oxs VOETBAL KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS BRUTO ONTVANGST 12 MILLIOEN 827.312 Fr. ZoihIdjj llonrt lO?»/? HET VPEBsCH NIEUWS Blz 6 6-3-1954 le Pro*. KV-C-S-Y- - St. Kortrijk 4-1 Opnieuw vier punten .oorsprongZon dagavond kon men in de Cercle-middens de opgetogenheid in dikke lagen aantref fen Tegen het vermaarde en de laatste •jd op dreef gekomen Stade Kortrijk werd door rood-wit een flinke prestatie ten bes te gegeven en dito overwinning geboekt- Om het succes compleet te maken, kwam daarnaast in de uitslagen-tabel een ne derlaag van K-F.C. Tielt bij Kuurne Sp flgureren. Voor het soupertje dat spe lers. linesman-verzorger en ondergeteken de na de match verenigde samen met Voorzitter V. Seys en nog enkele mer.sen uit het bestuur kon geen gunstiger dag worden gedroomd Tiens. de traditie werd m ere gehoudenEen prettige atmosfeer wekkende uitslag, telkens er naderhand iets te verorberen valt- En van het ver orberen verleden Zondag gesproken, mag gezegd dat heel wat kiekens er moesten aan geloven De kostwas overigens ■jn en overvloedig, waarvoor we Mevrouw Suzanne van het Hótel au Casino hier spontaan begeren te complimenteren An derzijds werd de roodjes alweer een nieuw i mondje in het vooruitzicht gestelden mocnt de kampioenstitel veroverd worden, wat zou het dan worden Voorwaar, de laatste dag van Februari 1954 was een schone Zondag voor K V.C. SY. De promotie-ambities der roodjes staan weer op vaster voet. Er is welis waar nog niets gebeurd en de Ieperse volksmond leert dat men moet voorzich tig zijn. want c 't Is maar uit als 't uit 16 doch op zeven matchen van het ein de wettigen vier punten voorsprong toch meer dan een doodgewoon vertrouwen. In ieder geval beter vier punten voorsprong, dan evenveel achterstandHet door de Augustinusmannen nog af te werken pro gramma. hetwelk ongetwijfeld niet zo zwaar voorkomt, vergeleken bij dit der Canaries, alsook het enthousiasme en roort hoogte kiezen van de conditie-meter met het zich onderscheiden der invallers, die bij rood-wit schering en inslag die nen genoemd te worden, schijnen ons ste vige waarborgen met het oog op promo vering Interessant hiermede is te ver nemen hoe men momenteel in Tielt over de titelstrijd oordeelt Confrater Rich is ta Goal van 3-3-54 categorlek. Hij noemt het ganse geel-groene team uitge speeld en vermoeid en zijn slotzin is in extenso het aanhalen waard: «Hiermee is het sprookje uit... een droom is voor bij. maar ja. men zegt het zo vaak dro men is bedrogNu aan het werk voor de toekomsts. En als men te Tielt dus Cercle kampioen proclameert, waarom zouden wij dan de afloop met geen op timisme tegemoet zien Ter gelegenheid van de recente wed strijd had K V.CS.Y. te voorzien In de vervanging van Parrein en Kerrebrouck. Verschaeve en Soenen vierden daarente gen hun wederoptreden. Het middenvoor- vraagstuk bleek op generlei wijze gemak kelijk om od te lossen en bezorgde ons als ploegleider heel wat kopbrekens. De zen en zonder geweld. Nauwelijks 4 minuten