MENGELMAREN EERLIJKHEID ZONDER GODSDIENST tad Yper Gemeenteraad Katholieke Wacht Latere berichten gepast worden en desnoods herzien, 't Schijnt dat er soms vleesch verkocht wordt, dat hier op het slachthuis niet herstempeld en werd. M. de Voorzitter. Ik en geloof niet dat dit mogelijk zij. M. D Huvettere. Het toezicht zou moe ten alle dage gedaan worden en dan nog op verschillende uren, zoodat het bedrog om zeggens onmogelijk zou worden. De kalvers zouden ook behooreo op hun geheele ingebracht te worden. M, De Caestecker. Al het vleesch dat hier ter stede verkocht wordt, is in 't slacht huis nauwkeut ig heronderzocht en dan op nieuw gestempeld, en alzoo is het bedrog heel moeilijk. M. D'Huvettere. Ja, maar alle vleesch en blijft niet goed, al is het gestempeld. M. De Caestecker. Dat is waar. M. de Voorzitter. We zullen zien welke maatregels er kunnen genomen worden om u voldoening te geven. M. Boone. Hoeveel zullen al de kramen te gare kosten M. de Voorzitter. Daten san ik niet juist zeggen. M. Booae. Hoeveel kramen zijn er M. de Voorzitter. 32, geloof ik. 't Verslag der aanbesteding wordt goedgekeurd. Jachtrecht De verpachting wordt goedgekeurd Grasverkooping De verkooping van 't gras jjap den Dicke- busch vijver wordt goedgekeurd, 't Heeft 300 fr. opgebracht, en 't is niet mogelijk eeo hoogeren prijs te bekomen. Disc*-, De Disch heefi ^Q aandeelengeacht aan 20 fr, van Ejgen Heird maatschappij toi bouwen van werkmansbuizen. Die somme, 5200 fr.,zal in buitengewone uitgaven worden ingeschreven. Goed gekeurd. M. de Voorzitter. Ja, maar dat is heel natuurlijk dat er daar eene statie zal zijn M. D Huvettere vraagt nog hoe het is met de lijn Diksmuide-Poperinghe Elver dinghe. M. de Voorzitter. Wij en komen daarin niet tusschen, maar als den tram er is, zul n wij er de voordeelen van genieten zonder in de kosten te moeten komen. M. D Huvettere. Voor de lijn Yper Gheluwe zal ik heel geerue de bijtreding van Yper stemmen. Eenparig goedgekeuid. Riool De Scbepenraad stelt bij dringendheid voor eene riool te maken van aan de Ville de Thouihout tot aan hfjt magazijn der pompiers op de Marktal langs de Kasselrij. stek fr. 3604.16. M. Iweins d Eeckhornte. Er zal wel bepaalt zijn, niet waar, dat de riool moet gedaan zijn vóór Tuindag, otweï dat men maar na luindag en aal beginnen. M. de Voorzitter. We moeten nu nog e goedkeuring vragejfc der hoogjere over ieid, bijgevolg en 5s»r men waarschijnlijk maar na Tuttig kunoen beginnen. M. Van-^ifghote klaagt dat het zoo gemak- ij de roosters der riolen uit te heffen. M.. D'Huvettere zou begeeren maatregels te zien nemen om het overtollig stuiven te beletten als de straten gevaagd worden.Deze die hunii8 gevels geschilderd hebben, klagen daarover. Ten kleinen kosten zou men kunnen de straten besproeien vóór dat ze gevaagd wor dsn. 'tis ergst vaa al in de Cartonstrate en op de Markt. M. de Voorzitter. Er zal u zooveel het mogelijk is voldoening worden gegeven. iNoglbans. moet ik doen opmerken dat hel niet mogelijk is in de nieuwe herlegde straten seffens het zand weg te doen. M?. Boone dringt ook aan opdat destra ten en bijzonderlijk de Groote Markt behoor lijker zouden gevaagd worden en zonder zoo geweldig te doen stuiven. Openbare zitting Zaterdag 24 Juni 1899, om 5 ure 's avonds. DAGORDE 4. Verslag van den verkoop van hooi grazen te Zillebeke. 