fPERS LEVEN Waarheen deze Week ALLERHANDE NIEUWS REISBUREAU Ev. BAETE BROOD- EN BANKETBAKKERIJ MAES att HET YPER<CH NIEUWS Blz. 3 17-16-1953 CINEMAS CAPITOLE Vrijdag te 8 u.Zaterdag te 8 u.Zondag te 2 30 u te 5 u. en 8 u. Maandag te 8 uur Destination Gobi (Bestemming Gobi), met Richard Widmark en Don Taylor. (Kinderen toegelaten) Dinsdag en Woensdag te 8 uur Quitte ou double (Alles of niets), met Zappy Max. (Kinderen toegelaten COLISEUM Vrijdag te 8 u.Zaterdag te 8 u Zondag te 2 30 u le 5 u en 8 u Maandag te 8 uur Rock Island Trail, met Forrest Tucker. Adele Mara en Adrian Booth. DaarbijIJsrevue, met Sonja Hennie. Dinsdag en Woensdag te 8 uur Kapitein Marvel, met Tom Tyler. MAJESTIC Vrijdag te 8 u.Zaterdag te 8 u Zondag Ie 2 30 u te 5 u en 8 u Maandag te 8 u.Dinsdag te 8 u.Woensdag te 8 uur Salomé, met Rita Hayworth en Stewart Granger. (Kinderen toegelaten) OUD IEPER: Vrijdag te 8 u.Zaterdag te 8 u-Zondag te 2 30 u te 5 u en 8 u Maandag te 8 uur: La danseuse nue (De naakte danseres), met Pierre Larquey. Jean Debucourt. Raymond Bussières en Elisa Lamothe. (Kinderen onder de 16 jaar streng verboden) Dinsdag te 8 uur Les amants maudits (De vervloekte geliefden), met Robert Berri. (Kinderen niet toegelaten) STADSSCHOUWBURG Zaterdag 17 October 1953 te 20 uur: Kosteloos variété-progTamma en groot zangcrochet voor de jeugd. VOETBAL Zondag 18 October 1953 te 15 uur. terrein Minneplein W. S. IEPER KUURNE SP. Ie Provinciaal BASKET - BALL Zondag 18 October 1953. terrein Esplanadeplein te 10.00 u. IEPER B.B.C. HERSEAUX (reserven) te 11.15 u. IEPER B.B-C. HERSEAUX (le ploeg) DE DROEVIGE REEKS GAAT VER DER Zaterdagmorgen werd de politie verwittigd dat aan de Kaai een persoon op het water dreef. Het bleek de 71-jarige Jules Priem te zijn. wonende Diksmuide- steenweg 77. De man werd nog Vrijdag avond omstreeks 22 uur in de omgeving van de Kaai opgemerkt, zodat men veron derstelt dat hij door de duisternis mis leid in het water zal gesukkeld zijn. Dit is thans het vijfde verdrinkings- eevai op enkele weken tijd. DIEFSTALLEN Door landbouwer Vandenhove Evariste uit leper werd Vrij dag 11 bij de politie klacht neergelegd, wegens het herhaald verdwijnen van voe derbeten op zijn land gelegen langs de vaart leper - Komen, in de nabijheid van de Dikkebussteenweg. Dinsdag 11. legde Degroote Jerome uit leper klacht neer wegens het verdwijnen van struiken knolselderij in zijn hof langs de Wieltjesgracht. In beide gevallen stelde de politie een onderzoek in. DRINKEBROER Zekere B M. uit leper, werd Maandag 11. door de politie opgeleid, toen hij zich in bedronken toe stand op de Grote Markt bevond. Hij werd in de amigo opgesloten. Elektrisch materiaal, algemeen gereedschap, alaamher.odigd- hedsn, schoenen, botten, alle winterkledij, enz. STOCK A L'AMERICAINE Zaal Lapiere D'Hondtstraat IEPER (8367) ONDERSCHEIDING De heer Maurice Goemaere, adjunct- politiecommissaris, werd bij Koninklijk besluit benoemd tot Ridder in de Leo poldsorde met zwaarden De heer Goe maere. die oorlogsinvalide 1914-18 is en politiek gevangene 1940-45. was reeds drager van talrijke onderscheidingen. Onze hartelijkste gelukwensen Buitenlandse industriëlen te leper BEZOCHTEN DE WERKHUIZEN PICANOL Verleden week Vrijdag brachten een twintigtal Duitse Zwitserse Italiaanse Franse en Belgische industriëlen een be zoek aan de Werkhuizen Picanol en aan nze stad. Dit geschiedde in het kader van het Kongres der Internationale Federa tie voor Vlas en Hennep dat te Gent 'er gelegenheid van de Jaarbeurs werd