Win te r défilé VOETBAL HUIS JENNY F. VANDEVOORDE X Drukkerij DUMORTIER KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS HAUTE COUTURE Boferstraat 35 Tel. 260 IEPER richten gezamenlijk een buitengewone PELZENHUIS Boterstraat 31 Tel. 218 IEPER in op 7 SEPTEMBER in de zaal LIDO, D'Hondtstraat. r, De Geachte Kliënten die op 4 September nog geen uitnodiging zouden ontvangen hebben, gelieven zich te wenden tot een der bovenvermelde Firma's. Uit het White Star Kamp DE ZIFTINCSWEDSTRIJDEN BEKER VAN BELCIE TURNEN BASKET - BALL JEUGDCLUB ST PIETERS Aaibeke Sp- - K V C_S. Yprois Ter gelegenheid van de tweede zifting aangaande de t Beker van Belgiëvielen de roodjes door de mand Een grote ver rassing is dit niet te noemen, want op verplaatsing moeten bij Aaibeke Sp. wil iets beduiden Het lot was op dit gebied de Cerclemannen beslist niet gunstig en daarbij kwam dan nog. dat met invallers voor Soenen. Cailliau en Kerrebrouck moest worden afgereisd. Waar ook Mail- liard niet beschikbaar was, werd de stop per splaats toevertrouwd aan Ossieur, ter wijl de Komenaar Lobeau Jean-Marie Zijn kans kreeg als linksbuiten. Ziehier ove rigens de samenstelling der ploegenI Aaibeke Sp. fWM) Vandeker ckho ve Soens Theuninck Vandevenne Hindrickx Debrabandere Busschaert Tarras Losfeld Staelens Flamant Parrein Verschaeve Devos Vanbeselaere R. Ossieur Clarisse Lobeau Carpels L. Sennesael Vandenbossche Frammout K.V.C.S. Yprois (WM) Kapitein Vanbeselaere won de toss en liet de localen de aftrap nemen met wind- voordeel en berg af. Een lichte motregen en de geringe belangstelling droegen er het hunne toe bij tot de kille atmosfeer die het treffen zou kenmerken. Op de eerste minuut reeds kreeg Staelens een mooie occasie om te scoren, maar verbeu zelde deze en kort daarop deed Devos langs de overzijde hetzelfde. Het vertoon was vrij gelijkopgaand. maar toch dien de doelwachter Vandekerckhove meer In te grijpen dan Frammout. Op een gege ven ogenblik moest de Aalbeekse portier o. m fluks knielen om een schot van Lo beau onschadelijk te maken. Laatstge noemde onderscheidde zich verder bij het onderscheppen van een pass van Theu ninck naar zijn keeper. Toen Jean-Marie echter wilde besluiten, werd hij door Soens tegen de grond gehaald Referee Kerkhof floot onmiddellijk en het geval had een nogal aardig penalty-reukje, maar meer dan een vrije schop wegens obstruc tie kregen de roodjes niet gepresenteerd. Het schot van Devos werd in hoekschop gekeerd en op dit moment hadden de gastheren nog een enkele corner weten af te dwingen en de K.V.C.S.Y.-ers vier. Het spel bleek zo wat een 40 minuten oud. wanneer Vandekerckhove een keivan Devos met de vuisten pareerde. De bal kwa n terecht in de voeten van Verschae ve. dewelke het ding tussen twee rivalen, die op de doellijn stonden, door tegen de netten pafte. GoalIedereen was er van overtuigd, dat een geldig doelpunt het le venslicht kwam te zien. behalve... de scheidsrechter. Dhr. Kerkhof (F. C. Tielt) gesticuleerde driftig en annuleerde de goal onverklaarbaar wegens off-side Men moet voorwaar maar geluk hebben Aldus bleef de stand blank en Sport mocht aan de rust wel een kaarsje laten branden vóór die 0-0 cijfers. Hoe de spel leider zich met het afkeuren van Ver- schaeve's doelpunt geenszins in het reine voelde, moge blijken uit het feit. dat hij zelf de roodjes bij de poos ging vinden om uitleg te geven over zijn handelswij ze Zijn verhaal hield niet alleen geen steek maar was daarbij nog onsamen hangend. Aangezien de rood-witten in de tweede beurt op wind in de zeilen konden reke nen. zag de situatie bij de hervatting er voor hen dan toch zo slecht niet uit. De circa 100 aanwezige Ieperlingen wachtten bctrouwvol af. Ei zo na of Parrein ver sloeg