VOETBAL Ontvangsten: 9.967.138 fr. HI T VPLESC H Mtl'H S KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS le Pro v. K-V.C-S-Y. - Knurne Sp. 1-3 Nog een zestal minuten moest er wor den gespeeld en de plaatjes stonden op 1-1. Kuurne Sp- hield zich reeds gans de tweede speelhelft op verdediging. Het lag er vingerdik op dat de wit-zwarten voor alles betrachtten van met deze score en een puntje, waarop ze bij de start geens zins hadden durven rekenen de veilige haven te bereiken- Welke waardevolle uit slag zou zulks voor hen niet worden ge noemd 7 Cercle bijzonder onkansrijk oefende al maar door druk uit op de stel lingen van een schitterende keeper Li oen en consoorten Plots werd een ontsnapping der bezoekers oesloten met een knappe kopstoot van Vanyzere en Frammout was verslagen Kuurne Sp- vertoefde met 1-2 in winst. Ongelooflijk en toch waar! On der het motto alles of niets zette rood wit herop. Ei zo na of een combinatie Soenen - Devos herstelde het evenwicht op do bordjes. De roodjes Vielen met 10 man in de aanval verwoed aan terwijl de tijd vorderde Zou het onbeslist wor den afgedwongen Nog één minuut viel er te spelen De Kuurnse rechtsbuiten Debruyne pikte een ontzetten op. zag geen enk ei Cercle-back in de brede strook tussen hem en het beoogde doel en ging gezwind Frammout het nakijken bezor gen De stand luidde 1-3 en waar de bal niet eens meer in het midden geraakte alvorens er werd afgefloten, betekenden deze cijfers ook het resultaat. Een voor waar. verrassend resultaat dat de gas ten er hun dirigenten, welke zich met de slag uit de acute degradatiestrijd ge weerd waanden, in een door ons zelden gezien enthousiasme deed losbarsten. Er kwam als het ware een met tranen van vreugde doorzijpelde zegedans bij te pas Had men soms niet de kopmannen in eigen vesting een voetje gelicht 7 En de leiders bleken teneergeslagen ep lijders geworden. Al eerder mat en beneden het gewone peil presterende, had men zich niettemin netjes de baas getoond over de dynamisch acterende Sporters, wier snel en direct spel met 1-3 eindcijfers al te mild werd beloond. Op zijn minst ver dienden dc roodjes de helft van de buit. Ze waren de heersers, doch het sloeg on verbiddelijk tegen. Eenmaal weer in bur gerpak verklaarden de bezoekende ac teurs het trouwens spontaan, hoe ze door Dame Förtuna waren gediend geworden en keeper Lioen zijn levensmatch had ge leverd. Ze staken het niet onder stoelen Of banken, dat ze op een bepaald ogen blik m de tweede beurt best met 3-1 sco re hadden kunnen in 't krijt staan. Dit was voor de K. V. C. S. Y.-ers slechts een povere troost Een somber Kattefeest scheen voor de Cercle-gemeenschap in getreden maar... een vleugje zon door boorde dan toch de duistere wolken. Spoedig werd vernomen, dat K. F C. Tielt ook een gasbek kwam aan te tref fen op bezoek bij S. C. Oostrozebeke. De jammerlijke nederlaag der roodjes ten spijt bleef het dus aan de spits der klas sering status-quo. Virtueel vier punten voorsprong en nu nog amper vijf schreden van de finish Reeds sedert 6 Decem ber 1953 bezet K. V. C. S Y de leiders plaats en laat ons hopen, dat het ook zo zal zijn in het eindklassement. Daarvoor moet voort geijverd worden eensgezind en uit alle macht. Het gaat niet op. dat als er niet gewonnen wordt sommige men sen aanstonds mei lasterpraatjes klaar staan Men wil altijd zien winnen of an ders deugt er niets en niemand meer. Het is de schuld van