na het startsig- I van plaatsen bij de reserven, om altoos plicbtsbewust tot het uiterste zijn taak te vervullen, zelfs al was hij de Zondag I voordien met de eerste ploeg op reis ge weest en was hij weer over boord geze: naaf wezen de tarfjT r£ds*2-9"Sri ««orden. Proficmt. Bruneel op U»L' locale voordeel. K V.C-S-Y. kwam met een schitterende overwinning be twee prachtige doelpunten van de voet we ge Uw«me- van linksbuiten Devos haar aanhangers pleegt te beklagen. Deze-.- aanstonds een hart onder de riem te ste- de gewilligheid als nu bij Bruneel is on- ken. Stade bleek door dit overweldigend der meer ook aan te treffen bijeen Van van stapel lopen der Augustinusmannen dMbossche Als middenvoor trok Jean- de kluts kwijt en het verbeterde niet wan- Pl<*rrf stFece zoals niemand anders neer stopper Callens uitgleed en hierdoor van de p,oeg het zou hebben gedaan. Oo.-: onklaar geraakte. Hij verhuisde naar de °1J h,eeft recht, °P bloempje Kortom middenvoorplaats, alwaar hij het treffen 1 was *"e* vanwege alle elf. terwij zou uitspelen. De ploeg der mauven werd 01' de Paarshemden Steyt zich het meest verder gans omvormd Desmedt zou back '^derscheidde en het verder voor trainer worden. Vanderbeke stopper. Hoste inside Dedeurwaerder rechtsbuiten en Sa mevr kanthalf. Stade werd gedomineerd en zou er vóór de koffie weinig bij te pas komen Eer. paar keren kon Frammout zich niet temin laten opmerken Zo redde hij eens de situatie met een sublieme zweefsprong Een kanjer van Hoste kwam verder op het doelhout terecht. Na een goede twin tig minuten spel bleek Cercle's voorsprong gestegen tot 3-0. Het vertoon was aange naam om volgen en bij momenten werd bizonder in 't middenveld, waar Vanbe- selaere. Bruneel en de ex-speler-trainer van F. C- Komen Steyt fel in de kijker liepen, hoogstaand spel opgedist Dumou- lin toonde zich ietwat nerveuzer dan bij zijn vorige partijen met de fanionoloeg. Zijn strijdlust won evenwel onmiddellijk de gunst van het Ieperse publiek Op een van zijn doelschoten moest de lange Val- cite er alles uitpersen, ten einde het ge vaar af te wenden terwijl een paar cor ners van Devos bij Vanderbeke en con- soorten de alarmklok in werking brach ten. Territoriaal bleef Cercle overheersen en het op de korrel nemen van Valcke door Verschaeve met een paar vlucht- kanjers moet nog aangestipt worden. Na een eerste timegedurende dewelke de gebondenheid bij rood-wit sterk tot uiting was gekomen, mochten de gasthe ren met een geruststellende als rechtma tige 3-0 voorsprong aan het tweede tafe reel hand slaan Gelijk vóór de koffie zou Cercle zich van ver de beste ploeg to nen. doch van nadrukkelijk overwicht was eeen snraak meer. De Stadisten hielden de veldbalans in evenwicht Hun aanvals- linie stond echter schril in de schaduw van Cartels en collega's. Steeds maar trokken Bourgeois. Hoste. Dedeurwaerder e a. Debbaut's aan het kortste eind tegen over de gedecideerde rood-witte achter- waartsen. Callliau hielp hen dan maar om aan een milderend goaltje