V14 Het Ypersch Nieuws CHEVRON k.v.c.s.y. supportersclub k.v.c.s.y. supportersclub st pieters boven Voetballiefhebbers opgepast Uit het White Star Kamp KOSTELOZE PRONOSTIEKWEDSTRIJD VAN ZONDAG 20 DECEMBER Naam en voornaam Straat en Nr Gemeente Uitslagen en Beschouwingen van de Pronostiekwedstrijd V 13 Drinkt water zo... of water zus... Depothouder M. Knockaert Leider Tanghe-Wybo door W.A.P.-Sport gevloerd BASKET - BALL ATHLON'S BEDRIJVIGHEID IEUGDCLUB ST PIETERS ATHLETIEK MATRASSEN ALBERT SLOSSE BILJART HET YPERSCH NIEUWS BLz 19-12-1953 2 ae 11 ,e verdienen punten, doch he: was ten slotte Mulle Henri die de prijs ge zonken door de heer Robert Mottrie in ontvangst mocht nemen. De kosteloze ver plaatsing naar Kortrïjk werd gewonnen èoor Kools Alfred- Algemeen klassement X. Beun Albert, 89 p.2. Vandenbussche luitgarde. Devriendt Marcel. 88 p.4. Geerts René. Beauprez Léon, 86 p.6. Durnortier Tony. Isenbaert Valère. 85 p. g Mad. Desmet 84 p. 9. Mulle Henri. Le- wyllie Maurice. Mad. Janssens. Bauwen Rossette. Tavenier Jacqueline, 82 p.14. Ye.-meeren Daniel. Casier André. Vannieu- wenhuvse André, Am eel Norbert, 81 p.18. Vandewynckel Arthur, 80 p. Het Bestuur. DE MANDE», Zonnebekesteenweg 1 Verplaatsing naar Kortrijk PrijsLeden15 fr. Niet-leden 25 fr. Vertrek om 13.45 uur. Kosteloze Pronostiekwedstrijd Drie leden wisten deze week 14 punten te pronostikeren nml.Dehaene U. (3), Carlier Fl. (3) en Decroix M. (4). Beide eerstgenoemden hebben de bij- vraag juist. Na loting is de uitslag: 1. De haene U.2. Carlier Fl. Algemeen klassement 1 Markey E. 122 p. 2. Neyrinck E. 119 p.3. Noterdame O. 118 p.4. Labaere R. en Vandevoorde A. 117 p.6. Ostyn M. en Therry H. 116 p.8. Desmadril R. en Gruwier M. 115 p.10. Decroix M.. Ra- dys N- en Salomé P. 114 p.13. Carlier A. en Vanlimburg J. 113 p.15. Notebaert L. 112 p.16 Baert A., Compernolle J.. Pan- nekoecke R. en Titeca R. 110 p Het Bestuur. Verplaatsing naar Kortrijk. Prijs Leden 15 fr. Nlet-leden 25 fr. Vertrek aan het lokaal te 13.30 uur. Pronostiekwedstrijd Niemand onzer supporters wist de Juiste uitslag te behalen op de ontmoeting K.V.C. SY. - Knokke, zodat de rangschikking on gewijzigd bleef. Doet het deze week beter HET BESTUUR. Zondag 20 December alsook op 27 Dec., 3 en 10 Januariaftrap der matchen te 14-45 uur. S. K. Steenbrugge - \V S. leper 0-2 De Ieperse pessimisten, die de gestern- den in Steenbrugge weinig kans gaven, zijn van een kale reis thuisgekomen. Dat de 2-0 cijfers een schijnbaar moeilijke overwinning laten doorschemeren Doch schijn bedriegtDat de gastheren slechts 2 doelpunten te incasseren kregen, mo gen zij grotendeels danken aan het ru we spel van hun achterhoede- De gestem de voorhoede die door haar homogene ac ties herhaaldelijk de S. K.