ONS VOETBAL me NAT. KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS la Prov.B-F C. Knokke - KVC-SY 2-4 Deze wedstrijd had zijn gewoon decor Zoals steeds te Kcokke werd K V C S-Y er weinig gastvrij ontvangen. Da blauw witte spelers supporters en ook dirigen ten (zelfs de linesmanI gaven weer eens vrije teugel aan hun chauvinisme, dat op toet Parmentierstadion voorwaar verschrik kelijke vormen kan aannemen. Fanatis- ■ve buiten ïlle concurrentieWie eens naar Knokke is meegereisd, kan er over meepraten. Voor ons part is het de enige »ei plaatsing van het seizoen, die we met een soort tegenzin ondernemen. We gaan niet graag naar Knokke- Rood-wit won er bet laatste decennium nochtans minstens «Ie helft van de te verdienen punten. Maar daar gaat het niet om. 't Is de atmosfeer, welke op het Clubveld meestal zo onver draaglijk is Hoeveel roodjes hebben spijt opwekkende eindcijfers een goe de «souvenir» van matchen bij de Knok- kenaren Ook aangaande verleden speel- dag geldt deze vraag 't Begon vóór de ontmoeting via de luidsprekers. De spea ker scheen er een handje van weg te hebben de partij in een speciaal kader tje te plaatsen en de supporters klaar te maken voor de slag. Niet zodra was de bal aan het rollen en hadden de roodjes awoe-kreten kunnen aanhoren of het zat er op- Tientallen délégués gingen in de neutrale zone aan het commanderen en gesticuleren. Alles wat de roodjes ver richtten zagen ze doorspekt met fouten, die de spelleider zogezegd niet wilde be straffen omdat hij uitgekocht was. De eigen spelers of de lammetjesdeden bij momenten al even druk in het zwaai en met de armen. En we spreken dan nog niet van de publieke aanhang, welke naast allerlei lieve naampjes aan het adres van de referee hun blauw-witte bril op zijn scherpst zetten Iedere rood-witte aan val deed hen kreten van verontwaardiging uiten. Oorverdovend galmde het door de luchthands foul off-side Car pels had het ongeluk van bij een ernstige poging tot de maats der voorlinie in sap pig Brugs te roepen, dat ze moesten aan dringen Zijn woord dujenwerd door de locale supporters overgenomen en tel kens Lionel een bal raakte, was het ron dom de omrastering concert In een vroe gere soortgelijke confrontatie had men het gemunt op Soenen. die men zo poogde hyper-nerveus te maken Thans bewerkte .men Carpels' zenuwen. Naarmate de match vorderde, verergde het meer en meer. Scheldwoorden werden bedreigin gen Ja. we vertelden nog niet hoe de clubseCTetaris toen het Cerele-elftal het veld inrende. luidkeels zijn gal uitspuw de 'k Wens jullie een ferme nederlaag Liever 4-0. dan 1-0. Nu is het onze beurt om de baard af te doen. Vergelding Aan de rust leidden de strandmannen met 1-0 en stopper Boey had toen hij ging koffie slurpen en naast ons en een paar roodjes rende volgende ontboezeming: «Ze moeten er aan Is De nijd was op zijn gelaat te lezen. Enfin tijdens de tweede beurt vond de Knokse voorzitter, dat het bij sommige van zijn bestuursleden wat al te veel de spuigaten uitliep en hij maande hen aan tot kalmte en bedaren O. wat moest die mens allemaal niet horen omdat hij een opmerking had ge maakt. Men vroeg hem kort of het was omdat