. Oostrozebeke (7-2). F. C. Knokke (2-1), Dar. Blankenberge (5-1). F. C. Torhout (5-0). en andere. Buiten huis bracht het optreden tegen U. S. Her- seautoise (1-5). F. C. Torhout (0-5), Zwe- vegem Sp. (1-2). E. Wervik (1-2). enz... enkele genoeglijke stonden. Van de mat chen tegen Aalbeke Sp. hebben we de wansmakelijkste herinneringen. Er werd 2 keren beneden peil geacteerd. De 3-1 nederlagen te Aalbeke Sp. en Dar. Blan kenberge alwaar het ook flauwtjes was en het 2-4 deficit aan huis tegen Aalbeke Sp. werden de zwaarste neder lagen. Eigenaardig is wel dat er drie ke ren werd verloren wanneer er 2 Zonda gen naeen op verplaatsing moest worden gespeeld F. C. Knokke - S. V. Ingelmun ster. Aalbeke Sp. - R. C. Harelbeke, Zwe- vegem Sp. - Dar. Blankenberge- Toen naar Daring Blankenberge werd gereisd ver toefde K. V. C. S. Y. aan de leiding in het klassement. Zo Carpels 10 keren doelde op straf schop dan miste Parrein een penalty tegen S.C O.R. en werden er 4 schoppen van op het elfmeterpunt genomen in de richting van Frammout. Twee keren was het roos en twee keren niet. Op bezoek bij Zwe- vegem Sp. en aan huis tegen F. C. Knok ke was het met een strafschop dat de ganse buit in veiligheid geraakte en op het Augustinusstadion tegen S. V. Blan kenberge en bij W. S. Lauwe zou het zon der de 2 penalties in ons voordeel ook een puntenverdeling zijn geworden. Hieruit mag nu nochtans niet afgeleid worden, dat die strafschoppen niet verdiend waren. Zeggen we eveneens dat op bezoek bij Daring Blankenberge een penalty-historie ons nadelig was. Dat ons passief van 40 doelpunten heel wat zwaarder dan dit van S. C. Menen en F. C. Knokke. zich verhief ten nadele der verwachtingen, is een waarheid. Aan on ze verdedigers er zorg voor te dragen, dat het volgend seizoen beter is. En tot besluit willen we nog citeren, dat 2 derbies werden gespeeld in het kader van een sporthoogdag op touw gezet door de Firma Picanol. Een eerste maal luid de de uitslag 3-3 en de «revanche» won Cercle met 1-0. Een vrienden wedstrijd tegen Stade Kortrijk werd insgelijks met 1-0 score gewonnen en tegen F. C. Roese- lare werd er twee keren in oefenpartij verloren (2-3 en 1-2). Bijzonder in deze matchen buiten competitie werd aan ver schillende jonge elementen een kans ge gund en zo traden en met niet gering suc ces op: Dehollander R.. Dumoulin R-. Hollebeke E. e. a. Voor het nakend seizoen nu zijn de voor uitzichten gunstig Onderhandelingen zijn aan gang om de fanionploeg te verster ken en laat ons hopen dat alles zich goed schikt, zodat met een zeer sterke forma tie kan worden van wal gestoken, 't Zal eenmaal lukken WENSEN. Onze beste wensen van herstel sturen we langs deze weg aan Cercleman Sa- myn A., die slachtoffer werd van een verkeersongeval. Men schijnt het erg op onze linesmen gemunt te hebben, want na Vercouter M. en Andries M. was het nu de beurt aan André om bijnate ver- onae'ukken. CERCLEBAL. Hebt U reeds een toegangskaartje voor het Cerclebal. dat doorgaat op het Eiland je, op Maandag 3 Augustus 1953 Het be looft iets prachtigs te worden ROGIMAR eventjes 5 doelen in een water-polomatch aar. te tekenen! Sakkerse Louiten DE TECHNISCHE UITSLAGEN 50 m. streekzwemmen jongens kadetten (voorbeh. Y5.C 1- Haentjes Herwig, 52" 210; 2. Debrouwer Willy 55"; 