-defensie uit haar evenwicht haalde, werd evenveel ma len foutief gestopt, door een of andere j achterspeler die zijn onmacht tegenover onze veel snellere voorspelers, door bru taal optreden dekte. Zo zagen wij én Cof- fyn én Slosse én Ennaert, telkens in de backarea gehaakt worden bij één of an dere doorbraak. Gelukkig maar dat de re feree. alhoewel zeer kordaat in zijn op treden. al deze fouten ongestraft liet voor bijgaan. anders was de stand misschien heel wat hoger opgedreven geworden. Het voornaamste voor onze gesternden is dit maal de 2 punten winst geworden, waar van ze dankbaar gebruik gemaakt heb ben om een paar plaatsen vooruit te wip pen in de algemene rangschikking. Het gestemd elftal dat voor de zoveel ste maal met een nieuwe opstelling voor de pinnen kwam. mag ditmaal wel terug blikken op een zeer flinke verrichting. De voornaamste wijziging in onze elf was wel de vervanging van Doize door A. Ketels. Aan de capaciteiten van Bertje dienden we niet te twijfelen. Maar hij is nog heel wat hoger boven de verwachtingen geste gen Hij was werkelijk de man uit onze achterhoede, de rots waartegen de rech tervleugel van Steenbrugge niets ver- o»Ci r F AANDACHT w»— i» u i nwo——P——fcaa— (i) R. C. Gent Kortrijk Sp F. C. Izegem S. K. Beveren S. C. Menen R. C. Lokeren St. Moeskroen F. C. Eeklo R. C. Harelbeke S. V. Wevelgem W. S. leper S. V. Blankenberge Zwevegem Sp. U. S. Herseaux Dar. Blankenberge F. C. Torhout St. Kortrijk K.V.C.S. Yprois W. S. Lauwe A. A. Moeskroen (1) Plaats in deze kolom Het nummer 1 als U de thuisploeg gewonnen geeft Het nummer 2 als U de bezoekende ploeg gewonnen geeft Het teken X als U een drawn voorspelt. Hoeveel deelnemers zullen deze week het hoogste aantal punten behalen (of deknaam) (In blokletten) V 14 «HET YPERSCH NIEUWS» (Door deelnemer te bewaren) R. C. Gent Kortrijk Sp F. C. Izegem S. K. Beveren S. C. Menen R. C. Lokeren St. Moeskroen F. C. Eeklo R. C. Harelbeke S. V. Wevelgem W. S. leper S. V. Blankenberge Zwevegem Sp. U. S. Herseaux Dar. Blankenberge F. C. Torhout St. Kortrijk K.V.C.S. Yprois W. S. Lauwe A. A. Moeskroen Hoeveel deelnemers zullen deze week het hoogste aantal punten behalen T Onze pronostiekliefhebbers doen het el ke week beter, want alhoewel er ander maal 13 punten te verdienen waren is er ditmaal één deelnemer die het maximum behaalde. Het mag wel merkwaardig genoemd worden dat de laatste drie weken telkens 13 punten te verdienen waren; de eerste maal waren er 6 deelnemers met 9 p-, dan 2 met 12 p. en nu 1 met 13 p Als dat geen straffe tabak is De gelukkige winnaar, die we van har te gelukwensen, is: BIJOU, Lange Meersstraat, leper. 3 deelnemers behaalden 12 p.Benoot Marc, Desmedt Annie, Desmet Daniël. 16 deelnemers behaalden 11 p.Alma- roro, Angiitis Maurice, Cherchye Edouard, Debrouwer Albert. Dekaezemaker Jean, Qepuydt Edouard, Haecht. Hoedt Robert. Roet Edmond. Isenbaert Valère, Noppe Maurice. Platevoet Willy, Raeymaekers Maurice. Tas Adolf. Turck Albert. Van- denberghe Georges. Dan volgen 33 deelnemers met 10 p. ENKELE OPMERKINGEN A Aan Neyrinck Edgard U vergat deze week uitslagen te vermelden. A Aantal punten na V 13 Angillis Gilbert: 41 p. Beele Jacques51 p. Bonte Willy: 56 p. Demey Willy62 p. Dumez Roger63 p. Durnortier André 68 p. Fil Filou53 p. Hugues Frans19 p. Majestic74 p. Minnekeer Christelle56 p. Roose Maurits55 p. Talon Roger74 p. Vandekerckhove Cyriel62 p Vermeersch Ernest58 p. Wielewaal27 p. HET HUIDIG KLASSEMENT 1. Duthoo André, 87 p. 2. Defever Hubert, 80 p. 3. Beddeleem Martha en Meuleman Hu bert, 79 p. 5. 