aansfonds met een vluchtsrhot Van dekerckhove. Helaas deze spelphase gaf aanleiding tot een woordenwisseling tus sen beide voornoemde spelers en dit in niet al te vriendschappelijke termen. Theuninck plaatste ook zijn woordje en Parrein maakte meer en meer vismarkt- lawaai. zodanig dat scheidsrechter Kerk hof om Georges ietwat tot de orde te roe pen. hem bestrafte met een free-kick. De schop werd genomen en Losfeld toog aan de haal. Hij centerde tot bij Flamant. die op de goede plaats stond om met het hoofd de bal over de renderende streep te zen den (1-0) Geen minuut later verdubbelde zelfde speler aan de waakzaamheid van Clarisse ontsnapt met een ge kraakt besluiten de voorsprong. De stand luidde 2-0 na 53 minuten spel. De partij, die al weinig om het lijf had. bleek nu haast het volgen niet meer waard. Ontelbare keren geraakte het leder bui ten de kalklijnen getrapt en ingeworpen Carpels, die daags voordien gedurende liefst 120 minuten aan een corporatieve wedstrijd had deelgenomen, doofde uit. daar waar gezamenlijk het evolueren van Cercle's aanvalskwintet duidelijk van voorzichtig zijn sprak. Ja. het dient ge zegd dat de blauw-witten bijzonder hard om de overwinning streden. Ze deden aan ?evechtsvoetbal. dat de Cercle-kleppers dubbel dwars zat aangezien de geringe breedte van het Aalbeekse speelveld. Geen ruimte, geen demarkatieAcht minuten "óór het affluiten zette Devos gepast voor aan Parrein. die Sport's doelvlak in de rechterbenedenhoek schond (2-1) Een doelpunt der localen werd nu wegens off side door de referee niet toegestaan en •het de bordjes op 2-1 en een voor Cercle batige hoekschoppen-stand van 4-5. liet tenslotte de wispelturig leidende heer Kerkhof de ploegen inrukken. Al met al een voor K. V. C. S. Y. weinig voorspoe dige partij, die geenszins wist te beko ren Het enge en hobbelige terrein leen de Zich ten andere allesbehalve tot oog strelend spel en mag wel aansprakelijk worden gesteld voor het vele 1 uchtspel en het amper redelijkpresteren der meeste roodhemden Vandenbossche ver dedigde het voortreffelijkst de Ieperse kleuren en na hem begeren we Devos te vernoemen. Lobeau acteerde goed tijdens de initiale speel helft, waar werd nader hand al te karig aan het werk gesteld, zodat we ons niet volledig kunnen uit spreken aangaande zijn versterking bren gen in onze voorhoede. We vragén der halve dienaangaande een weinig uitstel Hij zelf was niet tevreden over zijn op treden Sennesael trok zonder meer zijn streng zoals acht dagen te voren tRgen E Wervik. De overige Augustinusmannen zullen we hier maar niet citeren. Ze ble ven allen in de schaduw van hun mogelijk heden. Bij het doordrijvende Aaibeke Sp dat zich veriterkte met Debrabandere van A. A. Moeskroen. traden keeper Vandekerck hove. Theuninck en Flamant het meest op de voorgrond. Noch Losfeld. noch Stae lens bleken anderzijds reeds op weg te zijn naar de grote forme. Van de uitschakeling in de competitie omtrent de Beker van België is er verder voor Cercle bezwaarlijk een drama te maken en dit begrijpen kapitein Van beselaere en zijn mannen best. Geksche rend lapten ze het er Zondag uitWe gaan nu zelf een beker moeten kopen ZONDAG AANSTAANDE: Op 6 September *1953 begint het kam pioenschap 53-54 voor Cercle's fanionklep- pers. alsook voor de reserven. Terloops moeten we aanstippen, dat alleen op ele menten die regelmatig de trainingen heb ben gevolgd, zal worden beroep gedaan om het elftal van Hie Spec, te vormen. Geen oefenwedstrijd is voor de reserven voorzien. De A-mannen van hun kant krijgen morgen wel een vriendenmatch te be twisten. Er wordt 'Zondag aanstaande na melijk gespeeld op bezoek bij F. C. Meu- lestede (15 uur). Deze Oostvlaamse club trad verleden seizoen op in Bevordering en