VOETBAL KRONIEK VAN nalf. afdeling me nat. afd. reeks a i vat bevordering reeks d e HET YPERSCH VIEIWS Blz. 6 23-1-1954 KON. VER. C. S. YPROIS Ir Pror.R- C- Harelbeke - K.V-CS.Y. O-I Alweer een verraderlijke klip. die de aoodjes succesrijk komen te omzeilen De vooruitzichten waren nochtans verre van rooskleurig Het optreden van Vandenbos- sche en Carpels bleek immers onzeker ■erstgenoemde, dit tengevolge het letsel dat hij opliep tegen S C. Oostrozebeke, aou trouwens niet van de partij zijn. Het was Bruneel. welke voor hem inviel en wel de titularis niet kon doen vergeter, ■naar dan toch. vooral in de tweede beurt, tamelijk goed zijn stuk wist te staan Car pels. daarentegen, ofschoon voor hem het meest werd gevreesd, verklaarde zich ter elfder uur paraat Dank zij verschillende tosp uitingen met penicilline was de weer barstigheid uit zijn knoezel verdwenen. Lionel's aanwezigheid hij zelf noemde het een mirakel mag een gelukkig feit worden genoemd want zijn aandeel in de overwinning bleek eens te meer aanzien lijk. Ook hij was het. die het enige doel punt van de wedstrijd scoorde Het ware evenwel onbillijk van alle verdiensten al leen op de rekening van Carpels te wil len schrijven Zo hij er wellicht de stimu lans toe was. dan kan anderzijds niet ont kend. dat de Cercleploeg in haar geheel een beste verrichting weggaf. Het elftal bewees hoe het nog verbetert van Zondag tot Zondag en zijn hoogste punt nog niet heeft bereikt- Het op dreef geraken van ▼anbeselaere en Soenen. welke met onge wone vreugde hun forme een stijgende lijn zien volgen, is daar ongetwijfeld allesbe halve vreemd aan. Ja. er werd te Harel- beke niet uitsluitend een mooie, als ver diende overwinning in de wacht gesleurd, doch tevens opvallend flink gepresteerd. De verdediging, met een onverzettelijke Soenen. die zich het felst liet opmerken acteerde feilloos en opnieuw geraakte het leder niet tot tegen Frammout's koorden ▼eel werk kreeg de Cercle-portier geens zins op te knappen. De meeste ballen werden hem toegespeeld door Kerrebrouck. welke, terloops gezegd, wegens zijn uit sluiting op Stade Kortrijk vorige week Zaterdag voor de groene tafel moest ver schijnen. De uitspraak een strenge ver maning. Op zijn stopper, evenals trou wens op de slagvaardige Clarisse. kon Frammout zich overigens volkomen betrou wen De keren verder dat hij aan de tand werd gevoeld om inde tweede time wanneer Van Looy zijn Dikke Bertha étaleerde gaf hij blijk van klemvast heid. Naast Bruneel. over wie we het ho ger hadden, maakte kanthalf Cailliau in het middenveld ophef door zijn heerschap pij. terwijl de aanvalslinie op behoorlijk toerental draaide, doch met veel onkans had af te rekenen Vooral kapitein Van- beselaere. goed geïnspireerd en ln beste «onditie. vond geen gratie in de ogen van Dame Fortuna Meerdere keren zag de locale keeper zich door de captain op de korrel genomen en was de toestand voor hem kritiek, maar zelfs de quasi on houdbare gevalletjes klaarden zich won derbaar in voor Calu gunstige zin op. Nu dient er aan toegevoegd, dat de doelver- dediger van Racing, naast een tikje chanceheel wat klasse in zijn bedrij vige grijparmen verdoken