(JIT DË STREEK BANK VAN ROESELARE CHEVRON BRIELEN FLVFRDINGE VLAMFRTINCE LANGEMARK WESTOUTER STADEN BILjART SUCCURSALE TE IEPER Diksmuidestraat 22 HEI WERsCH MEl'W Biz 2 6 3-1954 VOETBALNTECWS De eerste wed strijd van het nog overblijvend program ma werd voor onze ploeg een ware tegen valler Zagen we gedurende de le helft verdeeld spel. dan waren de laatste 45 minuten gekenmerkt door een uitgespro ken Brieier. s overwicht- Doch onze Spor ters 'troffen een te zachtmoedige spellei der op hun weg- die het niet nodig acht te het brutaal spel van de localen te be straffen. zodat meerdere onzer spelers geraakt werden Toen de stand 2-2 ge worden was bekommerden onze mannen zich wijselijk meer om het behoud van beide benen dan om het leder Niettegenstaande het archi-slechte we der van de vorige dag lag het speelveld in een zeer goede toestand De gastheren waren physisch de meerdere zodat onze aanvaTlers het zwaar te verduren hadden Wanneer de cijfers tot 2-0 opgelopen wa ren wijzigde Sport zijn aanvalslijn Storm ram Boullet werd midvoor en van meetaf beïnvloedde h(j de locale verdediging door zijn direkt spel. Nu volgde het helse Brie- lense kwartier waarbij Waasten op zijn speelhelft terug gedrongen werd Stafke Deplgocke gaf voor de rust de lokale por tier het nakijken2-1. Na de koffie was scheidsrechter De- rycbe de zwakste acteur De gastheren voelden dat de zege hen zou ontglippen en besloten er dan maar met de grove bor stel op los te gaan. Wanneer Stafke meer dere malen reeds onsnortief aangevallen werd. stond spelleider Derycke vrije schop toe buiten het strafschopgebied. Boullet aarzelde niet om de bordjes in evenwicht te brengen 2-2. Vanaf dit ogenblik huldigden de loca- en het systeem bal of man. Onze jongens maakten er de spelleider attent op. doch deze gaf er geen gevolg aan Waasten zou zelfs op hoekschop voorsprong nemen 3-2. Aan de overzijde haalde de doelman de bal van achter de doellijn, de fluitjesman had echter niets bemerkt en liet maar doorspelen Sport zou nog een vrije schop te nemen krijgen, die door een te zenuw achtige Boullet naast gegeven werd. Met een 4e treffer konden de localen ons de zege ontstelen 4-2. Geen moed verloren jongens! Zondag a. s krijgen we de 2e gerangschikte S K. Geluwe op bezoek. We verhopen voor de ze topwedstrijd een spelleider, die op zijn Vlaams gezegd Haar op de tanden heeft Aftrap op ons terrein'om 15 uur. NAKLANKEN VAN HET VOETBAL- FEEST Het bestuur van de voetbalclub dankt zijn supporters en supporteressen voor hun talrijke opkomst ter gelegenheid van het voorjaarsbal. TONEELHOEKJE Ten voordele van de kerstboom voor alle kinderen der ge meente verzorgt het gekende Toneelge zelschap Crescendo op Zondag 7 Maart een grote toneelavond. Wordt opgevoerd He' Ding kluchtspel In 3 bedrijven. Een avond vol lach en humor. Kaarten te bekomen bij R. Liefooghe en aan de ingang der patronaatszaal. Prijzen der plaatsen 20 en 15 fr. (ge nummerd). 5 fr. (schoolkinderen). Deuren open om 18 uur. Gordijn om 18 30 uur. POI.ITIEREGLEMENT Dat de rol schaatsers op onze autowegen en fietspa den een werkelijk gevaar betekenen, zo wel voor de beoefenaars als voor de weg gebruikers. daarover ls ieder verstandig burger het volkomen eens. Daarom wordt er tegen de overtreders streng opgetreden en terecht. De ouders dienen hun kinde ren er op te wijzen dat er slechts op de stoepen mag gereden worden, zodoende zullen ze zich geen moeilijkheden met de politie op de hals halen ricau die mooi op doel schiet... de bal wordt er uit geweerd, maar in het ge harrewar weet Drue 11e te hernemen en daar zit hijDe lokalen replikeren heftig en een 10-tal