Hoofdagent van het Gemeentekrediet van België FORREST L. Welge waarborgde plaatsingen met hoogen interest Vlaamsche Leesboeken minste de eer te redden. Vervolgens kunnen zulke matchen enkel leerrijk zijn voor onze spelers, en Zondag tegen Moescroen zullen zij bewijzen dat zij bij Ward's lievelingen iets bijgeleerd hebben Dokter Quevrin zal onder vinden dat zijn elftal zoo kansvol de puntjes niet zal wegkapen als verleden jaar. Mannen van Tweede,Zondag avond moeten wij 4 pun ten tellen 1 Derde speciaal had de taak gemakkelijk, want Waereghem bleef liever thuis en gaf de twee puntjes cadeau Door dit feit wordt Cercle's Derde een der leiders hunner reeks en 't is te hopen dat ze van Thielt ten minste één puntje zullen medebrengen om hunne plaats in de klasseering te versterken. Zooals ik verleden week vroeg, heeft Vierde treffender wijze getoond wat zij kon met S V. Sweveghem met 3-1 te verslaan. Proficiat, Karei met uwe medematen, doe zoo voort, gij zijt op den rechten weg De Juniors treden insgelijks in 't strijdperk en zullen zorgen dat zij voor hun eerste op treden de twee puntjes aan de Mandelzonen ontfutselen. JINSGRAM. Zondag aanstaande 24 October 1926 op het Ypersch Stadium Groot© Football match om 2 1/2 ure C. S. Y II MOESCROEN A. A. Ingang 2 fr. 5o. Dimanche prochain 24 Octobre 1926 au Stade Yprois Grand Match de Football a 2 1/2 heures C. S. Y. II MOUSCRON A. A. Entrée 2 fr. 5o. f»R GNOSTIEK WEDSTRIJD Uitslagen van Zondag 17 Oktober 1) 11 punten H. Notebaert Leon. 2) 8 punten H. Notebaert André. 3) 7 punten HH. Blootacker Albert, Cou- lembier, Eggermont, Hauspie O., Ollevier Jean en Vermeersch. 9) 6 punten HH. Dupon, Surrantijn, Andries Ch., Carron, Craye Prosper, De- plancke Amedée, Ghesquière E., Hoornaert M., Indervust G., Pauwels, Vandamme Camiel, Van Neste, Supporter B. en Ver- faillie C. Daarbij 14 pronostiekers met 5 punten. 34 5 4 3 Totaal 124 pronostiekers. Bericht Kwaadwillige personen strooien valsche geruchten uit nopens sommige deel nemers. Om er in eene maal mede gedaan te maken verzoeken wij de pronostiekers tegen woordig te zijn Zondag aanstaande om 2 ure in 't lokaal Hotel des Brasseurs Daar zullen zij met eigen oogen kunnen bestatigen dat al die verzinsels uit de lucht gegrepen zijn. Het Bestuur. Communiqué Des personnes, mal inten- tionnées, font courir le bruit que certains concurrents se permettent des choses incor- rectes. Pour couper les ailes a ce canard, nous invi- tons les participants a être présents dimanche prochain a deux heures, au local Hotel des Brasseurs lis pourront constater de visu que leurs intéréts a tous sont sauvegardés. Le Comité. Algemeene rangschikking na de matchen van Zondag 17 Oktober Bekwamen 34 punten Notebaert Leon. 23 punten Cherchye Ed. en Gillebert Roger. 22 punten Decheiver Florent. 21 punten Hoornaert Maurice, Huyghe- baert G., Molein Georges, Pauwels Nestor en Vander Ghote Pierre. 20 punten Coppin Jos., Deleu Alb., Me Dupon, Gillebert Albert, Hauspie 0. en Seys Ernest fils. 19 punten Blootacker Alb., MclIi: Burg- graeve, Melle Depuydt Alb., Despeghel Lucien, Gouwij Baptiste, Hoyles Georges, Indervust G., Notebaert A., Ollevier Jean, Simoens Marcel, Tavernier Cyr. en Vandendriessche Maurice. 18 punten Burggraeve G., De Dulle Ch., Me De Dulle Ch., Deplancke Amedée, Gil- lioen Jul., Grymonprez O., Supporter B., Me Surrantyn en Verfaillie Camiel. 17 punten Baratto Charles, Baratto Leopold, Coulembier O., Debeir Jos., M' Am. Deplancke, Desodt I Molein Oscar, Parret G., Petit Valère, Rossey, Schmidt H., Soete Marcel, Thoor M., Vandamme Cam., Vandermeersch A., Vanneste L., Van Wiche len M., Vermeersch Maur., Vermote G., Versailles Louis en Versailles Raoul. 