te gera ken. maar de bordiesman was nog bezig met de 3-1 stand te étaleren, wanneer Val cke voor de vierde maal verslagen werd en de 4-1 ciifers bere'kt waren, waarme de het treffen beslecht geraakte. Even vóór dit laatste doelpunt hadden we be vel gegeven aan Devos van met Dumou- lin te permuteren. aangezien laatstge noemde opnieuw te veel last deed om voort het rusteloos opgevoerde tempo der verbinding te volgen. De gasten lieten zich naar het einde toe nog uitjouwen, wegens al te potig SDel Zo zag referee Vanlede zich genoodzaakt een drietal Stadisten te berispen in korte tijd. De rood-witte samenstelling mag in blok Jacobus geen pretje moet zijn de zorg te dragen over het behoud van dergelijke, met titel-pretenties gestarte maar weinig imponerende ploeg, in Ie Provinciaal De Ploegen: St. Kortrijk (WM) Valcke Vanderbeke Callens Pinteion Desmedt Steyt Sameyn Bourgeois Hoste Dedeurwaerder Debbaut RI«R 13 X 12 PUNTEN, VOOR IEDER FR. 226.944,75 555 X 11 PUNTEN. VOOR IEDER FR. 3.189.50 7.457 X 10 PUNTEN, VOOR IEDER FR. 158,25 Pronostiekers opgelet! Zondag as. 7 Maart. 28e wedstryd van PRIOR op 7 bekerwedstrijden (Beker van België) 1 tot 7 en a officiële wed strijden van het kampioenschap 8 tot 12- Belangrijke opmerkingDe wedstrijd nr 9 Cercle Tongeren - C. S. Schaar beek die voorkomt op onze kalender van 7 Maart, is een WEDSTRIJD der KAMPIOENSCHAPPEN en nj^t de bekerwedstrijd, die op een latere datum tussen dezelfde ploegen, zal gespeeld worden. Pronostiekers, ver geet niet de wedstrijd nr 9 te pronostikeren knooD kregen we slechts doorgehakt in de hulde worden gebracht. Het ploegspel k.eedkamers. dus even vóór de partij en bleek voortreffelijk en individueel toon de met de aanduiding van Vandenbossche de ledereen zich op de hoogte van zijn rofFj, voorname post. Dit droeg on- taak. Niemand vormde een hiaat Zo speel- middellijk de goedkeuring weg én van den ciarisse en Verschaeve tot op heden Jean-Pierre én van de overige spelers, wellicht hun beste match van de compe- In deze hoedanigheid trouwens leverde title. Frammout onderstreepte zijn hui- ▼andenbossche destijds met F. C. Brugge diRe voorbeeldige conditie en met Soe- verdienstelijk werk. Bruneel werd als nen was a]les okee Gver Devos. Ca-pels kanthalf weerhouden, terwijl Dumoulin en Callliau mag met evenveel lof worden srfór eigen publiek de vuurdoop had te gesproken, terwül voor Vanbeselaere een trotseren. schUterend sefroen-einde schijnt we?*e- Wanneer scheidsrechteranlede (S. K. ;eRd Invallers Bruneel en Dumoulin maak- Roeselare). welke bijgestaan werd door ten. dat de afwezigheid der titularissen de officiële linesmen Degruyter (R. C. De weinig of niets werd aangevoeld Eers»- Panne) en Lacluvse (S. eurne) en uit- genoemde kan nog eerder moeilijk als stek.'id zou arbitreren. het aftrappen reserve worden betiteld. Zijn jongste pres- floot. viel een aanzienlijke belangstelling taties waren zo overtuigend, dat we dit te noteren. Het veld lag vrij droog, daar waar de hemel met regen