ge houden. Onder de Belgische deelnemers wisten wij de hh Holvoet. Dervaux. Li- becr. Vansteenkiste. Verbrugge Pattyn. Fevs en Impe. voorzitter van het Komi- teit ter Verdediging van de Vlasnijver heid Samen met de buitenlandse gasten werden vernoemde heren omstreeks 10 uur verwelkomd in het bureel van de h. Huvelle die in een korte toespraak het ontstaan de groei en de huidige toestand van de werkhuizen Picanol schetste Hij wees op de economische moeilijkheden die ne firma thans ondervindt en hoopte dat de gunstige kentering niet langer op zich zal laten wachten. Een uitgebreid be zoek volgde en de heren drukten hun be wondering uit een zo modern bedrijf in Vlaanderens uithoek aan te treffen. Te 11.45 uur volgde dan een ontvangst op het stadhuis door Burgemeester Vander- ghote schepenen Dehem en Muiier en sec-etarls Versailles In z'n welkom gaf de h. Varderghote een uiteenzetting over de geschiedenis van leper en tevens over de herhaalde moeilijkheden waarmede de induslrie van de streek te kampen had. In zijn antwoord drukte de h. Bassettl. Italiaans nijveraar. z'n tevredenheid uit over het bezoek aan firma en stad en wees er op dat hij naar z'n vaderland te rugkeerde met een beste indruk van Bel gië in het algemeen en van leper in het bizonder 's Namiddags werd tot slot een geleid bezoek gebracht aan onze mooie mor.umenten en gebouwen. R Advocaat Boone ten grave gedragen Vorige week Maandag werd de h ad- ocaat Joseph Boone op amper 40 jarige leeftijd schielijk aan de liefde van de zijnen ontrukt. Dit droevige nieuws zal wel iedereen ontsteld hebben want Jo Boone was te leper alom bemind Hoe kon het ook andersalwie met hem in aanraking kwam moest onder de indruk komen van zijn aangeboren charme en jovialiteit. Hij was één van die personen die men graag ontmoet en wier begroe iing als een vleugje zon is na een troos teloze mistdag Reuze-K inderc rochet in onze stad Op heden Zaterdag 17 Oktober 1953 gaat in de Stadsschouwburg een reuze- kindercrochet door voor jongens en meis jes van 6 tot 14 jaar Deze zangwedstrijd geldt als schifting voor de grote finale welke plaats grijpt in Kortrijk. Schif tingswedstrijden grijpen onder meer nog plaats te Menen. Roeselare. Izegem. Ha- relbeke en Moeskroen. De onkosten van vervoer der finalisten zullen door de in richters worden terugbetaald Maar het is niet alleenlijk deze aan trekkelijke jeugdprijskamp die het succes van deze avond zal verzekeren. Talrijke variété-artisten zullen te dezer gelegen heid in onze Stadsschouwburg optreden in een voortreffelijk music-hall program ma dat de moeilijksten zal weten te be vredigen. We vermelden onder meer: Europa's jongste rolschaatsertjes.- respec tievelijk vijf en zes jaar oud. in een da verend nummer. Genummerde en voorbehouden plaatsen voor dit enig mooi spektakel, tegen de volksprijzen van 5 en 10 fr.. kunnen be komen worden in het café Boerenhol (Tel. 246) Vandenpeereboomplaats. IepeT. 25 OCTOBER 1953 Die datum is een feestdag voor het post- personeel van leper Niet in private kring, maar voor iedereen die er eens gaarne bij wil zijnU weet het al misschien 7 U hebt het zeker al horen zeggenDe briefdragers dansen Voor eenmaal in 't jaar nodigen we U uit in de zaal Lido. D'Hondtstraat leper, om er eens gezellig samen te zijn. eens goed onze beentjes op te smijten en het spel vraagt het'n frisse pot te pakken. Het schitterend orkest uit Poperinge «The Willy's Band» met zijn 9 uitvoer ders verleent ons zijn medewerking In de D'Hondtstraat nr 43 woont onze