wij. als Ieperling. In zijn nabijheid ine PROV. AFT). E Uitslagen van Zondag 14 Febr- F. C. Woesten - B. S. Poperinge 7-1 K. Beselare - S K. Geluwe 5-2 Brlelen Sp. - W. S. Passendale 5-1 J. A. Waasten Dadizele Sp. 1-5 F. C. Langemark - S. C. Zonnebeke 9-3 Sas Sp. Boezinge - S. C. Le Bizet 1-0 Matchen voor Zondag 21 Febr.: W S. Passendale - E. Beselare (Delen) S. C. Bizet - F. C. Langemark (Coolsaet) S. K. Elverdinge - B. S. Poperinge (Vandemale) S K Geluwe - Sas Sp. Boezinge (Baert) S C Zonnebeke - JA. Waasten (Mofnerenoy Dadizele Sp - F. C Woesten Vandekasteele I «tonder. dat hij zo sprak Wat hun voor zitter niet vermocht zou Devos echter kun nen. Tussen de 07e en 75e minuut lukte laatstgenoemde immers een hat-trick van formaat, waardoor de bordjes van 1-0 op 1-3 traden en vele blaffende monden toegesnoerd geraakten. De match eindig de -tiller dan begonnen Slechts enkelin gen tierden bij het affluiten nog als zin- neloren. Voor de overigen bleek het stort bad te koud te zijn geweest Een veld waar de subjectiviteit hoger toppen kan scheren, dar. op dit te Knokke. kennen we in Westvlaanderen niet- Erger kan het trouwens moeilijk en betreffende verle der. Zondag vond het fnuiken der objec tiviteit tot slot nog zijn plaats in de Maandagbladen, waar over het algemeen een verslag in te lezen stond, da; opge zonden was door een van die Knokse in- door-fanatiekers ofwel door iemand welke de match zag van horen zeggenZo prijkte er wit op zwart dat Club aan de rust wel verdiende van met 3-0 in voor sprong te vertoeven. Welke vloek Ja dit zou misschien het geval geweest zijn. in dien Cercle zonder keeper had gesDeeld. Maar Frammout stond er gelijk Daese langs de overzijde. Beiden hielden een paar kwade ballen, terwijl de initiale speel- helft verder een volkomen geli'kopgaand verloop kende Aan de rust mochten de gastheren zich derhalve gelukkig achten met hun 1-0 voorsprong, welke ze in ex- tremis hadden verworven. I Laat ons even breedvoeriger zijn en I zeggen dat het Roger Vanbeselaere was welke bij de toss juist raadde Belang i bleek hieraan niet verbonden. Tijdens de I eerste minuten bepaalde alles zich bij middenveldspel. Het Cerele-elftal ander zijds stond in lijn zonder Parrein en Soe nen en was omzeggens hierdoor gans om- vormd. Vandenbossche fungeerde als lin kerback. Cailliau als stopper. Vanbese laere als kanthalf en Kerrebrouck op de middenvoorplaats, terwijl Bruneel W. en scholier Dumoulin R. de invallers waren en respectievelijk op de linkerkanthalf- en rechtsbinnenpost hun streng te trekken hadden Het eerste gevaarlijke standje moest Daese opklaren toen Devos een hoekschop, ei zo na. haast rechtstreeks omzette Kort daarop moest de locale kee per de bal op schieten van Carpels los sen zonder gevolg en punchte langs de overzijde Frammout een besluiten van Willemkens in hoekschop. Er werd zeer verbeten gestreden en de tussenkomsten van scheidsrechter Debeuf (S. V. O. In- gelmunster) volgden elkaar in snel tem po op. Vaak met. doch ook veel zonder reden onderbrak hij het spel en floot willekeurig nu een paar malen in het voordeel van Club en daarop andersom Een poging van Devos werd onverant woord gestopt