hield Hij ont popte zich als een bijzonder talentrijk doelwachter en was een der grote figuren van deze door wind gedrukte, doch spijt alles genietbare ontmoeting. Devos en Par- rein. die in het bombarderen ook hun steentje bijbrachten, troffen nog maar zel den zulk een domper op hun baan die me FROV. AFD E Uitslagen van Zondag 17 Jan. Brièlen Sp. - S. K. Elverdinge 3-1 F. C. Langemark - S. K. Geluwe 0-4 Dadizele Sp. - B. S. Poperinge 10-2 F. C. Woesten - E. Beselare 3-1 J. A. Waasten - S C Le Bizet 1-2 Sas Sp. Boezinge - S. C. Zonnebeke 4-6 Matchen voor Zondag 24 Jan. S. C. Zonnebeke - Brielen Sp. (Titeca) S. C. Bizet - E. Beselare (Lacluyse) Sas Sp. Boezinge - B. S. Poperinge (Mnllie) Dadizele Sp. - S. K. Elverdinge (Vanbelle) W S Passendale - J. A. Waasten (Delva) F C. Woesten - S. K. Geluwe (Louagie) leidt naar doelpunten- Beide voornoemde kleppers, naar het einde toe wel ietwat beducht voor de al te scherpe doordrij- vendheid van Gheysens en Cie. stelden Verschaeve. die slechts nu en dan enkele goede bevliegingen had en bij wie de af werking maar zus en zo bleek in de scha duw. En zeggen dat Tjorre destijds zo sneeden precies als krachtdadig op doel klopteWat hij vroeger kon. moet hij thans nog kunnen, 't Lijkt ons alleen maar een kwestie van vertrouwen, ijveren en willen. Voor Zondag. Georges 7 De Ratjes hadden hun vedette tussen de palen staan en benevens Calu mogen stopper Bruneel en Desmaele worden ver noemd- Het systeem klopte verder niet Vercruysse de middenvoor, die terugge trokken fungeerde werd nooit waargeno men Door het veldoverwicht der rood- witten zag Desmaele zich anderzijds ver plicht in de eerste beurt ballen te gaan ophalen en hierdoor bleek Racing's voor*- linie herleid tot 3 man. waarvan Van Looy automatisch het midden moest houden om de aanval te dirigeren. Hij verzeilde in de greep van Kerrebrouck en zou er nooi* meer uitgeraken. Ook niet na de rust toer de vermoeidheid der paarse verbindings spelers alweer de gewenste spelmethode naar de WM dreef Van Looy kan eer. uitstekend trainer zijn. zulks laten we in het midden, doch als speler teert hij gro tendeels op zijn faam In de Cercle-ran- gea huisden er in ieder geval een half dozijn elementen, die kop en schouders boven hem uit reikten. Het lijkt ons dat de ex-Gantoiseman spoedig zal ervaren dat hij op 38 jarige leeftijd in Ie Prov Westvlaanderen geen boeman meer kan zijn Eenmaal het leder aan de voet kan men nog wel iets laten bewonderen, doch 't is kwestie van bij de bal te geraken Ja. Van Looy deed ons toevallig denken aan het gezegdeWie in voetbal aan namen gelooft, gelooft aan spoken Laat ons nu nog in enkele trekken de wedstrijd schetsen. Tegen de gewoonte in werd er door K.V.C.S.Y.. welke de kamp keuze mocht doen, de voorkeur aan ge geven van in.de eerste beurt met wind- voordeel te acteren. Een wind die krach tig diagonaal over het arm aan gras maar vlak gerolde droge veld blies. De roodjes hadden zo de zon in de rug en dit was trouwens de reden waarom de localen bij de start met Blasius in het na deel werden geplaatst. Onmiddellijk richt ten de roodhemden hun batterijen op Ca- lu's heiligdom. Reeds in de