2. Rekening der kerkfabriek van 8t Asters, voor 1898. Morgen, Zondag 25 Juni, om 9 ure, in St Niklaaiskerke, zielmis voor zaliger Pb Vieren, in leven lid der Katholieke Wacht. Tram Yper-Gheluwe Er heeft de Yper ee.ne verloopige verga dering plaatsgehad voor dien tram. De lijn ware 17 kilometers lang en zou gaan van aan de statie, langs de IijQ Yper Veurne tot aan de Steenen bruggedan langs de vaart en de buitenwandeling om bij de Bascule uit te komen op de Meenensche kalsijde, langs daar de kalsijde volgen tot aan Gheluvelt, dan don koizel tot tegen Becelaere plaatse en van daar naar Gheluwe Yper zou tusscbenkomen voor 54.000 fr of 1925 fr. ^waarborgden interest 's jaars. Zdlebeke 22 000 fr. of 735 fr. interest. Gheluvelt 34 000 fr. of I 170 fr. interest Becelaet; 48 000fr. of 1680 fr. interest Gheluwe 35.000 fr. of 1225 iï. interest. Gheluwe alleen en heeft nog zijne offlciëele bijtreding riiel ingezonden, nogthans daar en is geen twijfel aan. Wij en zullen vandaag de manier van uit bating niet bespreken. Wij hebben alleen te stemmen over de bijtredig van Yper. M. D Huvettere. Stelt Zillebeke niet als voorwaarde zijner lusschenkomst eene statie te hebben bij de kruising der kalsijde naar Zillebeke dorp. M. KaliVaart Vanden Boogaerde klaagt over den slechten toestand der kalsijde van de Thou routstrate naar den Kalfvaart. M. de Voorzitter. Iedereen zal tevreden zijn, denk ik, als men zal zien welke maat regels ik nemen zal deze weke. Zijt gij vol daan M. Vanden Boogaerde. Ja... als ik zal zien dat het gedaan is (Gelach). Tuindag Als bijzondere feesten zijn er velocoursen. hondenloop, een luchtbal met een man in velo, een groot Festival en vertooning van cinématographe. M. Boone klaagt dat het water in de Ma joorgracht verleegd wordt, tot groot nadee van de lijnvisschers. M. de Voorzitter. Dat is geheel buiten mijne wete gedaan. Maar 'k zal 't onderzoe ken en desnoods streng handelen. De openbare zitting eindigt ten 6,20. f-2 Het nieuw fransch ministerie Het fransch ministerie werd einde- ijk Donderdag namiddag samenge steld als volgt voorzitter en minister van binnertlandsche zaken, M. Wal- deck-Rousseaubuitenlandscbezaken, )elcassé oorlog, Gallifetzeewezen, Dehanessan justicie, Monis land- )ouw, Jean Dupnishandel, Mille- rand financies, Caillau onderwijs, eygues openbare werken. P. Bau- din kolonies, Decrois. M. Waldeck-Rousseau is Donderdag avond naar het Klyseum gegaan om le nieuwe ministers aan den President der Republiek voor te stellen. UIT DU1NKERKE. Tijdens de feesten, ver leden jaar gegeven ter eere van M. Felix Faure, kwameenfelle kloeke jonkheid bij denMeier ofte Burgemeester van Duinkerke en vroeg om bij de marine ingelijfd te worden. Door voorsprake van den Meier werd hij bij eenen scheepskapitein geleid op een oorlog schip, en daar deed de jongeling op heel beleef de wijze zijne gelegenheid uiteen en gaf zijnen wensch te kennen. Geheel wel, zei de kapitein, maar't leven ter zee is heel gevaarlijk. Zijt ge niet benauwd Ik! kapitein, 'ken vreeze noch duivel noch helle'k zou de dood zelve stout en boud in de oogen zien. 't ls goed! w« zullen zien. Staat daar op een paar meters van mij en 'n roert van geen haar. Ed meteen haalde de kapitein^ zijne groote pistole voor den dag en schoot nen kogel.... door den nieuwen hoed van de jonkheid. Deze verbleekte maar en roerde niet. Trekt^w veste open! Dat wicró gedaan, en in een-twee-une vloog er 'nen kogel door de veste,zoo dichte langsdes jongelings lijf, dat er zelfs een lapken vel mee was, maar hij roerde nog niet en keek sterling? naar den kapitein. De kapitein stond verbluft; dat en had hij nog nooit tegengekomen! Horkt, zegt hij, jongen, ge zult aanveerd zijn, ik beloof het u, en om te toonen dat ik juist geenen kei en ben, daar zijn twee franken voor uwen hoed en vijf frank voor uwe veste! Dank u, kapitein, maar.... mijn broek! Hoe uwe broek! ik en heb in uwe broek niet geschoten! Ik ook niet kapitein, maar.... 't en scheelt maar een letter!.... P. S. De Strijkers gaan morgen naar Duin kerke. MISDAAD.