wegens off-side. Waar Van beselaere nogal eens te ver vooruitge schoven acteerde en Clarisse bij momen ten vergat Devriese te bewaken, drongen een paar Knokse aanvallen langs daar door. maar met de afwerking kende Fram mout slechts één maal last. Ook Vanden bossche had aanvankelijk de gewenste op stelling niet. doch er werd alsdan weinig langs zijn kant gespeeld. En toen men het geweer van schouder veranderde, bleek Jean-Pierre de stap te hebben gevonden Benevens hem betaalden Bruneel en Du moulin aanpassingsgeld tot omtrent het halfuur. Laatstgenoemde verkeek eens een mooie scoorkans en aan dit slechte voor beeld spiegelde Carpels zich een weinig later.Heel secuur was het optreden van stoppers Boey en Cailliau. die uitermate trapvast bleken. Kerrebrouck nam tegen over Boey daarbij geen risico en zijn te overhaastig bewerken van de bal stuurde heel wat aanvallen in de war. Naarmate de rust naderde drong Cercle heel ge- vaarlijk aan langs de vleugelspelers Kop- ballen van Kerrebrouck en Carpels togen nipt naast de kooi der gastheren. Wan neer Verschaeve een nieuwe attaque aan het voorbereiden was. werd hij door Teerlinck tegen de vlakte gemaaid. De vrije schop, die er het gevolg van was, bleef zonder resultaat en amper een halve minuut later verwierf blauw - wit haar 1-0 voorsprong. Verschaeve zou moedig de wedstrijd uitspelen, maar dan niet eens meer op halve krachten. K V.C S.Y was nog niet genoeg gehandicapt 1 Het begin van de tweede speelhelft nam blauw-wit voor haar rekening De rood-witte backlinie moest zich schrap zetten en een geluk dat de locale forwards ellendig afwerkten Zo bleek Frammout s noemenswaardigste werk het intrappen Alleen toen Ryde een doorbraak forceer de en op de dekiat besloot had het voor rood-wit wellicht kunnen branden. De jonge Dumoulin. welke op de lastige in- side-plaat- een verheugende maiden- match vóór het voetlicht bracht, nad dui delijk verpozing nodig Enkele plaatsver wisselingen drongen zich aldus op Zo werd Kerrebrouck binnen rechts, kwam Devos op de middenvoorplaats terecht en zou Dumoulin als linksbuiten de ontmoe ting eindigen Deze wijzigingen zorgden voor een totale ommekeer Rood-wit eiste de teugels en in korte tijd bleek de 1-0 achterstand veranderd in voorsprong die gestadig steeg. Door met volley-werk uit te pakken voerden de K.V.C SY-ers het tempo inderdaad zeer boog op en de plaatselijken werden meer er. meer aan een inzinking ten prooi Toen de plaatjes op 1-3 stonden, verliet Boey zijn stoppers- post om te gaan aanvallen maar zonder verpozen bleven de roodjes aandringen Een paar minuten vóór het inrukken en nadat Cercle tot 1-4 was uitgelopen, kwa men de blauw-witten dan aan een twee de doelpunt, hetwelk echter nooit het le venslicht zou gezien hebben indien het van invloed in verband met de inzet wa re geweest De strijd was bitsig (de Clubmannen hadden een zeer hoge premie zo ze won nen) en K V.C.S.Y. had het buitengewoon hard om te zegevieren. Aan de uitslag valt er nochtans niet te tornen. Op veler lei gebied was er evenwicht, daar waar Club in niets de bovenhand haalde en Cercle wel inzake opportuniteit en besluit vaardigheid. De moeiliikst te