16 punten Andries Charles, MeEv. Baete, Beddeleem L., Caron J., Craye P., David Ach., Debergh J., Demeyer A., Dupon Henri, Huyghebaert G., Janssens, Lacante André, Maréchal Gust. en Poels A. i5 punten Baete Ev., Coffyn E., Delod- der Ch., Ghisquière E., Gruwez, Hip-Hip, Nevejan D., Seys Rich., Me Van K Snick Paul. elst'en, 14 punten Arits, Bontemps, Call Collick R., Me Descheiver, Depuydt Hollebeke Ch., Murray H., Odent QU°'en> Soete Jules, Van Alleynnes L. Van F. en Victor G. Brn**l i3 punten Bertheloot L., Brouwers W Decodt Maurice, Demeere, Deplancke Deroo G., Dobbels P., Keignaert S V' derschelden R., Van Walleghem R ej ^n' leure E. er" 12 punten Dehaene H., Dekeerle p Downey G., Durieux Maur., Hollebeke Fl Hoorens J., Tavernier W., Van Kelst R Ypriana. en' 11 punten Decadt C., Decadt Jean D sagher Petit Gerard, Seys Valère Valrt" J. en Vandamme Emiel. Verders 4 pronostiekers met 10 punten 3 9 8 5 1 3 Totaal i35 pronostiekers. van Ten bureele dezer Groote keus MARKT, 28 Telefoon 89 Voor alle Geldplaatsingen, Bankbewerkingen en Inlichtingen wendt U in volle vertrouwen bij Telefoon 304 Verhuring van Srandkoffers Gesticht door Koninklijk Besluit van 8 December 1860 Loopende rekeningen op zicht 3.50 p.h. Loopende rekeningen met opzegging van i5 dagen. 4.50 Kasbons op naam, voor 3 maanden, vrij van belastingen 5.00 Kasbons op naam, voor 6 maanden, 6.00 Kasbons aan toonder, voor 1 jaar, 6.25 De Kasbons voor 1 jaar worden afgeleverd in titels aan toonder van 5oo, 1000 en 5ooo fr. Zij kunnen kosteloos door de Maatschappij bewaard worden in open bewaargevingen. Al deze geldplaatsingen zijn niet onderhevig aan de veranderingen van den beurskoers. AGENTSCHAPPEN Neer-Waesten J. Deprez, Gem.-Sekr. Noordschoote Bailleul Maur., Gem.-Sekr. Oostvleteren R. Smis, Gemeente-Sekretaris. Passchendaele Debrock-Latrez G., Not.-kl. Poelcapelle J. Dehaene, Gem.-Sekr. Ploegsteert L. Lemaire, Weat-Nieuwkerke. Pollinchove H. Anseeuw, Gemeente-Bed. Proven Forrest L., Zondag voormiddag Ramscapelle A. Duron, Gem.-Sekr. Reckem J. Meulemans, Gem.-Sekr. Reninghe Wullepit A., Gem.- Ontv. ReninghelstCamerlynck Fl., Gem.-Sek. Rolleghem-Cappelle A. Vandeputte, Gem -S< Stavele Franchoo Pr., Hoofdonderwijzer. Steenkerke A. Thieren, Gem.-Sekr. Veurne Vanhove G., Stadsbediende. Vinckem Ceulenaere C., Gem.-Sek. Vlamertivghe D'ehaeck J., Ontv. d. Gods Voormezeele G. Deceuninck, Gem.-Sekr. Waasten Sibille H., Eere Notaris. Watou E. Bulthez, Gemeente-Ontvanger- Wervick De Mazière G., Steenacker, 18 West-Nieuwkerke L. Lemaire, Bellestraat. Westouter Declercq A., Plaats. Westvleteren M. Vanlierde, beheerder. Woesten Vanhoutte A., Gem.-Sek. Wulverghem Heughebaert, Gem.-Sekr. Wulveringhem Ceulenaere J., Gem.-Ontv' Wytschaete Fournier J., Burgemeester. Zantvoorde E. Vandermarliere, Geffl. Zillebeke Frimout H., Gem.-Sekr. Zonneheke: Vanwallegh em R., Gem--Se Zuydschote H. Costenoble, Gem--Sekr- Aelbeke E. Ganseman, Gemeente-Sekretaris. Alveringhem Vandeweghe, Gem.-Sekr. Beveren Tahon J., Gemeente-Sekretaris. Bixschote R. Morlion, Gemeente-Sekretaris. Boesinghe Th. Van Eecke, Gem.-Ontv. Boitshoucke J. Scherpereel, Gem.-Sekr. Brielen J. David, Gemeente-Sekretaris. Buis camp Butaye E., Gemeente-Sekretaris. Coxyde A. Vandamme, Gemeente-Sekr. Crombeke Decae C., Gemeente-Ontv. Dadizeele P. Hoet, Gem.-Sekr. Dickebusch J. Decaesteker, Gem.-Sekr. Elverdinghe J. Bultheel, gezw. landmeter. Gheluvelt'. Beyls A., Gemeente-Sekr. Gheluwe Van Ryckeghem, Gemeente-Sekr. Herseeuw A. Rys, 72, Statiestraat. Hollebeke A. Breyne, Gem.-Sekr. Houthem(Veurne): J.Verdoolaeghe, gem.-Ont. Houthem (Yper) Six, Gem.-Sekr. Isenberghe Baes H., Gem.-Sekr. Langemarck C. Muyssen, Gem.-Sekr. Ledeghem G. Delannoo, Gem.-Sekr. j-eysele H. Hoevenaeghel, Gem.-Ontv. Locre L. Dousy, Gem.-Sekr. j^ombaertzyde UreelJ., Gemeente-Ontv. Loo Camerlynck V., Gem.-Ontv. Luingne H. Vanhoutte, 72, Plaats. Mannekensver e L. Verhelst, Gem.-Ontv. Meenen A. Degeeter, Kortrijkstraat, 2. Meessen L. Lemaire, West-Nieuwkerke. Moeres Melis, Gem.-Sekr. Moeskroen Toerkoenjestraat., 109. Tel. 179. Moorslede A. Denecker, Gem.-Sekr. HOTEL DES BRASSEURS 24 25 2 T, 1 2 1 2 7 4

Het Ypersche (1925-1929) | 1926 | | pagina 6