- Iedereen herinnert ziel11 j» afschuwelijke misdaad le Maldeghcui op de wijk Bogaerde, waar men eenen bos n wachter, ma naam De Meulenaer, vermoert hecfl, te midden van zijn huisgezin, ooi 1 geweerschot gelost langs het venstei. <n dezer is er eene nieuwe misdaad gepb'g' huize van den opvolger van den vermoor' August Alliet. Tijdens zijne afwezigheid zijn twee kwaaddoeners binnengedrongen in dewo ningvan Alliet, en na de vrouw des huisgezins bedreigd te hebben met de dood, hebben zij haar genoodzaakt hun te zeggen waar het geld lag, dat zij ontnomen hebben. De ongelukkige vrouw,die bedwelmd was,kan maar weinige inlichtingen geven nopens de ple gers van de misdaad. Donderdag, is hel parket van Gent naar Mal- deghem gekomon cn heeft verscheidene getui gen gehoord alsook de vrouw Alliet. Tot hiertoe is men op het spoor der kwaad doeners niet gekomen. KOOVERSWERK.- Op bijna het einde der gemeente Munte, een schilderachtig dorpje van het arrondissement Gent, staat de woning der kinderen Beerens, twee broeders en eene zuster, die gelijk liet nog veel gebeurt op den buiten, le zamen gebleven zijn op het hof hunner ou ders. Alle drie deze personen zijn tamelijk oud Het was in de beurden in het omliggende dat zij aanzienlijke spaarpenningen bezaten, en ook zeer spaarzaam waren. Donderdag zijn onbekenden, die zeer waar schijnlijk de ligging van het hof kenden, het huis binnengedrongen en hebben uit een geslo ten koffer de som van "2500 frank ontvreemd. Dediefte is bij klaren dag gebeurd, want rond H ure heeft juffer Beerens een onbekenden per soon het hof zien ontvluchten. Een onderzoek is geopend; men zegt dat zware vermoedens rusten op inwoners uit eene naburige gemeente. BRAND TE STE-CATHR1NE. Dijsen dag avond, rond ten 10, heeft een geweldige brand het hof vernield van den heer Spillebeen, te Ste-Cathrine-Capelle, gelegen dicht tegen de statie van denijzerweg. Elf koeibeesten zijn in de vlammen omgekomen. De brand is door den bliksem veroorzaakt geweest. NOODLOTTIGE MISGREEP. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag, rond 1 uur, heeft er te Comen, gehucht ten Brieten, eene onvrijwillige moord plaats gehad op den persoon van de genaamde Emiel Mortreu, in de volgende om slandigheden Mortreu was door eene openstaande barrier in eenen kleinen hof gedrongen die zich voor de schuur bevindt waar Rieter Vanbecelaere lag te slapen. Het bed van dezen laatste staat tegen eene venster die al buiten sluit met eene wervel Mortreu heeft dezen wervel open gedaan een solfersteksken in de rechter hand houden de, om al binnen te kunnen zien. Wakker geworden door het gerucht, licht ziende en meenende te doen te hebben met een en kwaaddoener, nam Vanbecelaere zijn geweer die bij zijn bedde stond en vuurde in de richting borst getroffen en viel op den slag dood. Pieter Vanbecelaere, 31 jaar oud, wonende li Comen, heeft zich gevangen gezet bij de g>m darmerie van Comen. Het parket, onmiddelijk verwittigd, heeft Vanbecelaere, na hem ondervraagd te hebben in vrijheid doen zetten, oordeslende dat hij io staat van wettige verdediging verkeerde BRUGGE. Een jongeling hield wekelijk eenige franken af van zijne weekhuur. Zijne moeder, achterdocht gekregen hebbende, ging inlichtingen nemen naai' de fabriek waar haar zoon werkte. Daar verklaarde men haar dat hij een vijftal franken meer wou dan hij wekelijks afgaf. Nu Vrijdag was hel betaaldagen de jongeling bestelde hel werkloon aan zijne moeder, die het overige dat hij achterhield, ook eischte. jongeling streed af, doch de moeder legde waarheid uit. Blozend van schaamte, ging de jongeling naar zijne kamer. Toen men eenige minuten later naar bovenging, vond men hem aanzijne kamerdeur opgehangen. Hij was reeds een lijk. BRAND