minuten later netten zij de gelijkmaker Nog vóór de rust nemen zij zelfs voorsprong tot 2-1. Na de rust blijft de stand steeds onge wijzigd tot op een kwartier vóór het ein de De aanvallen worden steeds ingedijkt en regelmatig voelen «rij de lokale ver dediging aan de tand. Jammer dat het plots begint te regenen. Het wordt een wat modderplas vóór ons doel en alle balcontrole wordt zeer moeilijk. Zo vin den de lokalen nog tweemaal de weg naar onze netten. Zeer goede leiding door dhr. Denraetere- Zondag a. s. op eigen veld te 15 uur tus sen de krijtlijnen tegen E. Beselare. Met het resultaat der heenronde (1-1) voor ogen en de moed en het spel van Zondag 11. zal er wel wat buit in Elverdinge blij ven. Supporters, een mooie kamp is te ver wachten GEMEENTERAAD 1. Voorlezen en goedkeuren verslag voorgaande zitting2. Verlenen machtiging aan de nieuwe ge meentesecretaris tot het stempelen der werkloosheidskaarten3. Goedkeuren aankoop door de plaatselijke brandweer van aanhangwagen4 Verlenen gunstig adviesgrond ruiling door de C. O. O met dhr Coene5. Verlenen gunstig advies verkoop door de C. O. O. aan Depover Ro ger en Truwant Roza. van percelen bouw grond langs de Boezingestraat6 Kennis geven van het aanvaarden door dhr. Hen ri Debleu van zijn mandaat als lid van de C- O. O. in opvolging van dhr. M Van Eecke. BU DE BOEKENGILDE In de laat ste algemene vergadering werden volgen de bestuursmandaten toegewezen voor een periode van 5 j.Voorzitter, dhr. De Cat Jozef, in vervanging van wijlen P. Gry- monprez. Ondervoorzitter dhr. Hindryckx Aloïs. In vervanging van dhr. J. De Cat. Nieuw bestuursliddhr. Stragier Jules. In vervanging van dhr. A. Hindryckx. .Pro ficiat PENSIOENZITDAG Op Zondag 7 Maart, gaat in het gemeentehuis van 9 30 uur tot 11 uur. de gewone zitdag door voor bet innen der pensioenbijdragen van alle Vrij-verzekerden. geboren in Februari, c Boekje voor ontvangstbewijzenmee brengen a. u. b. BIJ DE C. O. O. Wij vernemen dat voortaan maandelijks ten gemeentehuize, op de eerste Maandag van iedere maand van 14 tot 15 uur een zitdag zal gehou den worden door een afgevaardigde der plaatselijke C O. O. Alle zaken, be treffende de C. O. O. kunnen op deze zit- dagen voorgelegd en besproken worden. BlTtGERSTAND (Februari 1954) Ge boorten Scholeer Dirk. z v. Georges en Madeleine FivezBouckaert Walter, z. v. Evarist en Augusta Roelens: Cappelaere Freddy, z v. Nestor en Martha Desmedt. Huwelijken: Dehuysser Roger, v. Vla- mertinge en Godelieve Van Engelandt. v. Elverdinge: Depover Gilbert, v Elverdin ge en Storme Lucienne v. Vlamertinge; Vandenameele Marcel v. Vlamertinge en Depovgr Jenny v. Elverdinge. Overlijden?Henri Barbez. wed. v. Cé- lina Meurillon. 69 j.Jules Maerten. wed. v Irma Hauspie en echtg. van Emelie Dt- wancker. 76 j.Frederik Vandenbriele. echte v. Gabrielle Sonneville. 65 j. VOETBALHOEKJE S- K. Geluwe - 8. K. Elverdinge 4-1 Voor onze ver plaatsing naar Geluwe had menigeen een zware afstraffing voorzien. Niets is daar van in huis gekomen Het terrein ligt zwaar en beide ploe gen zi;r. tbpurtelings in de aanval. De lo kalen met hun snelle voorhoede zijn soms teer gevaarlijk- Toch zijn het de onzen die het openingsdoel lukken, dit langs Ma- SPORTKRING Lningne - S. K. V. 10-0 Met een ploeg waarin vijf titularissen ontbraken werd de verplaatsing gedaan naar Luingne. Dat onze jongens niet lang stand hielden ligt wel enerzijds aan het gemis aan ploegverband en dat verschil lende elementen nog niet rijp zijn voor de eerste ploeg, anderzijds moet het ons van het hart dat wij nog nooit getuige waren van zulkdanige partijdige leiding van scheidsrechter Decraene. die