dreigde. Tij dens de ontmoeting zou het ook beginnen Devos Vandenbossche Verschaeve Carpels L. Dumoulin R. Bruneel Vanbeselaere R. Soenen Cailliau Clarisse Frammout K.V.C-S. Yprois (WM( De doelpunten2e min.Gelanceerd door Vanbeselaere rent Verschaeve langs de zijlijn. Hij dribbelt Pinteion en cen tert hoog vóór doel. Vandenbossche veinst de bal met het hoofd te zullen bewerken en misleidt Callens en Vanderbeke wan neer hij het leder zijn weg laat vervol gen tot bij de vrijstaande Devos. die het ding in de vlucht, machtig en schuin over de renderende streep, vlak achter de tweede paal op halve hoogte tegen de koorden van een weerloze Valcke jaagt (1-0). 4e min Bij een aanval op touw gezet door het duo Carpels-Dumoulin komt Van denbossche in het bezit van de bal Hij tipt. aangevallen door Callens. het leder gepast vóór de voeten van de naar binnen spurtende Devos. die zijn rushon weerstaanbaar vervolgt en weer met een orgelpunt van 18 karaat de bordjesman In actie brengt (2-0). 22e min. Van even buiten het straf schopgebied knalt Carpels pardoes naar het doel der bezoekers. Zijn verrassend hard schot wordt door Valcke duikelend gepareerd De Stade-keeper moet even wel het leder lossen en de goed volgende Vandenbossche krijgt een scoorkans. wel ke hij zonder moeite benut (3-0) 72e min.Cailliau speelt de bal terug op Frammout. die lichtjes uit zijn doel is gekomen en uitglijdt wanneer hij het tuig wi! grijpen. Traag rolt het ding In de richting van de verlaten doelmond Cailliau rept zich. ten einde de zaak nog in het reine te krijgen, maar komt een halve meter te kort Rakelings langs de linkernaal ziet hij het leder door het doelvlak sukkelen en zijn laatste adem uitblazen, wanneer de fatale lijn amper overschreden is (3-1). 74e min.Keurige voorzet van Carpels naar de linksbuiten geworden Dumoulin. die succesrijk weerstaat aan een «sliding tackle van Desmedt. Dicht van de cor- nerlijngekomen, zendt Robert puik in en een kopstoot van de door Vanderbeke nochtans gehinderde Vandenbossche doet de rest (4-1). Hie Spec.K.V.C.S.Y. - R C. Harelbeke 3-3 Een matte wedstrijd der reserven die slechts tegenover 10 Raeingers stonden. Dumortier A. trad als doelwachter od en kreeg aldra het nakijken, waarop Ossleur M. een penaltv onbenut liet voorbijgaan. Aan de poos leidden de bezoekers met 0-2 spijt een geweldig domineren der rood- witten. Met Ameloot R. als linksbuiten en Kooyman C. op de rechterbackplaats scheen het in de Cercle-rangen beter te zullen boteren tijdens de tweede helft Na ongeveer een uur spel vertoefden de Augustinusmannen. dit door toedoen van man C. als back. insgelijks beneden de verwachtingen bleven Koninklijk Atheneum. Op het terrein wordt getraind de Woensdag en Vrijdag. woerd wel mogen schrappen. Walter is altijd een klepper geweest waarin we een - waardevol element zagen. Voor een tien-1 Ameloot R (2) en Ossleur M.. trouwens druppelen, maar gelukkig met tussenpo- tal jaren reeds trad hij op met de eerste met 3-2 in voorsprong Men herviel