TE WEVELGHEM. - Zondag avond, omtrent 10 3/1 ure, is een geweldige brand uit geborsten in de hofstede van M. Gust. Ilanssens- Deman, gelegen nabijden Molenhoek tus schen Wevelghem en Guileghem. De brand brak uit in de schuur en sloeg aanstonds over op den koeistal. Twaalf koeibeesten kwamen in de vlammen om; het wagenhuis met al het gerief werd vernietigd. De vier peerden konden geluk- kiglijk nog op tijd gered worden. Eene koe, die erge brandwonden hekomen had, is moeten af gemaakt worden. Al de gebouwen zijn platgebrand het woon huis alleen bleef ongeschonden, dank aan het aanhoudend werk der toegesnelde pompiers van Wevelghem en Guileghem. Alles is verzekerd. De hofstede behoort aan eenen lieer van Toer- conje. l)e brand moet aan kwaadwilligheid toe geschreven worden. 't Schijnt dat M. Hanssens onlangs iu 't naar huis gaan aangerand is geweest. Nadere Bijzonderheden. De brand in hofstede van M. Hanssens isontstaan rond 11 ure Zondag avond, waarschijnlijk in de schuur. Al de bewoners der hofstede, sedert ten 9 1/2 in bed, waren juist in hunnen eerstenen vasten slaap. M. Hanssens ontwaakte de eerste rond ten 11 1/2 en zag de vlammen uitslaan door de strooien daken van schuur en koeistal. De der tien beesten, in den brandenden koeistal opge sloten, hadden hunne kettingen losgerukt eu iepen met vreeselijk gehuil weg en weder door den stal ongelukkiglijk waren de drie deuren van den koeistal sterk toegesloten; de vlammen die langs alle kanten uit de stalling sloegen, be letten de deuren langs buiten te naderen. Elf melkkoeien en een stier kwamen om in devlam- raeneene melkkoei sprong door eene enge venster naar buiten, doch het ontsnapte beest was zoo erg verbrand dat men genoodzaakt was het af te maken. Schuur en koeistal waren weldra een vuurspoel waar niets te blusschen noch te redden viel. De wind, die uit het noord-westen kwam, dreef devlammen der schuur naar het woon huis toe, dat op twee drie meters afstand stond; gelukkig dat het woonhuis met pannedak is. De luiken der drie naastgelegene vensters scho len in brand, maar de pompiers van Wevel ghem, reeds van vóór ten 12 met twee brand spuiten ter plaats, gelukten erin het woonhuis te vrijwaren. De peerdenstal, ook met panne dak, bleef ongeschonden; sedert korten tijd was een afhangsel, dat den peerdenstal met den koeistal verbond, afgebroken geweest, daar meuvan gedacht was den peerdenstal langs dien kant uit te zetten. Alzoo had men den tijd om de vier peerden uit hunnen stal te jagen en met brand spuiten de vlammen ervan af te weeren. Dehulp der pompiers van Guileghem met hunne brandspuit korten tijd na de pom piers van Wevelghem ter plaats aangekomen, werd niet ingeroepen. De lange eu hooge steenen schuur, die geheel De de sterke hoeveelheid strooi, een hekken vlas, eenen schelf haver en eenen schelf koorn. De kweek- dieren waren in de weide. De afgebrande ge bouwenwaren verzekerd doorde Bel gique d schuur voor 6,000 fr., de koeistal voor 4,500 fr. De beesten en de vruchten waren verzekerd doorde Primes de Bruxelles, de beesten voor 7,000 fr. De hofstede behoortaan M. Colte uier, van Toerconje. De schade voor den boer wordt geschat op meer dan 10,000 fr. De brand moet door eene misdadige hand ontstoken zijn; niemand sliep in den koeistal noch inde schuur, al de bewoners waren reeds lang te bed. Men heeft op niemand de minste vermoedens. M. Hanssens is door groot en klein geerne gezien en telt geene vijanden. EEN VREESELIJK TOONKEL greep Dinsdag namiddag, te Sinl-Andries, bij Brugge, plaats. Rond 2 1/2 ure stonden, zooals gewoonte, ver- MENGELWERK 10 door HONORÉ STAES Helena Haspaert aan haren man, Marcel Van Hoeck. Heuchenbreck, den 27 November 18.... Teerbeminde