6 deelnemers met 78 p.Bartier Eva- riste. Decaestecker André, Dcpuydt Edou ard. Gillioen Agnès, Louwyck Norbert, Vandevoorde Charles. 11. 4 deelnemers met 77 p-Desodt Edith. Hoet Edmond, Knockaert Irène. Vercruysse Robert. 15. 2 deelnemers met 76 p.Demey Gas ton. Verkouter Marie-Th. 17. 8 deelnemers met 75 p.Benoot Marc. Boumgali, Flor, Gadeyne René. Gitta. Ka mina. Maton Annie. Petrui. Dan volgen 7 deelnemers met 74 p. Wie vanaf 19-12-1953 houdt van een trouwe en spoedige bediening voor Electriciteitsbcnodigdheden. zal zich steeds wenden tot het nieuwe huis ANNA DEBEYNE echtgenote van Claeys Julien Kalfvaartstraat 23 IEPER (8941) M mm in mm mm mm mmmïm mocht. En waar Wallaert G. Talpe ver ving. kunnen we. niettegenstaande we van Roger niet veel bijzonders te zien kregen, hem wel krediet geven. Want in het eerste elftal en dan nog tegen een zeer hard spelende tegenstrever is op zijn minst vol doende om een speler een beetje onder de indruk te brengen. De eerste helft zocht Roger dan ook naar de moeilijk te vinden kadans. maar zijn tweede helft vergoedde ruimschoots dit tekort. Hij was in de 2e speelbeurt heel wat doordrijven- der. zodat de 2 doelpunten dan ook van zijn voet kwamen. Wat de overigen van ons elftal betreft, wij kunnen hen gerust feliciteren, om hetgeen zij verwezenlijkt hebben. Zij stonden 100 boven hun te genstrevers. zowel op technisch gebied als door balvaardigheid. Vooral na de rust kwam dit klassenverschil tot uiting. De gastheren werden gladweg van het terrein gespeeld, en zeer terecht hoorden we menig lokaal supporter op het einde met een zucht van verlichting mopperen Ze heb ben er toch maar 2 in de kooi gekregen DE WEDSTRIJD. Het eerste gevaar gaat uit van de thuis- spelers. daar waar de onzen zich aan het voor hen zeer moeilijk te bespelen ter rein nog dienen aan te passen. Het botert echter na een 10 tal min. heel wat beter in de witgesternde rangen, zodat onze Stars alras het laken naar hun kant trok ken. Met zeer vlotte combinaties wandel den ze doorheen de S. K achterhoede, waardoor de locale doelman dan ook meer dan de handen vol kreeg om zijn doelvlak ongeschonden te bewaren. Het potige spel van de lokale achterhoede werd nu een hinderpaal voor onze gesternden Ze kre gen het moeilijk om naar behoren hun kans te wagen, want telkens opnieuw wer- der. ze in hun aanvallen foutief gestopt. Niettegenstaande dat werd het Steenbrug- se heiligdom van uit alle richtingen on der vuur genomen, zonder succes echter. In de lokale voorhoede bleek Strubbe ook r.iet van gevaar gespeend Zonder hulp van zijn medespelers stond hij echter al leen tegenover onze in een zetel acteren de achterhoede. Na de koffie bleek het al ras dat onze gesternden het hoge woord zouden blijven voeren. Onder het impuls van een machtige Degroote stormde onze voorhoede naar de S K. muit. Schoten van Coffyn en Slosse scheerden rakelings over de doellat De locale verdediging in het nauw gebracht moest enkele corners toestaan, corners die echter niet