het is te verwachten, dat de roodjes bij deze voor hen practisch onbekende tegenstrevers een deugdelijke oefengalop zullen meemaken. Heel waarschijnlijk zal K V. C. S. Y de verplaatsing onder nemen met een veertiental spielers en zul len sommige elementen op bepaalde plaat sen slechts gedurende één beurt in lijn worden gebracht. Dergelijke leerzame pioeven liet de bekercompetitie niet toe en 't is dus allemaal geen nadeel van ge zift te zijn. ROGIMAR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB LOKAAL AU CASINO Voor een bevredigende opkomst opende de supportersclub van de Casinohet seizoen met haar jaarlijkse algemene ver gadering. Nadat de heer voorzitter de aanwezigen welkom geheten had. verleen de hij het woord aan de h.h. secretaris en schatbewaarder, waarna vier nieuwe be stuursleden gekozen werden. De pronostiekwedstrijd welke telken jare een geweldig succes kende zal ook dit seizoen doorgaan en dit onder dezelf de voorwaarden van verleden jaar. Tot slot werd er overgegaan tot de in schrijving voor het aanstaande seizoen en voegen we er onmiddellijk aan toe dat de stoutste verwachtingen overtroffen werden De supporters welke nog niet in de gelegenheid waren zich te laten lid maken, kunnen dat nog steeds doen in het lokaal of bij één der bestuursleden Het lidgeld blijft vastgesteld op 50 fr doch het derde lid uit hetzelfde gezin betaalt slechts 20 fr. Onze lokaalhoudster Suzanne Bedde- leem zal opnieuw de le prijs van de pro- nostiek schenken. De supporters die wen sen een prachtprijs in de wacht te sle pen doen er dus goed aan zich te laten inschrijven vóór 6 September a.s. HET BESTUUR. P.V.B.A. (8410) S. V. Blanken berge - W S- leper 2-1 Het treffen tussen het knappe kust- UITSLAGEN VAN ZONDAG 23 AUG. W. S. Lauwe - S. C. Oostrozebeke 3-4 S. V. Veurne - St Eloois Sp. 4-2 F. C. Lichtervelde - H. Oostende 6-2 Zwevegem Sp - A. A. Moeskroen 0-5 F C. Wakken - F. C. Poperinge 1-2 U S. Herseaux - R. C. Harelbeke 1-0 F. C. Tielt - S. V. Wevelgem 3-1 F C. Torhout - S V. Bredene 6-3 R. C. Bissegem - F. C. Luingne 2-3 F C. Heist - S. V. O. Ingelmunster 5-2 Aaibeke Sp. - K.V.C.S. Yprois 2-1 Kuurne Sp. - St. Kortrijk 0-3 V. Kortrijk - S. V. Moorsele 2-1 M Sp Ingelmunster - F. C. Knokke 2-3 V. Moorslede - F C. Lendelede 3-4 T Menen - Ol. Ledegem 4-3 MATCHEN VOOR ZONDAG 30 AUG. F. C. Torhout - S- V. Kortrijk (Snauwaert) S C. Oostrozebeke - S. V. Veurne (Peers U. S. Herseaux - F. C. Poperinge (Vandeginste) Knokke F. C. - F. C. Luingne (Vanloocket F C Tielt - F. C. Heist (Monteynet St. Kortrijk - A. A. Moeskroen Vandelacluyze I F. C. Lendelede - F. C. Lichtervelde (Deltommel Aaibeke Sp. - T. Menen CoudeviUe l 4 Rouwbrieven en Rou«gedachtenissen worden in minimum - tijd geleverd 4 door de 34, Boterstraat IEPER Verzorgde uitvoering van Geboorte- 4 en Huwelijksaankondigingen. ploegje en onze gestemde elf. is. niette genstaande er een zeer felle wind over de lengte van het terrein scheerde, uit gegroeid tot een prachtig stukje voetbal- vertoon White Star heeft in deze wed strijd bewezen met de besten mee te kun nen indien ze ver genoeg getraind zijn- De laatste wekelijkse oefenstonden wer den door trainer Bovy speciaal benut om de hiaten opgemerkt in de cupwedstrijd te Ledegem volledig uit de weg te rui men. Waarin hij, althans beschouwd naar hetgeen we te Blankenberge te zien kre gen. volledig geslaagd is. Alhoewel Van- dromme op het appel ontbrak, mochten wij ons toch verheugen in de aanwezig heid van onze linkervleugel Slosse en De- wilde Vooral eerstgenoemde die-regel- matig traint en speelt in gezelschap van Peeters van Lyra schijnt de forme reeds te pakken te hebben. Captain Bovy die de toss won. koos begrijpelijker wijze windvoordeel. waarvan de gestemden