een viertal doelpunten in buitenspel goedkeurde en tal van verkeerde beslissingen ten onzen nadele nam. Aan de rust hadden de grensbewoners reeds een 4-0 voorsprong bereikt en dit was geenszins de vrucht van een veld- meerderheid. Wanneer de Sportkringers in de tweede helft Heten begaan werd de stand tot 10-0 opgedreven. Zondag a s. zijn wij te gast bij Moor- sele. dat eveneens in de gevaarlijke zone verkeert. Normaal ls er Iets te verdienen als R. Cauliez. Hoflack en andere Decom- mers maar van de partij zijn Vertrek om 1.30 uur. TONEEL Zondag a. s. om 8 30 uur en Maandag om 7 uur brengt de St. Jozefs- kring. aangesloten bij het A W. T. in de Familiezaal voor het voetlicht De Wa terduivel toneelspel in drie bedrijven van Jan Grosfeld. Deze opvoering telt me de voor de indeling in categorieën. Kaar ten aan 20 en 15 fr. (plus 1 fr. voor het programma) bij de gezusters Dejonghe. BOTSING Zaterdagavond omstreeks 7 u had op de staatsbaan leper - Pope- rirge ter hoogte van de hofstede bewoond door O Top een botsing plaats tussen twee kruisende personenwagens, respec tievelijk bestuurd door Debyser Antoon uit Oudergem en Delobel Aloïs uit El verdinge. met het gevolg dat eerstgenoem de in de diepe gracht terecht kwam. Ge- lukkiglijk bepaalde alles zich tot stoffe lijke schade. BURGERSTAND (Februari 1954) Ge boorten Wollaert Anna. dochter van Al- bert en van Hahn Maria Clauw Freddy, zoon van Joseph en van Deprince Marcel- llna. HuwelijkenClaeys Gilbert, landwer- ker van Noordschote met Debruyne Su zanne. fabriekwerksterDepover Gilbert, metserdlener van Elverdinge met Storme Lucienne. zonder beroepRooryck Ro brecht. landbouwer met Vanrobaeys Eli sabeth. landbouwster: Derudder Albert, metaalbewerker met Vanlede Marie-.Tean- ne. zonder beroep: Haezebrouck Joël be diende van Kemmel met Devacht Alber- tine. zonder beroepVandemaele Theo- phile. aardewerker met Knockaert Ivon- ne. zonder beroepCeenaeme Paul. vlas bewerker van Roesbrugge-Harinee met Vankemmel Simonne. stikster: Maerten Roger, winkelier van Wytschate. met Vanderhaeghe Antoinette, dienstmeid. Overlijden Saesen Cvrillus. z. b.. 70 j- echtg van Debrycke Elisa. FILMNIEUWS Royal vertoont deze week op Zaterdag. Zondag. Maandag, de internationale Duitse showfilmDe Ge sluierde Maja Een levenslustige optimistische film Onvergetelijke muziek, prachtige dansen en waterballetten en onweerstaanbaar dol komische nummers Een film die deugd doet aan 't hart Niemand mag dit missen. Kinderen toegelaten. Geen geronk noch gepronk Slechts een eenvoudige naam Het Belgisch mineraal water met natuur lijke gassen. Depothouder M. Knockaert Frenchlaan 50 IFPER TeL 139 (8865) STERRENPARADE KOMT Heder. Zondag kom; de Sterrenparade Het Volk* te 1830 uur zeer stipt Ir. Monsal- vaet te Westouter voor het voetlicht- met een uitgelezen programma van Muziek. Zang en Lach Een avond die men zeker lijk niet zal vergeten. Genummerde plaat sen: 20 fr- Tweede rangplaatser.15 fr. LocatieAbel Dedercq Dorp. Westouter Tel. Kemmel 459. WERKONGEVAL Toen de genaam de Achiel Verhaeghe werkzaam bij de speelgoedfabriek Trybou Gebr. in de hout zagerijafdeling een boomtronk wilde ver lagen met de ophangketting kwam het ge vaarte kis van de wagen en diende boven genoemde een geweldige slag toe in de rug Met geweld werd Achiel Verhaeghe tussen de wagensporen geworpen en moest in allerijl naar de H- Hartkliniek te Roe- selare overgebracht worden. Hij bloedde hevig uit de neus en kloeg van inwen dige pijnen in de rug. Bij vaststelling werd een beentje van de wervelkolom ge broken. VOETBALNIEUWS Zondag kregen onze S. K mannen Meulebeke op bezoek en waar de talrijke