Hoofdagent van het Gemeentekrediet van Belgis PO R R EST L. F AILLITE Pour Extrait Welgewaarborgde plaatsingen met hoogen interest slag zullen ontmaken en Veurne, bij ons op bezoek, voor het eerst alles zal laten uitzwee- ten wat Yper tot heden doorstond. Aan de spelers dit te bekrachtigen. Derde Speciaal is onverrichter zake terug gekeerd maar brengt toch de twee punten mede daar Kortrijk's elftal op het plein niet tegenwoordig was zoo zullen Berten's uit geruste mannen dubbel doorgeven om Wevel- ghem Sportif, zonder punten naar de Leie- streek te zenden. Vierde daarentegen laat zich op eigen terrein met 3-2 afdrogen van S.K. Sweveghem iets waaraan men zich geenszins verwachte. Ook is het meer dan tijd dat dit elftal zich wat herpakt en Lauwe zal hun eerste slacht offer wezen. Eindelijk kloppen de Juniors met 7-1 hunne naamgenooten van Kortrijk Sport. Of er daar shotters inzitten hoeft niet meer bewezen. De returnmatchen beginnen reeds Zondag en de leider, S. K. Rousselaere, komt op bezoek. Zoo dit elftal naar de Man- delstad, zonder punten teruggezonden wordt, dan mag er bijna gezegd worden dat onze Juniors de kampioenstitel van 't Zuiden in handen hebben. JINSGRAM. F» RON O STI EK WEDSTRIJD Hotel Continental Uitslag van Zondag 21 November 1926 Bekwam 12 punten Poels C. Bekwamen 10 punten Vandamme A. en Hollebeke Ch. Bekwamen 9 punten Tavernier Cyr„ Schmidt H., Baete Evariste en Gruwez Daniel. Bekwamen 8 punten Blootacker Alb., Delodder Ch., Gillebert Roger, Verleure E., Hollebeke Fl., Downie G. en Ollevier J. Bekwamen 7 punten Vandendriessche Maurice, Versailles R., Platteeuw M., Hoor- naert M., Notebaert A., Hoorens J., Bon- temps F., Desodt Fr., Gillebert Alb.. Durieux M., Vanderschelden R., Janssens, Despeghel Luc., Soete Marcel, Hamilton M. Verders i3 pronostiekers met 6 punten 26 17 3o 7 5 4 3 Totaal 122 pronostiekers. Algemeene rangschikking na de tien eerste matchen 1. Notebaert Leon 59 punten 2. Hoornaert Maur. 5i 3. Dechiever Florent 5o 4. Blootacker Albert 48 5. Gillebert Roger 46 6. Delodder Ch., Molein Georges 45 punten 8. Gouwy Baptiste 44 punten g. Gillioen Julien, Tavernier Cyr., Cherchye Ed., Notebaert André 43 punten l3. Hauspie Otto, Huyghebaert Odiel, Despeghel Lucien, Ollevier Jean, Deplancke Amedée, Me Dedulle Ch. 42 punten 19. Poels O., Seys Ernest fris, Mc Am. Deplancke, Vanderghote P., Indervuyst G., Hollebeke Ch., Vandamme G., Debeer Jos., Coulembier O., Gillebert Alb., Mc Dupon, Pauwels Nestor, Nevejans Daniel en Coppin Joseph 41 punten 33. Dedulle Ch., Desodt Fr., Deleu Alb., Simoen Marcel, Versailles Louis, Van damme Cam., Vermeersch Maur., Baratto Ch. en Burgraeve Gustave 40 punten 42. Depuydt Alb., Hip-Hip, Janssens, Verfaillie Cam. en Schmidt H. 3g punten 47. Vandendriessche Maur., Baete Ev., Huyghebaert G., Vankelst R., Versailles Raoul, Bontemps F., Coffyn Em., Vander- meersch A. en M'lle Burgraeve 38 punten 56. Hoorens J., Brouwers W., Grymon- prez O., Decadt Maur., Supporter B., Me Surantyn en Gruwez D. 37 punten 63. - Soete Jules, Arits, Craye P., Downie G. en Debergh J. 36 punten 68. - CaronJ., Depuydt Luc., Marechal Gust., Dupon H., Murray H., Soete Marcel, Demeere, Tavernier W., Hollebeke Ghisquière Em., Parret G. en Rossey 33 p. 80. Durieu M., Andries Ch., d hoor M., Collick R. en Madame Van Kelst 34 punten 85. Vanderschelden R., Van Wichelen M., Vermote Guil., Deroo G., Keygnaert S., Baratto Leop., Van Walleghem Rob. en Dumortier 33 93. - Callens Ars., Valcke Jul Madame Ev. Baete, Petit Ger., Desagher Jos., David Ach., Lacante A.en Me Dechiever 32 punten 101. Bertheloot L., Cogen M., Seys Richard, Dehaene H., Desmet J., Victor en Petit Valère 3l Punten Io8. - Seys Val., Snick P., Van Alleynnes L., Deplancke J., Morris en Verleure E. r 3o punten 114. Odent G. en Ypriana 29 punten 116. Beddeleem L., Decadt Ch. en Rousseré Anna punten ng. Platteeuw 27 punten 120. - Dekeerle Eug. en Eggermont 26 punten 122. - Vanneste Luc., Gruwez Aimé en Hoyles 24 Punten 125. Dobbels Pierre 23 punten 126. - Decadt J; en Van Brussel Fr. 22 punten 128. Pauwtls Luc. 19 punten