eerste minu ten kon deze zich onderscheiden op een ver schot van Cailliau. alsook een paar kanjers van Parrein en Vanbeselaere. Het duurde 14 minuten alvorens de locale net ten aan het trillen gingen en nog meer K V.C.S Y -goals hingen in de lucht. Ver- schil1ende hoekschoppen, vooral deze door Devos genomen, zaaiden herrie nabij de kooi der paarsen Bij een dezer kopte Vanbeselaere machtig op doel en redde Calu mirakuleus. Waar Frammout tijdens de initiale beurt hoop en al één keer de handen meldenswaardig uit de mouwen hoefde te steken om de bal weg te grijpen van boven het hoofd van Desmaele. kreeg de Racing-portier niet de minste verpo- zingstijd. Opvallend zocht Calu bij het veelvuldig intrappen om seconden te win nen en juist véór de poos duikelde hij nog gepast als roekeloos in de voeten van Parrein. De 0-1 stand waarmede er van kamp werd verwisseld, was vleiend voor de gastheren. Calu. die toen hij na de eerste 45 min. de arena had verlaten van uit de tribune op een ovatie was vergast geworden, moest zich aanstonds na de hervatting terug reppen. Het aan het be wind blijven van Cailliau en maats was een hart onder de riem der Cercle-aan- hangers. voor wie de 0-1 score aan de rust verre van een geruststelling bleek. Of schoon ze nu inderdaad met windnadeel (de zon was verdwenen) hadden te kam pen. bleven de roodjes de touwtjes hou den. Omstreeks de 60e minuut toog Racing wel in een schuchter offensief, dat echter zeer kortstondig was en waarbij Fram mout een paar schoten, eens al duikelend, van Van Looy schitterend blokkeerde Calu werd dan weer voor meerdere moei lijk op te lossen vraagstukken gesteld Een door Devos genomen hoekschop deed de Cercle-gemeenschap jubelen. Men zag het leder rechtstreeks binnen suizen, maar Calu of misschien wel Gheysens (het was een phase die veel gelijkenis vertoonde met deze der heenmatch toen referee Lanckriet strafschop floot ten voordele van K.V.C5 Y punchte het ding het veld in en scheidsrechter Vantornhout (S. C. Menen) liet doorspelen. De spelleider, met langs de zijlijnen zijn confraters Daels ■Stade Moeskroen) en Vanbrabandt (F. C. Wakken) had geen goede kijk op hands- gevallen- Zijn arbitrage was na de rust anders het best en in haar geheel genomen te klasseren omtrent de bevredigende mid delmaat. Tijdens de laatste vijf minuten trokken de Augustinusmannen zich op ver dediging. Inworpen moesten nu genomen worden bij de vleet en in extremis dien de Soenen nog een corner toe te staan, die door Racing op weinig verontrustende, noch tactvolle manier werd gegeven. Alles samengevat kwamen de roodjes op onaan vechtbare wijze, gelijk waardige leiders met de hun rechtmatig toekomende 2 pun ten uit het strijdperk. De ploegen: R. C- Harelbeke (4-3-3-1) Calu Gheysens Bruneel Viaene Destoop Vercruysse De wijn Desimpelaere Desmaele V Looy Deplancke Devos Parrein Verschaeve Carpels L. Vanbeselaere R. Cailliau Bruneel Soenen Kerrebrouck Clarisse Frammout K.V.CA Yprois (WM) Het doelpunt14e min.Devos zwenkt met de bal aan de voet naar binnen en zet dan gemeten voor aan Carpels, die met hem voor een vernuftig switchen komt te zorgen. Destoop poogt Lionel te stoppen door hem foutief aan te vallen. Het baat evenwel niet en ofschoon hij een povere schiethoek heeft, waagt Cercle's linksbin nen zijn kans. Een schuin grondscherend schot. dat. tussen de benen van Calu door. 