het ge wenste rendement gaven. Het Steenbrugse bolwerk diende tenslotte de duimen te leggen tegenover onze zeer gevaarlijke voorhoede. Een flinke pass van Wallaert bezorgde Slosse een enige kans, waarvan Bertje dankbaar gebruik maakte om de stand te openen en 10 min. later zorgde Coffyn voor een tweede doelpunt. Het kaarske bij de thuisspelers bleek nu to taal uitgebrand, zodat ze hun heil zoch ten in betonneren of beter gezegd in sta pelspel. waaraan ze tenslotte de zeer mi nieme nederlaag cijfers dankten. DE DOELPUNTEN. 53e min.Wallaert bedient Slosse op een flinke wijze Deze laatste in de schaar genomen door 2 spelers controleert het leder met het hoofd en besluit schier on middellijk (1-0). 63e min.Een goedgegeven corner van WnUaert brengt een geharrewar teweeg voor het locale doel. De doelverdediger ontzet slecht met de vuist en de vrij staande Coffyn herneemt in de vlucht. (2-0). ine SpeciaalDe specialers die in Zwe vegem een zeer zware klant aan huis te bekampen kregen, kweten zich zeer flink van hun taak. A. Gunst voor de eerste maal na lange tijd terug in het doel. bleek heel wat kwaliteiten te bezitten, terwijl de overigen waaronder Claus en Talpe dienen vernoemd zeer flink -speelden Met de nipte 2-1 nederlaag mochten onze gestemde specialers vrede nemen. Juniors: Niettegenstaande het juniors team de diensten van Coffyn en Vanden- bilcke dienen te missen, blijven ze voort schitterende uitslagen behalen. Ditmaal werd Kortrijk Sp. de dupe van het zaakje Alhoewel er enkele provinciale Juniors mee op bezoek kwamen, bleken ze niet bij machte om de zegerush der onzen te stoppen. Een zeer schitterende 3-0 over winning. Kadetten C.Onze knapen kregen te Roeselare geen schijn van kans Alhoewel ze zich hardnekkig weerden, werden ze toch ijdelhands huiswaarts gestuurd. De 4-0 cijfers blijken aan de hand van hun prestatie toch een beetje overdreven. ZONDAG AANSTAANDE. Het eerste elftal ontvangt aan huis het bezoek van S. V. Blankenberge Voorwaar geen sinecuurtjeWij betrouwen echter op het kunnen van onze gesternden. zodat het voor de bezoekers heel moeilijk zal worden om iets van de oogst binnen te halen. De Specialers krijgen nogmaals aan huis het bezoek van een zeer zware klant. Het gaat erom. mannen, uw huid duur te verkopen De juniors trekken naar R. C. Bissegem. Een gelegenheid te meer om de zegeklok te doen luiden. DURO. Doch indien u smaak hebt vraagt dan natuurlijk bij de Frenchlaan 50 IEPER Tel. 139 Korporatief Voetbalpraatje Wij hadden er ons aan verwacht dat de Izegemse leider Tanghe-Wybo te leper op een gasbek zou stuiten maar dat de cijfers zo uitgesproken zouden zijn, neen dat was een aangename verrassing Het werd een zeer gesmaakte partij en meteen bevinden wij ons op gelijke hoogte indien geen van beide ploegen verliest tijdens de laatste wedstrijden van de competitie dan dient een test-match te beslissen over de kampioen 1953-1954 Tijdens de eerste twintig minuten van de respectabele partij op het Minneplein was het toch Tanghe die het hoge woord voerde maar het moeilijk besluiten van hun voorlijn enerzijds en het prachtig