dit of van dat en men gaat aan het afbreken zonder wellicht te vermoeden welk kwaad men daarmede sticht betreffende de nog te spelen par tijen. Er wordt door de ploegleiding steeds gehandeld om wel te doen. wat echter niet altoos gemakkelijk is. Voor iedereen weldoen immers Stel U voor dat na de match tegen F. C. Torhout door de roodjes met 4-1 gewonnen, be paalde invloedrijke personen het weer- Ille PROV. AFD. E Uitslagen van Zondag 13 Maart S. C. L« Bizet - Brielen Sp. 4-3 S C. Zonnebeke - Dadizele Sp. 4-4 S K. Elverdinge - F. C. Woesten 3-5 Sas Sp. Boezinge - J. A. Waasten 0-3 B S. Poperinge - F C. Langemark 2-5 W S. Passendale - S. K. Geluwe 2-6 al niet over hun hart konden krijgen dat Cercle. welke de kampkeuze had mogen doen. het windvoordeel voor de tweede helft had gelaten. Er werd hierover ge zaagd tegen spelers enzomeer Uitleg verstrekken en wijzen op de morele kracht die de ploeg hieruit put of op het feit dat tijdens het seizoen zulks nog geen enkele keer moest beklaagd worden hielp niet. Deze discussie had voor ge volg. dat verleden Zondag tegen de ge woonte in door kapitein Roger Vanbese- laere bij de toss windvoordeel werd ge kozen. Aan de rust wezen de bordjes 1-1 en we constateerden meer twijfel en han gende koppen bij de hervatting dan ge wenst. Nu nog tegen wind...! Zeggen dat in de eerste plaats de ongewone kamp keuze de match voor rood-wit een nade lige oriëntatie gaf ware overdreven Al zou het anders nooit erger zijn geweest. Ja. wie weet En thans hoorden we na tuurlijk vanwege meefdere aanhangers de tegenzangWaarom niet gedaan zoals al tijd? Dit citeren we speciaal om er op te wijzen, hoe moeilijk, om niet te zeggen onmogelijk het is voor iedereen wel te doen. Waar de verrichtingen van de jonge Dumoulin Robert van week tot week ach teruitgang vertoonden en hij tegen F C Torhout, naar zijn eigen woorden. niet- bestaande was. drong zich rust voor hem op. Rust in de betekenis van minder af beulend werk. maar niet van inactivi teit. Voort trainen en bij de scholieren optreden. Het eerste kon hij vorige week wegens werkaangelegenheden niet en het tweede evenmin om de goede reden, dat het kampioenschap in deze categorie be ëindigd is. Aldus werd hij. ten einde op alles voorbereid te blijven en geen con tact te verliezen, in lijn gebracht bij de reserven. alwaar, ofschoon het een der by betrof, er ontegensprekelijk niet zo vlug en krachtslopend wordt gespeeld als momenteel in Ie Provinciaal. Robert stond zijn stuk. zonder nochtans een over tuigende prestatie weg te geven. Zo tus sen tweeënHiermede hebben we boven een in twijfel getrokken i vermoedelijk het duidelijk makend puntje geplaatst. In zijn vervanging moest naar een inside gezocht voor de fanionploeg. De keuze was allesbehalve groot en viel op André Callens, voor het ogenblik soldaat en die bij zijn recent fungeren in II Ie Speciaal geen grootse indruk had nagelaten. Een tijdje terug kon André alleszins op een scherper forme bogen. Enfin, het was een proef waard. Hij zou het nooit slechter doen. dan zijn voorganger de week te voren. En hij deed het niet slechter ook. al kunnen we moeilijk beweren, dat het een meevaller werd. Daarvoor bestreek hij geen veld genoeg en het ontbrak hem aan tempo en soepelheid in zijn anders hard en doordacht manoeuvreren Waar er verloren werd en er een slachtoffer moest gezocht, was hij natuurlijk het aan gewezen onderwerp voor de kwatongen Hij droeg