't doelvlak der paarsen schendt (0-1). nie Spec.: F. C. Izegem - K.V.C.S.Y. 2-0 Dé reserven. met verschillende invallers, verloren op onbegrijpelijke manier. Ter ritoriaal overheersten ze aanhoudend hun tegenstanders, die een zegepraal boekten welke 100 in aanfluiting was met het spelbeeld. Aan de rust leidden de Borstel makers met 1-0. daar waar hun doelwach ter als held van de partij mag worden ver noemd. Kad.S. K. Torhout - K V.C.S. Yprois 0-7 Een paar wijzigingen aan de knapen- formatie gebracht, betekenden een gevoe lige versterking. Er werd goed samenspel vertoond en na aan de poos met 0-3 in voorsprong te hebben vertoefd, wonnen de roodjes uiteindelijk met sprekende score Dumoulin H. (4). Vanhoorne R Devloo R en Bollaert F. tekenden de goals aan. De drie eerstgenoemden lieten zich ook als de beste acteurs opmerken. ZONDAG AANSTAANDE: Nummer 1 tegen 2 De grote schok van het seizoen Niemand minder der K F.C. TÏELT komt Zondag aanstaande op bezoek naar het Augustinusstadion. Dergelijke confrontatie spreekt voor zichzelf. Kunnen de rood-witten en we geloven het hun zegereeks voortzetten, dan stijgt de leidende voorsprong tot 6 punten. De titel- ambities der Canaries zouden in dit geval iets in de aard van hun pensioen kun nen krijgen Dit juist moet door de rood hemden betracht worden. Met weer die zegewil, welke door de K.V.CS.Y.-ran- gen woei toen men te Tielt met 2-5 cijfers ging zegevieren, schijnt het treffen met gerust gemoed te mogen worden tegemoet gezien. Club. waarbij slechts kanthalf Lambrecht een eigen speler is. verloor dit speeljaar weliswaar nog niet op ver plaatsing en maakte tot op heden furore in de c Beker van België maar spijt dit alles hebben we vertrouwen in onze rood- ies. De embetantemiddenvoor Helle- buvck. animator Struyven en stopper Ver- halle zijn de kleppers, die van het roet moeten weggehouden worden, willen de Augustinusmannen hiervan niets in hun eten aantreffen Deze kapitale wedstrijd, die iedere voetballiefhebber der streek zal willen bijwonen en waarvoor er even eens veel vraag is naar toegangskaarten uit Tielt. lijkt ons veel weg te hebben van de bigmatch, welke vóór een paar seizoenen op het Augustinusstadion zijn verloop kreeg. nml. tegen S. K Roeselare. Terecht vragen de mensen, die belast zijn met de organisatie van deze kamp, zich af hoe en waar ze al de belangstellenden een plaatsje zullen weten te geven. Ijverig wordt er gewerkt om ringplaatsen enzomeer aan te leggen. In ieder geval, wie een eer ste rang beoogt, zal gewis vroeg moeten present zijn- De spelleiding zal worden waargenomen door referee Manhaeve (F. C. Roeselare). geholpen door zijn collega's Vanderhaeghen en Vandenberghe. Rood jes, het bestePoorten open te 13-30 uur. Aftrap te 15 uur. De specialers en kadetten spelen insge lijks aan huis onderscheidenlijk tegen Zwevegem Sport (9 uur 15) en W. S. leper (11 uur). De scholieren zien zich opnieuw een uitgesteld toebedeeld. MEDEDELING. Ter