dankbaar gebruik maakten om hun wil op te dringen. De S. V. defensie kreeg de handen vol. Hun bolwerk waarin vooral de lange Engelsman Smith de steunpilaar was. kraakte in al zijn voegen onder de aanhoudende White Star druk. Doelman Goeminne werd echter flink bijgestaan door dame fortuna zodat er van bezwij ken geen sprake was. Zijn vis-è-vis Ver- haeghe kreeg bij enkele sporadische te genacties van Blankenberge echter wei nig of niets te houden. Zodat hij dan ook blauw van de kou tussen de doelstaken heen en weer wandelde Onze verdedi ging was secuur, ze acteerde homogeen gesloten als een bus. alhoewel ze weinig of niets op te knappen kreeg Onze voor hoede. goed versterkt door de aanwezig heid van Slosse en Dewilde hamerde duch tig op het Blankenbergse achterwerk, zon der ook maar eenmaal succes te kennen Een schot van Ennaert werd door keeper Goeminne met moeite in corner omgezet, terwijl een ontsnappingspoging van De Boi. door Smith op foutieve wijze gestopt werd Wij hebben dat trouwens over de ganse wedstrijd wel meer opgemerkt. De oorzaak hiervan was wel dat Smith moei lijk Isi kon houden, zodat hij dan ook maar liever het eenvoudigste middel ge bruikte ten einde De Boi in bedwang te houden. Gelukkig voor Blankenberge dat referee Degrijze van Steenbrugge. die trouwens zeer goed leidde, een beetje door de vingers zag. anders was er misschien we' een strafschop van in huis gekomen. Toch bleef Isi de herriezaaier in het Blan kenbergse kamp. Hij wist Slosse een prachtkans voor de voet te schotelen, kans ^iie Bertje dankbaar te baat nam om op doel te kloppen. Doch Goeminne wist met een perfecte safe het ding voor de fatale streep te stoppen. Op een snelle tegenactie van Blankenberge kreeg de irside rechts Dewulf het leder voor de voet. hij klopte keihard op doel. doch de deklat bracht voor Verhaeghe de red ding en meteen de ondergang, want mid- voor Dezutter die goed gevolgd was. zet te met het hoofd buiten het bereik van Po! het leder in de touwen Aan de 37e min. in de initiale speelbelft stond White Star met 1-0 in het krijt, stand die trou wens een heel verkeerde interpretatie gaf van het spelbeeld van voor de rust. Was de stand voor de koffie 1 of mis schien wel 2-0 geweest in het voordeel der gestemden dan had er niemand be zwaar tegen gevonden gezien de meerder heid die ze dank zij het windvoordeel hadden weten af te dwingen Na de ci troentjes bracht de wedstrijd ons een zelfde spelbeeld als vóór de rust. Maar dan in omgekeerde zin. 't Is te zeggen dat Blankenberge nu van het windvoor deel gebruik maakte om de wet te dic teren. Onze defensie die voor de koffie in een zetel acteerde, kreeg het warm. Gelukkig dat ze beter speelden dan vorige Zondag. Op de 15e min. kreeg de inside links Teerlinck het leder toegespeeld van zijr. half. Hij ging ermee aan de haal. Pol aarzelde in zijn uitkomen en meteen werden de bordjes op 2-0 verhangen. On ze gestemden slaagden erin hun tegen aanvallen te organiseren, zodat ze zelf naar de S V. muit oprukten. Slosse be diende G. Ennaert met een snoeperig pasje en Gilbert gaf Goeminne geen schijn van kans. 2-1 dit op de 20e min. van de herneming Blankenberge dat hierdoor zijn overwinning weerom bedreigd voelde, riep nu alle hens aan dek en ging ver woed aanvallen. Doch onze defensie stond pa! Ze gaf niets toe. zodat S.V dan ook met aeze 2-1 overwinning mocht vrede nemen Wij kunnen globaal genomen uiterst tevreden zijn over de prestatie van ons elftal. Beide ploegen hebben elk een helft gehad. Ze wogen volledig tegen el kaar op. met White Star in de eerste beurt misschien een tikje gevaarlijker voor doel. In elk geval is het een zeer deugdelijke physical training voor de on zen geworden. JUNIORS. Braine. Coffyn en Co namen het