3. Meersdom Chr. 55"' 8/10: 4. Lacante René 59" 4/10; 5. Crombez Gilbert 1' 05". Mooie strijd bijzonder voor de tweede plaats Flinke stijl van een paar deelne mers. 50 m- streekzwemmen meisjes (voorbeh YSC): 1. Fernande Beddeleem 50"; 2. Terryn Annie 53" 6/103 Waignien Ag- nès 58"4. Sampers Noella 59" 4/105. Waignien Monique 1' 01" 5/10. Vrij afgetekende zege van Fernande Beddeleem, die een zeer flinke tijd lukt. Op te merken dat de meisjes betere tij- De ploeg van de Kon. Antwerpse Zwemclub die het kampioenschap van België 3 x 100 m. drie zwemwijzen veroverde. Rechts van de zwem sters bemerken we nog de hh. A. Versailles, voorzitter Y.S.C.burge meester Vanderghote en Pervost, afgevaardigde van het Sportcomité. Een tweede verheugende vaststelling den verwezenlijken dan hun sterke de vooruitgang van de Ieperse zwemmers broeders is. een paar kleine uitzonderingen niet te j 50 m. crawl kadetten (Y S C.) 1. Lud- na gesproken, een werkelijkheid. En dit w;g Haentjes 46": 2 Donck Philippe 47" niettegenstaande het feit dat onze zwem- j/jo. mers ten zeerste benadeligd zijn tegen-1 De jonge crawlisten zijn nog voor ver over deze uit andere steden, waar men betering vatbaar. De strijd was anders heftig en boeiend. 100 m. streekzwemmen kadetten meis- over een gesloten kom beschikt. Bijzonder bij de streekzwemmers is die vooruitgang waar te nemen. Nooit kon jes""( r uij^dTging) :~1. Moncarey Wi men er te leper aan denken iemand met vjne (YSC) y 40„ 2 Verkinder Yvette kans op bijval naar een Kampioenschap (Menen z K y 4£r 8/10; 3 Delbeke Mo_ van Belgie te sturen. Nu is dit ogenblik aangebroken. Zaterdag en Zondag zal Mej. Wivine Moncarey de rood-witte kleuren verdedigen in de titelstrijd over de 100 m. schoolslag kadetten meisjes. En wat méér is. alles laat voorzien dat het lepers meisje aan dit Kampioenschap zal deel nemen met een reële kans op sukses en geenszins van plan is zich met een figu- nique (Roeselaarse Z. V.) 2' 08". Cavalier seulvan de Ieperlinge die met verbluffend gemak zegeviert en een chrono van waarde lukt. 100 m. streekzwemmen miniemen jon gens (uitnodiging) 1. Geselle Danny (M ZK) 1' 43"; 2. Jacques Mattan (YSC) 1' 43" 8/10; 3. Detailleur (RZV) 4 Roland eersten wist te rangschikken. Flink ver weer nochtans van de drie Ieperlingen. ISO m. crawl heren 1. Moncarey Henri YSC) 1' 18" 4/10; 2. Malfait (MZK) r 20"; 3. Moncarey Yves (YSC) 1' 23" 6/1#; 4 Vanden Eynde (WZC) 1' 27"; 5. Le- sage Roger (MZK) 1' 37". Vlotte zege van Henri Moncarey in een nochtans middelmatige tijd. 100 m. streekzwemmen juniors Prijs Ere - Voorzitter Simoens1. Faveere Yvan (wzC) 1' 30"2. Denaegel Jacques (Y SC) 1' 31" 6/103. Libbrecht Willy (RZ V) 1' 47". Puike wedstrijd, bijzonder tussen de twee eersten. Denaegel moet tenslotte nipt onderdoen in een tijd die o. i. Jicht geforceerd is. 1' 30" 6/10 zou hier heel waarschijnlijk dichter bij de werkelijk heid gestaan hebben! Challenge Ch. Stru.vve 100 m. streek beginnelingen heren1. Willy Camelbeke (MZK) 1' 39"; 2. Willy Vandewalle (YSC) 1' 42" 8/10; 3. Roland Isaac (RZV) 1' 43" 4 '10; 4 Oswald Pannecoucke (YSC) 1' 45" 5/10; 5. Roger Dujardin (RZV) 1' 45" 6/10. Een der mooiste en spannendste wed strijden van de dag. Camelbeke weet een kleine voorsprong te bewerken en deze te behouden, terwijl de