na- i ploeg en zijn debuut was beloftevol. Na- 111e PROV. API), h Uitslagen van Zondag 28 Febr. J. A. Waasten - Brielen Sp. B. S. Poperinge - S. C. Bizet E Beselare - Dadizele Sp. F. C. Langemark - F. C. Woesten Sas Sp Boezinge - W. S. Passendale S. K. Geluwe - S. K. Elverdinge Matchen voor Zondag 7 Maart S. X Elverdinge - E. Beselare (Rotru) W. S Passendale - F C. Langemark (Vandemaele) Brielen Sp. - S. K. Geluwe (Vandenberghe) F. C. Woesten - J A Waasten (Lacluvse) S- C. Bizet - S. C Zonnebeke (Verhaeghe) dsrhand kwam hij maar nu en dan nog I eens op het podium en bleek zijn aangebo ren talent jammerlijk gebouwd op onstand- vastigheid en soms zelfs onhandelbaar- 3-3 heid We hadden er spijt om Zo weinig 1-1 liefhebberij en zulke capaciteiten Bij 8-2 het begin van het huidige seizoen maakten 5-2 we van Bruneel een reserve van Ille Spe- 4_j ciaal Op een avond botsten we hem teg°n het liif en er volgde van weerszijden een hartelijke explicatie. Bij het afscheid nemen, waren we overtuigd dat er bij derhand echter in het erbarmelijk getreu zel en onproductief optreden der initiale b»urt. om oer slot van zaken met een 3-3 uitslag vrede te moeten nemen. Vooral Hollebeke E Callens A. en Duma'in M bleken in een slechte dag. daar waar de overigen, uitzondering gemaakt voor Kooy- Schol.W. S. leper - K.V.C-S. Yprois 6-0 telkens vanaf 18 uur. door seniors, junior» De scholieren brachten er op het Min neplein ook al niet veel van terecht. Hun eerste helft kon door de beugel en slechts met 1-0 achterstand werd er gedraaid Niets Het op dit ogenblik een afstraffing uitschijnen De verdedigers gaven nadat White Star tot 2-0 was uitgelopen echter zo onverwacht als voorbarig de moed verloren en waar de aanvallers archi- slecht bleven besluiten werd het een ne derlaag van belang. Vermelden we nog dat het speelveld in ellendige staat ver keerde en een paar kadetten in de K V.C S.Y.-gelederen van de partij waren Ge lijk hoe. Maselis N.. Six W Decorte R e.a. F. Vansteenkiste's kunnen beter ZONDAG AANSTAANDE Eerder onverwacht zien Frammout en maats zich bedacht met het bezoek der Clubmannen uit Torhout. 7 Maart 1954 was feitelijk voorzien als rustdag en al gemeen dacht men dat deze zou benut worden om achterstallige wedstrijden te laten spelen, doch de kalender-commissie besliste het voor lagere afdeling anders Cercle krijgt F. C. Torhout te gast en K.F.C. Tielt dient voor De Beker van Belgiëte spelen tegen S. V. Willebroek in plaats van op bezoek te moeten bij Stade Kortrijk. Indien de roodjes volgen de speeldag Verstraete. Fraeyman. De- duytsche. e a. een voetje kunnen lichten, zal van een leidende voorsprong van 6 punten mogen worden gesproken. De Spar- restedelingen blijken nog enkele punten best te kunnen gebruiken. Het signaal staat voor de concurrenten met 20 punten inderdaad geenszins op het veilige. De re cente weken ging heel wat buit naar de ploegen uit de onderste regionen en het is iedereen duidelijk geworden, dat het degradatiespook tot grootse verrichtingen