op rust gestelde makker Vermeersch Maurice, die zo vriendelijk is geweest, zijn uitstalraam ter onzer beschikking te stellen, voor het tentoonstellen van de prijzen voor de prachtige tombola. Ga maar eens zien Uw briefdrager komt da gelijks bij U als vriend van den huize. Nu krijgt U ook de gelegenheid hem eens te verrassen met een wederbezoek in de zaal Lido. We beginnen om 18 uur. Tot Zondag 25 OctoberZorg tijdig voor uw plaatsen en vergeet het niet, uw fakteur heeft steeds kaartjes bij zich die dienen voor ingang en tombola. Prijs 15 fr. Advocaat Joseph BOONE. Een talrijke menigte woonde dan ook Zaterdag 1.1. de teraardebestelling bij. Aan het sterfhuis bemerkten we de aan wezigheid van talrijke leden van de balie en magistraten. In de rouwstoet, die zich naar de St Pieterskerk begaf, werden de hoeken van de pelder gehouden door Meesters Waterblee. Delobel. Vanaerde en Six. De plechtige lijkdienst werd door een buitengewoon talrijke menigte bijgewoond, zodat aan de offerande geen einde scheen te zullen komen. Op het stedelijk kerkhof sprak Meester P Waterblee namens de Balie van leper, volgende lijkrede uit Achtbare Familie, Waarde Confraters en Heren Magistraten Geachte Omstaanders, Waar het leven steeds hard kan wezen, wordt zulks vooral voelbaar en treft het het diepst, wanneer de slagen die het toe brengt zo plots komen en zo onverhoeds dat deze zelfs t'oor vreemden een ware ver rassing betekenen. Toen vorige Maandag, kort na de mid dag de droeve mare verspreid werd dat Meester J. Boone schielijk overleden was. konden diegenen die dit vernamen het eerst niet geloven en stonden zif allen sceptisch. Eilaas Het tras maar al te zeer de volle brutale waarheid. Dit pijnlijk weggerukt-wórden in de vol le rijpheid van het mannenleven heeft een ieder zeer pijnlijk aangedaan en, nevens Z9. Statiestraat YPER Tel. "5 RLISF.LOpera. MADAME BUTTER FLY. Donderdag 29 October. Vertrek 18 uur. Prijs 50 fr. (8644) GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN GEVONDEN Op 10-10-1953 door Mille- ville Emiel. De Haernestraat 20 een schilder borstel. Op 13-10-1953 door Hauspie Camille, Kapellestr- 36. Watou, een zak met 50 kgr. aardappelen: Op 14-10-1953 door Verhaeghe Gustaaf. Rijselstr. 22. een zwarte rechter dames handschoen VERLOREN Op 9-10-1953 door Van- denberghe Georges. Haiglaan 17. een bril met bruine montuur in zwartlederen zakje- Op 12-10-1953 door Beddeleem Leon De Haernestr. 38. een trouwring, met huwe lijksdatum. Op 13-10-1953 door Deruyter Leopold. Dikkebussteenweg 301. een bril in zwarte ijzeren kas. Profiteert van de St Maartens feesten om U een NIEUWE FIETS aan te schaffen aan de prijs van een occasie. Ook kleine fietsen verkrijgbaar. Komt zien en overtuigt U. in het welgekende huis A. THOMA- Basculestraat 48 BOLLAERT IEPER AANRIJDINGEN Bervoet Louis uit Wytschate reed vorige week Donderdag omstreeks 15.35 uur met een vrachtwa gen op de Frenchlaan. in de richting van de Bascule. Toen hij echter de Garage Ford wilde binnenrijden en naar links zwenkte, botste de motorijder Louagie Amand uit Vlamertinge. die de Bascule kwam afgereden, langs achter tegen de vrachtwagen aan. Louagie viel ten gronde en werd hierbij lichtjes gekwetst. Beide voertuigen werden beschadigd. Zaterdag omstreeks 8.15 uur had op de Menensteenweg, ter hoogte van De Kerselaar, een aanrijding plaats tussen de camionnette van Bruneel Paul uit Oost- nieuwkerke en de personenauto van Cas tells Jean uit Zillebeke-Hooghe. Beide voertuigen kwamen uit de richting van