vermurwen tegenstre vers waren Boey en de Bruggelingen Van middel en kogeltje Ryde. Bij rood-wit verhief Cailliau zich boven de ploegmaats. Clarisse en Vandenbossche na een min der goed begin, vertolkten hun rol onbe rispelijk in de tweede beurt, terwijl Fram mout hield wat er te houden was. Bru neel bleek een zeer nuttige pion in een knap vierkant en vormde met kapitein Vanbeselaere een duo. dat Cailliau - Van denbossche als verbindingsagenten flink benaderde. Verschaeve en Kerrebrouck overtuigden het minst in de voorhoede. Eerstgenoemde staat natuurlijk met een verzachtende omstandigheid en Gilbert trouwens ook Momenteel zijn alle dagen voor hem geen Zondagen. Hij loopt met andere dan sport-theorieën in het hoofd Ja. wie kan er hem ongelijk geven De bete broods reikt boven voetbal. Om zijn schitterende hat-trick verdient Devos een speciaal complimentje. Op de links buitenplaats speelde anders vrees voor de ruige Dauwens hem weer parten. Carpels was de gewone bedrijvige Carpels, die daarbij ditmaal felle strijd heeft moeten voeren tegen zijn zenuwen. Voortdurend was hij het mikpunt van spottende rivale supporters, die hem alzo poogden te neu traliseren. Hij sloeg er zich voortreffelijk doorheen, al was het hem in de tweede beurt bijna te machtig. Wanneer een be twistbare foul in zijn nadeel gefloten werd. schreeuwde men van alles teT zij ner intentie. Toen men bemerkte, dat hij de scheidsrechter teken deed van on schuldig te zijn. was het al «Buiten!» dat de klok sloeg Hij maakte zich enigs zins kwaad en... de referee zette hem op het boekje. Iets dat de Knokse verslagge vers natuurlijk niet mochten vergeten van optekenen voor de Maandagbladen Maar het is daarbij gebleven, hé mannen Voor laatst hebben we scholier Dumoulin Ro bert gehouden De jongen leverde een goede match. Zijn hardnekkigheid maakte opgeld en in hem steekt een speler met veel toekomst. Opgroeiende planten vra gen evenwel speciale zorg We menen in die zin te moeten waarschuwen voor voor barige conclusies. Een speler voor de eer ste ploeg vormen, is een kwestie van tijd Daarom geen haast. Zijn moment komt. dat zijn we zeker. We zijn er eveneens van overtuigd, dat hij nog beter kan dan hetgeen hij heeft (voor meerdere Ieper- llngen nochtans een verbazend Iets) ge presteerd te Knokke Aan hem er zich voor in te spannen in de gedachte van nog veel te moeten leren en zich van al lerhande lovende woorden weinig aan te trekken. De week rust scheen de roodjes geen derete hebben gedaan Als ploeg be schouwd bereikte men een behoorlijk peil. De matige belangstelling welke rondom het droog en goed liggend Clubveld ge schaard was. zag ook een kamp van goed gehalte. De blauw-witte spelers vertelden anderzijds na de match een van hun beste wedstrijden van het seizoen te hebben op gedist- Zulks geeft des te meer waarde aan de verrichting van K V L a-i- En tot besluit moeten we getuigen, hoe de spelleidin» beter bad kunnen zijn. De boer van Ingelmunster zoals Knoxke- naren naar hem riepen was we willen dit onderstrepen onpartijdig en deed wat hij vermocht. Ook arbiters ontsnap pen echter niet aan «Tijd van komen en gaanDe mens moest het daarbij zon der