OENTISTE
geitenkw eek syndic aten
V
recevoir les avertissements La société
sSionnaire fait fi de nous tous
7an der Mersch. - II nous faudra pren
dre
jes mesures. Cela est inadmissible
Suit entre les Conseillers une conversation
'e oü tous se plaignent amèrement cki
3111 e de l'électricité. Les plaintes sont gé-
^rlles parmi la population
S 50 M- Van der Mersch informe enfin
]eS travaux du Palais de Justice ne sont
^U- arrêtés, comme certains racontent.
r séance continue a 5 heures a délibérer
Onderscheidingen
In zitting van den gemeenteraad van Zater-
^ag i8n dezer, werden, door den Heer Burge
meester, de diploma's overhandigd aan de
eigende leerlingen die in het exaam van den
graad geslaagd zijn
yer Eist Karei, Vandecasteele Valère,
Gisquière Marcel, Gillebert Roger, Bruneel
Lucien, Terryn Daniel, Bouchaert Daniel,
Rotru Robert, Lander wijn Roger, Decap
Gerard, Cherchye Edward, Van den Berghe
Henri en Verleure Evarist van de Stadsjon-
gensschool.
Code Albert, Comyn Abel, D'Haene Félix,
Durieuw Gustaaf, Florissone Jules, Lecluyse
Michel, Lewyllie Jerome, Malfait Lucien,
Moyaert Gilbert, Platteeuw Michel,Tegetthof
Georges en Vandelannoote André van de St-
Michielsschool.
Bartier Maximiliaan, Degroote Camille,
Deltombe August, Deruyter Maurits, La-
housse Frans, Mahieu Ferdinand, Rambour
Jules, Vanhee Camille en Vannieuwenhove
Jozef der St Aloysius'school.
Baetens Hilda, De Booser Marie, Weyne
Marguerite, Declerck Simonne, Ollevier Su
zanne, DaelDenise, Vandepitte Irène, Decadt
Lucienne, Mortier Marguerite, Gouwy Ray-
monde en Hoornaert Bertha der Stads
meisjesschool.
Lesage Eléonore, Vandekerkhove Marie en
Six Anna der St Jozefsschool.
Claes Philomène, Debouver Julia, Debreuck
Madeleine, Degraeve Agnes, Deschuytter
Yvonne, Hondeghem Martha en Wolters Su
zanne van de Mariaschool der Zusters
Lamotten.
Aan leerlingen en meesters sturen wij onze
beste gelukwenschen.
De heer Burgemeester overhandigde vervol
gens de medalie van re klas aan den Heer
Jozef Vanden Driessche, onderwijzer aan de
Stadsjongensschool, voor ruim 25 jaar trouw-
vollen dienst aan de volksjeugd en 't onder
wijs bewezen.
Tevens werd een zilveren eeremetaal en een
•geldelijke belooning verleend door het Stads
bestuur aan den leerling Ver Eist Charles der
Stadsjongensschool, welke in den wedstrijd
van den 4" graad de eerste plaats bekwam op
'94® leerlingen met 349 punten op 375.
Hartelijk proficiat aan beide gedecoreerden.
Examen
De Heer Jozef Van den Driesscue, on
derwijzer, komt met onderscheiding zijn exa-
®e®afte leggen van boekhouden voor de Jury
teKortrijk. Beste gelukwensche*
VANDENDRIESSCHE
de la Faculté de Médecine de Lille
el de l'École Dentaire de Bruxelles
®ue de Dixmude, 57 a YPRES.
C°NSULTATI0NS tous les jours de 8 h.
12 h- et de 2 h. a 6 h. Le Dimanche de 9 h.
312 Wes.
OEWESTÊCIJK VERBOND
van het Arrondissement Yper
Groote Gewestelijke Prijskamp voor
Bokken en Geiten
gehouden te Yper den 22 Septemb. 1926
UITSLAGEN
Toegekend© Prijzen
A. Inlandsch Ras
J. Bokken zonder horens. Volschoten
1 Pr We Duhayon, Dranoutre 3o fr.
2 Pieter Struye, Poperinghe 25 fr.
2 ex aequo Ach. Pauwels, Bixschote a5 fr.