m Zillebeke gereden, doch op het ogenblik Fer(j. Dethoor. da) de camionnette naar links zwenkte stak het tweede voertuig juist voorbij. Beide auto's liepen schade op Zaterdag omstreeks 18.10 uur had aan de hoek van de Colaertplaats en de Maloulaan een aanrijding plaats tussen de personenauto van Dubois Hector uit Moeskroen. die uit de richting van Het Torentje naar de G. de Stuersstraat reed er. de personenauto van Bariseau Antoine uit Roeselare. die van de Colaertplaats. kant van de cinema, naar de Maloulaan reed. Stoffelijke schade." Maes Gaston uit leper stopte Dins dag omstreeks 13.45 uur met zijn auto in de Lange Torhoutstraat en opende de deur langs de rijweg, toen op dat ogen blik de wielrijder Delahaye Marcel uit leper voorbijkwam. Deze kreeg de boven hoek van de deur tegen het oog en werd hierdoor licht gekwetst, terwijl ook het rijwiel schade opliep. Kon. Hofbouw Maatschappij en Werk van de Akker - leper Zondag 18 October 1953 om 15 uur. al gemene vergadering. Dagorde 1) Lezing van 't verslag der vorige ver gadering. 2) Mededelingen 3) Voordracht. 4) Beoordeling der aanbrengsten. 5) Voorstelling van nieuwe leden. 6) Inschrijving voor plantaardappelen (laatste dag). 7) Tombola fruitbomen en planten. Namens het Bestuur De Secretaris, De Voorzitter Hector Casier. STAD IEPER Het Postpersoneel nodigt U uit tot het bijwonen van hun jaarlijks GROOT BAL met prachtige kosteloze Tombola IN DE ZAAL LIDO op Zondag 25 October 1953 Begin om 18 uur Toegangsprijs15 fr- Het welgekend orkest The Willy's Band verleent zijn medewerking Uw brievenbesteller heeft steeds kaartjes bij zich. 1Muylle Lucien 2) Santy Eric 3) Mulle Robert 4) Ollevier Emile 5) Muylle Gustaaf 6) Muylle Prudent 7) Vermeersch Genoveva 8) Clauw Julia 9) Vanspranghe Francois 'zijn achtbare'familie, in eerste lijn al zijn ï?aeJ®n L"ci®n confraters van de balie te leper. liVermeersch Jerome Gedurende al de jaren dat wij hem fn 12) Parruys Maurice ons midden mochten hebben en ontmoeten, Emaillage Chroma ge Sablage (8664) Bij DE LljNViSSERS DE LUSTIGE LIJNVISSERS Uitslag der maand October Er waren 20 deelnemers 1) Muylle Gustaaf 11 v. 303 gr. 2) Clauw Julia 10 v. 303 gr. 3Muylle Prudent 8 v. 255 gr. 4) Santy Eric 7v. 197 gr. 5) Logier Alphonse 5v. 155 gr. 6Muylle Lucien 6 v. 145 gr. 7) Parruys Maurice 3 v. 117 gr. 8) Vermeersch Jerome 2 v 55 gr. 9) Vandenberghe Antoinette 2v. 53 gr. 10) Desmedt Maurice 2 v. 27 gr. 11) Mulle Robert 1 v. 27 gr. 12) Ollevier Emile 1 v. 26 gr. 13) Vermeersch Genoveva 1 v. 20 gr. Algemene klassering der acht verlopen maanden 1953 119 v. 2672 gr. 123 v. 2665 gr. 98 v. 2245 gr. 94 v. 2130 gr. 70 v. 1795 gr. 68 v. 1675 gr. 69 v. 1612 gr. 60 v. 1335 gr. 38 v. 843 gr. BURGERLIJKE STAND van 7 tot 13 October 1953. Geboorten (allen in het Moederhuis. Recollettenpoort. 5) Grobben Mare, St Jacobsstr. 83 Morel Rosa. Wytschate. Pastoor Blankestr. 2Verstraete Gilbert. Vlamertinge Ieperstr. 37Keirle Annie. Ploegsteert. Houplinesstr. 76 Bryon Thé rèse Vlamertinge Poperingestr.Staelen Gilbert Poelkapelle Langemarkstr. 3 Keys Alain Zillebeke. Zandvoordestr 9 Decraemer Gery. Elverdinge. Tuinwijk 6 Lauwers Thérèse. Tempelstr. 9Haspe- slagh Lucette. Roeselare Berkenstr 30; Mortier An. Mesen. Slijpstr. 34Van- lauw Mare. Langemark. Klerkenstr. 90 OverlijdensLowyck Jeanne. 64 j.. wed. Snellinck Victor en Decroocq Louis, Po- peringestw 16; Degryse René. fabriek werker 30 j.. echtg. Przybysz Emilienne. van Houthem Carlier Suzanna. 