officiële helpers stellenGeen enkel van zijn beslissingen zal verder zolang bijblijven, als te Knokke de penalty, die ref Duverger verleden seizoen floot in de match K V-CS Y - R F C. Knokke waardoor de gasten op de laatste minuut met 2-1 verloren en die nu aan de basis lag van wrok bij sommige kustmannen. De ploegenR FC. Knokke (WM) Daese Dan wens Boey Teerlinck Vanmiddel Gauweloose Willemkens De wart Ryde Burssens Devriese Devos Kerrebrouck Verschaeve Carpels L Dumoulin R Bruneel Vanbeselaere R Vandenbossche Cailliau Clarisse Frammout KV.C-S. Yprois (WM) De doelpunten 43e min. Gauweloos - zet voor aan Devriese, die Clarisse uit het vaarwater ziet en op zijn eentje langs het lijntje rent. Een grondscherend inzenden achter de rug van Cailliau. geeft de naar binnen gezwenkte Ryde. welke aan de waakzaamheid van Vandenbossche is ont snapt. de gelegenheid om op doel te schie ter Een schuiver naar de rechterhoek en de bal glijdt rakelings langs de paal, on houdbaar voor Frammout. over de fatale streep (1-0). 67e min.Al dribbelend nadert Carpels tot dicht van de cornerlijnder gast heren. Zijn schiethoek is weinig briljant en hij bedient met een schuin achter waartse pass gevat de tot middenvoor gepromoveerde Devos. Laatstgenoemde neemt zijn tijd om het leder onder con trole te nemen en jaagt het ding dan on weerstaanbaar in de koorden (1-1). 70e min.Dumoulin. als linksbuiten, verschalkt back Dauwens en centert. De vos. met de rug naar de rivale kooi ge keerd. trektde bal over zijn hoofd, via de rechterpaal in de doelmond. Een bijzonder spectaculair doelpunt(1-2) 75e min Op aangeven van Verschaeve ontstaat er een schermutseling nabij de Knokse muit. Kerrebrouck toetst het leder naar Devos. die Boey met een schijnbe weging in de luren legt en zich inmiddels een scoorkans schept. Onder Daese. wel ke in Vosje's voeten duikelt, kiest het le der de renderende richting (1-3). 86e min Een aanval op louw gezet door Carpels, die de bal voorschotelt aan De vos. Op zijn beurt betrekt laatstgenoem de Kerrebrouck in de actie Gilbert ver plaatst het spel van rechts naar links, waar Dumoulin. ietwat naar binnen ge komen. de bal met de borst opvangt Hij laat het ding kalm vóór de voeten vallen en lost dan een schot, waarop Daese al- k weer machteloos het nakijken heeft (1-4). 88e min.Er van op de hoogte dat het aflluiten nakend is. zwicht Cailliau zich voor een mogelijke kwetsuur wanneer Boey op hem afstormt en Burssens. met een voet hoog van de grond, een gevaar lijke klant blijkt voor wie met het hoofd naar de bal wil dingen. Knokke's aanvals leider slaagt er aldus gemakkelijk in het leder te veroveren en knalt het hoog, bui ten bereik van Frammout, in de touwen (2-4). ZONDAG AANSTAANDE: Weeral een verplaatsing voor de fanion- ploeg. Weeral een wedstrijd, die zal moe ten worden gespeeld met een paar in vallers. Waarschijnlijk dat Parrein zijn medewerking zal verlenen, doch Soenen nog niet en vermoedelijk ook Kerrebrouck 'en Verschaeve niet Gilbert zit momen teel tot over de oren in examens en Tjor- re voelt een zijner knoezels. geschenk van back Teerlinck. verre van in orde. Alle go< ie dingen bestaan echter uit drie Na