de totale schuld en men zag geenszins hoe er ploegmaats zwakker presteerden dan hij. Neen. zulks kan tl- leen onrechtvaardig worden genoemd Callens dient allerminst alleen aanspra kelijk te worden gesteld voor het verlies Voor hem was het gewis zeer ondank baar ais nieuweling te moeten optreden" in een mal draaiende, als onfortuinlijke voorlinie. Waren bijvb een Carpels en Verschaeve op dreef geweest, zo zou Cal lens het er beslist veel beter hebben van afgebracht Carpels is er voor het ogen blik totaal uit De jongen was dit sei zoen ook reeds zo verdienstelijk en een boog kan bezwaarlijk altijd even strak gespannen blijven. Verschaeve. vaak met niet passende voorzetten bedacht, bleek nukkig en scheen met zijn gedachten geenszins bij het spel. Ontelbare keren speelde keeper Lioen bij het intrappen de bal naar back Viaene en het ging Georges net niet aan. Deze vergaande onverschilligheid heeft Verschaeve bij zijn eerstvolgend acteren goed te maken We verwachten er ons aan. Tjorre! Waar Devos het bij sporadische bevliegingen hield, was Vandenbossche. de uit de half- linie overgehevelde beweeglijke midden voor, vorige Zondag Cercle's beste verte genwoordiger in de aanvalslinie. De uit blinker in de ploeg noemde evenwel Van beselaere. De kapitein zorgde voor een bijzonder puike vertolking Hij zwaaide de scepter in het middenveld op de in telligente manier, die aan zijn grote da gen deed denken Bruneel verdient een accessital valt het geenszins te be- wisten dat zijn soms onvaardige tack- lende doelmatigheid drukte De de fensie begon zeer knap Frammou: liet zich toejuichen en het in de vlucht op ruimen van Cailliau maakte indruk Soe nen en Clarisse toonden zich verder op de hoogte van hun taak. Gaandeweg evenwel werd de covering verwaar loosd- Soenen vooral wilde de zege for ceren. We willen er dienaangaande de aandacht op vestigen, dat van nu af een drawn niet voortdurend als louter syno niem van verliespunt meer mag worden beschouwd. Globaal gezien beet het Cer- cle-elftal beneden zijn mogelijkheden van zich af. De nefaste rol der zenuwachtig heid. welke rood-wit al meer poetsen bakte dient hierbij onderstreept te wor den. Mocht het geen chronisch geval blij ken in de door de roodjes ingezette eind spurt. Och kom. een slechte wedstrijd is nog geen slechte ontknoping om het te zeg gen met een variante op een oud cliché. De Augustinusmannen zien we in deze verwaaidenederlaag de kracht putten om bij hun volgend optreden weer lau weren te oogsten. Het ware de logische ontwikkeling van een psychologisch pro ces. Wat nu nog Kuurne Sp., dat aangaan de het aan 't struikelen brengen van kop stukken. haar proefstuk niet opdiste, be treft. moet gewezen op een leeuwen moed Het feit met invallers voor de ge broeders Coussens en Quinquin bedeeld te staan, vermocht hun geestdrift niet te koelen. Onverhoopte meeval en de uitzon derlijke t keeping van Lioen (ex-speler van F. C. Izegemt deden de rest Een Viaene en Pattijn lieten anders wel ste ken vallen, gelijk middenvoor Mingels meestal faalde. Van Debruyne. Sabbe Al- fons en de klasrijke Vanyzere kan daar tegenover allesbehalve verkondigd, dat ze van opportuniteit niets afwisten. En nu nog enige flitsen uit de match. Voor een opkomst, welke qua kwanti teit de stoutste verwachtingen overtrof, floot referee Duverger (E. Wervik). wiens leiding we niet zullen veroordelen, maar dan toch van enkele duistere punten moe ten