40 j.. echtg. Dumalin Daniel. Ligy wijk 39 Priem Julius 71 j.. echtg. Verhulst Ce line. Diksmuidestw 77Bafcop Maurice, metserdiender. 46 j. echtg. Batteu An toinette. van Kemmel Bryon Thérèse. 3 dagen, van VlamertingeDonche Silve- rius. vervoerder. 47 j.. echtg. Benaut Ra chel. van WoestenSchillemans Jean. 77 j.. wdr Cels Marie Louise, echtg. Knockaert Louise. Ligy wijk 73Ver- vaecke Melanie kloosterlinge. 81 j.. G de Stuersstr. 32 Huwelijksbeloften Ketels Robert, mees ter schoenmaker te leper. Menenstw. 247 en Wydhooge Georgette, lederbewerkster te leper Pannenhuisstr. 10Dewanckel Paul, koloniaal tuinbouwkundige te Wer- vik en Parminter Monique, z. b. te leper, R. Colaertplaats 17Bafcop Daniel, be roepsmilitair te Poperinge. en Pattyn Jac queline. z b. te leper Mk Fochlaan 14 Baudrez Raymond, licenciaat in de tand heelkunde te Ploegsteert. en Vanden- driessche Michelle z. b. te leper. G. de Stuersstr. 7 Sercu Oscar, landbouwwerk- man te leper. Ligy wijk 1. en Vanhove Jeannette dienstmeid te leper. Haiglaan 24Moniez Roger bakker te leper. Po- peringestw 99. en Vanacker Alice, z. b te leper. Zonnebekestw. 96Latruwe Raymond, bediende te Elverdinge. en'zitter Maerten Martha, haarkapster te leper Surmontstr. 50. HuwelijkenDeclercq Daniel, wever te Dikkebus. en Devogel Denise. z. b te leperBouchaert Florent. wever, en Van- slembrouck Suzanna. marokijnbewerkster, beiden te leperLesage Marcel, pelzen- bewerker te St Jan, en Coffyn Jeannine fabriekwerkster te leperDeeaestecker Roger, fabriekwerker te Boezinge. en Descamps Bertha, z. b te leper. vonden we tn hem niet alleen een gewe tensvol en begaafd advokaat, die. waar hij optrad, zulks altoos deed met de grootste toexcijding en met de volle overtuiging van zijn groot hart, doch we vonden boven dien in hem ren buitengewoon goed mens. Tegenover eenieder en vooral tegenover zijn confraters xcas hij de verpersoonlijking van riendelijkheid. bereidwilligheid en dienst vaardigheid. In het leven wilde hij essen tieel staan als een GOED mens voor hem u-as het een ware levensbehoefte goed te zijn voor anderen. En per slot van reke ning is het goed-zijn van een mens. zijn edel-zljn. zijn hoogstaand-zijn van veel ho ger belang dan het meeste, dat wordt na gestreefd, vooral in onze tijden, xcaar de goedheid tegenover anderen te vaak verge ten xcordt en. waar ze te vinden is. soms met minachting bejegend wordt. En het schoonste en meest tppische voor beeld van zijn goed-zijn en zijn edel-zijn is wellicht de diepe cultus die hij wijdde aan zijn goede moeder. En ik moet het in olli oprechtheid erkennen sinds vele ja ren heb ik geen tweede voorbeeld van der gelijke verering en toewijding voor een moeder ontmoet. Zoals zijn eigen moeder, i ele iaren geleden zijn wankele eerste kin derschreden aan haar moederhand leidde, zo hield hij er hartstochtelijk aan. nu zijn moeder oud geworden was, ze aan de arm tc mogen leiden naar de kerk en als een kind over iedere bexoeging die ze buitens huis doen moest, te waken. Heel de balie houdt eraan haar innigste deelneming te betuigen aan de ganse fa milie en vooral aan Mevrouw Boone voor wie dit tragisch afsterven het schrijnendst is. Wij allen, zijn confraters, zullen altijd in ons het beeld meedragen van die vrien delijke zo vroegtijdig weggevallen confra ter ex. vooral het aandenken bewaren van zifn gemoedelijkheid en van zijn grote goedheid. Wacrde Confrater. Meester Boone. het lexien dat U zo beminde en altoos met een glimlach, in xoel en wee. hebt gedragen is voor U kort geweest, veel te kort. Moge de aarde, die U