hun hartverheffende overwinningen op verplaatsing bij U S Herseautoise en R.F.C. Knokke moeten Clarisse en con- soorten het ook bij Daring Blankenberge kunnen halen. Zeker, de Daringers ver keren in degradatiegevaar en om niet verrast te worden zullen de roodjes de beste shoe's moeten aanbinden. Als home- ploeg kan wit-zwart immers voor de bes ten een struikelblok zijn. Verleden sei zoen ondervonden de roodjes het trou wens! Daring's scoormachine vooral kan op eigen grond soms toch zo vlot draaien. Muilbanden in de valiezen voor Demeule- meester Vandenberghe e.a. De Cock's a u b.De spelleiding zal in handen be rusten van referee Dumortier (S. C. Me nen). die. vermits de localen in strijd zijn met het degradatiespook, zal worden bij gestaan door twee officiële grensrechters. Hallo kleppers, we rekenen op U! Net zoals te Knokke volle gas De reserven komen 's morgens uit te gast bij F C. Roeselare en de scholieren bekampen op het Augustinusstadion (lo uur) de soortgelijken van S. V. Moorsele. ROGIMAR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB LOKAAL «AU CASINO.) Verplaatsing naar Blankenberge PrijsLeden 25 fr. Niet-leden 35 fr. Vertrek om 13 uur. Pronostiek wedstrijd- Zondag 1.1. behaalde Hollebeke Etienne 10 punten, en wist meteen de prijs ge schonken door een supporter in de wacht te slepen. Bauwen Rossette die evengoed pronostikeerde won de verplaatsing naar Blankenberge. Alg. klassement1. Mulle Henri. 154 p. 2. Beun Albert. 151 p.3. Devriendt Mar cel. 142 p.4. Vandenbussche Lutgarde. 140 p.5. Landtsheere Julien. 139 p.6. Tavenier Jacqueline. Kools Walter, 138 p.8. Bauwen Rossette. 135 p.9. Ameel Raymond. 134 p.10. Dumortier Joseph, 133 p.11. Isenbaert Valère. Desmet Mau rice. 132 p.13. Tavenier Micheline. 131 p.; 14 Dumortier Tony. Coene Oscar, 130 p. 16. Wolters Georges. 129 p.17. Gruwez Aimé. Mad Hollebeke. Hollebeke Etienne Geerts René. 128 p HET BESTUUR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ii DE MANDE Zonnebekesteenweg 1 Verplaatsing naar Blankenberge PrijsLeden25 fr. Niet-leden 35 fr. Vertrek om 13 uur. Kosteloze Pronostiekwedstrijd. Deze week wist Radys N. met 17 punten het maximum der punten te behalen en met brio de eerste prijs in de wacht te slepen. Proficiat NorbertVoor de koste loze verplaatsing komen 3 deelnemers in aanmerking n.m.l. Hullaert BI. (2), Lan- derwyn J. (3) en Adam C. (4). welke 15 punten wisten te behalen. Eerstgenoemde wist door de bijvraag beslag te leggen op de prijs. Alg. rangschikking: 1. Labaere R, 195 p 2. Vandevoorde A.. 192 p 3. Radys N.. 189 p. 4 Hollebeke F. en Markey E.. 186 p 6. Decroix M. en Noterdame O.. 185 p. 8. Aeck J. en Carlier A.. 183 p.10. Baert A. en Gruwier M.. 182 p.12. Neyrinck E en Vanlimburg J.. 181 p.14. Ostyn M. 179 p. 15. Logier O-, 178 p.16. Salomé P. en Vangheluwe A.. 177 p.18. Pannekoe- cke R en Titeca R.. 176 p. HET BESTUUR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ST PIETERS BOVEN Lokaal Café De Valk Rijselstraat 104. bij August Lesage Verplaatsing naar Blankenberge- PrijsLeden25 fr. Niet-leden 35 fr. Vertrek om 12.45 uur. Pronostiekwedstrijd. De heren Santy Jacques en Lesage An- dré wisten de juiste uitslag te pronosti- keren. en het was de heer Lesage André die in de bekorting de prijs won. Klassement: 1. Lesage André. Demey W.. Depoorter Hortense. 