strijd voor de twee de plaats werkelijk aangrijpend is. 100 m. streekzwemmen dames beginne lingen 1. Renée Hollebeke (YSC) 1' 41" 4/10; 2. Liliane Pel (YSC) 1' 42"; 3. Rosa Demeyere (RZV) 1' 46"4. Yvette Lacan te (YSC) 1' 48" 5/10; 5. Laurette Billet (RZV) 1' 50"6. Raymonde Stragier (M ZK) 1' 50" 5/10. Prachtig sukses voor Ypres Swimming Club. Na een begeesterende strijd weet Hollebeke nipt te winnen op Pel. maar beide Ieperse zwemsters lukken een chrono welke hen bij de juniors bom bardeert 100 m. crawl kadetten heren: 1. Roger Lacante (YSC) 1' 32"2. Jean Mattan (Y SC) 1' 34" 3. Frans Potthé (WZC) 1' 46". Weer een mooie doublévoor de lo kalen. Hier dient nochtans voorbehoud gemaakt voor de tijden die voor aanzien lijke verbetering vatbaar zijn. Aflossing 3 x 50 m. wisselslag heren1. Waregem ZC 1' 56" 8/10; 2. Ypres Swim ming Club 1' 59" 6/103. Roeselaarse ZV 2' 05" 4. Menense ZK 2' 06" 8/10. Aflossing 3 x 50 m. streekzwemmen da mes1. Ypres Swimming Club. 2' 22'; 2. Roeselaarse ZV 2' 32". KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE Aflossing 3 x 100 m. drie zwemwijzen dames: le reeks: 1. Brugse Zwemkring (De Gheselle. De Vadder, Guilini) 4' 22" 2. Olympic S. C. 4' 24" 3. Dolfijnen Moes- kroen 4' 27" 8/10 Sensatie in deze reeks, waar Mej. Ser geant (Gentse Z. V.) moet opgeven en K. Antwerpse Z. C. (ploeg 1) tweede aange komen. gedeclasseerd wordt wegens het nemen van een slecht keerpunt door de streekzwemster Mej. Blemmers. 2e reeks1. K. Antwerpse ZK (Mathys- sens. Van Zundert, Peeters) 4' 24" 3/10 2. Olympic SC (A) in 4' 25"3. Olympic SC (C) in 4' 26" 9/10; 4. Ten NoodeV 33" 4/10. Beslissing: 1 K. Antwerpse Z. C (B) in 4' 13" 2. Olympic S. C. (A) in 4' 13" 7/10; 3. Brugse ZK in 4' 20" 3/10; 4. O- lympic S. C. (B) in 4' 27" 4/10; 5. Dolfij nen Moeskroen in 4' 29" 6. Olympic S. C. (C) in 4' 33" 1/107. Ten Noode 4' 38". Werkelijk prachtige en begeesterende wedstrijd, bijzonder tussen de twee eerste ploegen. Huguette Peeters weet tenslotte nipt de bovenhand te houden op Philly Sterckx en aan haar ploeg de overwinning te schenken. Water-PoloYpres SC Roeselaarse ZV 11-2 Werkelijk een wedstrijd zon der geschiedenis, door het grote overwicht van de lokalen, die aan de rust reeds leid- der met 7-1. na doelen van Mion. Yves Moncarey Mion. Yves Moncarey Noel Viaene Yves Moncarey en Louis Mion. Roeselare kon tegendoelen wanneer de stand 6-0 was. Na de rust namen de lokalen het nog de toekomst 100 m. streekzwemmen kadetten jon gens (per uitnodiging): 1 Alex Declercq kalmer op. Landtsheere vergaTzijn hand (RVZ) 1 34 5/10: 2 Van Coillie (MZK) uit te steken op ver schot van Dufour. zo- 1 36 9 103. Kint Eric (WZC) 1' 40"; dat Roeselare tot 7-2 geraakte, maar dan 4. Code Oswald (YSC) 1 40 6/10; 5 begonnen de Ieperse doelen zich weer op Kesteloot Sylvère (YSC) 1' 45" 6. La- te stapelen. Louis Mion. Noël Viaene. Louis lier Noel (MZK) (WZC). Pauwels Armand voor dat een finale 11-2 stand bereikt werd zonder zich ooit geweldig te moe- De énige wedstrijd waarin Ypres Swim- ten inspannen, ming Club geen zwemmer bij de drie ROGISA Voor het bijhouden hunner SOCIALE VERPLICHTINGEN, wenden alle handelaars, werkgevers, landbouwers, enz. zich tot Lange Torhoutstraat 13. te IE PER (Soc. Sekret.. aangenomen bij M. B. van 7-3-46. onder Nr 