beschuldigen, het aftrappen. Hij werd geassisteerd door zijn confraters Germon- pré (S V. Nieuwpoort) en Verhaeghe G (E Wervik). Lioen stopte al dadelijk feilloos een schot van Devos Cercle zwaaide de plak. Door tussenkomst van grensrechter Ver haeghe liep Verschaeve een reprimande op vanwege de spelleider. Een paar door braken der wit-zwarten werden door Frammout schitterend gepareerd. Plots een hands van Mestdag in de beruchte zone en de arbiter floot ook. maar duid de onverklaarbaar Vandenbossche als da- dei aan en Kuurne mocht een vrije schop nemen. Tot drie achtereenvolgende ke ren toe kreeg Devos daarop een hoek schop te nemen. Tegen zijn gewoonte in kweet hij zich niet al te best van deze karweitjes. Eindelijk dan verwierf K.V C.S Y wanneer de eerste beurt al meer dan halfweg was, toch voorsprong. Even later nochtans wezen de plaatjes 1-1. Een «gelijkmaker», die aangevochten werd want Frammout bekloeg er zich over dat de bal was uitgeweest, terwijl lines man Verhaeghe om raadpleging verzocht Spijt alles kende dhr Duverger de goal toe. Even vóór de poos knalde Verschae ve naar doel. Het leder passeerde Lioen en vervolgde bliksemsnel zijn weg ra kelings onder de deklat. om plots terug het veld in te botsen. De toeschouwers achter de touwen opgesteld, eisten goal maar de referee liet zich. spijt heel wat rumoer, hiertoe niet verleiden en met 1-1 stand geraakte de rust bereikt. Na de koffie toonde rood-wit zich uit gesproken in meerderheid. Tot driemaal toe werd er #p het Kuurnse doelhout ge schoten Zo plofte een kei van Devos via de paal wel twintig meter weer het veld in. Een kopstoot van Callens leek Cercle opnieuw winst te bezorgen, doch mirakuleus klaarde Lioen het standje op ten koste van hoekschop. Een van de zo vele die KV.C.S.Y. te beurt vielenHet rood-witte aanvalskwintet werd, nadat Vanbeselaere nog onklaar was geraakt, dooreengeworpen. Callens zagen we eerst als middenvoor en dan als linksbuiten, daar waar beurtelings Vandenbossche en Devos op de rechtsbinnenplaats post na men Alles balsem op een houten been. Gelijk we ter inleiding vertelden, wa ren het de bezoekers, die tijdens de laat ste minuten twee goals scoorden, waar tegen Frammout niets in te brengen had en zo een gelukkige overwinning boekten. Een uitslag, die voor Cercle geenszins na 49 deelnemers met 1 z punten, efk -i-6.784.50 tr. 1.603 deelnemers met 11 punten, elk 858,05 fr. 18.687 deelnemers met 10 punten, elk 49,10 fr. lijst met naam der winnaars in alle depots venant het mooie weder was en een wed strijd. welke in de K V.C.S Y -encyclo- pedle weinig plaats opeist. Al zullen de 1-3 cijfers vermoedelijk later nog wel gememoreerd worden. De ploegen: Kuurne Sp. (1-3-3-4) Lioen Viaene Mestdag Pattijn Sabbe André Mingels Staelens Sabbe Alf Vanyzere Debruyne Wittouck Devos Vandenbossche Verschaeve Carpel; L Callens Bruneel Vanbeselaere R- Soenen Cailliau Clarisse Frammout K-V.C.S. Yprois (WM) De doelpunten 25e min.Een inzenden laag over de grond van Verschaeve brengt de bal bij Carpels, die. door een drietal tegenstanders omgeven, met tipschot zijn kans waagt. Via de linker paal rolt het leder over de renderende streep (1-0). 