32 p.; 4. Lesage August. Notebaert André. Santy R„ Car lier Ch., 31 p.8. Vandendriessche Mau rice. Vandamme E. 30 p.; 10. Bollengier Marcel. 29 p.11. Vanelslander. Lesage Edmond. Knockaert M., Therry G-. Knoc- kaert R Pannecouque M., Hoedt August. Coppens Krangois. 28 p. HET BESTUUR. %V nlchun voor* Zondof VI Fubrunri Tic NATIONALE AFDELING R C. Brussel - U. S Doornik (Rondia) C. S. Verviers - Ukkel Sp. (Smidts) Beringen F C. - Tubantia F. C. (Lybaert) A. S- Oostende - Waterschei Th. (Vande Moortel) St Truiden V. V. - R. C Tienen (Versyp) Boom F. C. - Kortrijk Sp. (Dassonville) R. C- Gent - White Star A. C. (Jacobs) St Niklaas S. K -FC Brugge (Ysebaert) lie NATIONALE AFDELING F C. Brugge - A. S Oostende 1-1 White Star A. C- - Waterschei Th. 0-1 Boom F. C - Beringen F. C. 3-0 St Niklaas S. K - C S. Verviers 1-0 St Truiden V. V. - Ukkel Sp. 1-1 R. C- Gent - R C. Tienen l-l Tubantia F. C. - R. C. Brussel 1-1 Kortrijk Sp. - U. S. Doornik S-l Hie NAT. AFD. REEKS A R.C. Doornik - Olse Merksem (Van Royen) F. C- Ronse - E. Aalst (Dupont) A. V. Dendermonde - Rupel S. K. (Wiels) S. C. Boussu-Bois S. K Beveren (Lucq) Willebroek S. V. - Vig. Hamme (Preux) F. C Izegem - Ex. St Niklaas (Verbiest) Un. Namen - A.E.C. Bergen (Derwa) C. S Brugge - V. G. Oostende (Baiy) 1 NAT. BEVORDERING REEKS D R C- Lokeren - Hoboken S. K. (Outlet) S. V. Waregem - S. K. Geraardsbergen (Rau) S. V. Oudenaarde - A. S. Ronse (Bonte) R. C. Borgerhout - Boechout V. V. (Laureyssens) F C. Roeselare - S. C. Menen (Van Gyseghem) F. C. Eeklo - Germ. Ekeren (Roesbeke) Kapellen F. C. - S. K Roeselare (Ramonfosse) Ie PROV. AFD. D Blankenberge - K.V.C.S. Yprois (Dumortier) F. C- Tielt - F. C. Torhout (Delissnijder) Zwevegem Sp. - Kuurne Sp. (Vande Voorde) S K Steenbrugge - F. C. Knokke (Steen) W. S. leper - U. S. Herseaux (Snauwaert) R C Harelbeke - Aalbeke Sp. (Speecke) S. C Oostrozebeke - S. V. Blankenberge (Peers) St Kortrijk - S. Uitnla^en dier* Ille NAT. AFD. REEKS A A. V. Dendermonde - Willebroek S. V. 1-2 F. C. Ronse - S. K. Beveren 4-1 Olse Merksem - F. C. Izegem 1-1 V. G. Oostende - Rupel S. K 4-1 Un. Namen - C. S. Brugge 2-0 R. C. Doornik - Ex. St Niklaas 1-2 A E C Bergen - S. C. Boussu-Bois 2-0 E. Aalst - Vig. Hamme 2-3 V. Wevelgem (Monteyne) mntchen vnn Zondug M rFul)ruar| NAT. BEVORDERING REEKS D R. C. Lokeren - F. C. Roeselare uitg. S. K. Roeselare - A. S. Ronse 3-1 S. V. Waregem - Waeslandia 5-0 F. C. Eeklo - Boechout V. V. 1-0 Kapellen F. C. - Hoboken S. K 1-1 R C. Borgerhout - Germ. Ekeren 1-3 St. Moeskroen - S. C. Menen 4-1 S.V. Oudenaarde-S-K Geraardsbergen 3-1 Ie PROV. AFD. F. C. Tielt - S. V. Wevelgem F C Knokke - K.V.C.S. Yprois W S. leper - S, K. Steenbrugge U. S. Herseaux - R. C. Harelbeke Kuurne Sp. - S. V. Blankenberge F. C. Torhout - Aalbeke Sp. Zwevegem Sp. - St Kortrijk D. Blankenberge - S C. Oostrozebeke 3-1 2-4 8-3 2-1 3-3 4-1 3-2 5-2 He PROV. AFD. C F C. Luingne - A A. Moeskroen (Deloofl St Eloois Sp. - S. V. Moorslede (Daels) S K. Vlamertinge - E. Wervik (Manhaeve) F