Verders nog 6 pronostiekers met 3, 5, 10 en 12 punten Het Bestuur. Tribunal de Première siegeanl consulairement Par jugement rendu le 24 Nove le Tribunal de Première Instan re'( bIance d'v siegeant consulairement, a déclaré Iss Van Doolaeghe, Camille, e marchand de bestiaux, domicilié rant aCOMINES, Cinq Chemins, en faillite déterminé l'époque cessé ses paiements au 20 a la éhU lquelle i Octobre nommé juge-commissaire de la f. Joseph Matton désigné comme Me Germain Bergi-iman, avocat Ypres, rue du Corbeau ordonné illite curatj, avoué, aux ciers du failli de faire au Greffe du dit L nal, la déclaration de leurs créan.ces a 14 Décembre 1926 fixé au Mercredi cembre 1926, a 3 heures de relevée, aup, de Justice, Caserne d'Infanterie, a Ypres l'auditoire du Tribunal, pour procéder' vérification des créances et au Mercre; Janvier 1927, a dix heures du matin, pout débats sur les contestations a naitre de ceti vérification. Le Curateur, Germain Berghmaj Voor alle Geldplaatsingen, B ankbewerking en en Inlichtingen wend U in volle vertrouwen bij GROQTB JVEARKT, 28 Telefoon 89 ,G-R. MARKT,! Telefoon 304 Versturing van «3pandkofSert Gesticht door Koninklijk Besluit van 8 December 1860 Loopende rekeningen op zicht Loopende rekeningen met opzegging van i5 dagen. Kasbons op naam, voor 3 maanden, vrij van belastingen Kasbons op naam, voor 6. maanden, Kasbons aan toonder, voor 1 jaar, 3.50 p.h. 4.50 - 5.00 - 6.00 - 6.25 - De Kasbons voor 1 jaar worden afgeleverd in titels aan toonder van 5oo, ioooen5oooi Zij kunnen kosteloos door de Maatschappij bewaard worden in open bewaargevirgen, Al deze geldplaatsingen zijn niet onderhevig aan de veranderingen van den beunkoen AGENTSCHAPPEN Aelbeke: E. Ganseman, Gemeente-Sekretaris. Neer-Waesten J. Deprez, Gem.-Sekr. Alveriughem Vandeweghe, Gem.-Sekr. Noordschoote Bailleul Maur., Gem.-Sekr. Beveren Tahon J., Gemeente-Sekretaris. Oostvleteren R. Smis, Gemeente-Sekretaris Bixschote R. Morlion, Gemeente-Sekretaris. Passchendaele Debrock-Latrez G., Not.-kl. Boesinghe Th. Van Eecke, Gem.-Ontv. Boitshoucke j. Scherpereel, Gem.-Sekr. Brielen J. David, Gemeente-Sekretaris. Bulscamp Butaye E., Gemeente-Sekretaris. Coxyde A. Vandamme, Gemeente-Sekr. Crombeke Decae C., Gemeente-Ontv. Dadizeele P. Hoet, Gem.-Sekr. Dickebusch J. Decaesteker, Gem.-Sekr. Elverdinghe JBultheel, gezw. landmeter. GheluveltBeyls A., Gemeente-Sekr. Gheluwe Van Ryckeghem, Gemeente-Sekr. Herseeuw A. Rys, 72, Statiestraat. Hollebeke A. Breyne, Gem.-Sekr. Houthemiyeurne): J.Verdoolaeghe, gem.-Ont. Houthem (Yper) Six, Gem.-Sekr. Isenberghe Baes H., Gem.-Sekr. Langemarck C. Muyssen, Gem.-Sekr. Ledeghcm G. Delannoo, Gem.-Sekr. Leysele H. Hoevenaeghel, Gem.-Ontv. Locre L. Dousy, Gem.-Sekr. Lombaertzyde UreelJ., Gemeente-Ontv. Loo Camerlynck V., Gem.-Ontv. Luingne H. Vanhoutte, 72, Plaats. Mannekensvere L. Verhelst, Gem.-Ontv. Meenen A. Degeeter, Kortrijkstraat-, 2. Meessen L. Lemaire, West-Nieuwkerke. Moeres Melis, Gem.-Sekr. Moeskroen Toerkoenjestraat., 109. Tel. 179. Moorslede A. Denecker, Gem.-Sekr. Poelcapelle J. Dehaene, Gem.-Sekr. Ploegsteert L. Lemaire, West-Nieuwkerb Pollinchove H. Anseeuw, Gemeente-Bed. Proven Forrest L., Zondag voormiddag Ramscapelle A. Duron, Gem.-Sekr. Reckem J. Meulemans, Gem.-Sekr. Renivghe Wullepit A., Gem.- Ontv. Reninghelst Camerlynck Fl., Gem -Se Rolleghem-Cappellt A. Vandeputte, Gem -1 Stavele Franchoo Pr., Hoofdondeiwijza Steenkerke A. Thieren, Gem.-Sekr. Veurne Vanhove G., Stadsbediende. Vinckem Ceulenaere C., Gem.-Sek. Vlamertinghe Dehaeck J., Ontv. Voormezeele G. Deceuninck, Gem. V/aasten Sibille H., Eere Notaris. Watou E. Bulthez, Gemeente-Ontvang Wervick De MazièreG., Steennc^1'^^, West-Nieuwkerke L. Lemaire, Be Westouter Declercq A., Plaats. Westvleteren M. Vanlierde, beheer Woesten Vanhoutte A., Gem,^ Wulverghem Heughebaert, Gem- Wulveringhem Ceulenaere J-, 0e® Wytschaete Fournier J., ®ur^enlgenv Zandvoorde v E. Vandermarliere, Zillebeke Frimout H., Gem.-Sekr- ZonnebekeVanwalleghem R-> ^ein Zuydschote H. Costenoble, Gem- -Sekr- 2 "Ce d'v

Het Ypersche (1925-1929) | 1926 | | pagina 6