515) ft fn HlIIHH 1X$tt ratierol te vergenoegen! Onnodig te zeg- G°uwy (YSC) 2 02 5/10 gen dat al onze wensen haar vergezellen Prachtige strijd tussen de twee eersten Bij de crawlzwemmers kunnen betere De Menenaar weet tenslotte, zij het zeer resultaten verwacht worden. De gebroe-nipt. de bovenhand te houden op zijn ders Moncarey, bijzonder Henri, kunnen tegenstanders. beter dan de 1' 18" en kleingeld... Als ik 50 m. crawl dames beginnelingen (per mij niet vergis heeft Henri reeds zijn 100 uitnodiging) 1. Rossel Paulette (WZC) m. afgetrokken in 1' 15" of zelfs minder! 43"; 2. Lacante Yvette (YSC) 45" 1/10; Wat echter nog het meest is om ons te- 3. Stragier Raymonde (MZK) 46" 5/10. vreden te stellen, is het feit dat Ypres I Mooie wedstrijd die tenslotte in het voor- Swimmmg Club schijnt te beschikken over deel van de waregemse beslecht wordt, tal van piepjonge elementjes welke bin- De drie meisjes lukken ten andere goede nen zeer afzienbare tijd de rangen van ujden die het beste ,aten verhopen voor hun ouderen zullen kunnen komen aan vullen vermelden we in dat opzicht bij zonder de 50 sec. over de 50 m. streek zwemmen van Fernande Beddeleem. die Zondag jl. met die zelfde tijd Kampioene van Frans-Vlaanderen zou geworden zijn (te Tourcoing werd Mej. Josiane Carlier van Valenciennes Kampioene van Frans- Vlaanderen over de 50 m. streekzwemmen f.3" fi A Mion en weer Noël Viaene zorgden er meisjes, met 51" 5/10. vóór Jacqueline Nevejans van de E. N. Tourcoing met 53" 2/10. Delache van Valenciennes met 55" en Clément, eveneens van Valencien nes, met 1' 00" 8/10) Vergelijk nu eens de tijden van onze Iejjerse kleuters met bovenstaande en trek dan maar zelf de nodige besluiten Dit alles strekt natuurlijk tot ere van het bestuur van Ypres Swimming Club. dat niets onverlet laat om de verdere bloei van de zwemsport in leper te verzekeren Trainer Jan Dehaerne vindt natuurlijk zijn beste beloning in het flinke presteren van zijn zwemmers. Waar het grote pu bliek zich echter onvoldoende rekenschap geeft over de gemaakte tijden en alleen oog heeft voor de behaalde plaatsen, ach ten wij het gepast even de aandacht daar op te trekken, te méér omdat dit ons de gelegenheid biedt op onze beurt hulde te brengen aan het werk van de trainer, die er toch zovele druppels zweet voor over heeft, om hier en daar een seconde of zelfs een fractie van een seconde af te schaven, nietwaar Jan Ik kan die enkele beschouwingen na tuurlijk ook niet besluiten zonder een bijzonder woordje van... bewondering voor mijn oude vriend Louis Mion die zo stilaan heel wat... lentes achter de rug hee't en nog steeds de eerste en de laatste is als het er op aankomt in het water te spartelen in dienst van zijn geliefde club Als ik er aan denk dat wij... 22 jaar ge leden tegenstrevers waren, ben ik be schaamd te moeten schrijven dat ik een De flinke poloploeg van Ynres Swimming Club die een schitterende zwemsportbeoefenaar ...op de wal ben overwinning behaalde. Rechtstaande van links naar rechts: linesman geworden, terwijl Luigi zich nog steeds Jerome Trésy, Maurits Hoedt, Yves Moncarey, Henri Moncarey en Louis i met brio de luxe veroorlooft zo maar Mion. Gehurkt Noël Viaene.4ïaeques Viaene en. Adrien Landtsheere-

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 6