m m I m 1 Hoofdagent van het Gemeentekrediet van België ip 11 U I FORRES Ijl pp1 Soc. Cooperative BrasserieL'Union Naaml. Maatschappij BrouwerijUnion Welgewaarborgde plaatsingen met hoogen interes! TT 1^1^ 1t; i li tel! II 1 ip fl L/L Zondag aanstaande 7 November 1926 op het Ypersch Stadium Groote Football match om 2 ure IVe Afdeeling C. S. YPER -HARELBEKE Ingang 1,25 fr. Dimanche prochain 7 Novembre 1926 au Stade Yprois Grand Match de Football a 2 heures IVe Division C. S. YPRES HARELBEKE Entrée 1,25 fr. In tegenstelling met het weder van vorigen Zondag, is de match Yper-Thourout bij eene regenachtige weergesteltenis doorgegaan. Het plein eenigszins doorweekt is nochtans be speelbaar en 't is voor dungezaaide toeschou wers dat de ontmoeting aanvangt. Alhoewel Cercle, den toss winnende, van het voordeel van den wind geniet, is het 1 hourout die dadelijk ons heiligdom komt bestoken en twee hoekschoppen afdwingt welke telkenmale ont zet worden. Het spel dat wij te zien krijgen is geenszins doortastend en de toestand van het terrein, alsook het weder, zijn er deels de oorzaak van. Nochtans vallen ons ook twee corners te beurt, die immers niets opbrengen. Op ontsnapping van hunnen rechtervleugel, die rechtstreeks op de lat overgeeft, - kan de Thouroutsche voorlijn het leder bemachtigen en het eerste doel na i5 minuten spel aantee- kenen. Nu zijn het weer de onzen die de lei ding nemen, maar de voorlijn, waar Cake- bread weinig aarde aan den dijk brengt, is hoegenaamd niet doordrijvend. Integendeel is de vijandelijke voorlijn immer op de bres en bij een uitschieten, terwijl Odent zich wat te ver gewaagd heeft, brengt zij onze kooi in ge vaar, Deleu wilt ontzetten, Murray snelt bij en... teekent nummer twee voor Thourout aan. Tot aan de rust valt er niets bijzonders meer voor zoodat de scoor 2 0 behouden blijft. In het eerste kwaart uurs na de herneming heeft Cercle het niet te breed Thourout valt gevaarlijk aan, maar de roode verdediging waakt en niets gaat door. Nadien zien wij beide elftallen beurtelings ten aanval doch zonder overtuiging. Valt vervolgens aan te stippen pogingen van Molein en Debuyser. Maar de Thormannen, die insgelijks den gang van hun spel vertraagden, weten toch weer de bovenhand te nemen en kunnen in de vijf laatste minuten van den time tweemaal Margonneau verschalken, zoodat de ontmoe ting op 4-0 ten onze nadeel ten einde liep. Wat nu gezegd van onze prestatie. De verdediging met de halfbacklijn heeft gehouden wat ze kon en heeft degelijk werk verricht. Alleen lijk zou ik liever zien dat Murray wat meer vooruit bleef om de backs niet in den weg te loopen. Wat de voorlijn betreft, bij uitzonde ring van Molein, was zij in eenen slechten dag en mangelde aan eindshot, niettegenstaande Decadt in den eersten time eenige èchoone overgaven deed. Tot slot dient gezegd dat onze spelers in 't algemeen te weinig op den man gaan. Zoo doende laten zij den tegen strever de gelegenheid zijn inzicht uit te voeren en zijn shot te plaatsen.. Zondag trek- .ken wij naar de groenen van Wevelghem. Iedermaal heeft Cercle daar met een goal verschil moeten onder doen. Tracht ons nu te bewijzen, spelers, dat het tegenovergestelde ook kan voorvallen met de twee punten dit maal naar de Ypersche veste mede te brengen. Derde speciaal komt nogmaals verslagen terug van Stade Kortrijk en geraakt zoostille- kens van de leiding weg, maar zij zal Zondag met nieuwen moed de tegenkans te keer gaan met Meenen A te vloeren. Vierde behaalt eene schoone overwinning op Kortrijk Sport met 6-1 en Harelbeke zal niet beletten dat de zegereeks voortgezet wordt. De Juniors, alhoewel grootendeels de meerdere, hebben toch 3 maal laten tegen doelen en met 5-3 hun match gewonnen. Wat beter verstandhouding om de verdediging ter hulp te komen als 't noodig is en gij zult nog vele punten oogsten. JINSGRAM. YPRES Conformément aux décisions prises a l'assemblée générale du 3i Octobre 1926, la Société émet des nouvelles actions valeur nominale 200 ft. au prix de 400 fr. payables e« deux versements avant le 3l Décembre. Ces actions nouvelles auront les mêmes avantages que les anciennes. Les souscriptions seront regues a la Banque de Courtrai, chez un membre de l'administra- tion ou chez le Directeur de la Brasserie