gelegenheid van de match K.VC.S. Yprois - K F C. Tielt kunnen toegangs kaarten vooraf gekocht worden, tot de Zondagmiddag, bij Maurice Vanwichelen. Statiestraat 17. leper Op hetzelfde adres is er eveneens een regenscherm terug te bekomen die op het Augustinusstadion achterbleef na de wedstrijd tegen S- C. Oostrozebeke. ROGIMAR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB LOKAAL «AU CASINO» Kosteloze Pronostiekwedstrijd Uit het White Star Kamp Ie Prov. W. S. leper - F. C. Knokke 2-) Tegen het gereputeerde blauw-witte elf tal uit Knokke hebben onze gestemden weerom eens bewezen zelfs de besten aan te kunnen. De 2-1 uitslag die in feite 3-1 mocht geweest zijn. laat ten volle door schijnen met welke moed en volharding de Stars zich in de strijd geworpen heb ben. Alhoewel ze sterk gehandicapeerd werden door het uitvallen van Henri De- bruyne die in een duel met Buyssens aan de ribben gekwetst werd. hebben ze ge streden tot het uiterste om beide pur.taj in leper te houden. Een verdiende over winning is het wis en zeker geworden. Het bewijs hiervan is wel het spontane applaus dat onze spelers te beurt viel bij het affluiten. Het publiek dat soms zeer moeilijk te bevredigen is. gaf ten volle lucht aan zijn tevredenheid. Dit stak met een een hart onder de riem van ons team dat met 10 man tegen een elftal dat in Zondag 1.1. werd de prijs geschonken de tweede helft door de stevige bries ge- door de heer Maurice V an Wichelen ge- rugsteund werd. beide punten uit de bran- wonnen door Hollebeke Florimond. die djng sleepte. 11 punten pronostikeerde. De eerstvolgen- j x>at aan de rust. waar onze gesternden de verplaatsing werd gewonnen door Ho!- mej windvoordeel slechts een 1-0 voor- lebeke Etienne die eveneens 11 punten sprong verwierven, de toestand er voor de behaalde onzen allerminst rooskleurig uitzag, valt Alg. Klassement1. Beun Albert. 130 p. ucht te begrijpen. Doch daar waar Stafke 2. Devriendt Marcel. Mulle Henri. 127 P m Vandenbilcke uit de voorhoede naar ach- j4. Beauprez Leon. Vandenbussche Lutear- ter geroepen werd om Debruyne te ver- de. 120 p.6. Geerts René. 11p.Ta- vangen, ontpopte deze zich tot een zeer venier Jacqueline. Bauwen Rossette. lis sterk achterspeler, zodat, dat deel van p.9 Landtsheere Julien. 114 p.het elftal niet verzwakt voor de pinnen venier Michelinei Dumortier Tony. Knol s jrwam. Doch het gat in onze voorhoede was er vooral in de tweede helft, wanneer Henri voor goed het terrein verliet. Er was geen doen meer aan. met een gelaat verwrongen van pijn en spijt diende on ze stopper door de omstandigheden ge dwongen zijn makkers ln de steek te laten. Captain Bovy nam het wijselijk besluit Deboi naar de middenvoorplaats te verwijzen en G. Ennaert als binnen- speler te doen verhuizen. En dit was wel de ondergang voor de gasten. Want wij zagen hen tot over de helft van het ter rein komen, alles in de aanval werpend om de kostelijke punten te veroveren. Dit was in de kaart gespeeld van Isi die ge- ïedereen mag deelnemen, mits betaling brujk makend van zijn razende snelheid van 5 fr. als inleggeld. staat eveneens op het programma. De prijskampen ne- Walter. Coene Oscar. 