verweer van onze defensie met stopper Noppe in vedette anderzijds, deden de balans al spoedig overhellen. Bij de 35e minuut kreeg Ossieur een mooie voorzet van Doolaeghe en zo kwam het dat de iu=t met 1-0 stand werd ingegaan. Na de poos zetten de Wapsers hun offen sief verder en bij de 10e minuut 'kreeg Claus de bal. dribbelde drie man en 't was 2-0. Twee minuten daarna schoot Dooiaeghe op de doelwachter, kon her pakken en weer raak tot bij de 17e mi nuut Claus er 4-0 van maakte. Bij de 22e minuut kreeg Tanghe een vrijschop te i.emen juist buiten de gevaarlijke zone en Beirlandt stuurde rechtstreeks bin nen Doolaeghe zou nog een drietal kan sen verkijken en met 4-1 uitslag werd het einde van deze match gefloten. Heden Zaterdag ontvangen onze jongens St Anna. uit Roeselare, te 15 uur, op het Minneplein en ook die ontmoeting moet een vrij gemakkelijke zege worden. W A P.-Sport heeft het kampioenschap reeds half in z'n bezit, de andere helft mag hun niet ontglippen... Huidige rangschikking 1. W.A.P.-SPORT 12 10 2 0 38 10 20 2. Tanghe-Wybo 12 10 2 0 46 14 20 3. Joncar 11 7 3 1 32 20 15 4. Navmeul 12 5 6 1 28 36 11 5 R.T.T. 12 4 6 2 26 27 10 6. Baertsoen 12 3 6 3 11 22 9 7. St Anna 11 1 7 3 14 28 5 8. Glasboys 12 1 9 2 7 65 4 Rg- na de rust, gedurende een 10 tal minuten, werkelijk verbazend snel en prachtig combinerend hebben gespeeld Echter steeds hetzelfde- de 3e factor die ont breekt de juiste richting op doel. Maar dat komtCorrecte leiding van de heer Minne en zijn confrater van A- S. Oost ende Uiterst fair-play bij beide ploegen (Hermes 2 P. F.J.SP 3 P. F.). De reserven hebben, na moedig verweer, het onderspit moeten delven met 50-10. Zondag namiddag stonden onze jonge ren in slaglinie tegenover hun stadsge noten van B B C. voor de le match van. het Wintertornooi. Aanvankelijk schenen ze een vlotte zege te zullen behalen, doch na de rust (19-9) verknoeiden ze de kan^ en wonnen slechts nipt met 23-21 Langemark leed aan huis de nederlaag tegen Athlon Picanol met 17-30. Vakschool leper was bye. Zondag 20 Dec. te 10 30 u. terrein Zaal hof Athlon - Patro J.S.P. Ofschoon er officiële rust is tot 31 Jan. 1954 blijven de oefenstonden op Dinsdag en Donderdagavond gehandhaafd- Alle spelers trouw op postWe willen elke bezoeker op het Zaalhof nog wat vuur aan de schenen leggen IEPER B.B.C. Het zwakke geslacht redde weer eens de eer. Waar onze roodjes Zondag zo maar even vier wedstrijden te betwisten hadden, wisten alleen onze onversaagde kattinne- tjes de puntjes op 't droge te brengen. Tegen Dynamo Brugge moest onze fa- nionploeg. benadeligd in gestalte en ge wicht, de wet van de sterkste ondergaan. Onderlijnen we vooral de moed en de toe wijding van het deerlijk gehavend, uit gedund en verzwakte ploegje dat tot het bittere einde bleef doorvechten tegen een veel te sterke tegenstrever Onze Reserven speelden een goede match, maar de afwerking ontbrak. De scoormachine bij Dynamo daarentegen liep gesmeerd en het resultaat liet niet op zich wachten. 