aan huis op voor een bekertornooi tegen S. V Wevelgem. Onze kleppers hebben ook reeds de goede vorm te pakken. Na eerst met 2-1 in het krijt gestaan te hebben wisten ze tenslotte met 4-3 de overwin ning te behalen. Doelman Deback liet zich in de eerste helft tegen wind flink opmerken, terwijl Braine als middenvoor er stukken op vooruit gegaan is. SCHOLIEREN. Onze mannen kregen aan S. V. Wevel gem. voor hetzelfde tornooi, een kwade brok. Jean Verpoucke als captain, plaat ste zijn mannen tegen wind. waardoor ze meteer. voor lastige problemen gesteld werden. Toch wisten onze kleppers hun wil on te dringen. Om tenslotte met wind Wevelgem helemaal van het kastje naar de muur te verwijzen. Ze behaalden uit eindelijk een oververdiende overwinning met 2-1. ZONDAG AANSTAANDE. Ons eerste elftal trekt op 'Zondag 30 Ougst waarschijnlijk naar Gent. om er Sparta in eigen vesting te gaan bekam pen. Sparta staat bekend als zeer fijn voetballend zodat onze mannen een zwaar stukje t° verorberen zullen krijgen. In elk geval zal het een zeer goede oefen wedstrijd worden. Het komt er op aan zoveel mogelijk de gewenste conditie te bezitter, teneinde de comfjetitie die op 6 Stptember begint met gerust gemoed aan te vangen. Onze Juniors en Scholieren trekken naar Wevelgem voor de 2e en laatste ronde van het bekertornooi. Mannen, zorgt er voor dat ook deze tropee het rijtje in het lokaal komt aanvullen. Good luck, boys! DURO Zondag a.s. 30 Augustus komt de Sint Michielsturnkring nog eens voor de pin nen in eigen stad. deze maal in de G. de Stuersstraat ter gelegenheid der kermis. Vermoedelijk wordt het een der laatste openluchtfeesten van een rijkgevuld sei zoen dat stilaan op zijn einde loopt. Deze demonstratie vangt aan om 18 u. op een verhoog aan de ingang der St Niklaas- straat. Daar het lang geleden is dat er nog op een kermispodium werd opgetre den zullen de turners en turnsters zich wel een beetje onwennig voelen op die beperkte ruimte We rekenen echter op hun slagvaardigheid, zodat ze zeker hun werk zullen weten aan te passen aan de omstandigheden. Het programma werd eveneen- ietwat gewijzigd zodat alles wel op wieltjes zal lopen. Weet ge het al We zijn verrijkt Neen. ge raadt het nooitgeen jongen en ook geen meisjeMaar we zijn verrijkt mei een splinternieuwe turnmat van in ternationaal formaat zoals er slechts ge bruikt worden op Olympiades en wereld kampioenschappen Ja. zo 'n tapijtje ligt thans te pronken in ons oefenlokaal. Dit prachtstuk werd gemaakt in Zweden, te Obrero. door H. Rönisch. wereldkampioen rekturnen; misschien heeft hij reeds ge noeg ondervonden wat een goed tapijt waard is na zijn gekende duizelingwek kende afsprongen waarmede hij steeds de massa in vervoering brengtVoor tum bling is het een ideaal iets: 1.40 m. breed op staan. Laat ons zingen in koorWie zal dat bet...!» enz... Intussen is het afgelopen met de blau we plekken en verstuikte gewrichten, dat is het voornaamste voor onsAan het bestuur der St Michielskring beste dank in naam van alle turngenoten A. G. I.BJB.C. Een nieuwe Herfst en een nieuw ge luid Binnen enkele weken neemt de competitie plechtig en officieel een aan vang. Er wordt reeds flink getraind op het Esplanade terrein. Dit jaar start I B.B.C officieel met niet minder dan vier ploe gen. hetgeen wijst, niet alleen op de ge stadige groei onzer club. maar ook op de reusachtige uitbreiding van de Basket ball sport in 't algemeen. Vooreerst zijn er de fanion ploeg en re- serve-team die terug in Provinciale afd. optreden De eerste ploeg zal zeker niet aan de wispelturigheid lijden die zij ver leden jaar kende. Immers in het afgelo- jjen seizoen hebben ze op één na alle ploegen geklopt die voor hen stonden ge klasseerd maar desondanks legden