supporters een over winning verwachtende waren moesten de onzen de vlag strijken met een 4-2 score. De wedstrijdMeulebeke won de toss er. nestelde zich terstond gevaarlijk voor onze muit De onzen hadden effenaf gans de eerste time niets in de pap te brokken en het was dan ook geen wonder dat de bezoekers met de rust leidden met 3-0. Na de herneming waren onze jongens veel rapper op de bal en hun spel was veel doordringender en op de talrijke mooie aanvallen wisten ze de stand op 3-2 terug te brengen Meulebeke die echter het gevaar doorzag nam weer gevaarlijk de teugels over en lukte de beslissen de goal 4-2. De onzen lieten de moed zak ken en Meulebeke trok bij het eindsig naal als verdiende overwinnaar naar de kleedkamer. Onze S K -ploeg speelde op momenten na een flauwe partij en de voorlijn liep mank dc samenhang was er volledig zoek en komt er geen kentering bij de aanvallers dan kan S. K. Staden zijn boeltje pakken en een afdeling lager geraken De verdediging was vast en hield wat ze kon. Zondag spelen onze mannen thuis tegen Wakken. Allé jongens, aan U om de brood nodige punten te behalen. Onze tweede ploeg deed het stukken beter en wist B. S. Poperinge in bedwang te houden. Stand 1-1. Doelpunt door Emiel Debaere. Zondagvoormiddag spelen ook deze jongens aan huls tegen Sassport Boe- zinge. Een overwinning staat op het bord. FEEST Zondag Jl. waren de mutuali teit de Broederlijke Weldadigheid eb de vakbond in hun jaarlijkse feeststemming. De zaal Emiel Vanheulewas bomvol toen de Familie BillietPol als Monne. Leon als Jean Baptist en Lydie als Bietje Peet het toneelspel Bietjevan Mau- rits Sabbe voor het voetlicht brachten. Een geweldige ovatie viel hen te beurt Daar na hield Emlel Dejonckheere. secretaris van de Mutualiteit, een spreekbeurt en gaf een klare kijk in de prestaties van de Mutualiteit, hij belichtte de talrijke voor delen en wees op de vacantiegelegenheid die geboden wordt voor de kinderen van de leden die naar zee willen. De aanvra gen dienen tijdig Ingediend op het secre tariaat Voorzitter Marcel Cuvelier gaf een klop- Dend relaas van de prachtige werking in de schoot van de vakbond en drukte de wens uit dat het ledental, zoals ver lopen bestuursjaar, aanmerkelijk zou ver hogen dit met de medewerking van al de leden. Dhr Pottillius. schepen van Menen, stel de de werking voor van de vakbonden in het politiek en sociaal leven. Advocaat Daenens betrad de politieke arena met de komende algemene verkiezingen. Hier op werden versnaperingen uitgedeeld aan de kinderen van de leden. Nu was het de beurt aan de jonge toneelspelers van Kunst en Broedermin om hun gaven te tonen in het blijspel De Fotograaf van Eugene Deraedt. Al de rollen zonder on derscheid werden met een waar kunstge voel vertolkt en het langdurig applaus be wees dat hun spel iets uit het bovenste schof was. menige lachtraan werd wegge pinkt. Deze jonge schaar staat oprecht borg voor de Koninklijke Toneelmaat schappij «Kunst en Broedermin» welke nog lang zal kunnen putten in haar re serve van flinke toneelspelers. Deze heerlijke namiddag werd besloten met een grote tombola waar niet minder dan 300 prijzen kosteloos onder de aan wezige leden werden verdeeld. Het was dan ook geen wonder dat elkeen ten zeer ste voldaan huiswaarts toog. Emiel Dejonckheere en Marcel Cuve lier en de besturen van beide maatschap pijen dienen geluk gewenst met het prach tige initiatief dat ten volle een succes werd. WIELERNIEUWS Zondag e k zal het weer stromen van het volk op de Mis- pelaere-Eik De vrienden Trybou. Emiel V'andeoitte en anderen hebben weer hun beste beentle voorgezet om van hun koers Gent - Staden iets enigs te maken. 