113 p.; 14 Leupe Jacques, 112 p.15. Vermeeren Daniël. Pauwels Oscar. Isenbaert Valère. Mad. De smet. Dumortier Joseph. Casier André. 110 p. Na de match K V.C.S. Yprois - F. C. Tielt worden alle leden, alsmede alle suppor ters. verwacht in het lokaal Au Casino waar het jaarlijks feestje zal doorgaan. De leden zullen er opnieuw verwelkomd worden met een belegd broodje, terwijl een kosteloze prijskamp voorzien is op de teerlingbak of op de biljart naar keus. Een prijskamp op de teerlingbak waaraan men een aanvang om 5.30 uur., de be kortingen beginnen om 8 uur. HET BESTUUR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE Zonnebekesteenweg 1 Kosteloze Pronostiekwedstrijd Eén deelnemer wist met 13 punten de wekelijkse prijs te bemachtigen. Het is Kerrinckx R. Proficiat René Voor de kosteloze verplaatsing komen twee deelnemers met 12 punten ln aan merking. n.m.l. Knockaert A. (2) en Lus- saert G. (4). Door de bijvraag wist eerst- ter uit het middenveld, haalde alle schijn- genoemde de verplaatsing ln de wacht te baar verloren balletjes op om de drie slepen. voorspelers telkens opnieuw aan het werk Alg. rangschikking1. Labaere R.. 165 te zetten. En een derde doelpunt op enige p.2. Vandevoorde A.. 162 p.3. Noter- wiize door Gilbert voorgebracht en door dame O.. 161 p.4. Hollebeke Fl.. 160 p.Coffyn gescoord werd door de officiële 5. Markey E.. 156 p.6. Neyrinck E..linesman voor offside ongeldig verklaard. 155 p.7. Decroix M. en Notebaert L.. De 5 overige minuten van de wedstrijd 154 p.9. Ostyn M. en Vanlimburg J.. stonden nu totaal in het teken van een 153 p 11. Baert A.. 152 p.12. Radys N herboren White Star team. dat aan de 151 p.; 150 p. 4-5 maal alleen naar doel vloog om uit eindelijk zijn pogingen het gewenste ren dement te zien verkrijgen. Dit doelpunt werkte als een zweepslag voor onze man nen die zich uit de F. C.-knel loswerkten en zelfs het evenwicht herstelden. De Knokse spelers verrast door deze eigen aardige ommekeer in het spelbeeld. waren zodanig de kluts kwijt dat ze aan het roddelen gingen. Ze concentreerden al hun spel op hun middentrio dat zeer flink onder de knie gehouden werd door een zeer nuchtere verdediging met Degroote. Ketels en Vandenbilcke als uitblinkers. Gilbert Ennaert. de onvermoeibare wroe- 13. Logier O. en Pannekoecke R HET BESTUUR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ST PIETERS BOVEN Lokaal Café De Valk bij August Lesagr Rijselstraat. 104 Pronostiekwedstrijd. Niemand wist de juiste uitslag te beha- bezoekers geen gelegenheid meer gaf Pol Verhaeghe nog te gaan verontrusten. Men kan rond een wedstrijd zoveel mo gelijk fantaseren, doch feiten zijn nu een maal feiten en had Isi Deboi in de twee de helft een tikje meer geluk gehad, dan was de stand misschien heel wat hoger opgedreven geworden. Doch de nipte over winning is des te schitterender omdat ze tenvolle de hardnekkigheid en strijdlust len, zodat de prijs wederom in het lokaal van onze gestemden laat uitschijnen, bleef. Supporters doet het deze week beter. De wedstrijdDe toss door Knokke ge- Alg. rangschikking1. Lesage André wonnen, brengt ons de onbegrijpelijke en Depoorter Hortense. 