ze het toch aan boord om met hun benen ge vaarlijk boven de degradatie-afgrond te zwieren. De Minister van Oorlog ten spijt die vijf onzer beste spelers bezig houdt, kunnen wij toch nog steeds een sterk basis team opstellen Verschillende nieuwe ele menten zijn ons ten andere komen ver voegen. Daarenboven beschikken wij over een serie jongeren die overal met brio hun man zullen staan. Als derde ploeg zijn de scholieren inge schreven. Alhoewel verschillende onzer spelertjes nog te jong zijn en te klein, vormen de scholieren toch een solied team dat zeker aan het in hen gesteld betrou wen zal beantwoorden. Last but not least zullen dit jaar voor het eerst de dames evolueren. Alhoewel deze meisjes op basket-ball gebied nog wel een en ander te leren hebben, toch zijn wij er van overtuigd dat zij in de competitie flink hun vrouwzullen staan. Het past hier zeker een woordje van lof te schrijven aan het adres van de sympathieke Mevr. Diane Declercq. on der wiens dynamisch impuls en leiding de damesploeg het levenslicht zag. Ondertussen wordt er hard getraind Volgende week gaat de eerste inleidende vriendenmatch door tegen Saint Louis Sport d'Armentières in eigen persoon. In het tornooi van 1 Oogst te Armentières. waar I.B.B.C. eerst de Foyer d'Armen tières klopte, moesten onze mannen nipt onderdoen in finale tegen St Louis Sport Voor het eerst sedert de intocht van Caesar in onze stad. treedt een dames- ploeg op. Als eerste slachtoffer krijgen zij de geroutineerde speelsters van St Louis d'Armentières te verscheuren. Sportliefhebbers en supporters, vroeg komen is de boodschap, anders moeten wij zeker volk weigeren RA-RA PATRONAAT Op Zondag 30 Augus tus begint het patronaat om 6 uur uit reden van de Kajottersfeesten te leper. De grote prijskampen op de golfbiljarts en de ping-pong nemen een aanvang met de eerste Zondag van September. We ver wachten dan ook alle leden op deze laat ste Zondag van Augustus om zich te rode ren. Is het geen gelegenheid voor die jonge kerels, die ter gelegenheid van St Pieters fancy-fair ondervonden dat de golfbiljarts van de Jeugdclub geen bucht zijn, ook eens bij ons hun Zondag avond te komen doorbrengen We heten ze bij voorbaat van harte welkom BASKET De oogst geschoren, de Win- en 10 m. lang. verstelbaar in 2 stukken ter geboren... en ook het basket ball sei- van 5 m.dikte: 6 cm. De substantie zoen! 't Wordt tijd om er weer de pees waaruit het tapijt is gemaakt, geldt als een der laatste snufjes op gebied van sport materiaal. Het geheel is dan nog keurig overtrokken met nog een speciale bedekking volgens een nieuw procédé, zó keurig dat men bijna aarzelt om dit luxe stuk te bezoedelen door de aanraking met een paar gewone Ieperse turn voeten In Koksvde. waar het voor de le maal ge bruikt werd in zijn volle lengte, vonden onze acrobaten er niets beters op dan er gewoon over te zweven, 't Was een vuur werk van salto's, fle-flae's en overslagen dat de toeschouwers te zien kregen dit als inwijdingsceremonie. De prijs Een dikke pak van die i zant- jes» waar de overstroomde IJzergebieden op te leggen. en 't zal nodig zijn indien J.S P zich wil handhaven in provinciale reeks- Daarom verwachten we voortaan alle spelers trouw op 't wekelijks entrai- nement de Donderdag avond vanaf 7.30 u op de koer van 't patronaat Het bestuur zorgt voor degelijke oefenmatchen. Zo is er reeds vast akkoord met de Luchtmacht Wevelgem en met Foyer Sport Armentiè res (Zondag 13 Sept- te 16 u. terrein J.S.P.). En waarschijnlijk nog een thuis- match tegen Olympic Roeselare op Zon dag 6 Sept. FANCY-FAIR Nog niet afgehaalde prijzen van de ingangstombola nrs 1558 1667 1869 1992 2145 (tot 1 Sept. Rijsel- straat 122).

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 5