8.000 fr prijzen en zoveel mooie premiën staan op het programma. Wanneer de liefheb bers van Gent te Staden komen hoeven ze nog 4 ronden af te leggen over Zarren. Klerken. Houthulst. Na de koers hebben allerhande vermakelijkheden plaats op de wijk met tot laat In de avond een prachtig bal bij Omer Vandamme in de «Pompier». Dus allen op Zondag e. k. naar de Mis- pelare - Eik. K. W. B. Op Zondag 7 Maart e. k. heeft er een recollectie plaats in het kloos ter bij de E. Z. Maricolen. Aanvang na de mis van 8-30 uur einde rond 12 uur. E H. Demoor. redemptorist zal er predi ken. BURGERSTAND Geboorten Jeanne Spegeiaere. d. v. Kamiel en Anna Jaco bus. Diksmuidestr.Lena Senesael. d. v. Roger en Margriet Dedeyne. Ieperstraat. A. W. T. RUBRIEK SPEELKALENDER I oker Zondag 7 Maart te 6 uur in de zaal der Meisjesschool opvoering van De Zonen Stendhaldrama in 3 bedrijven •ar. Bob Bertina door de kring «Jong en Vrij». WerrikZondag 7 Maart te 18 uur in de zaal Sint Pol opvoering van De Blau- we Ster fijne klucht in 3 bedrijven door J. E Staes- door de kring «Willen is Kunnen »- PROVINCIE WESTV LAANDEREN De Volksavonden tot verspreiding van het Algemeen Beschaafd Nederlands Zoals aangekondigd richt de Provincie Westvlaanderen een reeks van vijf volks avonden in tot verspreiding en bevorde ring van het Algemeen Beschaafd Neder lands. De respectieve data werden thans defi nitief vastgesteld als volgt Op Maandag 8 Maart a.ste Oostende, in de Koninklijke Schouwburg, te 20 u.. spieker: drs M Coppieters op Dinsdag 9 Maart as., te Roeselare. in de zaal van het Arsenaal, te 20 u-, -preker: drs M Coppieters; on Donderdag 11 Maart te Brugge :n de stadsschouwburg te 20 u., spreker Dr M Vandekerckhove op Vrijdag 12 Maart a. s. te leper, in de Stadsschouwburg, te 20 u.. spreker Dr M. Vandekerckhove. Een eerste avond ging reeds door te Kortrijk Woensdag 11. Op elk van deze avonden wordt een wel- sprekendheidstornooi gehouden voor leer lingen uit het hoger middelbaar onder wijs van de plaatselijke scholen Bij de voorbereiding van de Volksavon den heeft de Provincie de waardevolle steun mogen genieten van de betrokken gemeentebesturen evenals van de plaat selijke culturele verenigingen en de be- •tuurder van de onderwijsinstellingen. De ze medewerking wettigt de hoop dat de provinciale A.B.N.-actie veel bijval tege moet gaat. IVTERCLUBKAMPIOENSCHAP VAN IEPER PATRLA OVERWON UNION Voor de tweede maal is Patria met een onvolledige ploeg in lijn gekomen. He; schijnt dat net nu Joseph Devos is. die zijn kat gestuurd heeft... In elk geval een spijtig ietsGeen enkele club houdt er aan wedstrijden door forfait te moeten win nen. Anderzijds wordt toch zulk geen ge weldige inspanning van de clubs gevraagd vermits slechts 7 spelers in lijn dienen ge bracht te worden... Het zag er voor René Phlypo en zijn mannen in het begin allesbehalve roos kleurig uit Immers na drie wedstrijden stond de balans met 0-3 in hun nadeel! Urbain Mouton kreeg inderdaad een pak rammel van zijn boezemvriend Urbain Blootacker. Roger Dombrecht maakte korte metten met Derycke. terwijl René zelf de partij in handen had tegen Caste- lein. maar met een armzalige drie puntjes sneuvelde. Die gaatjes, hé René! Roger Giller bezorgde de eerste punten aan zijn club. door een mooie zege op Camille Rossey. die nochtans een minder waardige partij uitvoerde. Het werd even eens een minderwaardige partij van Roger Migneaux die de duimen moest leggen te gen Joseph Angiitis, zodat Patria op dit ogenblik met 1-4 aan de leiding lag. Va- lère Var.develde zorgde echter voor een prachtzege op Willy Rootsaert. terwijl de ontstentenis van Joseph Devos de neder laag van Union tot een minimum herleid de De uitslagen Urbain Blootacker (P) 56 Urbain Mouton (U) Roger Dombrecht <P> Gerard Derycke (U) Alb. Castelein (P) René Phlypo (U Roger Giller (U) Camille Rossey (P) Joseph Angillis (P) Roger Migneaux (U) Valère Vandevelde (U) 46 Willy Rootsaert (P) 180 114 19 6.00 27 Uitslag PATRIA 4 overwinningen Union3 overwinnirgen. 