38e min Sabbe Alfons centert van dicht bij de cornerlijn Frammout staat goed opgesteld, doch verwacht blijkbaar niet te zullen moeten ingrijpen. Het ding be schrijft immers een maar buiten gerichte boogvormige baan en hij ziet het ook over dc lijn. De wind moeit er zich echter mee en daar is de bal vlak vóór de kooi. Fluks zet Germain er zijn handpalmen tegen, maar hij kan het tuig niét bijhouden en Debruyne scoort zonder moeite. Na rug gespraak met zijn clubmakker en lines man Verhaeghe valideert dhr Duverger het doelpunt (1-1). 84e min.Een misverstand tussen Soe nen en Cailliau bewerkt, dat de Kuurn se rechtsbuiten ongestoord kan oprukken en de bal hoog vóór doel vermag te zei- de t. Een machtige kopstoot van de op springende Vanyzere treft, spijt een tus senkomst met de vingertoppen van Fram mout. raak (1-2). 90e min Behalve de doelwachter zijn alle Cercle-spelers in de aanval. Een de- ga gement» der Kuurnse defensie depo neert de bal vóór de voeten van rechts buiten Debruyne. die een soloren inzet. Frammout komt hem als enige hinderpaal tegemoet gelopen, maar geraffineerd schuift de zwart-witte klepper het balletje langs hem door naar de verlaten doel- mond Juist achter de linkerpaal belandt het tegen de koorden (1-3). Ille Spec. K V.C.S.Y. - W. S. leper 4-3 Na een fel betwiste partij bleven ook ter gelegenheid van deze derby de pun ten op het Augustinusstadion Aldus slaag de White Star er niet in tijdens het sei zoen 53-54 op de «Stade Yprois» ook maar één puntje te rapen. Van de tien te betwisten stedelijke derbies werden er nu al negen gespeeld en zeven door Cer cle gewonnen. Ii tegenstelling met het eerste treffen tussen beide reserve-formaties had White Star haar ploeg voor de helft samenge steld uit juniors. Een gemengd elftal dus net als dit van K V.C.S.Y.. bij wie er zich sinds de aanvang van de competitie re gelmatig een stel juniors ingelijfd we ten. Tegen de gesternden stonden er nu zeven in 't gelid. Met windnadeel gestart leidden de localen met 2-1 aan de rust. dit nadat White Star met 0-1 was uitge lopen. Ameloot R. en Blake E. hadden keeper Deback het nakijken bezorgd. In de tweede speelhelft stelden de gasten spoedig gelijk, doch Dumoulin R. ver stond het zo niet en bracht de bordjes op 3-2. Weer diende doelwachter Dehol- lander R. daarop de gelijkmakeruit zijn netten te vissen. Op de 80e minuut dan lukte Ossieur M. met onhoudbaar grondscherend schot de winninggoal. Waar de eerste speelhelft eerder gelijkongaar verliep, had K.V.C.S.Y. nadrukkelijk <u bovenhand gedurende de laatste 45 mj nuten. White Star bekwam 5 hoekschop! pen tegen 12 voor Cercle. Als beste local! acteurs vallen Ossieur M., De Plancke R en Ameloot R. te vernoemen. Dumoulin R beoordelen we in ons verslag der eerste ploeg en bezondigde zich al te veel aan handspel In haar geheel genomen deed de zegevierende ploeg, waarbij een n0g van nut getuigende Cappoen R zijn her optreden vierde, het vrij goed. Ditmaal bleef de slagvaardigheid geenszins ach terwege. Ja. er werd goedgemaakt, wat moest ZONDAG AANSTAANDE: De fanionploeg krijgt een rustdag, wel ke niet ongelegen komt. Niettegenstaan de verschillende vragen van clubs om er een vriendenwedstrijd te gaan betwisten blijven de shoe's van Cailliau en maats aan de haak hangen. Mocht het hoofdza kelijk voor Carpels een verkwikkende «entr'act» zijn. De reserven krijgen een eertijds uitge stelde partij af te haspelen op bezoek (10 uur) bij de sterke specialers van Sta de Kortrijk. De laatste verplaatsing 53-54 voor Hollebeke E. en collega's. Voor de kadetten is er amicaal treffen voorzien te gast bij Sas Sport Boezinge (10 uur). ROGIMAR K V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB LOKAAL «AU CASINO» Pronostiek wedstrijd. Zondag 1.1. wist Isenbaert Valère 11 van de 13 te verdienen punten te behalen, zo dat hij dan ook de prijs geschonken door de heer Henri Deleye mocht in ontvangst nemen. De eerstvolgende verplaatsing ■verd gewonnen door Vandekerckhove Ro bert die 10 punten pronostikeerde. Alg. klassement: 1. Mulle Henri. 