's Namiddags werd dan nog een minia tuurderby gespeeld tussen de nieuwelin gen van beide Ieperse ploegen. Na een gelijkopgaande partij wisten onze stads genoten met nipte 21-23 cijfers de zege te behalen. Sportieve wedstrijd Goede leiding. En eindelijk een hoopvolle klank. On ze dametjes gingen met een nochtans on volledige ploeg Wiking Kortrijk kloppen. Geven we eerlijk toe dat het geen top wedstrijd werd. Langs weerszijden wer den enkele mooie kansen verknoeid. Maar de passen van onze Dametjes waren een tikje meer verzorgd en hun plaatsing was beter. Aan de rust kwam een magere 3-8 dan ook getuigen van de onproductiviteit van beide voorhoeden. Na de gebruikelij ke verfrissing voor speelsters en suppor ters ging de wedstrijd heel gezapig ver der Een verwonding van Laure bracht even sensatie, want Wiking liep in tot 11-13. In de laatste minuten echter kwam alles weer op zijn pootjes en met 12-15 werd afgefloten om dan in stormtempo de blijde mare te leper te gaan melden. We vinden het ogenblik gepast om even te wijzen op de flinke prestatie van Anne- Marie en Liliane, die voor het eerst on geveer gans de wedstrijd in de branding stonden en er merkelijk op vooruitgegaan zijn. Proficiat, kattinnetjes. voor een eer ste seizoen is 't prachtig. Op Zaterdag 26 December komt dan de beloning voor de ijver en toewijding van onze B.B C.-ers. De gebruikelijke reis naar Armentières waar in een avondmatch on ze Heren en Dames een internationale ontmoeting hebben met onze vrienden van St Louis Sport Armentières. We trekken er waarschijnlijk met een speciale trein naar toe. om alle supporters te kunnen meenemen. Tevens mogen we een heug lijk nieuws melden dat onze trouwe spe lers en supporters een hart onder de riem zal steken. De bange puntennood indach tig. waarin zijn vroegere clubmaten ver keren zou onze Stesse zijn overgang naar Asub uitstellen. In elk geval zal hij te Armentières voor 't eerst weer zijn rood plunje aantrekken 'Zondag a s. te 10 uur op 't Esplanade plein. match voor het Bekertornooi van Langemark en te 11 uur oefenmatch voor alle spelers uit de Herenploegen. RA-RA BASKETBALL Athlon heeft reeds lang het seizoen in gezet met een paar vriendenmatchen, die meestal werden gewonnen. De jongste wedstrijd Athlon-Vakschool echter viel uit ten nadele van zwart-oranje met 15-34 Nadat Athlon sterk voorsprong nam tot 13-7. werd de verdienstelijke spe ler Vandoolaeghe K helaas gekwetst Virtueel moest Athlon nog met vier man voortspelen. daar de invaller slechts een gelegenheidsspeler was. Het spel keerde en de rust werd bereikt met 13-13 en het einde 15-34 Zelfs de versterking A. De groote, die echter slechts een U. Van- hoorne. een Debeuf e.a. vervangde, ver mocht het gehavende Athlon, zonder ver vangers. niet te redden. De eerste speel- helft speelde Athlon zeer mooi. met meestal dichte worpen, om dan in de tweede helft het van ver te wagen, te vergeefs. Het heeft zich gerehabiliteerd tegen J. C. Langemark te Langemark zelf, niettegenstaande het het weerom met 5 spelers moest stellen. De eerste helft werd sierlijk spel vertoond en de rust bereikt met 17-9 voor Athlon In de tweede helft vertoonde de thuisploeg echter een slor dig spel. trachtte