kan aansturen. Opgepast, van elftallen die vechten voor het behoud Opgepast, voor F C. Torhout, die aldus onlangs bij K.F.C. Tielt een puntenverdeling wist af te dwin gen Hoofdzakelijk moet er op gelet wor den. dat Vandermeersch en Cie zich niet kunnen uitleven in ontsnappingen, want daarin zijn ze bedreven. Geen nutteloze risico's verdedigers! Aftrap te 15 uur met als arbiter dhr Vandelacluyze (A. S. Oost ende). Nu Cercle er zo «schoon» voor staat, mogen de sportliefhebbers der streek niet nalaten door hun aanwezig heid van intens meeleven blijk te geven Een talrijke opkomst, geeft alleszins moed De specialers en scholieren komen even eens uit op het Augustinusstadion Eerst- genoemden treden te 9.15 uur in het ge lid tegen de soortgelijken van U. S. Her- seautoise, daar waar de scholieren zich te 11 uur andermaal in derby te meten krijgen. De kadetten. welke verleden Zondag en schoUeren en de Donderdag, vanaf 16.30 uur. door de kadetten. Een hartelijk proficiat aan de linksbui ten der fanionploeg Bertje Devos en zijn vrouw, bij wie de ooievaar, als vierde kind. een leuk dochtertje thuis bestelde. Vanwege taxi-man Jan Kooyman. die instaat voor het vervoer der spelers bi) de verplaatsingen der eerste ploeg, ont vingen we een kaartje uit Nizza met groeten aan de matjes Hartelijk dank. Jan! Naar alle waarschijnUjkheid en of schoon men te Brussel geneigd schijnt om de kampioenschappen in lagere divisie zo spoedig mogelijk te doen afwerken, zullen de roodjes der fanionploeg op Zon dag 14 Maart a s. een competitie-rustdag krijgen In bevestigend geval, gaat oen oefenmatch door voor de roodjes op be zoek bij A A Moeskroen. Eerlang wordt de kalender 53-54 vrii gegeven De laatste vijf wedstrijden zul len in blok worden bekend gemaakt. ROGIMAR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB LOKAAL AU CASINO Pronostiekwedstrijd. Daar Landtsheere Julien Zondag 11. 10 punten pronostikeerde. wist hij dan ook de prijs geschonken door de heer Walter Tavenier in de wacht te slepen. Pauwels Jacques die 8 punten behaalde won de eerstvolgende verplaatsing. Alg. klassement: 1. Mulle Henri. 160 p.: 2 Beun Albert. 155 p.3. Landtsheere Ju lien. 149 p.4. Devriendt Marcel. Kools Walter. 147 p.6. Tavenier Jacqueline 145 p. 7. Dumortier Joseph. 143 p. 8 Vandenbussche Lutgarde. Bauwen Rosset- te. Wolters Georges, 141 p.; 11. Beauprez Leon. 140 p.12. Ameel Raymond. 139 p. 13. Isenbaert Valère. Desmet Maurice. Gruwez Aimé, 137 p.16. Coene Oscar Mad. Hollebeke. Hollebeke Etienne, Du mortier Tony. 136 p. HET BESTUUR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ic DE MANDE n, Zonnebekesteenweg 1 Kosteloze Pronostiekwedstrijd. Deze week wist Decroix M. 9 punten te behalen en met brio de eerste prijs in de wacht te slepen. Voor de kosteloze ver plaatsing komt Houston R. in aanmerking hun match tegen Sas Sport Boezinge af- nr,et 8 Punten- Aan beiden hartelijk pro- gelast zagen, reizen naar Stade Kortrijk 6ciat- Voor hen. evenals voor de scholieren be treft het de