Bokken met 4 of 6 tanden
1 Pr. Jules Mareco, Elverdinghe 3o fr.
2 Petrus Hoorelbeke, Langem. 25 fr.
Bokken met of zonder 2 tanden
1 Pr. Jules Six, Vlamertinghe 3o fr.
2 Ach. Pauwels, Bixschote 25 fr.
3 Cyrille Tant, Dickebusch 20 fr.
4 Hondeghem Aug., Yper i5 fr.
5 Leroy Louis, Dranoutre i5 fr.
6 Carpentier René, Poperinghe 10 fr.
Boklammeren
Pr. Jules Mareco, Elverdinghe i5 fr.
René Cappelle, Passchendaele 10 fr.
Jules Mareco, Elverdinghe 10 fr.
Jules Dewilde, Brielen 5 fr.
Jules Dewilde, Brielen 5 fr.
Taccoen Charles, Brielen 5 fr.
2. Geiten zonder horens. Volschoten
Pr. Bouckenooghe L., Elverdinghe 3o fr.
Clermont Anna, Vlamertinghe 25 fr.
Gryson Emiel, Locre 20 fr.
Vandepitte J., Brielen i5 fr.
Sinnesael C., St-Jan 10 fr.
Quartier Th., Vlamertinghe 10 fr.
Delobel J., Elverdinghe 10 fr.
Ligneel A., Langemarck 10 fr.
Dewilde J., Brielen 10 fr.
Hondeghem C., Yper 5 fr.
Deflou C-, Vlamertinghe 5 fr.
Gryson Emiel, Locre 5 fr.
Leroy L., Dranoutre 5 fr.
Mareco J., Elverdinghe 5 fr.
Delobel J., Elverdinghe 5 fr.
Met 40/6 tanden
Boudry Jules, Vlamertinghe a5 fr.
Luyssaert Arth., Locre 20 fr.
Delcroix Th., Yper i5 fr.
Zonder of met 2 tanden
Hector Hoflack, Vlamertinghe 20 fr.
Van Watermolen, Elverdinghe i5 fr.
Hector Hoflack, Vlamertinghe 10 fr.
Six Jules, Vlamertinghe 10 fr.
Geiten lammers zonder horens
Pr. E. Van Elslander, Dickebusch 20 fr.
Clermont Anna, Vlamertinghe i5 fr.
Bulckaen, Poperinghe 10 fr.
Clermont Anna, Vlamertinghe 10 fr.
Sinnesael Cam., St-Jan 10 fr.
Cappelle René, Passchendaele 10 fr.
Mareco Jules, Elverdinghe 10 fr.
Boudry Isidoor, Langemarck 10 fr.
Delcroix Th., Yper
Boxduweel W', Dranoutre
Cl. Dewulf, Brielen
Luyssaert Arth., Locre
J. Dewilde, Brielen
Leop. Defloo, Elverdinghe
Geiten met horens 1) Volschoten
Buseyne Is., Brielen
3
4
5
6
3
4
5
6
7
13
14
15
1 Pr.
3
1 Pr.
2
3
4
3
4
5
6
7
8
9
13
1 Pr.
3
4
1 Pr.
3
4
5 fr.
5 fr.
5 fr.
5 fr.
5 fr.
5 fr.
i5 fr.
Cleenwerck Jules, Vlamertinghe 10 fr.
Dewachter Aug., Yper 10 fr.
Dewachter Aug., Yper 10 fr.
2) Niet volschoten
Beele Auguste, Vlamertinghe l5 fr.
Soenen Alois, Elverdinghe 10 fr.
Bouckenooghe L., Elverdinghe 5 fr.
Maes Ambrosius, Yper 5 fr.
5 fr.
5 fr.
5 fr.
