herstellingswerken aan de Besteende Landbouwwegen Boerderij deiKnechlenweezensctal Onze Stasis® Kleermaakster Donderdag Achat de dommages Openbare Aanbesteding in het Secretariaat der Burgerlijke Godsliui- zen van YPER, Rijiselstraat, n° 38, op Vrijdag 17 Apris 1925, om 3 uren namiddag voor het Twee Hofstedekens Benoni VERMEULEN TEE KOOp 10 a. Bouwgrond te ElverdiB|!he April om 10 */s uur, Openbare Aanbesteding Leest en Verspreidt HET YPERRr - Bij den Casino. Provinlie IK est- Vlaanderen Burgerlijke Godshuizen van Yper STAD YPER UïSvoer van paarden Bieden Zeldzaam dezelfde Gemeente Woesten en 9> Prijskampen voor Hengsteveulens van het Belgisch Trekras IV' Afdeeling Scholieren Vetcaoen Supporters III' Afdeeling se pour le 7 4 3 3 5 4 P. 4 Leermeisje wordt gevraagd, Lombaardstraaf 26, Yper. Maandag 1.1. 23 Maart, waren er zooals gewoonte nog al eenige kaarters in den PEKDRAAD bij Jéróme Neysens, aan hun geliefkoosd spel het bieden, wanneer Georges BULCKE ingedeeld werd met een achtsten van klavers. Proficiat Bulcke Sedert 26 Maart mogen de Belgische paar den opnieuw in Duitschland ingevoerd wor den. Thans zullen dezelfde rechten als voor den oorlog geheven worden. Burgerstand van 1 Januari tot i5 Maart 1925. Geboorten Catteeu Yvonne. - Gruwier Gerar- da. Petyt Gaston. Victoor Maria. - Laroye Paula. Haelewyn Ludovicus. - Dequidt Agnes. - Benaut Germain. Annoot Roland-Omer. Vandecasteele Camille. Overlijdens Hollevoet Auguste, 88 j., wed. van VanJelanoote Nathalie. Dewilde Sidonie. echtgenoote van Carton Lievin, 58 j. Hoedt Romania, 58 j., we luwe van Mahieu Désiré. - Depoorter Maria, weduwe van Taccoen Pieter, 83 j. - Petyt Maria, d. v. Camille en Haelewyn Julia, lij. Decap Lea, d. v. Désiré en Vlae minck Emilie, 14 jaar. Huwelijken Clarys Achille, smid met Debac- ker Palmyre, zonder beroep, beiden te Woesten. Huwelijksbeloften Mahieu Camille, land bouwer met Hoedt Augusta, modemaakster, beide te Woes'en. C’est dimanche 5 Avril que notre équipe I se déplacera a Hazebrouck, pour y disputer contre le F. C. de cette localité le premier match comptant pour l’attribution de la coupe Vanneste. Aucun de nos membres n’ignore que M. Modeste Vanneste a renouvelé son geste éminemment sportif de l’année dernière et que cette année-ci encore il a gracieusement mis a la disposition des deux sociétés d’ Ypres et d’Hazebrouck une nouvelle coupe a disputer en une armee par matches aller et retour. Par la présente, le comité C. S. Y. fait un appel pressant a tous ses membres pour que appréciant a sa juste valeur le geste de M. Vanneste, ils y répondent par une participa tion trés nombreuse a l’excursion qui s’orga- nise vers Hazebrouck a cette occasion. Les départs se feront par chemin de Fer et par camion, a 2.3o h., et par bicyclette vers i.3o h. Un commissaire sera délégué pour s’occu- per de chacun des trois groupes. Tous ceux qui désirent être des nótres, et nous espérons qu’ils seront nombreux, sont priés de se faire inscrire a l’Hótel des Brasseurs, Place de la Station, en indiquantde quel groupe ils dési rent faire partie. Le Comité. Les sinistrés qui seraient désireux de négo cier leurs dommages pour Ypres dans les con ditions les plus favorables peuvent s’adresser sous les initiales C. P. P. V. au bureau du journal. 1°) opböutven van de Poperinghe steenweg Dit werk zal moeten voltooid worden in I vijf maanden op straf eener boete van,25 frank daags voor verachtering. 2°) opbouwen van te Gheluvelt en te Zillebeke Dit werk zal moeten voltooid worden in 200 werk lagen, op straf eener boete van 2$ frank daags voor verachtering. De borgtochten zijn vastgesteld voor deze beide aanbestedingen op 5 t. h. van den aan- nemingsprijs. De aanbiedingsbrieven, op zegel, moeten verzonden worden per aanbevolen brief aan den Heer Voorzitter der Burgerlijke Gods huizen, ten laatsten den 14 April 1925. Afdruksels van plans en bestekken zijn te verkrijgen in ’t Secretariaat. Invoer van VEREDELDE DUITSCHE Plantaardappeleii INDUSTRIE t=i in de Lente 1925. Zooals voor den oorlog en van boerenteelers. In October 1. 