Schrik van de Meisjes Groot Volksfeest Revue 't Is zoo Late... Luciera Despeghei-Vanraes KerkboekenPate roosters Cercle Dramatique d'Ypres Ce cercle annonce pour le mardi, 2J Avril prochaind 8 heures du soir, au Vieil Ypres, une séance dramatique et musicale. Au pro gramme, Knock, oule Triomphede la Méde- cine la joyeuse comédie de Jules Romains. Les places peuvent être retenues au Vieil Ypres, les 25, 26 et 27 avril prochain. Prix des places 3, 4 et 5 francs. Des cartes de familie seront délivrées auprixdei5, 12 et 9 francs. O, S. IT, Zondag, 25 April,zullen onze getrouwe sup porters niets te zien krijgen op ons terrein. Enkel twee verplaatsingen staan aan 't dagorde. 1) istt Elftal gaat naar Roeselaere om de S. K. te ontmoeten in kampioenmatch, een harde noot te kraken 2) De Veterans gaan naar Poperinghe om te spelen tegen de Veterans van Poperingke. Allo supporters en vrienden van C. S. Y. Twee gemakkelijke en aangename verplaat singen. Tracht dat beide elftallen van U tevre den zijn, en doet in groot getal die verplaat singen, 't en zal U niet beklagen. Coupe Vanneste Dimanche 2 Mai, le C. S. Y. se déplace a Hazebrouck pour y disputer la première manche en vue de l'attribution de la nouvelle et magnifique coupe que M. Modeste Vanneste de notre ville, met gracieusement en compé- titien entre les équipes premières de C. S. Yprois et F. C. Hazebrouck. II importe que tous les C. S. Y. men mon- trent a cette occasion, qu'ils apprécient hau- tement le geste si généreux et si sportif de M. Vanneste et qu'ils fassent en trés grand nombre, avec l'équipe, le déplacement a Hazebrouck. Déja le supportersclub annonce un contin gent trés sérieux, qui fera le déplacement dans plusieurs camionnettes et voitures. Le motoclub organise une excursion dont l'itinéraire est fixé de faqon a arriver a Haze brouck bien a temps pour l'heure du match. L'équipe I part par le train a 2 h. 3i. Le groupe qui l'accompagnera doit être le plus important, aussi le comité fait un appel trés pressant prés de tous les membres effectifs, pour qu'ils se joignent aux équipiers du Tr, et qu'ils amènent familie et amis. Les heures des trains sont des plus faciles. Départ a 2 h. 3l, arrivée a Hazebrouck a 3 h. 3o. Match a 4 h. Départ d'Hazebrouck a 7 h. 48, arrivée a Ypres a 8 h. 5o. L'équipe scolaire joue, comme levée de rideau, contre les scolaires d'Hazebrouck a 2 h. 3o. Les heures des trains ne s'arrangeant pas ils feront le déplacement par camionnette. Beker Amiral Ronarch Dixmude Het komiteit heeft besloten deel te nemen aan dezen beker welke de F. C. van Dixmude doet verspelen op zijn terrein. De dagen der matchen zullen later bekend gemaakt worden. Het elftal dat dezen beker zal spelen is reeds voorloopig vastgesteld, en is uitgeplakt in ons lokaal. De spelers als effectief of als reserve aangeduid, zijn verzocht te laten weten of het komiteit op hen mag rekenen voor de geheele reeks matchen. REMY SPORTS o - C. S. Y. 5 Toekomende week zal ik wat uitbreiden over den prachtigen uitslag, die ons xsle elftal komt te maken, tegen onze vrienden van Remy Sports. Hunne schoone prestatie heeft den beker Amitiés Anglo-Yproises weer in ons lokaal gebracht, waar hij staat te pronken tusschen zooveel andere. Hij schijnt tevreden zijne oude vrienden terugtehebben gevonden 't is te hopen dat hij ze niet meer verlaat. Concours cie Pronostics Classement Général HOTEL DES BRASSEURS 125 points Polo. 124 points Baratto L. Coulumbier H. Indervuyst G. 123 points Huyghebaert G. Seys R. 122 points De Roo G. Gillioen J. Petit Ghisl. Van der Ghote P. Van der Ghote L. Mme Strubbe Rachel 121 points Baete W. De Plancke G. -— Dupon H. Odent G. Prijs uitdeeling De Prijsuitdeeling zal plaats hebben op Zondag 9 Mei, om 8 ure 's avonds, in de bovenzaal van 't lokaal, Hotel des Brasseurs.. Art. I. De i5 eerste prijzen zijn voorbe houden. Art. 2. De overige prijzen (17 in getal) zullen uitgelot worden, tusschen de aanwe zige pronostiekers, die buiten de rangschik king vallen der eerste prijzen en die bovendien? aan de drie laatste pionostieken hebben deeh genomen. Het Komiteit. La distribution des prix aura lieu au local, Hotel des Brasseurs, le Dimanohe 9- mai, a 8 heures du soir. Art. 1. Les premiers prix, au nombre de i5 sont réservés. Art. 2.