5 Maes Ambrosius, Yper
6 Leclercq Henri, Yper
7 Delobel Jules, Elverdinghe
3) Lammeren met horens
1 Pr. We Ghekiere, Dranoutre i5 fr.
2 Jules Mareco, Elverdinghe 10 fr.
3 Leroy Louis, Dranoutre 5 fr.
4 Goethals Emiel, Locre 5 fr.
Prijskamp der Groepen
1Groote dieren, Bok met 3 geiten
1 Pr. syndikaat Dranoutre-Locre 3o fr.
2 Elverdinghe 25 fr.
3 Vlamertinghe 20 fr.
4 Langemarck i5 Ir.
5 Yper 10 fr.
2) Kleine dieren (boklam jnet 3 geitjes)
1 Pr. syndikaat Elverdinghe 25 fr.
2 Brielen 20 fr.
Bijzondere Prijs van 50 fr.
voor den talrijksten eenvormigen groep geiten
van Inlandsch ras
Toegekend aan het Syndicaat Locre-
Dranoulre 5o fr.
Bijgevoegde toegekend aan het Syndi
kaat van Vlamertinghe 25 fr.
Uitbetaalde Bewaringspremiën
2 Annuiteit, Ach. Pauwels, Bixschote 100 fr.
1 Ach. Pauwels, Bixschote 100 fr.
1 We Duhayon, Dranoutre 100 fr.
1 Jules Mareco,Elverdinghe 100 fr.
Vt Carpentier R., Poperinghe 5o fr.
y« Hondeghem Aug., Yper 5o fr.
Toegekende bewaringspremiën betaalbaar in 1927
3 Annuiteit, Pauwels Achiel, Bixschote
2 Duhayon Victor, Dranoutre.
2 Mareco Jules, Elverdinghe.
2 Pauwels Achiel, Bixschote.
Eerste Annuïteiten
1) Jules Six, Vlamertinghe.
2) Cyr. Tant, Dickebusch.
3) Pieter Struye, Poperinghe.
4) Hoorelbeke Petr., Langemarck.
5) Hondeghem Aug., Yper.
6) Leroy Louis, Dranoutre.
Halve Annuïteiten aan boklammeren).
Carpentier R., Poperinghe.
Jules Mareco, Elverdinghe.
René Cappelle, Passchendaele.
Jules Mareco, Elverdinghe.
Dewilde Jules, Brielen.
Dewilde Jules, Brielen.
Taccoen Ch., Brielen.
Carpentier René, Poperinghe.
Yper, den 22 September 192b.
Namens het Verbond der Geitenkw eeksyndicaten
van het Arrondissement Yper.
De Secretaris, De Voorzitter,
Od. SIMOENS. Edm. CAENEPEEL.
Provinciebestuur van West-Vlaanderen
Keuringen en prijskampen
voor hengsten
van het Belgisch Trekras
Dekdienst 1926 1937
Deze keuringen en prijskampen zullen plaats
hebben als volgt
Voor de 4' omschrijving te Veurne, op
Woensdag 27 October 1926, om 10 1/2 ure
voormiddag, op de Kaatsspelplaats.
Voor de 5e omschrijving te Kortrijk, op
Donderdag 4 November 1926, om 10 1/2 ure
voormiddag voor de hengsten van 3 jaar en
om 1 1/2 ure namiddag voor de hengsten van
4 jaar en meer, telkens langs de Vandenpeere-
boomlaan.
Voor de 6e omschrijving te Yper, op Don
derdag 21 October 1926, om 10 3/4 ure voor
middag, ter Groote Markt.
De prijskamp voor de provinciepremiën en
de bewaringspremiën van 6.000 fr. zal gehou
den worden te Brugge, op Dinsdag 9 No
vember 1926, om 10 1/2 ure voormiddag,
ter Burgplaats.
)0Ur
nHS 3.1 *ct
DER
1
2
1
2
10
11
12
2
1
2
10
11
12
14
2
2