laatste puntenwedstrijd van het seizoen. We verhopen voor de vier Cercle-for- maties een goede prestatie en verheugend resultaat DFTIES en datjes. Vanaf volgende week worden de trai ningen op het Augustinusstadion hervat Er werd dus Woensdag 1.1. voor de laat ste maal geoefend in de turnzaal van het Alg. rangschikking1. Labaere R., 203 p. 2. Decroix M„ 202 p.3. Radys N., 199 p. 4. Vandevoorde A., 198 p.5. Hollebeke Fl. en Noterdame O., 196 p.7. Markey E 193 p. 8. Carlier A., 191 p.9. Baert A, 190 p.; 10. Aeck J., Gruwier M. en Logier'O 188 p.; 13. Ostyn M. en Van- gheluwe A. 187 p.; 15. Pannekoucke R en Samain Z., 186 p. HET BESTUUR. voor NAT. BEVORDERING REEKS D Waiter een kentering ten goede aan het Germ. Ekeren - S. V. Waregem (Ysebaert) broeden was. De vroeger afwezige be geerte om te spelen had zich opgedron* I gen en we hielden er de volgende week rekening mede. Ja. met te verouderen krijgt men soms een andere ki'k op de za ken. Gedwee bezette Walter intussen tal TTe NATIONALE AFDELING Waterschei Th - C. S. Verviers (Bauwen») Me NATIONALE AFDELING Tubantia F C - A. S. Oostende 1 R C. Tienen - Beringen F. C. Waterschei Th. - Boom F. C. F C. Brugge - St Truiden V. V. Kortrijk Sp. - R. C. Gent W^—> a C. - St N.'k'aas S. K U. S. Doornik - C. S. Verviers Ukkel Sp. - R. C. Brussel me NAT. AFD REFKS A Olse Merksem - C. S. Brugge (Jacobs) If f Ijj»» n «lui* Hie NAT. AFD RFFKS A E Aalst - A. V. Dendermonde A E.C Bergen - R. C. Doornik Vig. Hamme - Un. Namen Ex. St Niklaas - C. S. Brugge S K Beveren - F. C Izegem V. G Oostende - Willebroek S. V. 1-0 Rupel S. K - S. C Boussu-Bois 1-1 Olse Merksem - F. C. Ronse S. K Roeselare - R. C. Lokeren (Verkeyn) St. Moeskroen - Waeslandia (Van Roven) S. V Oudenaarde - F. C. Roeselare (Calonne) Hoboken S. K. - F. C. Eeklo (Lespineux) nmtchen vnn 0-2 2-2 4-0 3-1 0-0 2-0 NAT. BEVORDFRING REEKS D uitg A S. Ronse - F. C. Eeklo 1-2 Hoboken S. K. - St. Moeskroen 2-3 Waaslandia - F. C. Roeselare uitg Boechout V. V. - S. V Oudenaarde 1-1 S. C. Menen - R- C. Borgerhout 5-2 0-1 1-2 Ie PROV. AFD. Aalbeke Sp. - Kuurne Sp. (Pattyn) K V.CS. Yprois - F. C. Torhout (Vandelacluyze) R C. Harelbeke - F. C. Knokke (Kerkhof) S. V. Wevelgem - U. S- Herseaux (Schouteet) S. K. Steenbrugge - Zwevegem Sp. (Monteyne) S. C. Oostrozebeke - W. S. leper (Vandenbu'cke) D Blankenberge - S. V. Blankenberge (Speecke) VH Fuhruuri He PROV. AFD. C F C. Poperinge - S. V. Kortri'k (Pattyn) F. C. Lendelede - A.A. Moeskroen (Vandevoorde) Dottignies Sp. - Ol. Ledegem (Vanbelle) St Eloois Sp. - E. Wervik (Liagre) F C. Komen - R. C. Bissegem (Vandebuerie) S V. Moorslede - T. Menen (Vercoutere) S. V. Moorsele - S. K. Vlamertinge (Vanneste) W S. Lauwe - F C. Luingne (Debeuf) Ie PROV. AFD. 0-0 Aalbeke Sp. - S. K. Steenbrugge 2-1 S. V. Wevelgem - R. C. Harelbeke 0-1 S. V Blankenberge - W. S. leper 0-0 U. S. Herseaux - Zwevegem Sp. 1-1 F. C. Torhout - D. Blankenberge Kuurne So. - F. C. Tielt He NATIONALE AFDELING K V CS. Yorois - St. Kortrijk C. Knokke - S. C. Oostrozebeke u-v KlaHAunipntcn n« <|p mnfcliun vnn Zontliig VN Fuhrmiri Tie PROV. AFD. C 0-2 W. S. Lauwe - F. C. Lendelede 0-3 Ol. Ledeeem '- S. V. Moorslede uitg. A.A. Moeskroen - F. C. Komen 1-2 F C. Luingne - S. K. Vlamertinge uitg. R. C. B'ssegem - F. C. Poperinge 2-1 Dottign'es Sp. - St Eloois Sp 4-1 E. Wervik - S. V. Moorsele 0-0 4-3 3-4 9-0 10-0 2-1 0-1 5-0 Waterschei TTi. 23 15 4 4 50 72 34 R. C. Brussel 24 10 4 10 38 26 30 Ukkel Sp 24 11 8 8 46 29 30 St Truiden V. V. 23 11 5 7 47 35 29 R C. Gent 24 11 8 5 49 4C 27 "White Star A. C- 24 11 9 4 32 27 26 A. S. Oostende 24 10 9 5 32 31 25 Boom F. C. 24 10 1 5 34 37 25 Kortrijk Sp. 24 7 1 9 34 41 23 R. C. Tienen 24 9 10 5 32 37 23 F C. Brugge 24 9 11 4 38 32 22 Beringen F. C. 24 7 10 T 24 28 21 St Niklaas S. K. 24 8 11 5 41 42 21 U. S. Doornik 24 4 11 29 51 17 C. S. Verviers 23 7 13 3 25 32 17 Tubantia F. C. 23 1 14 8 18 54 10 E. Aalst R- C. Doornik S. C. Boussu-Bois Willebroek S. V. C. S. Brugge S. K. Beveren 5..E-C. Bergen V. G. Oostende Vig. Hamme r- C. Ronse Ex. St Niklaas Olse Merksem A- V Dendermonde REEKS A t NAT. BEVORDERING REFKS n 24 13 5 6 46 27 32 S. V. Waregem 23 18 1 4 51 15 40 24 13 6 5 50 28 31 A S. Ronse 24 13 5 1 47 24 32 23 14 3 51 31 31 S K. Roeselare 23 14 7 2 54 34 30 24 14 8 2 47 38 30 R. C. Lokeren 22 11 7 4 43 42 26 23 13 7 3 34 30 29 F. C. Eeklo 23 7 7 40 36 25 24 11 9 4 42 33 "6 Kapellen F. C. 23 8 O 1 36 34 24 22 11 8 3 43 31 25 St. Moeskroen 23 9 8 6 5n 38 24 24 9 7 34 41 22 F. C. Roeselare 22 3 8 38 29 22 24 9 11 4 33 34 22 Waeslandia 23 7 9 7 30 38 21 24 10 12 2 44 49 22 R. C. Borgerhout 24 5 B 10 31 42 20 24 8 11 5 30 42 21 S K. Geraardsbergen 23 4 8 11 34 36 19 24 0 12 3 34 39 21 Hoboken S. K. 23 U 8 29 41 18 23 7 12 4 23 41 18 Boechout V. V. 24 12 6 22 43 18 22 6 12 4 32 49 16 S. V. Oudenaarde 23 5 11 7 31 47 17 23 6 13 4 34 45 16 Germ. Ekeren 23 7 13 3 24 41 17 24 3 14 T 27 46 13 S. C. Menen 24 5 12 7 33 53 17 Ie PROV. AFD F. C. Tielt U. S. Herseaux Zwevegem Sp. S. V. Wevelgem F C. Knokke W. S. leper F. C. Torhout R C. Harelbeke D. Blankenberge S C. Oostrozebeke S K. Steenbrugge 23 17 23 13 23 10 23 10 23 8 3 3 78 41 37 E. Wervik 3 7 51 27 33 A.A. Moeskroen 6 7 41 36 27 S. V. Moorslede 7 6 42 35 26 W. S. Lauwe 6 9 33 35 25 F. C. Luingne 23 10 9 4 43 42 24 F. C. Poperinge 22 9 9 4 53 51 22 Ol. Ledegem 8 9 6 40 51 22 Dottignies Sp. 8 9 4 46 42 20 St E oois Sp. i 9 6 43 44 20 R. C. Bissegem 7 9 6 28 37 20 T. Menen 6 9 8 48 43 20 S. V. Moorsele 8 11 4 41 43 20 F. C. Lendelede 6 12 4 42 51 16 S K. Vlamertinge 5 13 5 35 59 15 S. V. Kortrijk 7 15 1 44 71 15 F. C. Komen He PROV. AFD. C 23 21 22 22 23 23 22 23 23 22 18 2 2 77 21 38 22 16 3 3 65 18 35 23 16 6 1 56 30 33 23 14 6 3 65 30 31 23 15 7 I 85 38 31 23 11 8 4 65 52 26 23 9 5 37 40 23 22 3 9 5 43 45 21 23 8 11 4 36 48 20 23 7 11 5 48 53 19 21 8 11 2 48 62 18 23 7 14 2 38 53 16 23 7 15 1 52 62 15 23 6 16 1 40 94 13 22 4 14 4 27 50 12 23 5 17 1 35 101 11

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 6