M. Hollevoet. Le Comité. Ho, geeft de Maatschappij nieuwe aa ri van eene naamlijke waarde ee'eu den prijs van 400 fr. betaalbaar in u tingen vóór3i December. Die nieuwe aandeelen zullen dezelfj deelen hebben dan de oude. De stortingen mogen gedaan w0rd Bank van Kortrijk, bij een lid vande^ 1111 raad of bij den Bestuurder der bro Hollevoet. Beterkoop suiker isisj, In gevolg aan d« besluiten genomen in de algemeene vergadering van 3i October 1926, stech De Suiker. - In Brazilië heeft de geen waarde meer. Ten gevolge der kip de nijverheid, hebben de suikerfabrieke S' overproductie reusachtige stocks suiker- hoopt, waarmee ze nu geen blijf meer Deze stockeering heeft in Brazilië C aen su, prijs zeer laag doen dalen. Om deze s kwijt te geraken, heeft Brazilië nu besli miljoen zakken suiker op de Euro markten te werpen. Het Katoen. - Het ruw katoen, he£it Woensdag, te Manchester, een afslag van- pences ondergaan en kost nu 7 1/2 pencesv' p md, wat eene hervatting der zaken v0s gevolg had. Deze afslag is, inderdaad, ong» stig voor Amerika, doch daarentegen uiterst gunstig voor de textielnijverheid in Engeland Voor alle Geldplaatsingen, Bankbewerkingen en Inlichtingen wend! U in volle vertrouwen bij GROOTE MARKT, 28 Telefoon 89 Telefoon 304 Verhuring van Orandkoffers Gesticht door Koninklijk Besluit van 8 December 1860 Loopende rekeningen op zicht Loopende rekeningen met opzegging van i5 dagen. Kasbons op naam, voor 3 maanden, vrij van belastingen Kasbons op naam, voor 6 maanden, Kasbons aan toonder, voor 1 jaar, 3.50 p.h. 4.50 - 5.00 - 6.00 - 6.25 - De Kasbons voor 1 jaar worden afgeleverd in titels aan toonder van 5oo, 1000 en 5ooofr. Zij kunnen kosteloos door de Maatschappij bewaard worden in open bewaargevingen, Al deze geldplaatsingen zijn niet onderhevig aan de veranderingen van den beurskoin AGENTSCHAPPEN Aelbeke E. Ganseman, Gemeente-Sekretaris. Alveringkem Vandeweghe, Gem.-Sekr. Bever en Tahon J., Gemeente-Sekretaris. Bixschote R. Morlion, Gemeente-Sekretaris. Boesinghe Th. Van Eecke, Gem.-Ontv. Boitshoucke J. Scherpereel, Gem.-Sekr. Brielen J. David, Gemeente-Sekretaris. Bulscamp Butaye E., Gemeente-Sekretaris. Coxyde A. Vandamme, Gemeente-Sekr. Crombeke Decae C., Gemeente-Ontv. Dadizeele P. Hoet, Gem.-Sekr. Dickebusch J. Decaesteker', Gem.-Sekr. Elverdinghe J. Bultheel, gezw. landmeter. Gheluvelt: Beyls A., Gemeente-Sekr. Gheluwe Van Ryckeghem, Gemeente-Sekr. Herseeuw A. Rys, 72, Statiestraat. Hollebeke A. Breyne, Gem.-Sekr. Houthem(Veurne): J.Verdoolaeghe, gem.-Ont. Houthem (Yper) Six, Gem.-Sekr. Isenberghe Baes H., Gem.-Sekr. Langemarck C. Muyssen, Gem.-Sekr. Ledeghem G. Delannoo, Gem.-Sekr. Leysele H. Hoevenaeghel, Gem.-Ontv. Locre L. Dousy, Gem.-Sekr. Lombaertzyde UreelJ., Gemeente-Ontv. Loo Camerlynck V., Gem.-Ontv. Luingne H. Vanhoutte, 72, Plaats. Mannekensvere L. Verhelst, Gem.-Ontv. Meenen A. Degeeter, Kortrijkstraat, 2. Meessen L. Lemaire, West-Nieuwkerke. Moeres: Melis, Gem.-Sekr. Moeskroen Toerkoenjestraat., iog. Tel. 179. Moorslede A. Denecker, Gem.-Sekr. Gem 4 Afeer-Waesten J. Deprez, Gem.-Sekr. Noordschoote Bailleul Maur., Gem.-Sekr, Oostvleteren R. Smis, Gemeente-Sekretaris. Passchendaele Debrock-Latrez G., Not.-E Poelcapelle J. Dehaene, Gem.-Sekr. Ploegsteert L. Lemaire, West-Nieuwkerke. Pollinchove H. Anseeuw, Gemeente-Bed. Proven Forrest L., Zondag voormiddag Ramscapelle A. Duron, Gem.-Sekr. Reckem J. Meulemans, Gem.-Sekr. Renivghe Wullepit A., Gem.- Ontv. ReninghelstCamerlynck Fl.Gem.-Sek. Rolleghem-Cappelle A. Vandeputte Stavele Franchoo Pr., Hoofdonderwijzer Steenkerke A. Thieren, Gem.-Sekr. Véurne Vanhove G., Stadsbediende. Vinckem Ceulenaere C., Gem.-Sek. Vlamertinghe Dehaeck J., Ontv, Voormezeele G. Dnceuninck, Gem.-Se'r' Waasten Sibille H., Eere Notaris. Watou E. Bulthez, Gemeente-0ntvange Wervick De MazièreG., Steenacher, 1 West-Nieuwkerke L. Lemaire, Belle9traa Westouter Declercq A., Plaats. Westvleteren M. Vanlierde, beheer er Woesten Vanhoutte A., Gem.-Sek. Wulverghem Heughebaert, Genu e^{fi Wulyeringhem Ceulenaere J., Gei»- Wytschaete Zantvoorde Zillebeke Frimout H., Gem.-Sekr. Zonnebeke: Vanwalleghem R-> ^elT1' Zuydschote H. Costenoble, Genu d. Godsk' Fournier J., Burgemeest E. Vandermarliere, Ge®'' I YPER 20o f

Het Ypersche (1925-1929) | 1926 | | pagina 6