ontvangt in haar schoot, V licht wezen en het hiernamaals U de ver diende bekroning brengen van Vw grote goedheid onder de mensen. Een plechtigheid op de rechtbank. Woensdag 7 Oktober 1953 werd in zit ting van de rechtbank van le aanleg te leper, hulde gebracht aan de nagedach tenis van Meester Joseph Boone. Namen achtereenvolgens het woord de heer voor. Matton, namens de rechtbank de heer substituut procureur des konings Biebuyck in naam van de heer procureur en het parketen Meester Waterblee oudste lid van de Raad der Orde. namens de balie Hierop verklaarde de h. voor zitter de zitting geschorst ten teken van 13) Pinket Georges 38 v 36 v. 30 v. 32 v. 14) Vandenberghe Antoinette 25 v. 15* Muylle Emile 26 v. 16) Logier Alphonse 22 v. 17) Vermeersch Lucien 16 v. 18) Landsheere Werner 15 v. 19) Desmedt Maurice 14 v. 20) Vermeersch Jean 13 v. 21) Boullet Jules 9 v. 22) Schmidt Emile 10 v. 23) Chruvet Roger 10 v. 24) Oree; Denis 5 v. 25) CoLtlereel Maurice 3v. 26) Haeghebaert Maurice 4 v. 27) Hoornaert Suzanne 2v. 28) Parruys Gerard 4 v. Aan de diepbeproefde Mevrouw Boone en familie biedt «Het Ypersch Nieuws» zijn innige blijken van deelneming aan bij dit smartelijk verlies. ZONDAG 18 OCTOBER HEROPENING ran het Café - Restaurant ST SEBASTIAAN Statiestraat 37 IEPER door Gerard Descamps-Roturier (8656) Wie hielp er U in oorlogsnood MAES £ij wie nog steeds *t goedkoopste brood bij MAES Waar blijft het fijnst banket 't Voordeligst aan de dis gezet bij MAES Oude Houtmarktstraat 7IEPER Hoefsmeden* jleersangen De leergangen voor hoefsmederij zullen aanvangen met begin van November bij Hr Henri Vandemarliere. meester hoef smid. Ri selstraat. leper. Deze leergangen zijn kosteloos. Zich aanmelden per brief of per tele foon 184 Poperinge bij Dr Roger Ostijn. Veearts. Casselstraat 46. Poperinge. 802 gr. 772 gr. 735 gr. 712 gr. 612 gr. 585 gr. 465 gr. 389 gr. 303 gr. 285 gr. 274 gr. 245 gr. 228 gr. 188 gr. 104 gr. 95 gr. 83 gr. 83 gr. 72 gr. Bond der Vrije Meesters-Schilders en Behangers van België Afdeling leper en Omliggende aangesloten bij het N.C.M.V. Naar jaarlijkse traditie vieren wij on ze Patroonsheilige St Lucas op Maan dag 19 Oct Daartoe worden alle schil ders en behangers vriendelijk uitgeno digd tegenwoordig te zijn op de Plech tige H. Mis die zal opgedragen worden in St Pieterskerk om 9 30 uur. tot ziele- rust van al de afgestorven leden en fa milie en bijzonderlijk van Heer Arthur Leleu. medelid laatst overleden. Dit wordt gevolgd door een gezellige samenkomst in het lokaal 't Zweerd Grote Markt, van patroons en gasten. Schilders en Behangers. Viert uw Pa troonsfeest Leve St Luc ZONDACDIENST Is 3lleen van dienst op ZONDAG 18 OCTOBER 1953: Apotheker SEYS, Diksmuidestraat. ZIELMISSEN Zondag 18 Oktober om 8 uur in St Niklaaskerk, zielmis voor Mevrouw Marie WIG NA' echtg. v. Hr Georges Versailles Maloulaan 6, leper. (8366) WEKELIJKSE BOTER- EN EIERMARKT DatumZaterdag 10 October 1953. Hoeveelheid boter aangevoerd 686 kg Prijs per kg. boter: 85 95 fr Zondag 18 Oktober om 8.30 u. in St Pieterskerk, zielmis voor Mijnheer Camiel PACKET echtg. v. Mevr. Elisa Duflou Ieperleestr. 16. leper. (8647) Vriendelijke uitnodiging tot het bijwonen der gezongen jaarmis op Zondag 18 Oktober om 9 uur in St Niklaaskerk voor Dokter H. BRUTSAERT (8645) Zondag 25 Oktober om 11.30 uur in St Maartenskathedraal, jaarmis voor Mijnheer Arthur ROCSSELLE echtg. v. Mevr. Mathilde Delattre Lombaardstr. 30, leper. (8650)

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 3