C. Poperinge - S. V. Moorsele (Van tornhout) T Menen - W. S- Lauwe (Verbauwhede) R. C Bissegem - Dottignies Sp. (Vercoutere) F. C. Komen - F. C. Lendelede (Naert) i S. V Kortrijk - Ol. Ledegem (Vanlede) ne PROV. AFD. C F. C. Poperinge - F. C. Luingne 2-0 S. V. Moorsele - F. C. Komen 6-1 S. K. Vlamertinge - R. C. Bissegem 5-4 S. V. Moorslede - Dottignies Sp. 6-1 F. C. Lendelede - Ol. Ledegem 3-4 St Eloois Sp. - W. S. Lauwe 1-1 T Menen - S. V. Kortrijk 4-1 ne NATIONALE AFDELING klan»pnipnten na de mntchen -van Zondag Fehrunri Waterschei Th. 21 13 4 4 45 27 36 R C. Brussel 22 10 4 8 •>6 24 28 Ukkel Sp. 22 11 5 6 43 36 28 St Truiden V. V 21 10 4 7 43 32 27 Boom F. C 22 10 7 5 34 32 25 R. C. Gent 22 11 8 3 4? 40 25 A S. Oostende 22 8 5 30 30 23 White Star A C 22 10 9 3 30 27 23 JL C. Tienen 22 9 9 4 99 32 22 Kortrijk Sp. 22 6 8 8 33 41 20 St Niklaas S. K 22 8 10 4 39 38 20 Beringen F. C. 22 7 10 5 21 25 19 F. C. Brugge 22 8 11 3 33 29 19 C. S. Verviers 21 7 12 2 23 29 16 U- S. Doornik 22 9 11 8 27 50 14 Tubantia F. C >1 1 13 7 17 51 9 F. C. Izegem E. Aalst J Un. Namen R. C. Doornik C. S. Brugge S. C. Boussu-Bois Willebroek S. V. S. K. Beveren A.E.C. Bergen Vig Hamme F. C. Ronse Exc. St Niklaas V G. Oostende Olse Merksem A. V. Dendermonde Rupel S K. AFD. REEKS A 41 25 29 47 29 29 43 25 27 40 36 26 42 29 25 30 30 25 36 28 24 33 37 22 31 28 22 28 35 21 30 34 19 22 37 18 37 46 18 30 42 16 22 12 5 5 22 13 6 3 22 u 6 5 22 12 8 2 21 11 7 3 21 11 7 3 22 10 8 4 22 8 8 6 22 9 9 4 22 1 9 5 22 11 3 22 7 11 4 22 8 12 2 99 10 4 9 13 3 22 3 13 6 NAT. BEVORDERING S. V. Waregem S. K. Roeselare A. S. Ronse R C. Lokeren F. C. Eeklo St Moeskroen Kapellen F. C. Waeslandia 22 17 22 14 22 12 21 11 21 22 22 22 S K. Geraardsbergen 22 F. C. Roeselare R C. Borgerhout S. V. Oudenaarde Boechout V. V. S. C. Menen 27 45 12 Hoboken S. K. 20 22 21 22 22 22 21 REEKS D 1 4 5* 15 38 2 53 32 30 5 44 24 29 4 40 37 26 6 40 34 24 6 49 36 24 Ie PROV K.V.C.S. Yprois F. C. Tielt U. S. Herseaux S. V. Wevelgem Zwevegem Sp. F C. Knokke 8 34 33 22 S. V. Blankenberge 7 30 37 21 Aalbeke Sp. St Kortrijk F. C. Torhout W. S. leper Kuurne Sp. R- C. Harelbeke D. Blankenberge 11 34 35 19 5 35 27 19 28 39 18 31 44 16 20 41 16 30 50 15 22 41 15 i S. C. Oostrozebeke 22 3.14 S- K Steenbrugge AFD. He PROV. AFD c 21 19 3 2 72 38 34 E. Wervik 20 16 2 2 63 18 34 21 13 2 6 «8 24 32 A A. Moeskroen 20 15 2 3 55 16 33 21 10 4 7 40 32 27 S. V. Moorslede 21 14 6 1 01 27 29 21 8 5 8 33 32 24 IV. S. Lauwe 21 12 6 3 54 25 27 21 9 1 6 4 30 24 F. C. Luingne 21 13 7 1 53 37 27 21 10 8 3 42 39 23 F C. Poperinge 21 10 7 4 54 49 24 21 9 8 4 52 48 22 Ol. Ledegem 21 9 8 4 34 36 22 20 7 7 6 20 32 20 Dottignies Sp. 20 8 7 5 42 38 21 21 8 7 47 39 19 T. Menen 20 8 10 2 40 55 18 21 7 5 42 43 19 St Eloois Sp. 21 7 10 4 35 47 18 20 7 9 4 44 42 18 S. V. Moorsele 21 7 12 2 37 38 16 21 6 9 6 34 50 18 R. C. Bissegem .21 5 11 5 40 51 15 21 6 11 4 35 41 16 F. C. Lendelede 21 6 14 1 4 56 13 21 12 3 40 49 15 S. K. Vlamertinge 21 6 14 1 37 75 13 21 4 13 4 32 58 12 S. V. Kortrijk 21 4 14 3 27 50 11 21 5 15 1 39 70 Hl 1 F. C. Komen 21 5 15 1 33 86 11

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 6