— Les prix restants (17) seront tirés? au sort parmi les pronostiqueurs présents qui- viennent hors classement pour les premiers- prix, et ont participé aux trois derniers- pronostics. Le Comité. Amitiés Fmngaises Par suite de circonstances indépendantes- du Comité d'Ypres, l'excursion projetée vers Orléans a l'occasion des fêtes de Jeanne d'Arc des 7-8 mai prochains, ne pourra pas avoir lieu. Le Comité verra s'il n'y a pas moyen d'or- ganiser mieux et lui-même cette excursion.-, l'année prochaine. Stad Yper Nationale Militie BERICHT De Belgen, geboren in 1910, die den i5 April 1926 geen bericht zouden ontvangen hebben van hunne inschrijving in de wervings reserve, moeten zich voor den 3o April 1926' tot het bestuur der gemeente wenden, waar zij op 1 Maart 1926 in de bevolkingsregisters ingeschreven waren. Op bevel, De Gemeentesecretaris, De Burgemeester,. G. VERSAILLES R. COLAERT Propagande pour Ypres Notre vaillante société dramatique De Vlaamsche Ster qui a remporté le 5 avril dr avec La noce villageoise darts l'ancien temps le premier prix a trois) des groupes non m-usicaux du Carnaval d'été de Cassel (Nord), a été invitée a participer le 27 juin prochain au Grand Carnaval d'Eté de Lillers en-Artois (Pas-de-Calais). Ci-dessous un extrait de la lettre qu'elle a reque du Syndicat d'Initiative et de Tourisme Les Amis du Mont-Cassel «Je tiens a vous dire toute notre recon- naissance pour votre belle et active partici- pation a Tan prochain done et n'oubliez pas notre vieux pays flamand. Groote en schoone keus van Tooneelgilde Puinentroost De Tooneelgilde Puinentroost die ons dit tooneelseizoen met prachtstukken als Tante Jutta De Vrek en De Kroegzangeres vergastte, heeft hare reeks winterfeesten gesloten met de heropvoering van het zoo lustig Zangspel Hooger op waarvan de Heer Em. Serroen, hoofdonder wijzer te Staden den tekst schreef, waarop de Heer Alb. Lietaert, muziekbestuurder te Thielt, het prachtig muziek zette, dat zoo in den smaak van eenieder valt. Het stuk, dat over drie jaar te Yper zulk ongemeenen bijval behaalde, en waarbij nu door de schrijvers een vierde bedrijf gevoegd was, hetwelk het stuk nog veel in weerde doet stijgen, is op onberispelijke wijze door speelsters en spelers vertolkt geweest. Allen hebben heel talentvol het hunne bijgebracht om het stuk tot in zijn minste bijzonderheden tot zijn volle hoogte te doen stijgen, dank aan de onvermoeibare medewerking van hun befaamden tooneel- leider, den Heer Ferdinand Debondt. De gezangen, voorkomende in het stuk, (een vijf-en-twintigtal) zoowel koren als solos, duos en quatuors zijn heel goed uit gevoerd geweest, op kunstige wijze begeleid door 't groot orkest, onder het geleide va<n Mr G. Desramault, orgelist van St. Jozefs Kerk ter stede. Aan allen dus, speelsters, spelers, muziekan ten, tooneel-en orkestleiders, hertelijke geluk- wenschen, en aan Puinentroost Ad muitos annos Een die er was. Vlaamsche Ster» Onze wakkere tooneelkring geeft op Maan dag 26 dezer om 8 uren 's avonds eene puike vertooning in de mooie feestzaal «OU D- YPER Zij zal bestaan uit i° BIJ DEN FOTOGRAAF blijspel in een bedrijf door E. Deraedt, een boertig stuk vol geestige zetten en lachwek kende toestanden 2" tooneelspel in een bedrijf door N. de Tiere, eene brok, die krioelt van zielroerende tafe- reelen, leerrijk en diep ingrijpend 3® blijspel met zang in een bedrijf door P. Kints, zeer kluchtig en raakdoende wenken bevattende. Het zal dus een zeer vermakelijk avond feest zijn, dat de moeilijksten zal bevredigen. Wie liefhebber is van echte kunst weze aan wezig. Kaarten op voorhand te verkrijgen bij R. Cordenier, voorzitter en bij G. Van den Hende, coiffeur, Boterstraat. Prijzen der plaatsen 1rang 5 fr. 2C rang balconJ,5o fr. 3e rang 2,5o fr. Bureel om 7 1/2 uren. Maandag aanstaands, 26 April, om 8 uur, geeft de Tooneelmaatschappij De Gnvermoeibaren een gioot Volksfeest in de zaal LAPIERE, Hondstraat. Op algemeene aanvraag wordt de prachtige weder opgevoerd aan de volgende zeer ver- rHiinderde prijzen 4 Sr". - 3 fr". en isS Ss*. Aangezien dat het hier eene volksopvoering geldt dient er gezegd dat de groote méerder- heid der plaatsen aan den prijs van 2 tr. is slechts enkele rangen zijn voorbehouden aan 4 en 3 fr. Iedereen zal dus behoorlijk geplaatst wezen. Kaarten op voorhand Z:-<al Lapiere, Hondstraat. Nieuwe schermen, welke bij de laatste op voeringen toevallig niet gebruikt geweest zijn, szullen nu gebezigd wordtn. Versche Groensïh Boter Eieren Conserven Tempelstraaf, 3 YPER. era Gtsstctiemlcer* aan genadige prijzen, ten bureele van ditblad,. i5, Boterstraat, i5, Yper.

Het Ypersche (1925-1929) | 1926 | | pagina 6