aldus de doeltjesker- mis van Athlon te breken, waarin het ge deeltelijk slaagde en het einde kwam met 30-17 voor zwart-oranje, geldend voor het Winter- en Lentetornooi van Langemark. De doelen: Debeuf (1), Durieu (4), De groote (8), Lambeets (17). De rangschik king is dus als volgt na deze eerste Zon dag 1. ATHLON 2. J.S P. leper 3. B.B.C. leper 4. Vakschool 5. J.C. Langemark PATRONAAT Zondag 20 Dec. van 5 tot 9.30 u. Vanaf 5-45 u. alle voetbal uitslagen. Te 8 u. prijsloting. BASKET Hermes Oostende - J.S.P. leper 47-12. Voor de zoveelste keer moest J.S.P met gehavende gelederen de strijd aanbinden, want N. Dehaene en L- De Ruddere ontbraken wegens militaire dienstplicht- Hoe paradoxaal het ook schijne tegenover de eindscore. toch mag er gezegd worden dat het de tot nog toe minst pijnlijke nederlaag van het seizoen geweest is. omdat onze jeugdige groentjes 1 1 0 0 30 17 2 p. 1 1 0 0 23 21 2 p. 1 0 0 1 21 23 Op 0000 0 00 p. 1 0 0 1 17 30 Op. Zondag 20 December te 10.30 uur op het J.S P.-plein ontmoeting Athlon - Pa tro J.S.P. leper. Etienne Pieters andermaal aan de eer. Na de prachtige overwinning van Et. Pieters bij Concordia Brugge, drukten we onze hoop uit dat het geen een-dagsbe vlieging zou mogen zijn. Bij zijn volgen de wedstrijd, t.t.z. Zondag 1.1. te Moorsele, heeft de pittige Etienne ons van antwoord gediend, door andermaal de le plaats in de wacht te slepen, dit op 29 kadetten. Verder commentaar overbodig De benjamin van de bende. René Ver- straete en tevens ook de jongste van de familie Verstraete. die zelf reeds een ath- letiekclub zou kunnen bevolken, liep er zijn eerste wedstrijd en plaatste zich eer vol 13e. wat zeker niet slecht Is voor een begin. Roger Verstraete, die bij de scholieren uitkwam (21 deelnemers) legde hier be slag op een mooie 5e plaats. Bij de juniors brachten we 4 man in lijn. die zich als volgt klasseerden Hugo Haezebrouck 10e, Jozef Verstraete 14e, Aimé Jacob 15e, en Kamiel Vanderjeugt 17e. dit op 28 vertrekkers. De wedstrijd van de grotenzag 26 man aan de start. Afgevaardigde Henri Bosmans kon aan de drang niet weer staan ook nog eens zijn benen te rekken en nam dan ook aan deze wedstrijd deel. om 20e te eindigen. G. 37, Vandenpeereboompl. leper - Tel. 461 (8511) INTERCLUBKAMPIOENSCHAP TE IEPER Amical verplettert Victoire SANTY Emile (A) 59 24 2,45 10 (52) 35 24 1.45 7 44 17 2,58 6 (27) 10 17 0,58 3 107 36 2,97 21 (76) 59 36 1,63 8 56 30 1,86 7 (64 62 30 2,06 7 40 29 1,37 6 (50) 34 29 1,17 6 (A) 68 22 3,09 14 (50) 30 22 1.36 5 89 29 3.06 13 (76) 54 29 1,86 16 overwinningen Coussement G. (V) BEUN Joseph (A) Coppens Fr. (V) CROES Albert (A) Pannecoucke R. (V) BEUN Albert (A) Lefevre G (V) FLEPTS Henri (V) D'Hondt J. (A) DEKNUDT Georges Angillis A (V) DEMEY Roger (A) Sedeyn Albert (V) EindstandAmical 6 Victoire 1 overwinning. Alg. rangschikking na de heenronde 1 AMICAL 21 14 0 7 1280-1043 28 2. Union 21 11 1 9 1202-1156 23 3 Victoire 21 9 1 11 889-1384 19 4. Patria 21 7 0 14 1300-1088 14 De terugronde zal aanvangen op Maan dag 1 Februari 1954.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 7