echtgenoot, Uw schrijven heeft inderdaad, zooals gij voorzien hadt, mijn harte hevig doen bloeden, de tranenbron mijner oogen, welke sedert eenige uren gestelpt was, opnieuw doen vloeien. Ik heb echter niet meer geweend «m de ramp die ons getroffen heeft, want wanneer men zoo gelukkig is zioh te kunnen onderwerpen aan den wil van God, worden de zwaarste beproevingen licht, maar omdat mijn duurbare Marcel de kracht niet bezit met moed te worstelen tegen de moeilijkheden des levens, omdat hij zich laat nederdrukken door sombere denkbeelden die op hem geen ander uitwerksel kunnen hebben dan het kruis zwaarder te doen wegen, welk hij, voor de eerste maal zijns levens, op zijne schouders heeft moeten torschen Daarom haast ik mij, voor hem eenige woorden op te zoeken uit het boek der vertroosting, dat eene ohristene vrouw altijd ter barer beschikking heeft om de wonden te zalven van degenen die haar duurbaar zijn. Arme vriend, gij ziet in de toekomst niets dan akelige spooken en schimmen die enkel martelen en folteren Ik uwe echtgenoote, die, zooals ik uwe vreugden mocht deelen, nu ook zal helpen drinken aan den gal beker die ons door de Voorzienigheid wordt toege stoken, ontwaar ook die schrikverwekkende gedaanten doch naast hen aanschouw ik eenen engel die honing druppels laat vallen inden kelk onzer smarte. Het is waar, de ramp die boven ons hoofd hangt, zal wanbedrijf waarmede gij beschuldigd wordt zoo gunstig geweest dat bij er, volgens het strafwetboek der menschen niet voor zal moeten boeten en het gewicht ervan onvermijdelijk op ons moet vallen. Zonder zienlijk mirakel van God, zal uwe onschuld niet kunnen bewe zen worden, en God doet niet alle dagen mirakelen ten voordeele van het tijdelijk geluk der menschen, omdat wij niet geschapen zijn om alleen op rozen te wandelen. Maar zal het oordeel dat aardscbe rechters over u zullen uitspreken, dan een onherroeplijk vonnis over ons ïeil zijn o Neen, verre van daar. Wat moeten wij ons bekreunen om de achlig der menschen, om hetgene zij over ons zeggen, indien ons geweten ons zegt dat wij onplichtig zijn, indien wij zuiver zijn in de oogen van den grooten Rechter, die eens de verdrukte onschuld verheffen en de boosheid beschamen zal Ik beken het dat het u hoogst pijnlijk zal vallen eenige jaren opgesloten en van uwe vrijheid beroofd te wezen en dat het mij nog menigmaal zal doen zuchten voor langen tijd verwijderd te zijn van mijnen duur baren echtgenoot. Doch ik kan u reeds verzekeren dat uwe gevangenisstraf zoo zwaar niet zal zijn als gij ze u vóórstelt, daar de toestand van den rentenier Geulens erg is overdreven gewordeninderdaad, de man is jiel doodelijt gekwetst, en wij mogen hopen dat hij na eenige weken geheel hersteld zal wezen. Als moorde naar zal men u dus niet kunnen veroordeelen. Tracht met geduld den tijd der beproeving te door staan. Ik en onze onnoozele schaapkens van kinderen zullen dagelijks den Heere bidden opdat Hij rust in uw harte zou zenden, opdat Hij uw gemoed zou verlichten bij het denkbeeld aan het nieuwe heil dat ons ver wachten zal wanneer de dag uwer verlossing zal ge komen zijn. Daarenboven zal ik u dikwijls schrijven en uzoo dikwijls komen bezoeken als het mij door den bestuurder van het gevang zal toegelaten worden. Ik zie reeds het tijdstip uwer bevrijding in mijnen geest oprijzen Ik sta vóór het gevang op mijnen teer geliefden echtgenoot te wachten de poort gaat open hij verschijnt, ik druk hem in mijne armen, kus hem nederslorten over ons. De kans is den dader van het lang en vurig met mijne lippen wisch ik de rimpels uit welke de smart op zijn voorhoofd gegroefd zal hebben, o Wat zullen de omhelzingen zoet zijn na een tijdvak van kommer en droefheid, nadat