61 40 39 71 96 46 57 88 117 56 25 2.24 8 41 25 1.64 6 40 15 2.66 8 21 15 1.40 7 71 25 2.84 7 93 25 3.72 16 46 25 1 84 7 41 25 1.64 6 88 29 3.03 14 82 29 2.82 15 46 19 2.36 9 Het Westvlaamse kapitaal in dienst van het Westvlaams bedrijfsleven door het kanaal van de De aangewezen bank voor de Westvlamingen Haar diensten werken vlug, veilig, voordelig. (9272) Welgeslaagde Vogeltentoonstelling bij de nieuwgestichte Vogelmaatschappij De Vogelvrienden te Beselare Enkele maanden geleden werd te Be selare onder het impuls van enkele harde vogelliefhebbers een nieuwe vogelmaat schappij gesticht, namelijk De Vogel vriendenTot lokaal werd gekozen de herberg De Elfpenner bij Paul Durnez. Een eerste algemene vergadering had toen plaats, dit om het bestuur van de nieuwe maatschappij te verkiezen en samen te stellen. Niet minder dan 42 vogelliefheb bers waren op deze stichtingsvergadering tegenwoordig Na goed overleg en stem ming door de aanwezige leden zag het be stuur er uit als volgtde heer Jan Reyn- ders. voorzitterde heer Vandenameele And ré. secretaris de heer Buyze Gaston, schatbewaarderde heren Gotelaere Mi- chei Hinnekint Jozef en Vanhecke Frans, bestuursleden. Het Erevoorzitterschap wordt waargenomen door de sympathieke heer Charles Bayart. die voor de inwoners van Beselare en omstreken geen onbeken de is en die deze nieuwe maatschappij met raad en daad zal bijstaan. Thans vier maanden na de stichting telt deze vogel maatschappij ongeveer een honderdtal le den. wat zeker een mooi resultaat mag genoemd worden en tot eer strekt van het ijverig bestuur. Zaterdag j.l. tot en met Maandag 1 Maart werd door de nieuwe vogelmaat schappij De Vogelvrienden een prach tige tentoonstelling en Nationale Prijs kamp gehouden van inlandse en vreemde vogels Deze eerste tentoonstelling ging door in de bovenzaal van het lokaal. Voor de inrichters mag het een groot succes ge noemd worden. Inderdaad gedurende de drie dagen werd de tentoonstelling door talrijke vogelliefhebbers en sympathisan ten bezocht. Alle bezoekers waren vol lof over de vele mooie en prachtige tentoon gestelde vogels uit verschillende landen. Een prachtige papegaai was er eveneens te zien. die vanzelfsprekend veel bekijks had. De toegangskaart gaf recht op deel name aan de grote tombola met meerdere prachtige prijzen. Langs deze weg dankt het bestuur allen die geholpen hebben aan de opbouw van deze tentoonstellingde schenkers van prijzen, de vele stille werkers van achter de schermen, en vooral het gemeentebe stuur. dat zijn goede medewerking ver leende tot het welslagen van deze vogel- tentoor stelling. e grote animators en inrichters van de welgeslaagde vogeltentoonstelling te Bese lare, namelijkgezeten in 't midden dhr Charles Bayart, de sympathieke Erevoorzitter omringd door de hh. Jan Reynders, voorzitterGaston Buyze, schatbewaarder Pol Durnez, lokaalhouder. Michel Gotelaere en Jozef Hinnekint, bestuursleden van de nieuwe vogelbond De Vogelvrienden te Beselare. Verder bemerken wij nog de hh- Gesthem uit leper, A. Vandenberghe uit Kortrijk en P. Vanneste uit Passendale. die deze mooie tentoonstelling bezochten, waar niet minder dan 325 vogels te zien waren-

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 2