1. ben ik het inoogsten gaan nazien. Bij het verzenden zal ik tegenwoordig zijn. Hoegenaamd geen tusschenpersonen. Slnt-Jan - Yper. In het verslag der vergadering van Yper Op verschenen in een vorig nummer van Het Ypersche stond er het volgende over de statie te Yper Er wordt bitter geklaagd over den erbar- melijken toegang tot het koopwarenmagazijn der statie (in de modder tusschen karren en wagens I) om eene verzending van lichte hoeveelheden (pakken, manden, koffers) koopwaren te doen. Kan er niet een bureel beschikbaar gemaakt worden bij de spoor- halle voor reizigers als voor den oorlog Als gevolg op dien wensch laat het Beheer der Spoorwegen ons weten dat de inrichting vaneen bij bureel voor stukgoederen niet moge lijk is, om reden van gebrek aan plaats in de spoorhalle en de groote kosten welke dusda nige inrichting zou veroorzaken, voor uitbrei ding. Bij het bestuur werd aangedrongen opdat de heropbouw der koopwarenbureelen be spoedigd worde... en de aanbesteding heeft plaats gehad. Wat den erbarmelijken toegang, door modder, enz betreft, deze is niet aan het staatspoor te wijten, dat tijdig de vuilnis, de afval en de modder uit het goederenplein, binnen de omheining der statie, wegneemt. Volgens b.esluit van den Heer Gouverneur der Provincie West-Vlaanderen, brengen wij ter kennis der belanghebbenden dat de prijs kampen voor het toekennen der premiën, die ter verbetering van het paardenras, jaarlijks aan de eigenaars der beste hengsteveulens van het Belgisch trekras, die op hun tweede jaar gaan, mogen uitgeloofd worden, dees jaar le Yper zullen plaats grijpen, op Donderdag 2 April aanstaande, ten 10 3.i ure 's morgens, op de Groote Markt. Goals Gs. Gw. VI. Vr. Tg. o o 1 1 1 Zondag toekomende 29 Maart 1925 op het terrein van het Ypersche stadium, Augustinestraat, zullen de volgende Football Matchen plaats grijpen voor het Kampioen schap van C. S. Y. Om 2 u. IIP AFDEELING tegen SCHOLIEREN Om 3.3o u. SUPPORTERS tegen IV AFDEELING de 3 eerste Op Zondag 5 April trekt ons eerste elftal naar Hazebrouck ten einde er den eersten match te spelen tot toekenning van den beker Vanneste. Zooals verleden jaar heeft M. Modeste Vanneste er aan gehouden aan zijne goed gekende sportieve gevoelens en zijne verkleefdheid aan onzen cercle lucht te geven, en heeft weeral eenen beker geschonken in een jaar per match heen en weer te verspelen tusschen Hazebrouck en Yper. Op 5 April trek ken wij dus naar Hazebrouck het is te hopen dat al onze leden de sportieve inzichten van M. Vanneste ten volle zullen waardeeren en ze zullen beantwoorden met in groot getal het uitstapje met ons mèe te maken. Wij vertrek ken per trein en kamion om 2.3o U. en per rijwiel rond i.3o. Een afgevaardigde zal aan geduid zijn om ieder groep te geleiden. Alwie mee gaat schrijve zich in Hotel des Bras seurs Statieplaats, zoo rap mogelijk, en zegge met welke groep hij zal aanzetten. Het Bestuur. Ziehier de rangschikking na matchen GEMEENTE CROMBEKe DER ||1 Beloop van het bestek 136.849,50 frank Borgsom 7 van het bedrag der aanbieding? Aanbiedingen te bestellen ter post ten laat- ste den 14 April. De stukken aangaande deze aanbesteding liggen ter inzage op het Gemeentehuis te Crombeke. Dimanche prochain 29 Mars 1925 au Stade Yprois, Rue des Augustins, joueront les rencontres suivantes Championnat Yprois du C. S. Y. a 2 heures III SPECIALE contre SCOLAIRES a 3.3o heures SUPPORTERS contre IV DIVISION Nous avons donné plus haut le classement après les 3 premières rencontres. Voor uwe geldplaatsingen wendt U in v vertrouwen tot de agenten van het Getnee krediet van België, heeren ,<e_ 7?. VanwalleghemGem.-Sekr., ^0)nn^.]ien. G. Debrock-Latrez, Notaris-Klerk, l daele en H. Frimout, Gem.-Sekr., of bij den Hoofdagent heer I'ORR &oOte Groote Markt, 28, Poperinghe en 9, Markt, Yper. Studie van den Notaris VAN gp 9, Bruggestraat, Popering^ C K E 2 I O O O 2 O 2 2 2 O O O 2 I I I I 7

Het Ypersche (1925-1929) | 1925 | | pagina 16