het mij gedu ■ende zulken langen tijd verboden zal geweest zijn mijnen Marcel te zoenen entegen mijn hart te klemmen! n onze kinderen zullen naast mij staan. Wanneer zij hunnen vader zullen zien, zullen zij, dronken van blijd schap, juichend en jubelend aan zijnen hals vliegen, en in die talige oogenblikken zal de ontroerde echtgenoot en vader vergeten wat hij heeft geleden, en het oordeel der menschen over hem, als nietige beuzelarij ver smaden. Daarna zullen wij al te zamen naar eene vreemde stieek trekken, waar niemand ons zal kennen, waar niemand zal weten welke ramp onzen naam in Heu chenbreck heeft bevlekt, en met het kapitaal dat wij bezitten, zal het ons niet moeilijk vallen er een goed bestaan te vinden. Dóór zullen wij opnieuw door iede een geacht en bemind worden, opnieuw gelukkig zijn a, gelukkiger dan te voren, omdat de blijdschap zoeter smaakt wannneer men er eenen tijd lang van beroofd is geweest. En ik, lieve Marcel, beloof' u vast dat ik alsdan meer dan ooit mijne krachten in zal spannen om u het leven verrukkend te maken.Het is mogelijk dat ik u vroeger al eens heb bedroefd door de eene of andere gril wanneer wij opnieuw bij elkander zullen zijn, zal dit niet meer gebeuren omdat ik mij steeds zal herinneren dat het mijn plicht is, de laatste overblijfsels weg te vagen van het wee welk uw tegenwoordig lijden in uwen boezem zou kunnemgelaten hebben. Ziedaar, beste vriend, onze toekomst Waarom dan wanhopen waarom u overleveren aan de vertwijfe ling die op u geen ander uitwerksel kan hebben dan uwe ontstelde hersens meer en meer krank te maken Onze kindertjes stellen het goed. Zij vragen mij ge durig waar vader zoolang blijft. Ik heb hun gezegd dat gij, verre, zeer verre zijt moeten reizen en dat het nog lang zal duren vóór zij u terug zullen zien. Intusschen doe ik ben diKwijls gebedekens stoiten voor u opdat, zeg ik lauuOns Lieven Heerken vader op zijne reis van alle ongelukken zou bewaren. En, raoestel gij zien, Marcel, hoe schoon zij hunne bandekens te zamen vouwen en hoe smeekend zij hunne lieve oogskens op uns kruisbeeld vestigen wanneer zij voor u bidden, gij zoudet evenals ik zeggen Aan de beden dier onnoo zele zietekens zal de Almachtigs niet kunnen weder- staan eerlang zal voor ons een tijd verschijnen waarop al onze droefheid in vreugde zal veranderen. Ik laat de kleinen niet op straat komen. Zelfs mogen zij naar de school niet gaan. Enkel wanneer het ge rucht der rampzalige gebeurtenis, die ons thauszoozeer doet lijden, in de stad zal opgestorveu zijn, zullen zij erug in het oog der menschen mogen verschijnen. Met zoo te ffandelen, hoop ik dat Let zeer laug zal duren voor aleer zij ie weten zullen komen welk ongeluk hunne ou ders heeft getroffen. ik kom ook uit mijne woning niet dan wanneer ik naar den winkel moet gaan. Aan den troost of tiet misprijzen der menschen laat ik. mij weinig gelegen, vermits de lot of de verachting der wei eld op zand gebouwd is en vervliegt gelijk d<e schaduw voor den zonnestraal. Met mijnen geest hen 7ik steeds bij u, en ik zal ermede bij u blijven totda t de Heilvolle stond zal aanbreken die ons weder in wezen lijkheid vereenigen zal. Ik hoop, mijn teergeliefde echtgenoot» dat mijne uoostwoorden op u niet zonder uitwerksel, zullen blijven, dat gij mijn hart niet meer bedroeven zult door sombere moedeloosheid en dat gij mij V/eIdra eenen brief zult zenden waarin ik mot zoete blijdschap zaJ kunnen ontwaren dat gij uwe vroegere opgeruimdheid hebt herwonnen. Uwe beminnende Lena, ('t Verwlft Aamnnig. van het venster. Clot oiopKlaffai* word in vol Ir llttll WC&lei Kail t V cl II lici livf bv vtm*

Nieuwsblad van Yperen en van het Arrondissement (1872-1912) | 1899 | | pagina 2