170 p.: 2. Beun Albert. 164 p. 3. Landtsheere Ju- lien. 160 p.4. Devriendt Marcel. 158 p 5. Kools Walter. 157 p.6. Tavenier Jac queline, Isenbaert Vaière. 153 p.8. Wol- ters Georges, 152 p.9. Dumortier Joseph. Beauprez Leon. 150 p.11. Vandenbussche Lutgarde. 149 p.12. Desmet Maurice. Ameel Raymond. 148 p.14. Vandekerck- hove Robert, 147 p.15. Bauwen Rosset- te. 146 p. HET BESTUUR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DF MANDE Zonnebekesteenweg 1 Kosteloze Pronostiekwedstriid. Het waren deze week Neyrinck Edg. en Lefevre welke 14 punten behaalden daar waar Neyrinck 3 en Lefevre 4 als bij- vraag noteerden, zodat eerstgenoemde de wekelijkse prijs in de wacht sleept en Lefevre op de eerstvolgende verplaatsing mag aanspraak maken om kosteloos mede te reizen. De rangschikking ziet er uit als volgt 1. Decroix Marcel, 224 p.; 2. Labaere Ro- sita. 223 p.3- Hollebeke Flor., 216 p 4. Radys Norbert, 215 p.5. Noterdame O- en Vandevoorde Albert, 214 p.7. Carlier Achiel, 212 p.8. Baert A. en Logier O.. 209 p.10. Neyrinck E. en Markey E 208 p. 12. Gruwier M.. 207 p. 13. Van- gheluwe A.. 206 p. 14. Aeck J., Bedde- leem J. en Vanlimburg J., 204 p. I» De prijzen voor de eindklassering wor den begiftigd met 1.500 fr. en verdeeld als volgt: 250. 225. 200. 175, 125. 100. 75. 75. 50, 50, 50. 50, 25, 25. 25 fr. Wie zal zich onder de gelukkige win naars mogen aanmelden Voorwaar een harde strijd in het verschiet voor de res terende 5 wedstrijden. HET BESTUUR He NATIONALE AFDELING Kortrijk Sp - R C. Brussel (Leseart) Boom F C - St Truiden V V (Ysebaert) R.C Gent - CS Verviers (Vandemoortel) F. C Brugge - U. S. Doornik (Van NufTel) St Niklaas SJ< - AS. Oostende (Renard) Waterschei Th - Beringen FC (Rietjens) White Star A C - Ukkel Sp (Vandenbossche) Tubantia F. C. - R C Tienen (Blavier) He NATIONALE AFDELING Tubantia F. C - St Truiden V. V 2-0 Unteti«*ii voor Zondng VI Haart 1 me NAT. AFD. REEKS A Un. Namen - A.V. Dendermonde (Godard) E Aalst - S. K. Beveren (Lybaert) Vig. Hamme - C. S. Brugge (Kamp) R C. Doornik - Rupel S. K (Laurevssens) V. G. Oostende - F. C. Izegem (Plovier) F. C. Ronse - SC. Boussu-Bois (Kauwenberghs) Oise Merksem - Willebroek S V. (Dupont) A E C Bergen - Ex. St Niklaas fWiels) NAT. BEVORDERING REEKS D S. V. Waregem - Kapellen F. C. (Stevens) R. C. Lokeren - F. C. Roeselare (Van Hellemont) F. C. Eeklo - S. K. Geraardsbergen (Meyssen) Ie PROV. AFD. S. V. Blankenberge - W. S. leper (Steen) F. C. Torhout - D. Blankenberge (Duverger) St Kortrijk - F. C. Tielt (Surmont) I iula^rn (Ier matchen van Zondag 1 (5 Maart lie PROV. AFD. C T Menen - A A. Moeskroen (Debeufl E. Wervik - Dottignies Sp (Deltomme) F C Lende'.ede - W. S. Lauwe (Peers) Ille NAT. AFD. REEKS A S. C. Boussu-Bois - Oise Merksem E. Aalst - A. V. Dendermonde Ex. St Niklaas - C. S. Brugge 3-2 1-1 1-2 NAT. BEVORDERING REEKS D Ronse - Waeslandia Loxeren - S. C. Menen A. S R. C S. V. Germ. Ekeren - S. K Roeselare F. C- Roeselare - St. Moeskroen Boechout ,V- V. - Hoboken S. K. S K- Geraardsbergen - Kapellen F. D 3-0 4-1 Ie PROV. AFD. St Kortrijk - W. S. leper S. V. Wevelgem - F. C. Torhout K.V.C S. Yprois - Kuurne Sp. S. V. Blankenberge - F. C. Knokke S. K. Steenbrugge - U. S. Herseaux S. C. Oostrozebeke - F. C. Tielt Aalbeke Sp. - D. Blankenberge R C. Harelbeke - Zwevegem Sp. UlasAPmcntcn n« <1** matchen van Zonda^M iinart Oudenaarde - R. C. Borgerhout 2-2 2-3 3-3 0-0 1-1 3-2 1-0 1-3 2-2 4-0 3-2 1-1 3-2 He PROV. AFD. C F. C Komen - St Eloois Sp- A A. Moeskroen - F. C. Poperinge R C. Bissegem - F. C. Lendelede S. V. Kortrijk - S. K. Vlamertinge F. C Luingne - T. Menen Dottignies Sp. - S V. Moorsele O'.. Ltr'egem - E. Wervik i W S Lauwe - S. V. Moorslede lie NATIONALE AFDELING Ille NAT. AFD. REEKS NAT. BEVORDERING REEKS D Waterschei TV 24 16 4 4 51 27 36 F. C. Izegem 24 13 5 6 46 27 32 S. V. Waregem 24 18 1 S 51 15 41 R. C. Brussel 24 10 4 10 38 26 30 E. Aalst 24 14 4 52 32 32 A. S. Ronse 25 14 9 6 50 24 34 Ukkel Sp. V. 21 11 5 8 40 29 30 Un. Namen 24 13 6 5 50 38 31 S. K. Roeselare 25 16 7 2 61 37 34 St Truiden V. 24 11 0 7 47 37 29 S. C. Boussu-Bois 24 14 7 3 37 32 31 R. C. Lokeren 24 12 8 4 48 47 28 R. C. Gent c. 24 11 8 5 4 5 41 27 R C. Doornik 24 14 8 2 47 38 30 Kapellen F. C. 24 8 7 9 37 35 25 White Star A. 24 11 5 4 32 27 26 C S. Brugge 24 13 8 3 47 33 29 F. C. Eeklo 24 9 8 7 40 37 25 A S Oostende 24 10 9 5 32 31 25 Willebroek S. V. 24 11 9 4 42 33 26 St Moeskroen 25 9 9 7 54 43 25 Boom F. C. 24 10 9 5 34 37 25 S. K. Beveren 24 9 9 7 34 41 23 F. C. Roeselare 24 8 9 7 42 36 23 Kortrijk Sp. 24 T 3 34 41 23 VE.C. Bergen 24 9 11 4 33 34 22 Waeslandia 25 8 10 7 32 42 23 R. C. Tienen 24 9 10 5 32 37 23 V. G. Oostende 24 10 12 2 44 49 22 R. C. Borgerhout 25 5 9 11 33 44 21 F. C. Brugge 24 9 11 4 38 32 22 Vig. Hamme 24 8 11 5 30 42 21 Hoboken S. K. 25 7 11 7 30 41 21 Beringen F. C. 24 7 10 7 24 28 21 F C Ronse 24 9 12 3 34 39 21 S. K. Geraardsbergen 24 4 8 12 35 37 20 St Niklaas S. K 24 9 11 9 41 42 21 Ex St Niklaas 24 7 13 4 24 43 18 S. V. Oudenaarde 25 9 11 8 37 50 20 U S Doornik 24 4 11 9 29 51 17 A V Dendermonde 24 6 13 5 35 46 17 Boechout V. V. 25 6 12 7 22 43 19 C S. Verviers 24 7 14 3 25 33 17 Oise Merksem 24 6 14 4 35 54 16 Germ. Ekeren 25 7 14 4 26 44 18 Tubantia F. C 24 2 14 8 20 54 12 Rupel S. K. 24 3 14 7' 27 46 13 S. C. Menen 25 5 13 7 34 57 17 K.V.C.S. Yprois F. C. Tielt S. V. Wevelgem U. S. Herseaux Zwevegem Sp. F C. Knokke Kuurne Sp. R C. Harelbeke Aalbeke Sp. S. V. Blankenberge St. Kortrijk W S leper F C Torhout D. Blankenberge S. K. Steenbrugge S. C. Oostrozebeke Ie PROV. AFD. 25 18 24 13 25 10 25 10 25 10 3 83 45 39 7 53 30 33 9 38 37 29 7 43 44 27 6 45 44 26 10 10 5 47 47 25 25 25 9 10 6 43 56 24 25 10 11 4 47 47 24 24 8 9 7 33 38 23 24 9 10 5 56 55 23 24 7 9 8 51 45 22 23 8 10 5 49 46 21 24 7 11 6 44 49 20 24 7 12 5 45 53 19 25 9 15 1 54 72 19 25 6 13 6 39 62 18 lie PROV. E. Wervik A.A. Moeskroen W. S Lauwe S- V. Moorslede F. C. Luingne F. C. Poperinge Dottignies Sp. Ol Ledegem 25 St Eloois Sp 25 R C Bissegem 25 S. V. Moorsele 25 F. C- Lendelede 25 T. Menen 23 S V. Kortrijk 24 S. K. Vlamertinge 25 F. C. Komen 25 AFD. C 24 20 2 2 24 17 25 16 25 17 25 16 25 11 24 9 9 9 7 4 3 69 6 3 72 7 1 62 8 1 69 9 5 67 9 6 48 11 5 38 12 4 40 12 6 51 8 14 3 43 9 15 1 56 8 13 2 52 5 14 5 32 6 18 1 O 5 18 2 38 1-3 3-1 1-2 4-2 3-2 1-1 1-3 3-1 23 42 21 37 32 35 35 35 44 33 56 27 46 24 47 23 54 22 57 20 56 19 64 19 70 13 53 15 102 13 106 13

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 6