28 p.3. Notebaert kampkeuze der bezoekers tegen wind. On- André en Santy R.. 27 p.5. Lesage Au- begrijpelijk wis en zeker, want de stevige gust. Demey W. en Vandamme E.. 26 p.bries over de lengte van het terrein laat 8. Vandendriessche. 25 p. j onze gesternden onmiddellijk toe een ter- HET BESTUUR, ritoriaal overwicht te veroveren dat ze tot Matchen lie NATIONALE AFDELING I ine NAT. AFD REEKS A Waterschei Th. - F. C. Brugge (Thiriart) I Vig Hamme - Olse Merksem (Calonne) Tubantia F C. - St Niklaas SK. (Rietjens) Un. Namen - Rupel S. K. (Gillissen) Beringen F. C. - St Truiden V. V. (Jacobs) C S. Brugge - A.V. Dendermonde (Godart) Boom F. C. - R. C. Tienen (Deriemaecker) F. C. Izegem - A.E.C. Bergen (Sleeckx) U. S. Doornik - A. S. Oostende (Ysebaert) V.G- Oostende - F.C. Ronse (Laureyssens) C. S Verviers - Kortrijk Sp. (Dupont) S. C. Boussu-Bois - R. C. Doornik Ukkel Sp. - R. C. Gent (Lescart) (Alsteen) R C Brussel - White Star A C- (Versyp) S. K. Beveren - Willebroek S. V. (Plovier) Ex. St Niklaas - E. Aalst Uitgingen (Derwa) voor Zondag NAT. BEVORDERING REEKS D Kapellen F. C. - Germ. Ekeren (Hofkens) A. S. Ronse - R. C. Borgerhout (Casteleyn) S. C. Menen - S. K. Roeselare (Dumont) Boechout V. V. - S. K. Geraardsbergen (Van Aenroeyde) R. C. Lokeren - St. Moeskroen (Calcus) Waeslandia - S. V. Oudenaarde (Hubert) F. C. Roeselare - S. V. Waregem (Lucq) ne NATIONALE AFDELING U. S. Doornik - Tubantia F. C. 5-1 A. S. Oostende - Kortrijk Sp. 0-0 St Niklaas S. K. - R. C. Gent 1-4 C. S. Verviers - R. C. Tienen 0-1 R. C. Brussel - Waterschei Th. 0-2 F. C. Brugge - Beringen F. -C. 0-2 St Truiden V V. - White Star A. C. 2-1 Boom FC. - Ukkel Sp. 1-0 der- A •I anua i~i 1 Ie PROV. AFD. S. V. Wevelgem - W. S. leper (Pattyn J.) F.C. Torhout - Zwevegem Sp. (Snauwaert) Aalbeke Sp. - S. C. Oostrozebeke (Dekeirschieter) F. C. Knokke - Kuurne Sp. (Vandeginste) St. Kortrijk - S. K. Steenbrugge (Vantornhout) S. V. Blankenberge - U. S. Herseaux (Van Loocke) K V.C.S Yprois - F. C. Tielt (Manhaeve) R. C. Harelbeke - D. Blankenberge (Deloof) matchen van Zondag 11 Januari ne PROV. AFD. c S K Vlamertinge - Dottignies Sp. (Montaigne) Ol. Ledegem - T. Menen (Couvreur) A. A. Moeskroen - St Eloois Sp (Breyne) E Wervik - F. C. Lendelede i (Verbauwhede) S. V. Kortrijk - S. V. Moorslede (Vandevoorde) F. C. Luingne - F. C. Komen (Mahieu) R. C. Bissegem - S. V. Moorsele (Vanlerberghe) W. S. Lauwe - F. C. Poperinge (Vanlede) me nat. afd REEKS E. Aalst - C. S. Brugge 3-2 F. C. Izegem - Rupel S. K. 1-1 Un. Namen - V. G. Oostende 2-1 F. C. Ronse - A.E.C. Bergen 1-3 S. K. Beveren - Ex. St Niklaas 6-2 S. C. Boussu-Bois - Vig. Hamme 3-0 Willebroek S. V. - R C. Doornik 1-0 A. V. Dendermonde - Olse Merksem 2-3 NAT. BEVORDERING REEKS D St. Moeskroen - R. C. Borgerhout 2-1 S. K. Geraardsbergen - Germ. Ekeren 2-0 S. V. Waregem - S. C. Menen 2-0 Hoboken S. K. - S. V. Oudenaarde 2-3 S. K. Roeselare - F. C. Roeselare 2-1 Boechout V. V. - A. S. Ronse 1-0 Kapellen F. C. - F. C. Eeklo 6-1 Waeslandia - R. C. Loueren 3-0 Ie PROV. AFD. R. C. Harelbeke - K.V.CS. Yprois S. C. Oostrozebeke - Zwevegem Sp. St. Kortrijk - S. V. Blankenberge S. V. Wevelgem - Aalbeke Sp. F. C. Tielt - U. S. Herseaux W. S. leper - F. C. Knokke D. Blankenberge - Kuurne Sp. F. C. Torhout - S. K. Steenbrugge 0-1 3-0 5-0 0-0 4-0 2-1 1-1 0-4 *7« NATÏO Waterschei Th R C Brussel Ukkel Sp R C. Gent St Truiden V V A S. Oostende White Star A C Boom F. C Beringen F C Kortri'k Sp R. C. Tienen St Niklaas S K F C. Brupge C. S. Verviers U. S. Doornik Tubantia F C 18 18 18 17 18 18 18 18 18 18 18 18 17 18 17 Klassementen na «Ie matchen van Zondag Te PROV. AFD ne PROV. afd. c S. V. Kortrijk - F. C. Luingne F. C. Komen - Ol. Ledegem W. S. Lauwe - E. Wervik S. K. Vlamertinge - S. V. Moorslede R. C. Bissegem - A. A. Moeskroen F. C. Lendelede - S. V. Moorsele St Eloois Sp. - T. Menen F. C. Poperinge - Dottignies Sp. IT Januari 1-2 2-1 0-1 0-2 1-1 1-4 2-1 2-0 ne prov. afd. c 11 3 3 41 22 25 F. C. Izegem 18 11 5 2 36 21 24 S. V. Waregem 18 15 1 2 42 13 32 K.V.C S. Yprois 18 11 2 2 65 32 30 A. A. Moeskroen 18 14 1 3 51 13 31 9 3 6 29 17 24 S. C. Boussu-Bois 17 10 4 3 27 23 23 A. S- Ronse 18 12 3 3 40 17 27 F. C. Tielt 18 10 2 6 40 21 26 E. Wervik 18 14 2 2 57 17 30 9 5 4 33 23 22 E. Aalst 18 10 5 3 37 24 23 S. K. Roeselare 18 12 4 2 43 24 26 U. S. Herseaux 18 9 3 6 35 27 24 W. S. Lauwe 18 12 5 1 50 20 25 10 6 2 45 30 22 Un. Namen 18 10 6 2 38 22 22 R. C. Lokeren 18 10 5 3 36 31 23 S. V. Wevelgem 18 8 4 8 29 28 20 F. C. Luingne 18 12 5 1 51 33 25 8 4 5 34 28 21 R. C. Doornik 18 10 6 2 34 29 22 F. C. Eeklo 18 8 8 4 37 32 20 Zwevegem Sp. 18 7 5 6 31 23 20 s. V Moorslede 18 11 6 1 39 26 23 8 6 4 25 19 20 C. S. Brugge 17 9 5 3 35 23 21 St Moeskroen 18 6 8 6 39 32 18 S. V. Blankenberge 18 9 7 2 47 40 20 Dottignies So. 18 7 6 5 39 31 19 9 7 2 23 21 20 S. K. Beveren 18 8 5 5 29 27 21 S. K. Geraardsbergen 18 4 4 10 31 28 18 F. C. Knokke 18 9 7 2 34 32 20 F. C. Poperinge 18 8 7 3 45 47 19 7 5 25 28 19 Willebroek S. V. 18 8 6 4 30 23 20 R C. Borgerhout 18 5 6 7 24 31 17 Aalbeke Sp. 17 6 6 5 19 25 17 Ol Ledegem 18 7 8 3 26 31 17 7 7 4 20 17 18 A.E.C. Bergen 18 8 8 2 28 26 18 F. C. Roeselare 17 7 7 3 32 22 17 St. Kortrijk 18 5 7 6 40 35 16 T. Menen 18 7 9 2 41 51 16 5 6 7 29 36 17 Vig. Hamme 18 6 8 4 21 29 16 Waeslandia 18 5 7 6 24 28 16 Kuurne Sp. 18 6 8 4 30 43 16 R. C. Bissegem 18 5 8 5 36 40 15 7 8 3 24 27 17 F. C- Ronse 18 7 9 2 24 25 16 Kapellen F. C. 18 4 7 7 29 32 15 W. S. leper 17 S 8 4 32 37 14 St Eloois Sp. 18 6 9 3 31 41 15 7 9 2 37 36 16 Ex. St Niklaas 18 5 10 3 18 34 13 S. C- Menen 18 5 8 5 28 41 15 R C. Harelbeke 18 5 9 4 29 35 14 S. V. Kortrijk 18 4 11 3 26 40 11 6 10 2 24 26 14 Olse Merksem 16 5 9 2 27 39 12 S. V. Oudenaarde 17 4 9 4 27 41 12 F. C. Torhout 18 5 9 4 32 33 14 F. C. Lendelede 18 5 12 1 36 48 11 5 10 2 21 26 12 A. V. Dendermonde 18 5 11 2 30 38 12 Boechout V. V. 18 4 10 4 18 38 12 D Blankenberge 18 5 19 3 34 41 13 s. V. Moorsele 18 5 12 1 27 36 11 2 9 7 23 45 11 V. G. Oostende 18 5 11 2 28 4 0 12 Hoboken S K. 18 2 11 5 17 34 9 S. C. Oostrozebeke 18 4 11 3 29 49 11 F. C. Komen 18 5 12 1 32 74 11 1 12 4 14 46 6 Rupel S. K 18 2 11 5 17 36 9 Germ. Ekeren 18 3 12 3 15 38 9. S. K. Steenbrugge 18 5 12 1 35 55 11 s. K. Vlamertinge 18 4 13 1 29 68 9

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 6